>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 2012/2013

Status
Zamknięty.
samin1 524

samin1

Użytkownik
zacznę od tego że użytkownikowi zynio20 odpowiedziałem czemu użyłem sformułowanie które zostało podkreślone. Mój tok rozumowania w TOP16 jest taki ostatnie 2 kolejki to już prawie granie o pietruszkę. Do tego to był mecz 2z3 drużyn zainteresowanych wyjściem z grupy z 4 miejsca. I tak moim zdaniem po wczorajsze porażce Zalgiris nie będzie miał już szans na awans a może utrudnić Maladze jeżeli jednak się w następnej kolejce postawią. Ogólnie wczorajszy mecz to była taki wstęp do większej rozkminy ;). Dla mnie Panata po wczorajszym meczu prawie już awansowała ;)...
co do dzisiaj to tylko i wyłącznie CSKA. Nie będę tego tłumaczył bo znowu mam takie samo podejście jak do Panaty wczoraj. Efes mnie nie przekonuje i nawet wygrana z Realem nie spowoduje mojej zmiany podejścia. CSKA powoli chyba idą ku dobremu. Zaczyna mi się podobać ich gra od kilku meczy.
Ciekawsze mecze to HC dodatnie na Besiktas bo jakoś nie widzę aż tak wysokiej porażki Kebabów.
Realu nie tykam bo nie ma sensu tego ruszać. Odnośnie meczu który dostarczy najwięcej emocji czyli Oly - Caja nie mam zdania. Caja się zmienia na lepsze ale jednak Grecy to Grecy ;)

--------------

NIE WAŻNE JAK SIĘ SKOŃCZY CSKA ..... obiecuję że nie skomentuje wyniku.... jedyne dobre że można było łapać kontry przez cały mecz na poziomie 4.10-4.60 i dwa razy ja to przyłożyłem.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Unicaja po raz kolejny bardzo szczękliwe wygrywa mecz, miałem okazje oglądać tylko 4 Q w której Brose w 5 min odrobili 14 pkt. straty ,trosze zabrakło do ich zwycięstwa, będzie trzeba pomyśleć na zagraniem Valladolid w weekend, bo już w Sobotę Unicaja gra w lidze, dość szybko po ciężkim meczu dającym jeszcze cień nadziej w Eurolidze.

Na dzisiaj z moiej strony

Euroliga
Olumpiakos – Caja 22.02.2013 20:00
Typ: Olympiakos -6
kurs: 1,70✅✅
Bukmacher: bet365


Gracy to Grecy ja napisał wyżej Samin, na tym etapie nie ma już żadnych kalkulacji , tym bardziej, że Olympiakos przyspał troche początek tego etapu Euroligi i przegrał 3 spotknia, w tym między innymi z Cają w Hiszpanii. Caja przełom roku i 1 połowa stycznia wyglada imponująco, pokonywała rywali , czy to u Siebie czy na parkiecie rywali nie miało to znaczenia. W lutym drużyna znacznie obniżyła loty.
Duże nie będą pisał bo nie ma się co nad tym rozwodzić.
Jakoś cieżko Sobie wyobrazić QF bez tak utytułowanie ekipy, jaką jest Olympiakos. Niezwykle kluczowy mecz, przegrywając komplikują Sobie sprawę. Nie wyobrażam Sobie żeby tak doświadczona mogła przegrać ten mecz. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo. Jak dla mnie Olympiakos +10

Co do reszty to za jakies minimalne stawki można pograć Real -20 , Besiktas +12 i win CSKA a nawet -4,5
 
G 48

grozer9

Użytkownik
Siema jak widzicie mecze euroligi? interesuja mnie mecze Sieny, i Caja- Macabbi? izraelczycy nie sa bez szans z caja ktora gra strasznie w kratke, Siena raczej pewniak jest,
 
Z 5

zenosalw007

Użytkownik
Witam Panowie pytanie skąd w dziejszym meczu pomiedzy Barcelona a Khimki Moskwa taki duży kurs na Rosjan? Spotkałem się juz z 6,25 - co o tym sadzicie? Są całkowicie bez szans? Czy moze nie wiem o jakiejs kontuzji badz rozstrzygnięciu???
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Euroliga czwartek:

Typ dnia :

Euroliga
Besiktas - Olympiakos 28.02.2013 19:00
Typ: Olympiakos -6 (1 połowa)
kurs: 1,85✅✅✅
Bukmacher: Expekt


Dałem typ na 1 połowe na – 6 Olympiakosu.
Grecy na pewno nie odpuszczą tego spotkania i podejdą w pełni przygotowani do tego spotkania, chcąc jak najszybciej odjechać rywalowi na bezpieczną ilość pkt., dlatego właśnie 1 połowa. Bo znajc Greków jak będą mieli wysokie prowadzenie to nie będzie to dla nich miało różnicy czy będzie +15 czy +8 wiec nie ma co ryzykować wyższy handi na całe spotkanie. Nie ma żadnych informacji o absencjach w składzie, wyglądają w ostatnich spotkania solidne i widać, że ze spotkania na spotkanie gra wygląda coraz lepiej. O awans muszą dalej walczyć bo po 8 kolejach mają bilans 5-3 i są na pograniczu awansu 4 miejsca ( 4 awansują), Bo Khimky,Caja,i Maccabi na pewno łatwo nie odpuszczą w walce o awans, a że na swojej drodze spotykają drużynę Besiktasu , wypracowanie takiej przewagi nie będzie trudne.

Besiktas co tu dużo się rozpisywać o tej drużynie, gra tak totalnie słabo ,ze Aż wstyd dla Euroligi ,ze takie teamy w niej występują, wielkim zdziwieniem jest to ,że obecny trener ma tam jeszcze prace , bo czas mija a Besiktas gra dalej tak samo źle, w 2013 r zwyciężył tylko z dolną częścią tabeli ligi Tureckiej : Kolejliler,Tofas, Mersin Buyuksehir, Turk Telekom. Spotkania z kimś silniejszym z rodzimej ligi czy to spotkania w Eurolidze to porażki i to zdecydowane, do tego jeszcze Ewing nie w pełni zdrowy.
Podsumowując: Besiktas nie ma szans i przegra ten mecz zdecydowanie jak zresztą każdy w tej fazie Euroligi nawet im własny parkiet nie pomoże.

Ah ten Olympiakos, przez wiekszą cześć tej połowy zagrali na niskim poziomie Besiktasu, mimo i tak słabej z gry jak na nich zdołali pokryć handi. Besiktas dalej dno.


Pozostałe typy na Eurolige za mniejszą stawkę krótkim opisem :

Caja Laboral – Maccabi Tel Aviv typ: 2 (2,60 bwin)✅✅✅

Kluczowy mecz dla obydwóch ekip, Caja przegrywając spotkanie znacznie ogranicza awans do dalszego etapu , Maccabi po porażce nie ma już szans i całkowicie wypada z gry. Ogólnie to bardzo ciężki mecz do typowania ,drużyny na pewno nastawione na wielką wojnę, tutaj już nie ma żadnych kalkulacji. Po ostatnich pojedynkach ciężko coś wywnioskować, bo Macabbi w swojej lidze chodzby grali rezerwami to i tak spokojnie lige wygrywaja, a Caja w ostatnim spotkaniu się przełama i pokonała solidną Gran Canaria, przełamując serię 4 porażek z rzędu. Drużyny w pełnych składach ,cieżkie spotkanie, ja typuje w stronę Maccabi, bo mimo wszystko gra Caja nie przekonuje w ostatnim okresie.

Barcelona – Khimki typ: powyżej 150 pkt w meczu (1,7 bet 365)⛔⛔⛔

Barcelona zapewne będzie się chciała zrewanżować za porażkę w Rosji 12 pkt. Cieżko tutaj grać jakies handi bo sensowne zaczynaja się po + lub – 10 ,a tak wysokie to już czasem zależy od tego czy danemu zawodnikowi będzie się chciało rzucać w końcówce czy nie. Myślę, że spotkanie będzie dobre i padnie sporo pkt. , stąd taki mój typ.

Real- Brose Basket typ: 1 – 15 (1,84 pinnacle)⛔⛔⛔

Wiadomo kto wygra, tylko pytanie jak będzie chciał się grać Realowi ,czy pojada grubo ponad 10 pkt , czy pokonają ich w tej granicy ,przykład chodzby ostatni wygrany mecz z Albą w Eurolidze tylko 5 pkt. wszystko od nich zależy dla mnie typowy no bet. Postawie ,że Realowi tym razem będzie się chciało i pokonaja drużynę bardzo wysoko .

Siena – Ferbachce typ: 2 +8 (1,7 bet365)⛔⛔⛔

Radzę uważać na to spotkanie , niby wszystko idzie w strone Sieny i to nawet z możliwością kilku pkt handi , ale w Fenerbache po mocno średniej grze , wyciganieli wnioski zmienł się trener na ten czas i drużyna , może zaczać o wiele lepiej niż w ostatnim okresie. Tak wiec zdradliwe spotkanie ,Siena potrafi własnie spłatać filga w takich meczach, ja typuje Fener +8

Typy : 5 trafione:2 nietrafione3 Najważniejsze ,ze głowny typ wszedł za duża kase .
 
A 63

adachno

Użytkownik
to i ja dodam pare przemyslen co do euroligi dzis i jutro.

Besiktas - Olympiakos
jeszcze pare dni temu można było na Olympiakos po fajnym kursie do jakiegoś podbicia połapać ~1,30✅ teraz to szkoda walić na nich, dlatego Beskitas +15,5 @ bet365 ~ 1,47⛔ wygląda spoko.

Caja Laboral – Maccabi Tel Aviv
Jakby nie było Caja u siebie raczej nie przegrywa ale odkąd oddali Brada Olesona do FCB trudniej im się gra czy to u siebie czy na wyjeździe, niemniej jednak są tam jeszcze Lampe, Bjelica jeden czy drugi nie ma co wierze w to, że Caja dalej u siebie będzie mucic 1 ~ 1,60 @ bet365⛔ + under Mac.Tel Aviv (75.5) ~ 1,80✅ @ fortuna

Barcelona – Khimki -8,5 ~1,66 @bet365⛔
nie lubie grać handicapów ale zaufam FCB

Real- Brose Basket
Real ogólnie jest bez sensem grać handi. Tydzień temu myślałem by pograć ich handi na Albe spodziewalem się, że wreszcie z jakaś słabą drużyną zrobią blowout ale oni mają na to wy!@^%&amp; ważne by wygrac mecz a czy to zrobią +1 czy +15 to dla nich jeden o!o. Kto wie może akurat dziś zrobią blowout ale ja odpuszczam.
no i real jak to real 1q 2q 3q na remis tudziez w plecy i 4q wygrywaja i siema mecz ogolnie +3;]

Siena – Ferbachce
tak jak kolega powyżej myśle, że Fener może coś pokazać handi można pograć takie powyżej 8 ale ja spróboje fener ~3,80⛔ @ pinnacle

z jutrzejszych meczy Cska po tym co zrobili w Stambule to olewam. Panata u siebie ~1,50✅ @ bet365 można przylożyć choć pewnie bedzie close game. Malaga - Żargilis + 6,5 ~ 1,53✅ @ bet365
 
euklides 0

euklides

Użytkownik
to i ja dodam pare przemyslen co do euroligi dzis i jutro.

Besiktas - Olympiakos
jeszcze pare dni temu można było na Olympiakos po fajnym kursie do jakiegoś podbicia połapać ~1,30 teraz to szkoda walić na nich, dlatego Beskitas +15,5 @ bet365 ~ 1,47 wygląda spoko.

Caja Laboral – Maccabi Tel Aviv
Jakby nie było Caja u siebie raczej nie przegrywa ale odkąd oddali Brada Olesona do FCB trudniej im się gra czy to u siebie czy na wyjeździe, niemniej jednak są tam jeszcze Lampe, Bjelica jeden czy drugi nie ma co wierze w to, że Caja dalej u siebie będzie mucic 1 ~ 1,60 @ bet365 + under Mac.Tel Aviv (75.5) ~ 1,80 @ fortuna

Barcelona – Khimki -8,5 ~1,66 @bet365
nie lubie grać handicapów ale zaufam FCB

Real- Brose Basket
Real ogólnie jest bez sensem grać handi. Tydzień temu myślałem by pograć ich handi na Albe spodziewalem się, że wreszcie z jakaś słabą drużyną zrobią blowout ale oni mają na to wy!@^%&amp; ważne by wygrac mecz a czy to zrobią +1 czy +15 to dla nich jeden o!o. Kto wie może akurat dziś zrobią blowout ale ja odpuszczam.

Siena – Ferbachce
tak jak kolega powyżej myśle, że Fener może coś pokazać handi można pograć takie powyżej 8 ale ja spróboje fener ~3,80 @ pinnacle

z jutrzejszych meczy Cska po tym co zrobili w Stambule to olewam. Panata u siebie ~1,50 @ bet365 można przylożyć choć pewnie bedzie close game. Malaga - Żargilis + 6,5 ~ 1,53 @ bet365
Pipieram kolegów na górze. Kierowalbym sie w Caje bardziej a tak wszytko ok ,niezdziwie sie ja Fener pokona Siene po blamażu w ostatniej kolejce ,tam jest paru doświadczonych euroligowych grajków i po takim laniu warto odbudować morale ????
 
euklides 0

euklides

Użytkownik
Pipieram kolegów na górze. Kierowalbym sie w Caje bardziej a tak wszytko ok ,niezdziwie sie ja Fener pokona Siene po blamażu w ostatniej kolejce ,tam jest paru doświadczonych euroligowych grajków i po takim laniu warto odbudować morale ????
Przepraszam za błędy piwkuje bo podwyżke dostałem ;)
 
marcelinho12 1,3K

marcelinho12

Użytkownik
Główny typ:
Real Madrid - Brose (+19.5) 1.56 Marathonbet ✅(76-73)
Polecam także:
Real Madrid - Brose Under 163 1.69 Marathonbet ✅(149)
Real Madrid - Brose (+4.5) 1Q 1.952 Marathonbet ✅(21-20)

Ja uważam że Niemcy to nie są jakieś ogórki do bicia po 20+ dlatego podwyższony hc biorę bardzo chętnie. Real miał w weekend w lidze dziwne spotkanie bo po blamażu jaki dostali w 1Q od Fluenladrady ???? później to oni ich zdemolowali. Brose beż zwycięstwa jeszcze w tej fazie, ale różnice punktowe nie były jakieś ogromne. Najwyższe z Albą 19pkt. Real też nie robi jakichś efektownych blowout-ów, więc +19.5 jak najbardziej do grania. Co do zakłady na 1Q to Brose mega dobrze zaczyna mecze, co Realowi czasami za bardzo nie wychodzi. Co do undera to czysto statystyczny typ.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Euroliga czwartek:

Typ dnia :

Euroliga
Besiktas - Olympiakos 28.02.2013 19:00
Typ: Olympiakos -6 (1 połowa)
kurs: 1,85
Bukmacher: Expekt


Dałem typ na 1 połowe na – 6 Olympiakosu.
Grecy na pewno nie odpuszczą tego spotkania i podejdą w pełni przygotowani do tego spotkania, chcąc jak najszybciej odjechać rywalowi na bezpieczną ilość pkt., dlatego właśnie 1 połowa. Bo znajc Greków jak będą mieli wysokie prowadzenie to nie będzie to dla nich miało różnicy czy będzie +15 czy +8 wiec nie ma co ryzykować wyższy handi na całe spotkanie. Nie ma żadnych informacji o absencjach w składzie, wyglądają w ostatnich spotkania solidne i widać, że ze spotkania na spotkanie gra wygląda coraz lepiej. O awans muszą dalej walczyć bo po 8 kolejach mają bilans 5-3 i są na pograniczu awansu 4 miejsca ( 4 awansują), Bo Khimky,Caja,i Maccabi na pewno łatwo nie odpuszczą w walce o awans, a że na swojej drodze spotykają drużynę Besiktasu , wypracowanie takiej przewagi nie będzie trudne.

Besiktas co tu dużo się rozpisywać o tej drużynie, gra tak totalnie słabo ,ze Aż wstyd dla Euroligi ,ze takie teamy w niej występują, wielkim zdziwieniem jest to ,że obecny trener ma tam jeszcze prace , bo czas mija a Besiktas gra dalej tak samo źle, w 2013 r zwyciężył tylko z dolną częścią tabeli ligi Tureckiej : Kolejliler,Tofas, Mersin Buyuksehir, Turk Telekom. Spotkania z kimś silniejszym z rodzimej ligi czy to spotkania w Eurolidze to porażki i to zdecydowane, do tego jeszcze Ewing nie w pełni zdrowy.
Podsumowując: Besiktas nie ma szans i przegra ten mecz zdecydowanie jak zresztą każdy w tej fazie Euroligi nawet im własny parkiet nie pomoże.

Pozostałe typy na Eurolige za mniejszą stawkę krótkim opisem :

Caja Laboral – Maccabi Tel Aviv typ: 2 (2,60 bwin)

Kluczowy mecz dla obydwóch ekip, Caja przegrywając spotkanie znacznie ogranicza awans do dalszego etapu , Maccabi po porażce nie ma już szans i całkowicie wypada z gry. Ogólnie to bardzo ciężki mecz do typowania ,drużyny na pewno nastawione na wielką wojnę, tutaj już nie ma żadnych kalkulacji. Po ostatnich pojedynkach ciężko coś wywnioskować, bo Macabbi w swojej lidze chodzby grali rezerwami to i tak spokojnie lige wygrywaja, a Caja w ostatnim spotkaniu się przełama i pokonała solidną Gran Canaria, przełamując serię 4 porażek z rzędu. Drużyny w pełnych składach ,cieżkie spotkanie, ja typuje w stronę Maccabi, bo mimo wszystko gra Caja nie przekonuje w ostatnim okresie.

Barcelona – Khimki typ: powyżej 150 pkt w meczu (1,7 bet 365)

Barcelona zapewne będzie się chciała zrewanżować za porażkę w Rosji 12 pkt. Cieżko tutaj grać jakies handi bo sensowne zaczynaja się po + lub – 10 ,a tak wysokie to już czasem zależy od tego czy danemu zawodnikowi będzie się chciało rzucać w końcówce czy nie. Myślę, że spotkanie będzie dobre i padnie sporo pkt. , stąd taki mój typ.

Real- Brose Basket typ: 1 – 15 (1,84 pinnacle)

Wiadomo kto wygra, tylko pytanie jak będzie chciał się grać Realowi ,czy pojada grubo ponad 10 pkt , czy pokonają ich w tej granicy ,przykład chodzby ostatni wygrany mecz z Albą w Eurolidze tylko 5 pkt. wszystko od nich zależy dla mnie typowy no bet. Postawie ,że Realowi tym razem będzie się chciało i pokonaja drużynę bardzo wysoko .

Siena – Ferbachce typ: 2 +8 (1,7 bet365)

Radzę uważać na to spotkanie , niby wszystko idzie w strone Sieny i to nawet z możliwością kilku pkt handi , ale w Fenerbache po mocno średniej grze , wyciganieli wnioski zmienł się trener na ten czas i drużyna , może zaczać o wiele lepiej niż w ostatnim okresie. Tak wiec zdradliwe spotkanie ,Siena potrafi własnie spłatać filga w takich meczach, ja typuje Fener +8


Brose Baskets już praktycznie nie gra o nic ale wydaje mi się że dziś powalczą z Realem i te powyżej 15 oczek nie wpadnie. Aczkolwiek moge się mylić , to jest własnie spotkanie które ciężko wytypować jeżeli chodzi o handicap. Mój typ + 15,5 Brose.

Barca - Khimky , Chciałem dać w strone Khimky + 9,5 ale rzeczywiście to może być nie obliczalny mecz i chyba skuszę sie to co proponuje kolega powyżej 150 suma pkt.

Z resztą sie zgadzam aczkolwiek w strone Maccabi handi + 4,5.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Nie ma sensu ładować kasy w Real. Alba i Brose Basket to poziom Eurocupu, Królewscy nie będą się szczególnie spinać na to spotkanie wiedząc, że mogą je wygrać bardzo małym nakładem sił. Ewentualnie można pograć coś w stronę plusowego handicapu na Niemców, chociaż to właśnie zależy tylko i wyłącznie od motywacji gospodarzy.
Chodzi mi ten typ po głowie, tak więc...
FC Barcelona - Khimki Moskwa +10,5 @ 1,91 (Unibet) 71:69, easy ✅
Zaczynamy wchodzić w najważniejszą część walki o ćwierćfinały, tak więc tutaj nie ma miejsca na wpadki. Zacznijmy od tego, że pewnym awansu do dalszej rundy w grupie F jest jedynie Barcelona. O pozostałe miejsca w TOP 4 będzie się biło aż 6 zespołów, bez szans jest jedynie Besiktas który zdecydowanie odstaje poziomem od pozostałych zespołów.
Khimki to drużyna głównie własnej hali, w tym sezonie w Eurolidze pokonywali już Real Madryt czy ich dzisiejszego przeciwnika - Barcę Regal. Mocno skomplikowali sobie sytuację po porażce z Olympiakosem, który tym samym wyprzedził ich w tabeli i jest w zdecydowanie lepszej sytuacji. Koszykarze moskiewskiej drużyny są w dość trudnej sytuacji, gdyż czekają na nich trudne wyjazdy - do Izraelu oraz do Grecji. Reasumując - mają bardzo ciężką sytuację w grupie, z ekip walczących o awans do TOP 8 razem z Fenerbahce - chyba najcięższą.
Cóż... Barca po niemrawym początku sezonu w końcu się ogarnęła i zaczęła grać świetną koszykówkę, do jakiej przyzwyczaili nas w poprzednich latach. Niedawno wygrali Copa del Rey (w półfinale z Realem Madryt po świetnym boju) co dało im kopa na dalszą część sezonu. Jak pisałem - w Eurolidze mają na ten moment luz i spokój, w TOP 16 przegrali tylko 1 spotkanie - z dzisiejszym rywalem - Khimkami. Nie sądzę, aby dzisiejszy mecz próbowali potraktować jako rewanż, a ten &quot;luz&quot; może ich dzisiaj zgubić. Szczególnie, że w niedzielę mają bardzo ważny mecz z Cają, co niewątpliwie siedzi w podświadomości. Oczywiście wszyscy znamy Xaviera Pasquala, który chce wygrywać zawsze i wszędzie, niezależnie od okoliczności - więc będzie próbował utrzymać koncentrację na najwyższym poziomie, jednakże słowa trenera to jedno, a gra koszykarzy to drugie.
Khimiki to bardzo poukładana drużyna z liderem w postaci Zorana Planinicia, wspomaganego przez Vitalyego Fridzona. Jeśli Barca chce wygrać mecz to niewątpliwie musi wyeliminować skutecznie Chorwata, takie zadanie dostanie z pewnością Victor Sada. Czy uda mu się go wyłączyć go z gry? Nie wiem. Planinic na pewno ma ochotę na dzisiejszy mecz szczególnie, że nie grał ostatnio z Besiktasem. Oczywiście w spotkaniu z Turkami jego brak nie był widoczny, odpowiedzialność na swoje barki wzięli Dimitry Khvostov i Petteri Koponen.
Jeśli chodzi o Barcę to nikomu nie trzeba ich przedstawiać. Warto jedynie zwrócić uwagę na Ante Tomicia, który po przejściu z Madrytu do Barcelony prezentuje się o wiele lepiej, szczególnie ze względu na inną specyfikę koszykówki. Dzisiaj jednak będzie miał godnego rywala, jakim jest Paul Davis. Również Erazem Lorbeek potrafi stworzyć różnicę dzięki swojemu doświadczeniu.
Osobiście uważam, że Barca jest lepszą drużyną od Khimki, którzy na wyjeździe prezentują się zwyczajnie słabo. Aby koszykarze ze stolicy Katalonii awansowali do następnej rundy wystarczy, aby wygrywali jedynie mecze domowe. Myślę, iż gospodarze zwyciężą w dzisiejszym spotkani, ale mając na uwadze weekendowy mecz z Cają to nie doświadczymy tutaj &quot;blow-outu&quot;. Po takim kursie nie radziłbym dokładać Barcy do żadnych taśm, a +10,5 spokojnie można próbować w koszykarzy z Moskwy. Przewiduję tutaj close game, które skończy się różnicą 2-5 punktów dla Barcy.
Aha, typ na 150 punktów uważam za rozsądny. Oba teamy są w stanie rzucić po 75 punktów, posiadając w swoich ekipach takich strzelców jak Navarro, Pete Mickeal, Fridzon czy Planicic. Jak w poprzednim akapicie - widzę tutaj &quot;close game&quot; i nie spodziewam się, aby było odpuszczanie w końcówce.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ostatnio w meczach Barcelony w Eurolidze pada sporo punktów (159,159,151,169) i wątpliwe jest dla mnie by i tym razem Blaugrana wykręciła over,co więcej w Rosji padł niski wynik (143 pkt) i nie sądze by dzisiaj by wiele wyższy ( o ile w ogóle będzie).Jak dla mnie under 151,5 po 1,8 w Milenium ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Besitkas - Olympiakos
Hines over 9.5 @ 1.82 by Betsson 5/10

Oglądam to Besi i oglądam i rzuca się w oczy jeden szczegół w obronie - słabo bronią pod koszem. Nie będę sypał statystykami, ale z tego co pamiętam Davies z Khimek robił co chciał, Caner i Eliyahu z Maccabi też, Savas i Andersen z Fener to samo... i tak można wymieniać i wymieniać.
Ogólnie mało ruchawi Nalga i Vidmar + chudy Markota to nie jest wymarzona defensywa.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Typ głowny dnia na Eurolige:

Euroliga
Panathinaikos - Anadolu Efes 1.03.2013 21:00
Typ: Panata - 3 ✅✅✅
kurs: 1,61
Bukmacher: bet365


Decydująca faza gier o awans do QF. Turcy w niemal komfortowej sytuacji po 8 kolejkach 7-1 do tego w następnych kolejkach spotkania z Niemieckim teamami, które zapewne dadzą kolejne 2 zwycięstwa i awans bez względu na wszystko. Panathinaikos musi walczyć ich obecny bilans 5-3. Grecy zdają Sobie sprawę ,że takich spotkań nie można przegrywać, ekipa jest doświadczona na pewno wiec co ma robić i wygrają dzisiaj. Anadolu Efes zaskakuje wynikami, na pewno po 8 kolejkach nikt by nie przewidział, ze będą tak wysoko. Ich grani wyglada olśniewająco, zawsze Graja swoje ze 100% zaangażowanie i to dało im zwycięstwa z Zalgirsem,Panatą i Reale u Siebie, teraz rozegrają się rewanże na terenie rywali, stawiam że już takich pozytywnych wyników nie będzie.
Handi nie jest wysokie , wiec przy pewnym ( a uważam ,że takie będzie) zwycięstwie spokojnie do pokrycia.
Zespół borykał się z lekkim problemami zdrowotnymi w ty dwóch graczy : Xanthopoulos i Lasme, mimo tego mają być gotowi na grę w spotkaniu. Kluczowa i tak będzie dyspozycja trójki: Diamantidis, Ukić i Gist jak będzie jak na Litwinie tydzień temu, o mecz można być spokojnym. Nawet full skład jaki posiada Efes nie da rady Greką.

Pozostałe typy na Eurolige za drobne:

CSKA-ALBA typ: 1 -8 (1 połowa) (1,85 Expekt)✅✅✅

Wiadomo kto wygra to spotkanie, CSKA pewnie od razu będzie się starało wywalczyć bezpieczną przewagę w spotkaniu, żeby kontrolować mecz w 2 połowie ,handi na 1 połowe dość wysokie ,ale różnica między zespołami też ogromna. Po ostatniej słabych jak na CSKA wynikach musi być rehabilitacja w postaci wysokiego zwycięstwa nad Niemcami.

Unicaja- Zalgiris typ:Unicaja mniej niż 74,5pkt w meczu(1,82 sts)✅✅✅

Typowy no bet, Malaga i tak ze swoją grą ugrała bardzo dużo w tej fazie Euroligi, buki widzą ich w roli minimalnego faworyta ja bym jednak stawiał za faworyta Litwinów, których gra na pewno lepiej wygląda od Hiszpanów. Maladze strasznie kiepsko idzie zdobywanie pkt., stąd typ na to że zdobędą mnie niż 74 pkt. .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Dzis poczatek 10 kolejki Euroligi..
W grupie A juz wszystko wydaje sie byc jasne... ( Wielokrotnie sprawdzalem jakie sa zasady w przypadku zakonczenia rundy z taka sama iloscia punktow, lecz te przepisy sie zmienialy na przestrzeni ostatnich kilku lat i obecnie nie wiem co jest decydujacym czynnikiem...)
Ja jednak zajme sie jednym meczem. Alba-Efes.
D.Savanovic over 10.5 pts @1.85 totomix ⛔ edit :// Savanovic mogl w 24 minucie meczu zdobyc 3 punkty i mialby upragnione 11... Niestety trener dal mu pograc mniej niz 20 minut... Nie rozumiem tego.... Mecz na styku przez caly czas... A Savanovic 60 % z gry i 100% z wolnych... ale lepiej wpuscic bezproduktywnego Gonluma, czyli 0% z gry 2/2 z wolnych... 1 zbiorka, 2 przechwyty 1 strata, 2 asysty, 3 faule i 2 razy faulowany. ???? Trener gosci
Alba dostarcza punkty a Efes je zgarnia. Ogladalem mecz w Grecji, ale tylko pierwsza polowe... Turcy zagrali tam przyzwoicie, biorac pod uwage trudnosc terenu. Savanovic, ktory zdobyl 21 punktow byl najlepszym zawodnikiem w swojej ekipie. W tym samym tygodniu grali jak sie okazalo trudny mecz z Aliaga na wyjezdzie i wygrali 59-57. Wspomniany Savanovic zdobyl tam 19 punktow, mimo iz gral tylko 22 minuty.
Linia na Dusko w Totomixie to tylko 10.5 punktu. W obliczu jego dobrej formy i bardzo dobrej skutecznosci linia niska, dodatkowo wciaz nie zagra Vujacic, wiec mniejsza mozliwosc rotacji skladem. Dusko potrafi wejsc pod kosz jak i oddac rzut z dystansu.
W ten weekend w TBL zagraja z Telekomem, ktory walczy o utrzymanie sie a jednoczenie o awans do TOP 8. Jednak to Efes, ktory bedzie grac u siebie jest zdecydowanym faworytem meczu i po koncowym gwizdku powinni zmniejszyc strate do czolowki druzyn w tabeli, a jest kogo gonic.
Moze zastanawiac tylko motywacja do gry... Ale jak ktos juz wczesniej napisal, turcy sa zawsze zmotywowani... Jesli sa jeszcze jakikolwiek matematyczne szanse, na to ze druzyna ze Stambulu nie awansuje do kolejnej rundy, to po dzisijszym zwyciestwie takich szans juz nie bedzie...
Wniosek:- Skoro w meczu z Panatha, ktory byl praktycznie o pietruszke dla Efesu, Savanovic zagral 32 minuty przed dosc trudnym meczem z Aliaga, to rowniez w meczu o pietruszke z Alba powinien dostac 20-25 minut i zdobyc ponad 11 punktow, gdzie w weekend beda grac z latwiejszym rywalem jakim bedzie Telekom.
P.S. Typ zauwazylem na forum zagranicznym i poddalem analizie, czego efektem jest powyzszy post.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Oj tak piszesz jakby Efes juz nie mogl ani awansowac ani spaść. Motywacje musza mieć przeciez lepiej mieć to drugie miejsce na koniec niz czwarte i grac dalej np. przeciwko Sienie albo Khimki a nie Barcelonie czy Olympiakosowi
Dla mnie dzisiaj Efes -5,5 i CSKA czysty win
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Z racji ,że wszystkie dzisiejsze mecze Euroligi są dla mnie typu no-bet i stawianie na jedną lub drugą drużyne wiąże się z ryzykiem gram dzisiaj na poszczególnych zawodników.
Zaligiris Kaunas - Real Madryt
Rudy Fernandez - under 14,5 1,85 Toto-mix 11pkt

Krzychu Lavrinovic - under 9,5 1,85 Toto-mix
10pkt ( 4/4 osobiste to dlatego pokrył ???? )
A więc tak , zaczynając od hiszpana. W ostatnich 3 meczach zdobywał kolejno 9 pkt ( z Brose) , 14 pkt z Efesem i 14 pkt z Albą. W tym samym meczu z Zalgirisiem tylko u siebie zdobył z nimi 10pkt. Jak dla mnie dziś ogólnie Zaligiris powinien dominować , powinien być zacięty mecz z dobrym defensem i nie dużym wynikiem. Rudy nie jest typowym zadaniowcem jak np. J.Caroll który ma sie ustawiać i odpalać trójki jedna za drugą. Rudy ma pewną trójeczke i jest dobrym ofensorem ale jeszcze lepszym obrońcą. Wydaje mi się że dziś będzie dobrze powstrzymywany i 15 oczek nie rzuci.
Krzychu- Lavrinovic to stary wolny dziad , ktory zawsze mnie kusi zeby grac przeciwko niemu. Ogólnie nie rzuca dużo punktów, jezeli już mu sie uda pokryć tą linie 10+ pkt to zazwyczja uda mu sie wsadzic z 2 trojki , pare osobistych i jakis lay-up i ma te 11-12 pktów. Wydaje mi sie i mam nadzieje że dziś kto inny będzie głownym zdobywcą punktów w ekipie Litwinów. Pozatym -przeciwnik , Real , drużyna równie dobrze broniąca. Jak dla mnie Krzysiek znów under 10.
Olympiakos-Barcelona
V.Spanoulis under 15,5 1,85 Toto-mix
\ (20+ , Spanoulis dzis na pelnej spinie , ważny mecz dla greków ale bęcki w końcówce)
Spanoulis- to samo , super rozgrywajacy który potrafi rzucać celnie za 3 jak i wjeżdżać pewnie pod kosz, również w miare pewny osobisty. 15,5 to wysoka linia. Grek często ją pokrywał , zdobywał nawet 20+ pkt ale z zespołami niższej klasy. Ostatni mecz z Beskitasem Spanoulis zakonczyl z 9 pktami. Dziś typuje jego under.
Ante Tomic - over 12,5 18,5 Toto-mix ( 10 pkt , Niestety szybko 4 faule i Ante musiał siedzieć spory czas, w koncowce wszedl 5 faul i zejście , to jest ten minus , szybko łapie faule ale i tak bede grał w przyszlosci)
Tomic to zawodnik ktory może dziś uratowac Barce. Silny wysoki center w miare poprawnie rzucający osobiste. Ostatnie 3 mecze to same overy w jego wykonaniu , 18 pkt z Khimki Moskwa przy niskim wyniku , 14 pkt z Besiktasem oraz 18 pkt z Maccabi.
Jak ktoś ma dzisiaj zdobywać sporo punktów z pod kosza dla Barcy to własnie on. Over 12,5.
Bo Macalebb under 15,5 1,85 Toto-mix 12 pkt
Niski rozgrywający Amerykanin z Macedońskim paszportem gra bardzo w kratke, ale to chyba z powodu poprostu z jakim przeciwnikiem grają. Dziś ostatnio w dobrej formie Maccabi którym bardzo zależy na punktach. Ostatnio miazga u siebie ze sieną i zwyciestwo na wyjeździe z Caja Laboral. Macalebb to bardzo dobry zawodnik , niski ale bardzo dynamiczny. Potrafi sie w moment zerwać , uciec obroncy i wjechac pod kosz zdobyć punkty lub chociaż wymusić faul i osobiste. Ostatnio 3 mecze to notowania 10 , 17, 10 pktów. Ze względu że dziś przeciwnik to mocne Maccabi którzy na pewno będą sie starac dobrze bronić under 16 na macedończyka.

Ricky Hickman - over 12,5 1,85 Toto-mix 18 pkt ????

Teraz pozostaje mi 2 zawodników z Maccabi , David Logan 10,5 lub Ricky Hickman 12,5.
Obydwaj amerykanie to świetni strzelcy. Logana pamiętamy jeszcze z czasów Asseco Prokomu gdzie był pierwszym rozgrywającym. Gdyby to był początek Euroligi wszedłbym w ciemno over 12,5 dla Hickmana. Bez problemu zdobywał po 15+ pktów a czasami 20+ i to nie raz na 10 meczów tylko co 2 czy 3 mecz. Ostatnio niestety zawieszka i słabsze notowania.
Po zastanowieniu jednak decyduje się zagrać over 12,5 Hickamana. Ostatnio , 10 , 6 i 19 pktów . 19 przeciwko Barcelonie w waznym meczu. Fener gra w kratke z przewagą tych słabszych spotkań. Dają sobie wrzucać sporo punktów. Ostatnio w lidze zwyciestwo u siebie tylko 2 oczkami z Pinarem Karysiaka. Licze że dziś również w ważnym meczu Ricki wrzuci powyżej 12 oczek.
Pozdrawiam, Suchy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dzisiaj kolejne spotkania 10 kolejki Euroligi. Zdecydowanie ciężkie do wytypowania bo może się w nich wszystko zdarzyć.

Ja natomiast wybrałem jedno spotkanie:

Dyscyplina: Koszykówka – Euroliga 07.03.2013 20:45
Spotkanie: Olympiakos - Barcelona
Typ:1
Kurs: 1,82
Bukmacher: Expekt

Stawka 5/10
Wielki mecz się szykuje, Barcelona zdecydowanie w lepszej sytuacji, bo już ma pewny awans do QF wiec na pewno nie będzie im w tym spotkaniu za wszelką cenę zależało na zwycięstwie. Tym bardziej, że Barcelona w ostatnich dniach obniżyła znacznie loty i spotkań nie wygrywają już tak gładko jak w drugiej połowie stycznia i całym lutym. W Niedziele zakończyła się ich seria 14 zwycięstw na szczeblu wszystkich rozgrywek, tak wiec widać ,że forma poszła lekko w dół. W tej ekipie wszystko opiera się na Navarro ( który już młodzieniaszkiem nie jest) i Tomiciu , jeżeli Greką uda się wyeliminować chodź troche dyspozycje rzutową tych graczy , spotkanie na pewno ułoży się po ich myśli. Tym bardziej ,że na pewno naprzeciwko Navarro stanie nie byle kto ,bo jeden z najlepszych zawodników na tej pozycji Spanoulis. Grecy na pewno zmobilizują się na to spotkanie maks. ,zwycięstwo przy dobrym obrocie spraw zapewni im awans, tym bardziej ,że to prestiżowy pojedynek.
Grecy na pewno nie toczą tak zaciętych i ciężkich bojów w swojej rodzimej lidze , bo tam przewyższają (poza Panatą) każdy zespół o 2 klasy ,wiec na spokojnie wygrywają spotkania małym nakładem sił, co na pewno ma jakieś znacznie. Stawiam na Greków po ciężkim boju.
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
EUROPA: Euroleague
07.03.2013 18:45
Zalgiris Kaunas-Real Madrid
Typ:1
Kurs:2.30
Buk:Bwin
Dzisiaj na Litwie odbędzie się mecz 10 kolejki Euroligi Między Zalgirisem a Realem.W pierwszym meczu grupowym Real wygrał u siebie różnica zaledwie jednego punktu,gdyby Litwini trafili w ostatnich sekundach rzut który odbił sie od obręczy mogli by wywieść zwycięstwo z Madrytu.Zalgiris w Eurolidze w dotychczasowych meczach u siebie odniuósł 7 zwycięstw i tylko dwa razy przegrał z Cska i Panathinaikosem.Real na wyjeżdzie odniósł 6 zwycięstw i 4 porażki.Zalgiris podbudowany ostatnią wygrana w Maladze z Unicają 83-67 walczy w wciąż o awans do pierwszej 4 w grupie,zaś hiszpanie mają juz awans do niej zapewniony.W takiej samej sytuacji w perwszej rundzie Realowi przytrafiła się porażka z Cantu ,który nawet nie awansował wtedy z grupy.Myślę więc ,że dzisiaj rozlużnionieni Hiszpanie będą o wiele mniej zmotywowani od gospodarzy,którzy przechyla szalę zwycięstwa na swoja korzyść. .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom