>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eurocup 2012/2013

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zastal nie ma szans z druzyna, ktora ma problem mecz wygrac w ACB? Nie robmy jaj, wiecej wiary w Zielona Gore. To jest mecz 50 na 50, wlasna hala i tacy graczy jak Hosley, Stevic czy Walter moga doprowadzic do sukcesu. Nie wiem czy ogladales w tym sezonie Cajasol. Ja tak i jestem w negatywnym szoku. Dlugie momenty padaki w ataku polaczone z gra w obronie gdzie kazdy wchodzi jak w maslo. Przewaga cm po stronie Hiszpanow? Hmm ale konkretnie to gdzie bo tam zgraja 2 metrówców a tu Stevic Sroka Boro mniej ale jakosc sie liczy a tu przewagi nie widze. Za to na 1-2 Cesna Chanas Walter a tam padaka totalna Satoransky i dziadek Blakney sciagniety z emerytury w Rosji. Nie typuje tego meczu ale nie odbieram szans, wrecz przeciwnie 50 na 50 ale przewaga parkietu i blysk Hodga to ten 1% wiecej dla ZG. Jesli oni sa tacy mocni to czemu tyle meczow uwalaja? Trener legena sobie nie radzi? ???? Strzlecow tez maja genialnych, numer one Satoranski.... nc.
wiQ/ Jeżeli dla Ciebie Satoransky = padaka to nie mamy wogóle o czym dyskutować.
Po co jest forum zeby dyskutowac ???? Max sredniak, jeden z najgorszych na swojej pozycji w lidze, stad wzmocnienie dziadkiem i problemy z rozegraniem w Cajasol. Tabela nie klamie.
Jednak gram Zastal, Cajasol słabsze wyjazdowe z cienkim rozegraniem.

Zastal Stelmet ZG 1.97 5/10
✅
I jak tu nie kochac Satranskiego? strata za strara, beznadziejny grajek, nie ma zadnego rozwgrania Cajasol, wiec tylko odpalaja trzy lub pod kosz, super mecz Hollanda i to trzyma cieniasow z Cajasol.
Kolejny faul Sato w ataku 2/6 z gry, geniusz SIEDEM STRAT!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam fanów kosza,co to panowie się dzieje z kursami na Zieloną Górę dziś całkowicie odwrócone,Hiszpanie odpuszczają czy też sami patrioci wysyłają na Stelmet?
Bo wydaję mi się ,że przy pełnym zaangażowaniu obu ekip to szanse naszych spadają do ok 30%.Jednak ACB to nie nasza bidna liga
 
prorok89 21

prorok89

Użytkownik
ACB to nie PLK oczywiście,ale nie przesadzajmy z tym Cajasolem.Słabsze zespoły z ACB nie są tak moce jak 2-3 lata temu.Kryzys też ich dotknął.Stelmet jest jakieś 30-40 % lepszy w Eurocup niż PLK.Wiadomo limity.Hodge-Chanas(Mantas)-Hosley-Borovnjak-Stević to naprawde porządna pierwsza piątka.Ostatnio w lidze liderzy Hodge i Hosley zagrali wyjątko słabo i mało minut,więc jutro będzie znacząca poprawa.Zmobilizowani i w dobrej formie są spokojnie wygrać ten mecz.Co by nie mówić,ale wygrali w Kazaniu a to już wiele mówi o zespole. Satoransky to już 2-3 lata temu był wilekim talentem,który miał być objawieniem a stoi w miejscu jak ten cały Cajasol.U Hiszapnów masa znanych graczy,jednak większość to przeciętniaki,którzy jeszcze rok temu nie mieliby czego szukać w tej ekipie.Jak dla mnie Zastal WIN po walce.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Budivelnik vs Banvitspor ⛔⛔⛔ 76-69
Banvitspor (+2.5)
1.62
MarathonBet

Kursy na mecz są bardzo zbliżone. Banvit jest lepszą kadrowo ekipą.
Ukraińcy wygrali swoją grupę w pierwszej fazie,ale nic wielkiego nie pokazali,bo i grupa nie było zbyt trudna.Banvit zajął drugie miejsce tuż za Valencią.
Według mnie jeżeli Turcy są w formie,a jak widać są bo trwa ich seria pięciu wygranych meczów w lidze to nie powinni mieć problemów ze średnią ekipą europejską jaką jest Budivelnik.
Ukraińcy są liderami rozgrywek na Ukrainie,ale nie ma sensu porównywać poziomu obu lig,bo jest tutaj spora różnica.
Przewaga pod koszem po stronie Banvitu(najlepiej zbierająca ekipa w pierwszej fazie)średnia punktów w tym sezonie też na korzyść Turków,lepsza skuteczność zarówno za 2 jak i za 3pkt.
Wszystko wskazuje na gości.Jednym słowem w tej ekipie są lepsi wykonawcy i jedyne co może im przeszkodzić w zwycięstwie to zlekceważenie rywala.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Galatasaray(+6.5) 1.96 Marathonbet ✅✅✅ 74:91

Nie będe pisał o serbach bo nie ma sensu, pisalem już tyle o tej drużynie że nic więcej nie wymyśle.Tak jak przewidywałem bez najmniejszych problemów zrobili blowout Cedevicie w weekend.Ale teraz chyba najmocniejszy rywal w tym sezonie, wielka Galata.Galata która jedzie na ten mecz z jednym nastawieniem - wygrać!!!Turcy mają na papierze lepszy skład, tyle że ten skład narazie zawodzi.To jest top 16 i na tym etapie nie można kierować sie sympatią do drużyny czy nawet serią.Generalnie mógłbym postawić na Crvene w tym meczu ale po co skoro głowa podpowiada mi co innego.Galata musi ten mecz wygrać i value leży wyraźnie po ich stronie.Galata zlekceważyla Unics w pierwszym meczu i na własne życzenie przegrali.Ale trzeba też dodać fatalny występ Arroyo, praktycznie niewidoczny Macvan który zawsze robił na tablicach różnice.Wątpie by ponownie zagrali to samo, mobilizacja napewno będzie ogromna i wierzę że Galata jest w stanie zatrzymać rozpędzoną Crvene.Crvena to tylko atak, tym wygrywają i nokautują rywali.Atakiem nie wygrywa sie takich spotkań i Galata która miewa świetne momenty w defenywie powinna postawić tutaj właśnie na obrone.Jeszcze nikomu nie udało sie wygrać z Crveną w tym sezonie idąc na wymiane ciosów.Defensywa bedzie kluczem w tym meczu.Oczywiście Crvena ma dodatkowy handicap w postaci własnej hali i szalonych kibiców ale Galata ma w składzie doświadczonych graczy i praktycznie każdy z nich grał już przy takim dopingu.Zagrałem handi na Galate ale ja jestem jeszcze większym optymistą i przewiduje tutaj nawet czysty win Galaty.
Triumph win 1.48 Marathonbet ⛔
Triumhp(-5) 1.96 Marathonbet

Triumph przegrał z Buducnostem co było do przewidzenia i mimo że stawiałem przeciwko nim to teraz śmiało moge stwierdzić, że w tym meczu są zdecydowanym faworytem.Szczęśliwie Budivelnyk wygrał pierwszy mecz z dużo mocniejszym Banvitem i ta wygrana sprawiła, że teraz mamy takie a nie inne kursy co mnie bardzo cieszy.Triumph mimo serii 0-2 to wciąż mocny i niewygodny przeciwnik.Drużyna która przerasta słabych ukraińców o dwa piętra.Jestem przekonany, że kolejny tak słaby mecz jak z Buducnostem im sie nie przytrafi.Zobaczymy zupełnie inną drużyne i wygraną w granicach 15pkt.Budivelnyk lideruje w lidze ukraińskiej ale ta liga to istna komedia i ja nie biore na poważnie tych rozgrywek.Fakt faktem grają do tej pory dobrze, mimo składu który na pierwszy rzut oka nie robi wrażenie do tej pory prezentują sie solidnie.Ja jednak obstaje przy drużynie Karaseva, potencjał mają ogromny i własny parkiet + konieczność wygrania tego meczu stawia ich w roli zdecydowanego faworyta.Jednostronny mecz sie szykuje.Triump +17
Valencia win 1.58 Marathonbet ✅✅✅ 77:82

Nymburk wygrał z podmęczoną drużyną Bilbao i żadnego wrażenia to na mnie nie zrobiło.Faworyt w tym meczu jest jeden, zdecydowany faworyt.Valencia wyraźnie odpuścila mecz ligowy z Lagun Aro i teraz mecz z czechami którzy nie potrafią zagrać dwóch podobnych spotkań.W meczu z Bilbao jakimś cudem obudził sie stary Rancik i jak go znam nie zagra ponownie tak samo.Radze nie kierować sie wynikiem z Bilbao, Nymburk jest słaby do bólu i nie warto im ufać na dłuższą mete.Wygrali w tygodniu mecz z Bilbao a już w weekend zostali zlani przez Kubań i nawet nie podjeli walki.Zabawny zespół...Valencia +8
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Nie ogarną, takie jest moje zdanie.Mimo mojej sympatii ten mecz dla mnie jest klarowny i widze tutaj nawet +20 na korzyść Kubania.Tu już nie będzie przelewek, Kuban zdaje sobie doskonale sprawe co Zastal już ugrał do tej pory i nie będzie sie z nim pieprzył za przeproszeniem.Kubań u siebie to jedna z najsolidniejszych defensyw w tej edycji eurocupu.Kubań ma zespół mocny i cholernie głęboki czego brakuje Stlemetowi.Z całym szacunkiem dla zielonych ale w tym meczu niczego nie ugrają.Kubań +16 tak ja to widze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dwill 620

dwill

Użytkownik
Lokomotiv Kuban - Stelmet Zielona Gora
1(-11)
1.85
Pinnacle
5/10
Szkoda czasu, bo linie poszybują do jutra.
Kuban to zdecydowany faworyt tego spotkania. W składzie można znaleźć zawodników, na prawdę z wyżej półki europejskiej : Calathes, Maric, Kalnietis, Jasaitis. Do tego jeszcze solidna ławka.
Właśnie, ławka. Jeśli nawet zespół z Zielonej Góry wyjdzie piątką :
Hodge, Hosley, Sroka, Stevic/Borovnjak, to ich jedyna moc. Nie sądzę, by z ławki mecz życia zagrał, np. Chanas, Cesnauskis.
Sporą przewagą prócz parkietu dla Lokomotivu, jest wzrost ich zawodników. Rozgrywający Calathes, czy Kalnietis mają ponad 190cm wzrostu.
Najważniejszym, czym się kierują przy tym typie, to fakt, że Stelmet po zaciętym meczu w Gdyni, wracał jeszcze do Zielonej, by stamtąd dziś udać się w daleką podróż do Krasnodaru - najdalsza wyprawa Stelmetu. Zmęczenie podróżą, zmiana strefy czasowej i do tego zdecydowany faworyt meczu, który jest stawiany nawet jako pretendent do tegorocznej edycji EuroCup.
Powodzenia!
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Piszę właśnie jednym ze znajomych na Litwie, który podał mi info, że Jimy Baron z Lokomotivu nie zagra przeciwko Stelmetowi, bo doznał kontuzji. Ma udać się do Niemiec na dodatkowe badania. Mimo wszystko i tak nadal podtrzymuję typ.

E:/
I racja...
http://lokobasket.com/news/172665.html
Typ nadal podtrzymuję. Ma kim rotować trener gospodarzy, a to jeszcze może być nawet gorsza opcja dla Stelmetu, że Kalnietis zajmie miejsce Barona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 195

kosmos111

Użytkownik
Galatasaray Cafe Crown - Ratiopharm Ulm
Jamont Gordon over 11.5pkt @1.85 betcity ✅
Galata podejmuje dziś w swojej hali niemiecki Ulm, faworyt spotkania jest jeden i są nim gospodarze, którzy zapewne będą chcieli poprawić swój bilans. Kurs na zwycięstwo jednak jest bardzo niski, więc postanowiłem pójść w zawodników. Wybór padł na overek Jamonta Gordona. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, iż ta linia wydaje mi się jednak trochę niska, jak na tego gracza. W 8 spotkaniach Amerykanin 7 razy wykręcił over, fakt, że często na styku, ale jednak. Czasu na parkiecie spędza sporo, oddaje zwykle ok. 10-12 rzutów w meczu, do tego zwykle kilka osobistych wpadnie. Wciąż nieobecny jest Domercant, więc często atak Galaty bazuje właśnie na Gordonie i Hawkinsie. No i tu przechodzimy do drugiego powodu. Z tego co podano tutaj http://www.eurobasket.com/Turkey/basketball.asp?NewsID=304714 Hawkins zaliczył wpadkę na testach antydopingowych i nie będzie mógł dziś grać. Nie wiem co prawda na ile ta informacja jest wiarygodna, bo na stronie klubowej żadnego takiego newsa nie znalazłem, ale ewentualna absencja Hawkinsa może oznaczać jeszcze więcej rzutów Gordona, który ostatnio złapał formę. Ulm z obrony nie słynie, zarówno Crvena jak i Unics problemów ze zdobywaniem punktów nie miały. Z Hawkinsem czy bez, Gordona stać na pokrycie tej linii.
e: żeby zawsze tak łatwo wchodziło....
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Borovnjak over 10.5 @ 1.85 BetCity
Bardzo niska linia na zawodnika Stelmetu. W dotychczasowych spotkaniach eurocupowych 2-krotnie ją przekraczał :
Cajasol 37minut - 16pkt (8/12)
Kubań 18minut - 13pkt (3/7 za 2 i 7/8 z wolnych).
W PLK po 3 kapitalnych występach ostatnio zanotował słabiutki a mimo to ma średnią 19pkt !
Tarnobrzeg 24pkt
Gdynia 26pkt
Sopot 24pkt
Start Gdynia 2pkt...
__________________________
Hodge over 16.5 @ 1.85 BetCity
średnia 21.6pkt... Lider zespołu.
Kazań 16 i 27, Panionios 19 i 24, Ostenda 24 i 22.
Cajasol 27 i ost.Kazań 14.
W PLK od 3 sezonów stanowi o sile ofensywnej Zielonej Góry.
Średnie 17.1, 19.4 i 20.0 mówią wszystko.
Dlaczego polecam obu zawodników ?
&quot;Arcytrudne zadanie czeka zielonogórski Stelmet. Podopieczni Mihailo Uvalina do spotkania ze Spartakiem podejdą prawdopodobnie bez Quintona Hosley&#39;a, co znacznie zmniejsza zmniejsza siłę Polaków.
Podczas ostatniego pojedynku Stelmetu Zielona Góra, kiedy to podopieczni Mihailo Uvalina podejmowali drużynę Startu Gdynia, kontuzji nogi doznał Quinton Hosley. Amerykanin nie trenował z zespołem w poniedziałek i wtorek, co sprawia, że jego występ w meczu ze Spartakiem Sankt Petersburg stoi pod wielkim znakiem zapytania. Wstępne badania wykazały, że noga &quot;T2&quot; nie jest złamana, a najprawdopodobniejsza przyczyna bólu to naciągnięcie grupy mięśni strzałkowych. Na domiar złego, podczas wtorkowych zajęć zielonogórskich koszykarzy urazu doznał Oliver Stević. Serb po rehabilitacji czuł się znacznie lepiej i jeszcze tego samego dnia uczestniczył w wieczornym treningu.&quot;
Nie będzie prawdopodobnie Hosley&#39;a, więc jeszcze więcej będzie zależało od obu liderów gospodarzy.
Linie nie są jakieś wysokie, dla porównania w milenium to odpowiednio 15.5 ! i 18.5, więc jest duża szansa na powodzenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Niestety jeśli rzeczywiście oni dwaj nie zagrają,to mój typ na over Stelmetu staje się mało prawdopodobny.Ale ktoś musi zdobywać punkty więc przypuszczam,że Hodge i Borovnjak dzisiaj zaszaleją,obaj będą musieli zagrać bardzo długo bo na zmianę za Borovnjaka jest chudzinka Lopicic a tego Uvalin powinien unikać.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Stelmet Zielona Góra - Spartak St. Petersburg
1(+5)
1.87
Pinnacle
5/10
Spartak skrupulatnie wykorzystuje przewagę wzrostu nad rywalami, grając szczelną obronę.
Niewątpliwie najgroźniejszym zawodnikiem, w ekipie gości jest center Lukas Mavrokefalides.
Spartak po opuszczeniu szeregów przez swojego najlepszego zawodnika - Patricka Beverleya, uczy się jeszcze z dostosowaniem swojego najlepszego tempa.
Beverley wrócił do NBA do zespołu Houston Rockets.
Spartak występował już w Polsce, w tym sezonie, grając w Zgorzelcu, przeciwko Turowowi w ramach VTB. I potwierdza tezę, co do tego że gra opiera się na wysokich zawodnikach i na dystansie.
Stelmet na pewno z Oliverem Stevicem, który narzekał ostatnio na kontuję, jednak co do występu Hosleya, decyzja zapadnie przed meczem.
Oba zespoły mają bilans 1-1 w fazie TOP16. Stelmet, to zespół, który potrafi dostosować się do rywala, co pokazał na własnym parkiecie z hiszpańską ekipą, wychodząc po przerwie ze stylem, gry który zaskoczył początkowo ekipę z Zielonej Góry, w pierwszej połowie meczu.
Jeśli Stelmet będzie zastawiać i walczyć aktywnie na tablicach, to może być bliski odniesienie zwycięstwa, w dzisiejszym meczu.
Powodzenia!
http://instagram.com/p/U0rz_uEXkp/
QH
 
anzelmo 168,4K

anzelmo

Użytkownik
Eurocup Petersburg-Zastal 30.01.2013 17:00
typ Spartak Petersburg -14,5 ✅
2,03
Bet365

Mecz rewanżowy tydzień temu u siebie Zastal został rozbity 69-89.Dzisiaj przewiduje podobny wynik kilka argumentów na to.Przede wszystkim skład Zastal ma bardzo wąska ławkę, jeśli chodzi o mecze pucharowe jest to duży atut, co starcza w miarę na nasza ligę- niestety w europie jest nie wystarczające.Styczeń jest bardzo trudnym okresem dla polskiej drużyny, gra co 3 dni sporo dalekich podroży.2 dogrywki w lidze, musi sie odbijać na jakości zespołu.Zastal gra słabo w defensywie tracą sporo pkt oczywiście sporo tez rzucają.Spartak na pewno nie zlekceważy Zastalu. Rosjanie graja bardzo agresywnie u siebie szczegolnie w obronie z czym Zastal miał już problemy w 1 meczu.Sam Uvalin twierdzi, ze maja dużo problemów z taka gra w obronie-bardzo agresywna dużym pressingiem, co tez przekłada sie na atak zespołu.Rosjanie dysponują bardzo wysokim składem, ławka zdecydowanie na plus Spartaka.HOSLEY jeszcze chyba nie do końca zdrowy po urazie i nie w pełni formy a jest to kluczowy zawodnik zastalu- bez niego będzie bardzo ciężko co kol wiek ugrać.Spartak oprócz porażki u siebie z PBC Lokomotiv Kuban wygrywa bardzo pewnie Cholet Basket 69 - 60 Ratiopharm Ulm 89 - 71 KK Cibona Zagreb 93 - 60
Cajasol Seville 78 - 59
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
HOSLEY nawet nie poleciał do Rosji.
Ja znalazłem ciekawy typ
Buducnost - Budvielnik 30.01.2013 19:00
typ: Buducnost -5,5 ⛔
1,94
Bet365
Mecz rewanżowy za ostatnią kolejkę Eurucupu. Czarnogórcy 4 drużyna Ligi Adriatyckiej, zmierzy się z liderem ligi Ukraińskie. Ligi tę różni poziom co najmniej jednej klasy.
W 1 spotkaniu Buducnost wygrał na wyjeździe po walce 79-75. Drużyna , bardzo solidnie broni i u Siebie jest ciężka do pokonania. Wystarczy chodzby spojrzeć na spotkania u Siebie w Eurocupie czy to w ABA lidze. W ostatnich 3 miesiacach u Siebie tylko 2 porażki , Bilbao w europejskich pucharach i Cibona ( obydwa mecze po walce w końcówce). A odprawiła m.in. takie drużyny jak Crvena Zvezda,Triumph, Igokea.
Co do Budvielnika, ostatnie ich wyniki zaskakują, potrafili w Eurocupie wygrać u Siebie z mocnym Banvitsporem i na trudnym terenie wygrać z Triumphem, stąd pewnie mamy takie kursy, w tym meczu. Jakoś i tak te wyniki nie przekonały mnie do ukraińskiej ekipy. Od Czarnogórców są słabszą ekipą i to zdecydowanie, do tego dochodzi gra na wyjeździe, nie widzie tu nic innego jak pewne zwycięstwo Buducnost.
10-22 ostatnia kwarta ???? ; w wczesniej mecz pod kontrolą i prowadzenie w graniacach 12-15 pkt. Co sie wydarzyło? meczu nie oglądałem, ale to bardzo dziwna sytuacja:mad:
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Eurocup
VEF Riga – Valencia 12.02.2013 18:30
Typ: VEF Riga⛔⛔
1,90
Bukmacher: Unibet

Łotysze, bardzo mocna i solidna ekipa na własnym terenie, dla wielu czarny koń tych rozgrywek, podpisuje się pod tą opinią. Obydwie ekipy spotkały się w 1 meczu tej rundy Eurocupu w Hiszpanii
8 stycznia , po zaciętym i wyrównanym boju ,wygrali Hiszpanie 86-82. Dzisiejsze spotkanie jest bardzo ważne dla VEF, zwycięstwo daje im awans do QF bez względu na wszystko ,do tego rywal przyjeżdża po 3 ciężkich spotkaniach w pucharze Hiszpanii gdzie wystąpili w finale 8-9-10luty (Estudiantes , Gran Canaria, Barcelona). Jak widać spora dawka spotkań w krótkim czasie, do tego przyjazd na teren rywala. O brakach kadrowych żadnych informacji ,wiec obydwie ekipy w optymalnych składach.
Za Łotyszami przemawia: Własna hala, zrewanżowanie się rywali za jedyną porażkę, po zwycięstwie pewny awans bez względu na wszystko , pod męczony rywal.
Od wczoraj można zauważyć ,ze kursy na VEF minimalnie poszły w góre, czym to jest spowodowane nie wiadomo ? Jak dla mnie po zaciętym boju VEF.

Niestety ,ale Riga na własnie życzenie przegrała ten mecz ,a szczegołnie ostatnią min 4 kwarty. W dogrywce już nie istnieli i o dziwo kondycyjnie to oni gorzej wyglądali od Valencii . Szkoda tych 20 pkt przewagi..
 
A 63

adachno

Użytkownik
VEF - Valencia to dzisiaj zdecydowanie ciężki mecz do typowania, typowy NO BET.
Faktem jest, że Valencia w ostatnim tygodniu miała mały maraton ale przegrywając dziś odpada z eurocupu (przy założeniu, że Bilbao dziś wygra co oceniłbym raczej za pewne). No bo co za tydzień będzie grać u siebie z Nymburkiem mając bilans 2:3, a VEF z pewnym 1szym miejscem(raczej nie ma bata by Bilbao odrobiło różnicę -23pkt) i bilansem 4:1 ma wyjazd w Bilbao. Z drugiej strony VEF dziś przegrywając będzie musiał walczyć o wygraną w Bilbao, a to że u siebie wygrali z nimi +23 w ogole nie oznacza, że pójdzie z górki. Bilbao w meczu w Rydze było tak żenujące, że nawet nie ma słów by to opisać.
Ogólnie oglądałem Valencię w Copa del Rey i ze skutecznością za 3pkty słabo. VEF natomiast z tego co mi się kojarzą na trójce radzą sobie bdb więc mogą trochę pozabijać ale jak Valencia odpali akurat dziś to może się okazać w tym aspekcie lepsza.
Reasumując sam nie wiem co bym grał w tym meczu wczoraj myślałem o Rydze dziś o Valencii, raczej zostawię sobie mecz na live. Szkoda, że nie ma Wilq-a wypowiedział by się o jednym ze swoich flagowych zespolów - VEF Ryga.
btw czy ktoś wie co się dzieje z Wilkiem czy Saminem?
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Eurocup
Triumph – Buducnost 13.02.2013 16:30
Typ: Triumph -2 ✅✅
kurs: 1.63
Bukmacher: Marathonbet

Do 3 razy sztuka z Eurocupem, jeżeli dzisiaj ten typ zawali ,odpuszczam ten puchar całkowicie.
Wybrałem spotkanie gr. I Z nieobliczalnych Rosyjskim zespołem, który ma nóż na gardle, jeżeli myślą o awansie muszą ten mecz wygrać. Zespół z Moskwy 1 rd Eurocupu zakończył z bilansem 6-0, natomiast w 2 rd sytuacja się odwróciła i teraz posiadają bilans 1-3.
Drużyna w końcówce 2012 i początku 2013 grała fatalnie, przegrywał mecz za meczem ,nawet z niżej notowanymi rywalami, bez formy bez pomysłu na grę. Ostatni mecz w stycznia z Banvitsporem i luty wyglądają obiecująco ,drużyna znacznie poprawiła wyniki, w końcu grają na miarę możliwości kadrowych. Mobilizacji nie powinno braknąć, rewanż za sromotną porażkę na wyjeździe i dalej możliwość awansu powinna wystarczyć do tego własny parkiet.
Klika słów o zawodnikach z Czarnogóry , zdecydowanie drużyna własnego parkietu , której atutem jest obrona. W ostatnim czasie ,drużyna gra w kratkę , dobre spotkania ze słabymi. W Niedziele przegrali w finale pucharu Czarnogóry, co można uznać za sporą sensacje.
Stawiam ,że w końcu Triumph odniesie zwycięstwo w dobrym stylu. Forma o wiele wyższa niż miesiąc temu, gram taki niski handi jak maja wygrać powinni go pokryć bez problemu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom