>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

EuroBasket 2011 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Litwa - Wielka Brytania Rozjadą Angolów 13 punktami, mnie ten handi chodzi po głowie
Powinni dać radę. Sam Deng nie da rady z gospodarzami Litwą. Litwini ostatnio nieudane turnieje więc najwyższy czas coś ugrać.

???? Turcja - Portugalia (HC HT -9/0) --&gt; 1 - 1,85 ✅ HT 39-27
Portugalia jest można powiedzieć jedną z najsłabszych drużyn na tym eurobaskecie. To właśnie z Portugalią Polska ma szansę wygrać być może jedyny mecz na tych mistrzostwach. Turcy potrafią grać bardzo skutecznym i wysokim pressingiem co wg mnie będzie miało miejsce już 1 w połowie. Portugalczycy się wtedy pogubią i prowadzenie Turków powyżej 9 pkt do połowy jak najbardziej możliwe. O ile tylko nie zlekceważą Portugalczyków w 1 połowie. Co prawda Turcy w sparingach grali słabo, ale dla mnie to jest drużyna turniejowa i dziś powinni roznieść Portugalię - również do połowy. Jeśli zagrają tak jak potrafią to przewaga do połowy powyżej 10 spokojnie do zrobienia.

Do tego za delikatną stawkę dokładam over pkt Ilyasovy.
???? E.Yliasova (Turcja - Portugalia) --&gt; over 12,5 pkt - 1,833 ⛔ 6 pkt
ed//
2/7 z gry i tylko 18 minut na boisku
Nie lubię za bardzo grac o/u zawodników, ale z Portugalią powinien to Ilyasova osiągnąć bez większych problemów, chyba, e będzie oszczędzany i sporo spotkania przesiedzi na ławce.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
brawo za walke,za postawe i za to że nie dali sie przestraszyć.Hiszpania zaczyna ten euribasket tak jak w Polsce,nonszalancja,pewność siebie to wszystko moze ich przygnieść.
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Graliśmy jak nie Polska ???? Jest to bardzo optymistyczne. Palicho kupony z HC na Hiszpanów. Brawo za walkę i nawet szanse na zwycięstwo (no może trochę przesadziłem). Kilku graczy pokazało się z bardzo dobrej strony.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
2 ostatnie imprezy mistrzowskie to średnia 72.2pkt z 15 spotkań i raptem 3 razy przekroczona linia 80.5... Owszem Łotysze będą tu outsiderami, ale bez przesady... Bronić potrafią, Francja powinna spokojnie kontrolować mecz, więc wątpię w over.
W przypadku niektórych reprezentacji nie ma sensu sugerować się poprzednimi imprezami.
Batum i Noah są lepsi z każdą imprezą,jest jeszcze Seraphin całkiem solidny zawodnik,niezły Traore.Sądzę,że Łotwa odda po zbiórkach sporo łatwych
punktów.
Łotwa jeśli dobrze widziałem dość młodym składem zagra,a to moze mieć duże znaczenie.
Jak dla mnie over Francji wydaje się dobrym pomysłem,ewentualnie under Łotwy ale to już różnie bywa w ostatniej kwarcie więc odpuszczę ten drugi typ
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ostatni już dziś typ i znów HC do przerwy. Póki co 2 siadły. Oby i 3ci siadł. Długo się zastanawiałem, które spotkanie wybrać, bo o 20:00 w zasadzie wszystkie 4 spotkania są ciekawe. Ostatecznie wybór padł na gospodarzy, którzy powinni od początku do końca walczyć bez odpuszczania dla kibiców fanatyków ;)
???? Litwa - Wielka Brytania (HC HT -7/0) --&gt; 1 - 1,85 ✅ HT 49-39
Litwa od jakiegoś czasu nie osiąga dobrych wyników na większych imprezach. Na poprzednich mistrzostwach wygrała z nimi Polska, a przecież Litwa zawsze była nie do ogrania. Tak więc na Litwie lekki kryzys, który chcą zażegnać właśnie na tych mistrzostwach, które odbywają się właśnie na Litwie. Okazja wyborna. Co prawda trochę kontuzji w zespole Litwy, ale mimo wszystko to nadal mocny i klasowy zespół. Przede wszystkim jednak Litwa ma dziś 1 wielki atut oprócz tego sportowego w którym jest lepsza od Wlk.Brytanii. Ma swoją halę i swoich kibiców. To co potrafią zrobić Litwini na meczach kadry w koszykówce potrafi wprawić w osłupienie najtwardszych psychicznie zawodników. A Wlk.Brytania zbyt wielkiego doświadczenia w tego typu spotkaniach przy pełnych halach nie ma. Oprócz oczywiście Denga, który jest zawodnikiem Chicago Bulls. Dlatego jak dla mnie Litwini z tym dopingiem od 1wszych minut rzucą się do ataku i HC -7 do przerwy jak najbardziej realny. Anglicy mogą się po prostu spalić psychicznie w 1wszych 2 kwartach, choć oczywiście pewności nie ma. Ale Litwini jako gospodarze nie mają co kalkulować tylko zaprezentować się jak najlepiej i ograć Wlk.Brytanię.

Ilyasova zawalił to może Dirk da radę ;)
???? D.Nowitzki (Niemcy - Izrael) --&gt; over 22,5 - 1,833 ✅ 25 pkt

Mecz, który będzie wg mnie bardzo zacięty a co za tym idzie Dirk nie będzie siedział na ławce. Pewnie zagra ok. 35-37 minut. I to jest czas w którym spokojnie może rzucić te 23 lub więcej. Opisywać Nowitzkiego nie trzeba. Co potrafi każdy wie. Pytanie tylko czy Izraelczycy znajdą pomysł jak go powstrzymać.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie bylo jeszcze sensacji na ME chociaz blisko byla Lotwa, Bulgaria i Polska. Macedonia dla mnie byl no bet wiec tego nie licze. Sklad Rosji jakis cudowny nie jest, Ukraina to nie slabiak. Kurs 10 mocno przesadzony a pewnie niektore buki daja jeszcze wiecej. Bertt, Pecherov, Liszczuk, Lypovyy, Fesenko przeciez to nie 3 liga europejska.
Ukraina 10,0 1/10
Ukraina +14,5 4/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
samin1 524

samin1

Użytkownik
Bośnia --&gt; HC +4pkt (3-drogowo) na IQ ✅--&gt; Bośnia na początku na pewno będzie się trzymać osłabionej Grecji. Mirza jak i Henry powinni utrzymąc start meczu. Ostatni mecz z Francuzami przegrany 25pkt pokazał iż na mogą powalczyć z najlepszymi (bodajże +3 po 1Q).

Turcja - łączna liczba punktów po 1 połowie over 38,5 ✅--&gt; tutaj Iliasova, Hedo, Asik, Arslan,Onan i nawet Savas na początku zrobią różnicę. Poza tym mam przebłyski gry Portugalczyków z Polakami i tego w jak frajerski sposób przegrali Finowie ... więc nie spodziewam się fajerwerków i rzemiosło tutaj wygra zdecydowanie. Jednak już końcowy HC -17 powinno zostać pokryte.

Serbia - Włochy --&gt; Over 73,5pkt Pierwsza połowa ⛔--&gt; zostaje zaraz wrzucony do konkursu. Sam siebie przekonałem :cool:.
2/3 jak na razie skuteczność całkiem całkiem ....

Miło zaskoczyłem się Polakami jednakże ktoś już wspomniał że wielka przy tym nonszalancja Hiszpanów i nie sądzę aby to się powtórzyło z Litwinami dlatego też czekam na HC wystawione przez bukmacherów. (to jedyny mecz jaki oglądałem jak i urówki Greków jak zaczęli odjeżdżając w 3Q).
Serbowie zaspali na początku i przez to over pts nie wszedł na połówkę bo potem było lepiej. Obawiałem się początku i miałem rację a potem to już każdy wie jak się skończyło.
Resztę meczu muszę przejrzeć aby wyciągnąć wnioski na kolejna kolejkę choć już jakieś tam widzę. 100% nie będę grał Greków i w meczach z nimi będę szukał dogów.
 
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
No to co panowie na jutro ? Ja widzę pokryty Handicap na 1/4 meczu przez Francuzów. Co prawda statystyki mówią nam zupełnie co innego ... Dziś Izrael rozpoczął bardzo dobrze ulegając 14:15 Niemcom. Francja za to fatalnie z ... Łotwą przegrywając 25:18. Więc statystyki (analiza) mówi nam o tym że pierwsza kwarta nie będzie znacznie dla Francji. Ja jednak chyba zaufam przeczuciu - podobnie jak w dniu dzisiejszym ( 400 PLN w pierwszym dniu mistrzostw - 3 zdarzenia na &#39;&#39;przeczucie&#39;&#39; ) Więc tu widzę :
Izrael - Francja / Francja pokryje Handicap w pierwszej kwarcie. 1.80

Drugi mecz to spotkanie Portugalii z Hiszpanią. I znów ten sam zakład proponuję. Lecz tu już i przeczucie i statystyki mówią o tym że typ ma nieprzeciętne szanse powodzenia. Dziś Hiszpania rozwaliła Polskę (która źle nie grała ) 22:15, podobnie jak rozwalona została Portugalia przez Turcję 15:9. Tak więc to co wyżej :

Hiszpania - Portugalia / Hiszpania pokryje handicap w pierwszej kwarcie. 1.80

3 typ w tych granicach kursowych postaram się znaleźć. Może coś na Polskę H+. Lecz to wszystko będzie zależało od lini wystawionych przez firmy bukmacherskie. W pierwszych meczach jakie by one nie były wysokie raczej je zagram ( oczywiście bez przesady typu ( H -10.5 ) Jeszcze oprócz tej Polski nad którą będę myślał widzę .. Niemców do grania ???? Ale to wszystko się jutro rano wyjaśni ????
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Ode mnie jeden plejer props póki co:

Kirilenko over 14.5 1.85 ✅
Expekt
3/10

W sparingach Andrzej niemało punktował. Myślę, że z Ukraińcami też powinien swoje punkty rzucić. Wraca do kadry po przerwie i na pewno będzie chciał pokazać czego nauczył się w międzyczasie w NBA.

Kirilenko over 14.5 1.85
Expekt
4/10

Andrzejek dziś był najlepszy z Rosjan i miał 20 punktów z Ukraińcami. Czas na Gruzinów, którzy nie mają świetnej obrony podkoszowej. Beghin rzucił im 13, a DJ Mbenga 12. No to Andrzej nie rzuci 15 :?: Bez przesady, jakoś w to nie wierzę.


Parker over 19.5 1.85
Expekt
5/10

Tony dziś Łotyszom wrzucił 31. Jutro mecz z Izraelem. Oni mają obronę dość kiepską. Dirk i Kaman to tam nieważne. Ale Benzing rzucił im 12, Schwethelm 9, a Herber 8. W porównaniu z nimi arsenał ofensywny Parkera jest jednak sporo mocniejszy. Częste wjazdy pod kosz i na linie rzutów wolnych to standard. Z Izraelem nie będzie inaczej. Oni też faulują sobie czasem, więc Parker wolne porzuca. No wgl nie ma opcji, że tego nie rzuci i tyle.


Do tego:

Dirk over 22.5 1.85
Expekt
4/10

Dirk dziś nie zawiódł i sypnął 25. Z Włochami powinno być podobnie. Tu będzie strzelnica Dirk vs Bargnani i tyle. Tak mi się to widzi. Z Włochami będzie mecz na styku, więc sporo piłek do Dirka, zwłaszcza w końcówce.


Pecherov under 16.5 1.85
Expekt
5/10

I AKO:

Pecherov under 16.5 1.85
Dirk over 22.5 1.85
Parker over 19.5 1.85
Kirilenko over 14.5 1.85
AKO: 11.71
Expekt
2/10
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Francja -14.5 1.917
Pinnacle
5/10

Niemcy dziś rozstrzelali dosłownie Izrael. Wynik 91:64 robi wrażenie. I obrazuje też siłę, a raczej jej brak, drużyny Izraela. Francja dziś win z Łotwą, ale nie tak wysoki jakby się można było spodziewać. Jednak Blums miał dobry dzień, 6/9 za dwa, 6/9 za 3, jakoś nie sądzę, że ktoś z Izraela tak nastrzela Francuzom. Jutro Tony show, Diaw, Noah i Batum dorzucą swoje, Gelebale też i jakoś się uzbiera.


Bułgaria -3.5 1.935
Pinnacle
4/10

Belgia w plecy fest od Gruzinów dziś, a Bułgaria nieźle ze Słowenią. W grze trzymał ich słynny bułgarski rozgrywający Earl Rowland. Swoje rzucił Videnov także. Belgia nie broni za dobrze, więc powinni znów swoje rzucić i poprowadzić Bułgarię do zwycięstwa. Bez jaj, Mbenga im tam nie wygra meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
samin1 524

samin1

Użytkownik
Musze i chce się zgodzić z Olo co do meczu Bułgarów którzy dotrzymywali tempa Słowenii. Bułgaria HC -3,5 wygląda całkiem dobrze i sam go pobieram. Argumentować nie zamierzam bo zrobił to już Olo.
Do tego dodaje od siebie -7,5 na Litwę do przerwy. Ja wiem że Polacy nieźle zagrali z Hiszpanami przy pustych trybunach ale dziś to już będzie cała hala przeciwko nam ... Do tego inaczej Litwini ustawią się pod Kaletiego i myślę że Koszarek już może takie drugiego meczu nie zagrać. Nasi wysocy hm... ja jestem sceptyczny. Nie poradzili sobie z Dream teamem Hiszpanów to czy poradzą sobie z wyrobnikami z Litwy ? śmiem wątpić. Do tego dodaję atmosferę i myślę że dziś polegniemy bo się spalimy atmosferą. Do tego myślę że Litwini będą chcieli się odgryźć za porażkę u nas. Do tego my preferujemy i lubimy grać z zespołami które grają wolno. A ja patrzyłem na Litwinów i GB to widziałem tam naprawdę szybki basket który nam nie leży.
Luźne typy bo tak naprawdę nie ma co argumentować. Różnica klas jest znacząca lub argumentacja będzie identyczna do co meczu Bośni.
Spain HT HC 2 (-14.5) 1.85
Bosnia &amp; Herzegovina 1 FT HT (+6.5) 1.90
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Bulgaria nie dotrzymała tempa Słoweni tylko Słowenia im ten mecz prawie oddała.Bułgaria to strasznie mizerna ekipa,mnóstwo błedów w obronie.Belgia wczroaj nie miała nic do powiedzenia przeciwko wysokim Gruzji którzay zdominowali deche.Belgia napewno mocno zmobilizuje sie na ten mecz i postawią wkońcu porzadna ściane ktorej nie mogli ustawić wczoraj.
Belgia(+3.5) 1.93
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Litwa 1H HC -7.5 1.85
Expekt
4/10

Litwini grają u siebie, grają przy hali pełnej swoich kibiców. Wczoraj może nie było imponującego wyniku, ale wygrana na początek, to ważne. Dziś czas na mecz z Polską i dość łatwą wydaje się grę dla Litwinów. Może nie mają takiej mocy pod koszem jak Hiszpanie, ale też dobrych zawodników - Jasaitis, Lavrinovic, Valanciunas, Petravicius. Nasi znowu pewnie pełno fauli i będą kłopoty z minutami dla wysokich. A Litwini nie odpuszczą sobie tak jak Hiszpanie. Publika im na to nie pozwoli.
 
M 16

masterp

Użytkownik
Mnie widzi się czysta wygrana BiH z Czarnogórą po 3.13 na betsafe&#39;ie.
Przecież Teletović drugi raz nie rzuci marnych 6 punktów i nie przestrzeli wszystkich 9 rzutów za trzy. Można również liczyć na lepszy występ Domercanta. Pod koszem jest niezły Kikanović.
Czarnogórcy mają przewagę pod koszem dzięki Pekoviciowi, zaskakująco dobrze wypadł wczoraj Dasic. Do tego dochodzi Jeretin i Cook.
Co sądzicie o tym meczu? Dla mnie faworytem, minimalnym, są Czarnogórcy, ale po kursie ponad 3 to chyba grzech nie spróbować na Bośniaków?

Do tego wydaje mi się, że warto zagrać handi na Hiszpanię (-8) po 1szej kwarcie z Portugalią.
Dziś widzę generalnie przynajmniej jedną wygraną wśród niefaworyzowanych przez buków drużyn. Tak jak napisałem: Bośnia albo Włosi (chyba mają więcej atutów niż niedoświadczeni, oprócz Dirka i Kamana, Niemcy) lub Macedończycy (Chorwaci nic nie grają...) lub Gruzini w starciu z sowietami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 3

tamarind17

Użytkownik
ja dzisiaj puszcze chyba taką tasiemkę:
Portugalia(+35.5)-Hiszpania - chyba hiszpanie nie dadzą rady wygrać różnicą 36 pkt. mają jeszcze ciężkie mecze w grupie
Bosnia i H.(+11.5)-Czarnogora
W.Brytania(+12.5)-Turcja - Turcja jutro gra z Litwą więc nie powinni się zbytnio męczyć, a anglicy mogą powalczyć o awans.
Izrael(+20.5)-Francja - Francja jutro mecz z Niemcami, nie będą się męczyć ????
Finlandia(+16.5)-Grecja - po wynikach widzę, że powinno być dobrze, Finlandia minimalnie przegrała z Chorwacją
Gruzja(+15.5)-Rosja -
Polska(+20.5)-Litwa - Litwa dzień później gra z Turcją, która będzie mieć kilka h więcej na odpoczynek, pewnie wygrają ale 10-15pkt
Ukraina(+14.5)-Słowenia - może się uda, Ukraina też powalczyła z Rosją
Lotwa(+17.5)-Serbia - Serbia dobra jest ale jutro ma też mecz, a słabsze drużyny każdy mecz traktują jako szansa na pokazanie swoich umiejętności
Kurs: 31.85
nie oglądałem wszystkich meczy, sugerowałem się fragmentami i wynikami. Jak myślicie może się udać taka kombinacja? ???? oczywiście za drobne ????
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Dyscyplina: ME Koszykówka
Spotkanie: Włochy - Niemcy
Typ: Połowa/Cały - Niemcy/Niemcy
Kurs: 2,00
Bukmacher: Betclick
Godzina: 20:00
Mój typ na dzisiejsze spotkanie to prowadzenie Niemców po pierwszej połowie i wygrana w całym meczu. Niemcy mają silny wyrównany zespół z Dirkiem Nowitzkim na czele, który potrafi zrobić wielką przewagę w meczu. Jak silną są drużyną udowodnili wczoraj, gromiąc Izrael (który nie jest outsiderem) 91:64. Był to największy turniejowy handicap sposród wszystkich meczy.
Włosi z kolei nie mają tak wyrównanej ekipy jak drużyna ich dzisiejszych przeciwników. Co prawda są Belinelli i Bargnani, ale różnica pomiędzy nimi, a resztą drużyny jest przeogromna. Pokazali to wczoraj ulegając Serbom 68:80, mimo całkiem niezłej 1 i 3 kwarty. Jednak w 2 i 4 kwarcie potrzebowali oddechu, a Serbowie perfidnie to wykorzystali.
Dzisiaj będzie podobnie. Włochom może uda się zatrzymać Niemców, w którejś kwarcie, lecz nasi zachodni sąsiedzi punkty nadrobią w kolejnych minutach. Nie padnie jakiś spory handi, ale Nowitzki i spółka spokojnie wygrają dzisiaj obydwie połowy.
Jak dla mnie spore value.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom