>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eurocup 2012/2013

Status
Zamknięty.
dani222 144

dani222

Użytkownik
⛔Donieck - Trefl hc -9.5 typ 1 1.85 fortuna
Po odejściu trenera Tabaka, gracze wypowiadają się w mediach o rozbiciu i zszokowaniu, jadą na ciężki mecz z personalnie mocnym zespołem: Perkins, Stajanovski, Songalia, Fischer, Ivanov. Bez pierwszego trenera zapowiada się wysoka porażka, choć kursy dziwią i buki wystawili tu po 2 hc.
- Donieck by walczyć o awans musi wygrywać bezpośrednie mecze z Treflem wysoko by mieć komfort, a także odrobić straty z poniższych przegranych (możliwa szansa na odpuszczenie rywali, zależnie od sytuacji w tabeli)-bilans w przegranych: dom z Lokomotiv Kuban (-3 pkt), wyjazd z Galata (-4).
- Trefl: dom z Galata (-29), wyjazd z Likomotiv Kuban (-20).
Dogrywka. Śmie... ał mi ten mecz widząc kursy w ofercie buka, nie wiem czy było coś tu kombinowane, może się doszukuje, ale przy takich typach gdy wszyscy wiedzą o poważnych kłopotach jednych, czasem coś się dzieje ,,po drodze&quot; do zwycięstwa.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
21/11/2012 18:00 CET
BC Donetsk - Trefl Sopot over 149
1.97 (Pinnacle)
5/10


Sopot stracil w weekend swojego trenera Zana Tabaka, ktory przeniosl sie do Caja Laboral. W meczu z Donieckiem druzyne poprowadzi Mariusz Niedbalski. Polska ekipa ma graczy, ktorzy maja problem z motywacja w obronie - Dylewicz, Spralija czy Turner. Mysle, ze bez Tabaka trudno bedzie o dobra motywacje i gracze Trefla bardziej skupia sie na ataku, niz obronie. Donieck ma wartosciowych graczy na skale Europy z dobrymi umiejetnosciami w ataku - Curry, Songaila, Perkins czy D&#39;or Fischer.

21/11/2012 20:30 CET
Telenet Oostende - Zastal Zielona Gora (+7)
1.99 (Pinnacle)
5/10

Zastal ma dwie twarze - dobra w EuroCupie i zla w PLK. Dla mnie Zastal obecnie skupia sie tylko na pucharach. Walter Hodge i Quinton Hosley zdecydowanie mocniej spinaja sie tutaj i graja swietnie. Oostenda ostatnimi czasy ma problemy we wlasnej lidze, a roster w warunkach Europy dupy nie urywa. Dla mnie Zastal moze urwac to spotkanie, ale wole bezpieczniejszy handicap.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Oostende-Stelmet
Stelmet +7,5✅
1,926 pinnacle

Oostende w Eurocup wygrało 1 spotkanie a z Unicsem przegrali tylko 11,ale Stelmet też niezłe wrażenie po sobie pozostawia.Myślę,że trochę mylne wrażenie może być po ich ostatnim spotkaniu w Grecji gdzie mieli potężną przewagę,ale w drugiej połowie grali tak jakby chcieli tylko obronić prowadzenie i to ich zaprowadziło do nerwowej końcówki. Myślę,że z tamtego spotkania i meczu z Kotwicą mogą wyciągnąć sporo wniosków na przyszłość.
Oostende składem nie poraża.Pod koszem są dość niscy zawodnicy więc może wreszcie Łapeta coś zagra?? A jak nie on to chociaż Jones będzie miał łatwiej w obronie,a w ataku łatwiej będzie penetrować Hodgowi/Hosleyowi wiedząc że nie grozi im blok.
Oostende nie ma zbyt wielu zmienników,a w Stelmecie ostatnio Cesnauskis coś zaczyna grać i myślę,że to spotkanie Stelmet jest w stanie wygrać jeśli nie popełnią tych samych błędów co w ostatnim meczu ligowym i drugiej połowie meczu z Panioniosem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurocup Mężczyźni
Spotkanie: VEF Riga - Triumph Lyubertsky
Typ: VEF Riga -10.5pkt
Kurs: 2.63
Buk: Bet365
Data: 21.10.2012 g.18:30
Analiza:
Już dzisiaj odbędzie się 3 kolejki Eurocup w koszykówce Mężczyzn. W jednym ze spotkań w grupie C dojdzie do spotkania dwóch drużyn które rywalizują na podobnych frontach bowiem spotkają się VEF Riga i Triumph. Napisałem podobnych frontach bowiem obie po za Europejskim Eurocup rywalizują także w VTB Promo no i na swoich podwórkowych ligach czyli Łotyskiej LBL ( VEF Riga ) i Rosyjskiej PBL ( Triumph ). Triumph troszkę lepiej zaczęli w Eurocup bowiem wygrali oba dotychczasowe mecze na wyjeździe z Le Mans 76-71 i u Siebie z Niemieckim Artlandem ze sporymi problemami po dogrywce 84-79. Jeśli chodzi o Puchar VTB to mają bilans 3W i 3L. Na wyjeździe wygrali tylko 1 mecz z 4 rozegranych i to ze słabym BC Mińsk. Po za porażkami z Żalgirisem i Kubanem przegrali na wyjeździe ponad miesiąc temu z ... VEF Riga i to bardzo wysoko bowiem 78-101 a więc aż 23pkt. Na domowym podwórku z koleiprzegrali wszystkie 3 mecze wyjazdowe. Jeśli chodzi o Łotyszy to w 1 kolejce Eurocup wygrali spokojnie na wyjeździe z Artlandem 10pkt. Przed tygodniem z kolei ulegli sensacyjnie u Siebie z Le Mans i zajmują 3 miejsce w tabeli. Ten mecz jest na pewno ważny bowiem po 3 kolejkach mogą być nawet liderami a przecież zostanie im już tylko 1 mecz u Siebie więc bardzo dobrze dla nich by mieli przed rewanżami mały handicap. Jeśli chodzi o VTB to są jak na razie wiceliderami ( ulegają tylko CSKA Moskwa ). U Siebie radzą sobie bardzo dobrze bo po za wygraną z dzisiejszymi rywalami tak jak pisałem aż 23pkt to wygrali z Euroligowym Zalgirisem i przegrali tylko 8pkt z CSKA Moskwa co na pewno nie jest wstydem. Myślę że VEF powinni wygrać bez najmniejszych problemów a co pokazali potrafią wygrywać wysoko. Mają też ostatnio dobre humory bo wygrali 3 dni temu z niezłym Nymburkiem na wyjeździe więc morale na pewno mają podniesione.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Oglądał ktoś Kubań?powiem tylko wow !!! Zaczynam nabierać szacunku dla tej ekipy,z wielką łatwości ograli turków i zatrzymali ich na 70pkt co jest niemal że wyczynem.Jeśli maksymalna forma miła przyjść teraz to trafili idealnie.Ten genialny Baron 21pkt a Calathes z niczego robi double double 20pkt 10as.
Po niezwykłym meczu Trefl przegrywa po dogrywce z Donieckiem który przez nieporadność sopocian w końcówce wygrał minimalnie.Weterani dali wygraną donieckowi gdzie brylował Songalia ośmieszający wysokich Trefla.Nie ma szans by Donieck cokolwiek ugrał w tak wąskim składzie,tutaj musza być konkretne zakupy.
VEF znowu przegrywa,niewiarygodne zawody zagrał Mckee który zanotował 32pokt robiąc eval 42.Byłem pewny że VEF po porażce z Le Mans bez problemu wygra to spotkanie grając u siebie a tutaj widać szykuje nam sie objawienie tegorocznej edycji.Triumph narazie gra jak z nut.
Azovmash ponownie przegrał i to zdecydowanie co dla fanów oznacz jedno - trener Kesar żegna sie z drużyną.Już przed tym spotkaniem głośno mówiło sie o zwolnieniu ale ten mecz miał zadecydować.Dobrze sie stanie bo mieć taki potencjal w ekipie a grać takie łajno to sie w głowie nie mieści.
Nymburk dostał solidne lanie z Prienai.... no tak cały eurocup.
Crvena wygrywa 116:104....dla przyjezdnych Thorntonnnnnn 33pkt 7/8 za trzy,ten jak już ma dzien to może i nawet 20trójek rzucić masakra.Ignerski 17pkt,Easley 19pkt,T.Diener 13pkt 15ast!!!!.W druzynie czerwonych dominował nie kto inny jak Rakocevic 28pkt,znowu świetnie zagrał Elton Brown który rzucił 22pkt
Tak jak przewidywałem Sevilla bez problemów pokonuje słąbych francuzów 56:70 najlepszym strzelcem Satoransky z dorobkiem 20pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Cajasol-Orleans 1.43 (marothonbet)✅
Cajasol (-6.5) 1.92⛔ 1 ptk zabrakł xd
Gospodarze wygrali tydzień temu w Francji to i teraz wygrają i mam przeczucie że znów może być zwycięstwo Hiszpanów w okolicach 15 ptk.Od kiedy do drużyny doszedł Dozier, Cajasol gra lepiej, w niedziele przegrali po walce z wielkim Realem 63-71.W drużynie nie ma wyraźniego lidera, pierwsza piątka raczej wyrównana. Satoransky,Dozier,Asbury,Holland,Bogdanovic,na pewno robią lepsze wrażenie od przemeblowanego składu Orleansu, i do tego własna hala.Mam wrażenie że będziemy świadkami pogromu.
na inne mecze nie ma kursy ale myślę że może Zastal?jeżeli myślą o awansie muszą wygrać.Belgowie szału nie robią ,problemem mogą być tablice,chociaż Stević radzi sobie całkiem dobrze.O Hodge i Hosleya jestem spokojny.No i jest Jones, w weekend zagrał przyzwoicie.Jeżeli kurs będzie fajny może zaryzykuje.
Myślę też nad Sassari,Crvena musi w końcu przegrać;D naprawdę to co grają ostatnio to kosmos i dlatego troszkę się obawiam ale Włosi to też nie słabeusze.
I wypadało by wygrać bo wyjazd do Sevilli łatwy nie będzie
Również wynika że Le Mans gra jutro z Chalonem i w środe z Artlandem.Ciekawe jakie będą kursy,bo mecz dwa dni po meczu ligowym,ciekawe jakie handi,może pogram coś w stronę gości?
Jak będą kursy to może napiszę coś więcej
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Sassari -Crvena 1 2.42 ⛔ co za mecz. super szkoda że włosi nie trafili trzech osobistych to byłaby dogrywka
Crvena w boskiej formie ale tym razem czuję że Włosi utrą im nosa.Włosi jeżeli przegrają to ich plany na awans mogą zostać pokrzyżowane. Składy jak dla mnie wyrównane,uważam że bracia Dienerowie dadzą zwycięstwo gospodarzom.Szczerze to ten mecz to typowy no bet , ale czuję że passa Serbów musi zostać przerwana i teraz jest na to dobra okazja, bo jednak przeciwnicy są również mocną ekipą.
Trefl-Donieck 2 1.72 ⛔ ....zostawie to bez komentarza ????
Na papierze zdecydowana przewaga gości.Tydzień temu niespodziewanie się męczyli ale tym razem uważam że wygrają...Goście wiedzą że muszą wygra aby zachowa realne szanse na awans.Sam Turner z Dylewiczem nie wystarczą.
no i został Stelmet sam nie wiem.A Wy jak oceniacie szanse Stelmetu?
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Azovmash Mariupol(+5.5) 1.97 Marathonbet ! ⛔⛔⛔
W zeszłym tygodniu typem kolejki była Sevila teraz typem kolejki zdecydowanie jest Azovmash z handi.Oddsmakerzy z maratonu to totalne świry,dawać kurs otwarcia 3,45 na mocny Mariupol u siebie kiedy to walczy o życie by zachować jakieś realne szanse na dalszą gre to nieporozumienie.Banvit jest mocny to fakt ale jak każdy zespół turecki nie są drużyną regularną szczególnie kiedy przychodzi grać w tak odległym miejscu na gorącym parkiecie Azovmashu.Jeśli miałbym porównywać składy to jest 50-55 na korzyść turków ale to nie znaczy że są tutaj zdecydowanym faworytem o_O Azo ma za sobą dwa kapitalne występy w lidze,teraz przychodzi im grać mecz z serii must win i grają u siebie gdzie dla każdego są potwornie grozni.Pobieram ten handik bez żadnego zastanowienia.
FUCK!!!!!!!!!!!!!! Jak można dopuścić Lucasa do 4rech trójek z rzedu w kluczowej kwarcie,cały mecz zdecydowanie wygrywali grając bardzo dobrze i dali sopbie doprowadzić do dogrywki gdzie frajersko przegrali mecz!!!Poprostu **** szlag mnie zaraz trafi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Budivelnyk(-3) 1.94 Marathonbet ✅✅✅ 84:77
W pierwszym meczu przed tygodniem dosyć łatwo wygrał Hapoel.W drugim meczu Budivelnyk postawi zdecydowane warunki i zobaczymy wygraną gospodarzy którzy mają zdecydowanie lepszy zespół.Obecny Hapoel nie stać na powtórzenie drugiego tak dobrego spotkania,mieli zresztą przewage w postaci własnej hali.Hapoel to zespół typowo dobrze grający wyłacznie we własnej hali,to team w którym decydują indywidualności.Tam nie ma zespołowej obrony,zespołowość praktycznie nie istnieje.Tak to jest jak ściąga sie na siłe amerykanów,tak wygląda 90% ekip w tej lidze.Co roku sie zbroją a nikt nie potrafi dokopać Maccabi ani osiągnąć czegoś na arenie europejskiej.W środe powinniśmy zobaczyć zupełnie inne spotkanie i spokojne zwycięstwo gospodarzy.
Valencia(-6) 1.91 Marathonbet ⛔
Valencia to dwa piętra wyżej od niemieckiej drużyny i nie ma co dyskutowac na ten temat.Pierwszy mecz zakończył sie blowoutem.U siebie Wurzburg pewnie zagra nieco lepiej ale i tak są skazani na porażke.Dodatkowo są w wyraznym kryzysie,dwa razy blowout w eurocupie i dwie porażki z rzędu w lidze(Hagen,Trier).Szczególnie dwie porażki w BBL dają do myślenia bo przegrane w katastrofalnym wręcz stylu.Nie widze ich w tym starciu mimo własnego parkietu i obawiam sie że może dojść do kolejnego blowoutu.
Definitywnie na dłuższy czas żegnam sie z eurocupem.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Donieck 2.03 Pinnacle ⛔
Kurs spadnie na bank,buki sugerują sie meczem w Doniecku ale zapomnieli że Trefl stracił trenera a obecny nie wiem kompletnie co robić.Katastrofalnie wyglądał Trefl w meczu z Anwilem.Fatalna organizacja zarówno w ataku jak i w obronie,złe zmiany,zle czasy.Wogóle cały zespół wyglądal mizernie,byli doszczętnie rozbici psychicznie.Uważam że stare wygi z Doniecka wykorzystają to i wygrają ten mecz o wiele bardziej przekonująco niż pierwsze spotkanie.W weekend tak jak przewidywałem zmiżdżyli kazachów i morale po tym meczu są świetne.Wrócił perkins i jestem zdecydowany na nich zagrać.Tego nie było widać w pierwszym meczu ale naprawde różnica to przynajmniej klasa.
Wow,z +17 na +4,z +20 na +2.No *** można?pewnie że można,w eurocupie wszystko można,nawet z +20 uwalic mecz.Brawo Donieck,żegnam eurocup
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
... dawno nie pisałem...

Donieck jest bardzo nie równy i tego należy się obawiać w tym meczu. Ogólnie krótka ławka może ale nie musi dać o sobie znać. Wszystko zależy jak w obronie stanie Trefl. Strata Tabaka to katastrofa nie tylko dla Trefla ale dla polskiego basketu... Wilq ma rację że ten trener nie pokieruje tym zespołem ale nie wierzę że zawodnicy pozapominali jak się gra ;). Mecz będzie ciężki ale też przychylam się w stronę Ukraińców. DONIECK WIN. Obawy okazały się słuszne... ⛔
Przeciwko Banvitowi nie zdecyduję się grać bo Mariupol to ogóry.. tak tak to są ogórki które jak Banvit dobrze zacznie to nie podejmą rękawicy. 0-3 gospodarzy i tak naprawdę iluzoryczne szanse na awans. NO BET, niemniej przeszacowanie jest mega gdy widzi się kurs 3.00 ;) Znowu miałem rację że nie opłaca sie grać gospodarzy...

Panionios-u HC +19,5 ✅ ✅ ✅ wygląda moim zdaniem uczciwie. Kazań zdominuje mecz na starcie i potem powinien mocniej rotować składem (niemniej to basket i nie wiadomo jak do tego podejdą Grecy. Może przyjadą na wycieczkę i dostaną 40... ;) ).
Coraz bardziej się przekonuję do VEF Ryga ⛔ . Kurs zaczyna powoli łapać wahnięcia w dół. Decyzję o grze na nich podejmę jutro przed meczem. 159 ???? ⛔ lubię tak .... jasny gwint o jeden wolny za dużo ;) ... Coś zagrałeś prof ?
Budivelnik-u też do końca przekonany nie jestem, bo ten Hapoel to może za każdym razem zaskoczyć in plus. Zespoły budowane &quot;made by USA&quot; mają to do siebie że potrafią odpalić sporą zdobyczą punktową. Nie widzę też jakoś przekonywującej obrony naszych wschodnich kamratów. Idąc tym tropem dalej gram over 158,5pts. ✅
Buducnost over 140,5.⛔ Bez komentarza ! Takie niskie linie w Podgoricy to ja biorę z pocałowaniem ręki. Belgowie potrafią grać szybki basket i myślę że spokojnie ta granica pęknie jak dopisze obydwu drużynom skuteczność na poziomie 45%. Liczę na skuteczność zawodników obydwu drużyn.
Kurs na Zastal mnie dziwi ✅ i to trzeba się zastanowić. Mecz o wyjście z grupy dla jednych i drugich a kursy 1.50 - 2.40 dosyć dziwnie wyglądają. Osobiście kierowałbym się w stronę polskiej drużyny, ale to tak na razie na wyczucie idę. Do przemyślenia.
Valencia z Niemcami sobie powinna poradzić jak będzie im się chciało. To jest moje główne pytanie na ten mecz, czy im będzie się chciało ? Wygrali z Barceloną po dobrym meczu i teraz jadą przekonani o swoje sile do Niemiec gdzie tak naprawdę nie muszą wygrywać. Do tego w sobotę mecz z rewelacją ACB Gran Canarią na wyjeździe i myślę że to będzie ich priorytet. HC bym się nie odważył. Znowu obawy okazują się uzasadnione i live wyłapany ślicznie po kursie 3.00
Cholet z Ciboną to dla mnie bez dwóch zdań over 148,5pts. W pierwszym meczu była strzelanina i padło 185pts więc w rewanżu zakłady że padnie o 30-35pts mnie co i tak daje over... ;).
Ulm z Petersburgiem to dla mnie under 149,5pts ⛔ 151 !! kolejny dziś o 1-2 pts przez wolne... . Wilq przed pierwszym mecze chyba coś wspominał o dobrej defensywie Rosjan ale zapomniał o ofensywie która wtedy była hot. Teraz rewanż i myślę że już oba zespoły się poznały i zniwelują swoje podstawowe atuty i obejrzymy brzydki mecz.
Lukoil Academic to dog dnia ???? . Nie byłbym sobą jakby czegoś takiego nie spróbował. Argumentów nie ma sensu podawać. Dla Hiszpanów to jest trening i nie będą umierać na boisku. Dla gości którzy mają kim postraszyć to mecz o życie można rzec przy założeniu że Podgorica wygrywa. TO DNO DNIA !!
Le Mans -6,5 ✅ i under 172,5 Crveny ⛔ ???? to chętnie bym poddał do analizy tutaj.
REASUMUJĄC : ŻENADA
-------
To są moje przemyślenia i proszę tego nie pojmować w ten sposób że to wszystko gram. Nad tym się zastanawiam i jestem do tych typów przekonany w większym bądź mniejszym stopniu. Wybór pamiętajcie zawsze zależy od nas samych. Ja od siebie liczę na dobrą skuteczność a jak wyjdzie to parkiet pokarze.

--------
Linia jakaś taka dosyć wysoka mimo tego że wysoko było w pierwszym meczu to już drugi nie musi być aż tak overowy (mówię odnośnie VEF). Jeżeli Ryga pójdzie na wymianę ognia to chyba tego nie ogarną więc trzeba to wybronić aby wygrać. Wahnięcia kursów podczas 1Q jeżeli chodzi o under/over spowodowały uśmiech na mojej twarzy... od 152,5 po 3,5min gry po 162,5 ???? na 30s przed kończem kwarty... Piszę to aby pokazać jak szybko można zgłupieć ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Cholet z Ciboną to dla mnie bez dwóch zdań over 148,5pts. W pierwszym meczu była strzelanina i padło 185pts więc w rewanżu zakłady że padnie o 30-35pts mnie co i tak daje over... .
A co myslicie o meczu Triumph - VEF Riga , linia wystawiona na poziomie 158 , w poprzednim spotkaniu tych druzyn padlo az 175 pkt. Ryga wszystkie mecze do tej pory overowe , tracili sporo pkt u siebie a tutaj wyjazd z rywalem ktory wrzucil im ostatnio 91 pkt
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Może kilka słów o Stelmecie.
Zagrali mecz przez pełne 40 minut i chyba wyciągnęli wnioski z meczu z Panioniosem,gdy prawie dali się dogonić.Dobrze o tym mówił Jankowski w przerwie.
Rob Jones pozamiatał Oostende w pierwszej połowie,a Stevic w drugiej.Chyba był to najlepszy mecz Stelmetu jaki widziałem,konsekwentnie wykorzystywali swoje przewagi i zmuszali gości do strat.
Stelmet uwypuklił wszystkie słabości Oostende tj:niscy podkoszowi,brak lidera,łatwo gubili się pod presją.Widać było,że kilku zawodników najlepsze czasy ma już za sobą.
Niestety Łapeta po raz kolejny udowodnił,że nie ma jaj.W obronie jeszcze trochę mu wychodziło,chociaż zapominał że nie wystarczy wystawić ręce do góra ale też po niecelnym rzucie trzeba powalczyć o zbiórkę.No a w ataku nieporadny jak zawsze,jak można &quot;przestrzelić&quot; wsad mając 217cm wzrostu??
Jakby plotki okazały się prawdą i ściągną Dylewicza to ten zespół na 100% zdobędzie mistrzostwo Polski.
Myślę,że w kolejnej kolejce będzie można poszukać handi na Stelmet i Panionios.
Ale to trzeba poczekać aż buki wystawią kursy,bo jeśli będzie mniej niż 10,5 na Stelmet to raczej nie ruszę.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Lukoil Academic Sofia(-3) 1.88 Marathonbet ✅✅✅ 61:79

W tej grupie jeszcze może sie zdarzyć wszystko.Akademicy muszą ten mecz wygrać,w drugim spotkaniu Buducnost podejmie u siebie Bilbao i daje 70% szans baskom na wygraną a to jednocześnie przedłuża szanse bułgarów.Zostanie im mecz z Buducnostem u siebie i wiem że stać ich na spokojną wygraną z podgoryca.Spirou tylko potwierdza jak żałosnym teamem są w tym roku.Przegrywają niemal wszystko,tydzień temu mieli swoją ostatnią szanse ale ją zmarnowali przegrywając z Buducnostem.Teraz wierze że Lukoil za wszelką cene będzie chciał wygrać ten mecz i są zdecydowanie mocniejszym zespołem w tym momencie.Kurs na czysty win mnie troche przeraża dlatego biore pomniejszone handi.
tfuu pomieszałem...
Myślałem jeszcze nad Azovmashem ale już raz mnie wykiwali więc po co ruszać to kolejny raz.Doszliśmy do wniosku z Saminem że w zasadzie obie ekipy nie zasłużyły na dalszy awans i choć niemcy teoretycznie mają jeszcze szanse to ten mecz jest typowym no bet.

Le Mans(+6.5) 1.92 Marathonbet
⛔
Triumph jest jak do tej pory rewelacją rogrywek,z imponującym bilansem przodują w swojej grupie.Mają w swoim składzie świetnego Tywaina Mckee ale też reszta ie odstaje i tworzą naprawde fajną ekipę.Jednak ja tutaj czuje po cichu słodki rewanż francuzów za pierwszą porażke na rozpoczęcie zmagań właśnie z Tiumphem.Wtedy Le Mans zle weszło w mecz grając przy tym na fatalnej skuteczności.Zlekceważyli całkowicie rywala co było widać.Teraz po piętach depcze im cały czas Ryga i najlepiej będzie jeśli ten mecz wygrają.Tiumph już nie ma o co grać,nawet jeśli przegrają to pierwsze miejsce mają zapewnione dlatego warto próbować tutaj szukać handicapu na francuzów bo jestem przekonany że nie odpuszczą tak łatwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Popieram Typ na bułgarów, kurs fajny,warto zagrać.
Hapoel Jerusalem-Prienai 1 1.56 (marothonbet)✅✅✅✅
Hapoel (-6.5) 1.92✅✅
Młody Litewski zespół gra bardzo przyzwoicie ale spodziewam się ich porażki.Hapoel po słabym rozpoczęciu sezonu teraz gra już lepiej.Jednak jak to juz pisał wilQ w tym zespole decydują indywidualności.Litwini natomiast nie grają dobrze na wyjazdach.U siebie potrafili pokonać Nymbruk oraz Budivelnyk ale na wyjazdach dostali wielkie lanie od obu zespołów.Tym razem mam wrażenie że będzie podobnie, Izraelczycy grają dobrze u siebie i myślę że poradzą sobie z młodzianami z Litwi.
myślę że również Bilbao powinno wygrać tylko ciekawe jak podejdą do tego meczu?
jeżeli podejdą na sto procent to powinni wygrać
Budućnost-Bilbao 2 1.89 (Marothonbet)✅✅66-68 ledwo co ale ogarneli! 1070 zeta zainkasowane JUPI!!
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Eurocap rządzi się swoimi prawami dlatego ja nie widzę sensu pisania o zawodnikach systemach gry itp. Jedziemy z dogami na tą kolejkę bo inaczej nie wypada. W tej kolejce jak i ostatnie radzę szukać komu się chce a komu nie. Nie polecam grać żadnego zespołu który będzie grał o nic. Nauczony tym jakie wyniki są co roku w końcowych kolejkach gram :
HC na Le Mans bardzo przyjemne ale tak naprawdę minimalna porażka ich nie zadowala więc ja zdecydowanie wolę zagrać doga za 2.75. Moim zdaniem jak Francuzi się zepną to są w stanie spokojnie przykryć McKee.
Nymburk to kolejny zespół który pozytywnie mnie zaskakuje i nie jest bez szans na wygraną z Ukraińcami którzy ciągle mnie nie przekonują.
Hapoel Jerusalem - sam o tym myślałem ale Wilq ma rację... nie grać streetball-a !! dlatego nawet po ciekawym kursie tego nie ruszam.
Korci mnie typ na Oostende bo Panionios już o nic i grają tragicznie. Pytanie tylko jak podejdą do tego meczu ? chyba wypada zostawić to na live.
Banvitspor to loteria i jak ktoś to zagra za więcej jak przysłowiową złotówkę to ode mnie chapeau bas.
Bilbao to też wielka niewiadoma. Nikt nie wie jak do tego podejdą...Podgorica jest cienka jak barszcz i tylko zlekceważenie ich spowoduje przegraną Basków (patrz pierwszy mecz gdzie była dogrywka...).
Grupy H nie ruszam i omijam szerokim łukiem !!

Reasumując :
Dublet Le Mans + Nymburg. Oczywiście oba single również


----------------
Le Mans 20% skuteczności przy 59% gospodarzy i wynik mówi sam za siebie 30-15 w plecy... Gorzej zacząć nie mogli ... teraz tylko może być lepiej....
Nymburg to kolejne dziadostwo ... 0-14 run na początku 2Q i koniec marzeń...
Cieszyć może trafiony Zastal i jak narazie Panionios daje wygrać belgom co też było dobrym kursem.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
a to mój typ
Chlerloi under 75.5 ptk 1.75 Milenium ✅✅✅✅:cool::cool:61-79! no przekroczyli 60 ptk ;D
spodziewam się defensywnego pojedynku, gospodarze ostatnio w słabej formie, Lukoil będzie chciał wygrac i na pewno będą gra uważnie w obronie.Ostatatnio gospodarze rzucają poniżej 60 ptk teraz myślę że więcej niż 60 nie rzucą ;D
no to jutro Hapoel win i bilbao win,i 1070 zeta ;D ale czuję że coś zawiedzie...ma ktoś info o bilbao coś?
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Galatasaray - Trefl Sopot
under 155
1.81
Pinnacle
5/10

Kiedy Piotr Stelmach opuścił Stelmet Zielona Góra, główny pretendent do gry w finale ma wielki problem na pozycji silnego skrzydłowego. Szczególnie chodzi PLK, gdzie brakuje solidnego Polaka w rotacji. Trefl ma problemy z finansami klubu i dziś wybuchła burza, że filar zespołu z Sopotu miałby odejść z Trefla. Fili Dylewicz w EuroCup dla swojego zespołu notuje średnio 17 punktów i 4 zbiórki, zaś w PLK 14 punktów i 7 zbiórek. Dla Stelmetu zakontraktowanie Reprezentanta Polski nie byłoby problemem, bo drużyna z Zielonej Góry ma jeden z największych budżetów w lidze.
Wg. moich źródeł, to tylko plotka wywołana, głównie za sprawą agentów. Filip Dylewicz jest ikoną zespołu Trefla Sopot, więc komu jak komu, ale zaleganie wypłat to raczej nie z tym zawodnikiem. Czas pokaże, jak to wszystko się rozwiąże. Jednak w dniu meczu, na bardzo groźnym terenie w Turcji taka informacja musiała podciąć skrzydła reszcie zawodników Trefla. W pierwszym meczu Galatasaray rozgromiła w meczu wyjazdowym Trefl 94:65, więc w rewanżowym meczu mają ogromny zapas punktów, więc nie przewiduję szybkiej gry.

Powodzenia!
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
W pierwszym meczu Galatasaray rozgromiła w meczu wyjazdowym Trefl 94:65, więc w rewanżowym meczu mają ogromny zapas punktów, więc nie przewiduję szybkiej gry.
nie rozumiem jakie ma to znaczenie, skoro Galata walczy o 1 miejsce w grupie i na pewno nie jest bezpośrednim rywalem dla Trefla, a piszesz jakby to był jakiś mecz i rewanż w fazie pucharowej..
A i plotka o Dylewiczu to lata już od ponad tygodnia, a dzisiaj podał ją tylko portal eurobasket.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom