>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Eurocup 2012/2013

Status
Zamknięty.
dwill 620

dwill

Użytkownik
A i plotka o Dylewiczu to lata już od ponad tygodnia, a dzisiaj podał ją tylko portal eurobasket.
Latać może, ale wg. moich źródeł, to czwana zagrywka kilku krawaciarzy i to nie dojdzie do skutku. Przekonamy się, ale nie chciałbym przejścia Dyla do Stelmetu, po słowach które padły z ust Uvalina, nt. Stelmacha. Wyciągną zawodnika, w bardzo podobny sposób, jak zrobił to Turów i teraz miałoby być to fair?! Dylu to ikona, i komu jak komu, ale wypłaty jako pierwsze do niego trafiają.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Co Hosley poniszczył dzisiaj to ja nie widziałem dawno takiego basketu. Nie wierzę że aż tak ich rozbili bo wygrać różnicą 15punktów w w Kazaniu to jest coś. Hodge 28 albo 29 rzucił, i jego trójka w czwartej kwarcie gdy było sześcioma już zbiła psychicznie Unics. Hosley w obronie co wyczyniał i w ataku gdy na kolanach podał pod kosz. Sędziowie na początku czwarej kwarty próbowali pomagać gospodarzom, ale Stelmet zasłużenie wybił im zwycięstwo z głowy
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka, Eurocup, 5.12.2012 18:15
Lokomotiw Kuban - Donetsk
typ; under 149,5 pts
1,87
Pinnacle
Analiza
Dzis w spotkaniu piatej kolejki eurocupu dojdzie do spotkania pomiedzy rosyjskim, Lokomotiwem Kuban i ukrainskim, Donetskiem. Oczywiscie bez watpienia faworytem pojedynku sa gospodarze, wpadl mi w oko jednak zgola odmienny typ, a mianowicie na under punktowy. Spojrzmy na obie ekipy. Rosjanie to druzyna grajaca bardzo w kratke, ale co da sie zauwazyc podpasowuje sie do stylu gry rywala, taka mysl narzuca sie w spojrzeniu chocby na wyniku Lokomotiwu. Z ekipami grajacymi ofensywnie Rosjanie rowniez graja ofensywnie co daje nam duza ilosc punktow w meczu, z tymi bardziej defensywnymi ilosc punktow w spotkaniu jest mala. A taka ekipa defensywna jest wlasnie Donieck, ktory ma jeszcze teoretyczne szanse na awans z tej grupy, wiec mysle ze nieodpusci tego spotkania. Ukraincy zdecydowanie bardziej preferuja dluzsze rozgrywanie akcji i skupiaja sie na grze obronnej, czego efektem sa ich wyniki, tylko raz sposrod pieciu ostatnich spotkan przegraczali te bariere wlacznie z przeciwnikami. Mysle, ze bedziemy dzis swiadkami niewielkiej ilosci punktow.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
s.Oliver Baskets Würzburg-Banvitspor 2 2.26(marothonbet)
No kurs na pewno spadnie.Banvit ma lepszy skład, bardziej poukładany i przewagę pod koszem,zawodnicy podkoszowi są lepsi.Do tego jest Mejja Sammy,Lucas , zawodnicy którzy w pojedynkę mogą przesądzić o losach meczu.Gospodarze słabo, poniżej oczekiwań w lidze,i uważam że dalsza faza eurocupu nie jest dla nich.Dużo wtej drużynie amerykaninów i paru młodych niemców.Skład oceniam tak 60-40 dla gości.W pierwszym meczu Banvit pokonał u siebie Niemców 101-82 i teraz myślę że również odniosą zwycięstwo.
Napewno wartym uwagi kursem jest kurs na Sassari,zespół Ignierskiego gra u siebie o awans z Orleansem i powinni odnieść zwycięstwo i zrewanżować się za porażkę w Francji.Włosi muszą ten mecz wygrać i na pewną nie będą oglądać się na mecz w Blegradzie.
Sassari(1.28) (marothonbet)
Sassari (-8) 1.93(marothonbet)

Prienai-Budivelnik 2 (2.28) (marothonbet)
Jestem pełen podziwu dla Litwinów.Taki młody skład do tego sami litwini i proszę w ostatnim meczu walczą bezpośrednio o Awans.Dotychczas wszystkie mecze u siebie w ramach pucharu eurocup litwini wygrywali bez najmieszych problemów, ale na wyjazdach przegrywali i to bardzo bardzo zdecydowanie.Ukraincy to na pewno bardziej doświadczony zespół i lepszy kadrowo_Ostatnio pokonali u siebie Nymbruk i Hapoel.W pierwszym meczu u siebie rozgromili Litwinów aż 27 ptk.Do tego do zespołu doszedł z Asseco Frank Robinson, co na pewno jest wzocnieniem ekipy Budivelniku.Kadrowo lepsi są Ukraincy, mają większe doświadczenie i uważam że dadzą radę Litwinom.
Kto awansuje dalej będzie mierzył się z Bilbao,Valencio i z wygranym z pary Le Mans/RYGA
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Popieram typ na Banvit,obie ekipy walczą o drugie miejsce premiowane awansem i w tej sytuacji nie pozostaje nic innego jak grać ten świetny kurs.Wurzburg gra cholernie nierówno,poza własnym parkietem to nie mają zbytnio czym sie przeciwstawić w tym meczu.Banvit awansuje dalej,są zdecydowanie lepszą ekipą.
Myślałem na Sevillą(+7) ale doszedłem do wniosku że jest to be sensu.Sevilla musi wygrać w belgradzie co mimo rosnącej formy hiszpanow będzie cholernie trudne zaś Sassari musi wysoko przegrać u siebie z francuzami.Nie ma mowy by to sie powiodło.
Lukoil Academic(-3) 1.92 Marathonbet
Chyba najciekawszy mecz tej kolejki.Mecz o wszystko dla jednych i drugich.Linia celowo ustawiona na 3pkt ponieważ akademicy muszą wygrać różnicą 4pkt by awansować dalej.Pierwszy mecz zakończył sie wynikiem 75:72 w Podgoricy i widać wyraznie że bułgarzy nie leżą drużynie Buducnosti.Home advantage będzie tutaj kluczowe i choć lubie dwie ekipy to jednak chciałbym by wkońcu Lukoil coś ugral w tym pucharze bo wątpie by w następnym roku utrzymali w składzie tych świetnych zawodników.Będzie ciężko bo czarnogórcy nie odpuszczą i to będzie praktycznie przez 40minut mecz walki.Wynik może sie rozstrzygnąć dopiero w końcówce.O przewagach nie ma co tutaj pisać bo wiadomo jak potężny frontcourt posiadają bułgarzy i jak zdolna ekipe ma Buducnost.60-50,Lukoil +5
Nymburk(-5) 1.92 Marathonbet
Crvena-Cajasol over 159.5 1.92 Marathonbet
jutro coś napisze
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
samin1 524

samin1

Użytkownik
BC Triumph Lyubertsy, Valencia Basket, Bilbao Basket, Spartak St. Petersburg - nie wiem czego mogę się po nich spodziewać w ostatnich meczach bo dla nich to sparingi nic więcej. Jakby Hiszpanie grali na wyjeździe to bym grał przeciwko bo grałaby pełna rezerwa. W domu to nie wiem jak będzie to z czasem bo jednak własna publiczność zobowiązuje. Rosjan na wyjazdach też nie tykam.
Nymburg to ogórki i do tego mogą przegrać nie więcej niż 16pts aby wyjść z grupy więc nie gram ich ze składakami z ulicy
Budivelnik też może przegrać ale przy wygranej Nymbergi. Przegrana Ukrainców i Czechów to już kombinacja alpejska.
Mecze Lukoil Academic i Le Mans to lepiej będzie mecz obejrzeć niż typować. Wynik w każdą stronę możliwy.
Grupy E gdzie jest między innymi Trefl nie ruszam bo szukanie dziury w całym nie widzę sensu.
Zastal i Uniks już awansowałt więc czy zagrają na maxa ? tego nie wiem i śmiem wątpić.
Kurs na Ulm nie zachęca bo Cibona na pewno będzie chciała coś wygrać na zakończenie u Siebie.
Co z tego jednym słowem wychodzi ?
BANVIT -2,5 + SASSARI
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Cibona(+5.5) 1.82 Marathonbet ✅
Wystarczyła zmiana coacha i odrazu widać rezultaty.Prowadzona przez Daniela Lutza Cibona w świetnym stylu ograła w weekend Cedevite w lidze adriatyckiej i teraz za wszelką cene będą chcieli przerwać serie porażek w pucharze europy.Do chorwatów dołączył też jeden z największych prospektów na przyszłe lata mlody Dario Saric.Ulm gra od jakiegoś czasu słabo,to normalne musiala przyjść wkońcu gorsza dyspozycja bo przez jakiś czas ku zdziwieniu wieu osób szło im naprawde świetnie.Reasumując Cibona to nie ogórki i nie wyobrażam sobie by przegrali wszystkie mecze w grupie.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Prienai vs Budivelnik ✅✅✅ 73-84
Budivelnik +3
1,53
bet365

Do dubla proponuję taki typ na dzisiejszy wieczór.Kolega wyżej w kilku słowach opisał już obie ekipy,więc nie ma sensu powtarzać tego samego.
Pierwszy mecz pokazał,że różnica między dwoma ekipami jest spora. Goście notują teraz serię 4 wygranych meczów z rzędu i na mecz z Litwinami na pewno podejdą maksymalnie skoncentrowani. Jedynie czego się obawiam to dobrej formy Prienai na własnym parkiecie,bo pokonali oni już Nymburk i Hapoel,ale nie zawsze własny teren daje wygraną,więc biorę podwyższony handicap na gości,ponieważ uważam,że jest to ekipa bardziej doświadczona i lepsza kadrowo.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka, Eurocup, 12.12 20:30
Lukoil - Buducnost
typ: -11,5 pkt Lukoil
3,08
Bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu szostej kolejki fazy grupowej Eurocupu, Lukoil Academic na wlasnym parkiecie podejmie druzyne Buducnosci Podgorica. Bedzie to spotkanie decydujace o drugim miejsce w tej grupie i awansie do dalszej fazy rozgrywek. W dniu dzisiejszym gospodarzom potrzebne jest conajmniej czteropunktowe zwyciestwo. Ja dzis licze nawet na wyzsze zwyciestwo Bulgarow. W Podgoricy, Buducnost wygrala minimalnie. Dzis wiec czas na srogi rewanz. Lukoil odpuscil nawet ostatnie spotkanie w lidze bulgarskiej na rzecz najblizszego meczu. Dla Bulgarow jest to bardzo wazne spotkanie. Na papierze sklad Lukoilu wydaje sie byc sporo silniejszy. Motywacja po stronie gospodarzy rowniez w dniu dzisiejszym duzo wieksza. Ponadto Bulgarzy zagraja przed wlasna publicznoscia, co rowniez moze okazac sie sporym atutem. Wszystko przemawia za Lukoilem, typuje wiec ich wysokie zwyciestwo.
 
anzelmo 244,5K

anzelmo

Użytkownik
Koszykowka, Eurocup, 12.12 20:00
Zastal-Panionios
typ: 1Q Money Line Zastal przy remisie zwrot
kurs 1,446
Pinnacle

Zastal jest w bardzo dobrej formie, u siebie zawsze groźny jak na razie bilans 3-2 na plus w grupie. Seria 2 wysokich pewnych zwycięstw nad Telenet Oostende 85 - 61 oraz dość sensacyjna wiktoria w Rosji nad Unics Kazan 76 - 91 musi robić wrażenie.W każdym z tych meczy Zastal bardzo dobrze wchodził w gre -mecz, wygrywając pewnie 1 kwartę.W 1 spotkaniu w Atenach podopieczni MIHAILO UVALINA zdemolowali greków 23-12. Mobilizacja jest duża w zespole, gospodarze marzą o 1 miejscu w grupie. Myślę ze zrobią wszystko aby wygrać to spotkanie. Sa na fali drużyna nie kalkuluje w lidze bardzo pewnie pokonała beniaminka z Radomia, po trudnej podroży z Kazania w każdej kwarcie była zdecydowanie lepsza . Jest mocna kadrowo, gra fajna ofensywna koszykówkę, myślę ze to może byc przyszły mistrz polski.Mecz do zobaczenia na sportclubie.⛔
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Chrzanić eurocup i eurochallenge,Sassari które czaruje swoją koszykówką w ostatnich dniach nagle zostaje zblowoutowane przez gówniarzy z Orleans i traci awans na rzecz Sevilli.Fuckkkkkk w jakim ja świecie żyje.To co było nierealne staje sie realne bo takie cuda tylko w tych gówni___ch odrostach euroligii.Cibona dominuje przez trzy kwarty i nagle w czwartej gra istny piach i przegrywa mecz&gt;???? normalnie wróciłem do domu i kopara mi opadła!!! Lukoil kolejni mistrze,dżizas przecież te rozgrywki są popieprzone do granic możliwości.Bankrutem idzie zostać przy graniu tego lewego bajzla.Nymburk???WTF??? czas kończyć bo mnie zbanują a słowa cisną sie ostre na język
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
prof 21,7K

prof

Użytkownik
jestem potwornie wkurzony , Cibona prowadzila w polowie 3 kwarty 24 punktami
zasugerowalem sie typem na +4.5 i z 61:37 -&gt; 81:86 (20:49 run blowout) nie weszlo 1 pkt! ????
Dno dna bo zamykali fajny kupon. Najgorsze slowa cisna mi sie na usta ale tak jak w przypadku kolegi wyzej niechce czerwa.
Poprostu w to nie dowierzam bo widzac jak Cibona sobie radzila , sledzilem mecz Galatasaray ktory byl piotrytetem na tamta chwile i wymodlilem tam dogrywke co uratowalo kupon. Dogrywka ok , cieszylem sie z wygranego kuponu patrze na 4 kwarte Cibony i bylo 2:17 kopara mi opadla a potem koncowka jeszcze gorsza 10:29 cyrk.
Na Ulm na live byl kurs jakos 23 w bet365.
Wspolczuje sobie i wszystkim ktorzy wtopily na tym badziewiu.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
To nie było normalne,ludzie na innych forach zastanawiaja sie czy wynik czasem nie wyszedł z drukarki.
Takie rzeczy sie zdarzają to fakt ale tutaj obserwując przebieg całego spotkania i IVQ końcowy rezultat jest nieprawdopodobny.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Dobra... post będzie do usuniecia jak większość tutaj bo tak musi być....
Cibonę to polecam obejrzeć wszystkim MÓWIĘ POWAŻNIE wszystkim ludziom którzy zajmują się szeroko pojętym hazardem. Jeżeli wszystko wam się wyda normalne to jak najbardziej ok, każdy może mieć własne zdanie. Tylko polecam do tego popatrzeć na to co się działo w meczu równoległym ???? Drukarnia czy nie to jest bez znaczenia.
Nie ma możliwości przegrania meczu prowadząc 24 pts na takim poziomie w 16min. TO NIE NBA !
To było magiczne... mnie to kosztowało wszystkie środki na koncie, ile ich była nie jest ważne ale to pokazuje jak ostro można nas wydupczyć ????
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Grupa I
Budivelnyk - Banvit BK
Buducnost - Triumph
Grupa J
GescrapBB - CEZ Nymburk
Valencia - VEF Riga
Grupa K
StelmetZG - Cajasol
SpartakSP - Lokomotiv
Grupa L
Ratiopharm - Crvena Zvezda
Galatasaray - Unics

Czekamy na kursy, póki co jest już na Marathonie Valencia - Ryga ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Lokomotiv-Kubań(+7.5) 1.85 Bwin ✅✅✅ 70:84
Wow, 3.60 dawać na jedną z najbardziej nieobliczalnych ekip w eurocupie?I to jeszcze teraz w momencie kiedy Petersburg stracił Patricka Beverley&#39;a.Chyba troche buki przeceniają Petersburg ktory w tym momencie nie wygląda już tak mocno.Moim zdaniem bez zmiennika dla PB nie ugrają niczego w eurocupie.Kubań wczoraj przegrał z Żalgirisem a zdołał wrócić i do końca wynik był możliwy w każdą strone.Jest tam kilku szalonych strzelców jak Jasaitis, Kalnietis czy Jimmy Baron.Pod koszem wieża w postaci Marica a na pomoc mu wchodzi Derrick Brown który ma za sobą epizod w NBA.Nie można ich lekceważyć o czym przekonała sie już Galata czy ostatnio Khimki w VTB.Uważam, że Lokomotiv ma jeszcze ogoromne rezerwy i dawać taki kurs w tak wyrównanym meczu jest nieporozumieniem.
Edit: Łapcie handi póki jest 7.5 bo Marathon odrazu wystawił 3.5
Crvena Zvezda 1.95 Bwin ✅✅✅ 95:100
Crvena w tym momencie jest zespołem kompletnym.Grają niezwykle efektowną i szybką koszykówke.Z całym szacunkiem dla niemców ale w tej grupie są drużyną do bicia.Bardzo mocna grupa i to też sygnał dla serbów którzy zdają sobie sprawe z tego że ten mecz może być kluczowy dla nich w kontekście ewentualnego awansu do dalszej fazy.Ulm może sie już cieszyć z tego, że wogóle znalazł sie w top16.To jest ich maksimum i jestem w 80% pewny że nie wygrają nawet jednego spotkania w tej grupie.Na tym etapie Crvena ma o wiele więcej do zaoferowania, doświadczenie którego nie ma żaden z graczy Ulm.Głebia składu serbów poraża, początek sezonu mieli fatalny tak teraz tworzą walec do rozjeżdżania kolejnych rywali.Dla mnie Crvena to zespół o klase lepszy od niemców i tutaj nie ma wogóle o czym dyskutować.Ulm to ekipa grający szybko, nieobliczalna i oczywiście nie można ich zlekceważyć.Ale tak jak pisałem na tym etapie nie mają czego szukać.Crvena +7
Później coś napisze o reszcie spotkań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Buducnost 1.72 Marathonbet ✅✅✅ 90:69
Spodziewałem sie takiego kursu na czarnogórców i ponownie w nich zainwestuje.Triumph jeszcze nie przegrał w tej edycji euocupu, w zespole niewątpliwie największą gwiazdą jest Tywain Mckee.Nie ma on jakiś wielkich sukcesów ale z pewnością wystep w tej edycji eurocupu otworzy mu droge do lepszych klubów.Triumph ma też w swoim składzie świetny prospekt na przyszłe lata czyli młody Sergey Karasev.Chłopak zadziwia swoją grą i inteligencją a taki talent trafia sie raz na kilka lat.Trenerem Triumphu jest jego ojciec Vasiliy Karasev ???? Ten mecz to typowy 60/50 z lekkim wskazaniem na Buducnost ze względu na własny parkiet.Triumph rzuca 84.2ppg ale znakiem firmowym czarnogórców jest defensywa.U siebie potrafią w tak ciężkim pojedynku niesamowicie bronić całym zespołem i ciekaw jestem jak Triumph sobie poradzi z taki dużą presją.Jest też jeden czynnik który skłania mnie do grania na Buducnost, Triumph mnie zwyczajnie nie przekonuje.Wczoraj oglądałem mecz z Rygą który przegrali grają fatalnie w drugiej połowie.Wydaje mi sie, że ten zespół sie skończy.Talent mają, mają też świetnego coach ale czy starczy to na top8? Mimo świetnego bilansu 6-0 w pierwszej fazie ten zespół mnie poprostu nie rusza.Po ciężkim i wyrównanym spotkaniu Triumph wkońcu przegra w tej edycji... Buducnost +6
Bilbao(-9) 1.63 Marathonbet ⛔
Tak jak pisałem niżej, biore pomniejszone handi na basków.Bilbao ma chyba najmocniejszy skład od lat, ta drużyna na własnym parkiecie jest w stanie wygrać z kazdym.Obok Valenci to dla mnie zdecydowany faworyt do wygrania eurocupu.Nymburk jest bez szans, tutaj nie ma o czym wogóle dyskutować.W dodatku od jakiegoś czasu grają slabo, generalnie to w tym sezonie nawet mecze u siebie nie są ich mocną strona a co dopiero na tak ciężkim parkiecie.Mecz ten może skończyć sie blowoutem ale nie lubie grać aż tak wysokich handicapów dlatego zmniejszyłem nieco.

Zastal - Sevilla
Wiadomo komu kibicuje i kogo bym grał gdybym grał ???? Po mojemu jak sobie rozrysuje wszystkie przewagi etc. to Zastal nie ma w tym starciu szans.Przewaga wzrostu jest miażdżąca ze strony hiszpanów, doświadcznie , ogranie i trener legenda to wszystko przemawia za Sevillą.Z drugiej strony Zastal który w eurocupie gra lepiej niż w lidze i tak naprawde to nie wiem czego sie po nich spodziewać.Jako że nie gram przeciwko polskim drużynom a teraz jeszcze jestem dodatkowo w niezręcznej sytuacji bo gra jeden z moich ulubionych klubów w europie to odpuszczam ???? Z chęcią bede oglądał bo mecz będzie na eurosporcie i w sportklubie.
Galata - Unics
Galata ma własny parkiet i bardzo ciekawy zespół wzmocniony dodatkowo przez Carlosa Arroyo który miał swój debiut w ten weekend.Oglądałem cztery mecze Galaty w tym sezonie i powiem szczerze - nie ma szału.Heniek wyleciał na dobre, Macvan ma złamaną kichawe i nawet jeśli zagra to będzie dużo ostrożniejszy a wiadomo jaki to walczak pod koszem.Dlatego ja ten mecz z przyjemnością obejrze i podejme sie typowania co najwyżej na livie.Każdy kto zlekceważy Unics polegnie.Ten zespół to przebogate doświadczenie i gwarantuje każdemu że pierwsza runda byla dla nich rozgrzewką, treningiem.Teraz dopiero zobaczymy prawdziwy Unics, to jest drużyna turniejowa i jak znam ich to dopiero teraz zaczną wkładać w mecze 100% zaangażowania.Na początku sezonu Petrovic miał problem z kontuzjami.Banic i Wilkinson nie grali przez co Kaimakoglu musiał grać po 35minut.Teraz Wilkinson jest już zdrowy co z pewnością odciąży Greka.Nie zagrał w meczu z Donieckiem i z teog co wiem był celowo oszczędzany na Galate.Banic niestety ma chyba sezon z głowy.Reasumując nie polecałbym ryzykować i grać przeciwko Unicsowi, oni wciąż potrafią zaskoczyć.
Bilbao - Nymburk
Poczekam aż Marathon wystawi opcje z pomniejszonym handi i ciesne w strone basków.Nymburk mimo wzmocnień jest kompletnie poza formą.Oglądałem wczoraj ich mecz z Novgorodem i zagrali poprostu żałośnie.Błedy, komunikacja , defensywa wszystko im sie mieszało wczoraj.A stary Rancik czy Welsch to wcale nie muszą być wzmocnienia.Bilbao +15
Valencia - Ryga
Za duży handik w tym momencie i nie odważe sie tego zagrać.Na początku sezonu powiedziałem że VEF będzie czarnym koniem tych rozgrywek i podtrzymuje to stwierdzenie.Dla mnie no bet.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ja spróbuję zagrać na Stelmet powiększone handi. Ten zespół potrafi zaskoczyć bardzo dobrą grą a jeśli chcą grać w kolejnej fazie to Cajasol muszą ograć bo wydaje się to być najłatwiejszy rywal.Ostatnio ciężar gry rozkłada się na coraz większą ilość graczy co jest dobrym znakiem i myślę że powalczą do końca w tym spotkaniu.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
8.01.13 / 20:30
Koszykówka, Eurocup
Valencia - VEF Riga
Typ: Poniżej 161 pkt
Kurs: 1,91
Buk: Pinnacle
Argument na poparcie powyższego typu mam dosyć prosty. Uważam, że linie na over są z lekka zawyżone. Spowodowane jest to bez wątpienia świetną postawą Valencii w meczach we własnej hali, zwłaszcza w lidze, gdzie w tym sezonie widzimy sporo wysokich wyników niezależnie od tego jaki rywal przyjeżdża do Valencii. W ogóle ekipa ta radzi sobie w tym sezonie znakomicie zarówno w lidze jak i w europejskich pucharach. W dzisiejszym meczu ich zwycięstwo nie powinno podlegać żadnej dyskusji, zwłaszcza jak spojrzymy na wynik potyczki z zeszłego sezonu kiedy w tych samych rozgrywkach Valencia rozbiła u siebie VEF różnicą 31 pkt (80:49). Dzisiaj jednak takiego pogromu bym się nie spodziewał. Myślę, że goście zagrają rozważnie w obronie i będą maksymalnie przedłużać swoje akcje. Pójście na wymianę ciosów z tak dysponowaną jak w chwili obecnej Valencią grozi powtórzeniem zeszłorocznego rezultatu, a tego Łotysze by chyba nie chcieli. Oczywiście jest to ekipa preferująca styl ofensywny, ale jeśli chcą cokolwiek zdziałać w dzisiejszym meczu, muszą przede wszystkim zacieśnić szyki obronne. Na w miarę spokojny przebieg tego spotkania może mieć wpływ również fakt, że oba zespoły zaledwie dwa dni temu grały swoje spotkania - Valencia w lidze po szaleńczym meczu pokonała u siebie Bilbao 113:111 po dogrywce, a VEF wygrał na wyjeździe po równie ciężkim boju 80:78 z Triumphem Lybertsy w Pucharze VTB. Oba spotkania musiały kosztować zawodników sporo sił, dlatego sądzę, że ich przebieg odbije się bezpośrednio na dynamice dzisiejszej potyczki. Myślę, że nawet Valencia spuści nieco z tonu i nie będzie dążyć do kosmicznego zwycięstwa. Tak czy owak raczej wygrają, fajerwerków tu nie potrzeba zwłaszcza, że sezon jest długi i trzeba odpowiednio szachować siłami jeśli się chce osiągnąć zamierzone cele. Spodziewam się dzisiaj w miarę spokojnego meczu, a nawet jeśli zespoły zechcą grać radosny basket, to liczę na przynajmniej jedną wyraźnie słabszą kwartę. Ciężkie mecze sprzed dwóch dni zarówno Valencii jak i VEFu powinny dać się im we znaki, dlatego będę mocno zdziwiony jeśli ich bezpośrednie starcie zakończy się dzisiaj wynikiem ponad 160 pkt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom