>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2014/2015

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP


http://www.euroleague.net/

Group A


1. Unics Kazan
2. Real Madrid
3. Anadolu Efes
4. Zalgiris Kaunas
5. Sassari
6. Nizhny Novgorod

Group B

1. Alba Berlin
2. Maccabi Tel Aviv
3. CSKA Moscow
4. Unicaja
5. Cedevita
6. Limoges

Group C

1. Panathinaikos
2. Milano
3. Barcelona
4. Fenerbahce
5. Turow Zgorzelec
6. Bayern

Group D

1. Olympiakos
2. Laboral Kutxa
3. Valencia
4. Galatasaray
5. Crvena Zvezda
6. Neptunas
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f15/typy-pedro1994-110029-3.html#post4825981
W linku powyżej znajdują się moje typy na dzisiejsze mecze Euroligi. A tutaj ich opis:
Crvena Zvezda- Galatasaray under 156,5 1.42 Óni✅144
Gospodarze w poprzedniej edycji Euroligi grali w grupie D, kończąc zmagania na fazie zasadniczej z bilansem 4-6. Wiadomo jaka atmosfera panuje w ich własnej hali; o wiele lepiej prezentują się u siebie walcząc jak równy z równym z najlepszymi ekipami Europy(jak w tamtym roku z Panathinaikosem czy Maccabi). Dzisiaj czeka ich ciężkie zadanie, mecz powinien być wyrównany z twardą defensywą.
Cedevita- Unicaja(-1,5) 2 1.4 Óni✅63-78
Cedevita wraca do elity po roku nieobecności. W sezonie 12/13 skończyli na ostatnim miejscu swojej grupy z bilansem 2-8, tracąc sporo małych punktów. Po drugiej stronie staje drużyna o klasę, jak nie o kilka klas lepsza- Unicaja Malaga. Ambicje na pewno wysokie, mają za sobą udany początek sezonu, przewiduję ich win.
Jednym z bardziej znanych zawodników gospodarzy jest Roko Ukic, który spędził ostatnie 2 sezony w Panathinaikosie. Po stronie gości jest dużo więcej znaczących postaci: Toolson, Kuzminskas, Green(ost. Sassari).
Valencia- Olympiakos under 159,5 1.49 Bet365✅139
Spotykają się dwie ekipy, które powinny zająć 2 czołowe lokaty w grupie D IMO. Valencia ma za sobą udany sezon, awansowała do Euroligi. Olympiakos to uznana marka w Europie, od kilku lat regularnie walcząca o najwyższe cele. Trzon greckiej ekipy pozostał niezmienny: Spanoulis, Printezis, Dunston, Lojeski, Mantzaris. Przeciwko swojej byłej drużynie zagra Lafayette. Szykuje się niezmiernie emocjonujący mecz, ciężko wskazać faworyta, dlatego idę w stronę undera, licząc na twardą defensywę.
Efes- Unics(+5,5) 2 1.44 Bet365⛔82-76, oczywiście 1 pkt, jakby inaczej..
Powinien to być wyrównany mecz, Efes rokroczny uczestnik Euroligi, Unics wszedł po kwalifikacjach. Obie ekipy posiadają mocne składy, idę w stronę ekipy rosyjskiej wspartej zaciągiem graczy z USA(Langford- jeden z moich ulubionych graczy, Jerrels; oboje przyszli z Mediolanu)
Maccabi- Limoges(+17,5) 2 1.34 Bet365 ✅92-76
Typ oparty głównie na poprzednim sezonie zasadniczym, gdzie Maccabi nie wygrywało większą liczbą pkt niż 20. Liczę również na waleczność ekipy francuskiej.
To dopiero 1 kolejka, więc swoje typy oparłem o zeszły sezon zasadniczy w Eurolidze(jeżeli dana drużyna grała), analizując wzmocnienia, osłabienia. Ponadto wolę grać undery niż overy(rzadkość ogólnie rzecz biorąć), próbując wyłapywać różnice w liniach miedzy dwoma ulubionymi bukami.
Powodzenia, jak coś to pw.
PS. Oglądałem wczorajszy mecz Caja Laboral z Neptunasem i powiem że jestem zaskoczony niskim poziomem, zważając na drużyny które grały.
ad 2) Zmiany w przepisach- głównie zamiast 24s nowych mamy 14s nie wpływają jakoś znacząco na liczbę pkt, takie moje przemyślenia(a zamysł jest aby gra była dynamiczniejsza i padało więcej pkt, przez zmuszenie do szybszego ponowienia akcji.
https://www.youtube.com/watch?v=k7qcAoXdYgY Skrót wczorajszego meczu.
Powodzenia ;)
4/5, mało brakło do 100%, jutro poprawka ????
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Valencia - Olympiakos @ 1.70
Pierwszy mecz w Eurolidze odmienionego Olympiakosu i ciągle głodnej poważnego sukcesu w Eurolidze Valencii. Olympiakos z reguły niemrawo rozpoczynał Euroligowe zmagania. Siła rażenia z dystansu moim zdaniem dość wyrównana ze wskazaniem na Valencie. Pod koszem również przewaga gospodarzy z Loncarem i Listchukiem. Klimat hali w Valencii też powinien zrobić swoje. Olympiakos moim zdaniem słabszy niż przed rokiem, z nowym head coachem, w tej roli dotychczasowy asystent Milan Tomić. Liczę jednak na zwycięstwo Valencii przed własną publicznością na inaugurację.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Nareszcie wraca Euroliga! W zasadzie już wróciła, gdyż wczoraj swój mecz rozgrywała Caja Laboral, jednakże to była jedynie przystawka, a prawdziwą zabawę zaczynamy dziś, w czwartek 16 października. W poprzednim sezonie nie miałem zbyt wiele czasu na analizowanie koszykarskiej Ligi Mistrzów, przez co nie miałem okazji nawiązać do dobrych wyników z sezonu 12/13. Jednakże w obecnej temporadzie obiecuję poprawę ???? . Dość wstępu, dość tej kurtuazji, zapinamy pasy i startujemy!


Na pierwszy ogień idzie spotkanie pomiędzy Anadolu Efes a Unicsem Kazań. Związane z tym meczem jest spore wydarzenie, mianowicie - Dusan Ivkovic wraca na europejskie parkiety! Oczywiście nie będzie on wzmocnieniem Turków w walce podkoszowej, jednakże z ławki ma ogromny wpływ na grę swoich drużyn. W 2012 roku zdobył nagrodę COTY, dwukrotnie zdobywał Eurolige (97, 12), a to tylko cząstka jego osiągnięć. Trzeba pisać coś więcej? Z całym szacunkiem do Ergina Atamana i Vangelisa Angelou - obaj nie mają startu do Ivkovicia. W ostatnich latach Efes kojarzył mi się z dużymi wahaniami formy i niesubordynacją, brakowało kogoś, kto poustawiałby niektórych zawodników do pionu. Właśnie taką osobą jest Ivkovic, który posiada charyzmę i autorytet. Moim zdaniem ma wszystko, aby poprowadzić Efes do trofeów.

Dość o trenerze - czas na personalia. W porównaniu do zeszłego sezonu nastąpiło wiele zmian w kadrze Turków, jednakże nie ma tego złego. Zmiany określam na plus i sądzę, że Efes ma silniejszą kadrę niż w sezonie 13/14. Do klubu dołączyli m.in. Dontaye Draper, Stratos Peperoglou, Dario Saric, Stephane Lasme i Nenad Krstic. Trzeba przyznać, że pod koszem będą mieć prawdziwą siłę. Zawodnicy, którzy dołączyli do zespołu są znani i doświadczeni, obyci z grą na euroligowych parkietach. Do tego dochodzi stosunkowo niezła głębia ławki.

Co jeśli chodzi o Unics Kazań? Cóż, moim zdaniem ich siły przed pojedynkiem w Turcji zostały nieco przeszacowane. To całkiem niezły zespół, na czele z D&#39;orem Fischerem, jednakże w ogólnym rozrachunku strefa podkoszowa Efezu przewyzsza drużynę z Kazania. Teraz nasuwa się pytanie - na ile mocny jest obwód Uniksu? Na pewno plusem jest fakt, iż Curtis Jewells i Keith Langford grali ze sobą w Mediolanie. Moim zdaniem nieco przewyższają parę Draper - Janning, co oczywiście nie potwierdza faktu, jakoby parę z Efezu nazywał leszczami.

Cóż, zmierzając ku końcowi, uważam, że doświadczenie Ivkovicia sprawi, iż pod koszem zauważymy dominację Efezu, a wtedy Uniks będzie musiał polegać jedynie na grze swoich graczy obwodowych. Ławka również może być kluczowa, a tam już zdecydowana przewaga dzisiejszych gospodarzy. Warto także zaznaczyć start Efezu w roku poprzednim - zaczęli imponująco - od dwóch zwycięstw. Problemy zaczęły się później. Kadra różniła się znacząco, ale chodzi tutaj o sam fakt. Drużyna z Turcji ma, moim zdaniem, spory potencjał i pod wodzą trenera Ivkovicia może zajść daleko. Sądzę, iż przed własną publicznością odniosą pewne zwycięstwo na starcie nowego sezonu Euroligi.

Anadolu Efes - Unics Kazań 1 @ 1,78 (Bet365) [5/10]
Anadolu Efes - Unics Kazań; -1,5 @ 1,9 (Bet365)[3/10]

82:76 ✅

Tym razem będzie krótko, gdyż w zasadzie nie ma o czym pisać. Unicaja Malaga rokrocznie robi progres i na inaugurację sezonu jedzie do Zagrzebia aby spotkać się z Cedevitą. Na Bałkanach zawsze gra się ciężko, co nie zmienia faktu, iż Cedevita to jeden z outsiderow bardzo mocnej grupy, w której ważne jest, aby rywalizację rozpocząć od zwycięstwa. Dla takiego zespołu, jak Unicaja, obowiązkiem jest, aby zdobyć komplet punktów przeciwko drużynie z Chorwacji. Unicaja jest w dobrej formie, zmagania w Lidze Endesa rozpoczeli od dwóch zwycięstw i sądzę, że kolejne przyjdzie dziś, już na parkietach Euroligi.

Cedevita Zagrzeb - Unicaja Malaga 2 @ 1,28 (Bet365) [7/10] 63:78 ✅

Ja osobiście Unicaję gram w dublu z Efezem, co daje nam AKO 2,27. Polecam.

Kolejna analiza wkrótce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
po takim kursie nawet bym nie zerknął w stronę Valencii. Olympiakos personalnie ich zjada. Z graniem na nich powstrzymują mnie te zmiany na ławce trenerskiej i kontuzje. Nie zagra Printezis i niewiadomo co z Lojeskim. Gdyby oni byli zdrowi to bym grał bez wątpliwości na Pireus. Skład naprawdę mocny. Przede wszystkim zgrany. Doświadczeni Grecy jak Spanoulis, Printezis wsparci młodymi Sloukasem i Mantzarisem. Do tego ogarnięci Amerykanie, który nie samicują, nie są ballhogami, nie stawiają efektowności ponad efektywności: znakomity shooter Lojeski, najlepszy obrońca zeszłego sezonu w EL Dunston czy Lafayette.
Gdyby nie te problemy o których pisałem, to bym wchodził z Oly, tak chyba odpuszczam, aczkolwiek może tuż przed meczem coś poszukam na nich, jeżeli okaże się, że zagra Matt Lojeski.


e: W ogóle NC+ się nie popisali. EL wraca na ich anteny, myślałem, że zobaczymy co tydzien Turów + jakiś dobry mecz, a tu na razie będą tylko mecze PGE.. lipa, nie podoba mi się to.

e: no Lojeski zagrał i jest win ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Props Blaise ;).

Jak obiecałem - lecimy z kolejną analizą. Niestety - nie mogę się zgodzić z użytkownikiem Kostuch i mam odmienne zdanie jeśli chodzi o mecz rozgrywany w Hiszpanii, pomiędzy Valencią a Olympiakosem.

Przede wszystkim - kurs 1,7 na Valencię jest kompletnie nieoplacalny. Jeśli byłoby ponad 2,0 można by rozpatrywać granie gospodarzy. W takim wypadku - gdy mamy 2,2 na Greków - uważam, że value jest po stronie drużyny z Pireusu, tym bardziej, że mecz to 50/50 (a ja bym powiedział, że 55/60 w stronę Olympiakosu).

Okej, jestem w stanie zgodzić się, iż skład Olympiakosu jest słabszy niż rok temu - ale czy aż tak bardzo? Zresztą, wrócę do stwierdzenia, iż Olympiakos niemrawo zaczyna przygodę z Euroligą - czy bilans 10:0 w pierwszej fazie sezonu 13/14 był niemrawy? Śmiem powatpiewać. Mirzę Begicia i Acie Law&#39;a ciężko będzie zastąpić. W przypadku, gdy rzeczywiście po Othello Hunterze nie możemy oczekiwać poziomu Begicia, tak Law&#39;a w pewnym stopniu może zastąpić Lafayette. Za Peperoglou trafił do Pireusu doświadczony Darden, który spokojnie zniweluje stratę Greka. Fakt faktem - najsłabszym punktem Olympiakosu jest strefa podkoszowa, ale obwód stoi na wysokim poziomie (w tym lawka), a w ogólnym rozrachunku trzon zespołu pozostał ten sam (Spanoulis, Printezis, Sloukas).

Valencia w poprzednim sezonie postraszyla w lidze Real i Barcę, jednakże nie zapominajmy, że kadra uległa zmianie i, moim zdaniem, zmiany można określić na minus. Przede wszystkim odszedł Justin Doellman, najlepszy PF sezonu zasadniczego, kilkukrotnie wybierany zawodnikiem tygodnia i miesiąca, a także Olivier Lafayette, który był ważną częścią układanki. Owszem, klub się rozwija, jest głodny sukcesów, ale nie sądzę, aby byli równie mocni co w poprzednim sezonie.

Według mnie value jest po stronie Olympiakosu. Są bardziej doświadczonym zespołem, mają lepszy obwód i ławkę. Co prawda strefa podkoszowa Valencii na korzyść Hiszpanów, ale to może być za mało. Publiczność faktycznie na dobrym poziomie, ale Olympiakos jest na tyle doświadczony, iż powinien poradzić sobie z presją trybun. Kluczowymi zawodnikami będą Spanoulis i Printezis po stronie Grekow (jak zwykle) i Sato z Loncarem po stronie Hiszpanów. Mecz będzie wyrównany, przewiduję close game, ale value, jak juz wspominałem, po stronie Greków i ja osobiście atakuje Olympiakos.

Valencia Basket - Olympiakos Pireus 2 @ 2,2 (Bet365) [3/10] 68:71 ✅

Oprócz tego polecam ciekawy zakład - sądzę, że szansa powodzenia jest dość spora, a słuszność/analizę można wywnioskować z samej analizy meczu. Uwaga - zaznaczam - ja osobiście tego nie gram, gdyż nie mam ulokowanych pieniędzy w Uni.

Kresimir Loncar over 10,5 pkt @ 1,8 (Uni) [4/10] 8 pkt ⛔ - juz spisalem ma straty a i tak było blisko... szkoda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
po takim kursie nawet bym nie zerknął w stronę Valencii. Olympiakos personalnie ich zjada. Z graniem na nich powstrzymują mnie te zmiany na ławce trenerskiej i kontuzje. Nie zagra Printezis i niewiadomo co z Lojeskim. Gdyby oni byli zdrowi to bym grał bez wątpliwości na Pireus. Skład naprawdę mocny. Przede wszystkim zgrany. Doświadczeni Grecy jak Spanoulis, Printezis wsparci młodymi Sloukasem i Mantzarisem. Do tego ogarnięci Amerykanie, który nie samicują, nie są ballhogami, nie stawiają efektowności ponad efektywności: znakomity shooter Lojeski, najlepszy obrońca zeszłego sezonu w EL Dunston czy Lafayette.
Gdyby nie te problemy o których pisałem, to bym wchodził z Oly, tak chyba odpuszczam, aczkolwiek może tuż przed meczem coś poszukam na nich, jeżeli okaże się, że zagra Matt Lojeski.

e: W ogóle NC+ się nie popisali. EL wraca na ich anteny, myślałem, że zobaczymy co tydzien Turów + jakiś dobry mecz, a tu na razie będą tylko mecze PGE.. lipa, nie podoba mi się to.
Printezis i Darden nie zagrają z powodu kontuzji.
Nie wiadomo co z Lojevskim.
Ja daję większe szanse Hiszpanom, którzy we własnej hali są w stanie
nawiązać równorzędną walkę z najlepszymi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Kluczowymi zawodnikami będą Spanoulis i Printezis po stronie Grekow
Anderson Printezis na pewno nie zagra. Podobnie jak Darden. Lojeski niewiadomo
http://www.euroleague.net/news/i/141760/180/bwin-euroleague-fantasy-challenge-injury-report-round-1
to mnie właśnie powstrzymuje przed wchodzeniem w Oly pre.

@up: czy ja nie napisałem, że nie zagra Printezis? Przecież wszystko wyjaśniłem w swoim pierwszym poście. Potem ogólnie pisałem o potencjale kadrowy Olympiakosu, dlatego uwzględniłem Georgiosa.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
No zobaczymy jak to będzie o 21.00. Typ nie jest żadną petardą, kurs nie jest taki jaki bym chciał ale spokojnie do pogrania na ten moment czytaj wejście w sezon. Poszukałbym też jakiegoś dodatniego handi na rywali mojego ulubionego Maccabi, czyli Limoges, bo mistrzowie nie muszą wcale zaczac od spacerku.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Ja także, jeżeli miałbym typować 1 2 to skłaniałbym się ku Valencii.
U siebie Valencia jest mocna, rzecz jasna Grecy doświadczony zespół, ale za dużo dziś braków i Hiszpanie bez problemu powinni to wygrać, jednak ja proponuję over 153,5 zagrać.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Unics to jest dramat od lat, co sie dzieje z tą ekipą, dlaczego co roku wydaje sie tam kupe kasy a sprowadza samicujące nieogary nie potrafiące zagrać najprostszych zagrywek.Szkoda, że taki zespół gra w EL bez trenera gdzie ładuje sie kupe kasy a jest mnóstwo lepszych ekip w europie.Co za dramat, kibice unicsu już mają dosyć.
 
prorok89 21

prorok89

Użytkownik
Unics to jest dramat od lat, co sie dzieje z tą ekipą, dlaczego co roku wydaje sie tam kupe kasy a sprowadza samicujące nieogary nie potrafiące zagrać najprostszych zagrywek.Szkoda, że taki zespół gra w EL bez trenera gdzie ładuje sie kupe kasy a jest mnóstwo lepszych ekip w europie.Co za dramat, kibice unicsu już mają dosyć.
Wymień mi te lepsze nie grające w Eurolidze?
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
dwie propozycje na jutro:

Fenerbahce (-7) @ 1,90 Betsson⛔ tragedia Fener, mimo zwycięstwa..

Zdecydowany faworyt jutrzejszego meczu z Armani Milano. Dla mnie to w ogóle jeden z głównych kandydatów do zwycięstwa w EL. Skład naprawdę mega mocny. Bogdanovic, Hickman, Preldzic, Bjelica, Goudelock, Savas, Vesely, Zoric, Erden.. no tu jest wszystko po prostu. Kreatorzy gry, zawodnicy świetnie dzielący się piłką, znakomici strzelcy, finisherzy podkoszowi. Jaram się przede wszystkim młodymi Serbami Bogdanem i Bjelicą oraz Preldziciem. Super patrzy się na ich grę. Efektowna i efektywna. Na ławce dodatkowo być może największa gwiazda zespołu, czyli coach Obradovic, jeden z najbardziej utytułowanych na Starym Kontynencie. Ten zespół po prostu jest skazany na sukces.

Włosi? Zbudowali nawet fajny skład. Przede wszystkim wielkie wzmocnienia z NBA: świetni strzelcy Kleiza i Brooks, prócz tego Samuels (ex Cavs) czy doświadczeni Hackett i Moss (kiedyś Polpak) ze Sieny. Zanim jednak ten zespół się zgra (czy w ogóle? nie koniecznie gwiazdorzy z NBA muszą się odnaleźć w tym zespole) to minie trochę czasu. Poza tym po prostu mimo Marshona i Linasa i tak roster Armani wygląda blado przy niesamowitym składzie Fener. U siebie ten zespół może być groźny i urywać pkty, ale na wyjazdach, przeciwko takim zespołom, na gorącym tureckim parkiecie nie widzę ich zupełnie. Dodatkowo włoskie zespoły na wyjazdach zazwyczaj są zupełnie innymi ekipami - spisują się po prostu słabo. Dla mnie pewne zwycięstwo faworyta.


druga propozycja:

Bayern Monachium @ 9,20 Betsson⛔ bliziutko było :-(
powiem szczerze, że skład Barcelony mnie nie przekonuje zupełnie. Owszem dalej jest dosyć silny, na spokojne zwycięstwa w większości meczów w grupie EL, ale przy Realu czy Fenerbahce to raczej przeciętnie wyglądają jak na moje.
Bawarczycy wzmocnieni przed sezonem, po niespodziewanej porażce w Superpucharze z Albą zaczynają się docierać i grają coraz lepiej. Myślę, że nie są zupełnie pozbawieni szans w tym meczu. Barcelonie w ostatnich latach zdarzało się przegrywać sensacyjnie nawet w Palau Blaugrana, dlatego po takim kursie chętnie spróbuję lekko. Bayern mocny pod koszem (Bryant, Savanovic, Stimac), a Barca prócz Tomicia nie ma jakiś znakomitych graczy pod koszem. Maciek Lampe w słabej formie i niewiele gra. Jeżeli Bayern zagra naprawdę dobry mecz to myślę, że spokojnie są w stanie powalczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
thejet 2K

thejet

Użytkownik
Wymień mi te lepsze nie grające w Eurolidze?
Na dzień dzisiejszy - Lokomotiv Kubań.

17/10/2014 20:30 CET
Panathinaikos Athens - Turow Zgorzelec over 149.5 84:77 ✅
1.95 (Pinnacle)
5/10

To debiut Turowa w Eurolidze. PAO jest zdecydowanie faworytem spotkania, ale atutem Turowa jest zrozumienie i zgranie zawodników, która większość grała już w poprzednich rozgrywkach razem. Turów to ofensywna ekipa, która lubi grać up-tempo. Myślę, że w ten sposób Turów nastrzela dzisiaj +70 lub więcej i PAO będzie musiało iść na to i rzucić jeszcze więcej. Reasumując będzie to ofensywne spotkanie z overem punktowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 27

kleczes

Użytkownik
Na zagranicznym forum też się wypowiadasz, czy &quot;delikatnie&quot; wspomogłeś tą analizą?

17/10/2014 20:30 CET
Panathinaikos Athens - Turow Zgorzelec over 149.5
1.95 (Pinnacle)
5/10

Is debut game for Turow in Euroleague. PAO is big favourite in this game but Turow asset is understanding players who play together in last season. Polish team is offensive team who like up-tempo style. I think Turow have chance for +70 or more points. PAO go in this and must shoot more points. In sum is offensive game with over with points.


Jeśli zaś chodzi o typ, to over tu może paść w przypadku kiedy to Turów narzuciłby swoje tempo gry, a nie wydaje mi się aby tak miało się stać. PAO nie lubi grać szybkiej koszykówki, raczej poukładaną, z żelazną defensywą. Ale zobaczymy jak będzie, bo Euroliga niekiedy bywa mocno zaskakująca.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f15/typy-pedro1994-110029-3.html#post4827993
Analiza tych typów:
Fenerbahce(-5,5)- Armani Milano 1 1.76 Bet365⛔trójka na zakończenie, pech.. 77:74
Fenerbahce- Armani Milano 1 1.36✅77:74
Podbijam typ na ten mecz, zgadzam się z przedmówcą. Fenerbahce zebrało naprawdę ciekawą paczkę, na każdej pozycji gracze wysokiej klasy, jest ławka rezerwowych i świetny trener. Drużyny tureckie grają u siebie naprawdę dobry basket i jeżeli zagrają na swoim poziomie to publika ich poniesie do zwycięstwa. Wg mnie są zdecydowanym faworytem, kurs powinien być IMO 1.10 . Włosi na wyjeździe dużo słabsi, też niezły team, ale nie daję im większych szans w starciu z Fener.
Barcelona- Bayern(+19,5) 2 1.43 Óni✅83:81
Barcelona- Bayern(+22) 2 1.24 Bet365✅
Bayern to nie jest słaby zespół, nie na tyle żeby zerwać wysokie lanie w Palau Blaugrana. Barcelona na pewno jest zdecydowanym faworytem, nie zgodzę się z typem wyżej że bawarczycy są w stanie wygrać, ale powinni się postawić.
Esteban Batista under 15,5 1.85✅10
Stawiam, że podkoszowy gracz Panaty nie zdobędzie więcej niż 15 pkt, typ oparty o różnice w liniach u różnych buków+ niesugerowanie się dobrymi występami w EuroCupie, to jednak inna liga. Zrobi sporo minut, ale wydaje mi się, że nie zdoła osiągnąć 15+. ( Chociaż w starciu z Turowem to wszystko jest możliwe).
Dalej typy oparte o poprzedni sezon zasadniczy(handi) oraz moje przemyślenia. Nie ruszam Realu, bo nie wiadomo czy będzie im się chciało rozbijać Zalgiris oraz meczu Novgorodu( szedłbym w stronę overa punktowego).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
thejet 2K

thejet

Użytkownik
Na zagranicznym forum też się wypowiadasz, czy &quot;delikatnie&quot; wspomogłeś tą analizą?
Jeśli zaś chodzi o typ, to over tu może paść w przypadku kiedy to Turów narzuciłby swoje tempo gry, a nie wydaje mi się aby tak miało się stać. PAO nie lubi grać szybkiej koszykówki, raczej poukładaną, z żelazną defensywą. Ale zobaczymy jak będzie, bo Euroliga niekiedy bywa mocno zaskakująca.
Na zagranicznym to moje konto, a więc mój bet. Spokojnie.
PAO gra kontrolowany basket, ale dlatego linia jest niska, a warto pamiętać o zmianie reguł, które promują szybszy basket.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Dzisiaj co prawda wiele typów nie rzuca się w oczy, jak to np. było wczoraj, jednakże sądzę, iż po wnikliwej analizie udało mi się znaleźć minimum jeden wartościowy bet.
W pierwszej chwili zerkam na mecz Realu Madryt z Zalgirisem. Handi wysokie, nie lubię dotykać takich wysokich linii, jednak realnie rzecz biorąc - jest to oczywiście do pokrycia. Realu Madryt nie trzeba nikomu przedstawiać - prawdziwy top europejskiej koszykówki, dwa lata z rzędu brakowało jedynie kropki nad i. Zarówno w sezonie 12/13 jak i 13/14 srebrny medal i mimo wszystko niedosyt - jak daleko Królewscy zajdą w tym roku? Biorąc pod uwagę sytuację kadrową - TOP 4 to niemalże pewka i obowiązek tej drużyny. Nie zapominajmy jednak, że to tylko sport, to Euroliga, w momencie, gdy Madryt witał się już z 9. Pucharem Europy, jak juz wspomniałem, w sezonie 12/13 i 13/14 zaskakiwał ich Olympiakos i Maccabi, które półfinały wygrywały rzutem na taśmę. Zmierzam do konkluzji, iż w Eurolidze (jak i ogólnie w sporcie) niczego nie można brać za pewnik.
Przechodząc powoli do właściwej analizy - Real Madryt dokonał kilka transferów w tym sezonie, aczkolwiek trzon zespołu pozostał ten sam. Oczywiście, strata Miroticia to osłabienie (jego odejście do NBA było nieuniknione) ale na jego miejsce został sprowadzony Andres Nocioni, który przez dwa lata był ważną częścią Caja Laboral i należał do czołówki PF w lidze. Oprócz Miroticia odeszli Draper i Darden - zawodnicy utalentowani, ale w Madrycie odgrywali marginalne role. Zamiast tej dwójki do Madrytu zawitali KC Rivers, Jonas Maciulis i Facundo Campazzo. Do tego wsparty doświadczeniem z NBA przybył Gustavo Ayon, co powoduje, iż siła rażenia pod koszem jest wręcz OGROMNA. Mówiąc krótko - transfery w pretemporadzie oceniam na plus, duży plus, dzięki czemu Real Madryt w tym sezonie powinien być jeszcze mocniejszy.
Na temat Zalgirisu nie ma co się nawet rozpisywać, w dzisiejszym meczu będą jedynie tłem dla Królewskich. Drużyna z Litwy to cień ekipy z lat 09 - 12, powodem tego faktu jest zwyczajny brak kasy. Na Litwie wciąż są hegemonem, ale w Europie nie mają argumentów na walkę z najlepszymi i nic nie wskazuje na to, aby cokolwiek miało się zmienić w tej materii w najbliższych latach. Jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, iż w Lidze ACB mieliby problem z dotarciem do fazy Play-Off, gdyż widzę kilka drużyn w Hiszpanii z dużo większym potencjałem.
Zmierzając ku końcowi - Real Madryt to drużyna o kilka klas lepsza od Zalgirisu. Ja osobiście Handi nie gram, gdyż jak wspomniałem - nie lubię takich wysokich linii, ale sądzę, że over Realu jest ciekawym rozwiązaniem. Real gra szybką, efektowną koszykówkę i na inaugurację Euroligi powinni dać show swoim kibicom w Palacio de Deportes. Ławka Realu jest mega mocna, dzięki czemu rezerwowy nie obniżą w większym stopniu poziomu gry, co tylko sprzyja overowi. Wartym uwagi jest fakt, iż w sezonie poprzednim Real w Madrycie sypnął Zalgirisowi 108 i 95 punktów. Dodatkowo - w sezonie 13/14 w pierwszym meczu w Palacio de Deportes Real rzucił Brose Baskets 98 punktów, a w sezonie 12/13 co prawda linia nie została wyrobiona, ale rzucono 85 pkt Panathinaikosowi, który jest drużyną nieporównywalnie lepszą od Zalgirisu. Już kończąc - w dzisiejszym meczu po stronie Realu z ich strony powinniśmy zobaczyć fajerwerki i efektowną grę, dzięki czemu nie powinno być problemów z przekroczeniem linii 91,5.
Real Madryt over 91,5 pkt @ 1,87 (Unibet) [4/10] ⛔
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
AJ Milano - Barcelona @ 2.45
Jutro niezwykle ciekawe starcie w Mediolanie, gdzie miejscowe Armani podejmie Barcelonę. W pierwszej kolejce Armani postraszyło Fenerbahce w Turcji, gdzie przegrało zaledwie 3 pkt. Jutro czeka ich starcie z Barceloną. Na własnym terenie ekipa z Mediolanu to strasznie niewygodny przeciwnik. Barcelona natomiast męczyła się u siebie z ekipą Bayernu. Jutro do Milanu nie pojedzie Navarro. Ogólnie rzecz biorąc, uważam w tym momencie, że ten kurs to spore value. Armani to ekipa mająca świetne warunki pod koszem, Shawn James i Samuels to znakomity atletyczni duet. Moim zdaniem Barcelonie zabraknie siły ognia na dystansie przy dobraj obronie Włochów. Kurs jak najbardziej do gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom