>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroleague 2013/2014

Status
Zamknięty.
rell 44

rell

Użytkownik
???? ???? ????
Na tym mozna zakonczyc dyskusje... ale dodam swoje zdanie zeby tylko nie wysmiewac tej glupoty.
Siena to jest NAJMNIEJ ZGRANA druzyna w CALEJ Eurolidze. Po poprzednim sezonie zostal zmieniony prawie caly sklad i sztab szkoleniowy. Zostal tylko Hacket i Ress.
Odeszli: Mario Kasun, Matt Janning, Marco Carrretto, Dionte Christmas, Marcelus Kemp, Viktor Sanikidze, Bobby Brown, Kristjan Kangur, Aleksander Rasic, Benjamin Eze, David Moss.
Brown mozg druzyny najlepszy strzelec, Moss i Sanikidze pierwsza piatka, Kangur solidny z lawki i tak mozna pisac. Ogolnie odeszlo 11 znaczacych graczy. Rotacja nie z tej ziemi.
Przyszli: Eric Green, Josh Carter, Othello Hunter, Taylor Rochestie, Spencer Nelson, Jeff Viggiano, Ben Ortner i Kim English. Oporcz Daniela i Tomasa reszta zkilka tygodni temu zobaczyla siebie po raz pierwszy. No to zgranie kosmiczne. Juz nie wspomne, ze Hunter ostatnio zenujace ligi, Taylor pod forma, Jeff nie zmniescil sie w skladzie AJ, Green i Kim graja 1 raz w europie.
Po co pisac takie glupoty i wporwadzac innych w blad... do tego zmiana trenera sztabu, mysli szkoleniowej wszystkiego. Calkiem nowe budowanie zespolu.
Tu co przyznam rację fakt przesadziłem z tym stwierdzeniem ale patrząc na ich mecze to rozumieją się i co raz to lepiej wygląda tylko u nich widzę 1 błąd oni nie chcą wchodzić mając czysty kosz a wolą z dystansu rzucać co nie raz nie wychodzi gdy mają po 2 kwartach statystyki 2/11 za 3 oni dalej brną i dalej próbują to ich gubi najbardziej, zgranie to przede wszystkim czytanie gry szukanie siebie nawzajem oszukanie defensywy drużyny przeciwnej by znaleźć czysta pozycję pod koszem a Siena potrafi tym składem co teraz jest dużo się zmieniło w Sienie to fakt ale nie mów co było przedtem a co teraz jest Siena tym składem jest w stanie wygrać ze wszystkimi bo są nie przewidywalni a pisząc że ich gra wygląda marnie to nie jest na miejscu wg mnie.
I też nie wprowadzaj ludzi w błąd pisząc to że Siena grała jakąś tragedię ostatnio z Malagą bo widać było że dużo lepiej rozgrywali niż wczesniej z Zieloną Górą czy z Grekami.
To moje zdanie mówię jeśli od samego początku Sienie będą wchodzić rzuty z dystansu to mogą wygrać jak dla mnie mecz wyrównany bo Turki też nie grają czegoś nad zwyczajnego co prawda ostatnio był szpital co w Bayernem wygrali ale też można powiedzieć że to nie Gala zagrało jakiś super mecz a Bayern zagrał tragicznie.
 
unk_particle 136

unk_particle

Użytkownik
CSKA Moscow vs Nanterre
Deshaun Thomas over 9,5 1,943 Pinnacle
Mam nadzieję, że Nanterre pokaże dziś więcej niż Partizan ostatnio. Francuzi dziś bez Gladyr&#39;a. Ktoś te punkty musi rzucać. Na pewno Daniels. Wsparcie widzę tutaj w Deshaun. W meczu ligowym, gdzie Nanterre grało już bez Gladyra była to postać numer jeden swojej drużyny. Mimo, że na parkiecie spędził 16 minut to rzucił 20 pkt z 71 jakie uzbierała jego drużyna. To dobry strzelec za 3 pkt. W Eurolidze póki co średnia 8,4, w lidze francuskiej 13,0.
Do zagrania tego typu skłonił mnie głównie fakt, że nie zagra Gladyr. Myślę, że wobec tego, plus to jaką formą błysnął w weekend Thomas Deshaun trener da mu dziś więcej minut niż to bywa normalnie i te 10 oczek uzbiera ???? . Bo to, że jest to dobry strzelec nie ma wątpliwości. 44% za 3pkt w lidze francuskiej, 38% w Eurolidze. Kwestia tego ile dziś zagra minut .
Szanse powodzenia: 65%+
_____________________________________________________________________________________
18 pkt, 4/7 za 3 czyli zgodnie z planem. +0,94u.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
unk_particle 136

unk_particle

Użytkownik
FC Bayern Munchen vs Stelmet Zielona Gora
Chevon Troutman over 7.5 1,752 Pinnacle
Podobnie jak wyżej. Ten Pan również nie jest zawodnikiem pierwszej piątki. Choć trener Bayernu często zmienia wyjściowy skład to kto wie, może ze względu na dobry występ w Zielonej Górze Chevon wyjdzie dziś w pierwszej piątce ???? . Przypomnę 9/9 za 2pkt i 19 pkt.
Troutman podobnie jak poprzednik, którego opisywałem jest świetnym strzelcem. Może nie o tyle świetnym strzelcem z dystansu co potrafi się dobrze ustawić i jeśli partnerzy to widzą to on w strefie podkoszowej wydaje się bardzo pewny. W lidze niemieckiej 68% w tym elemencie! Jeszcze lepiej w Eurolidze, gdzie trafił 19 z 21 rzutów co daje 90% skuteczności. Był jedynym zawodnikiem Bayernu, który nie zawiódł tydzień temu w meczu z Galatasaray. Zagrał 24 minut i miał 100% skuteczność za 3, 2 i za 1 pkt.
Spodziewam się, że dziś Stelmet dostanie 80-90 pkt. Jeśli tylko Amerykanin zagra 15-20 minut to jestem spokojny.
Szanse powodzenia: 70%+
_________________________________________________________________________________________________
+0,75u. Niestety w przypadku powyżej dostałem zwrot. Pinnacle uznaje zakład ważny tylko i wyłącznie wtedy jeśli dany zawodnik rozpocznie mecz w wyjściowej 5-tce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piopawlowski 90

piopawlowski

Użytkownik
ja dzis zdecydowalem sie na handi Zastalu
gra tego zespolu ostatnio mnie przekonuje mysle ze beda na pelnej kur.... chcieli wziac rewanz za porazke u siebie a mecz z olympiacosem jeszcze bardziej ich podraznil
zastal handi 12,5 - 1,8 sts
Też to zagrałem. Myślę, że to jest dobry typ (patrząc po formie obu zespołów).
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Jak oglądam CSKA i widzę w zespole takie gwiazdy i gówniany styl gry - w koszykówce powinno być jak w skokach. Za słaby styl - punkty ujemne. Z taką grą CSKA przy awansie z grupy, szybko pożegna się z EL. Ciężkostrawny zespół. Mam nadzieję, że późniejsze mecze dodadzą większej radości z oglądania, a ja w tym miejscu polecam Maccabi -4 1st half @ 1.82 dafabet 2/10
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
hmmm szkoda słów ale muszę parę rzeczy napisać. do CSKA po kontuzji wraca Nenad Krstić, Nanterre beż Gladyra, który jest jednym z głównych odniw Nanterre, ponadto CSKA zmiażdżyło ostatnio Partizan z którym Nanterre przewaliło 30 pkt. To chyba wystarczy na temat stawiania na świetny zespół jakim jest Nanterre. D
I co z tego? Każdy mecz jest inny zapamiętaj to sobie raz na zawsze! Z Partizanem im wyszedł mecz, Krstic zanotował 1 celny rzut i 1 strate zagrał może 2 min, dzisiaj Francuzi powalczyli a Gładyr to nie jest jakiś Lebron James czy Dwayne Wade tylko ostry przeciętniak..

Co do meczu Stelmetu myśle że dzisiaj zostanie rozbity w pył przez Bayern, własna hala daje bardzo dużo, to jest paszcza lwa tam mało kto wygrywa i mało kto przegrywa minimalną ilością punktów, Troutman, Djedovic są w formie, choć cały zespół złapał moim zdaniem delikatną zadyszkę, porażka w Berlinie z Albą potem kiepski mecz w Stambule, jednak w meczu z Tubingenem wyglądało już wszystko super, choć i rywal słaby ale na pewno to pomogło odzyskać pewność siebie i znów stanąć na zwycięskim torze, Stelmet nie grał złe w Pireusie, zagrał bardzo dobrze ale to nie ten sam Olympiakos, myśle że dzisiaj zabardzo uwierzą w siebie i Bawarczycy sprowadzą ich na ziemię ostrym blow outem...???? Bayern -12,5 1,85 eFortuna
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
P. Zamojski over 10,5 pts @ 1,72 Betsafe✅
Nieoszałamiająca dziś skuteczność Przemka, ale trzeba przyznać, że nie miał łatwych pozycji i wszystko sam musiał sobie wykreować, przy okazji też kreował sporo łatwych pkt partnerom. Najważniejsze, że w połowie 4 kwarty siedzi ✅
Wydaje mi się, że można spokojnie grać na over Przemka. Obecnie w zespole z ZG to on gra pierwsze skrzypce. W lidze znakomicie, w EL troszkę słabiej, ale wiadomo - poziom kilka półek wyższy. Przemek nie boi się rzucać, a wiadomo, że ma bardzo dobrą rękę, nie boi się też atakować odważnie kosza - wymusza sporo osobowych, które skutecznie wykonuje.
Ogólnie to nie ma jakiś pewnych strzelb w Stelmecie prócz Dragisevicia. Eyenga gra bardzo różnie - czasem naprawdę dobrze, czasem beznadziejnie. Koszarkowi na poziomie EL pod względem strzeleckim wyjdzie 1 mecz na 4. Erving fajnie się wprowadza z ławki, ale nie dostanie więcej niż 20 min. Wychodzi więc na to, że właśnie Zamoj i Drago powinni ciągnąć w ataku swój zespół.
W meczu z Oly Przemek nie grał, ale w międzyczasie zagrał już dwa spotkania w lidze, z których ostatnia z Anwilem było doskonale.
Warto także nadmienić, że Bayern to zespół, w którego spotkaniach pada najwięcej punktów z tej grupy, dlatego powinien być dosyć wysoki wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Brose Baskets Bamberg 1.96 Pinnacle
Śledze lige francuską na bieżąco i bardzo dobrze znam tamtejsze realia.Doskonale więc zdaję sobie sprawę jakie w tym momencie z bilansem 0-5 jest nastawienie drużyny Colleta.Dzisiaj to będzie dla nich sparing, w lidze bez błysku i przy ósmym miejscu w tabeli Pro A najważniejsze jest dla nich następne ligowe starcie.
Strasbourg po odejściu Geralda Fitcha już nie ma takiej siły rażenie jak jeszcze to było w poprzednim sezonie.Owszem pod koszem są mocni mając jednego z najlepszych centrów w Pro A ale na zgraną i doświadczoną drużyne Bamberga to trochę za mało.Bamberg ma jeszcze szanse na awans i to nie tylko biorąc pod uwage ten mecz.Jednak ten mecz jest szczególny ponieważ rywal jest jak najbardziej do ogrania.Niemcy w pierwszym spotkaniu wygrali u siebie z Strasbourgiem i nie mieli większych problemów z wysokimi drużyny Colleta.Zbórki były w tym meczu kluczowe i dzisiaj kolejny raz to będzie kluczowy element.
Wierzę jednak że niemcy wyjdą na to spotkanie w 100% skoncentrowani i nie dopuszczą do trzeciej euroligowej porażki z rzędu.
Rachunek jest prosty, ten mecz Bamberg musi wygrać by zachować realne szanse na top16.Są zespołem lepszym, zwyczajnie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
SIG - Brose 2.0 1/10 marathon ✅ 83-72
Wydawalo mi sie przed sezonie, ze problem bedzie w Zielonej Gorze, Partizanie, Kijowie, Wilnie i wlasnie w Starbourgu aby wygrywac mecze. Okazalo sie, ze Lietuvos, Budivelyk, Partizan wygrali po razie, a Stelmet nawet dwa. Jedyna druzyna bez wygranej w rozgrywkach jest Sig. Postawa w lidze rowniez nie za ciekawa, ostatni mecz 68-84 z Le Mans wtopa. Niby nic nie wskazuje na Sig a jednak w poprzednich latach tak bylo, ze druzyny grajace o nic lub te z dolu z kims co o cos walczyl wygrywaly. Napewno Francuzi maja w glowach, ze sa najgorsi i zechca wygrac. Sklad wcale nie jest taki tragiczny. W lidze byla rotacja 10-osobowa a wsrod nich wcale nie totalne ofermy: Diot, Greer, Ajinca, Campbell, Murphy, Lacombe, Leloup, Toupane, Duport i Abromatis. Brose w sredniej formie wiec jest szansa na pierwsza wygrana euroliga. Bamberg pod koszem slaby a glowna sila Sig jest znakomity Alexis Ajinca. On ma 2015, Duport 218, Abromaitis 203, Leloup 2 metry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
unk_particle 136

unk_particle

Użytkownik
EA7-Emporio Armani Milano (ITA) vs Anadolu Efes (TUR) 2,66

2,66 to znaczy, że bukmacherzy dają ~37% szans dla Turków. Nie sądzę aby Armani zasłużyło na rolę tak wielkiego faworyta. Dla mnie jest to mecz 50/50. Oba zespoły wiedzą jak ważne jest to spotkanie w walce o drugie miejsce.
Na pewno ważną informacją jest to, że questionable jest
Scotty Hopson. To niejako lider tej ekipy jeśli idzie o Euroligę. Mahmuti Oktay trochę pomielił składem w weekend. Mecz bez historii. Efes do przerwy prowadził 49:24 z TED K. . Po przerwie obaj trenerzy dali pograć rezerwom. Mimo, że bez Hopsona to dali radę i przy świetnej skuteczności w ataku zagrali świetnie w obronie.
Armani, póki co żeruje na słabej postawie ekip takich jak Zalgiris, Strasbourg czy Brose. Nawet jeśli dziś nie zagra Hopson to i tak nie zmienia to faktu aby czynić z nich 63% faworyta. Pamiętajmy, że liga włoska ogólnie zaniżyła poziom w porównaniu do tego co prezentuje reszta Europy. Turkom dobrze się zawsze z nimi grało. I nie mam tutaj na myśli tylko pierwszego meczu gdzie Efes zmiótł ich 87-67. Na 13 pojedynków między tymi ekipami aż 11 razy wygrywał Efes.
Armani ma dobrych strzelców to fakt jednak wg mnie mecze takie jak ten o tak dużą stawkę wygrywa się obroną. A jak działa obrona Armani widać było w weekend gdzie przegrali w Venezii 88-82. Bo siły w ofensywie podobne. I jedną i drugą drużynę stać na rzucenie 80-90 pkt. Pytanie zatem na ile pozwoli obrona rywali. A wg mnie zdecydowanie lepiej tutaj prezentuje się Efes.
Szanse powodzenia: 50%+
__________________________________________________________________________________________________
77:73. To co zrobił Efes w 4 kwarcie. Rzadko się zdarza to chyba mało powiedziane. No ale taki jest sport ???? . -1u.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Armani z Efesem zdecydowanie klasyczne 50 na 50 a to oznacza, ze Efes po ponad 2,60 jest vlaue. Zgadzam sie w 100% z kolega powyzej i niewiele mozna dodac. Hopson to kluczowe ogniwo ale Efes ma kim grac. Armani lubi swobodna gre atak za atak, gorzej im idzie przy mocnej defensywie a Turcy bronic potrafia. Jesli Armani jest faworytem to 1%, kursy powinny byc 1,7-1,9 a nie 2,66 a wiec:
Efes 2,66 1/10 ⛔
Efes (+4,5) 1.96 1.5/10
✅
Chyba +18 na wtope, dziwny zespol.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 109

donbagino

Użytkownik
EA7-Emporio Armani Milano (ITA) vs Anadolu Efes (TUR) 2,66
2,66 to znaczy, że bukmacherzy dają ~37% szans dla Turków. Nie sądzę aby Armani zasłużyło na rolę tak wielkiego faworyta. Dla mnie jest to mecz 50/50. Oba zespoły wiedzą jak ważne jest to spotkanie w walce o drugie miejsce.
Na pewno ważną informacją jest to, że questionable jest
Scotty Hopson. To niejako lider tej ekipy jeśli idzie o Euroligę. Mahmuti Oktay trochę pomielił składem w weekend. Mecz bez historii. Efes do przerwy prowadził 49:24 z TED K. . Po przerwie obaj trenerzy dali pograć rezerwom. Mimo, że bez Hopsona to dali radę i przy świetnej skuteczności w ataku zagrali świetnie w obronie.
Armani, póki co żeruje na słabej postawie ekip takich jak Zalgiris, Strasbourg czy Brose. Nawet jeśli dziś nie zagra Hopson to i tak nie zmienia to faktu aby czynić z nich 63% faworyta. Pamiętajmy, że liga włoska ogólnie zaniżyła poziom w porównaniu do tego co prezentuje reszta Europy. Turkom dobrze się zawsze z nimi grało. I nie mam tutaj na myśli tylko pierwszego meczu gdzie Efes zmiótł ich 87-67. Na 13 pojedynków między tymi ekipami aż 11 razy wygrywał Efes.
Armani ma dobrych strzelców to fakt jednak wg mnie mecze takie jak ten o tak dużą stawkę wygrywa się obroną. A jak działa obrona Armani widać było w weekend gdzie przegrali w Venezii 88-82. Bo siły w ofensywie podobne. I jedną i drugą drużynę stać na rzucenie 80-90 pkt. Pytanie zatem na ile pozwoli obrona rywali. A wg mnie zdecydowanie lepiej tutaj prezentuje się Efes.
Szanse powodzenia: 50%+
Też zwróciłem uwagę na wysoki kursu Efezu, ale typowanie zwycięzcy odpuszczam. Skoro występ Hopsona jest niepewny, to rolę lidera może przejąć D. Savanović. Linia 12,5 (betsson) wydaje się być atrakcyjna. Średnia jego w eurolidze to 13,8, warto przy tym zwrócić uwagę że w pierwszym meczu obu drużyn zdobył 22 pkt.
Może zagram jeszcze over 75 Efezu (Betsson), bo patrząc na wyniki Milano w tym sezonie widać że obrona u nich nie funkcjonuje dobrze.
 
urbasag 90

urbasag

Użytkownik
EA7-Emporio Armani Milano (ITA) vs Anadolu Efes (TUR) 2/2 5.00
W zasadzie wszystko na temat tego meczu zostało powiedziane ja polecam pogranie 2/2 w Unibecie po kursie 5.00. Historia spotkań oby dwóch drużyn wygląda wyjątkowo korzystnie.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Na dzisiaj dwie luźne propozycje (bez dokładnego przyglądania się statystykom itp.). Ze stawkami bym nie przesadzał ale myślę, że warto ;)


Zakłady &quot;włącznie z dogrywką&quot; start: 19:00 &amp; 20:45 Pinnacle

Unicaja Malaga - Olympiacos Piraeus (-1.5) ▶ [1,97] ✅ (74:82)


Olympiakos jest dla mnie lepszą ekipą i kursy moim zdaniem są bardzo zachęcające. Mają imponującą serię zwycięstw i naprawdę ciężko ją będzie hiszpańskiej ekipie przerwać. Zwłaszcza, że Unicaja nie wygląda mi na drużynę, która będzie potrafiła ograć taki zespół jak Olympiacos. Są bardzo solidni ale nie przesadzajmy, nawet u siebie przegrali nie tak dawno ze Sieną. Ostatnio w prestiżowym spotkaniu w lidze z Laboral Kutxa także przegrali. Grecy też co prawda nie są jeszcze w optymalnej formie i mieli spore problemy nawet z naszym Zastalem ale w ogólnym rozrachunku wyglądają znacznie lepiej. Myślę, że po takich kursach można śmiało sprobować coś w stronę Olympiacosu.


Real Madrid - Zalgiris Kaunas (+21.5) ▶ [1,96] ⛔ (95:67)


Myślę, że linia na takie handi troszkę za wysoka. Real co prawda prezentuje się świetnie a u siebie potrafi wysoko wygrać. Zalgiris to nie jest jednak byle zbieranina i myślę, że są w stanie zagrać na solidnym poziomie. Oczywiście większych szans na sprawienie niespodzianki nie mają ale mimo wszystko nie sądzę aby zostali tak wysoko pokonani. Ja lekko sprobuję Litwinów z tym wysokim handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zastal - Unicaja Malaga 1.45 6/10 bah ✅ pozegnalny typ ????
Ciagle nie moge zaufac druzynie z Zielonej Gory. Jeden wielki chaos w budowaniu tego zespolu, teraz sie polepszylo ale trzeba wziac pod uwage, ze rywale grali slabo ostatnie mecze. Olympiakos rozegral najgorszy mecz w tym sezonie a Bayern jest w duzym kryzysie. Przegrali -20 z Alba, przegrali z oslabiona Galata wiec to nie az taki szok. Malaga jest akurat w dobrej formie chociaz ostatnio w Eurolidze porazki. W Liga Endesa fajny bilans 5-2. Ostatnio ograli Bilbao i trener Plaza zastanowal niezla rotacje, na boisku pojawilo sie az 11 zawodnikow a jeszcze jest w kadrze Vidal. Naprawde jest tam kim grac chociazby: Caner-Medley, Calloway, Granger, Dragic, Toolson, Vasquez, Suarez, Stimac, Sabonis, Kuzminskas i Hettheimer. Zastal wyglada blado przy tej kadrze. Dobrze gra Zamojski i Dragicevic. Srednio Koszarek, Cel, Eyenga. Reszta zawodzi, nie ma Uvalin dobrej lawki. Bracins slaby, Walker jeszcze jako tako i to jest wszystko. Warto porownac wysokich. Zastal Dragicevic Brackins Hrycaniuk Sroka a rywale Caner-Medley, Vasquez, Rafa, Stimac, Sabonis, Kuzminskas, tu jest spora przewaga Hiszpanow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Spotkanie: Brose Baskets - Real Madryt
Typ: Over 154.5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Betgun
Analiza: Witam. Na dzisiaj typ z Euroligi, bowiem spotykają się dwie ofensywne drużyny, co prawda o różnym poziomie, ale zdobycz punktowa powinna byc na zadawalającym poziomie. Brose gdy napotyka drużynę grającą ofensywnie, odpowiada tym samym, spodziewam się szybkich i krótkich akcji, a często Niemcy niesieni dopingiem będą szli na wymianę z Realem zapominając niejednokrotnie o obronie, a to powinno obfitować w dużą liczbę punktów. W poprzednim meczu przeciwko Brose, Real rzucił blisko 100 pkt, wynik nie był wysoki bowiem Brose rzuciło tylko 58, teraz Real spokojnie w tych granicach może powtórzyć ten wynik z tym że jestem pewien że Brose u siebie poprawi swój wynik i overek mamy jak malowany :smile:. Troszkę takie wywyody, aczkolwiek konkluzja jest taka że spotykają się po prostu 2 overowe drużyny, a linia jak na te drużyny w moim odczuciu niska. Powodzenia
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Nanterre – Partizan typ 1 -4 (1,70 bet365)⛔⛔⛔

4/10
Stawiam dzisiaj w stronę Francuzów (jeżeli bet okaże się chybiony już nigdy w życiu nie wytypuje a stronę Francuskiej ekipy) Szanse powodzenia są dzisiaj bardzo duże. Klika czynników przemawia za Francuzami. Własny parkiet, chęć rewanżu po wielkim blamażu w Belgradzie i co najważniejsze ,dzisiejsze zwycięstwo znacznie ich przybliża do 4 miejsca i awansu do dalszej fazy rozgrywek. Patrząc na ich terminarz późniejszy, łatwiejszego meczu nie będą mieli, to jest dla nich must win. Nie widzę innej opcji jak pełnego zaangażowania w ten mecz i co za tym idzie cennego zwycięstwa nad Serbami. W Kadrach drużyn małe ubytki, nie wypływające na dyspozycje obydwóch drużyn. Nie sugerują się wynikiem i blowutem z pierwszego spotkania, bo teraz są zupełnie inne okoliczności. Partizan u Siebie i na wyjeździe to dwie różne ekipy.

Liteuvos Rytas – Lokomotiv Kubań Typ 1 + 4 pkt (1,61 bet365)⛔⛔⛔
Bardzo niski poziom gry Litwinów... 7,9,13 w 3 q komentarz zbędny
2/10
Dzisiaj pogram w stronę Litwinów ,ekipy która zawsze gra do końca i potrafi wykorzystać nawet najmniejsze przestoje w grze rywali. Obydwie drużyny znają się bardzo dobrze, w sezonie zawsze rozgrywają jakieś spotkania. VTB + teraz Euroliga, oczywiście wymiar obydwóch rozgrywek jest zupełnie inny. Dzisiaj rewanżowy mecz na terenie Litwinów. Z informacji ze strony Euroligi i zapowiedzi przed meczowych w drużynie Rosjan nie zagra rozgrywający Bykov, co jednak przy takim składzie Lokomotivu nie ma raczej znaczenia na ich grę. W tym dzisiejszym spotkaniu liczę, na to że Kubań nie podjedzie do meczu w pełni skoncentrowany i zagra jak wyjdzie. Awans mają niemal w kieszeni (musiałby się stać katastrofa by przy takim bilansie i sytuacji w tabeli nie awansowali). Liczę dzisiaj na dość wyrównany mecz z wynikiem bliskim remisu.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Zielona Góra v Unicaja (-4,5) ✅
1,85 Betcity

Cóż tutaj dodać do wypowiedzi Roxanne. Zgadzam się ze wszystkim i wchodzę w ten mecz jeszcze odważnie, próbując grać handicap ujemny na gości z Malagi. Stelmet to jest bardzo nierówny zespół i na takie się nie powinno grać. Potrafią zagrać dobrze z Bayernem, żeby w niedzielę zagrać średnie spotkanie z łatwym rywalem w polskiej lidze. Oba zespoły walczą o czwarte miejsce w grupie, które zapewnia awans, dzisiejsze spotkanie może być kluczowe. Na pewno w głowach koszykarzy z obu zespołów będzie pierwsze spotkanie z Malagi, gdzie to Unicaja rozgromiła Stelmet 101:68. Podobała mi się Unicaja w meczu z Olympiakosem tydzień temu, jednak tam sił wystarczyło na trzy kwarty. Dzisiaj rywal aż tak wymagający nie będzie i myślę, że koszykarze z Malagi wybiją z głów koszykarzom Stelmetu marzenia o dalszej fazie Euroligi.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Rytas - Kubań
Do Wilna nie pojechali Krusnoslav Simon oraz Sergey Bykov.
Oznacza to, ze zostaje Loko na Guards - Williams, Kalnietis, Jasaitis oraz Grigoriev.
Simon i Bykov łącznie spędzali na parkiecie w Eurolidze 40 minut więc te minuty podzielą się między wyzej wymienioną czwórkę.
Automatycznie dobrym typem wydaje się Williams over 10.5 @ 1.90 ⛔ by Marathon oraz Kalnietis over 9 ✅ by Marathon ????
Przy tych absencjach (i innym czynniku, który przemilcze) Rytas win ⛔ wygląda dobrze.
Crvena-Maccabi
Dalej mamy mecz w Belgradzie, gdzie Boban Marjanović over 9.5 @ 1.85 ⛔ by Betsson wygląda zacnie.
Grał mało w lidze ostatnio. Zapewne był oszczędzany, bo nie znalazłem żadnego info o kontuzji.
Do tego na plus przemawia domniemana absencja Shawna Jamesa, którego też gram under 10.5 @ 1.90 ZWROT by Marathon. Jeśli zagra, to możliwe, ze mniej i na mniejszej intensywności.
Do tego znowu powinni urządzić strzelnice i over 153.5 ✅ wygląda ok.

Zielona - Malaga
ZG nie ma opcji w obronie żeby zatrzymać potencjał ofensywny rywali.
Over 149.5 ✅ ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom