>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

EuroBasket 2011 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Belgia - Gruzja
over 144.5 1/90 ⛔
Unibet
4/10

Gruzini jakoś nie bronią za bardzo i mają overowe mecze. Wystarczy spojrzeć na sparingi:

97:91 z Izraelem
83:79 z Łotwą
80:88 z Litwą
75:82 z Estonią
73:84 z Łotwą
77:72 z Holandią
72:77 z Izraelem
82:74 ze Szwecją

Nie po kolei te mecze. Ale widać, że są to overowe spotkania. Nie bronią za bardzo, rzucają sporo.

Belgowie tak:

74:79 z Kanadą
65:71 z Niemcami
60:66 z Turcją
61:70 z Grecją
81:55 z Bośnią
44:74 z Francją

Poza meczem z Francją to było trochę punktów w tych meczach. Może nie rzucali tak dużo, ale grali z mocniejszymi od Gruzji ekipami. Z Gruzinami będą mieli więcej szans sobie porzucać niż np z Francją, Turcją czy Grecją. Fakt, brakuje Axela, to jest mankament, ale myślę, że swoje rzucą, a na pewno swoje stracą.


Do tego daję tak:

Niemcy - Izrael
over 143.5 1.91 ✅
Betgun
4/10

Jest Dirk jest moc. Niemcy rzucają niemało. A potrafią stracić też niemało. Izrael to raczej obrony super nie ma, bardziej grają do przodu. Ja tu liczę na strzelaninę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Są i player propsy na Expie to coś się pogra.


Dirk over 21.5 1.80 ✅
Expekt
5/10

Kto tam ma rzucać u Niemców jak nie Dirk:?: Dla niego 22 punkty to nie jest wiele, z Izraelem powinien spokojnie tą linię przekroczyć. Ze 2-3 trójki, kilka wolnych na pewno, coś z gry trafi i już się uzbiera.


Gasol under 19 1.85 ⛔
Expekt
4/10

Rotacja w kadrze spora, są 2 Gasole, jest Ibaka, są Reyes i Claver. Z Polską to przewaga będzie spora, więc nie będzie trzeba męczyć najlepszych, zwłaszcza, że kolejne mecze czekają, a w nich lepsi rywale. Myślę, że raczej nie będzie przebywał za wiele na parkiecie, więc nie powinien za wiele zdobyć punktów.


Kirilenko over 14.5 1.85 ✅
Expekt
3/10

W sparingach Andrzej niemało punktował. Myślę, że z Ukraińcami też powinien swoje punkty rzucić. Wraca do kadry po przerwie i na pewno będzie chciał pokazać czego nauczył się w międzyczasie w NBA.


Zaza over 18.5 1.85 ⛔
Expekt
4/10

Gdyby był Axel to by może Zaze ktoś zatrzymał, a tak to dupa. Nie powinno być mocnych na niego w meczu z Belgami. W sparingach sporo rzucał, pokazywał co potrafi. Tutaj powinien to znów uczynić przy osłabionej pod koszem Belgii.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Dobre granie na Dirka, lecz z overem w meczu Izrael - Niemcy bym uważał...może być wesoło i to bardzo, wiadomo z jakiego powodu... ???? dla mnie mecz pozycja obowiązkowa do oglądania, niekoniecznie do typowania.

doszło kilka zakładów. Pierwsze które rzucają mi się w oczy to :

Hiszpania - Polska : Hiszpania -12.5 do połowy. @1.85

Serbia - Włochy : Serbia -3.5 do połowy @ 1.85
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
a ja mam jakieś dziwne obawy co do meczu Serbia - Włochy. Nie kwestionuję tego że Serbia jest drużyną lepszą, etc. jednakże... To mecz który został okrzyknięty meczem dnia na official site i może nim się okazać. Moim zdaniem początek może być bardzo wyrównany. Tutaj wypadałoby zagrać coś dla przekory kursom końcowym. 1.30 na zwycięstwo to mało moim zdaniem i grałbym przeciwnie do Kostucha, czyli +3,5 na Włochów do przerwy. Jeżeli 3 z NBA zagra całe pierwsze 20min to powinni się trzymać na poziomie remisu. (takie moje luźne przemyślenie).

Punktu na Dirka na tym poziomie z Expekt to i ja pobrałem jak tylko wystawili. Podpisuję się pod tym. ✅ Robi się masówka ...hehe...

Meczu Polski nie będę dotykał bo nie wiem jak to wszystko wyjdzie. Powinien być pogrom ale jak Hiszpanie odpuszczą to skończy się na około -20pkt. Punktowy overy zawodników Hiszpanii to bardziej bym szukał w pkt. rezerwowych niż pierwszej piątki.

Same overy lub undery na całe mecze to moim zdaniem loteria przed pierwszymi meczami.

A oto moje luźne przemyślenia : (zagrane w turnieju Eurobasketu na forum, postaram się każdy typ argumentować więc)

Bośnia --&gt; HC +4pkt (3-drogowo) na IQ --&gt; Bośnia na początku na pewno będzie się trzymać osłabionej Grecji. Mirza jak i Henry powinni utrzymąc start meczu. Ostatni mecz z Francuzami przegrany 25pkt pokazał iż na mogą powalczyć z najlepszymi (bodajże +3 po 1Q).

Turcja - łączna liczba punktów po 1 połowie over 38,5 --&gt; tutaj Iliasova, Hedo, Asik, Arslan,Onan i nawet Savas na początku zrobią różnicę. Poza tym mam przebłyski gry Portugalczyków z Polakami i tego w jak frajerski sposób przegrali Finowie ... więc nie spodziewam się fajerwerków i rzemiosło tutaj wygra zdecydowanie. Jednak już końcowy HC -17 powinno zostać pokryte.

Serbia - Włochy --&gt; Over 73,5pkt Pierwsza połowa --&gt; zostaje zaraz wrzucony do konkursu. Sam siebie przekonałem :cool:.
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Belgia-Gruzja
Według buków Gruzja jest faworytem. kursy na nich w okolicach 1,55.
Jednak nie widzę za bardzo powodów aby Belgia nie mogła wygrać tego spotkania.
Dla mnie szanse 50-50
Sparingi sparingami lepiej w nich pokazali sie Gruzini plus dobra gra Zazy Pachulii i stąd te kursy na Gruzinów.
Belgia najbardziej skompromitowała sie z Francuzami jednak z Turkami czy Grekami zagrali dobre zawody.
W eleminacjach do Eurobasketu Belgowie dwa razy pokonali Gruzinów a skład jednych jak i drugich zbytnio się nie zmienił.
W Belgii po za brakiem Axella Hervellea, większąśc zawodników pamięta zwycięstwa nad 1 przeciwnikiem na Eurobaskecie.
Liczę na wyrównany mecz a granica 143,5 pkt jak najbardziej do przekroczenia.
Moje propozycje na ten mecz:
+3,5 pkt Belgia @ 1,85 bet365 ⛔
over 143,5 @ 1,85 bet365 ⛔
Zaza Pachulia over 18,5 @ 1,85 expekt ⛔
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Brakuje Alexa, który w sparingach Belgów zdobywał tak około 15 punktów. W obu meczach z Gruzją w eliminacjach też grał. A Alex sporo znaczy dla Belgijskiej kadry i bez niego Gruzini powinni to wygrać dość spokojnie.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Mecz Belgia - Gruzja odpuszczam. nie ma sensu w pierwszym dniu głowić się nad takimi meczami. ????

Widze że samin1 konsekwentnie promuje Włochów. Ja tez nabrałem wody w usta, lecz ostatecznie daje -3.5 do połowy na Serbię.

Zapraszam oczywiście również do mojego tematu w dziale &quot;kupony&quot; oraz na PW żeby wymieniać luźne, bardzo luźne ???? przemyślenia.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Widze że samin1 konsekwentnie promuje Włochów. Ja tez nabrałem wody w usta, lecz ostatecznie daje -3.5 do połowy na Serbię.
nie promuję tylko na każę się napalać kursem 1.30 bo wiele osób czytających cokolwiek tak myśli, a on mi śmierdzi. Wolę w takim meczu zagrać przeciwko swojej ukochanej drużynie na której w Spodku z grupką jej fanów zdarłem głos. Ciężko grać przeciwko swoim ale gdy ma się czucie to lepiej słuchać rozumu a nie serca. Over pkt mi wystarcza. Reszta w tym meczu nie do ruszenia a do obejrzenia. Luźne przemyslenie.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
DLa mnie najlepszy typ bedzie Serbia-Włochy +8,5 1,65

Póki co ze wszystkich graczy, ktorzy wystąpią w tym meczu to najbardziej znanymi sa Galliniari oraz Bargniani.Będa trzymać gre Włochom szczegolnie w ataku. Oczywiscie, ze Serbia ma bardziej wyrównany skład, z mniejszym rozrzutem między graczami jednak pogromu bym tutaj sie nie spodziewał, zwłaszcza w pierwsyzm spotkaniu turnieju.

Tak jeszcze chodzi mi po głowie jakis over w meczu Niemcy-Izrael.Czy to jezeli chodzi o Dirka czy to jezeli chodzi o sume pkt. 8,5 dla Izraela tez nie byłoby głupie.Grają szybka koszykowke ala Maccabi Tel Aviv. Oczywiscie na Dirka raczej nie będa miec odpowiedzi ale z pewnością beda grac troszke bardziej zespołowo.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Wrzucę 2 ciekawe na pierwszy rzut oka,według mnie, typy na zdobycz punktową zawodnika w meczu.
Betsafe
Tony Parker under 19,5 @1,85⛔31 pkt w 38 minut,praktycznie cały mecz,robił co chciał z Blumsem i innymi obrońcami Łotwy
K.Lawrynowicz over 7,5 @1,85✅12 pkt w niecałe 23 minuty
Linia na Parkera wydaje mi się za wysoka,w końcu nie jest jedyną gwiazdą tej ekipy i nie będzie jedynym liderem,który wykona jakąś ogromną liczbę rzutów w meczu. Od razu mówię,że nie patrzę na mecze sparingowe-bo one według mnie nie będą miały znaczenia w tym jak zagrają drużyny w turnieju. Drugi typ z kolei wydaje mi się całkiem przyjemny do pokrycia,wiadomo że w litewskiej ekipie będzie duża rotacja składem ale Krzysztof chyba ma szansę rzucić te 8 punktów w czasie gdy będzie na parkiecie.
Zapraszam do dyskusji-chętnie posłucham Waszych opinii;)
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Wszystko praktycznie zostało powiedziane na temat pojedynku Hiszpania - Polska.
Dodam ze swojej strony, że ogromna presja jest po stronie Polaków, a jak wypadamy w takich grach, to w wielu różnych dyscyplinach nasi reprezentanci potwierdzali wielokrotnie.
Szczególnie presja na zawodnikach, którzy z reprezentacją nie mają wiele wspólnego. Dokładniej na turnieju takiej rangi i na dzień dobry taki przeciwnik.
Jeśli Hiszpanom będzie się &quot;chciało&quot; i nie zlekceważą Polaków, to powinno być +20.
Kto miałby wziąć ciężar gry na siebie? Koszarek / Kelati?
Koszarek potrafi przy presji spalić się jak niedoświadczony rozgrywający. Kelati zmobilizowany powinien być liderem naszej kadry. Mimo, że często po zakończeniu sezonu w klubie, to kilka meczy potrzebuje, by dojść &#39;do siebie&#39;, ale znając jego charakterystykę, to nie spali się przed meczem, bo gra z Gasolami i innymi. Jest twardy, a gdy zmobilizowany, to trójkami potrafi podcinać skrzydła.
Lampe, Gortat - brak tych dwóch wieży będzie już widać dziś. Otóż, nikt nie zatrzyma wysokich zawodników pod koszem z Hiszpanii, jeśli Ci będą mieli swój dzień.
A tak na marginesie. Koszarek lubuje się w czytaniu prasy, szczególnie po dobrych swoich meczach, gdy się o nim dobrze pisze i wykręcił dobre staty.
Nawiązując do gazet, chciałbym dodać, że nawet nasi &#39;działacze&#39; związani z koszem nie wierzą w sukces i publicznie skazują swoją reprezentację na porażkę. Podkreślając mecz z Hiszpanami.
Co tutaj dużo mówić, jeśli z góry się wykładają ze stresu i przekazują to swoim graczom, zamiast dodawać wiary, otuchy, że będzie dobrze, wspierać, to robią wszystko na opak.
To co pisałem, jeśli Hiszpanie nie podejdą na luzie, to raczej +20 i szkoła kosza dla naszych gwiazdeczek (w szczególności chodzi mi o Koszarka).
Najlepszym komentarzem niech będzie strona naszej reprezentacji : http://www.koszkadra.pl/ -&gt; wiele newsów, ciekawostek, wyników znajdziesz tylko na koszkadra z ... 2010 roku...
Żenada. Nawet aktualnego składu nie ma na Eurobasket... KPINA!
---------------------------------------------------------------------------------
/E:
Moje luźne typki na pierwszy dzień EB:
Włochy +7 @ 1.76 ⛔
Macedonia +7.5@ 1.71 ✅✅
/E2:
Francja - Łotwa over 141.5 @ 1.85✅✅
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Jonas Valanciunas over 7.5 1.85 ⛔
Betsafe
4/10

Ja nie widzę opcji, żeby jakiś Brytol go zatrzymał pod koszem. Ja rozumiem, że są inni podkoszowi też i Jonas nie będzie grał całego meczu, ale widziałem hajlajty ze sparingu (z Czechami tutaj co prawda, ale cóż - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=y0bPKro0Kag) i powinien wg mnie spokojnie tą linię przekroczyć. Spod kosza ma bardzo dobrą skuteczność, wolne rzuca bardzo dobrze. Nie trzeba mu wiele minut, żeby te 8 punktów zdobyć.
Staty ze sparingów:

Czechy - 22 minuty, 26 pkt, 9/10 z gry, 8/8 wolnych, 11 zbiórek, 5 w ataku, 5 fauli, 2 straty, przechwyt
Rosja - 18 minut, 14 punktów, 5/6 z gry, 4/4 wolne, 7 zbiór w obronie (więcej nie wiem bo nie znam ruskiego)
Hiszpania - 11 minut, 10 punktów, 3/5 z gry, 4/6 wolne, 1 zbiórka
Hiszpania - 17 minut, 11 punktów, 3/5 z gry, 5/6 z wolnych, 5 zbiór, 2 w ataku, 5 fauli, 2 przechwyty, 2 bloki.
Rosja - 32 minuty, 13 punktów, 5/8 z gry, 3/8 z wolnych, 16 zbiórek, 9 w ataku, faul, 2 straty
Łotwa - 15 minut, 5 punktów, 1/2 z gry, 3/4 wolne, 6 zbiórek w obronie, 4 faule, 3 straty
Słowenia - 13 minut, 7 punktów, 3/6 z gry, 1/1 wolne, 3 zbiórki, 2 w ataku, 2 faule, strata

Widać, że niezłe statystyki. Przynajmniej wg mnie. Skoro Hiszpanom czy Rosjanom rzucał swoje to Brytolom też rzuci, będzie łatwiej na pewno.



Hrycaniuk under 10.5 1.85 ⛔
Betsafe
2/10

Nie gram mocno, bo nie mam pojęcia co ta kadra może zrobić. Ale przy podkoszowych Hiszpanii nasi raczej nie powinni poszaleć, zwłaszcza Hrycaniuk. Dostanie 3 czapy od Ibaki, 2 razy sfauluje jednego Gasola, 2 razy drugiego i tyle sobie pogra. Takie moje zdanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Sportingbet ma kilka ciekawych linii na zawodników, np. Ilyasova over 10.5⛔ @ 1.833.
Nie wiem dlaczego taka niska, no ale skoro jest to trzeba skorzystać, bo każdy wie, że Portugalii może tyle rzucić do połowy nawet... w betsafe 15.5
E; Fotsis over 7.5✅ @ 1.85 Betsafe
kolejna magicznie wystawiona linia...

E2 ; Videnov over 7.5✅ @ 1.85 Betsafe
2 trójeczki i wjazd pod kosz (choć tego może lepiej żeby unikał znając jego bezsensowne próby z PLK:]) i 8 pktow na liczniku... w expekt 14.5...
P.S.Sorry, że bez statystyk, ale nie chce mi się szukać sparingów, a każdy wie, na co stać tych zawodników i ile zazwyczaj zdobywają punktów;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Runda 1
Czy Chorwacja awansuje do następnej rundy?
Tak 1,3
Bwin
Chorwaci mają w grupie osłabioną Grecję, Bośnię, Macedonię, Czarnogórę czy Finlandię. Niezbyt imponujący zestaw. To trochę niedoceniana ekipa, ale nad wyraz często pokazują swoją wartość. Niektórzy mówią, że wcześniej było z ich składem lepiej, że Ukić był liderem, którego teraz może zabraknąć, ale ja się z tym nie zgadzam, wydaje mi się, że Tomić i Bogdanović z ich umiejętnościami sami zapewnią zespołowi wyjście z bardzo słabej grupy, a przecież pomocników mają niezłych, choćby Tomasa i Popovicia.
Jak daleko zajdą Włochy?
1 runda 2,00
Bwin
Niby mają 3 wielkie gwiazdy, Belinelli ma za sobą udany sezon, tak samo Gallinari, Bargnani już ma wyrobioną markę, ale to tylko pozory, bo są to zawodnicy, którzy opierają się raczej na rzucaniu, może Gallinari jest bardziej wszechstronny, tak więc ktoś te pozycje musi kreować. Włochy to ekipa, w której przepaść między gwiazdami, a resztą stawki jest większa nawet niż u Niemców. Ich do wygranej nad Italią może poprowadzić najlepszy koszykarz ostatnich miesięcy na świecie, ale także Izrael wydaje się mieć nad Włochami przewagę. O Francji i Serbii nie warto wspominać. Jedyna perspektywa dla Włochów to awans z 3 miejsca, jednak Niemcy czy Izrael także na to liczą i mają mocniejsze zespoły.
Litwa - Wielka Brytania
Wielka Brytania +14,5 1,85 Bwin ✅✅✅
Przydałby się jeszcze Pops, ale i tak Wielka Brytania ma wreszcie w kadrze Luola Denga, który teraz, po ostatnim sezonie, jest większą gwiazdą i lepszym graczem, niż kiedykolwiek. Czy w kadrze też będzie takim bulterierem, do którego boją się podchodzić rywale? Gracze z Wielkiej Brytanii prezentują dużą waleczność, więc jest to możliwe. Pod koszem mają Archibalda, jest Daniel Clark, może wiele więcej nie, ale Litwa także ma swoje kłopoty. Linas Kleiza, lider ekipy, nie zagra w turnieju przez paskudną kontuzję, tak samo jeden z Braci. Kaukenas i Jasikievicius będą na tym turnieju nękać rywali, ale to jest turniej, oni są doświadczeni, i na pewno nie będą chcieli wyeksploatować się w pierwszym spotkaniu, gdzie Brytyjczycy będą grać bez bagażu jakiejkolwiek porażki, bić się o każdą piłkę i mogą wznieść się na wyżyny.
Gruzja - Belgia
Gruzja 1,6 Bwin ✅✅✅
Belgowie nigdy mnie nie przekonywali, nawet w meczach, które pewnie wygrywali ze słabymi ekipami. Nie mają Alexa, pewnie będą zmuszeni więc do rzucania jak wariaci za 3 i liczenia na jakąś dobrą serię. To samo potrafi Gruzja, ale nie tylko. Jak Zaza dominuje nad rywalami, to potrafią włączyć się inni wysocy i po cichu robić to samo, co on. Ogólnie, lepsze wrażenie robią Gruzini, mają mocniejszy zespół, jednak nigdy nie wiadomo, czy zagrają świetne spotkanie, czy totalną klapę. Ja im jednak zaufam, wierzę w to, że będą mieli niekoniecznie dobry, a co najmniej średni dzień, bo taki wystarczy do pokonania Belgów.
Serbia - Włochy
Serbia 1,35 Bwin ✅✅✅
Wiele osób widzę nie wierzy w to, ale dla mnie to 100% pewniak. Serbowie ze swoją aktywną defensywą nie pozwolą rozkręcić się liderom Włochów, Belinelli i Bargnani to wyłącznie rzut, trzeba po prostu dobrze się do nich ruszać. Serbia ma wspaniałą ekipę i chciałbym, żeby zdobyli złoto (oczywiście zacznę wcielać te życzenie po odpadnięciu Polaków;)). Zabraknie lidera, Novicy, ale on nie zawsze na wielkich turniejach, dawał kadrze tyle, co choćby Krstić lub obwodowi, na czele oczywiście z Teodosiciem. Nie widzę możliwości, by Serbowie przegrali z tak przeciętną ekipą, jaką są Włochy, tym bardziej, że jak wyjdą z jedną porażką więcej do drugiej rundy, wiemy, kto tam czeka i może być ciężko to nadrobić. Tak więc zdeterminowani, pewni siebie, mocni Serbowie powinni spokojnie poradzić sobie z nie najtrudniejszą, choć dość wymagającą przeszkodą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
t_goral 18

t_goral

Użytkownik
Francja vs Łotwa @ Under 142,5 @ 1,90 Bet365 ⛔⛔⛔ 89-78
Wg mnie bet dnia. Francja przyjeżdża w najsilniejszym składzie od lat i na pewno włączą się w walke o medale. Parker, Batum, Diaw i Noah. Tych zawodników nie trzeba przedstawiać. Szkoda, że kontuzja doznał Turiaf, bo wtedy pierwsza piątka byłaby koszmarem dla wszystkich ataków tych mistrzostw. Ale i tak Francuzi mają czym postraszyć rywali. Brakuje im tylko strzelców za trzy, ale nadrobią to defensywą. Łotwa przyjeżdża bez największej gwiazdy Biedrinsa i nie powinni zaistnieć na tych mistrzostwach. Francuzi wg mnie wygrają pewnie to spotkanie. Łotwa będzie mieć problem aby wyjść z 60 pkt.
Turcja vs Portugalia @ Turcja -16,5 @ 1,90 Bet365 ✅✅✅ 79-56
Wicemistrz świata w słabej formie? Być może, w sparingach grali słabo, jednak w tamtym roku było podobnie i skończyło się na medalu. Portugalia to outsider tej grupy i całych mistrzostw. Tylko dzięki zwiększeniu liczby drużyn do 24 mogli zagrać na tych mistrzostwach. Turcja powinna od razu pokazać, że nie można jej lekceważyć. Mają moc pod koszem Asik, Ilyasova i draftowany w tym roku Kanter. Do tego weterani Onan i Turkoglu, który trochę przygasł, jednak cały czas jest groźny.
Słowenia vs Bułgaria @ Bułgaria +15,5 @ 1,90 Bet365 ✅✅✅ 67-59
Słowenia przyjeżdża bez kilku ważnych zawodników. Brakuje Udriha czy Nachbara. Jednak i tak mają niezły skład Dragić, Lorbek czy Laković to uznane marki. Powinni powalczyć na tych mistrzostwach jednak pewnie znowu czegoś zabraknie do medalu. Bułgaria możee liczyć na Videnowa czy braci Ivanow. Wg mnie dziś powalczą i w tym meczu nie będzie blowoutu.
 
advantage 2

advantage

Użytkownik
TYP 1 # [Tobet]

???? Hiszpania - Polska
▶ Typ: Polska under 63.5
▶ Stawka: 3/10

Już dziś rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w koszykówce, które zostaną rozegrane na Litwie. Nasza kochana reprezentacje nie ma praktycznie żadnych szans na awans do dalszej części rozgrywek. W &quot;naszej&quot; grupie zagrają: Hiszpania, Turcja, Portugalia, Litwa oraz Wielka Brytania. Jedyną drużyną na mniej więcej naszym poziomie będzie zespół z Portugalii, choć i tu o zwycięstwo nie będzie łatwo.

W pierwszym spotkanie Biało-Czerwoni zmierzą swe siły z największym kandydatem do końcowego zwycięstwa, czyli Hiszpanią. Obrońcy tytułu, dawno nie grali w tak mocnym składzie. Trener Sergio Scariolo ma do dyspozycji takich zawodników jak: bracia Gasol, Rudy Fernandez, Juan Carlos Navarro, Ricky Rubio czy ten który nie dawno dostał hiszpański paszport, Serge Ibaka. Z pewnością cała drużyna jest naszpikowana gwiazdami i na każdej pozycji jest po 2-3 wysokiej klasy zawodników. W sparingach poprzedzających Wrześniowy turniej, Hiszpanie zagrali ośmiokrotnie. Wygrali siedem spotkań, a tylko raz ulegli kadrze Litwy (18/08/2011 Kowno Hiszpania - Litwa 76 - 88). Najlepszym strzelcem w tamtym meczu jak i we wszystkich spotkaniach towarzyskich był Pau Gasol. Hiszpanie w tych pojedynkach średnio w każdym meczu rzucali 82 punkty, a tracili tylko 63.

Nasz zespół grał bardzo, ale to bardzo średnio w spotkaniach sparinogwych. Trener Ales Pipan razem se swoimi podopiecznymi rozegrali 10 meczów kontrolnych, lecz tylko w dwóch udało im się wygrać. Takie nadzwyczajne zdarzenie miało miejsce z Bułgarią 64:55 oraz Bośnią i Herzegowiną 86:68. W tych pojedynkach towarzyskich Polska traciła średnio 71 oczek, a rzucała zalediwe 64. Wydaje mi się, że brak Lampego, Gortata i słaba forma Kelatiego spowoduje, że siła ogania naszego zespołu jest na prawdę słaba. Wątpię by przeciwko reprezentacji Hiszpanii, która jest głównym kandydatem do końcowego zwycięstwa Nasi chłopcy potrafili rzucić więcej punktów niż 63.5. Uważam, że granica jak na Biało-Czerwonych jest zbyt wysoka, a po takim kursie, żal nie spróbować.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Francja Over 80,5 1.85 ✅
Fajny typ,Francuzi potrafią rzucić sporo punktów,a Łotysze nie zatrzymają ich na niskim wyniku na pewno.Parker i Batum powinni rzucić po 20pkt a reszta zespołu też rzuci swoje na pewno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Brak czasu, brak czasu, brak czasu, ale postaram się i ja coś poudzielać w typach na EuroBasket na Litwie. Wszystkie kursy pochodzą ze Sportingbetu.

Na początek 2 długoterminowe. Choć 1 z nich może się szybko zakończyć pozytywnie jeśli Dirk zagra na swoim poziomie ???? Ale może być i tak, że nikt tego nie dokona...Zobaczymy.

1. ???? Którykolwiek z zawodników zdobędzie 35 pkt lub więcej --&gt; TAK - 1,833 ✅ 36 pkt Bargnani
W NBA niestety albo i stety dla EuroBasketu lockaut więc o jakimkolwiek oszczędzaniu się playerów z USA nie ma mowy. Ilyasova, Nowitzki, Parker, Kirilenko, Teodosic, Navarro, Gasol, Bargnani --&gt; m.in. któryś z tych zawodników jest spokojnie w stanie rzucić te 35 pkt lub więcej. Szczególnie jednak - jak wielu tu typujących - liczę w tym zakładzie na Nowitzkiego. Myślę, że skoro Dirk już gra na EuroBaskecie i póki co jest lockaut to nie będzie on oszczędzany a wręcz przeciwnie w pełni wykorzystywany. Niemcy nie mają wybitnych koszykarzy właśnie oprócz Dirka i Kamaana, ale to raczej typowy walczak niż ofensywny zawodnik. Więc gra Niemiec będzie się opierała tylko i wyłącznie na obecnym MVP finałów NBA. Jeśli tylko Nowitzki będzie w gazie to te 35 pkt nie powinno być barierą nie do przejścia. To samo zresztą tyczy się każdego z graczy, których wymieniłem, ale żaden z nich nie jest tak osamotniony w ataku jak Nowitzki w kadrze Niemiec.


2. ???? Najlepszy strzelec Turcji --&gt; E.Ilyasova - 1,925
Tu w zasadzie jest tylko 1 pytanie. Ilyasova czy Turkoglu, bo nie sądzę, żeby nagle jakiś inny zawodnik stał się podstawową opcją w ataku Turków. Turkoglu to już nie ten sam zawodnik co kiedyś. Co prawda nadal to wielka gwiazda, ale jego walory ofensywne w porównaniu do tego co było kiedyś sporo spadły. A Yliasova wprost przeciwnie. I przymierzy za 3 i zagra pod koszem i dobije z trumny. Jak dla mnie jeśli tylko w łatwiejszych spotkaniach (o ile takie dla Turków będą ?) trener da mu pograć to powinien być najlepszym strzelcem Turków. Albo on abo Turkoglu. Mój wybór padł na Ilyasove.

I 1 zakład na dziś ze spotkań. Potem może coś jeszcze dorzucę, ale 1 kolejka nigdy nie jest za pewna.
???? Serbia - Włochy (HC HT -3/0) --&gt; 1 - 1,85 ✅ HT 35-29
Jest to faktycznie jedno z ciekawszych spotkań dziś rozgrywanych. Serbia dla mnie to 1 z faworytów do głównych miejsc. Jak co roku zresztą. Serbowie 2 lata temu w bardzo fajnym stylu wywalczyli srebro i to całkiem młodym składem. Dziś Serbia to nadal ta sama młoda drużyna, ale już doświadczona o 2 lata więcej. Długo się zastanawiałem czy zagrać HC do połowy czy końcowy. Spróbuję jednak do połowy, z tego względu, iż dla Serbów wygranie tego spotkania to priorytet. Bo przecież w grupie jest jeszcze Francja, Niemcy z Nowitzkim i nieobliczalny Izrael z Łotwą. Grupa więc wcale nie łatwa. Porażka w 1wszym spotkaniu z Włochami postawiłaby Serbów w ciężkim położeniu. Stąd uważam, że od 1 kwarty nie będzie zamulania tylko mocna obrona i nacisk szczególnie na 3ke playerów z NBA - Bargnaniego, Belinelliego i Gallinariego. 3ka ta to podstawa włoskiej reprezentacji. O ich powstrzymanie zbytnio się nie obawiam, bo taki trener jak Ivkovic na pewno już dawno rozpracował Włochów. Dodać też trzeba, że Włosi mają słabe rezerwy w porównaniu choćby do Serbów. Na Litwie pewnie znów będzie sporo kibiców serbskich co też im pomoże, bo trzeba przyznać, że jeżdżą Serbowie za swoimi koszykarzami na każde większe zawody. Podobnie jak Słoweńcy. Tak więc osobiście spodziewam się agresywnej gry Serbów od samego początku celem uniknięcia nerwowej końcówki już w 1 spotkaniu co mam nadzieję zaowocuje wygraną 1wszą połową co najmniej 3 pkt.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Francuzi potrafią rzucić sporo punktów
2 ostatnie imprezy mistrzowskie to średnia 72.2pkt z 15 spotkań i raptem 3 razy przekroczona linia 80.5... Owszem Łotysze będą tu outsiderami, ale bez przesady... Bronić potrafią, Francja powinna spokojnie kontrolować mecz, więc wątpię w over.
P.S. w konkursie dałem under 80.5 i h2 dlatego też napisałem mój obraz dzisiejszego pojedynku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom