>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 2016/2017

Status
Zamknięty.
Z 756,9K
05.01.2016/20,00
Brose Basket - Barcelona
typ 2
kurs 2,10
Jak dla mnie fajny typ na zagranie na wygraną gości.Co prawda Brose spisuje się całkiem dobrze w Eurolidze i na swoim parkiecie jest bardzo grożne.Jednak moim zdaniem wygra Barcelona która ma większe doświadczenie w grach o dużą stawke.A pozatym walczy o awans i takie spotkanie musi wygrać
⛔
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
05.01.2016/20,00
Brose Basket - Barcelona
typ 2
kurs 2,10
Jak dla mnie fajny typ na zagranie na wygraną gości.Co prawda Brose spisuje się całkiem dobrze w Eurolidze i na swoim parkiecie jest bardzo grożne.Jednak moim zdaniem wygra Barcelona która ma większe doświadczenie w grach o dużą stawke.A pozatym walczy o awans i takie spotkanie musi wygrać
Broń nas Boże od takich analiz pisanych pod typ. Zresztą co z niej wynika? Ano to, że Brose gra całkiem fajnie, do tego jest mocne u siebie, jednak Barca MUSI wygrać, bo gra o awans (jakby Brose nie grało). Samego typu nie neguję, ale po co takie analizy? Równie dobrze można napisać suchy typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Bamberg - Barcelona
Barcelona @2.20 Bet365

Pierwszy typ w tym miesiącu, mam nadzieję, że dobrze w niego wejdziemy.
Mecz 16 kolejki Euroligi. Bamberg z miejsca 11 podejmuje Barcelonę z miejsca 10. Więc nie ma tutaj żadnej różnicy.
Barcelona każdy wie jaką miała passę jeszcze parę tygodni temu, przegrywała mecz za meczem bo wypadł im cały skład, i grali tacy zawodnicy którzy normalnie nawet by nie weszli na chwilę z ławki. Lecz od jakiegoś czasu praktycznie wszyscy są już do dyspozycji. 4 zwycięstwa z rzędu ostatnie, a 5 w 6 ostatnich meczach i przegrana tylko z Baskonią na wyjeździe 3 punktami.
Barcelona.. jedna z najlepszych zespołów Europy od lat, trudno sobie ją nie wyobrażać, że nie zajmie miejsca w pierwszej 8-ce i nie awansuje do play-off. Tym bardziej gdy gra z drużyną słabszą, niż ta czołówka, która jest przed nią i którą musi gonić, nadaża się super okazja aby zmienijszyć straty. Tym bardziej można fajnie zarobić bo o dziwo bukmacherzy określają faworytem tego meczu dzisiejszych gospodarzy co tylko lepiej dla mnie bo i tak bym to grał a tak mam większy kurs. Polecam i pozdrawiam!

Wynik:
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
W ostatniej sekundzie zawodnik Barcelony rzucił za 3pkt, sędzia z tego co widziałem uniósł dwa palce w górze, a nie trzy, a mimo tego na tablicy wynikowej dodano Barcelonie 3 pkt, stąd może ta różnica.
Na Highlights widać, że sygnalizuje celny rzut za dwa pokazując dwa palce.
Jeśli byłby rzut za trzy, sędzia musiałby podnieść rękę ponad głowę pokazując trzy palce, a po celnym rzucie podnieść drugą pokazując trzy palce.
Przy rzucie za dwa sędzia nigdy nie podnosi ręki ponad głowę i nie sygnalizuje tego, sygnalizuje tylko po celnym rzucie.
Cała akcja 1:10-1:16 i sędzia bliżej stolika, miał znakomity pogląd na sytuację na boisku https://www.youtube.com/watch?v=9JOvETHhO38
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 833

sebunited16

Użytkownik
Langford over 23.5⛔ bet365 2.00

Keith to jest maszyna ???? . Ma minuty, ma rzuty, ma punkty, grają pod niego. Z Realem pare meczy wcześniej słabo, a od tego czasu 25,25,28,26,27. Skuteczność dystansowa bardzo dobra, wymusza faule, rywal nie ma tam jakiejś wielkiej siły obronnej i nie widzę powodu, dla którego nie miałby zapunktować mocno ponad 20
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Efes - Galatasaray under 162.5pkt 2.0 ✅ Pinnacle

Coś wysoko ustawiona ta linia. By ją przekroczyć, zawodnicy Galaty musieliby rzucić około 80pkt, a z tym ostatnio u nich ciężko.
Biorąc pod uwagę ostatnie 6 meczy, to Efes rzuca średnio 159pkt, a Galata 149 i 142 na wyjazdach, dlatego gram under.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Real Madryt vs CSKA Moskwa
CSKA Moskwa -2 @2.20 bet365

Real Madryt vs CSKA Moskwa starcie gigantów na które każdy fan koszykówki zaciera ręce. Pierwsze co rzuca się w oczy to wysoki kurs na ekipę gości jak na mistrza Euroligi. Częściowo spowodowane jest to dwoma ostatnimi porażkami przypadkowymi porażkami które prędko się nie przytrafią. I to jeszcze wszystko wydarzyło się w starym roku wydaje mi się że myślami byli gdzie indziej. Teraz mamy nowy rok w który będą chcieli wejść z przytupem tym bardziej że rywal to klasa sama w sobie. Zresztą odwołanie dni wolnych przez Itoudisa o czymś świadczy ;) Do rotacji gości wrócili liderzy De Colo i Teodosic co w znacznym stopniu poprawi możliwości ofensywne drużyny. W szeregach gospodarzy osamotniony Llull który dwoi się i troi ale to może być za mało na CSKA. Ciężkie życie czeka dziś innego dobrego gracza z Madrytu Randolpha na którego przeciw stanie Hines jeden z lepszych obrońców. Istotny wpływ na losy spotkania mogą mieć też rzuty 3-punktowe które skuteczniej wykonuje CSKA. Bilans h2h też przemawia na korzyść zespołu z Rosji 13-4. Nic nie ujmując Realowi ale nie widzę dla nich większych szans tym bardziej że w szeregach gości pełna mobilizacja powinni odjechać ofensywnie.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 18:45
Spotkanie: Fenerbahce Ulker - Emporio Armani Milano (spread -6.5/+6.5)
Typ: 1
Kurs: 1,32
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Nie będę tutaj wklejał tabeli, myślę, że tę sytuację każdy zna doskonale a jak nie to sobie sam sprawdzi. Wybieram tę linię, chociaż kurs słaby ale powinno to wejść bez większych komplikacji i jak ktoś sobie chce podwyższyć AKO to myślę, że ten typ na to jest idealny. Dla tych co wolą lepsze kursy myślę, że mogą spróbować wyższych lini bo spodziewam się tutaj wygranej Fenerbahce 10 punktami lub wyżej. Drużyna z Mediolanu słabo gra w defensywie do tego kontuzji doznał ich kluczowy zawodnik Sanders i w tej Eurolidze słabo im się wiedzie i nic tutaj znaczącego nie odegrają. Fenerbahce walczy o TOP 8, do tego po kontuzji wraca Bogdanovic i możliwe, że dzisiaj wystąpi. Zdecydowanym faworytem są gospodarze i jedyne pytanie jakie sobie większość zadaje to iloma punktami przewagi wygrają. Opcja którą ja zaproponowałem bez większych problemów powinna być pokryta więc Ci co szukają większych kursów niech próbują wyższych lini. W Mediolanie źle się dzieje i trener Repesa raczej za niedługo pożegna się z posadą.
✅ 86-79
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
FENER-MILANO
Milan Macvan over 7,5pkt 1,72 Unibet 6...
Nasz bohater średnia w Eurolidze 7,7 w rodzimej ponad 12.Gra średnio 20min,wiemy nie gra Sanders=więcej minut dla Serba.Dobrze gra w ofensywie,a i trójkę potrafi walnac.3 ostatnie mecze w Eurolidze linia pokryta, liczę na niego również i dziś
Pzdr
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Spotkanie: Olympiakos vs Panatinaikos
Typ: Over 147
Kurs:1.91
Bukmacher: Bet365
Stawka: 2.5 stalej stawki.
Typ: Over 155.5
Kurs: 2.95
Bukmacher: Unibet
Stawka: 1 Stalej Stawki.
Witam, dzisiaj Euroliga a wiec cos normalnego anizeli NBA(Moja opinia tylko). Wrzucalem statystyki do Excela i mecz Fener vs Milan linia dobrze wystawiony, chociaz tam sie dzieja &quot;cuda&quot; wiec odpuscilem. Na druga analize poszedl Zalgiris i tam oscyluje linie 159-161..ale to wciaz nie przekonujace statystki, nie ma tej kropki nad I. A wiec na odstrzal poszedl Olymp vs Panata, grecki szlagier, i tutaj juz srednia 156. Olympiakos 50% ze rzuci 83 punkty...biorac pod uwage fakt ze moze byc close game overki jak najbardziej do pokrycia. Co ciekawe, wracajac na oddsportal sprawdzic linie sadzilem ze i tym razem bedzie dobrze wystawiona linia..i byla..154 bylo przez Pinnacle...i spadlo az o 7 punktow? Znowu buki szukaja glupich i chca zachecic klientow do gry zeby wyrownac zysk/strate na 50/50? Olymp i Panata dwa bardzo ofensywne teamy, mam nadzieje widziec sporo trojek po jednej i drugiej stronie dlatego over 147 gram za 2 cale stawki. Co do 155.5, dla mnie na styk, a wiec granie po kursie jak najbardziej value. Jak bedzie zobaczymy. Excel oscyluje 155-158
Zeby nie bylo, zawsze ostrzegam przed graniem all in, bo pozniej sa narzekania ze nie wchodzi itp. Do meczu 55 min, wiec macie szanse przemyslec gdzie zainwestujecie pieniadze. Jesli ktos czerpie zyski z moich typow to warto pograc to co gram, jesli ktos sie spazyl, niech pogra under jesli ma zamiar obstawiac ten mecz, wtedy zadnych pretensji nie bedzie.
Wynik:76:69...⛔ ⛔ ⛔ Nawet nue bede komentowal bo brak slow na ta ustawke/lamanca i chamska koncowka.Kto ogladal to wie. Niestety Excel ustawki nie przewidzi...Bilans excela 3:3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Euroliga
Godzina: 17:00
Spotkanie: BC Unics Kazań - Brose Baskets Bamberg
Typ: 2
Kurs: 2,03
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
W tym spotkaniu w Eurolidze dla mnie faworytem jest bardzo nieobliczalny zespół Bamberg. Tabeli nie przedstawiam, bo mecz za niedługo i szybka taka analiza z mojej strony. U siebie Bamberg wygrał 89-86 i dzisiaj liczę na to, że znów wygra. Zespół ten jak się rozkręci to naprawdę gra bardzo fajną i ciekawą koszykówkę a Uniks u siebie w kratkę 4 zwycięstwa i 4 porażki. Bamberg na wyjeździe tez nic wielkiego, bo 2 zwycięstwa i 6 porażek ale jakoś ich koszykówka bardziej mnie przekonuje i liczę tutaj na ich dobrą grę i wygraną. Meczu spodziewam się wyrównanego ale ostatecznie uważam, że goście wygrają, bo są teraz w wielkim gazie.
⛔ 63-58
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
barcelona - olimpiakos
typ: barcelona -5 @ 1.95
Olimpiakos bez: Spanoulis, a wczesnie wypadł Hackett. Ale to nie jest powód dla ktorego gram dzis barce. Euroliga ostatnio zrobiła sie taka, ze wszystko wygrywaja gospodarze, atut wlasnego boiska to ogromny handicap, a barca gra z nozem na gardle
 
adik1992 427,9K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Bourges under 67,5 @1,96 1xbet 65 pkt ✅✅✅
69,5 @1,8 sts
Typ głównie statystyczny, drużyna Bourges średnio w Eurolidze rzuca 65 pkt na mecz, na wyjazdach 66,5 z czego średnią zawyża mecz z Lille gdzie rzucili 81 pkt, a tak 69 ze Sopron, 66 z Jekaterynburgiem i 50 z Salamanką. Polkowice nie licząc dogrywki z Sopronem w pierwszej kolejce, gdzie po 4 kwartach straciły 65 pkt, kolejno 70 z Orenburgiem, 64 z Hatay i 77 Jekaterynburgiem, jednak zespoły z Rosji sa poza zasięgiem pozostałych drużyn z tej grupy i Francuskiej drużynie daleko do nich. W pierwszym meczu we Francji padł wynik 65:60 dla gospodyń, więc jest duża szansa na powtórkę z tego meczu.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20:05
Spotkanie: Maccabi Tel Awiw - KK Crvena Zvezda Belgrad
Typ: 2
Kurs: 2.57
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj też mam typ z kosza z tym, że dzisiaj z Euroligi. Tabela w ramach przypomnienia wygląda tak:

Dla mnie faworytem w tym spotkaniu są goście, może nie zdecydowanym ale uważam, że na ten mecz większa liczba czynników powoduje, że bliżej mi na zagranie tutaj w ich stronę. Na wyjazdach Crvena Zvezda w tej edycji Euroligi nie najgorzej sobie radzi notując do tej pory 3 zwycięstwa i 5 porażek. Zespół ten zwłaszcza w obronie bardzo fajnie sobie radzi. Owszem są pewne odstępstwa ale ogólnie jest to bardzo dobry zespół defensywny i Maccabi dzisiaj będzie miał nie lada problem z przedzieraniem się pod kosz rywali. Drużyna gospodarzy w tej edycji Euroligi nic specjalnego nie gra i u siebie mają bilans identyczny jak zespół z Belgradu na wyjazdach czyli 3 zwycięstwa i 5 porażek. Jeżeli chodzi o ławkę to uważam, że mocniejsza jest po stronie dzisiejszych gości. Maccabi swoją grę opiera głównie na amerykańskich koszykarzach ale jak trzeba dokonać zmiany to dla mnie zmiennicy już tak dobrzy nie są i tutaj zdecydowanie lepiej pod tym względem wygląda zespół serbski. Do tego po stronie zespołu z Izraela wątpliwe są występy Millera i Zirbesa i gracze ci raczej dzisiaj nie zagrają. Crvena Zvezda raczej w najmocniejszym składzie. Stawiam tutaj na zespół, który w obronie zdecydowanie lepiej gra od przeciwnika. Owszem Maccabi w ataku ma potencjał ale w obronie to zespół ten wygląda dość blado. Pod względem gry w obronie Crvena Zvezda bije swojego przeciwnika zdecydowanie i uważam, że to tutaj zaważy o zwycięstwie drużyny przyjezdnej.
✅ 67-71
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Milano - Galat✅
typ: Milano -4.5 @ 1.9

jak dla mnie nie liczy sie fakt ktora druzyna jest lepsza, a atut wlasnego boiska. na dany moment galata troche lepsza kadrowo. Ale ich wyjazdy to dramat i same porazki. Milano od bardzo dawna bez wygrane w eurolidze, wiec to taki mecz na przełamanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 70

wa1cha

Użytkownik
Zalgiris - Real
Handicap +11.5 pkt Zalgiris
Kurs 1.35
Darussafaka-Unics Kazań over 157.5 pkt
Kurs 1.57
Olympiakos - Laboral Kutxa : under 160.5
Kurs 1.60
Bukmacher: Millenium
 
J 28

jawa1989

Użytkownik
Milko Bjelica typ: under 5.5 Bukmacher: totomix++++++
Na dziś z Euroligi wybrałem po analizach tylko 1 typ, a więc zawodnik Cveny Zdezdy Milko Bjelica. Linia wystawiona przez totomix to 5.5 pktu. Dokładnie przeanalizowałem wyniki tego gracza i myślę, że bukmacherzy wystawiają taką linie sugerowali się ogólnymi zdobyczami pktowymi i wymiarem gry zawodnika. Sytuacja w lidze do gry w Eurolidze ma się zgoła inaczej. W lidze dostaje sporo minut na parkiecie bo około 20 na mecz. Jednak w Eurolidze jest już zupełnie inaczej. Oto jego wyniki z ostatnich 7 meczy: 6 pktów 14:43min, 4 pkty 4:29min, 2 pkty 5:22min,4 pkty i 25:12min, 2 pkty i 13:18min, 4: i 19:04min, 4 pkty i 8:09 min. Jak widać gra bardzo mało i tylko raz udało mu się przekroczyć magiczną barierę 5 pktów. Myślę tym bardziej, że z defensywnie grającym Panathinaikosem będzie mu o to bardzo trudno. Sam gram ten typ dosyć grubo. Pozdrawiam i Polecam ????
Były nerwy ale tak jak mówiłem, że gra ogony, w drugiej połowie wcale nie pojawił sie na parkiecie na którym spędził 6:51min i rzucił 5 pktów ++
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom