>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Euroleague 2013/2014

Status
Zamknięty.
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Stelmet to jest bardzo nierówny zespół i na takie się nie powinno grać. Potrafią zagrać dobrze z Bayernem, żeby w niedzielę zagrać średnie spotkanie z łatwym rywalem w polskiej lidze.
Nie wiem naprawdę o czym piszesz.
Co z tego, że średnie spotkanie ze Śląskiem? Grają sobie tam na półgwizdka, a i tak właściwie cały mecz spokojne prowadzenie. WKS się zbliżał to włączali wyższy bieg i uciekali. Ponadto warto zauważyć, że np. odpoczywał Zamoj, a większe minuty w lidze dostaje Chanas, który się nie nadaje na EL.
Zielna Góra jak dotąd zagrała w EL dwa pierwsze tragiczne mecze, ale jak Uvalin już złapał rotację, rozkminil jak wykorzystywać dobrze Drago, Eyengę i Brackinsa, to od 3 meczu grają przecież dobrze albo nawet bardzo dobrze, patrząc na potencjał kadrowy ich i rywali. W czym jest więc ten zespół taki nierówny, skoro od 4 spotkań w Euro gra naprawdę dobrze i wygrywa albo ponosi minimalne porażki z wielkimi faworytami?
To co więc piszesz o nierównym zespole to są po prostu rzeczy niezgodne z rzeczywistością.
e: aha, nie traktować tego wpisu jako &quot;przeciwko&quot; typowi na Malagę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Stelmet Zielona Góra - Unicaja:



Zoran Dragic: over 10,5 @ 1.90 Marathon ✅ ładnie i szybko ????


Taki luźny typ na dzisiejsze spotkanie. Zarówno dla jednych jak i dla drugich będzie miało ono znaczenie. Tutaj Unicaja raczej nie będzie sobie mogła odpuścić i zagra swoje. Osobiście zainteresowałem się overem punktowym jednej z ważniejszych postaci hiszpańskiego zespołu. Mowa tutaj o Dragicu. Linia 10 punktów wydaje się spokojnie do przekroczenia. Co by tu nie mówić Zastal w obronie nie zachwyca i Zoran powinien oddać trochę tych rzutów. W hiszpańskich rozgrywkach na 7 spotkań tylko raz nie przekroczył tej linii.
W Eurolidze troszkę gorzej ale mimo wszystko grał na poziomie tych ~10 pkt. Bardzo dobry występ ze Sieną (świetna skuteczność z gry). W pierwszym meczu z Zastalem rzucał ze sporym spokojem ponieważ Unicaja w pełni kontrolowała to spotkanie. Wpadło jednak 12 pkt. Dzisiaj ekipy z Zielonej Góry powinna się trochę bardziej postawić i aż takiej róznicy w wyniku nie będzie. Hiszpańskiej drużynie zależy na wygranej i Dragic powinien tutaj zagrać swoje. Biorąc pod uwagę obronę Zastalu ciężko im go będzie ukryć i moim zdaniem powinien rzucić więcej niż 10 punktów.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Oly - Galata
Nie wiem jaki jest status Malika, bo nie grał w lidze. Jeśli dzisiaj będzie grał, to jego over 9.0 ⛔ wygląda bardzo ok.
Z drugiej strony jeszcze lepiej wygląda Arroyo over 13 ⛔ . To, ze zaliczył zero ze Sieną nie powoduje, że przestał być strzelcem. Ale za to powoduje, że oddsmakerzy zaniżyli linię na jego punkty (w poprzednich meczach nawet 16-17 bywało)
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Naterre - Partizan
Bodzio Bogdanovic ostatnio wymiata. Over 13.5 pkt @ 1.85 ⛔ by Betsson wygląda naprawdę miło.
W pierwszym meczu 16 pkt.
Ostatnio regularnie rzuca kilkanaście punktów na mecz i jest zdecydowanie pierwszą strzelbą ekipy Dusko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Wydaje mi się, że Malaga pójdzie za ciosem jutro.Galatasaray cały czas boryka się z osłabieniami a teraz jeszcze doszła absencja Pops Mensah-Bonsu który został zawieszony za bójke w Pireusie.
Wobec tych osłabień Malaga wygląda zdecydowanie lepiej, jeśli wytrzymają psychicznie w hali gospodarzy to powinni wygrać ten mecz.
Unicaja Malaga 2.10 Pinnacle
Olympiakos jutro bez zawieszonego Begica i Printezisa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina -koszykówka, Euroliga
2013.12.05, godz. 20-45
Spotkanie: Bayern - Olympiakos
Typ: Olympiakos -1,5
Kurs: 1,99
buk: bet365
Analiza:
Wystawic taki kurs na Olympiakos to grzech a dla grzaczy niezłe promo. Co jak co ale wystawianie kursów na taki mecz to jakas kpina. Grecy to przeciez obrońca tytułu najlepszej druzyny w Europie. W trwajacym sezonie wygrali wszystkie rozegrane mecze, a było juz ich sporo. W lidze osiem, w tym z Panathinaikosem, z którym przegrali finały w poprzednim sezonie. W Eurolidze komplet siedmiu meczy to wraz z Realem Madryt jedyne niepokonane ekipy w tych rozgrywkach. Do tego mecze pucharowe i rozgrywki w ramach Rixos Cup, gdzie ograli zespoły tureckie. Bayern to nowa siła niemieckiej koszykówki obok Brose Baskets. Tyle że dominacja na krajowych parkietach nie przekłada sie na mecze w ramach europejskich pucharów. Co prawda zajmuja miejsce premiowane awansem do drugiej fazy grupowej, ale ich wyniki są srednie w conajwyzej przecietnej grupie. Pierwsze miejsce zarezerwowane jest dla Greków, co jest oczywiste. Zespoły Sieny i Zastalu Bayern powinien odprawiac bez problemu, a tymczasem z Zieloną Górą przegrali w meczu we własnej hali, a z Włochami ulegli na wyjeździe. Takie rozstrzygnięcia mogą w ogólnym rozrachunku spowodować, ze niemieckiej ekipy zabraknie w kolejnym etapie, bo tabela grupy C jest wyjątkowa spłaszczona. Wszystkie zespoły wciąż są w grze w walce o awans. Trzeba jednak zauważyć ze awans Niemcom powoli wymyka sie z rąk. Decydujące mecze ma z teoretycznie najtrudniejszymi rywalami. Olympiakos wydaje sie zdecydowanie poza ich zasiegiem, natomiast mecze w Maladze z Unicają i Galatasaray u siebie beda decydować o przyszłości Bayernu. Jak pisałem mecz z Olympiakosem wydaje sie nie możliwy do wygrania. potwierdza to chociazby wynik pierwszego meczu w Pireusie, gdzie gospodarze wygrali 88-83. Niby wynik niski, ale tak naprawde Grecy osiągają lepsze wyniki na wyjeździe kiedy graja w Eurolidze. Do tego są w świetnej formie, co pokazuja ostatnie ich wystepy. Od meczarni z Zastalem i minimalnym zwyciestwie 79-77 wygrali pięć kolejnych meczy juz zdecydowaniej przekonywująco. Przede wszystkim zaczeli zdobywać sporo punktów, bo w granicach osiemdziesieciu kilku lub wiecej, a jesli juz mało zdobywali, to zdecydowanie lepiej bronili (z Galatasaray wygrana 72-54). Olympiakos to klasa sama w sobie, marka uznana w Europie. Nie wierze w to że taki zespół jak Bayern, ktory przegrał trzy ostatnie mecze grupowe w Eurolidze, okaże się pierwszym pogromcą Olympiakosu w tym sezonie. Stawiam na Greków
 
pablotbg 21

pablotbg

Użytkownik
Ale podobno ma zabraknąć Mirzy Begicia, Georgiosa Printezisa, Cedrica Simmonsa a podobno zadebiutuje Vasileios Kavvadas. Bayern ma cały skład do wykorzystania więc dalej myślicie że warto stawiać na Olympiakos ? Dawno nie oglądałem kosza i nie wiem czy te braki bardzo osłabiają skład czy są to tylko zmiennicy podstawowych zawodników. Proszę o odpowiedź bo myślę żeby zagrać za dużą stawkę! Pzdr
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Pablo w tym meczu może wydarzyć się wszystko.W pierwszym spotkaniu Bayern przegrał na styk po bardzo dobrej grze.Jestem przekonany że dzisiaj dadzą z siebie maks, dla nich ten mecz jest bardzo ważny.Olympiakos nie musi się dzisiaj wysilać, mają świetny bilans i wobec tych osłabień nie są faworytem dla mnie w tym meczu.
Z drugiej strony Bayern ma małą zadyszke więc decyzje pozostawiam Tobie.Ja od siebie polecam Malage.
Moim zdaniem nie opłaca się ruszać greków.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Siena - Zastal (HC 0/+11,5) --&gt; 2 - 1,60 Millenium ✅ 70-69 // ale szkoda...
Dla jednych jak i drugich jest to mecz o wszystko jeśli chodzi o Euroligę. Porażka spycha przegranego na ostatnie miejsce w tabeli i praktycznie niemożliwy już awans. Faworytem wydaje się Siena, bo po 1wsze mecz we Włoszech, po 2gie Włosi grają dużo lepiej niż parę tygodni temu, po prostu złapali formę, a po 3cie będą się chcieli zrewanżować Stelmetowi za porażkę w Polsce, gdzie zagrali katastrofalnie, momentami wręcz śmiesznie. Ale Stelmet też nie ma nic do stracenia. Ich gra również wygląda bardzo dobrze jak na ich możliwości. Widać, że się zgrali, walczą, bo początek sezonu był wręcz katastrofalny. W TBL ostatnim meczem się nie przemęczyli - łatwa wygrana u siebie z Tarnobrzegiem. Siena w sumie podobnie, więc o zmęczeniu z obydwóch stron mowy nie ma. Myślę, że Siena jest stawiana tak wyraźnie w roli faworyta przez pryzmat ostatniego chyba jednak słabego spotkania Zastalu z Malagą łatwo przegranego, ale do połowy całkiem było ok. Podsumowując wygrana żadnej z drużyn mnie nie zdziwi. Kursy uważam za zaniżone na Sienę. Osobiście liczę na zacięte spotkanie i walkę ze strony Stelmetu, czyli pokrycie linii 11,5 pkt.
Nie wiem co z transmisją, miesza mi się to już...Patrzyłem teraz w program fox i fox live i nie ma transmisji...Jeśli jest to niech mnie ktoś poprawi.

Oprócz tego uważam, że do grania są gospodarze - ale już bez analizy - Maccabi ✅ (1,40 TotoMix) + Partizan ✅ (1,42 Fortuna).
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
S 13

suwix

Użytkownik
Nie wiem co z transmisją, miesza mi się to już...Patrzyłem teraz w program fox i fox live i nie ma transmisji...Jeśli jest to niech mnie ktoś poprawi.
Na FOX HD od 18:50 jest transmisja Euroligi. Czyli chyba wychodzi że meczu Stelmetu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Malaga over 72,5 pkt 1.85 toto-mix 70 pkt⛔⛔

Malaga jak &quot;chce i ma &quot; wygrać ten mecz to powinna wrzucić ponad te 70 oczek. Co prawda ostatnio bardzo niski wynik Galaty ze Sieną ale dziś liczę na lepszą skuteczność i szybsze tempo meczu. Malaga w swoim rytmie powinna wrzucić tą linie.

Milano under 73,5 pkt 1.85 toto-mix ✅✅✅

Real tracił na wyjazdach kolejno 63 , 66 , 69 punktów. Idąc analogicznie ile dziś powinni rzucić Włosi :razz: ? 72?


Partizan - Budivielnik over 142,5 pkt 1.87 toto-mix 137 pkt ⛔⛔

Wszystko wskazuje na to że dziś będzie underowy mecz i niski wynik. Linia bardzo niska , liczę że dzisiaj obie ekipy troche nawrzucają i wynik biędzię wyższy niż mozna się spodziewać.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Jeżeli to prawda że nie będzie Begicia Printezisa i Simmonsa to postawiłbym w tym meczu na Bayern. Bayern zaliczył wtopę z Zastalem ale równie dobrze taką samą wtopę zaliczył Olympiakos który fuksem będąc gorszym w całym meczu w ostatniej sekundzie wygrał mecz. Bayern potrzebuje wygrać a ewentualna porażka Olympiakosu na wyjeździe nic dla nich nie zmieni. Jednak trzeba pamiętać że Olympiakos jest nie przewidywalny , mogą przegrywac na pare minut do końca - 10 a w końcówce Spanoulis rzuci 3 trójki pod rząd jak to on często lubi robić. Przez te jego trójczany pamiętnie wiele ludzi wtopiło na finale rok temu w meczu Real - Olympiakos gdzie właśnie odwalił taki numer. Jednakże myśle że dzis nie będzie takiej spiny na ten mecz i porażka Greków ich tak mocno nie zaboli. Reasumując win Bayern 2.00. 103:105 close game :p Spanoulis 22 pkt 4/5 za 3 pkt x.x⛔⛔
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Po bardzo słabym wczorajszym Eurocupie , czas się zrehabilitować:

Partizan- Budivielnik typ : 2 +6,5 (1,74 bet365)
⛔⛔⛔
3/10
Ładnie to ujął trener Serbow , grupa podzielona na dwie pod grupy :Barca,CSKA i Fenerbachce i druga pod grupa : Nanterre,Partizan i Budivielnik. Trudno się z tym nie zgodzić, każde spotkanie między tymi ekipami jest wyrównane, a o końcowym zwycięstwie decydują detale. Stawiam dzisiaj na gości plusowy w miarę wysoki handi, bo jak dla mnie wielkich przewag tutaj nie przewiduje, raczej cały czas gra na styku.

Armani – Real typ 1 + 14 (1,61 bet365)✅✅✅
3/10
O Włochach już pisałem kilkakrotnie, ciekawa ekipa zmieniona od tego sezonu z dobrym trenerem i kilkom cenionymi zawodnikami. Grają u Siebie w Eurolidze z tyg na tyg wyglądają coraz lepiej, zapewne dzisiaj nie wygrają z wielkim Realem , który gra jak do tej pory kosmiczny basket na poziomie Europejskim , ale myślą że są chodź trochę powalczyć i nie przegrać więcej niż 15 pkt. Tym bardziej ,że Hiszpanie mają niesamowity komfort w rozgrywkach.

Strasbourg – Zalgiris Typ 1 (2,10 bet365)✅✅✅

2/10
Francuska ekipa , wiec jak zawsze stawki nie będą wysokie.
Wspominałem we wcześniejszych analizach wiele razy , że takie ekipy jak Brose, Zalgiris i Francuzi będą miedzy Sobą walczyć o zwycięstwa i nic się nie zmienia. Spotkanie na pewno jest ciężkie ,ale jakoś Francuzi może Sobie poradzą , na pewno kadrowo nie odstają na tyle ,żeby ten mecz przegrać już przed rozpoczęciem. Myślę ,że to będzie ciężki bój jak dla mnie minimalnie w stronę gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Barcelona(-8.5) 1.90 Bet365

Jak to mówią &#39;&#39;sweet revenge&#39;&#39; jutro nas czeka.Po pierwszym kompromitującym meczu dla barcelony jutro podejrzewam, że pokaża francuzom miejsce w szeregu.
Barca gra w kratke ale kiedy trzeba to potrafią przycisnąć.Po ligowym blamażu z Blusens potrafili ośmieszyć Fenerbahce rewanżując się tym samym za pierwsze spotkanie.Teraz kolej na Nanterre które co prawda wygrało u siebie mecz z Partizanem ale serbowie w tym roku bez Leo Westermanna wyglądają fatalnie.
Widać stopniowy spadek dyspozycji u francuzów, szczególnie widać to po lidze gdzie ostatnio prezentują się słabiutko.
Barca ma już awans ale rewanż jest gwarantowany.Nie wierzę w to by ponownie dali sobie skakać po głowach.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Barcelona(-8.5) 1.90 Bet365 Jak to mówią &#39;&#39;sweet revenge&#39;&#39; jutro nas czeka.Po pierwszym kompromitującym meczu dla barcelony jutro podejrzewam, że pokaża francuzom miejsce w szeregu. Barca gra w kratke ale kiedy trzeba to potrafią przycisnąć.Po ligowym blamażu z Blusens potrafili ośmieszyć Fenerbahce rewanżując się tym samym za pierwsze spotkanie.Teraz kolej na Nanterre które co prawda wygrało u siebie mecz z Partizanem ale serbowie w tym roku bez Leo Westermanna wyglądają fatalnie. Widać stopniowy spadek dyspozycji u francuzów, szczególnie widać to po lidze gdzie ostatnio prezentują się słabiutko. Barca ma już awans ale rewanż jest gwarantowany.Nie wierzę w to by ponownie dali sobie skakać po głowach.
Typu generalnie nie neguję, ale w niedziele czeka ich mecz z Unicaja w lidze, w której mają już 2 porażki z wcale nie z drużynami z topu...Więc z racji zapewnionego awansu wg wszystkie siły idą na niedzielę i o tym trzeba by jednak pamiętać obstawiając to spotkanie.
 
1morro 26

1morro

Użytkownik
Strasbourg – Zalgiris Typ 1 (2,10 Bet365)
2/10
Francuska ekipa , wiec jak zawsze stawki nie będą wysokie.
Wspominałem we wcześniejszych analizach wiele razy , że takie ekipy jak Brose, Zalgiris i Francuzi będą miedzy Sobą walczyć o zwycięstwa i nic się nie zmienia. Spotkanie na pewno jest ciężkie ,ale jakoś Francuzi może Sobie poradzą , na pewno kadrowo nie odstają na tyle ,żeby ten mecz przegrać już przed rozpoczęciem. Myślę ,że to będzie ciężki bój jak dla mnie minimalnie w stronę gospodarzy.
Masz jakieś info o tym spotkaniu, nie jestem specem od kosza ale wydaje mi się że Litwini są dużo lepsi. sugeruje się tutaj zestawieniami H2H i i innymi wynikami z Euroligi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom