>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Euroliga 2012/2013

Status
Zamknięty.
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Euroliga 2012 - 4j


Assecco ( +5,5 ) - Alba za 1,53
Lietuwas ( -1,5 ) - Partizan za 1,48 ✅

Dubel : AKO 2,26 w Bet 365


Ostatnio było dużo pisania i g... z tego wyszło. Dzisiaj jeden kupn AKO.

Prokom jeżeli z kimś chce w tej Eurolidze wygrać to dla mnie szanse ma dwie. Pierwsza dziś , druga jak przyjadą francuzi. Alba w jakiej jest formie każdy widzi i max. skoncentrowani Polacy powinni to ogarnąć. Biorę lekkie handi, pokryli je z Unicają, dziś rywal chyba nawet słabszy ( biorac pod uwagę dyspozycję ostatnich dni ). Wierzę, że ten drewniany Hrycaniuk, jak tu niektórzy o nim mówią ;-) ogarnie tablice. Wyłączyć Thompsona i powinno być ok.

Drugi mecz w stronę litwinów. Partizan cenię, ale ta młodość to za mało... Dwie drużyny póki co 0-2 i trzeba zacząć szukać zwycięstw. Gospodarz ma zawsze łatwiej.... W obydwu drużynach świetni strzelcy na obwodzie, ale narazie nie chce zbytnio wpadać..Drużyny za to nieźle bronią notując sporo przechwytów co powinno się przełożyć na dużo szybkich akcji i teoretycznie łatwych punktów ( to dla tych co szukają overka punktowego ). Trzy lata temu rywalizowali i solidarnie wygrywali we własnych halach. Liczę na to samo w tym sezonie

Powodzenia !
Euroliga 2012/2013 + 8,26 ✅

No to WilQ szapoba - twój dzień, dogi świetnie trafione, duży szacun ???? . Generalnie typerzy dzisiaj w temacie nie zawiedli. Prokom pojechal z Niemcami sympatycznie, napiszę śmiało, że to był wielki mecz J.Blase. Drużyna utrzymała świetną skuteczność za 3 , przyzwoicie broniła i starczyło na Albę. Szkoda tylko tego run 0-11 w 3q bo mozna było pojechać grubiej, a małe oczka mogą mieć znaczenie. Śmiem również twierdzić, że ten wielki Thompson to przy naszym Hrycaniuku w pierwszej połowie nie zawiele sobie pograł. Prokom potrzebuje rotacji dla Hrycaniuka i chyba więcej minut Pamuły bo Acker to ciągle jeszcze nie to.. No nic , oby jutro było równie sympatycznie :). Ja niestety z uwagi na wyjazd może coś skrobnę tylko wczesnym rankiem. Wszystkimm jutro powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Ciekaw jestem na ile poważna jest kontuzja Nocioniego,wył z bólu i to konkretnie.Jeśli wyleci na miesiąc-dwa to Caja ma sezon z glowy.
A oto jedna z akcji gdzie Żalgiris bezlitośnie obnażał słabości greckiej defensywy.
http://www.youtube.com/watch?v=dCwbvyUTZds&amp;amp;list=UUvw6X71U-ljiYxogmYyrkig&amp;amp;index=1&amp;amp;feature=plcp
Cały mecz Oly-Żalgiris
http://www.youtube.com/watch?v=z_LTeNjCgEA
Na dzisiaj kolejna sytuacja z cyklu must win.W Maladzie polowa zaowdników jest bez formy a zespół narazie prezentuje sie kiepsko.Nie podoba mi sie też koncepcja Repesy ktory moim zdaniem stracił pomysl na kierowanie tą drużyną.Siena była blisko z Maccabi,naprawde mało brakowało a wyjechali by ze zwycięstwem.Podobnie jak w sytuacji z Cają nie wierze tutaj w 0-3 na starcie,tam są nadal klasowi zawodnicy i widać że chcą coś wygrać w tym sezonie mimo tego że nie mają już takiego budżetu i skladu jak w poprzednich latach.Jest okazja by ograć słaba w tym momencie Malage,stać ich na to zdecydowanie i wydaje mi sie że mecz będzie podobny do wczorajszego z udziałem Milano i Laboral.Szarpanie z jednej i drugiej strony ale w końcówce Siena może zaskoczyć i wygrać ten mecz.
Siena(+7.5) 1.70 ✅✅✅ 91:89
Betgun
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dani222 144

dani222

Użytkownik
Cantu - Khimki nie ruszam
Malaga - Siena
- Malaga nie gra tak dobrze, męczyli się z Prokomem.
- Siena ma kłopoty z centrami, jest Kasun, nie ma Eze-za niego sprowadzono Ortnera, który może zagra epizod bo to jego 1 -wszy mecz. Z Albą wtopa, brakowało Kempa który powrócił na Maccabi (16 pkt) gdzie byli bliscy wygranej (-2pkt). Włoski zespól potrzebuje czasu na dogranie nowych zawodników, ostatnie mecze po przegranej w domu z Albą, napawają pewnym optymizmem na lepszą obronę: ofensywne Maccabi rzuciło im tylko 70 pkt, zaś Pesaro w lidze zatrzymało się na 60 pkt.
= Siena powalczy o zwycięstwo a ja proponuję takie rozwiązanie Malaga under 78.5 pkt 1.8 fortuna.⛔szalony mecz, Siena sama sobie zawdzięcza porażkę, prowadząc +11 na koniec 3Q,wydawało się że Malaga jest rozbita by się podnieść a tu 4Q -11 i wygrana w dogrywce. Oglądając czułem że obydwu ekipom tylko nazwy zmienić, na razie średni poziom.
Ljubljana - Panathinaikos
- Panata ma bardziej doświadczonych zawodników, takie mecze wyjazdowe ze słabym rywalem trzeba wygrywać by zapewnić sobie spokój.
- Szanse Słoweńców na kontaktowy wynik upatruję w osobie świetnego trenera Filipovski który umie stworzyć ze słabszych zawodników dobrą obronę. Kluczem do powalczenia jest standardowo zatrzymanie Sofo i nie pozwolić by rozegrał się Ukic.
= możliwy under 150.5 pkt 1.9 betsafe⛔152 pkt, nie było tej obrony. Giannopoulos 12 pkt, Maciulis 18 pkt, Lasme 13 pkt to zwodnicy drugoplanowi Panaty -Olimpia jest słabsza niż się wydaje. Zadziwiające Sofo 8:27 min i 4 faule, 4 pkt.
Efes - Cedevita
-Turcy potrzebują bezpiecznej wygranej w grupie 5 -ciu chętnych drużyn (Oly, Caja nawet bez Nacioniego też groźna, Armani, Żalgiris bardzo dobrze gra) na awans będzie ciasno. Rozbili Oly co chyba nas wszystkich zdziwiło, w lidze oszczędzali się Savanovic i Vujacic, wrócił Batista za kontuzjowanego Baraca. Nie ryzykowałbym jednak hc - 14.5 gdyż Turcy mogą trochę odpuścić, pogra pełny roster, za trzy dni mają ,,większy&quot; mecz, derbowy z Galatą w lidze.
- Cedevita niewiadoma, mogą tylko powalczyć z większym zaangażowaniem, to może być otwarty mecz na punkty.
= Cedevita może jakiś over 69.5 pkt 1.8 fortuna⛔66 pkt. W ,,towarzyskim&quot; meczu Cedevita pokazała taką słabość (oglądałem ich 1-wszy raz), nie wygrają żadnego meczu w grupie.
Ogólnie 2 -gi dzień tak na siłę szukanie...(ale sukces jest: Ukic i Brown pkt +)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Na Panate marny kurs jednak to oni powinni wygrać.O Ljubljanie za szybko zaczęto mówić dobrze po meczu z Cantu,prawda jest taka że ten zespół dobrze broni ale w ataku ma ogromne problemy.Jeśli uda sie wyłaczyć z gry Baynesa co o dziwo nie jest trudne to Panata będzie miała już z górki.
W Turcji widze tylko over punktowy,nie opłaca sie grać tak wysokiego handi.Efes spokojnie powienien przekroczyć granice 80pkt a Cedevita o ile dotrzyma kroku to będzie dobrze.A wydaje mi sie że dotrzyma,Efes raczej wyrobi sobie przewage i będzie kontrolował spotkanie.Przewiduje wysoki wynik
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Union Olimpija - Panathinaikos 67:85✅✅✅
Typ - Panathinaikos (-2.5) @1.65 betgun
oraz 4fun Panathinaikos (-10) @3.08 bet365

Najpóźniej rozgrywane spotkanie w ramach grupy A Euroligi, a w nim Słoweńcy z Union Olimpiji zmierzą się z zeszłorocznym uczestnikiem Final4, czyli Panathinaikosem.
No i co tu można o gospodarzach dzisiejszego meczu powiedzieć? Nie nazwę liderem zespołu Baynesa, choć zdobywa najwięcej punktów i jest najlepszym zbierającym ekipy, bo na lidera to on się według mnie po prostu nie nadaje. Wyróżniłbym za to Dylana Page&#39;a, więcej graczy wymieniać nie będę, bo nikt tam specjalnie szału nie robi. Jest dwóch reprezentantów Finlandii, jest kilku młodych Słoweńców, których kojarzę z młodzieżowych reprezentacji jak Prepelic, Omic czy Rupnik. Można to jednak podsumować krótko: Szału nie ma i nie będzie.
Fakt, że Słoweńcy ograli jakimś kosmicznym sposobem Cantu uważam tylko i wyłącznie za frajerstwo Włochów. Union to dla mnie outsider grupy, takich trzeba po prostu lać i poprawiać sobie staty. Tydzień temu co prawda znów udało im się dobrze pokazać z Fener, ale też Turcy nie grają jeszcze na miarę potencjału (w lidze też nie).
Z drugiej strony mamy Panatę. ♥♥ ode mnie bo to jeden z moich ulubionych teamów, jeśli chodzi o europejski front, a i barwy się ładnie zgrywają z moją ulubioną drużyną z NBA. Ale dość o tym. Przez Ateny przeszło latem tornado, wywiało 90% składu i wieloletniego trenera. Potencjał nie jest już tak wielki jak w sezonach poprzednich, nie ma co ukrywać. Wciąż jednak jest tam Diamantidis, a o takim liderze marzy większość zespołów. Doszedł Sofo, który jak na razie w Eurolidze gra bardzo dobrze, do tego przyszło trochę solidnych europejskich grajków, jak Panko, Ukic, Bramos czy Maciulis. Nie są to takie tuzy jak w latach poprzednich, ale i tak na tle graczy ze Słowenii wyglądają dużo lepiej.
Co do samego spotkania. Mecz wyjazdowy, więc doping kibiców może swoje robić. Dla Panaty jest to jednak według mnie must-win-game. Nie ma co owijać w bawełnę, grupa jest ciężka, Turasy się okupiły, Real chyba najszerszy skład w Europie, Khimki też tradycyjnie bardzo solidne i jak pokazał poprzedni tydzień, u siebie zdolne do ogrania każdego. A przecież jest jeszcze Cantu, z którym Grecy musieli się napocić w zeszły czwartek. Nie zdziwię się jak się okaże, że Panata do ostatniej kolejki będzie walczyć o awans. Dlatego dzisiejszy mecz jest bardzo ważny, trzeba go wygrać, bo ewentualna porażka życie skomplikuje. I to bardzo.
Potencjał przemawia za gośćmi. Słoweńcy sporo piłek dogrywają do Baynesa, dlatego ważne aby dziś Sofo dał z siebie maxa, to Australijczyk sobie wiele nie pogra. Wtedy podopieczni Filipovskiego będa musieli zmienić taktykę, a na jaką? Sam jestem ciekaw. Cedevita dała radę ich w weekend ograć, Panatę mimo osłabień cenię uważam wciąż za zespół lepszy, więc stawiam ba Greków. A zakład 4fun? Cóż, jeśli wreszcie zaskoczy obrona u Greków, to blowout mnie wcale nie zdziwi.
Edit: No i pięknie, oba handi na plus i to mimo beznadziejnej skuteczności na linii Greków (10/20)
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Pojawiły się już kursy na następną kolejkę i powiem szczerze, że ciężko będzie chyba coś ciekawszego upolować. Kursy na faworytów bardzo niskie, a jakiś specjalny dog mi się w oczy nie rzuca. Póki co zdecydowałem się pograć takiego dubla:

Zalgiris
- Armani Milano @1.30
Besiktas - CSKA Moskwa @1.50
ako @1,95 unibet ✅✅✅
Zalgiris jest ostatnio w świetnej dyspozycji, ma kto bronić, ma kto rzucać, do tego spotkanie rozgrywane w Zalgirio Arena, doping tysięcy litewskich gardeł też swoje robi, o czym przekonali się w weekend koszykarze CSKA. Włosi z kolei potencjał mają spory, ale w formie najwyższej nie są. Jeden mecz przyzwoity, potem znowu beznadzieja, grają bardzo nierówno. Scariolo już w poprzednim sezonie mnie niespecjalnie przekonywał i chyba nadal ma problem z właściwym poukładaniem tego wszystkiego.
Co do CSKA to nie będę ściemniał, liczę, że podopieczni Messiny w końcu odpalą. Mecze z Lietuvosem czy Partizanem (choć wygrane) to specjalnie się podobać nie mogły, do tego w weekend wcześniej wspomniana porażka z Zalgirisem. Liczę na sportową złość Rosjan, tureckie hale do gościnnych nie należą, Besiktas też pionkiem nie jest, ale CSKA skład ma mocny, po takim kursie według mnie warto brać.
I na koniec strzelamy w doga:
Brose Baskets - Lietuvos Rytas @2.95 gamebookers ⛔⛔⛔
Obie ekipy przed sezonem spore roszady w składzie, mecz w Niemczech, ale ja wyżej cenią Litwinów. Pojedynek w zasadzie bardzo ważny w kontekście walki o 4. miejsce w grupie (Barca, CSKA czy Besiktas wydają się jednak mocniejsze). Lietuvos bez większych problemów pokonał u siebie Partizan, do tego całkiem nieźle pogrywał w Moskwie z faworyzowanym CSKA, poza tym odnoszę wrażenie, że goście potrafią rozsądnie rozkładać siły na różne fronty. Brose zaś ma za sobą 3 gładkie porażki. Spodziewam się bardziej wyrównanego spotkania niż wskazują kursy, obie ekipy rzucać potrafią, ale to Litwini mają według mnie lepszą obronę, co może zaważyć.
Edit: Jak się pozwala na run 15-0 w 4q to niestety się mecze przegrywa...
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Żenujace kursy naprawde,CSKA potwierdzila w meczu z Żalgirisem że jeszcze nie czas by na nich stawiac.Kosmos właśnie 1.50 to jest malutko na nich,spodziewałem sie coś w okolicach 1.70 ale 1.50 śmierdzi z daleka.Zdecydowanie odpuszczam granie na nich,albo Messina ich naprostuje albo nic z tego w tym roku nie będzie.Za to typ na Lietuvos świetny,ja może nie zdecyduje sie grac na win ale handi pobiore napewno.Litwini mają zdecydowanie lepsza obrone,potrafią na ważne mecze spiąć sie i zagrać kapitalnie w defensywie.Przypomnijmy mecz z Barcą na przyklad,jeśli dołożyc do tego ich obwód i skonfrontowac to z meczem Bamberg - Besiktas gdzie Bamberg w katastrofalny sposób bronil na obwodzie to ja ich nie widze w tym meczu wogóle.Czekamy na linie i gramy handik na Lietuvos.
Caja mnie zadziwia,ten zespół zasługuje na pełen szacunek każdego kibica w europie.Mimo kontuzji zdołali postawić sie Realowi,mimo kontuzji wygrali z Milano.Teraz zagrają z Efesem który jednak nie jest tak mocny jak wnioskowałem po tych dwóch spotkaniach.Dzisiaj porażka,dosyć łatwa bez walki z Galatą.Fatalny mecz Savanovica,słabo też Farmar.Do gry wraca Pleiss,prawdopodobnie zagra też Nocioni.Dla mnie Caja mimo tego że mecz wygląda na wyrównany jest tu zdecydowanym faworytem.Ivanovic nie dopuści do tego by na tym etapie kiedy odniesli ważne zwycięstwo z Milano przegrac drugi mecz u siebie.To już by skomplikowało ich sytuacje całkowicie.Inna sprawa to słaba gra Efesu na wyjazdach.Zdecydowanie wole 1.50 na Caje niż 1.50 na CSKA.
Caja Laboral win 1.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wyjdzie na to, ze tylko kretynsko oceniam innych (przyjdzie czas to dam cos od siebie...) ale uwazam, ze proponowanie 1,30 Zalgiris z druzyna - mimo wszystko - lepsza w Eurolidze to strzal w stope. CSKA 1.50 wyjazd kiedy graja najgorszy basket od lat i przeciez nie jada do Stelmetu ZG tylko do Stambulu na Besiktas to juz glupota...

Kursy na faworytow w Eurolidze sa obecnie zanizone tak, ze juz bardziej sie nie da. Idac dalej ta droga mamy pewnego bankruta. Cos co 3-4 lata temu lazilo po 1,50 dzis jest 1,20 a przeciez te rozgrywki dostarczaja chyba najwiecej underdogow. Mimo to ciagle na kazdym forum Panata, CSKA, Barca ladujemy 1,20 ako i bedzie cool. Raczej nie bedzie.

W Euroleague trzeba sie skupic na kilku sprawach.

1. oslabienia
2. o co gra zespol
3. linie na graczy

+ linie o/u live i ogolnie livebetting podstawa.

Jakies typy napewno dam, narazie komentuje ogolnie sytuacje. W tym momencie kazdy zespol Euroligi moze wygrac z kazdym, nie ma takich roznic jak w rozgrywkach ligowych lub pucharach na nizszym szczeblu. Dobra seria punktowa i jedziemy. Kto oglada mecze to widzi jak to wyglada...

Caja Laboral zaproponowana przez kolege wyzej wyglada juz duzo duzo lepiej niz poprzednie typy chociaz kurs nie rozpieszcza ale oni u siebie wyzej nie beda.

Lietuvos 3,0 to juz predzej mozna myslec chociaz Brose jesli sie pozbiera to moze troche wygrywac, to nie sa kelnerzy.

Panata tez 3,0 w Fener troche sporo chociaz wiadomo, ze faworytem beda Turcy. Canty 8,50 gruba przesada i tu handi do wziecia. Armani i Besi rowniez handi.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Panathinaikos(+7.5) 1.70
Betgun

Nie wiem ale jakoś wydaje mi sie że Panata to odpowiedni rywal dla turków w tym spotkaniu.Grecy coraz lepiej wyglądają,dodanie Maciulisa to bardzo dobry ruch i litwin ostatnimi występami udowadnia że warto było w niego zainwestować.Coraz lepiej podobra mi sie Ukic który zdaje sie wkońcu dojrzał.Jakoś nie jestem przekonany do wysokich Ulkera,czuje że Sofo zrobi miazge w tym spotkaniu.Panata potrafiła po przegranym meczu z Olympiakosem wegrać w bardzo dobrym stylu z Ljubljaną i co mi sie podobało to defensywa.Defensywie ten zespół wygląda coraz to lepiej i przyznam że jak skreślałem ich na początku tak coraz baradziej mi sie podobają.Jeśli Sofo nie będzie mial problemów z faulami to Panata jest w stanie postawić takie warunki jak w meczu z Realem.Fener jest mocny,grają u siebie ale zieloni potwierdzili że wciąż sie liczą i nie można ich lekceważyć.Przewiduje mecz na styku i podwyższony handicap powienien wejść bez problemu.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Euroliga 2012/2012 +8,6 J
Czwarta seria przed nami.

Po głębszej analizie odemnie tak jak w zeszłej serii jeden dubel.

Żalgiris ( -3,5 ) - Milan 1 za 1,47
Siena ( -5,5 ) - Chalon 1 za 1,39

Ako: 2,04

Pierwszy mecz na drużynę, która leje wszystkich aż miło. Oczywiście musi przyjść pierwszy słaby mecz, ale żeby zagrać słabo to rywal musi pomóc. Włosi nie są w stanie wyciągnąć ręki by mecz wygrać. Ok, jest Bourousis, który we wskaźniku efektywności ma 3 miejsce, ale koszykówka to gra zespołowa, a Litwini grają zespołowo aż miło. Bilans 3-0 + 52 w punktach musi robić wrażenie. Goście na wyjazdach grają cieniutko, i w lidze i w Eurolidze potrafili się jedynie spiąć na Cedevitę. ( ostatnio znów porażka u siebie z Reggio Emilia ). Nie widzę możliwosci przełamania serii Litwinów i widzę ich bilans na poziomie 4-0.

Drygi mecz na Sienę , gdzie powoli widać wraca normalność. Ok, jest bilans 0-3 , ale ostatnio już ostro postawili się w Hiszpanii, a w lidze pojechali grubo +25 na wyjeździe. Francuzi skompromitowali się z Maccabi, a i w lidze w klasyki przegrali z Asvelem.

Idę w kierunku aktualnej dyspozycji wszystkich 4 ekip. Jeżeli cudów nie będzie, to bet będzie trafiony.
powodzenia !
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Partizan(+16.5) 1.83 ✅✅✅
Bez jaj,czy ktoś wierzy że Barca bedzie chciala tutaj przebić samą siebie kiedy to w weekend zmiażdżyli slabego beniaminka?Partizan mimo młodości to wciąż team który idzie do przodu.Porównać ich gre w lidze z tą z początku sezonu i odrazu widać jak ten zespół sie rozwija.Grają narazie miodnie w ABA więc czas pokazać lepszą gre w eurolidze.Zauważyłem że oni zawsze spinają sie na mocnego rywal i to bez różnicy czy grają w Pionir czy wyjazd.Taka już jest ta serbska mentalność że oni za wszelką cene mimo wielkości rywala będą sie bili jutro o każdą pilke.Barca jest w gazie,bardza najlepiej broni w tym momencie w całej eurolidze,Barca ma Navarro który sie budzi.Ale co z tego?17pkt różnicy w takm spotkaniu?to jest raczej nierealne
 
M 1

marastb

Użytkownik
Żalgiris z Milanem to dzisiaj dobry pewniak. Każdy widział formę Milanu w niedzielę a to nie był pierwszy taki mecz włoskiego teamu w tym sezonie. Natomiast Litwini ładują wszystkim aż huczy. Jeśli roznosi się (!) Olympiakos na wyjeździe to czego można oczekiwać po wyniku z Milanem? To jest teren litewski i nie ma opcji aby Żalgiris stracił tutaj punkty. Litwini w tej chwili prezentują się jako jedna z najlepszych drużyn w tym sezonie Euroligi!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kesirdal 2

kesirdal

Użytkownik
A co panowie sądzicie o handicapie na Maccabi , ostatnio u siebie przegrali w lidze i wydaje mi sie ze dzis na Prokom wyjdą podrażnieni, przed tygodniem rozbili na wyjezdzie Chalon i dzis wg mnie mogą to samo zrobić z Prokomem który w obronie spisuje się słabo, handicap wysoki, ale przy zaangażowaniu zawodników z Izraela do pokrycia, przypomne że ostatni wyjazd naszego zespołu na mecz z Maccabi zakończyl sie laniem 40 punktami. Wg mnie dzis gospodarze wygraja zdecydowanie, ale fachowcem od kosza nie jestem, Wy co sądzicie o handi na gospodarzy?
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Sofoklis Schortsanitis over 12pkt 1.70 ⛔
Betsson
Tak jak pisałem przy okazji analizy do handi na Panate Sofo będzie kluczem w tym meczu i tak naprawde ciężko bedzie go zatrzymac chyba że sam sie zatrzyma.Wysocy Ulkera są bez formy i widać że mają problemy z wpasowaniem sie w zespół.Nie ma kogoś kto mógłby na ten czas ustać grubaskowi.Tą linie przekracza praktycznie w każdym meczu więc i teraz spodziewam sie przynajmniej 15-17pkt
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
a ja konsekwentnie gram under w meczu Besiktasu - kto tam ma zdobywać punkty poza Jerrellsem? Linia jakaś mega kosmiczna na poziomie 147.5 ptk. Myślałem, że zemdleje jak zobaczyłem. Z Barcą grali niemal pełne akcje. Kontrolowana koszykówka z naciskiem na defensywę. A CSKA to CSKA. Styl Messiny każdy zna. Mimo, że nie jest to takie CSKA do jakiego się przyzwyczailiśmy, ale nie jest to także Kinder Bolonia Messiny z 2001 roku, który napitalał coast to coast na czele z Rigaudea, Ginobilim i Jariciem. Jak dla mnie linia jeest zdecydowanie za wysoka. Ok. 140ptk powinno paść. 72-69 dla CSKA.
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Caja Laboral N. Bjelica over 12.5 pkt 1.87 ⛔
Ostatnio świetna forma, najlepszy mecz w Eurolidze i 20 pkt z Armani oraz z Realem (po dogr.) 25 pkt
Maccabi Lior Eliyahu over 12 pkt 1.87 betsafe⛔
Izraelczyk który pozostał ze starej gwardii w przebudowanej drużynie, mimo sporej rotacji, dobry % skuteczności, przed własną publiką zechce poprawić się a także zatrzeć porażkę w lidze. Z : Malaga 15 pkt, Siena 11 pkt, Chalon 14 pkt.
Mam nadzieję że tym razem typy nie będą ważyć się o ,,długość paznokcia&quot;.
Cantu over 72.5 pkt 1.77 fortuna.⛔
Real dużo punktów zdobywa ale także dużo traci: Panata 78, Khimki 86, Fenerbahce 75 czy w lidze ze słabymi CB Canarias 86, Valladolid 75, Fuenlabrada 79 pkt. Cantu nie wie jak zatrzymać takich strzelców Realu ale zapowiada i chce utrzymać intensywność gry.
Oprócz tego że potrzeba dużo szczęścia przy typowaniu zawodników to jeszcze dziś ciężko było by wygrać-popatrzcie na boxscore wszystkich spotkań i oferte buków. Działy się dziwne rzeczy. Cantu chciało grać difens z Realem ale fatalnie pod tablicą. Kierowanie się bardzo logiką ogólnie jest mało opłacalne, czasem takie kolejki się zdarzają. Próbujemy dalej.
 
M 1

marastb

Użytkownik
Kurs na Żalgiris z 1.25 wzrósł do 1.37. Cały czas obstawiam wygraną Litwinów ale jakieś podejrzane jest to? ;) może jakieś absencje są w obozie litewskim o których nic nie wiem?
 
F 52

fejser

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga MEN
Spotkanie: Zalgiris Kaunas - Armani Jeans Milano
Typ: 1(-7,5)
Kurs: 1.9
Bukmacher: Expekt
Analiza: Za nieco ponad 20min początek 4 kolejki euroligi meżczyzn. Moim zdaniem Litwini sa zdecydowanym faworytem. Oto wyniki z trzech kolejek:
Źalgiris Kowno - Cedevita Zagrzeb 90:62
Caja Laboral Vitoria - Źalgiris Kowno 71:77
Olympiakos Pireus - Źalgiris Kowno 61:79
EA7 Emporio Armani Mediolan - Anadolu Efes Stambuł 80:75
Cedevita Zagrzeb - EA7 Emporio Armani Mediolan 71:83
EA7 Emporio Armani Mediolan - Caja Laboral Vitoria 85:95

Po pierwsze, Litwini wygrali na wyjeździe z Caba Laboral a włosi u siebie z nimi przegrali.
Po drugie, Wlosi w swojej serie a rady sobie bardyo sabo. Po 5 kolejkach mają na koncie zaledwie 2 wygrane i aż 3 porażki !
Po trzecie, Litwini są w rewelacyjnej formie. W lidze mają co prawda rozegrane tylko dwa mecze. Zmiażdzyli w nich swoich rywali.
Myslę , że handi 7,5 zostanie spokojnie pokryty. Polecam !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom