>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 2016/2017

Status
Zamknięty.
W 70

wa1cha

Użytkownik
Nic nie zrozumiałem z ich języka, ale wierzę wam na słowo, a co z meczem Baskonia - Barca , Fenerbacze - Darussafaka i Milano z Panathinaikosem?
 
D 40

deps83

Użytkownik
Maccabi Tel Aviv -CSKA Moskwa
Wizja: +5.5 pkt. Maccabi Tel Aviv
Kurs: 1.9 bet365✅

Analiza krótka z telefonu: Tak jak kolega kilka postów wyżej wspomniał absencje w drużynie CSKA: De Colo oraz Teodosica skłaniają mnie do postawienia dodatniego handi na Maccabi. Co do Maccabi wyniki są słabe i po tym roosterze który mają każdy oczekuje o wiele lepszej gry od Goudlock, Smit i reszty...
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Spotkania: Efes -6.5@ 2.25 Unibet 86:76 ✅ ✅ ✅
Zalgiris -6.5 @ 2.07 Unibet 80:88 ⛔ ⛔ ⛔
Ako:4.59
Po nieudanej srodzie przychodzi czas na czwartek i tym razem zagramy cos inaczej. O Efesie nie ma sie co rozpisywac, bo dla mnie to top 2 do wygrania Euroligi, we wtorek bylo poprostu zmeczenie po niedzielnym meczu na wyjezdzie. Dzisiaj bedzie kompletnie inna gra.Galata ostatnie miejsce w tabeli, i ratuje ich tylko wlasne boisko gdzie maja bilans 8:0 na 8 ost meczy u siebie. Wygrali z Barcelona, z Milanem ktorzy sa u znizku formy. Gram -6.5 bo kurs 1.57 nieoplacalny wedlug mnie, z racji ze juz spadl z 1.7 i do meczu jeszcze pewnie spadnie.
Co do drugiego meczyku, uzylem Excela i srednie Handi na wygrana Litwinow oscyluje -9..(to srednia takze granie ponizej jak najbardziej value). Zalgiris napewno podbudowany wygrana z Efesem, chociaz bardziej to Efes przegral niz Zalgiris wygral, ale nie ma co im ujmowac.Na przeciwko Kazan ktory nie radzi sobie w Eurolidze, bilans 4:9, i nie zapowiada sie ze bedzie lepiej. Mecz Kazan vs Galata to byla ceglarnia i patologia,kto ogladal to wie 3 kwarty w ktorej ani Kazan ani Galata nie zdobyli 20 punktow( Na live mnie podkusilo pograc ze Kazan pierwszy rzuci 20pkt. i byly 2 szanse..i dwa razy w ciagu 2 koncowych minut nie rzucilo 2 punkty...toc to jeden rzut w kosza..). H2h 2:1 w strone gosci ale nie sugerowalbym sie tym, bo na chwile obecna Zalgiris jest o wiele lepszy od Kazan. Dzisiaj to potwierdza i jestem dosc pewny ze -6.5 zostanie pokryta. Ba, smiem twierdzic ze moze byc i dwucyfrowka.-10+, ale jednak zagram zachowawczo.
Typ gram za 2x stala stawka.
Wynik: Efes pieknie wyciagnal i pokryl handi...Zalgiris tez pokrywal..11 pkt przewagi wchodzac na 4ta kwarte i taka patologia ze az wstyd.Ktos pisal ze pol strony pisalem i ze sie nie znam na koszu itp..widze ze post skasowany po tym jak Efes weszlo chociaz przegrywali 11pktami..a do konca 3ciej wchodzilo rowniez i Zalgiris. Jednak jak juz ktos tutaj raz pisal w dziale koszykowka...nie ma sie co rozpisywac nad zawodnikami, trenerami itp bo to o kij rozbic jesli zawodowy koszykarz nie trafia spod kosza. W meczu Zalgirisu nie bypo inaczej...byla wygrana, ale ttakie patologie jak w 4tej kwarcie sie nie da przewidziec zeby nie wiem co. Kupon do kosza...i chwila przerwy od typowania. Przepraszam tych co pograli ze mna ten dubel, ale mam nadzieje ze ktos wygral jesli pogral tylko Efes.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Top 2 ? Bez przesady troche Cie ponioslo. Sa lepsze dryzyny i to wg z 4 przynajmniej
Nie ponioslo..druzyny z topu poznaje sie nie tylko po ataku i obronie, ale duze znaczenie ma mentalnosc...Masz przykpad dzisiaj Efesu graja z najgorsza druzyna w tabeli..na wyjezdzie i przegrywaja 11 pkt w 2giej kwarcie...presja duza bo to Efes byl faworytem..i co sie dzieje? psychika nie siada i graja do samego konca i wygrywaja 10 pktami. Kolejny przyklad to masz wczorajsze CSKA...graja oslabionym skladem..przegrywaja 15:31 pierwsza kwarte ale psychika nie siada i wygrywaja z Maccabi nawet na wyjezdzie. Pisalem nie raz ze Olympiakos tez solidny team(mozesz sprawdzic w moich postach) , ale nie ma mocnej psychiki i dzisiaj tez to potwierdzili. Panata tez umie sie zaciac...Niby kogo masz ma mysli piszac 4? Fener? Barca? Real(dzisiaj odwalili)? bo chyba,nie powiesz mi ze Baskonia..
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Czy dzisiaj cska znów z jakimiś absencjami? Grać na handi +9.5 pkt fenerbahce?
...a czy to ma znaczenie? z Maccabi byly absencje i wygrali...analizujecie tylko jedna strone..brak obiektywizmu. CSKA moze i oslabiona ale nikt nie analizowal patologi Maccabi. To samo mkze byc z Fener.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Dzisiaj w CSKA pelny roster?
Narazie się czają ???? zapowiadają tylko mecz jako rewanż za finał. Trener ruskich po wypowiedzich to takie medialne bla bla, że po bardzo cięzkim meczu w Izraelu, czeka ich równie ciężki mecz z Turkami. A po stronie Tureckiej znalazłem info, że niby dwójka jest w składzie, ale wiadomo, zawsze łatwiej &quot;wrzucić&quot; gracza do rosteru jak się gra u siebie, niż ciągnąć na wyjazd, żeby posiedział na ławie.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
CSKA-FENER godz 18:00
C.Higgins over 12,5pkt 1.90 marathonbet (tu najlepsza linia/kurs) ⛔⛔⛔2pts....????

Na szybko,bo choinke trzeba stroic ????
De Colo nie gra,Teodosic raczej tak.
Ruskie dziś rozjada.Turasow jak walec.
Higgins gra średnio pół godziny na mecz oddając średnio ok 12 rzutów.Do tego mamy wolne.Turcy dość solidni w obronie,faule beda na pewno.
ZMacabi zdobyl 16pkt a u siebie z Barca az 23.
Skoro nie gra Nando,wiec atakujemy Amerykanca
Wesolych Swiat
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
CSKA-FENER godz 18:00
C.Higgins over 12,5pkt 1.90 marathonbet (tu najlepsza linia/kurs)

Na szybko,bo choinke trzeba stroic ????
De Colo nie gra,Teodosic raczej tak.
Ruskie dziś rozjada.Turasow jak walec.
Higgins gra średnio pół godziny na mecz oddając średnio ok 12 rzutów.Do tego mamy wolne.Turcy dość solidni w obronie,faule beda na pewno.
ZMacabi zdobyl 16pkt a u siebie z Barca az 23.
Skoro nie gra Nando,wiec atakujemy Amerykanca
Wesolych Swiat
Świetny typ, sam zagrałem w ziemniaku z linią 14,5 i kursem 1,8 więc spora różnica, myśle że Teodosic za dużo dzisiaj nie zagra więc ciężar gry weźmie na siebie Higgins, jedyny problem może być z próbą oszczędzenia jego sił na ostatnią kwarte lub więcej , jeśli będą mieli miażdżącą przewage
 
M 54

misiek9000

Użytkownik
Świetny typ, sam zagrałem w ziemniaku z linią 14,5 i kursem 1,8 więc spora różnica, myśle że Teodosic za dużo dzisiaj nie zagra więc ciężar gry weźmie na siebie Higgins, jedyny problem może być z próbą oszczędzenia jego sił na ostatnią kwarte lub więcej , jeśli będą mieli miażdżącą przewage
Witaj, gdzie na ziemi grałeś ten over?
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Witaj, gdzie na ziemi grałeś ten over?
Totomix, polecam jeszcze Tyrese Rice over 16,5 ostatnio troszke słabsze mecze w Eurolidze (9 i 15 punktów) ale dzisiaj idealny przeciwnik do rzucania czyli Milano, myślę że pęknie 20 punktów
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Fenerbahce -1.5HT @ 3.7 Unibet ⛔ ⛔ ⛔
Panowie i Panie. Nic innego normalnego dzis nie widze. Za plaska stawke gram.
Dorzucam tez za pol stawki Fenerbahce wygra 1sza polowe ale przegra mecz @ 6.5 w Unibecie za pol stawki.⛔ ⛔ ⛔
Obie ekipy oslabione..CSKA wielka niewiadoma co knuja nikt nie wie jak juz pisal Sebunited..medialny belkot pod publike ze czeka ciezki mecz..byc moze ale co najwyzej do polowy..pozniej CSKA gra swoje i wygrywa meczyk.Fener jesli chce miec jakiekolwiek szanse wygrac mecz to wygranie HT to jest MUS.Jesli nie to poplyna i to ostro.
Granie an czysty win CSKA nie oplacalny..a granie w strone Fenerbahce jakichkolwiek handicapow na caly mecz mija sie z celem po kursach 1.9+.
P.S. jako ciekawostke dodam ze na 2 ostatnie mecze Fenerbahce z CSKA -1.5 do przerwy wchodzilo kiedy grali u siebie, takze nie ma co grac na przerwanie seri tylko zaryzykowac po 3.7 i 6.5. Pozdrawiam.
-----
Patologia w 1szej kwarcie...Fener oddaje 13 pkt faulujac CSKA...Cska 13/15 w pierwszej kwarcie z rzutow...Fener 2/5..w drugiej Fener odrabia i jest 32:32..zeby zrobic 36:41...gdyby nie faule w pierwszej kwarcie -1.5HT by spokojnie weszlo...Cska 13 pkt w pierwszej kwarcie...mamy 4kwarte 2 min do konca i CSKA 15 z rzutow...&quot;jakie cuda &quot; Fener cudownie przestal faulowac..tylko w 1zej kwarcie mieli kontuzje mozgu i faulowali tylk zeby kupin zepsuc..heh
 
mezamorto_ 62,7K

mezamorto_

SantoSubito
Barcelona - Milan
Oba zespoly graja beznadziejnie wiec szykuje sie ciekawy pojedynek ???? Kuszacy Kurs na zwyciestwo Milanu(o handicapie nie wspomne) tym bardzej na over w granicy 75pk. dla mnie obiecujacy.
Mecz na odbicie sie od dna dla jednej i drugiej druzyny.
handicap Milan-6.5(2.70) Milan 75.5+(2.20) Polecam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom