>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 2016/2017

Status
Zamknięty.
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Nie jestem do końca pewien tej informacji, ale być może dzisiaj Gala zagra osłabiona brakiem &quot;czarnych&quot; zawodników ze względu na Black Friday ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
CSKA - Baskonia under 178.5pkt 1.71 bet365 ⛔

Linia poszła w górę, zaczęło się od 171.5, teraz jest 176.5. Ja jednak gram 178.5 (do sklejki za drobne).
Średnie CSKA to 175 pkt, Baskonii 159 ogólnie i 156 wyjazd.
Głównym czynnikiem decydującym o powodzeniu typu będzie postawa Baskonii, bowiem gospodarze sami mogą rzucić w okolicach setki.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
CSKA-BASKONIA
TEODOSIC over 18,5pkt@ 1.90 Unibet 34pts
Linia może wysoką, gdyż Serb ma średnią na poziomie 15-16pkt, ale dziś nie zagra jedynka CSKA Nando de Colo,i mając na względzie słabą obronę gości, te,20ptk powinien wrzucić.Mam pograne też hc+10,5 na gości z tego samego powodu, zobaczymy
Pzdr
HC w d..
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik

Panowie i Panie mam value na dzisiejsza lige Europejska. Po dosc solidnej analize wpadl mi w oko mecz Galata vs Barca.
Po paru &quot;glebszych&quot; jestem dosc pewny ze roznica na HT bedzie 4 punktowa lub wiecej. Pytanie tylko w czyja strone...gospodarzy czy gosci...biorac pod uwage wlasne boisko i barcelonski szpital, jestem zgodny co do tego ze Galata wygra HT -3.5 @ 3.7 w Unibet,takze juz teraz prawilnie polecam ale nie szalalbym z all inami..
Galata -3.5 vs Barca DO PRZERWY @ 3.7 Unibet (juz spadlo do 3.3) ✅ ✅ ✅
Galata wygra 1sza polowe ale barca wygra druga polowe(tzw bet HT 1/2) @ 6.75 Unibet ⛔ ⛔

P.S. Male sprostowanie jesli ktos ciekawy dlaczego gram HT w tym meczu. Hmm, kursy na wygrane w dzisiejszych meczach sa malo atrakcyjne i nie adekwatne do meczow. CSKA murowany lider, ale Baskonia cos na styl Olympiakosu...win z Realem na wyjezdzie, zeby przegrac z Milano lub win po dogrywce z Zaragosa. CSKA jesli zagra jak na CSKA przystalo to tam bedzie minimum 10 pkt przewagi ale grac to po 1.9 poprostu sie nie dodaje. Panata bez trojek nie istnieje...a wiec kto wie co odwala z Darusafaka....Galata marnie w eurolidze 2-6 a Barca ciut lepiej 4-4,ale zwatpilem w forme Barcy po porazce z Realem...cos tam,nie gra i fakt moze wygraja ale grac to po 1.5 i to na wyjezdzie gdzie jest tyle nie wiadomych czynnikow( czy Galata juz sie pogodzila ze playoff nie dla nich czy dzisiaj pokaza na co ich stac) Ogolnie wiekszosc takie 50/50, a wiec kursy 1.8-9 czy to overki, handi, czy moneyline odpadaja w mojej opini. Ale jak sie rozwina dzisiejsze potyczki to zobaczymy.
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Chciałbym zaznaczyć, że Barcelona ma patent na Galatasaray, wystarczy spojrzeć na H2H, a poza tym:
Victor Claver already started practicing with the team after undergoing hand surgery. He has travelled to Istanbul.

Justin Doellman is expected to come back against Galatasaray this week.
Takie niewielkie sugestie. Pozdrawiam
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Na przyszłośc w typowaniu Milanu,nie grajcie ich z dobrze broniącymi ekipami,bo to dzieci we mgle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 0

luksos

Użytkownik
Mam pytanie, czy ktoś posiada jakąś stronę z lista kontuzjowanych graczy ? Zawsze było to dostępne na oficjalnej stronie Euroligi ale nie umiem tego znaleźć.
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Fenerbahce vs Real Madryt
Real Madryt -2.5 @2.55 bet365 ⛔

Klasyk szlagier zwał jak zwał zapowiada się bardzo interesujące starcie. Wszystko rozegra się w Ulker Sports Arena gdzie miejscowi podejmować będą Real Madryt. Zacznijmy od tego że Fenerbahce to jeszcze nie jest drużyna grająca na miarę swoich możliwości. Zarówno w obronie jak i w ataku stać ich na więcej. Co prawda z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej ale na chwilę obecną taka gra nie jest w stanie zapewnić im sukcesu z taką drużyną jak Real. W ataku widać brak Bogdanovica. Z kolei Antic i Datome to gracze których stać na więcej i z biegiem czasu to pokażą ale na razie są pod kreską. Obrona obroną ale w tym meczu można włożyć to między bajki. Llull Carroll Randolph Fernandez nie są w stanie wyłączyć wszystkich tych strzelców a przecież to nie koniec siły rażenia. Goście z Madrytu zaczęli sezon z wysokiego C i od początku prezentują solidny równy poziom. Uważam że skład mają zdecydowanie lepszy już w meczu z CSKA pokazali że są w stanie nawiązać walkę z najlepszą drużyną Europy więc z Fenerbahce tym bardziej. Bardzo dobrze radzą sobie z presją więc turecka dzicz nie powinna zrobić na nich żadnego wrażenia. Na dodatek niedawny pogrom w El Clasico to pokazuje jak drużyna jest naładowana energią a zwycięstwo taką różnicą to tylko dodatkowy bodziec w postaci zwiększenia pewności siebie. Może i obrona ne jest na najwyższym poziomie ale za to w ataku nadrabiają. Real na chwilę obecną jest zdecydowanie lepszą drużyną i tyle. Porażka dla mnie osobiście będzie pewnego rodzaju niespodzianką.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Fenerbahce - Real Madryt

Fenerbahce @1.83 Bet365 ✅✅✅


Ostatnio 2/2 typy siadły, mam nadzieję, że i nowy miesiąc zacznę dobrze.
Spotkanie 10 kolejki Euroligi. Turcy 6 zwycięstw, 2 porażki i 3 miejsce w tabeli-Real 7 zwycięstw 2 porażki oraz 2 miejsce w tabeli.
Fenerbahce po 4 zwycięstwach na początku, doznało 3 porażek z rzędu ale widać, że chyba znów wracają na właściwe tory po 2 kolejnych zwycięstwach, takie mecze są z reguły 50/50, bo zdarzyć się tu może wszystko, ale co mnie bardzo kieruje w stronę gospodarzy to właśnie ich bezpośrednie starcia, pokazują po prostu jak w tak wyrównanym poziomie różnicę robi własna hala, ostatnie mecze obu drużyn:
Real - Fenerbahce 63:75
Fenerbahce - Real 100:78
Fenerbahce - Real 75:69
Real - Fenerbahce 80:73
Fenerbahce - Real 77:66
Real - Fenerbahce 96:87
Real - Fenerbahce 77:61

Jak widać na 7 ostatnich pojedynków, 6-krotnie wygrywała ekipa grająca u siebie, a w ostatnim pojedynku z Kwietnia tego roku to nawet goście z Fenerbahce przełamali wyjazdową passę, dlatego widać jak własna hala ma znaczenie przy starciach tych najpotężniejszych. Polecam, pozdrawiam i życzę powodzenia!


Wynik: 78:77
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Brose Bamberg v CSKA Moskwa
O godzinie 20:00 w Bambergu gospodarze podejmą aktualnego lidera Euroligi, obrońcę tytułu - rosyjskie CSKA Moskwa. Bamberg zajmuje przedostatnie (15.) miejsce w tabeli. Po stronie gości wciąż zabraknie MVP poprzednich rozgrywek, jak i Final Four - Nando de Colo. Znowu celuję w over Teodosicia. Zanim zagrałem ten typ, to kurs na over 19.5 pkt Serba wynosił 1.80. Aktualnie wynosi 1.74, więc ludzie zaczęli go grać. Swoje zrobił też występ w poprzedniej rundzie, której to został wybrany MVP zdobywając 34 pkt przeciwko Baskonii. Wcześniej grałem jego over w starciu z Żalgirisem i tam też wykonał swoje zadanie zdobywając 25 pkt. Myślę, że dziś też powinien oddawać przez nieobecność Nando więcej rzutów. Jeśli utrzyma skuteczność, powinno być dobrze.
Milos Teodosić powyżej 19.5 pkt @1.74 Bet365 ✅
Milos Teodosić powyżej 19 pkt @1.87 Betano ✅

 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Bamberg - CSKA over 170.5pkt 1.76 bet365 ✅

Linia ustawiona na 172.5pkt. Bamberg rzuca u siebie średnio 176pkt (na taki wynik ma głównie wpływ ich mecz z dogrywką z Milanem), CSKA na wyjazdach 176pkt. W ubiegłym sezonie w obu meczach na parkiecie gospodarzy linia ta została przekroczona.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
FENE-REAL
G.AYON under 9,5pkt @1,85WH (1,8bet365) ⛔⛔⛔

Co za linię wystawili na Meksykańca.Koleś od ubiegłego sezonu gra coraz mniej(i gorzej) ledwo osiąga 20min gry.W Eurolidze tylko raz przekroczył te linię(równe 10pkt) z Cska.Dziś na przeciwko Vasely czy Udoh, tak że lekko nie nie będzie.Ostatnie jego zdobycze pkt to kolejno 8-0-6.Fatalna skuteczność rzutów wolnych(ok40%) Nie wiele lepszy % &quot;dwojek&quot; Często łapie faule również w ataku....
 
5567 719

5567

Użytkownik
Kto pokazuje eurolige w tym sezonie? Z tego co widzę to tylko powtórka meczu Fener - Real o 21.00 na Polsat Sport news. Zupełnie nie kumam tego.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Jeśli ktoś oglądał mecz Realu, to konkurs na frajera roku mamy rozstrzygnięty. To, co zrobił Carroll na koniec meczu, to się nawet nie zdarza w lidze Pigmejów czy innych Zulusów. Ktoś zapyta, jak przegrać mecz w regulaminowym czasie, oddając rzut 3 sekundy przed końcem przy remisie? Dziś Real to pokazał. Wystarczy wysłać największego bezmózga w drużynie pod kosz, żeby jeszcze zdążył sfaulować w ofensywie. Brawo Fenerbahce, takiego zwycięstwa nie powtórzą zapewne przez długie lata, a Pan JC Carroll będzie miał nauczkę, żeby nigdy więcej nie wchodzić głębiej niż do linii rzutów za 3, bo tam jest amatorem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom