>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 2010/2011

Status
Zamknięty.
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Tyle że w 3.hiszpańskim linia była 142 i idealnie się wyrobili na under... Oj tam to może być &quot;różniaście&quot;, warto też popatrzeć na under ligowy... No i trzeba pamiętać, że ostatnio 27pkt Real rzucił w 4.kwarcie... Ja zagrałem Valencia 1.połowa✅ dla sportu tylko i wyłącznie.
Poza tym myślę, że warto na live łapać jakieś ewentualne maksymalne wahania handów w Atenach i mimo wszystko na Caję, bo tak jak ktoś już pisał, jeśli będą siedziały trójki, to będzie długo na styku...
(Jednak Panatha pokonała &quot;gwiazdy&quot;, Caja dopóki siedziały 3 to na styku, potem wiadomo, no i zagrana Valencia ogarnęła w ostatnich minutach)
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
hm... poszła masówka na Pargo... a pytanie jak to się wszystko poukłada między Edisonem, Pargo a Blu na rozegraniu ? edison cały mecz nie pogra na 1 Pargo już szybciej zacznie obsługiwać przy swoich umiejętnościach penetracji Blu na dwójce przez co może być koło 12pts i sporo asyst. Wszystko zależy jak to poukłada Blatt.
Mozesz mi wyjaśnić co ma Eidson i Blu do grania na &quot;1&quot;?
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Wyjaśnijmy sobie żeby nie wprowadzać ludzi w błąd....
Pargo - PG
Doron - w piątce wychodzi jako SG, gdy schodzi Pargo, gra rolę rozgrywającego
Eidson - w piątce jako SF, kilka minut w meczu gra rolę SG, ale to epizody...
Blu - zmiennik Eidsona na SF
Pnini - zmiennik Dorona na SG i ew. wchodzi jako SF czasami...
spodziewam się line up: Pargo, Eidson, Pnini (Blu?), Eliyahu, Sofo...
w końcu więcej minut niż 1-2 będzie musiał dostać Sharp... więcej też Tal będzie grał pewnie... tak czy siak na pewno nie zobaczysz dzisiaj Blu na rozegraniu... Eidsona też z resztą nie....
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Okey, dla mnie to jasne...

Więc moja cała dywagacja była ustawiona pod linię overa 12,5 Pargo...

Moim zdaniem będzie wszystko zależało od ustawienia między własnie Eidsonem, Pargo a Talem (nie Blu) ... Dlatego też ich wymieniłem i może masz rację nie szcześliwy skrót myślowy mógł wprowadzić ludzi w błąd... chodzi przede wszystkim o pozycje 1 i 2. Bo Doron był bardzo uniwersalny.

W sharpa nie wierzę i nie liczę na jego dobre minuty.

Ps. Widzisz... jak to czasem człowiek przy braku czasu może machnąć babola... myślałem o Talu powidziałem Blu... Mój błąd ....????

EDIT : Przyjaciele.... zaufałem wam w sprawie Pargo :cool:
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
????
Tak czy siak Pargo dzisiaj musi być liderem i zapewne zagra 35-37 minut....
Jakoś nie widze 80pkt Maccabi bez 15-20 od Jeremy&#39;ego tak wiec z typami na over zgadzam się w 100%.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cock 756

cock

Użytkownik
Maccabi na majstra...

Najciekawiej wygląda para Valencia - Real. Pamesa wskazywana jest na faworyta meczu, chyba tylko ze względu na rolę gospodarza i nowego coacha Realu. I teraz czy De Colo i Cook zagrają na miarę oczekiwań? Czy lepiej zaufać Llullowi? W poprzednim meczu wygrało doświadczenie, a dziś poprzez to 1,70 na gosp. ciąży jeszcze większa presja.

Savanović na konferencjach licytuje swoją postawę w dzisiejszym meczu: wolę nie pokazać nic, byle tylko dziś wygrać 1 oczkiem... To nic nie graj, a pewnie wygracie... Pamesa forsowała Lagun Aro +9 oddech łapali w 4 kwarcie, roztrowoniła dwa dni temu przewagę, zabrakło doświadczenia, sił... a Królewcy jakoś lepiej rozkładają power na mecze i grają mądrzej.

Mam tylko jeden typ na dziś: Pomarańczowi pa pa..., a reszta może iść w sensacje.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Panathinaikos, ktory grał troche kaszane w 1 oraz 2 fazie grupowej pokonuje głownego faworyta. Ciezko powiedziec co stało sie z Barca w tej serii bo to ona raczej ja przegrała a nie Panata wygrała.Chociazz na prawde to co grał Diamantidis czy szczegolnie bardzo podobajacy mi sie Batiste, ktory dlugo trzymał deski Atenczykom było świetne. Dzisiaj zawiodły mnie rzuty za 3 przede wszystkim do 4 kwarty bo pozniej juz szans raczej nie bylo. Trzeba tez docenic obrone Panathinaikosu bo zagrali ją świetną.W fazach grupowych byla ona strasznie slaba i nie moge uwierzyc w taka metamorfoze. Ciezko mi to strawić, będe chodzić struty pare dni zwlaszcza, ze troche na Barce postawilem idąc za głosem serca. Jak teraz boli to drugie spotkanie, kontrolowane dlugi czas i przegrane:/ Olympiakos tez zegna sie z euroliga. Kto by pomyslał po 1 meczu. Jednak lepiej wygrac 3 mecze i cala serie niz tylko 1 choćby 60punktami. Wiec dwoch glownych faworytow przed meczami 1/4 poleciało i sklad final 4 niespodziewany i to pewnie Panata dzieki doświadczeniu bedzie tutaj dla mnie zdecydowanym faworytem turnieju
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Panathinaikos, ktory grał troche kaszane w 1 oraz 2 fazie grupowej
Jakieś argumenty na kaszanę Panaty? Bo jak dla mnie, z wyjątkiem wpadki z Rytasem Panata wyrobiła 100% planu.
Ciezko powiedziec co stało sie z Barca w tej serii bo to ona raczej ja przegrała a nie Panata wygrała.
Co proszę? Panata okazała się po prostu lepsza od Barcelony... Nie róbcie z Barcy bogów, bo obie ekipy niewiele różni (jeśli chodzi o potencjał)
W fazach grupowych byla ona strasznie slaba i nie moge uwierzyc w taka metamorfoze.
Trzy łyki statystyki:
U siebie: 60, 61, 73, 79, 62 ll 56, 74, 68
Wyjazd: 56, 72, 71, 68, 79 ll 59, 77, 61
Jeśli to są statystki oppg słabej obrony, to ja dziękuje....
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Z tymi traconymi punktami to orbaz dla mnie zamazany bo Panathinaikos miał i w pierwszej i w drugiej fazie grupowej najłatwiejsze grupy moim zdaniem
I też mi nikt nie wmówi, ze Panata grala b dobrze we wczesniejszych fazach.Nie wiem byc moze to zamierzone jednak nie grali nic ciekawego, jak widzialem jakieś ich mecze to wyglądalo to bardzo statycznie i dlatego przezylem troche szok w serii z FCB
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
No
Panathinaikos miał i w pierwszej i w drugiej fazie grupowej najłatwiejsze grupy moim zdaniem
huehuehue....
Barca:
Cibona
Cholet
Siena
Ulker
&amp;
Lottomatica
Maccabi
Panata:
Armani
CSKA
Valencia
Efes
&amp;
Unicaja
Baskonia
Lublana i Rytas się powtarzały więc wywaliłem.
to uważasz, że Cibona jest trdniejszym rywalem od AJM (Cibona to zdecydowanie najslabsza ekipa tego sezonu EL)?
że Cholet jest lepsze od CSKA?
że Lottomatica jest lepsza od Malagi?
Siena, Ulker, Maccabi czy Efes, Baskonia, Valencia..... dla mnie ta sama śpiewka...
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka Euroliga 20:45
Real Madryt- Valencia
typ: -5 pkt Real
1.93
Pinnacle
Analiza
Jutro w spotkaniu decydujacym o awansie do final four tegorocznego sezonu euroligi real madryt na wlasnym parkiecie podejmie zespol valencii. Po czterech spotkaniach w rywalizacji do trzech zwyciestw mamy remis, 2-2. Real prowadzil juz w serii 2-1, nie potrafil jednak odniesc zwyciestwa w Walencii i rywalizacja ponownie przenosi sie do Madrytu. W madryckiej hali rozegrane zostaly dwa spotkania i obydwa zespoly wygraly po 1 meczu, podobnie w Walencii. Co ciekawe poza tym ze obie druzyny wygraly po dwa spotkania to rzucily lacznie w tych czterech spotkaniach ta sama liczbe punktow! Napewno czeka nas jutro zaciete spotkania i zaden z zespolow nie odpusci. Ja jednak odrobine wyzej cenie umiejetnosci gospodarzy. W rozgrywkach ligowych spisuja sie oni lepiej od Pamesy. Ponadto w swoim skladzie w moim odczuciu maja zawodnikow bardziej doswiadczonych, ktorzy powinni poprowadzic zespol w tak waznym spotkaniu. Kolejnym argumentem przemawiajacym za Realem jest bilans spotkan z Valencia na wlasnym parkiecie. Sposrod trzynastu spotkan rozegranych w ciagu ostatnich siedmiu lat Real wygrywal az 11 krotnie!
24/03-11 Euroleague Playoffs, Mężczyźni Real Madrid vs. Pamesa Valencia 75:81
22/03-11 Euroleague Playoffs, Mężczyźni Real Madrid vs. Pamesa Valencia 71:65
12/02-11 Copa Del Rey Real Madrid vs. Pamesa Valencia 69:59
23/10-10 Spagnola ACB Real Madrid vs. Pamesa Valencia 75:63
05/12-09 Spagnola ACB Real Madrid vs. Pamesa Valencia 77:66
22/03-09 Spagnola ACB Real Madrid vs. Pamesa Valencia 80:76
06/10-07 Spagnola ACB Real Madrid vs. Pamesa Valencia 68:61
24/05-07 Spagnola ACB Playoffs Real Madrid vs. Pamesa Valencia 100:79
17/05-07 Spagnola ACB Playoffs Real Madrid vs. Pamesa Valencia 84:81
14/04-07 Spagnola ACB Real Madrid vs. Pamesa Valencia 78:66
27/12-05 Spagnola ACB Real Madrid vs. Pamesa Valencia 80:81
24/04-05 Spagnola ACB Real Madrid vs. Pamesa Valencia 87:76
04/04-04 Spagnola ACB Real Madrid vs. Pamesa Valencia 92:83

W moim odczuciu to Real powinien sie jutro cieszyc z awansu do Final Four Euroligi.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
ostatni mecz przed Final Four... Real - Power Valencia

Pojedynek hiszpański... i widzę że sporo osób może postawić na Real po jakże zgubnym kursie który oscyluje w granicach 1.40. Ciężko pisać bo mam argumenty i za Realem jak i za Valencią. W takim meczu decydują szczegóły i tak naprawdę nie zdziwi mnie żaden wynik 1x2. Ciekawostkę jako osobiście zagram jest bariera over 68,5 na pts Valencii. Tutaj nie ma sensu kierowaniem się statystykami i tym że obydwa zespoły bardzo dobrze bronią. Mecz o wszystko dla jednych i drugich.

Może takie odwołanie do zapowiedzi :

http://www.euroleague.net/main/results/showgame/preview?gamecode=185

tam też oprócz słów Pesica cała zapowiedź d... warta :cool:
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Musieli dać 1,40 bo Pamesa tam nie wygrywa za często a stracili swoją szanse przegrywając, w fatalnym stylu, u siebie w pierwszym meczu. Real raczej awansuje chociaż kurs nie zachęca do gry to prawda. Valencia może nie dac rady na desce, Liszczuk z Javtokasem to gorsza para niż centrzy Realu a oprócz deski mogą być kłopoty z zatrzymaniem Tomica. Stawiam, że wygra Real 6-8 punktami a drugi scenariusz to wysoka wygrana graczy z Madrytu. To też jest mozliwe bo opróćz przewagi pod koszami to jeszcze jest problem ze skutecznością gości. Brakuje zmienników przez kontuzje.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Gdyby nie ta niesamowita skuteczność za 3pts Realu w pierwszej połowie meczu już można byłoby cieszyć się z wysokiego prowadzenia Valencii. Jak na razie typ na over 68.5 bliski powodzenia... co do zwycięstwa Realu to ja nadal uważam że to może być przypadek... nic nie mają do zaoferowania. Tomic nic nie gra...to duże drewno jak Rasiak :cool:. Boli to że podkoszowi Valencii z faulami ale skoro ich trener nie wie co zrobić to liczmy na trójki. Mam nadzieję że skuteczność spadnie i Valencia awansuje dalej...mecz wyrównany do przerwy 40-42.........
transmisja np tu :
http://www.livescorehunter.tv/index.php?option=com_lsh&amp;amp;view=lsh&amp;amp;event_id=44402&amp;amp;tv_id=447&amp;amp;tid=5790&amp;amp;channel=0&amp;amp;tmpl=component&amp;amp;layout=popup&amp;amp;Itemid=207

EDIT : ........ Ręce opadły ???? kobiety z tych Hiszpanów ????
jak i wiele innych stacji można znaleźć
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Dobre porównanie do Grześka ;)
Na całe szczęście siedzi dziś trójka Realowi. Tucker świetnie.
Nareszcie Valencia zaczęła popełniać jakieś TO-ry.
Dawać Real.
 
mojojojowojo 95

mojojojowojo

Użytkownik
w paitek 1.62 na Maccabi mysle ze dobry kurs i 1.91 przy handi -3.5 pkt (oba Betsafe) z Realem w pierwsyzm meczu półfinału faworyzowałbym gospodarzy
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Już jutro zaczynamy FINAL FOUR.
Szykują się ciekawe spotkania, w których jak najbardziej da się wskazać faworyta. Co do meczu Panatahinaikos - Siena wydaje mi się pewniejsze spotkanie i postawienie kasy na Greków niż wybrać kogoś z meczu Maccabi - Real.
Panathinaikos w poprzedniej rundzie wyeliminował głównego faworyta czyli Barcelonę, drużyna zna już halę, w której jutro przyjdzie jej grać bo FF jest rozgrywane właśnie w Barcelonie. Bardzo mocny skład z mocną ławką rezerwowych to jest Panathinaikos.
Co do Sieny to zaskakują, bo najpierw kompromitacja w meczu z Olympiakosem by później 3 wygrane odnieść. Siena to mocny pierwszy skład, ale ławką zdecydowanie przegrywają z Grekami. Olympiakos to był mój faworyt, świetny skład ale nie ma kto po prostu poustawiać koszykarzy, takiego problemu nie ma Panata która ma świetnego trenera.
Nie wiem jak wygląda sytuacja kadrowa obu ekip na tą chwilę, kontuzje itp. Jednak do jakiegoś dubla czy coś jest to dobry typ na Greków.
A wy jak oceniacie te mecze ? Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Diamantidis i Nicholas narzekaja na urazy, ten pierwszy spowodowal, ze Panata jest w FF, nie wiem jak szczegolowo wyglada ich stan zdrowotny, wiadomo, ze maja grac tylko nie wiadomo jak to wszystko odbije sie na grze. W zwiazku z tym pewniak pt. Panata raczej odpada z gry.

Panata mimo wszystko powinna sobie poradzic, ciagle nie wierze w taki sukces druzyny ktory gra przecietnie 3/4 sezonu a rywalizacja z Pireusem zaczela sie od wielkiej wpadki. Wywalczxyli sobie FF i to juz jest spory sukces.

Maccabi bedzie ciezki mecz. Mnostwo razy juz pisalismy wspolnie pozytywnie o tej druzynie ale wlasciwy sprawdzian jest dopiero teraz. Teoretycznie w finale powinno byc Maccabi z Panata ale moze sie okazac, ze zagra Real ze Siena i tez wielkiego zaskoczenia nie bedzie. Dlatego ciezko dzis cos obstawiac.

Real ma potencjal, z Valencia grali czesto pod kosz lub wyrzucenie na obwod.l Ma kto rzucac to jasne a pod koszem radzil sobie nie tylko Tomic ale tez Fisher i inni. Tylko, ze Valencia nie ma w skladzie Macavana i Sofo. Z drugiej strony Macvan to tam niewiele pogra, Sofo lubi lapac faule. Same niewiadome.

Jesli sie na cos zdecydowac to raczej Panata ale jesli potwierdza sie urazy dwoch graczy to odpada do gry.

Po przemysleniach:

Siena+5,5 - Panata 1 1,85 3/10

Maccabi - Real Madryt 1 1,60 2/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom