>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Euroliga 2012/2013

Status
Zamknięty.
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Euroliga 2012 / 2013 + 16 J ✅

Khimki - Real - under 164 za 1,61 w Bet 365 ⛔

W pierwszej kolejce rosjanie rzucili 80 oczek w Turcji. Ponieważ niektórzy twierdzą, że Fenerbachce i Real mogą się trafić w finale, czyli powinniśmy mieć pewną analogię. Real przyłożył 85 Panacie grając praktycznie jedynie po przerwie. Potencjał ofensywny Realu jest wszechwiadomy, dziś jednak lekko może być zachwiany bo zabraknie Llulla. Nie wierzę by rosjanie rzucili dziś więcej niż 75 oczek, gdyż Real musi wzmocnić obronę bo może dostać bencki. Rosjanie mają serio ciekawą ekipę i potencjał na obwodzie - jak zacznie im wpadać ( w pierwszym meczu lipa ledwie 25% za trzy, Koponen z Fridzonem 0 na 7 ! ) , to Real może mieć kłopoty. Dlatego musi być dziś spina na maxa by to wygrać. Szczerze myślałem również nad jakimś handi w stronę gospodarzy, ale ten under wydaj mi się bardziej pewny. Mecz będzie zacięty i mam nadzieję że defensywa da radę.

Cedevita ( +7,5 ) - Armani za 1,53 w BET 365⛔

Miał być dog w pierwszej kolejce i skończyło się - 28... Powiem tak, oglądałem ten mecz w całości i to nie zagrzebianie go przegrali, tylko litwini wygrali. Kapitalny mecz Żalgirisu, gdzie Popovic z Jankunasem zrobili wiatraki z obrony Cedevity. 56% za trzy ( dwóch ww. 83 % ! ) robi na mnie wrażenie. Cedevita zaczęła dobrze i walczyli do którejśtam minuty gdzie Popovic odpalił 3 trójki w 60 sekund i wszystko pękło. Potem juz odpuścili. Pozytywne wrażenie zrobił na mnie Wright ( gdyby tylko wyluzował z waleniem za 3 z każdej pozycji ) j Gelabale . Na więcej chyba stać Ilievskiego z ławki i pewnie na własnej hali będzie okazja to pokazać. Trzeba zmazać plamę na honorze i trafili się Włosi. Włosi , któzy w pierwszej seri pokonali Turków + 5, mając mecz w zasadzie pod kontrolą. Kapitalny Bouroussis z pomocą Langfordaa trzymali Turków w szachu i nie dali odebrać zwycięstwa. Fajny mecz, pozytywne emocje i....mija parędni, jadą na ligę do Avellino i dostają prawie 30 w łeb. Wilq to już opisywał, druzyna z Mediolanu traci na wyjazdach mnóstwo jakości. Ten sam Bourussis rzuca 2 pkt. ( fakt tylko 12 minut ) a Langford 5 pkt ( 24 min. ). Jeżeli gospodarze rozłożą ten mecz na czynniki pierwsze, to mają dziś Włochów na widelcu. Ci co grają czyste win Cedevity pewnie mają rację, ale jak mi ktoś daje jeszcze 7 pkt. w prezencie i kurs w granicy 1,50 to ja się z tego cieszę i pobieram.

Powodzenia !

Euroliga 2012/2013 - 4j.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,euroliga
Spotkanie: Caja Laboral - Zalgiris Kaunas
Typ: over 158
Kurs: 1,85
Bukmacher: Pinnacle
19.10.2012 20:30

Analiza:
Kolejna seria spotkań w lidze europejskiej.Po wczorajszym dniu w którym zespoły słabo rzucały dziś przyszedł czas w którym z pewnością przynajmniej jedne spotkanie zagra ponad liczbę punktów które przygotowali nam bukmacherzy.Ja wybrałem mecz między hiszpanami a litwinami.Oba zespoły w eurolidze pokazały że jak grają ze sobą to wyniki są bardzo okazałe.dziś właśnie na to liczę że bez problemów większych osiągną sumę punktów nawet powyżej 160.Hiszpanie w swojej lidze rzucają w granicach osiemdziesięciu punktów , ale też litwini nie są chłopcami do bicia bo potrafią także troszkę nawrzucać.Jak będzie dzisiejszego wieczoru? Nie potrafię wskazać wygranego tego spotkania bo oba zespoły są bardzo dobrze dysponowane i mają wspaniałych graczy.W każdym więc razie będzie to wynik bardzo zbliżony do siebie i z wysoką liczą koszów z jednej i z drugiej strony.Myślę że w granicach dla każdego zespołu powyżej 80 oczek.Kurs nie jest zły na sumę punktów w meczu i myślę że w dzisiejszym dniu chociaż te jedne spotkanie pokaże jak należy rzucać kosze i osiągnie ten pułap.
 
prorok89 21

prorok89

Użytkownik
Cedevita Zagrzeb + 11,5, Khminki z Realem linii 168 nie przekroczą, Caja z Litwinami to 1, Olympiakos +10,5, Union +13,5 tak to widzę dzisiaj. Wczorajsze pewniaki powchodziły ale zwycięstwa narodziły się w wielkim bólu. Co o tym myślicie? Co z tego jest najpewniejsze? Myślicie, że Cedevita zaskoczy Włochów, którzy w Zagrzebiu będą mieli duże problemy? W lidze im nie idzie a jadą na ciężki teren. Caja powinna wygrać spokojnie z Litwinami ale widząc co było wczoraj nachodzą mnie małe obawy. Linia na Rosjan z Hiszpanami 168 jest bardzo wysoka. Musiałby być chyba remis, żeby tą sumę przekroczyli. Olympiakos spokojnie w handicapie + 10,5 powinien się zmieścić a Union to trochę tak bez przekonania, że Fenerbahce nie rozniesie Słoweńców.
A to dlaczego Caja powinna pewnie pokonać Żalgirys?Konkretnych wzmocnień przed sezonem praktycznie nie było.Z nowych tylko Cabezas i Causeur są zdrowi.Pleiss i Rochestie wciąż kontuzjowani.Zresztą pozyskanie Cabezasa w takim wieku to średnia inwestycja,a Caueseur gra bardzo mało.Lampe dopiero co doszedł do formy po kontuzji,Bielica ma tylko 2 minuty gry za sobą w ostatni weekend.Obwód Cajy Huertel,Cabezas,Oleson,Causeur &lt;&lt;&lt; Popović,Kaukenas,Dardell,Lafayette.Sam Emeterio gra bardzo nie równo w tym sezonie i w dodatku na niższym niż zwykle poziomie.Pod koszem Nocioni i N.Bielica ,którzy już na stałe muszą grać na 4 i tylko naszek Maciek.Jak powtarzałem jest i Milko Bielica,tylko że po kontuzji ciężko liczyć na niego zwłaszcza u takiego coacha.Bracia Ławrynowicze,Foote,Dellas,Jankunas,Kuzminskaus jest tego troche w ekipie gości a patrzać na ilość podkoszowych u gospodarzymoże być różnie z rotacją u nich.Jak dla mnie Litwini nie stoją na straconej pozycji w tym meczy,zwłąszcza że Caja z czasem będzie coraz lepsza gdy wszyscy dojdą do pełni zdrowia,ale teraz są do pokonania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Anadolu Efes vs Olympiakos 98-72 ⛔⛔⛔ mecz przegrany w IQ
Olympiakos +5,5
1,61
bet365
Gospodarze słabo zaczęli rozgrywki. W pierwszym meczu ponieśli wyjazdową porażkę 75-80 z Milano.
Erden katastrofa-zdobył wtedy 3pkt. Lider zespołu Jordan Farmar próbował ciągnąc grę (19pkt),ale bez pomocy kolegów to sam meczu nie wygra.
W zespole są indywidualności,ale brak zgrania,porozumienia na boisku.Jednym słowem brak drużyny.
Goście z Grecji od wygranej 85-81 z Caja Laboral rozpoczęli zmagania w grupie C.
Rozkład punktów w tym meczu wyglądał bardzo równo: (Printezis-17 , Spanoulis-16,Perperoglou-14). Widać,że jest to solidny,a co ważne wyrównany team i każdy może rzucić swoje w trudnym momencie spotkania.
Według mnie będzie to mecz na styk,ale z małym wskazaniem na przyjezdnych. Dlatego biorę handicap i czekam na rozwój spotkania.
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Efes under 79 pkt 1.86 betsafe ⛔30 pkt w 1Q, Oly nie istnieje. Nie ma cudów ????
Turcy dopiero zgrywają zespół, Farmar, Vujacic, Savanovic na zmianę szarpią. W zeszłym sezonie u siebie 65 pkt z Oly i znani byli z defensywy, na 8 spotkań u siebie w Eurolidze tylko 2 razy rzucali więcej: ze Spirou 79 pkt oraz Armani 84 pkt, przeważnie notując wynik poniżej 70 pkt. Dziś grają z najgroźniejszym rywalem w grupie i mistrzem Euroligi Olympiakosem, który ma kompletniejszy zespół. W takim meczu wygrywa się defensywą, jeśli chcą nawiązać walkę, jeśli Oly im nie odjedzie, ale na wyjazdach spisuje się słabiej. Bez zgrania, z mistrzem mieliby przekroczyć 80 pkt, wątpie bo Oly samemu będzie trudno tyle przekroczyć, a dodatkowo już w poniedziałek Grecy zechcą wykorzystać słabszy okres Panaty i wygrać prestiżowy mecz w Atenach.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Mysle, ze Ljubjana powalczy z Ulkerem takze gdzies mozna poszukac overa punktowego gracza. Linie sa przecietnie, Blazic wysoka, Prepelic nie ma sensu takze zaporponuje bardzo solidnego A.Baynesa - 9.5 to nie wysoka linia a koles jest skuteczny. Z Cantu 16 oczek 6/9 z gry. Nisko ustawiona linia a to napewno bedzie jeden z liderow gospodarzy.

10 mionut na boisku i juz over ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
A to dlaczego Caja powinna pewnie pokonać Żalgirys?Konkretnych wzmocnień przed sezonem praktycznie nie było.Z nowych tylko Cabezas i Causeur są zdrowi.Pleiss i Rochestie wciąż kontuzjowani.Zresztą pozyskanie Cabezasa w takim wieku to średnia inwestycja,a Caueseur gra bardzo mało.Lampe dopiero co doszedł do formy po kontuzji,Bielica ma tylko 2 minuty gry za sobą w ostatni weekend.Obwód Cajy Huertel,Cabezas,Oleson,Causeur &lt;&lt;&lt; Popović,Kaukenas,Dardell,Lafayette.Sam Emeterio gra bardzo nie równo w tym sezonie i w dodatku na niższym niż zwykle poziomie.Pod koszem Nocioni i N.Bielica ,którzy już na stałe muszą grać na 4 i tylko naszek Maciek.Jak powtarzałem jest i Milko Bielica,tylko że po kontuzji ciężko liczyć na niego zwłaszcza u takiego coacha.Bracia Ławrynowicze,Foote,Dellas,Jankunas,Kuzminskaus jest tego troche w ekipie gości a patrzać na ilość podkoszowych u gospodarzymoże być różnie z rotacją u nich.Jak dla mnie Litwini nie stoją na straconej pozycji w tym meczy,zwłąszcza że Caja z czasem będzie coraz lepsza gdy wszyscy dojdą do pełni zdrowia,ale teraz są do pokonania.
popieram wg. mnie można można spokojnie +8,5 na Żalgirys po @1,7
Caja wprawdzie w lidze wygrała ostatnio wysoko z Gran Canaria(nie postawili żadnych warunków, będą dostarczać punkty) jeżeli Żalgirys zagra agresywnie w obronie i nie pozwoli na spontan to spokojnie może wygrać ;)
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Mamy kursy,ciekawsze niż ostatnio.Dwa dogi wybrałem i to jest jedyna opcja jaką zagram na ten tydzień z EL.Jeśli chodzi o Prokom to tutaj nie ma co sie rozpisywać.Nie będe pisał na temat przewag etc bo ostatnio Malaga miała przewage na wysokich i każdy widział jak to sie skończyło.Widać też wyraznie progres w Gdyni i gorszą gre w Berlinie.Alba rzutem na taśme wygrała z Chalon ale każdy widział jak grali a nie wyglądało to za dobrze.Teraz porażka z Ulm co też daje sporo do myślenia.Coś sie spieprzyło w tym zespole i nie będe idotą i nie rusze 1.60 na nich bo to śmierdzi na odległość.Nie będe sobie też wmawiał kto ma lepszy sklad itd bo idąc tym tokiem rozumowania w eurolidze nieczego nie ugrasz.Prokom ma w pamięci mecz z Oldenburgiem jak grali pare lat temu u siebie i jak przegrali wtedy mimo że mogli wygrać.Teraz taka sytuacja nie może sie powtórzyć.Przed rewanżem trzeba wygrać soś u siebie a ewidentnie Alba w tym momencie jest do ogrania bo Chalon już zaczyna sie rozkręcać.Najlepiej to spotkań z udziałem polskich drużyn wogóle nie ruszać,bo jak sie zagra na nich to jest zle a jak sie zagra przeciwko to nagle wypalą.Ja tutuaj ma przeczucie i to duże przeczucie że chłopaki to ogarną i nie będzie to win po męczarniach ale po przekonywującej grze.
Real,dlaczego Real?ano dlatego że dwa razy do tego samego gó*** sie nie wchodzi panowie ;) Wszyscy nawet Rudy zagrali w Moskwie na konkretnym kacu,druzyna nie do poznania.Czy ktoś wierzy w to że onia zagrają tak ponownie?Pewnie ktoś pomyśli sobie Real przegrał z Khimkami a Fener wygrał to zatem Fener musi wygrać z Realem.Zbyt pewni siebie podeszli do meczu w Moskwie hiszpanie i w czwartek(czy tam w piątek) zobaczymy zupełnie inną druzyne.Fener to jeszcze mocniejszy rywal od khimek i jeszcze grają u siebie ale ja zostaje przy hiszpanach.Za dużo sie naoglądałem turków w poprzednich latach by wierzyć w 3-0 Ulkera po pierwszych trzech kolejkach.
Co jeszcze ciekawego?1,90 na Khimki ale to może być podpucha,Cantu nie gra ostatnio za dobrze ale już w Grecji postawili sie zielonym i są żądni pierwszej wygranej a stać ich na to każdy wie.
3.20 na Żalgiris to ja już nie wiem czy dobrze widze czy mam coś ze wzrokiem.Tutaj przecież jest 50/50,jednak za Oly pradopodobnie będzie przemawiać to że wygrali(raczej wygrają) z Panatą.Wtedy tak jakby dziura w psychice po blamażu z Efesem zostaje załatana i rozpoczynamy zabawe od nowa.Jednak ja bym szedł w strone Kowna.
Prokom 2.35 2/10 ✅✅✅
Real Madryt 2.15 2/10
✅✅✅ 75:83
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Na Panate kurs 1,5✅✅ przeciw żenującemu Unionowi można chyba grać. Dziś trzymali wynik dzięki trójkom z niewiarygodnych pozyji a jak nie poprawią osobistych (6/16) to bedzie blowout
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
GRUPA A​


Union Olimpija vs. Panathinaikos ▶ Na pierwszy rzut oka zgodzę się z Tedem i uznaję że kurs na Panathinaikos wygląda uczciwie i można go w tym momencie pobrać, choć to wyjazd i już widzieliśmy że Fenerbahce się męczyli w Stozice Arena. Wszystko będzie zależało od Sofo i tego jak szybko złapie faule. Grecy mocniej bronią niż Turcy co też wydaje się argumentem za ich zwycięstwem.

Fenerbahce Ulker vs. Real Madrid ▶ dla mnie to mecz który nie wypada nie obejrzeć. Typowanie jego to jak zabawa w totolotka. Wielkie gwiazdy w obu ekipach.

Mapooro Cantu vs. BC Khimki ▶ chyba jednak pójdę w stronę Rosjan którzy mnie wczoraj w pewnym sensie oczarowali grą w obronie z Donieckiem. Bardzo dobra gra na nogach i zacieśnianie pomalowanego. Myślę że też można się będzie pokusić o under w tym meczu a liczę że linia będzie wysoka.

GRUPA D​


CSKA Moscow vs. Brose Baskets ▶ a tutaj widzę pierwszy moskiewski blowout. Tyle w tym temacie, bo nie ma nad czym się rozpisywać.

Barcelona Regal vs. Besiktas JK ▶ w tym meczu nie wiem czy się odważę cokolwiek zagrać prócz ML Barcelony. Myślę że Regal wszedł na taki poziom teraz że są poza zasięgam takich ekip jak Besiktas. Może pójdę w over punktowy drużyny przyjezdnej bo nie sądzę aby aż tak mocno bronili gdy będą prowadzić. Ostatnio Barca mocno trzyma przeciwników dlatego liczę na ciekawą linię.

Lietuvos Rytas vs. Partizan mt:s ▶ Pierwsza myśl to Rytas bez dwóch zdań, ale im więcej się zastanawiam tym możliwe że Partizan zaskoczy. Czy ma kim i jak ... nad tym właśnie trzeba się zastanowić. Co do Rytasu to z Barceloną wyglądało to katastrofalnie, wczoraj z Uniksem podobnie i dlatego coraz bardziej się obawiam ich gry, jednakże Partizan gra bez polotu. Typ do przemyślenia jeszcze na pewno.


------------


to tak na luźno bo nie ma sensu lać wody o przewagach, nazwiskach, itp. Później edytuję i dopisze swoje typy. Grupa B i C postaram się wrzucić później.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Caja Laboral(+7.5) 1.57
Betcity
Kurs maly ale handik stabilny i nie wierze by przegrali o ile wogóle przegrają tak wysoko.Caja w sumie zagrała dwa słabe spotkania.Z Olympiakosem i Żalgirisem nie pokazali 100% tego na co ich stać.Fakt przez kontuzje ten zespół troche stracił ale nadal drzemie w nich duży potencjał.Tutaj adekwatna sytuacja do spotkania w Turcji,musiałbym sie drugi raz urodzic by wierzyć w regularność włochów.Caja nie zagra ponownie tak słabo jak w meczu z Żalgirisem a Milano to tylko wielkie pieniądze.Jestem pod wrażeniem meczu ligowego z Badaloną gdzie Caja grała z pomysłem i szybko.Bardzo szybko nawet moge powiedzieć.Przypomne że juz przed sezonem Caja osłabiona brakiem Maćka dwa razy ograła Milano.Ja wiem że to preseason ale widać,że Ivanovic ma pomysł na ten mecz i jestem w stanie mu zaufać.Milano to jedna z tych drużyn na które nie postawie żadnych pieniędzy.Same niby giwazdy mające swoje humory i trener który jest przeciętny a robią z niego nie wiadomo co.A więc co,kolejny dog ;)Nawet z osłabieniami nikt chyba nie wierzy w 0-3 Laboral na początku rozgrywek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Mccaleb prawdopodobnie może nie zagrać w meczu z Realem,decyzja ma zapaść w dniu spotkania.Czyli nawet jeśli zagra to nie będzie na 100% zdrowy.Teraz to już nie mam żadnych wątpliwości.Dziekuje
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
McCalebb doznał rzeczywiście kontuzji stawu skokowego w Ljubjanie, zle skoczył na lewą nogę i zszedł w 32 minucie gry przy ciężkim wyniku +4 dla Fener ale utrzymali to do końca. W lidze w niedziele ze słabym Ted Ankara nie grał, męczyli się tam okropnie i dla mnie było to szczęśliwie wydarte zwycięstwo +2 Fener bowiem goście prowadząc 4-ma nie trafiali dużo wolnych w ostatnich minutach, a dodatkowo odgwizdano im w ostatniej minucie 2 kontrowersyjne faule: przy wyprowadzaniu piłki spod kosza oraz w ataku!
Tu coś o sytuacji Bo:
http://www.sportando.net/eng/europe/turkey/45039/fenerbahce-mccalebb-s-injury-is-not-serious-he-ll-be-back-next-week.html
http://www.tubasket.com/noticia/real-madrid/estrategia-fenerbahe-asegura-mccalebb-sera-duda-ultimo-momento-madrid/2713382/6304
Myślę że to zasłona Pianigianiego i Bo zagra; jak jest ważnym graczem wiemy 17 pkt z Khimki i 17 pkt z Olimpija. W tamtym sezonie obaj Panowie rozmontowali Real w Madrycie (Bo 25 pkt), zaś w ostatniej pamiętnej kolejce o być albo nie być Realu i meczu o nic dla Sieny we Włoszech wygrał Real (Bo 15 pkt). Z nim czy bez i tak poszedłbym w stronę Realu ze względów czysto przewagi sportowej. ✅O tym wypowiedzą się na pewno inni eksperci.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Grupa B

Asseco Prokom vs. Alba Berlin ▶ tutaj już Wilq wspomniał że Albę po takim kursie trzeba omijać szerokim łukiem. Osobiście idę dalej i w ogóle tego się nie tykam.

Elan Chalon vs. Maccabi Electra ▶ oczywiście w każdym momencie Chalon może zaskoczyć bo ma w składzie naprawdę parę ciekawych zawodników jednak przestój jaki oglądałem w ich wykonaniu z Albo utwierdził mnie w przekonaniu że zespół Maccabi dowodzony przez Blatta nie powinien przegrać na francuskiej ziemi. Może być to oczywiście close game czego nie wykluczam, niemniej forma zawodników jak i doświadczenie przemawiają za Izraelczykami.

Unicaja Malaga vs. Montepaschi ▶ tutaj widzę niespodziankę ???? bez dwóch zdań. Earl Calloway jest bez formy. Oglądając ich ciągle czegoś mi brakuje. Repesa powoli i mozolnie dogrywa elementy ale gdyby nie forma Marcus Williams to moim zdaniem byłoby kiepsko. Oczywiście musimy też powiedzieć sobie że i Siena nie błyszczy, ale po tyle roszadach, grupa tych zawodników musi w końcu zacząć grać lepiej. Oby tak się stało w Hiszpanii.


Grupa C

Anadolu Efes vs. Cedevita Zagreb ▶ nie mam zdania.

EA7 E. Armani vs. Caja Laboral ▶ mecz do or die dla Caja i tylko to mnie przekonuje aby pójść w ich stronę. Opisywanie czegokolwiek w tym meczu mija się z celem. Biorę kurs wyższy bo uważam że tutaj jest 50/50 przed meczem.

Olympiacos vs. Zalgiris Kaunas ▶ bez przekonania poszedłbym w stronę gospodarzy.


---------------------

po ostatniej kolejce obiecałem sobie nie grać nic czego nie widzę. Dlatego też teraz gram tylko i wyłącznie dublet w postaci :

Besiktas over 67pts + Khimiki under 155 ▶ 3.57

czy na coś jeszcze bym się skusił ? NIE.... chyba że każdy mecz na zwycięstwo danej drużyny to singiel. Wtedy grałbym :

Panatę -2,5 , Siene -1,5 , Khimiki -2,5, Caja -1,5, Maccabi -2,5

Z linii Over/Under zawodników to bym się przymierzył pod Bogdanovica i Tsartsaris-a bo czuję że oni mogą sowicie zapunktować w swoich drużynach.


Ogólnie kolejka bardzo ale to bardzo wyrównana i sporo papierowych faworytów, także nie dajcie się Panowi i Panie podejść na kursy bo to moim zdaniem bardzo złudne.


---------------

ze względu na niespodziewane problemy rodzinne (poważna choroba ojca) nie jestem w stanie tutaj się udzielać. Będę z doskoku starał się pomagać jeżeli to będzie potrzebne (only pw). Ile będzie trwała przerwa tego nie jestem w stanie przewidzieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 195

kosmos111

Użytkownik
Fenerbahce - Real Madryt
Typ - Real Madryt @2.35 oraz 4fun Real Madryt (-3.5) @3.08
75:83✅✅✅
Bukmacher - bet365

Niewątpliwie hit tej kolejki Euroligi, czyli spotkanie przebudowanego Fenerbahce z Realem Madryt. Obie ekipy naszpikowane znanymi nazwiskami, z jednej strony McCalleb, Sato, Batiste czy Bogdanovic, z drugiej Rudy, Carrol czy Mirotic. Świetny mecz, który trzeba obejrzeć, ze strony bukmacherki już tak oczywiście różowo nie wygląda. W roli faworytów buki widzą ekipę gospodarzy, dziwić to nie może, własna hala, gdzie kibice na pewno zrobią piekło, mocny skład, do tego Real dziś wciąż bez LLulla (z tego co wiem) i po zeszłotygodniowej porażce w Moskwie.
Skąd więc typ na Hiszpanów?
Cóż, nie ma co ukrywać, Real dysponuje wielką głębią składu, nie ma Llulla, jest Rodriguez czy Draper, a to też goście, którzy z niejednego pieca chleb jedli. Poza tym jednak u gospodarzy lider McCalleb z game-time decision, podejrzewam, że zagra (jakby miał nie grać to jużby raczej kursy leciały..), ale jego ewentualna absencja byłaby w ekipie tureckiej solidnie widoczna. No i przyznam, że myślę podobnie jak wilQ, tydzień temu Real zagrał piach i to piach totalny, zupełnie nie przypominał mi zespołu ze spotkań wcześniejszych. Liczę, że dziś Rudy i spółka się otrząsną, spotkanie jakby nie patrzeć bardzo prestiżowe, obie ekipy przez wielu zostały już okrzyknięte niemal pewniakami do Final4.
No i na koniec prosta logika, dla mnie to mecz 50-50, za Turkami hala, za Realem szerszy skład (w mojej opinii oczywiście, ktoś może się nie zgodzić), w takim wypadku jak coś stawiać to raczej w stronę wyższego kursu, a takowy jest na Real. A handi jak wspomniałem 4fun, wysokie nie jest, a kurs kuszący
Edit: No i ładnie, dobry meczyk, zakłady siadły, nawet ten 4fun
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Euroleague

under 142.5 Besiktas @ Barcelona @ 1.90 Bet365✅✅
Krótko..Barca tradycyjnie twardy defense. O zaletach Barcy chyba każdy wie bardzo dużo, więc oszczędzę sobie zbędnego pisania. Besiktas po sporych zmianach. Nowy trener, preferujący kontrolowaną, raczej wolną koszykówkę z naciskiem na defense. Cała gra Turków opiera się na Jerrellsie, który sam meczu nie wygra. W mojej ocenie wystarczy zatrzymać Jerrellsa i Besiktas nie będzie w stanie nawiązać walki. Typuję ok 130-135 ptk w tym meczu. Barca 72-61

wynik 72-60 dla Barcy
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 47

all_in

Użytkownik
Nachbar under 2,5 asysty 1,85 !!! ✅ 1 asysta

Betcity
Chyba największa promocja tej kolejki Euroligi. Kto choc raz widział Bostjana w akcji wie że ta linia jest stanowczo zawyżona. On odpowiada za zdobycz punktową drużyny, a nie kreuje jej grę. Wysoka linia wzięła się zapewne z tego iż w meczu z Barceloną zanotował aż 3 asysty. Co do występów w tym sezonie w Brose również tylko raz przekroczył tą linie w ww. meczu. Zdecydowane value niestety szkoda że u buka u którego limity są jakie są ale nie ma co wybrzydzac.
Bezstresowo po raz kolejny betcity niepotrzebnie się wychylił ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Euroliga 2012 - 4j


Assecco ( +5,5 ) - Alba za 1,53
Lietuwas ( -1,5 ) - Partizan za 1,48 ✅

Dubel : AKO 2,26 w Bet 365


Ostatnio było dużo pisania i g... z tego wyszło. Dzisiaj jeden kupn AKO.

Prokom jeżeli z kimś chce w tej Eurolidze wygrać to dla mnie szanse ma dwie. Pierwsza dziś , druga jak przyjadą francuzi. Alba w jakiej jest formie każdy widzi i max. skoncentrowani Polacy powinni to ogarnąć. Biorę lekkie handi, pokryli je z Unicają, dziś rywal chyba nawet słabszy ( biorac pod uwagę dyspozycję ostatnich dni ). Wierzę, że ten drewniany Hrycaniuk, jak tu niektórzy o nim mówią ;-) ogarnie tablice. Wyłączyć Thompsona i powinno być ok.

Drugi mecz w stronę litwinów. Partizan cenię, ale ta młodość to za mało... Dwie drużyny póki co 0-2 i trzeba zacząć szukać zwycięstw. Gospodarz ma zawsze łatwiej.... W obydwu drużynach świetni strzelcy na obwodzie, ale narazie nie chce zbytnio wpadać..Drużyny za to nieźle bronią notując sporo przechwytów co powinno się przełożyć na dużo szybkich akcji i teoretycznie łatwych punktów ( to dla tych co szukają overka punktowego ). Trzy lata temu rywalizowali i solidarnie wygrywali we własnych halach. Liczę na to samo w tym sezonie

Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dani222 144

dani222

Użytkownik
Hrycaniuk over 7.5 pkt 1.80 betsafe⛔ stanął na 7 pkt. do 1- wszej połowy,wszyscy widzieli;) 0/0(3),0/0(2) 7/8(1)...
W pierwszych spotkaniach Prokom musiał radzic sobie bez nominalnego centra, gdy Hrycaniuk wrócił po kontuzji, zdobywał w Eurolidze z Chalon 8 pkt, z Malagą 11 pkt. w lidze ze Stelmetem 21 pkt. W poprzednich sezonach Adam był w cieniu takich graczy na swojej pozycji jak Varda, czy Motiejunas, teraz konkurencji takiej nie ma. Dziś Prokom powalczy o zwycięstwo z niemiecką Albą, to ,,szczególny mecz&quot; i kluczowy jeśli myślą o awansie (grupa wielu niespodzianek na dłużej), zaś ten krytykowany łagodnie mówiąc zawodnik jest doświadczony w Eurolidze tyle lat i w klubie dziś na niego liczą, swoje jednak zdobywa, motywacja jest spora.
&gt;&gt;&gt;Typ z forum nietrafiony ale jestem bardzo zadowolony pod względem przemyśleń na tą kolejkę, których bałem się napisać, nie ma sensu przytaczać po bo nikt nie uwierzy. Kolejka w 100 % super wyniki i wygrana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Mecz za nami,po kapitalnym wystepie Rudego i zdecydowanym zwyciestwie pod koszem Real ograł turków:cool:Sprawdzily sie moje slowa,sam tez po tym meczu odpowiedzialem sobie na pytanie kim jest Pianigiani?przeciętniakiem...w turcji mają go za Boga,chyba jutro będa gadali już co innego.Jak Real nie wygra euroligi w tym roku to kiedy?Jak na takie rozgrywki to hiszpanie mają europejski dream team,bez jaj
Real Madryt 2.15 ✅✅✅
Prokom 2.35 ✅✅✅
Caja Laboral(+7.5) 1.57 ✅✅✅
3.20 na Żalgiris to ja już nie wiem czy dobrze widze czy mam coś ze wzrokiem.Tutaj przecież jest 50/50,jednak za Oly pradopodobnie będzie przemawiać to że wygrali(raczej wygrają) z Panatą.Wtedy tak jakby dziura w psychice po blamażu z Efesem zostaje załatana i rozpoczynamy zabawe od nowa.Jednak ja bym szedł w strone Kowna.
Dziadki górą,win w Pireusie ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom