>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 08/09

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Tuż przed decydującym meczem o awansie do Top16 koszykarzy Asseco Prokomu Sopot dopadł ogromny pech. Mistrz Polski wystąpi w zbliżającym się spotkaniu z Panathinaikosem Ateny osłabiony brakiem trzech zawodników.

W środowym spotkaniu nieobecni będą: Pat Burke, David Logan i Daniel Ewing. Irlandczyk jest po zabiegu chirurgicznym, który uniemożliwia mu treningi z piłką w najbliższym czasie. Logan doznał kontuzji naciągnięcia mięśnia dwugłowego nogi i również jest wyłączony z gry. Drugiego Amerykanina dopadła choroba, ma wysoką temperaturę i ból gardła.

Ponadto do Aten nie pojechał również Mateusz Kostrzewski, który jest po zabiegu kolana i przechodzi rehabilitację.
Informacja pochodzi z : asseco.prokom.pl
 
ben85 55

ben85

Użytkownik
Unicaja Malaga - Maccabi Tel Aviv ⛔⛔92-69
Maccabi Tel Aviv over 77
Betsson.

Oglądając spotkanie tydzień temu Olympiakos-Maccabi, można było przecierać oczy z zdumienia, że tak można grać w Europie. Maccabi niczym Golden State rozbijało atakiem gwiazdorski Olympiakos, krótko mowiąc masa łatwych punktów i kontrataków.Defensywa Olimpiakosu nie istniała praktycznie. Unicaja to nie Olympiakos wiadomo, ale 77 punktów powinno zostać zdobyte przez Maccabi.Jeżeli zespoł Maccabi myśli o walce to jedyna droga to ofensywa. Taktyka Piniego Gershona w końcu przyniosła efekt. Zespół gra ładnie i składnie . Do składu dołączył nr 4 draftu 2000 Fizer ???? , po kontuzji wrócił Fisher, śwetnie bryluje Arroyo. Myśle że wogóle powinno być w tym spotkaniu sporo punktów.

Ps. Punktów było sporo, ale razem;)
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Oglądając spotkanie tydzień temu Olympiakos-Maccabi, można było przecierać oczy z zdumienia, że tak można grać w Europie. Maccabi niczym Golden State rozbijało atakiem gwiazdorski Olympiakos,[/i]
yyy a więc nie żebym był uszczypliwy czy złośliwy, ale ja oglądając 4 razy w tygodniu NBA przecieram oczy ze zdumienia jak można tak grać w NBA, adaptować obronę strefową itp. a porównywanie wicemistrza Euroligi do jakiegoś tam GSW to co najmniej nietakt. Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi. Jednakże nie jesteśmy na forum koszykarskim więc rozpisywanie się na ten temat nie ma większego sensu. Po prostu chodzi o to, że nie wypada w ten sposób pisać o koszykówce Europejskiej, która nie odstaja w niczym od NBA i to że mamy mniejsze boisko i nikt co 5 akcji nie wkłada piłki z góry, a z kolei znacznie lepszą obronę i lepszych shooterów nie znaczy że jesteśmy gorsi.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Montepaschi Siena @ Cibona Zagrzeb
Pierwsze spotkanie TOP 16 Euroligi. Faworytem jest ubiegłoroczny finalista Final Four(Siena). Włosi fazę grupową zakonczyli na drugim miejscu z bilansem 8-2, a obie porażki zanotowali na wyjezdzie. Do składu powraca Rimantas Kaukenas. Atutem Sieny jest tradycyjnie gra w obronie-- po fazie grupowej zostali sklasyfikowani na 1 miejscu pod względem przechwytów(12.4 na mecz). Cibona na wlasnym parkiecie moze pokonać każdego, o czym świadczą zwyciestwa z Maccabi i Olympiacosem. Ozdoba meczu bedą napewno pojedynki dwóch rozgrywających- Earla Callowaya z Cibony i Terrella McIntyre z Montepaschi. Kluczem do zwycięstwa bedą jednak nie indywidualne dokonania poszczególnych graczy tylko zespołowa gra oraz solidna obrona. Stawiam na Sienie.
Asseco Prokom @ Tau Ceramica Vitoria
Jedno z łatwiejszych spotkań do wytypowania w tej kolejce. Roznica klas miedzy tymi druzynami jest ogromna. Tau to lider chyba najsilniejszej ligi w Europie- ACB. Świetna atmosfera w zespole, doskonały bilans miedzy atakiem i obroną, życiowa forma Igora Rakocevicia, nowy-stary trener Dusko Ivanovic...czego chcieć więcej. Tau to jeden z głownych faworytów do wygrania FinalFour. A Prokom...gra druzyny słabiutka, awans do TOP 16 dzięki szczęsciu, probują się ratować sprowadzeniem nowych zawodników( Qyntel Woods I Tyronne Brazelton)..na lige polską pewnie wystarczy by zdobyc kolejny tytuł i na tym konczą sie ambicje klubu z Sopotu. Zdecydowanie TAU!!
Regal FC Barcelona @ Real Madryt
Chyba najciekawiej zapowiadający się mecz dzisiejszej serii spotkań..prawdziwy klasyk..koszykarskie Gran Derbi..Na pierwszy rzut oka trudno wskazac faworyta tego meczu, jednak bo głebszej analizie mozna śmiało powiedziec, że są to koszykarze z Katalonii. Barcelona przeszła fazę grupową jak huragan, bilans 9-1(najlepszy w Eurolidze), w lidze ACB także świetna forma, druga pozycja tuż za TAU. W klubie panuje fantastyczna atmosfera, druzyna swietnie broni, doskonały bilans miedzy obroną i atakiem, mocny skład z długa ławką - to wszystko powoduje, że Barca kroczy od zwyciestwa do zwyciestwa. Real to obecnie przeciwienstwo Barcelony. Klub nekąją kontuzje podstawowych graczy(Raul Lopez nie wystąpi, Pepe Sanchez prawdopodobnie wystąpi), Real w lidze męczy się ze słabeuszami. Kluczem do zwyciestwa Barcelony bedzie zatrzymanie Felipe Reyesa, jednak kto jak kto ale Barcelona ma odpowiednich zawodników do tego- Daniela Santiago i Davida Andersena.
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Panathinaikos - Partizan Belgrade (+9,5) kurs 1,9 Unibet
Typ bardziej na wyczucie, oparty na statystykach ale wydaje mi się, że ma duże szanse powadzenia. W ubiegłym roku Panathinaikos grał dwa razy u siebie z Partizanem i mecze były bardzo wyrównane (67:65 i 67:66) więc liczę, że dzisiaj będzie podobnie.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Partizan Belgrad @ Lottomatica Roma
O 20:45 na Pionir Arena rozpocznie się bardzo ważne spotkanie dla drużyn - Partizanu Belgrad oraz włoskiej Lottomatici Roma. Obie drużyny w pierwszej kolejce drugiej fazy Euroligi zanotowały porażki. Partizan uległ 81:63 na wyjeździe w Atenach miejscowym &quot;Koniczynkom&quot;, natomiast podopieczni Nando Gentile nie sprostali przed własną publicznością Unicaji Malaga, przegrywając w efekcie 75:88. Dzisiejsze spotkanie właśnie jest bardzo ważne dla obydwu drużyn, porażka w dzisiejszym meczu oznacza praktycznie brak szans na awans do ćwierćfinału Euroligi, a obie drużyny mają z pewnością ten sam cel - Zwycięstwo. Dlaczego więc tak zapatruje się w zwycięstwo gospodarzy ? Bardzo ważnym czynnikiem dla zespołu serbskiego jest atut własnego parkietu, w Pionir Arena przegrali w tegorocznej edycji Euroligi wyłącznie z triumfatorem tychże rozgrywek sprzed roku - czyli moskiewskim CSKA. Pozostałe cztery spotkania w Pionir Arena kończyły się zwycięstwami miejscowych zawodników. Czy tym razem i własna hala da zwycięstwo koszykarzom Partizanu? Warto w tym miejscu przypomnieć o problemach finansowych ekipy ze stolicy Serbii, właśnie brak funduszów spowodował, że kilka dni przed tak ważnym spotkaniem w hali &quot;Pionir&quot; zostało wyłączone ogrzewanie, powodem było nieopłacanie wynajmu hali, zawodnicy musieli na kilka dni przenieść się do innego obiektu .. jednak w porę spór z właścicielem hali został załagodzony i Partizan będzie po raz kolejny mógł zagrać w swoim magicznym kotle !
W szeregach gospodarzy panuje ogromna motywacja przed tym spotkaniem, trener Dusko Vujosevic zapowiedział, że dla niego dzisiaj liczy się tylko zwycięstwo, że ciąży na nich ogromna tradycja, że zagrają dla &quot;koszulki&quot; oraz fanów, mimo iż osiągnęli już TOP16, to ambicja każe im grać o jak najwyższe cele i tej ambicji, z pewnością nie braknie jego zawodnikom w dzisiejszym spotkaniu. Ponieważ w podobnym tonie wypowiada się kapitan miejscowej drużyny Petar Bozic, który przepowiada, że jest to najprawdopodobniej najważniejszy mecz w tegorocznej Eurolidze i zrobią wszystko, aby zwyciężyć. Dobrą nowiną dla trenera Dusko Vujosevica jest powrót do składu Zarko Rakocevica
, a także dobra dyspozycja serbskiego kolosa mierzącego 229cm - Slavko Vranjesa. Gorąca atmosfera panująca na hali Pionir na pewno będzie sprzyjała zawodnikom Partizanu, czy koszykarze Lottomatici nie spalą się w tym kotle ? Bardzo ciężko odpowiedzieć na to pytanie, ale przy tak fanatycznym dopingu gra się na pewno ciężko, o czym już przekonali się koszykarze z półwyspu Apenińskiego w poprzednich latach, przegrywając na parkiecie Pioniru w ubiegłorocznym sezonie 91:86 oraz dwa lata wcześniej przegrywając z serbską drużyną 73:63. Wprawdzie w drużynie Partizanu nie ma żadnych wielkich indywidualności, to właśnie monolit i ambicja jest siłą drużyny z Belgradu i dzisiaj będą chceli wykorzystać słabą formę rzymskich zawodników, którzy na swoim koncie w ostatnich tygodniach zanotowali 3 porażki - kolejno z TAU 96:103, Fenerbahce 90:86 oraz Unicaja 75:88. Wprawdzie ostatnio podopieczni Nando Gentile wygrali ostatnie spotkanie ligowe z Fort. Bologna 87:71, co jak mówi trener Romy pozwoliło zawodnikom, na uwierzenie w swoje umiejętności. Ale czy jedna jaskółka wiosnę czyni ? Nie sądzę i myślę, że dziś na gorącym serbskim terenie podopieczni Dusko Vujosevica przedłużą swoje szanse na awans do ćwierćfinału !

Czy Novika Velickovic będzie motorem napędowym Partizanu ?
Typ : Partizan Belgrad -3.5 # 1.85 ✅
Wynik ✅ 84:76 ✅
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Prokom - AJ Milano 2.10 2/10 ✅



Nie wiem z jakiego powodu faworytem jest Sopot. Tylko parkiet przemawia za Prokomem i ogolnie niezla gra u siebie w Eurolidze ale to mimo wszystko nie jest ani troche poziom Jeansów. Oprócz Logana brakuje klasowych graczy, zmiany niekoniecznie muszą wyjść na plus. Ostatni mecz ligowy u siebie z Kotwicą Kołobrzeg 102:101 po dwóch dogrywkach. 1/3 punktów rzucił Logan, to nie napawa optymizmem w Sopocie. Pacesas nie potrafi dobrze kierować z ławki, dla nikogo nie jest tajemnicą, że ma posade ze względów biznesowo-prywatnych. W bardzo dobrej formie jest w ekipie z Medionalu Dawid Hawkins. W dużym stopniu to jego zasługe, że AJ wygrali pierwszy mecz z Pireusem. To niezwykle cenna wygrana, która otwiera szanse przed Włochami. U siebie są w stanie wygrać z każdym jeśli ograją Sopot będzie bilans 2:0. Na pewno gre musi poprawić Hall, ostatni mecz ligowy beznadziejny. Do Jeansów doszedł Hollis Price, jest to realne wzmocnienie, Sopot wział Brazeltona i Woodsa. Ten pierwszy nie powinien wyrózniać sie na takim poziomie rozgrywek, Woods talent ale kariere rozmienił na dobre, bog wie w jakiej on jest teraz formie, z Kotwą zagrał 6 minut. Na pewno będzie zacięty mecz, może zdecydować końcówka lecz jeśli powstrzymają Logana to powinni wygrać. Prokom męczy się strasznie w lidze, również wygrana 1 oczkiem ze Sportino i przegrana w Ostrowie. AJ też w lidze nie zachwyca tylko, że tam każdy mecz jest cięzki a przy licznych kontuzjach nie gra się łatwo, Bulleriego bardzo brakuje. Ciekawy będzie pojedynek centrów. Dwa drewna na tej pozycji ale na pewno Sow ma wielką motywacje aby pokazać się z dobrej strony w Sopocie. Jest jeszcze jeden duży problem Prokomu, mianowicie taktyka. Kiedyś było do Jagodnika i za 3 a teraz to samo się zrobiło z Loganem. Pomocy w ataku ma mało chociaż Ewing i Burrell grać na pewno potrafią. Licze na wygraną Jeansów. Uprzedzam, że każdy wpis pozbawiony merytoryki będzie kasowany, ostatnio dział kosze ciągle nawiedzają trolle.
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Spotkanie: Alba Berlin - Real Madrid (+5.5/-5.5)⛔ +3 pkt dla realu
Typ:2
Kurs:1,85
Bukmacher: bah

Bardzo zdziwił mnie tak mały próg handicapu, i mam zamiar go wykorzystać. Jutro ( tj. 5 luty) w Eurolidze koszykarskiej( godz. 20:30) odbedzie się z spotkanie typu Dawida z Goliatem. Gospodarze Alba Berlin ostatnio w lidze zaczęli wygrywać, ale były to zespoły z dolnej półki. Natomiast jeżeli grają mecz w Eurolidze to nie padają korzystne wyniki dla Alby, przypomne ostatni mecz (Mac.Tel Aviv vs. Alba Berlin 96:65) strata 31 pkt, tego nie trzeba komentować. Goście zaczeli ostatnio śmiało poczyniać. Ostatnia wygrana z Barcelona napewno poniosła ich na duchu. Forma 6 wygranych z rzędu to na pewno dobry znak w tym spotkaniu. W Eurolidze ostatnia wygrna (Real Madrid vs. Regal Barcelona 85:83). Myśle, że w tym meczu Real wygra co najmniej 8 pkt, handicap wydaje mi sie bezpieczny; ale wszystko jest w rękach koszykarzy.
 
ben85 55

ben85

Użytkownik
Partizan Belgrad - Unicaja Malaga ⛔⛔ (60-59)
Typ: Unicaja
kurs 2.0
bet365

Jedyne co może przeszkodzić temu typowi to pełna hala w Belgradzie a zarazem doping niesamowitych kibiców oraz wysoka skuteczność za trzy . Partizan gra typową bałkańska koszykówka opartą na rzutach z dystansu . Zatrzyma sie te rzuty to i wygra spotkanie. Z moich obserwacji Unicaja to jedna z nielicznych ekip w Europie która umie kryć wysoko i poradzi z tym elementem gry. W swoim składzie posiada świetnych obrońców i dobrze zorganizowaną defensywę . W czasie spotkania CSKA - Partizan w Moskwie. CSKA miało problemy z zatrzymaniem giganta Slavko Vranesa(bodajże 228 cm wzrostu). W Unicaji mamy o wiele lepiej skoordynowanych zawodników od Vranesa - Ndonga czy Haisilipa, więc przy tym nie powinno być również problemu. Typ Unicaja Malaga
 
ben85 55

ben85

Użytkownik
Dzisiaj mam troche czasu, więc postaram sie opisać dzisiejszy dzień w Eurolidze.
Mało w tym wątku, ostatnio postów, więc może moje wypociny spowodują jakąś dyskusje, albo i jechanke za głupoty ????
Nieważne byle coś ruszyło.


1 Spotkanie dzisiaj

Cibona Zagrzeb - Fenerbahce Stambuł ⛔⛔(55-65)
Mój typ over80,5 Cibona 55 pkt
Bwin, Nordicbet

Cibona to zespół głównie swojego parkietu, u siebie w pierwszej kolejce ograła Montepaschi . Na moje oko nalepiej czują sie w szybkiej grze w której
Kus i Callowey czy Rozic to głowne postacie.Próba poukładania ich jak np w meczu z CSKA skonczyła się sporą porażka, strefa ewidentnie im nieleży.
Pod koszem dobrze gra Prkacin.
Fenerbachce, dotychczas nie wiedzie sie zbyt dobrze, porażki ze Sieną i CSKA. Z CSKA dotkliwa, bo przed swoją publicznością. Wrócił Gricek, który narazie gra w kratke
(ciekawe czy spotkanie w Chorwacji wywoła u niego jakąś większą ambicje). Ze składu Fenerbahce można wymienić jeszcze podkoszowego Turkcana, który mimo wieku prezentuje dobrą formę oraz młodego prospekta Emira Preldzicia.
CO do typu: jeżeli Cibona ma wygrać te spotkanie to tylko szybką grą opartą na rzutach. Mój typ over 80,5.


Panathinaikos Ateny - Lottomatica Roma ✅✅(92-67)
Mój typ over 85 Panathinaikos Ateny 92 pkt
Betsson, Bwin

Panatinaikos nie trzeba nikomu przedstawiać. Świtena ekipa, zgrana pod wodzą bardzo dobrego trenera Obradovica. Ostatnie ich spotkanie z Unicają to moim zdaniem jedno najepsze jakie widziałem( jezeli ktoś ma okazje ściągnać z netu to polecam!),
presing zaangażowanie i co najważniejsze wysoka skuteczność z gry.
Roma tymczasem to ekipa z potencjałem , której by sie przydał myślący trener. W ich grze występuje sporo chaosu.
Ostatnie cztery spotkania przegrane, tracą sporo punktów, co przydobrze funkcjonująym ataku Panty dobrze dzisiaj nie wróży.
Dziwie się że sporo czasu dostaje Jennings, zawodnik młody 19 lat, który zamiast gry w NCAA na uniwerku Arizona wybrał Europę. Brezec kolejny raz udowadnia że NBA to nie było dla niego,nadodatek co chwila ma pretenesje do sędziów. Dzisiaj powinna być kulminacja, bo to spotkanie ostaniej szansy dla Romy. Czy są szanse by Becirovic sie zmobilizował na spotkanie z ekipą w której występował?po tym co ostatnio pokazuje Roma to niebardzo.
Mój typ to zdecydowana wygrana Panathinaikosu i spora zdobycz punktowa- tak więc over85.

FC Barcelona - Alba Berlin ⛔⛔ (85-69)

Mój typ under 150,5
Bet365

Jeżeli ktoś opiera sie na statystykach to zobaczy dwa poprzednie spotkania Alby z Maccabi i Realem, stwierdzi ze to chybiony typ.
Spotkania te zakonczyły sie wysokim wynikiem punktowym . O ile Maccabi i Real ze stylu gry to podobne ekipy to Barcelona wprost przeciwnie.
W zespole z Kataloni nie ma zawodników nastawionych na szaleńcze kontry, za wyjątkiem Navarro.Z tego co zauważyłem, to Barca preferuje spokojną grę opartą na penetracjach graczy obwodowych(np Basile), którzy często odgrywają piłke do wysokich(Andersen lub Santiago).
Dzisiaj nie wystąpi Lakovic.
Zwycięstwo zdecydowane Barcelony, myśle że nie będzie astronomiczne ok 80 pkt a Alba sądze że zamknie ok 50 pkt. W spotkaniach, ktore oglądałem zespół z Berlina grał na słabej skuteczności z dystansu. O wejsciach pod kosz Barcy mogą zapomnieć. W niemeckim zespole możliwy brak Sesaya.


Real Madrid - Maccabi Tel Aviv ✅✅ (98-79)
Mój typ over 162,5
Bet365

Gdyby te spotkanie rozgrywano w Izraelu granica 162,5 punktów byłby pewna. U siebie Maccabi(na rozegraniu Aroyo) gra szybko, i skutecznie.
Na wyjazdach robi sie dziwnie. Gershon jakby ograniczał swoich zawodników, lub poprostu hiszpańska myśl trenerska ma sposób na Maccabi ????
69 punktów w Maladze i 65 w Barcelonie.
Real od kilku spotkań odżył. Wygrane kolejno Unicaja, Barca, Alba czy Cajasol. W tych spotkaniach może oprócz Unicjaji to był pościg za rywalem, by na ostatnie minuty przed końcem wyjść na prowadzenie.
Real obecnie gra presing na całym parkiecie. Ekipa praktycznie gra bez centra. Pod koszem cały czas był stawiany Reyes, który nie raz radził sobie z większymi od siebie zawodnikami. Ostatnio dopiero dosztukowano Van Den Spiegla, który jak narazie w Eurolidze gra po kilka minut.
Mom zdaniem są to dwie podobne ekipy z podobnym stylem gry ( o ile Gershon znowu czegoś nie wymyśli)dlatego over 162,5.


Dwa poprzednie typy podane przezemnie w tym wątku nie wpadły.Zobaczymy jak dzisiaj.

Ps. Skuteczność 2/2
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Gdyby Alba była mocna to wygrałaby spotkanie z Realem, bo prowadząc do przerwy 15 punktami trzeba prowadzenie do końca meczu utrzymać. A Real w obecnych rozgrywkach gra w kratkę. Poza tym tu już nie ma odpuszczania meczy a zwłaszcza przez Barce, która już jeden mecz przegrała. Myślę że Barca &quot;zdemoluje&quot; Albę która jedzie prosić gospodarzy o jak najniższy wymiar kary.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Jaworzno pamiętaj kolego że statami sie spotkania nie wygra..przytaczasz jakieś stare spotkania sprzed kilku lat gdzie sytuacja kadrowa obu ekip była zupełnie inna...Barcelona to jeden z głównych pretendentów do wygrania Euroligi.Mają kapitalny sezon zarówno w lidze jak i w Eurolidze.Sam fakt że Alba awansowała do top 16 kosztem Badalony to juz spory sukces.Od początku było wiadomo że w tej grupie będą walczyły dwie ekipy hiszpańskie a fener może jedynie próbować sie włączyć do walki.Alba na odstrzał i jak narazie wszystko idzie zgodnie z planem.Dzisiaj niemcy przyjadą do kataloni na spotkanie w którym nie mają żadnych szans i mogą co najwyżej wywiezć sporo doświadczenia.Barcelona powinna wygrać to spotkanie wysoko tym bardziej że top 16 to faza w której absolutnie nikt z nikim sie nie patyczkuje.
 
kuba230792 10

kuba230792

Użytkownik
Euroliga 2008/09
Orientuje sie ktoś z was jakie szanse ma Barcelona w starciu z Realem Madryt dzis wieczore, mam zamiar postawic na
Barcelona -7,5 pkt ale nie wiem czy jest to takie oczywiste bo kurs na wygrana Barcy jest tylko 1,22,,prosze o sensowne odpowiedzi
 
lukaszek69 0

lukaszek69

Użytkownik
Myślę , że Barca pokona Real i to dość wysoko, bo walczy z nim o pierwsze miejsce w grupie .
No i zapewne będzie chciała zemścić sie na królewskich za porażkę w Madrycie ;)
Sam postawiłem na Barce -6.5.
 
bananarama 0

bananarama

Użytkownik
rowniez popieram ten typ. Barca u siebie juz niemal zwyczajowo wrzuca sporo za kolnierz Realowi.

Barcelona 87 R.Madrid 67 (w lidze)
Barcelona 84 R.Madrid 65 (rok temu w lidze, gdy Madrid byl liderem)
Barcelona 73 R.Madrid 62 (rok temu w Eurolidze)

poza tym u siebie wygrali z Panata 24pkt, ze Siena 26pkt i z Maccabi 20pkt.
moze byc na styku, gra warta 1,91 ;)


na pewno odradzam dzis granie Unicaja-Lottomatica, no chyba ze +9 na Rome
Unicaja przechodzi dolek, ma spore ubytki kadrowe, oba zespoly graja bez stawki, Rzymianie moga sprawic niespodzianke, w lidze zaczelo im lepiej isc.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-03-04 18:15, Euroliga mężczyzn, Europa
CSKA Moskwa (RUS) ( -5.5 EH 1 Kwarta ) - Fenerbahce Ulker (TUR)
Typ: CSKA
Kurs: 1.85
Buk: Bwin

Dzisiaj o godzinie 18.15 w Moskwie dojdzie do 5 meczy grupy H. Zmierzą się drużyna miejscowa CSKA i Fenerbahce. Zdecydowanym faworytem tego meczu są faworyci całej Euroligi koszykarze z Moskwy, którzy w drugiej rundzie na 4 mecze wygrali 3 i tylko raz przegrali z Sienie z mocną Montepashi. Mój typ na ten mecz to że CSKA wygra pierwszą kwartę różnicą co najmniej 6 koszy. CSKA w pierwszym meczu w Cibonie znokałtowała Cibone 87-61. Dzisiaj powinno być podobnie, tym bardziej że ostatnio CSKA dostała bencki z Sieną. Cibona już raczej bez szans na awans więc nie powinno być tutaj zaciętej rywalizacji. Jeśli chodzi o CSKA to jeżeli dzisiaj wygra wysoko to już na pewno wyjdzie z pierwszego miejsca z grupy i stawi to ją w łatwej sytuacji w 1/4. Jest to dla Rosjan duża szansa. Myślę że przewaga CSKA będzie od początku i pierwszą kwartę wygrają znacznie.
 
kuba230792 10

kuba230792

Użytkownik
Dziś mam zamiar postawić na maccabi elektra -3,5 pkt i na panathinaikos -3,5 pkt. Obie druzyny graja na wyjazdach lecz wyniki z spotkań u siebie wg. mnie wyraznie przemawiaja na ich korzysc. Kto sie ze mna zgodzi a kto nie??? piszcie Probowalem wytypowac under/over ale jest naprawde ciezko, czasem rzucaja 70pkt a czesem uda sie 100pkt wiec nie ryzykowalem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom