>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Euroliga 2012/2013

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Ante Tomic over 12 1.80 ⛔⛔⛔ 12
Betsson
Nie wiem na ile zdrowy jest Ogilvy bo jak dotąd t odwa spotkanie ligowe Bamberg rozegrał bez niego.Tak czy siak nie boje sie o Tomica w starciu z australijczykiem.Natomiast jeśli w pierwszej piątce Maik Zirbes to już całkowicie jestem spokojny.Tomic odkąd gra w barcelonie regularnie notuje dobre występu,w ostatnich spotkaniach ta ganica jest za każdym razem przekraczana.
Keith Langford over 10 1.65 ✅✅✅ 16
Betsson
Keith to najważniejszy strzelec w talii Scariolo,od niego zależy przebieg całego spotkania.Specjalnie był oszczędzany na to spotkanie,nie grał w meczu z Bostonem.Nie martwie sie o ten próg który jest niski i wracający po przerwie Langford powinien go bez trudu przekroczyć.Licze tak na 15-18pkt.
No niestety,z całych sił krzyczałem do pascuala by wpuściuł go na ostatnie minuty ale on wolał grać czarnym tucznikiem i olał mój over.
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Westermann (Partizan) ov 7.5 1.87 -ma kreować grę nowego Partizana, przeważnie 4 pkt zdobywa już z wolnych + dużo oddaje rzutów za 2 (przynajmniej 2 trafia) i 3.
Carroll (Real) ov 7.5 -niedoceniany superstrzelec Realu w Eurolidze, formę potwierdził w Superpucharze z Barcą 17 pkt.
betsafe
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Real ✅
Efes ✅
Savas ✅
Langford ✅
Tomic ⛔

Pierwsza kolejka za nami,Real wygrał i wciąż jestem zdania że oni maja rezerwy.Panowie oni mają takie rezerwy,że to sie w pale nie mieści.Panate trzemał przy wyniku Sofo i banda idiotów w osobach panów ref.To co sie gwiżdże z roku na rok w EL przechodzi ludzkie pojęcie.Wczoraj popis dał pan Lamonica dzisiaj swoje pokazali panowie w Madrycie.
Reszte dokoncze jutro
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Odpowiedź na over 66,5 Brose + trafiona linia wygranej Barcy :razz:

Natomiast jeżeli zagrają choć tak jak pisałem wyżej w 60-70% tego co z Dallas to Brose nie będzie istniało i tylko rozluźnienie i potraktowanie przeciwnika tak jak wczoraj CSKA spowoduje że Brose może być blisko tzn. na 5-12 pts ✅ (czasem i takie kwiaty się przytrafiają)
Na pewno dziś trzeba skupić się na Barcelonie i Realu i to moim zdaniem dwa główne zdarzenia na dziś. Oczywiście HC na każdą z drużyn można pomniejszone brać. Barcelona w meczu z Dallas już wyglądała całkowicie inaczej i jeżeli zagrają na 70% tego co tam to Brose nie istnieje zarówno w ataku jak i obronie, ale każdy wie że Barca miewa to samo co CSKA czyli olewają przeciwników z którymi nie trzeba się wysilać, bo czy będzie +10 czy plus +30 to dla nich bez różnicy. Real został opisany już przez Wilq-a i podpisuję się pod tym. Kto powinien sobie poradzić jeszcze ? Besiktas. Gdzie może być niespodzianka ? W Sienie… Natomiast konia z rzędu temu kto powie mi co się stanie w meczu EA7 z Efesem.
Nawet takie zakończenie pierwszej kolejki mnie nie zadowala. Nie ma sensu wyrywkowo zaznaczać co można było z opisu wywnioskować. Zaznaczam na ✅ ✅ ✅ wszystko.

EA7 zgodnie z przewidywaniami Wilq-a czego ja osobiście pewny nie byłem. Szkoda tylko patrzeć jak Efes idzie po równi pochyłej...

Panata zaskoczyła mnie mega in plus. Dawno nie oglądałem dobrego meczu na początku sezonu, a ten można do takich zaliczyć. Sofo grał niesamowicie ale oprócz Diamantidisa tam nikonie nie ma :;/: a szkoda. Amstrong to nieporozumienie. Panko dawał takie straty w takich momentach że można było tylko łapać się za głowę.

Real-u natomiast rzuciła mi się jedna rzecz w oczy. Jeżeli kiedykolwiek w tym sezonie zabraknie Rudego albo Nikoli to z zamkniętymi oczętami gram przeciwko całemu zespołowi. W 3Q oprócz niesamowitej obrony to można to nazwać show Mirotica w ataku. Chłopak jest mega utalentowany i jestem ciekaw jak &quot;urośnie&quot; w USA bo na razie masy to mu brakuje na grę za oceanem moim zdaniem.

???? dla RODRIGUEZ bo irytował mnie jak mało który.

---------------------

Gratuluję wszystkim udanej pierwszej kolejki pod względem zarówno bukmacherskim jak i skuteczności typów
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Euroliga 2012 / 2013 +6,6 j.

Witajcie

Prochu nie wymyślę idę tropem, którym podąża większość

Real - Panata ( h+6,5 ) w Millenium za 1,65 ✅

Sprawa jest prosta - Real już pokazał w tym sezonie, ze będzie się bił o abolutny top. Goście, no cóż 11 nowych graczy + Diamantidis... serce też jakby wycięte , Obradovic po 13 latach skończył pracę. Trochę to potrwa zanim zaskoczą, dziś mogą serio zebrać tęgie lanie.

Barcelona over 80,5 za 1,80 w Fortunie ⛔

Potrzebowali katalończycy takiego meczu jak z Dallas. Powinno iśc już teraz tylko lepiej, a dzisiejszy rywal wręcz wymarzony by sobie popuścić wodze fantazji i bawić się grą. Brose 2x 68 oczek straciło w tym sezonie, ale to było w lidze z rywalami powiedzmy sobie ze średniej półki. Wszystko w głowach gospodarzy - jak będą chcieli walnąto w 3 kwarty, jak oleją temat to będzie wtopa. Sądzę , ze gospodarze potrzebują argumentów i samomotywacji stąd idę w over.

Besiktas + Real za 1,59 w Millenium ✅

O Realu już wszystko napisane, co do Turków to bardziej przeciwko Partizanowi, który mega przebudował team stawiając na pewnie zdolną młodzież bałkańską. Nie widziałem ich przyznam szczerze , ale nie sądzę by na gorącym terenie coś ugrali.
Generalnie narzekać byłoby grzechem bo jest plus, ale fartownie dwa zdarzenia trafiłem, więc trzeba bardziej selektywnie dobierać typy. Przyznam, że nie oglądałem 2 HT Realu bo mnie tak wqrq... po pierwszej , ze wyłaczyłem TV. Obejrzę dziś bo jednak mimo wszystko warto było. Oglądałem za to Barcę i się potwierdziło, że jak przewaga duża, to im się odechciewa grać. Zakoczyła pozytywnie Albam szczególnie w ataku - 92 pkt. mimo wszystko przeciw Sienie to cos. Włosi chyba już nie będą tytanami obrony. Wetereni z Mediolanu zrobili swoje - dzięki Wilq skorzystałem ;-). Czeakmy na drugą serię - narazie jest ok :)

Euroliga 2012/2013 +9j. ✅
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Real-u natomiast rzuciła mi się jedna rzecz w oczy. Jeżeli kiedykolwiek w tym sezonie zabraknie Rudego albo Nikoli to z zamkniętymi oczętami gram przeciwko całemu zespołowi. W 3Q oprócz niesamowitej obrony to można to nazwać show Mirotica w ataku. Chłopak jest mega utalentowany i jestem ciekaw jak &quot;urośnie&quot; w USA bo na razie masy to mu brakuje na grę za oceanem moim zdaniem.

???? dla RODRIGUEZ bo irytował mnie jak mało który.

---------------------

Gratuluję wszystkim udanej pierwszej kolejki pod względem zarówno bukmacherskim jak i skuteczności typów
Spokojnie Samin,to dopiero początek sezonu i nie ma co wyrokować.Wczoraj irytowal mnie Reyes,irytowało mnie tez kilku innych graczy ale to było wczoraj.Przyjdzie dzień kiedy Rodriguez bedzie mial dzień konia a Slaughter zagra świetny mecz pod koszem.Tak jak pisałem oni mają ogromny potencjał i ja tu sie wcale nie martwie.

Co innego w PAO,tam jeśli już zabraknie Sofo i Damantidisa to napewno nie bedzie co zbierać,jak już pisałem Armstrong i Panko to są goście co najwyżej na poziom eurocup albo eurochallenge nic więcej.Nie trafiony zakup,na ich miejscu można było kupic kogoś zdolniejszego.
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Westermann (Partizan) ov 7.5 1.87 -ma kreować grę nowego Partizana, przeważnie 4 pkt zdobywa już z wolnych + dużo oddaje rzutów za 2 (przynajmniej 2 trafia) i 3.
Carroll (Real) ov 7.5 -niedoceniany superstrzelec Realu w Eurolidze, formę potwierdził w Superpucharze z Barcą 17 pkt.
betsafe
-----Carroll 7 pkt., mało pograł, wpuszczony chyba dopiero na ost 2 min 1Q, w 4Q Laslo się zlitował i go wpuścił, a gdyby w koncówce ,,potrzymał&quot; dłużej piłkę on stawałby na wolne (wiadomo taktyka na Llulla ;( ) ale zdobył 3/4(2), 0/2(3), 1/2(1).
Ogólnie Barca i Real dużo rotacji, brakło szczęścia. Real zagrał na luzie, ma duże rezerwy, dobrze pokazali się Slaughter 3 st. i Draper 5 st., szalał Rudy, Mirotic w tak super formie że rywale muszą powstrzymywać go często faulami. Zobaczymy co pokażą z Khimkami, jeszcze spora droga do nazwania ich faworytami. Panata to Diamantidis i Sofo, ale myślę że jakieś punkty w grupie będą zdobywać.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Panowie są już kursy na ten tydzien i powiem że jestem troche zawiedziony.Niskie te kursy... Na Real spodziewałem sie około 1.65 i tutaj dowalili 1.45 co odrazu odrzuca.Oczywiście nie twierdze,że Real przegra bo dla mnie to oni z Moskwy wyjadą już z wynikiem 2-0 ale kurs jest zdecydowanie za niski.Z pewnością główny bet jak pogram to będzie Alba z handi,być może Alba z handi i do tego win Malagi.Też dosyć niskie kursy bo 1.20 na Albe a 1.30 na Malage.Jedynie na Olympiakos jest w miare grywalny kurs,2.45 to już jest coś.Ja sie caly czas trzymam zdania że Efes to team przereklamowany.Erden po powrocie z NBA gra wręcz komicznie a kreowany na lidera Farmar zwodzi na całej linie.To samo tyczy sie Vujacica a bez tej trójki to praktycznie Efes sie topi.Na Milano 1.45,w sumie dobrze dobrany kurs.Po tym co zobaczyłem w meczu z Żalgirisem i wczoraj z Crveną nie odważe sie już zagrać na chorwatów.Dostali takiego strzala w Kownie,że nawet wczoraj było widać po nich że jesszcze nie doszli do siebie.1.35 na basków i tutaj nie powinno być niespodzianki.Żalgiris poza własną halą traci 40% tego co mogą ugrać u siebie.Caja to jednak poziom wyżej od Cedevity i nie zwykli przegrywać u siebie w eurolidze.Na Ulker 1.25... masakra coś czuje że albo skleje z tego jakiegoś tripla albo wogóe odpuszcze ta kolejke bo kursy są strasznie niskie.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Fakt, kursidła nie zachwycają. A ja czekam na linię w meczu Prokomu. unicaja poza meczem z Realem regularnie rzuca ponad 70 oczek, a jakoś mi się wydaje , ze Prokom też w tym meczu na to stać. 143-145 powinno paść, zobaczymy kto zaproponuje jakie kursy na taką linię. Ciekawie powinno być też na SŁowenii - biorąc pod uwagę dyspozycję z zeszłego tygodnia też jestem skłonny iść w over. No cóż jeszcze dwa dni na przemyślenia i wybranie solidnej opcji.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Tak na pierwszy rzut oka tripel Barcelona+Malaga+Fenerbahce wygląda dość nieźle,ale ako 2 to żadne value.Póki co to jest jedyny mój pomysł na tą kolejkę.
Grać przeciwko Sienie po 1,20 to jednak za mało.
Ten bwin strasznie niskie kursy na faworytów powystawiał.
Ja pewnie jeszcze spróbuję pograć na zawodników może trafi się coś interesującego.
Może jakiś over punktowy na Malagę??
Musimy jeszcze trochę poczekać na pozostałe zdarzenia ale w moneyline chyba nie ma co się bawić.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
No to widzę że wszystko zostało już powiedziane. Marne kursy, wielcy faworyci i dwa-trzy dogi trzeba będzie złapać... Ja osobiście poczekam na dodatnie HC na Cantu i to pogram. Sofo może teraz szybciej złapać faule bo Cantu ma ruchliwych wysokich.
osobiście ja już zagrałem : Fenerbahce + CSKA + Unicaja + Caja + Barcelona ▶ 3.29
mnie to osobiście zadowala.
Real-u po takim kursie się nie odważę choć też sądzę że będzie wygrana ich w Rosji. Może bym poszedł w stronę Besiktasu z Brose bo jak pokryją Nachbara to nie bedzie komu grać. Niemniej trzeba pamiętać że w tamtym sezonie Niemcy byli mega mocni u siebie ale to też był inny team.
Alby się nie tykam.. nie wiem czemu ale jakoś mam dziwne przeczycie.
Milano z Cedevitą to też mecz zagadka i tak jak w meczu Efesu z Oly nie odważę się typować zwycięscy.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Tak jak pisałem wczoraj Oly mimo problemów z Cają z którą o dziwo zawsze miał problemy w meczu z Efesem widze ich w roli grubego faworyta.Ten zespół ma wciąż głębie i świetny team.U turkow wystarczy wyłaczyc z gry Farmara albo Vujacica i sprawa będzie jasna.Tunceri nie ma tyle oleju w głowie by poprowadzić gre jak tamci zawiodą.To będzie mecz na styku i poczekam na jakiś handik,jeśli będzie grywalny to napewno zagram na Olympiakos.Prawdopodobnie skorzystam z powiększonego w betgunie.No i przychylam sie do tego co proponuje samin,Co prawda tydzień temu grając takim systemem przejechaliśmy sie na Cantu ale już w tej kolejce raczej wszystko jest klarowne.
Apropo Milanu,wczoraj pisałem w temacie ligi włoskiej że to nie jest drużyna na wyjazdy.Zostali zdemolowaniu przez Avellino a same zbiórki przegrali 44-30 co jest niewiarygodne na tym poziomie.Cedevita nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i dzięki spotkaniu z Avellino wczoraj moja koncepcja zmienia sie o 100%.Pogram na Cedevite,kurs jest zbyt ładny by go ominąć.Milano już po wczorajszym spotkaniu ma w psychice burdel a fani Cedevity potrafią zrobić porządny młyn na hali.Mam w pamięci jakie mecze Cedevita wygrywała rok czy dwa lata temu odprawiając faworytów.Panowie ja sie biore za Cedevite ;)
Jesteśmy wszyscy wstrząśnięci grą Chorwatów z Żalgirisem - i to może być mylne.
Cedevita 2.75 2/10
Bwin
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Prokom - Unicaja powyżej 147,5 w Bet 365 za 1,70
✅

Kluczem do trafienia będzie by jedna ze stron przekroczyła 80 oczek. W mojej ocenie gości absolutnie spokojnie na to stać. Potrafili rzucić 80 oczek w meczu z Maccabi, to i naszym nawrzucają. Ok powiecie, ze Maccabi gra typowo ofensywną koszykówkę i za długo nie buduje akcji, no ale mimo wszystko ich obrona a obrona naszych.... W Prokomie też nieźle funkcjonuje trójka ( póki co ich jedyna broń ) więc powinni swoje rzucić. W mojej ocenie powinno być &gt; 150 pkt. niemniej jednak w Bet 365 można adekwatnei do kursu linię obniżyć co daje nam jeszcze większą gwarancję trafienia.

Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
samin1 524

samin1

Użytkownik
Linii to nie wiem czy jest sens w tym meczu wrzucać. Malaga potrafi bronić a my z takimi zespołami walimi głową w mur. Repesa zapewne będzie chciał jak najbardziej zwalniać grę aby Prokom nie rozpędził się z obwodu. Myślę że Malaga będzie grać na Frankiego i Kostę bo tam będzie miazga pod koszem. Obwód powiedzmy &quot;porównywalny&quot; ;). Koszarek nie będzie miał łatwego życia. Blass również. Czy Acker coś zmieni ? na pewno wniesie coś nowego ale nie sądzę aby to było na tyle aby Prokom to wygrał.

Mecz ciężki do typowania oprócz zwycięstwa czegokolwiek moim zdaniem. Czy będzie powyżej 147,5 czy poniżej to loteria związana z dyspozycją rzutową Prokomu.

Handicap na poziomie 7,5 też niekoniecznie przekonuje do czegokolwiek. Może obniżony na 3,5/4,5 jeszcze bym wziął.

To takie wolne przemyślenia na temat tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jerel Blassingame under 12 punktów 1,87 Betsson ✅
Drugi mecz Asseco w tym roku, gracze z Gdyni na pewno będą chcieli zmazać plamę po słabym spotkaniu z Chalon. Ma pomóc w tym nowo zatrudniony Alex Ackner, jego byłych klubów nie trzeba przedstawiać bo Alex miał już na sobie koszulkę klubów NBA między innymi z Detroit czy Los Angeles. Na pewno zadaniem jego jest ostre &quot;strzelanie&quot;. Jest to rzucający obrońca, ale może także grać na pozycji numer jeden. Dzisiaj na pewno Jerel będzie w dużej części będzie &quot;obsługiwał właśnie Akcnera. W pierwszym meczu Jerel zanotował 9 punktów na swoim koncie i 11 asyst. W mojej ocenie dzisiaj nie będzie za dużo rzucał. Zresztą w pierwszym meczu nie rzucał również dużo, bodajże tego dnia oddał 6 rzutów, cztery za dwa i dwa za trzy. Dzisiaj uważam, że &quot;reżyser&quot; Asseco nie zdobędzie więcej niż 11 punktów. Trzymam kciuki za Asseco ale będzie ciężko..
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ja zagrałem lekko na over Malagi 78,5. Potrafili Maccabi rzucić 80 więc tym bardziej rzucą tyle słabemu Asseco,które popełniało głupie straty po których Chalon potrafiło zdobyć mnóstwo punktów,a kilku banalnych okazji nie wykorzystali.
Dodatkowo Asseco nie ma pola manewru pod koszem.Jeśli pograją kilka akcji pod Hrycaniuka żeby złapał faule to Malaga wygra bez problemu.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Malaga(-5.5) 1.70 4/10 ⛔⛔⛔ 75:77
Betgun
Malaga przyjeżdża do Gdyni w świetnych nastrojach po wygranej w lidze z Valladolid.Jak wiemy to Valladolid jako pierwszy w tym sezonie zneutralizował Barce w ACB.Ale mniejsza o to,do czego zmierzam?W tym spotkaniu ten niesamowity Sinanovic został zatrzymany na 2pkt,z Barceloną zmiażdżyl wysokich praktycznie w pojedynke wygrywając spotkanie.Z Realem też pokazał sie z dobrej strony i ugrał 12pkt.Jak wiadomo Repesa ma nakręśloną w głowie jedną zasade,defense.Nie zwracam uwagi wogóle na mecz z Maccabi bo tam zwyczajnie Tel Aviw narzucił swój styl i Malaga poszła na wymiane ciosów co skończyło sie dla nich zle.Prokom nie ma dzisiaj odpowiedzi na C/PF Malagi.Malaga ma Perovica,Frana z windą w nogach i Zorica który mimo wieku cały czas ma doświadczenie.Prokom na tych pozycjach zostaje poprostu znokautowany a nie wierze by nie waidomo jak zagrał Hrycan który cały czas odczuwa skutki kontuzji po której dopiero wraca.Czy warto bać sie Ackera?nie sądze,nie w pierwszym spotkaniu.To za mało,zdecydowanie za malo.Prokom gra już lepiej i pewenie będzie grał lepiej ale na ten czas w starciu z ekipą Repesy mają nikłe szanse na dobry rezultat.
Bamberg - Besiktas
under 151 1.83 3/10
⛔⛔⛔
Pinnacle
Tutaj krótko,Bamberg ma duże problemy ze zdobywaniem punktów w tym roku.Nadal bronią dobrze ale zmiany w zespole wymusiły na Bostjanie branie odpowiedzialności na swoje barki bo reszta poza Gavelem jest totalnie bezproduktywna w tym sezonie.Mają problemy z organizowaniem akcji i niskie wyniki w lidze jak i 60pkt zdobyte z Barceloną która nie pokazała wielkiej defensywy mówią same z siebie.Besiktas też potrafi dobrze bronić ale ich też jak sie mocniej przyciśnie to sie gubią co pokazali w meczu ligowym z Ankarą mało co nie ulegając przyjezdnym.Spodziewam sie tutaj twardej defensywy meczu na styk z wynikiem w granicach 146pkt.Nie jestem dobrym typerem jeśli chodzi o under/over,praktycznie wogóle tego nie gram ale w tym spotkaniu mam więcej niż przeczucie aby to zagrać.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
No nic,mecz za nami.Powiem tylko tyle,Prokom zagrał świetnie.Szczególnie jestem pod wrażeniem gry Łukasza i Hrycana którego chyba nie tylko ja skreślałem przed tym spotkaniem.Wysocy Malagi zagrali piach,widać że ten zespół jeszcze nie gra tego na co ich stać.Dzisiaj nagle błysnął Williams,dobrze zagrał też Txemi ale on wydaje sie już od początku sezonu być w dobrej dyspozycji.A gdzie reszta? 34:31 wygrane zbiórki przez Prokom to chyba troche niespodzianka...
Spodziewałem sie tego że Asseco może mieć dzien trójek ale byłem też pewny że Malaga będzie bronić.A tu obrony nie było...
Jak narazie to hiszpanie wyglądają jak przeciętny team z ACB,wrażenia żadnego nie zrobili.Końcówka rozegrana przez Prokom fatalnie,mecz był do wygrania.
W weekend mecz z Zastalem,ten kto chce grać na Zastal kierując sie pięknym kursem niech przemyśli to 3 razy.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Gratuluję Cibeles :spokodfhgfh: trafienia overa ale chyba sam przyznasz że gdyby nie ta 1Q to byłoby kiepsko. Wynik 75-77 nie mówi niczego o meczu Prokomu. Dzięki uprzejmości żonki mogłem spokojnie go obejrzeć od połowy 2Q i powiem szczerze że ani przez chwilę (nawet jak prokom zaczął prowadzić na 3min przed końcem) nie czułem zagrożenia zwycięstwa Malagi.

Cieszy mnie bo muszę to przyznać gra Prokomu. Widać rękę Kemzury który naprawdę układa powoli te wszystkie klocki. Widać gołym okiem że brakuje kogoś pod kosz bo obwód jest bardzo bogaty. Bardzo fajnie wyglądają penetracje i oddania na obwód i gdy dopisze skuteczność jak dziś 11/24 za łuku to jest ciekawe widowisko. RAZ JESZCZE BRAWO DLA KEMZURY. Muszę też przyznać że drewno w postaci Hracyniuka zaczyna mnie zaskakiwać i chyba naprawdę przy tym trenerze może się rozwinać na prawdziwego centra.

Co się tyczy Malagi to całkiem inna sprawa ;)... Ja nie widziałem u nich sprężenie, kiedy trzeba było to bronili i wtedy Prokom naprawdę się gubił i kończył akcje w ostatnich sekundach. Atak wyglądał dosyć chimerycznie, kiedy trzeba było zdobyć punkty to grali izolacje. Wyglądało mi to tak jakby zdawali sobie sprawę że tak po prawdzie Prokom nie jest w stanie im zrobić krzywdy. Williams odpowiadał w najważniejszych momentach triplami i to trzymało przewagę. Calloway obok meczu przeszedł.

Rzucił mi się też w oczy fakt że w momentach które mogły decydować o losach meczy tzn. przy stanie 64-65 Blass grał sam co się skończyło stratami. Powiem szczerze że wtedy miąłem chwile zawahania czy może to się skończyć inaczej.

Nie sprawdziło się też to co myślałem czyli przewaga i granie pod kosz co mnie dziwi. Ogólnie całkowicie innego meczu się spodziewałem a co innego dostałem.

W meczach Prokomu musimy nastawić się na kanonady przy dobrej skuteczności bo ten zespół nie będzie istniał w obronie. Koszar mijany na jednym kroku. Obronę Prokomu obrazuje doskonale ostania akcja 3Q gdzie zawodnicy Malagi mając bodajże 4s zdobyli punkty spod samej dziury (i odskoczyli na +4).

Ogólnie mecz bardzo ale to bardzo przeciętny. Analizując statsy rzuca się w oczy wygrana tablica przez Prokom co jednak w najważniejszych momentach nie miało znaczenia. Skuteczność obydwu zespołów prawie identyczna czyli po 42% za 2pts i 45% za 3pts. Z linii ponad 80%.

Cieszyć może dzielenie się piłką Prokomu i przewaga w asystach. Myślę że powoli kształtuje się zespół który w lidze może nie mieć zbyt dużych przeciwników ale w Eurolidze będzie odstawał.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Bamberg - Besiktas
Besiktas 2.47 3/10
✅✅✅ 71:86
Pinnacle
Po wstępnych przemyśleniach dochodze do wniosku że kurs na Besiktas jest zbyt smaczny by nie spróbować.Besiktas jutro tak naprawde nie zagra z niemcami a z podstarzalym Nachbarem który w tym wieku jeszcze daje rade.Obawiam sie,że w tym roku nawet wspaniała atmosfera na hali na nic zda sie drużynie Fleminga.Straty jakie poniósł ten zespół są zbyt duże by mówić o ponownej walce o top16.Szczególnie brakuje mi tu Tuckera i Robertsa.W tym momencie zespół jest jak na bundeslige porównywalny z Albą ale dopóki nie zmienią trenera nie wróże im lepszej gry.Bezradność,tak można opisać ich postawe w ostatnich spotkaniach.Jeśli przegrywa sie nawet z Artland Dragons który dopiero co jest na etapie zgrywania to ja nie mam o czym pisać.Wszystko jest jasne,Barca zatrzymala ich na 60pkt a kto punktował w zespole?Tylko Nachbar....
Besiktas to solidny zespół mający w swoim skladzie kilku już ogranych w eurolidze twardzieli.Stać ich na top16 mimo osłabień przed sezonem.Na tle niemców wygladają dwa razy lepiej i żal nie skorzystać z takiego kursu.Buki zapominają że Bamberg to już nie jest ta sam drużyna co rok temu,stąd te kursy.Mam jeszcze w pamięci mecz turków w superpucharze z efesem gdzie już wtedy zrobili na mnie niebywałe wrażenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom