>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 2016/2017

Status
Zamknięty.
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
akurat caroll tylko w 3 istnieje, a broni cieniutko co pokozoł
O to mi chodziło. W tej akcji zapewne JC był bardzo prawdopodobną opcją, żeby to skończyć, a przegrał im mecz. Chyba takiego scenariusza trener nie wymyśliłby za tysięcznym podejściem.
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Uczepiliście się tego Carolla , ale to nie tylko on zawalił, wystarczy zobaczyć jak zagrał lider Realu czyli Llul - 0 trafionych rzutów za 3 a próbował chyba z 8 razy, 14 punktów jak na niego to straszna cienizna, zastanawiam się też nad trzymaniem w Realu Rudy Fernandeza, ten facet to wogóle dramat od dawna
 
jejek2 0

jejek2

Użytkownik
Uczepiliście się tego Carolla , ale to nie tylko on zawalił, wystarczy zobaczyć jak zagrał lider Realu czyli Llul - 0 trafionych rzutów za 3 a próbował chyba z 8 razy, 14 punktów jak na niego to straszna cienizna, zastanawiam się też nad trzymaniem w Realu Rudy Fernandeza, ten facet to wogóle dramat od dawna
Masz racje Carol nadrabia atakiem. Rudy daje ciała te sezon, ale to i tak nic w porownaiu z tym co odpieprza maccabi głownie w defensywie:grin:
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Taki dubel:
Barcelona - Panathinaikos over 148.5pkt 1.61 ⛔
Darussafaka - Olympiakos over 151.5pkt 1.61
⛔
ako 2.62 bet365

Barca u siebie średnio 160pkt, Panathinaikos wyjazd 167pkt.
Turcy u siebie 160pkt, Olymp wyjazd 166pkt.
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Barcelona vs Panathinaikos
Panathinaikos -2 @2.90 bet365 ⛔

Nie wiem jak dla Was ale dla mnie kurs na Panathinaikos to value zupełnie nieproporcjonalny do formy obu zespołów. Barcelona z bilansem 4-5 plasuje się na 11 miejscu. Zespół w ostatnich tygodniach wygląda jakby przechodził ogromny kryzys. Ogólnie bardzo słaba gra po obu stronach parkietu szczególnie w ofensywnie stąd ostatnia porażka z Olympiakosem srogie lanie od Realu i porażka ze słabym Galatasaray. Do składu gospodarzy dopiero powoli powraca Claver i Dolleman a dojście do &#39;normalnej&#39; dyspozycji trochę im zajmie. W dalszym ciągu z powodu kontuzji odpoczywa Navarro. Sytuacja Bartzokasa nie do pozazdroszczenia. Naprzeciw staną goście z Grecji. Panathinaikos bilans 5-4 w konsekwencji 5 miejsce solidnie. Na ławce były szkoleniowiec Dumy Katalonii Pascuala który na pewno będzie podwójnie zmotywowany żeby odnieść zwycięstwo. Panata pokazała już w tym sezonie pokazała kawał fajnego basketu. I nie ma w tym nic dziwnego Rivers Calathes Bourousis Singleton Gist to gracze ze sporym potencjałem. Żeby tego było mało po kontuzji powraca Mike James i już w meczu z Darussafak pokazał że jest w przyzwoitej formie i spokojnie jest w stanie rzucić parę punktów mimo długiej absencji. Jeśli PAO uniknie prostych błędów myślę że spokojnie mogą zainkasować 2 punkty i przy okazji pokryć linię.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Barcelona - panta⛔barca zagrala na swoim slabym poziomie, ale panta to juz dno
typ: panta +5.5 po 1.84 w unibet

Real - Panta 87:84..CSKA - Panta 81;77 po tych wynikach juz widac ze Grecy mają mocna pake i w Eurolidze sa w stanie wygrac z kazdym. Barca to jest zlepek a nie druzyna, ostatnio frajerska przegrana z Malaga, gdzie na kilka sekund do konca mieli przewage 5 pkt. zakontraktowali nowego zawodniga Renfroe z Bayernu
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Spotkanie: Fenerbahce vs Crvena
Godzina: 18:45
Typ: over 156.5 @ 2.75 Unibet ✅ ✅ ✅
Typ over 151.5 @ 2.02 Unibet ✅ ✅ ✅
Typ over 75.5HT @ 1.86 Bet365 ⛔ ⛔ ⛔
Typ over 80.5HT @ 3.2 Unibet⛔ ⛔ ⛔
Witam, krotka pilka co do meczu, wrzucilem wyniki do excela i excel oscyluje srednia na mecz 156.5. Przeanalizowalem tez HT i srednia 77.5. Co ciekawe, ze statystyk wynika ze 62.5% byla przekroczona linia 80 do HT, wiec spore value. biorac pod uwage kurs.
Ja gram plaska stawka wszystkie typy, i polecam zagrac to samo, bez zadnych all inow.
Wynik: 87:72 = 159...
41:31 HT = 72...
Excel poprostu prze kozak. Jesli chodzi o FT to znowu sie nie pomylil i 2.75 i 1.9 weszlo. Co do pierwszej polowy to nie wiem jakim cudem to nie weszlo..moze ze Crvena ceglila ze az szok? Byc moze, ale moze i dlatego ze oscylator bardziej przystosowany do FT, overki na HT podawalem chyba 2 razy i narazie bilans 1:1, takze nie jest zle i warto mu dac szanse ???? . Ja ciut na plus bo plaska stawka na typy i 2.75 i 1.9 weszlo, ale gratuluje tym ktorzy pograli tylko overy na FT i zarobili razem ze mna. Do zobaczenia jutro! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 833

sebunited16

Użytkownik
Aaron Jackson over 12.5 1.83 bet365✅

Amerykanin ma wszystkie mecze w S5, jeśli chodzi o minuty jak to bywa w bardzo dobrze zbilansowanej drużynie nie ma tego za wiele bo tylko 18;28. Egzekucja rzutów- powiedzieć bardzo dobra to mało powiedzieć: 55% za 2, 59% za 3, 83% za 1. Mała liczba oddawanych rzutów daje średnią niecałych 9 punktów na mecz, czyli poniżej linii wystawionej przez buka. Jednak dzisiaj sytuacja wygląda o tyle inaczej, że spodziewam się o wiele dłuższego meczu Jacksona, w wielu fragmentach nawet cieżar wyniku powinien spoczywać na nim. Obwód CSKA stracił magika w postaci Teodosica, miałem pisać dwóch magików, jednak Nando prawdopodobnie pojechał z zespołem, ale jego występ jest mało prawdopodobny i trener raczej nie zaryzykuje, więc naturalnym jest granie większej zdobyczy na Aarona Jacksona.

Mediolan 2.67 bet365⛔

Tutaj zastanawiałem się pomiędzy overem a gospodarzami. Jednak systemowa koszykówka CSKA mocno ucierpi z powodu braku w/w wykonawców, więc ciężko wyrokować jak będzie toczył się ten mecz. Jednak wydaje mi się, że braki w drużynie gości zostaną wykorzystane przez Włoski zespół
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
Spotkanie: Fenerbahce vs Crvena
Godzina: 18:45

Typ: over 156.5 @ 2.75 Unibet
Typ over 151.5 @ 2.02 Unibet
Typ over 75.5HT @ 1.86 Bet365
Typ over 80.5HT @ 3.2 Unibet

...spore value. biorac pod uwage kurs.

Ja gram plaska stawka wszystkie typy, i polecam zagrac to samo, bez zadnych all inow.

Wynik:
Czemu grasz plasko skoro spore value ?
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Jezeli dzis CSKA gra bez de Colo i Teodosica rzucil mi sie ciekawy typ CSKA ponizej 93,5 pkt po 1,80 . Dwoch najlepiej punktujacych wypada wiec opcje w ataku sa mniejsze . Do tej pory pod brak de Colo Teodosic przejal role sypacza a do tego jeszcze jak zzawsze kreatora gry . Bez tych dwoch zawodnikow pewnie zaciag amerykanski plus dwoch / trzech ruskich bedzie ciaglo gre ale czy przebija 93,5 pkt? Martwi mnie Milano i jego obrona a raczej jej brak ... ich wyniki czesto oscyluja w pułapie tych z NBA ;) ciekawy typ do rozwazenia ... ciekawi mnie czy CSKA w tym oslabieniu pojdzie na wymiane ciosow z Milano ... ktos ma jakies zdanie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Co do meczu CSKA to ja wolę zagrać zwycięstwo Milano,wydaje mi się tak na nos że CSKA dzisiaj przegra a kurs zacny.
Jak będzie czas pokaże.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Efes vs Barcelona
Typ: Efes -1.5HT
Kurs@ 1.90 Unibet
Ostatnio dosc zla seria jesli chodzi o Ht, wiec powiedzialem sobie ze dam ostatnia szanse excelowi co do wytypowania nie over/under jak dotychczas a handicap. Ze statystyk tylko 25% nie bylo -1.5 przekroczone..co daje 75% przekroczen. Jak juz pisalem nie raz, Efes w mojej opini jedyna turecka druzyna ktora trzyma poziom. Te wszystkie Beskitasy, Fenerbahce, Pinary itp to potrafia przegrac bedac mega faworytami. Ci co siedza w temacie pewnie powiedza ze Barca sie odradza, ze granie Efesu nie ma value, ze to tylko typ do Ht..ze barca zacznie rzucac trojki jak za dawnych lat a Efesowi nie bedzie nic wychodzilo i tak dalej i dalej...mozna tak gdybac i gdybac, ale predzej czy pozniej trzeba sie zdecydowac na dany typ. Ja tak robie i jako ze jest to moj jedyny typ na dzis to zagram sobie 2x stala stawke. Jak nie wejdzie to zrobie sobie przerwe.
Wynik: 36:28 ...✅ ✅ ✅ zainkasowane w 45 min.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
15/12 godz 18.00
Darrusafaka-RM under 167,5 @ 1.87 bwin 81-68✅✅✅

Real dziś bez Llulla,Thompskinsa i Randolpha.Fundament gry będą stanowić Doncic i Draper, wolniej rozgrywający piłki, nie forsuja tempa.3z4 spotkań w Eurolidze oraz ostanie 6z7 w ACB(nawet z LLUlullem)kończyli poniżej tej linii
Turcy uwielbiają taktyczny basket, długie posiadania pow.17 sekund na akcje.
Jedyne ryzyko to dogrywka, bo zapowiada się wyrównane spotkanie.Jak macie gdzieś w reg Time to tam polecam(nawet niższe linie)
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
15/12 godz 18.00
Darrusafaka-RM under 167,5 @ 1.87 bwin

Real dziś bez Llulla,Thompskinsa i Randolpha.Fundament gry będą stanowić Doncic i Draper, wolniej rozgrywający piłki, nie forsuja tempa.3z4 spotkań w Eurolidze oraz ostanie 6z7 w ACB(nawet z LLUlullem)kończyli poniżej tej linii
Turcy uwielbiają taktyczny basket, długie posiadania pow.17 sekund na akcje.
Jedyne ryzyko to dogrywka, bo zapowiada się wyrównane spotkanie.Jak macie gdzieś w reg Time to tam polecam(nawet niższe linie)
Pzdr
Świetny typ, Real bez Llulla jest ofensywnym zerem, traci całą swoją siłę, czyli szybki atak, którym to wygrywa mecze. Doncic i Draper to gracze trzeciorzędni, z kreatywnością na poziomie Kendricka Perkinsa. Real wolnym tempem i defensywą może sobie wygrywać mecze ze słabeuszami w swojej lidze, ale Euroliga, pomimo wielu przeciętniaków to już półka wyżej.

Zeby nie bylo offtopu, to na dziś daję over w meczu w Bambergu.

Brose - Efes over 165,5 1.91 unibet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
diaz 95

diaz

Użytkownik
Panowie , krotko bo w pracy z tel , Galata dzisiaj oslabiona , odejscie Dentmona nie sprzyja druzynie dodatkowo pod koszem wypadlo dwoch graczy, Milano powinno to wygrac !
bet365 Milano 1,83
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom