>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

EuroBasket 2011 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
Portugalia rywalem Polaków w grupie A


O przydzieleniu Portugalczyków do grupy A zadecydował ostatni mecz turnieju kwalifikacyjnego z Finlandią. Przed spotkaniem oba zespoły były już pewne występu na Mistrzostwach Europy. Do wyjaśnienia pozostawało w jakich grupach znajdą się poszczególne zespoły. Zwycięzca tego spotkania miał trafić do teoretycznie słabszej grupy C, natomiast przegrany do &quot;grupy śmierci&quot; czyli A.

Jeszcze w trzeciej kwarcie Portugalia prowadziła czternastoma punktami, ale doskonały finisz w wykonaniu &quot;Suomi&quot; przesądził o ich wygranej. Ostatecznie w Coimbrze Finlandia wygrała 86-78 i to ona zagra w grupie z Bośnią i Hercegowiną, Macedonią, Chorwacją, Grecją i Czernogórą. Najlepszym zawodnikiem Finów był Petteri Kopponen, zdobywca 26 punktów i 9 asyst. Dla Portugalii, która trafiał do grupy z Polską, Turcją, Wielką Brytanią , Hiszpanią i Litwą 19 oczek rzucił Joao Santos.

Podopieczni Alesa Pipana zmierzą się z Portugalią trzeciego dnia turnieju - 2 września o 17.45.

 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Dziś na bwinie zauważyłem bardzo ciekawe zakłady - dokąd dojdzie dana reprezentacja w turnieju. Jeśli ktoś jest gotów zainwestować dużą gotówkę kurs na Polskę, że skończy na 1 rundzie - 1.20 to zarobek za darmo. Nie żebym życzył źle chłopakom no ale...

ciekawie wygląda też kurs że Chorwacja skończy na ćwierćfinale - 4.00 lub Wielka Brytania skończy na 1 rundzie - 1.53.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
A co myślicie o takim zakładzie że Litwa będzie wyżej w grupie od Hiszpanii, kurs 2,70. Przypomina mi się eurobasket u nas, i wtedy Hiszpania zaczęła kiepsko a w miare trwania turnieju się rozkręcali i później byli nie do zatrzymania. Może teraz będzie podobnie?
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Jak daleko dotrze Polska na EuroBaskecie - 1 runda 1.20
Bwin
9/10

Wpierdziel od Hiszpanów, wpierdziel od Litwy, wpierdziel od Turcji, wpierdziel najprawdopodobniej od Wielkiej Brytanii i zobaczymy co się będzie działo z Portugalią. Szans na awans wg mnie nie ma. No tutaj się nie ma za bardzo co rozpisywać, bo sprawa jest jasna wg mnie. Polacy niby wygrali z Bośnią ostatnio, ale wg mnie to nic nie znaczy.


Jak daleko dotrą Niemcy na EuroBaskecie - 2 runda 4.00
Bwin
4/10

Niemcy to grupa B, obok nich są tam Serbia, Francja, Włochy, Izrael i Łotwa. Z Serbią i Francją będzie bardzo ciężko, choć mogą powalczyć jak Dirk będzie miał swój dzień. Ja jednak zakładam 2 porażki z tymi ekipami. Są bardzo mocne. Ale z resztą Niemcy powinni sobie poradzić. Jest Dirk w końcu, jest Kaman, jest Schaffartzik. Dawno nie było tak silnego składu Niemców. Wg mnie z grupy wyjdą. A dalej czekać będą Hiszpanie, Litwini i Turcy, tak myślę. Z Turasami może powalczą, ale Litwa i Hiszpania to za wysokie progi dla nich. Już w 2 rundzie z tej grupy do 1/4 nie powinno być zaskoczeń i powinni przejść Serbowie, Hiszpanie, Francuzi i Litwini (nawet taka kolejność wg mnie prawdopodobna).


Jak daleko dotrze Czarnogóra na EuroBaskecie - 2 runda 3.75
Bwin
2/10

Tak to po prostu widzę. Dla mnie trójka wychodząca z grupy C to Chorwacja, Grecja i właśnie Czarnogóra. A w 2 rundzie już rywale za mocni dla nich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Jeszcze ogarnąłem na Bet365 i Uni są różne zakłady na turniej i też niektóre ciekawe, tylko AKO nie można zrobić :|


Francja - Niemcy 1.52
Bet365
7/10

Francja i Niemcy wg mnie spotkają się w 2 rundzie. Ale Niemcy jak tam będą, to nie wyjdą z niej, a Francuzi owszem. Spodziewam się żabek w 1/4 spokojnie.


Rosja - Litwa 2.50
Bet365
2/10

Rosja jest mocna tym razem wg mnie i mają szanse być wyżej. A kurs mi się podoba, więc lekko gram.


I jeden świr:

Gracz zdobędzie 40 lub więcej punktów w 1 meczu 6.00
Unibet
2/10

Gram to ze względu na 1 zawodnika - Dirka. Ok, są inni, którzy potrafią zdobywać sporo punktów, ale to Dirk jest moim głównym kandydatem. No chyba każdy wie co Dirk wyprawia w NBA. Tutaj też będzie pierwszą opcją, tym który będzie ciągnął grę. Jest w stanie rzucić to 40 punktów w którymś ze spotkań, po takim kursie się opłaca.
W sumie gdyby to nie on, a np Parker czy ktoś jeszcze inny rzucił te 40 to bym się nie obraził
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
A co myślicie o takim zakładzie że Litwa będzie wyżej w grupie od Hiszpanii, kurs 2,70. Przypomina mi się eurobasket u nas, i wtedy Hiszpania zaczęła kiepsko a w miare trwania turnieju się rozkręcali i później byli nie do zatrzymania. Może teraz będzie podobnie?
Uważałbym z tym zakładem. Trójka Gasol - Gasol - Ibaka daje Hiszpanom bardzo duża swobodę pod tablicami. Sądzę że zaczną turniej z rozpędu. Zatrzymać ich może dopiero półfinał lub Finał. Litwini mimo że im kibicuje w tej grupie i nawet eksperymantalnie umieściłem wyżej nad Hiszpanią, są po prostu słabsi kadrowo, lecz w Europie ogromną rolę odgrywa publiczność, więc jakoś przekonałem się do grania na Litwę. Kurs leko można pobrać, 3/10 może 4/10, ale nic poza tym.

Olo widzę też podchwycił te zakłady :grin: Z Czarnogórą nie jestem pewien bo dla mnie wyżej koszykarsko stoi Bośnia i Hercegowina. No ale można też pomyśleć nad tą kwestią.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Za kilka dni startujemy.... pierwsza kolejka przed nami. Z tych postów co poczytałem nasuwa mi się jedno spostrzeżenie : nikt nie mówi nic o Słowenii która moim zdaniem może namieszać. I dobrze bo to mój czarny koń tych &quot;igrzysk&quot;.

Wracając do pierwszej kolejki : Składy są na ogół znane więc nie będę wymieniał zawodników i zacznę lakonicznie po 2-3 zdania. Wszystko zweryfikuje początek turnieju :

Serbia - Italy - tutaj nie będę się mocno wysilał i wygraną Serbii po kursie oscylującym w granicach 1.25-1.30 biorę. Skład Włochów strasznie młody co za tym idzie mogą ten mecz przegrać w głowach jeżeli tylko Serbowie nie przypalą się. Wiadomo jak to jest z tymi głowami Serbów. W ogóle uważam że to może się skończyć na 1/8 Serbów (takie czucie). Pakę mają, Ivković jak co roku ale czuję że czegoś teraz zabraknie.

Hiszpania - Polska - hm... będę katem naszej drużyny. Pipan odwalił kawał dobrej roboty w obronie ale na Gasoli x 2 i Ibakę do tego obwód marzenia... biorę w ciemno HC na poziomie 7-10 do przerwy na Hiszpanów. Reszta to dla mnie nei wiadoma bo My się nie poddamy a Hiszpanie mogą dać pograć wszystkim bez większego zaangażowania (czytaj : rozkładanie sił, pierwszy mecz).

Belgium - Georgia - tutaj nie wiem nie znam się... po sparingach też nie umiem odpowiedzieć jak to będzie. Belgowie naprawdę potrafią siekać te trójki. NO BET

Montenegro - FYR Macedonia - hm..szczerze ? tutaj idąc za forum grałbym Czarnogórę. Argumentów brak. Kurs 1.40 nie do końca kusi.

Francja, Turcja, Słowenia, Rosja, Chorwacja, Litwa - kursy tak mizerne że odpuszczam i obejrzę zespoły w akcji.

Greece - Bosnia &amp; Herzegovina - hm...ciekawy jestem cholernie postawy Greków w takim składzie. Bośniacy - Henry Domercant i Mirza Teletovic - zrobią różnicę. Tutaj też widzę pierwszą niespodziankę i dlatego kurs 4.00 biorę z pocałowaniem ręki do singla.

Germany - Israel - czuję zacięty mecz. Over punktowy Dirka na granicy 20.5 zostanie moim zdaniem przekroczony. Jedyny tym na ten mecz. Myślę że może być under na granicy ok. 140pts.


PAMIĘTAĆ NALEŻY ŻE TO PIERWSZA KOLEJKA PO KTÓREJ BĘDZIEMY MĄDRZEJSI O POWIEDZMY 50% .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Krótko i na temat póki co. Później się porozpisuję.


1Q DNB:
Chorwacja + Turcja + Litwa + Rosja 2.53 ⛔
Betsafe
5/10

Wszystkie te drużyny powinny w moim odczuciu wygrać swoje mecze spokojnie. A póki pierwsza piątka na parkiecie to powinni spokojnie przeważać.

Oraz wobec absencji Axela:

Gruzja 1.80 ✅
Betsafe
3/10

Didier Mbenga (214-C-80) is back to NT squad as he will replace Axel Hervelle. The latter got injured in the last friendly game of Belgian Lions and will be out for Lithuanian competition
In 2005-2006 Didier Mbenga moved to Dallas Mavericks (NBA) and in Regular Season after 43 games averaged 1.7ppg, 1.3rpg; Play-Offs: 7 games: 0.6ppg, 1.1rpg. In 2006-2007 for he continued with Dallas Mavericks (NBA) and had 0.8ppg. In Nov.&#39;07 moved to Golden State Warriors (NBA), waived in Jan.&#39;08, then signed at Los Angeles Lakers (NBA). In Regular Season after 42 games he showed 2.0ppg, 1.7rpg. In 2008-2009 continued with Los Angeles Lakers (NBA) and in 27 games had 2.2ppg, 1.2rpg. The last season started for Denver Nuggets (NBA), but in Oct.&#39;10 moved to New Orleans Hornets (NBA).
He recorded 8 points last season when Lakers beat New Orleans Hornets 101:95. He also added 2 rebounds and 1 assist to his points.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
ma ktoś jakiś rozkład spotkan w tv bo na to wygląda że bedzie trzeba znowu głównie skupiać sie na internetowych streamach
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Sklady poszczególnych ekip już się klarują, także wrzucam co mam:


Rosja

Sergey Bykov, Andrey Vorontsevich, Viktor Khryapa, Andrei Kirilenko, Timofey Mozgov, Sergey Monya, Anton Ponkrashov, Vitaly Fridzon, Alexey Shved, Semen Antonov, Nikita Shabalkin, Dmitry Khvostov


Litwa

Šarūnas Jasikevičius, Mantas Kalnietis, Tomas Delininkaitis, Rimantas Kaukėnas, Martynas Pocius, Simas Jasaitis, Paulius Jankūnas, Darius Songaila, Kšištofas Lavrinovičius, Jonas Valančiūnas, Marijonas Petravičius and Robertas Javtokas.


Turcja

Izzet Türkyilmaz, Hidayet Türkoglu, Kerem Tunçeri, Oguz Savas, Emir Preldzic, Ömer Onan, Ömer Asik, Ersan Ilyasova, Enes Kanter, Cenk Akyol, Ender Arslan, Sinan Güler


Serbia

Milos Teodosic, Milenko Tepic, Aleksandar Rasic, Ivan Paunic, Nemanja Bjelica, Stefan Markovic, Marko Keselj, Nenad Krstic, Kosta Perovic, Milan Macvan, Dusko Savanovic and Boban Marjanovic.


Hiszpania

Jose Manuel Calderon, Ricky Rubio, Victor Sada, Juan Carlos Navarro, Rudy Fernandez, Sergio Llull, Fernando San Emeterio , Pau Gasol, Marc Gasol, Serge Ibaka, Felipe Reyes and Victor Claver.


Macedonia

Dimitar Mirakovski, Vlado Ilievski, Darko Sokolov, Bo McCalebb, Vojdan Stojanovski, Damjan Stojanovski, Marko Simonovski, Todor Gechevski, Pero Antic, Kiril Nikolovski, Gjorgij Chekovski and Pedrag Samardziski.


Belgia

Sam Van Rossom, Jonathan Tabu, Jorn Steinbach, Guy Muya, Roel Moors, Dimitri Lauwers, Marcus Faison, Randy Oveneke, D.J. Mbenga, Maxime De Zeeuw, Christophe Beghin, Tomas Van Den Spiegel.


Bośnia

Mirza Teletovic, Kenan Bajramovic, Nihad Dedovic, Elmedin Kikanovic, Sasa Vasiljevic, Ermin Jazvin, Milan Milosevic, Edin Bavcic, Henry Domercant, Goran Ikonic, Nemanja Gordic and Aleksej Nesovic


Finlandia

Mikko Koivisto, Antti Nikkila, Kimmo Muurinen, Shawn Huff, Gerald Lee Jr Vesa Makalainen, Tuukka Kotti, Petteri Koponen, Sasu Salin, Hanno Mottola, Petri Virtanen, Teemu Rannikko,


Włochy

Andrea Bargnani, Marco Belinelli, Marco Carraretto, Andrea Cinciarini, Marco Cusin, Luigi Datome, Danilo Gallinari, Daniel Hackett, Antonio Maestranzi, Stefano Mancinelli, Marco Mordente, Andrea Renzi


Czarnogóra

Goran Jeretin, Vladimir Mihailovic, Omar-Sharif Cook, Boris Bakic, Vlado Scepanovic, Vladimir Dasic, Milos Borisov, Milko Bjelica, Vladimir Dragicevic, Nikola Vucevic, Nikola Pekovic, Slavko Vranes


Słowenia

Uros Slokar, Jaka Lakovic, Luka Rupnik, Saso Ozbolt, Matjaz Smodis, Samo Udrih, Dino Muric, Goran Dragic, Goran Jagodnik, Zoran Dragic, Mirza Begic and Erazem Lorbek


Chorwacja

Dontaye Draper, Rok Stipcevic, Marko Popovic, Marko Tomas, Bojan Bogdanovic, Krunoslav Simon, Damjan Rudez, Damir Markota, Luksa Andric, Luka Zoric, Stanko Barac, Ante Tomic


Wlk. Brytania

Robert Archibald, Ogooluwa Adegboye, Andrew Lawrence, Kyle Johnson, Devon Van Oostrum, Drew Sullivan, Joel Freeland, Daniel Clark, Eric Boateng, Ryan Richards, Nathan Reinking, Michael Lenzly, Luol Deng


Grecja

Ioannis Bourousis, Michael Bramos, Nick Calathes, Antonis Fotsis, Kostas Kaimakoglou, Kostas Koufos, Dimitrios Mavroeidis, Kostas Papanikolaou, Konstantinos Sloukas, Costas Vasiliadis, Vasilis Xanthopoulos, Nikolaos Zisis


Łotwa

Janis Blums, Janis Strelnieks, Dairis Bertans, Edgard Jeromanovs, Mareks Jurevicus, Rihards Kuksiks, Davis Bertans, Mareks Mejeris, Arturs Berzins, Rolands Freimanis, Andrejs Selakovs, Martins Meiers
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Darius Lavrinovic nie zagra na Eurobaskecie 2011

To kolejne osłabienie po kontuzji Linasa Kleizy, cos mi sie wydaje, ze Litiwini w tym turnieju daleko tym skladem nie zajada. Litwini beda mieli za przeciwnikow Hiszpanów, ktorzy przyjezdzaja w najmocniejszym skladzie i Turków, ktorym jedynie Erden wypadl w ostatniej chwili ze skladu. Wg. mnie kursy na Litwe sa w tej sytuacji bardzo przesadzone.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Darius Lavrinovic nie zagra na Eurobaskecie 2011 To kolejne osłabienie po kontuzji Linasa Kleizy
Pytanie czy to jest osłabienie, skoro to trener z niego zrezygnował...Bynajmniej tak pisze polskikosz.pl
http://www.polskikosz.pl/news/103165/eurobasket__kemzura_zrezygnowal_z_lavrinovicia_.html
EuroBasket: Kemzura zrezygnował z Lavrinovicia
Darjus Lavrinovic oraz Mindaugas Lukauskis nie zagrają na mistrzostwach Europy - informuje jeden z litewskich portali internetowych
Kestius Kemzura po zwycięskim ostatnim spotkaniu nad Gruzją ogłosił dwunastoosobową kadrę koszykarzy, którzy wystąpią podczas EuroBasketu.
Skład reprezentacji Litwy: Rimantas Kaukėnas, Mantas Kalnietis, Tomas Delininkaitis, Martynas Pocius, Darius Songalia, Simas Jasaitis, Ksistof Lavrinović, Sarunas Jasikevicius, Marijonas Petravicius, Robertas Javtokas, Jonas Valanciūnas, Paulius Jankunas.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
A tutaj news z oficjalnej strony mistrzostw http://www.eurobasket2011.com/

&quot; Lithuania, Turkey and Belgium received very bad news from their medical teams this weekend, that force them to cut key players from their roster with less than four days to the start of the EuroBasket.

The hosts will have a hard time filling the void that Darjus Lavrinovic leaves in the paint. The experienced center is suffering an Achilles tendon injury and as a result coach Kestutis Kemzura had no choice but to leave him out of the final squad.

Lithuania EuroBasket 2011 squad: Šarūnas Jasikevičius, Mantas Kalnietis, Tomas Delininkaitis, Rimantas Kaukėnas, Martynas Pocius, Simas Jasaitis, Paulius Jankūnas, Darius Songaila, Kšištofas Lavrinovičius, Jonas Valančiūnas, Marijonas Petravičius and Robertas Javtokas. &quot;

ja jednak bardziej ufam temu zrodlu ;)
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Za kilka dni startujemy.... pierwsza kolejka przed nami. Z tych postów co poczytałem nasuwa mi się jedno spostrzeżenie : nikt nie mówi nic o Słowenii która moim zdaniem może namieszać. I dobrze bo to mój czarny koń tych &quot;igrzysk&quot;.



Greece - Bosnia &amp; Herzegovina - hm...ciekawy jestem cholernie postawy Greków w takim składzie. Bośniacy - Henry Domercant i Mirza Teletovic - zrobią różnicę. Tutaj też widzę pierwszą niespodziankę i dlatego kurs 4.00 biorę z pocałowaniem ręki do singla.

nie wiem czy nie czytałeś uważnie ale ja pisałem o Słowenii, specjalnie czekałem na ich mecz z Hiszpanią żeby zobaczyć co się dzieje gdyż Malijkovic to trener starej daty i zapewne celowym zabiegiem nie podawał oficjalnie składu do ostatniej chwili, jak dla mnie w reprezentacji Słowenii jest status quo, za wiele się nie zmienia od kilku lat więc uważam że Słowieńcy niewiele zdziałają przy naszpikowanych gwiazdami Hiszpanach, Francuzach czy solidnych Litwinach, Serbach czy Rosjanach niewiele zdziałają.

Co do grania na Bośnię i Hercegowinę to...nie sądze żeby Grecy nawet w takim składzie przegrali z nimi mecz na inaugurację.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Turkoglu na Eurobaskecie u nas tez gral lipe a jakos Turcy dawali sobie rade .... mowic ze nie wyjda z grupy to jest duza przesada ..... oj gruba!
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Dobra. Na bwinie pojawiły się pierwsze odnośniki. Czas ruszać.

Hiszpania - Polska.

Mecz inauguracji gramy z głównym faworytem no i nie ma się co oszukiwać, mimo że kibicował będe Biało - Czaerwonym to z bukmacherskiego punktu widzenia próżno szukać tu jakiegokolwiek rowzwiązania promującego naszych chłopaków. W tym wypadku, najrozsądniejszym typem jest pobranie over 147.5 pkt. @1.90 Hiszpanie lekko wklepią nam 85-95 pkt. Za to nasi powinni powiedzmy dorzucić te 60-70 pkt. Wg mnie jest to najrozsądniejsze typersko rozwiązanie tego meczu.

Serbia - Włochy

Tutaj ciężko jest wytypować cokolwiek konkretnego, gdyż jest to pierwszy mecz i to ekip mocnej (Serbia) z dość solidną (Włochy). Myślę jednak że Serbowie ze spokojem zatrzymają trójkę Bargani-Belinelli - Gallinari. Jedynym problemem może być dyspozycja dnia Włochów. Jeśli takowa się zdarzy, cała trójka będzie siepać z dystansu ile wejdzie, lecz myślę że na pierwszy dzień turnieju i na ten mecz najbezpieczniejsza opcja to jednak Serbia - 6.5 pkt.


Belgia - Gruzja

Ciężki typersko mecz, gdyż widziałem tylko w akcji reprezentację Belgii, która na turnieju w Bambergu spisywała się bardzo dobrze, lecz teraz została pozbawiona jednego z filarów, silnego skrzydłowego Axella Hervelle, znanego z występów m.in w Realu Madryt. Gruzini to dość solidna ekipa mocna pod koszem - Zaza Pachulia i Vladimir Boisa. Zastanowie się jeszcze nad graniem na Gruzinów, jeśli już to wrzucę zwycięstwo Gruzinów @1.60 do jakiegoś systemu.


Czarnogóra - Macedonia

Kolejny niezbyt prosty mecz. Niby na papierze znacznie lepiej prezentuje się Czarnogóra. Lecz to są własnie te ekipy z Bałkanów. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Z racji lepszego składu skłaniam się raczej ku grze na Czarnogórę -
1.33 do systemu, ale raczej nic poza tym. Ten mecz postaram się obejrzeć, żeby zobaczyć potencjalne szanse Czarnogóry w spotkaniu z Bośnią i Hercegowiną.

Francja - Łotwa

Pamiętam mecz Euro 2009 w którym Łotwa napsuła bardzo wiele krwi Rosjanom, później Francuzom. Handicapu -18.5 na Francję w pierwszym dniu turnieju ryzykowac na pewno nie będe. Zostaje mi zatem over 141.5. Myślę że wynik będzie oscylował w okolicach 80-65 dla Francji. Bukmacherzy sugerują się pewnie właśnie spotkaniem sprzed dwóch lat, kiedy to po kiepskim meczu Francja pokonała Łotwę 60-51. Myślę że francuzi wyjdą na ten turniej bardziej nastawieni na ofensywę, co zaowocuje dużą ilością oczek juz w pierwszym meczu.

Na dziś to wszystko. Reszta typów jutro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Wrzuciłem wczoraj w temat i zapomniałem tutaj ;)

Serbia -6.5 1.90 ✅
Bwin
4/10

Litwa -12.5 1.90 ⛔
Bwin
4/10

Rosja -13.5 1.90 ⛔
Bwin
4/10


Podobnie jak wilk z lasu widzę te spotkania. Serbowie są mocni jak zawsze. Włosi niby mają swoje big three i tyle. Przy Serbach sobie nie pograją. Takie moje zdanie. Dużo szerszy skład, dużo bardziej wyrównany.
Brytyjczycy w sparingach nawet nieźle, ale tutaj Litwa będzie miała wsparcie swojej publiki, co dodatkowo doda im skrzydeł. No i zasadnicza kwestia, który Brytyjczyk ma powstrzymać Valanciunasa.
Rosja jak to Rosja, mocna zawsze. Pod koszem Khryapa i Kirilenko, to powinno wystarczyć na Ukraińców. A przecież są jeszcze obwodowi.


Do tego gram sobie taki bet, trochę ryzykowny, ale cóż:

Spain win by 26 or more 2.25 ⛔
Bwin
3/10

Jaka jest różnica miedzy Hiszpanami, a Polakami to każdy widzi. Pod koszem nas po prostu miażdżą. Gasol + Gasol + Ibaka - tego tercertu nikt u nas nie zatrzyma. A przecież są jeszcze Navarro czy Rudy na obwodzie. Moim zdaniem będzie pogrom i tyle. Nie widzę totalnie szans dla Polaków. Niby Hiszpanie kiepsko czasem zaczynają turnieje, ale bez przesady.
Over w tym meczu też fajny typ się wydaje, popieram jak najbardziej.

Co do Gruzji to opłacało się grać jak jeszcze kurs był koło 1.80, teraz po takim kursie bym tego jednak nie ruszał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom