>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euro Cup 2011/2012

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Spokojnie Bayern moze tam powalczyc. Sklad Spartaka wcale nie jest taki mocny. Beverliego sie maja bac, Zupana, Halperiva itd? Nie sadze. FCB ma dobry sklad, solidnego trenera i handi jest zdecydowanie w ich zasiegu. Moze nawet pokusza sie o niespodzianke. Z Homanem to tam jest 10 solidnych graczy, moze brakuje super strzelcow ale nadrabiaja w obronie i sa grozni dla kazdego.

Bayern + 9.5 1.90 2/10
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Pecherova doszukałem się w końcu że nie zagra jednak nie miałem jak tego podać.
Co tutaj dużo mówić z 17-20 w 1Q dostali dwa techniki w 1min i zrobiło się od razu 7pts za nic.
21-38 po meczu. Ależ sobie dogodziłem... i wyszukałem zespół....fuck po trzykroć fuck ;-)
skuteczność żenująca ???? 3/13 za 3pts) nie będę wspomniał o skuteczności za 2pts.
Życie.....Valencia bardzo spokojnie. Belgowie tłuką Asvel aż miło i odechciało mi się tego oglądać ;-). No dzisiaj te mecze to afryka... Asvel nie gra nic nadzwyczajnego a odjeżdża belgom i już jest +7 dla Francuzów. 5 min do końca...
E: Ukraińcy dochodzą na 56-57 biorą czas i co .......... strata ???? no żenujące.... TO BYŁA NAJWAŻNIEJSZA AKCJA MECZU.... co za życie. ⛔
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Niech Twoim zdaniem Turow zdal kartkowke na plus, moim zdaniem nie. Potrafisz sie z tym pogodzic? Jesli uwazasz, ze strefa rozlozyla na lopatki Dexie to oznacza, ze Ty nie zdales kartkowki. Mysle ze ciezko napisac wieksza glupote o tym meczu. To Dexia wygrywala i prowadzila gre. Zawalili atak przez swoje pudla i Turow doszedl. Slimak tu nie ma nic do rzeczy, jesli cos robil to przeciwko swoim. Ciebie naprawde nie rusza 50-75 z Budu czy udajesz? Pojechali do sredniakow i nie sa w stanie rzucic 50 oczek a Ty mowisz ze jest ok? Ogarnij sie chlopie. To kompromitacja Turowa ogromna. Winnicki postawi strefe i Dexia powie &quot;o kurde ale nas zaskoczyl nie wiemy co zrobic chyba przegramy ale dol&quot;. Budu nie potrafi wygrac nawet z tragicznym zespolem Siroki, -30 z Cedevita tez robi wrazenie. Strach sie bac ale spoko Jacus w rewanzu postawi strefe tak? Cudo.
Rozumiem, że to do mnie, a nie do masterp, bo ja pisałem o sprawdzianie i kartkówce.
Czy zawsze jeśli mam przeciwne zdanie do twojego, to musisz odpowiadać takim aroganckim tonem?
Ja wiem, że ty masz &#39;uczulenie&#39; na Turów i pewnych kwestii nie odbierasz, pewnie nie docierają. Ok. Jakoś nie ruszyło mnie 50 punktów w Podgoricy, to co pisałem w analizie. Zatem jak możliwe, że skoro średniakom rzucili 50 punktów, to najlepszej drużynie w grupie rzucają 68 punktów? Jestem ciekawy twojej teorii, jak to się mogło stać.
Alba wykorzystywała okrutnie, gdy center schodził do podwojenia. Wtedy Alba momentalnie odnajdowała swojego zawodnika spod kosza. Takich akcji najwięcej było w I połowie i były głupie straty. Bodaj pod koniec IIIQ Turów w ataku miał 4-5 akcji nie zakończonych koszem. Alba budowała przewagę. Turów zacieśnił obronę i Alba potrafiła mieć takie straty jak w PLK, że oddawali piłkę wprost w ręce zawodników lub podawali w trybuny.
-30 z Cedevita? Widziałaś w ogóle, że to był pierwszy mecz na wyjeździe inauguracyjny w LA? Ekipy na swoje obrony wchodzą w różnych etapach sezonu. Specyfikiem tamtejszych lig jest, że mają bardzo mocny przygotowujący fizycznie obóz przedsezonowy.
A gdy mierzysz się na otwarcie z Cedevita na jej hali, gdzie trenerem jest Drazen Anzulowic, który ma pod sobą Warrena, Drapera, Car i Smodisa, to mnie nie dziwi te -30. W ogóle! Szczególnie ta dwójka sporo znaczy.
Dziwi mnie, że nadal tak się bronisz, w bardzo dziwny sposób i przywołujesz wyniki z początku sezonu... Opisujesz, to wszystko , tak jakby teraz Anwil miałby się bać ŁKSu w rewanżu... A porażka Barcelony z Getafe na wyjeździe miałaby zwiastować, że Barca musi wymienić zawodników.
Ciężko ci patrzyć obiektywnie na grę Turowa, bo ty już ostro powiesiłaś na nich hak w poprzednim sezonie, szczególnie w PO, gdzie Trefl był dla ciebie murowanym kandydatem, który miał powieść Turów do zera... Ta drużyna nie będzie grała nigdy widowisko jak Real, czy Barca... Ja rozumiem, jedni nie znoszą jednego zespołu, drudzy innego. Ja nie lubię najbardziej Anwilu i Prokomu w PLK, a ostatnio grałem na Anwil, bo musieli się odbić i miałbym patrzyć na ostatni wynik i bać się, bo przegrali ostatni mecz z Siarką? W obstawianiu nie chodzi o lubi- nie lubi. Trzeba się przyglądać na potencjał zespołu i formę zawodników, którzy stanowią o jej sile. W obronie stanowi cały zespół Turowa. W ataku jest ich kilku, choć tak na prawdę każdy może zaskoczyć. Mielczarek np. dobrze radził sobie w obronie w Berlinie, co mnie zaskoczyło pozytywnie i miał bodajże 2 bardzo ważne zbiórki w ataku.
To pochodzi powoli już pod walkę z wiatrakami, bo ty nie chcesz na siłę dostrzegać nic w tym zespole i te 50 punktów z Buducnostem było dla ciebie jak na zbawienie. 68 w Berlinie, to czego przypadek? Zlekceważenia, czy tego, że Alba słabo broniła?
Najdziwniejsze, że jeśli mam odwrotne zdanie, to zaraz lecą dziwne teksty w moją stronę, gdzie ja skupiałem siię na meczu, a ty bardziej, aby mi dokopać tekstami. Następnym razem proszę cię - skup się na samym meczu.
Winnicki postawi strefe i Dexia powie &quot;o kurde ale nas zaskoczyl nie wiemy co zrobic chyba przegramy ale dol&quot;
Właśnie strefą w ostatnich 2 minutach Turów zatrzymał Dexie. Popełniali błąd 24s, ale ty pewnie znajdziesz wymówkę, że Dexia grała na czas. A takie teksty, co zacytowałem, to kompletnie nic nie wnoszą, które ty piszesz...
. Ciebie naprawde nie rusza 50-75 z Budu czy udajesz? Pojechali do sredniakow i nie sa w stanie rzucic 50 oczek a Ty mowisz ze jest ok? Ogarnij sie chlopie.
Tak jak pisałem w analizie. Po kilkunastu godzinach , po zaciętym z dogrywką lecieli do Czarnogóry, gdzie spotkali się z żelazną obroną. Ewidentny dołek nastąpił po Treflu. Potwierdzony w Czarnogórze oraz na własnym parkiecie porażka na własne życzenie z Czarnymi.
W takim razie, wpadki Trefla z Siarką, Anwilu z Siarką, to po prostu rozluźnienie tych pretendentów, czy czego to była oznaka?
Jedna ekipa notuje zwyżkę formy, druga dołuje. To jest sport. Z takich porażek, gdzie rzuca się tylko 50 punktów, trzeba wyciągnąć wnioski. Gdyby, to był zespół bez charakteru i woli walki, to by nie potrafili z tego wyciągnąć żadnych wniosków. Każda porażka jest nauczką.
I tak jak pisałem przed meczem, te 50 punktów wcale mnie nie zraziło, bo w tym zespole jednego każdy może być pewien - walki. Turów był bez jaj, gdy przechodzili zmiany wewnątrz struktur, a we wspomnianym sezonie na ławce był Obradovic - Urlep, a pod sobą miał Loyda, Graya, Wójcika, którzy tylko liczyli na siano... To była najgorsza ekipa, która się mogła trafić, bo nie miała takiej woli walki jaką posiada zespół Winnickiego , a wcześniej Filipovskiego.
Turów jest mocniejszy niż w poprzednim sezonie, bo ma wyrównany i szeroki skład. Ma wartościowych zmienników na każdą pozycję. W poprzednim cały czas klepał Thomas, który był bardziej combo niż prawdziwym PG.
Teraz Turów ma prawdziwego PG - Moore&#39;a, który woli podawać i znacznie więcej widzi na boisku od Thomasa, bo skupia się tylko na podaniach.
Wracając do samego meczu w Berlinie, to dla mnie dobrym rezultatem byłoby -10 i tak się sprawdziło. Zawodnik Alby równo z syreną kończącą mecz trafił za 3 i to dało -11. Identyczna sytucja była na koniec 2Q, gdzie bodajże Schultze również z dystansu trafił równo z syreną. Alba miała w trakcie trwania kwarty łącznie ok. 5 takich akcji, że kończyli pod presją obrony rzutem w ostatniej sekundzie akcji.
Jeśli w pomalowanym będzie lepsza pomoc i komunikacja, to Turów nie stoi na straconej pozycji w rewanżu. Jednak Alba, to za bardzo doświadczony zespół, by dała się podejść, w takim meczu, bo to jest zespół z potencjałem na grę w Eurolidze, a już na pewno w EC powinni też zajść wysoko, dlatego mnie osobiście cieszy postawa Turowa w Berlinie, bo nie pękli, gdy Alba odskoczyła pod koniec IIIq na bodajże 16 punktów. Turów wtedy skupił się w obronie i Alba popełniała łatwe straty, Turów grał na dobrej skuteczności w ataku i odrobili chyba do 9 albo 8 punktów.
Na ok. niecałe 2 minuty do końca Turów zdołał odrobić na -6, ale jeśli dobrze pamiętam, to Jackson, który próbował wchodzić pod kosz stracił piłkę pod samą obręczą.
W sytuacji, gdy Buducnost pożegna Nikole do NBA i obecnie od miejsca 2-4 ekipy mają bilans 1-2, Turów nadal zachowuje szanse na wyjście z grupy. Wtedy będzie trzeba uwagę skupić głównie na największej indywidualności tego zespołu, byłego zawodnika Polpkau i reprezentanta Kanady - Jermaine Anderson. Ten zawodnik robił co chciał z obrońcami. W najbliższym rewanżu nie będzie już miał tak łatwo, bo nie wierzę, aby Turów złapał znowu taką zadyszkę jak po meczu z Treflem. Dlatego niech się lokaut kończy, to wtedy poznamy co znaczy Buducnost bez gwiazdy, czyli zawodnika z NBA.
Na prawdę, skupmy się na rzeczowych argumentacjach do spotkania, a nie , że w połowie twojej odpowiedzi są indywidualne wycieczki. One nie pomagają nikomu przed meczem.
Te -11, to dla jednych spora przewaga, a dla drugich coś sugerująca.
Z tego co wiem meczu w TV nie było. Po meczu rozmawiałem z kilkoma kibicami Alby i byli zaskoczeni postawą Turowa. Chwalili zespół. Przede wszystkim za to, że przy tym jak Alba tak odskoczyła, to Turów postawił cięższe warunki.
-11 z Berlina zamazuje nieco obraz spotkania. Alba trafiała na prawdę z bardzo trudnych pozycji. I przede wszystkim błąd wysokiego, gdy pomagał w obronie, zostawała luka i stracili przez takie akcje ok 10. punktów. Bardzo dużo jak na taki zacięty mecz.

Przed meczem pisałem.
Dla Ciebie jest żałosny co sezon, a przez kilka sezonów z rzędu walczy o mistrzostwo... Jeśli znowu na wyjeździe dostaną ok 20 punktów, to ok - zwrócę honor. Przed meczem mówię stanowcze nie, takim wracaniem i opieraniu się na takim słabym meczu, bo Turów często tracił koncentrację w meczu i to była ich słaba strona i na pewno mecz w Podgoricy nie pokazuje ich możliwości w pucharach.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
samin1 524

samin1

Użytkownik
W sytuacji, gdy Buducnost pożegna Nikole do NBA i obecnie od miejsca 2-4 ekipy mają bilans 1-2, Turów nadal zachowuje szanse na wyjście z grupy. Wtedy będzie trzeba uwagę skupić głównie na największej indywidualności tego zespołu, byłego zawodnika Polpkau i reprezentanta Kanady - Jermaine Anderson. Ten zawodnik robił co chciał z obrońcami. Dlatego niech się lokaut kończy, to wtedy poznamy co znaczy Buducnost bez gwiazdy, czyli zawodnika z NBA.
To się ma idealnie pod mecz z Dexią... Teraz zobaczymy na co stać Buducnost. Moim zdaniem kurs 1.30 to przesada. 3.25 jak prezent mikołajkowy ⛔ kolejny głupi ⛔ i aż grzech byłoby nie spróbować. Z Nikolą w składzie Dexia puściła ich -13 jednak skuteczność wołała o pomstę do nieba. Rewanż na pewno będzie wyrównanym widowiskiem dlatego takie kursy trzeba pobierać, bo kto nie ryzykuje ten nie ma.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dexia powinna powalczyc zdecydowanie, kurs na nich to nieporozumienie. Ja wezme +8.5 pkt jesli nie ma Vucevica (18 pkt / 6 zb) to nie wiem kto tam ma grac, koles z rocznika 94 ma przestraszyc Amerykanow z Dexii? Nie zartujmy. Problemy Dexii są dwa. Krotka lawka i przestoje w grze bez punktow. Czy to liga czy puchar to ciagle sie powtarza ale powinni dzis dac rade.

4.5 Dexia 3/10

+8.5 Dexia 8/10
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dexia piękną końcówkę zagrała :] Oglądał ktoś gdzieś ten mecz ?? Strefa czy pressing wykończył Dexię ?? W betsafie oczywiście linia +/- 7 :] Czasem nie mogę aż uwierzyć w tą dokładność linii. Wszystkie linie z połówkami dziś linia równa i oczywiście zwrot :] Ręce opadają :]
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Prezent mikołajkowy był do 33min...wtedy było 51-61 i od tego momentu Dexia stanęła. Straty w ataku w ostatnich minutach...głupi faul po braku zastawienia deski na 13s przed końcem... znowu dali ciała w ostatnich chwilach ????. Wybacz Dawczan ;) czegoś takiego nie mogłem przewidzieć...w dogrywce źle zaczęli bo się zagotowali.... bez Nikoli zespół Podgoricy nie będzie istnieć...
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ja nie mogę ogarnąć Alby.Jak mogli to przegrać???
Frajerstwo w końcówce i nic więcej.Niech ich szlag.

18% za 3 60% z osobistych.Chyba im wyślę pisemne gratulacje.
No a Turów już wymordował 2 zwycięstwa,ciekawe czy do trzech razy sztuka.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Banvit - Lokomotiv ▶ ✅ w tym meczu jakoś nie będę analizował potencjału który moim zdaniem jest porównywalny. Zakładamy scenariusz który jest dostępny w zapowiedzi http://www.eurocupbasketball.com/ulebcup/competition/results/showgame/preview?gamecode=90 Będzie mecz dwóch drużyn które chcą awansować i wycyckać Gran Canarie. Kurs 1.50 godny uwagi.
Oostende - Valencia ▶ ⛔ ⛔nie mogę jakoś uwierzyć że Hiszpanie będą oglądać się na Asvel i kalkulować. Chcąc zając pierwsze miejsce powinni tutaj wygrać. Przewaga na każdej pozycji jest ogromna. Nowa miotła tj. trener nic nie zmieni z takim przeciwnikiem który przewyższa ich o minimum jeden poziom. Kurs 1.50 również pobieram.
Ostatni mecz nad którym się pochylę ale nie wiem czy go zagram jest Buducnost - Alba ▶ mecz o pietruszkę (Alba nie przegra tego 18pts więc jest pierwsza w tabeli) ale kursy wystawione na gości 2.25 to moim zdaniem przesada. Turów nie umiał wykorzystać braku Nikoli Vucevica. Alba aż takimi ogórkami nie jest aby nie wykorzystać tego osłabienia. Francis z Allen-em powinni tam troszkę namieszać pod koszem. Liczę również na punkty Wood-a i dobre rozegranie Schaffartzika. Gospodarze moim zdaniem muszą liczyć na bardzo dobrą skuteczność i wielkie frajerstwo gości aby nawiązać walkę. Kurs 2.25 warty zastanowienia.
Układałbym to jakoś tak :
Valencia ▶ ⛔
Valencia + Banvit ▶ ⛔ ✅ OGÓLNIE ⛔
Valencia -4,5 + Alba ▶ ⛔ ✅ OGÓLNIE ⛔
Valencia + Alba + Banvit ▶ ⛔ ✅ ✅ OGÓLNIE ⛔
E: Panowie przeanalizujcie dokładnie układ między Banvitem a Kubaniem i nie wychodzi tak jak to wy widzicie.... 15 przewagi da dopiero Banvitowi pierwsze miejsce. Dalej..... Cibony bym w ogóle nie ruszał bo z tego zespołu została tylko nazwa. Hapoel ma kim postraszyć więc może bez obrony over siądzie. Nymburg nic nie musi bo i przegrana daje im pierwsze miejsce, ale jakby nie patrzeć to goście grają mocno ofensywnie co przy ogórkach z Holandii powinno wystarczyć. Moim zdaniem jednak NO BET.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Jutro przed nami ostatnia kolejka fazy grupowej Eurocupu.Do obsadzenia są jeszcze 4 miejsca,o które będzie walczyć 7 ekip-Aris,Rudupis,Asvel,Lukoil,Kuban,Banvit oraz Gran Canaria.

Obecna sytuacja w grupach:




Jutrzejsze mecze :

 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dobrze myślę, że ZW Banvit max 7 pktami to 1.msce dla Kubania i awans Turków ??
Jeśli tak to Banvit ZW 3-6 pktów @ 5.25⛔ Bet365
E ; no Banvit jednak bardziej skomplikowany, bo dochodzi GC, bo przecież mała tabelka wchodzi w grę. Nymburk także wg mnie NB... mecz o nic, hgw czy ławce Czechów będzie się chciało... Jeśli już to z meczówe o nic proponowałbym Donieck✅... Francuzi w pt mają wyjazd z LH, 1.msce niemal pewne, więc nie powinni się spinać zbytnio
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Groningen-Nymburk 2 1,35 ✅

Raczej warto zagrać na gości.Nymburk powinien zakończyć fazę grupową 5-1 bo Holendrzy są poprostu słabi.Pierwsze miejsce w grupie Czesi w sumie już mają zapewnione,ale dodatkowa wygrana to dodatkowe pieniądze ;) Holendrzy w ogole do mnie nie przemawiają,goście zechcą zbiją,ale i tak przynajmniej powinni wygrać.Kurs na podbitke jak znalazł.

Cibona-Hapoel 1 1,55 ⛔

Obie ekipy już o nic nie grają,obie odpadają z Eurocupu.Cibona powinna jednak powalczyć o godne pożegnanie,o pierwsze zwycięstwo w tej edycji Jurocup.Hapoel ostatnio słabiej gra,w lidze zaledwie 1 pkt wygrana at home z przeciętnym rywalem.Nie sądze by goście mieli zamiar się spinać i wygrać ten mecz.

Narazie te 2 typy wydają się najbardziej ciekawe,jest też kilka według mnie zaniżonych kursów,ale to już jutro ;)

e: Korzystając z wniosku Obserwatora można skusić się na Kuban+7,5 po 1,61 ⛔.Imo Banvit ostatnio złapał formę,to z Kuban conajmniej 8 nie powinni wygrać.Rosjanie wiedzą po co jądą i na pewno nie po to pracowali 5 kolejek by zaprzepaścić tą szansę w ostatniej kolejce.Kurs do przyjęcia a szanse dosyć spore ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rumak57 271

rumak57

Coach
Teraz mam takie pytanie orientujecie sie moze co wynika z tabeli prokomu czy jak wygraja a budnocost przegra to awansuja i czy macie pojecie w jakim skladzie dzisiaj jada do wegier gracze z Berlina? warto na berlin?
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Teraz mam takie pytanie orientujecie sie moze co wynika z tabeli prokomu czy jak wygraja a budnocost przegra to awansuja i czy macie pojecie w jakim skladzie dzisiaj jada do wegier gracze z Berlina? warto na berlin?
zacznę od sprostowania ???? Turów nie Prokom.... Na Węgry to nie wiem jaką paczką jedzie zarząd Alby ???? Paczka jedzie do Czarnogóry. Turów nie ma szans na awans. Alba będzie pierwsza jak nie przegra ponad 18pts. Buducnost będzie drugi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
A co sądzicie o typie Oostende - Valencia -&gt; na Valencie wygrają?
Imo Valencia o nic już nie gra a w lidze ostatnio przegrali at home z Cajasolem.Oostende u siebie powinno powalczyć,wątpie też,że goście będą jakoś mocno skoncentrowani.Mecz o nic,każdy tutaj może wygrać,ale ja jednak bardziej bym się skłaniał ku gospodarzom;)


E:Valencia jednak gra chyba o 1 miejsce,jednak biorąc pod uwagę ten mecz z Cajasolem to nie wiem czy Hiszpanom będzie się chciało zbytnio grać.Kursy lecą na gospodarzy i chyba coś w tym jest;)

dzięki Samin1
 
el-loco 211

el-loco

Użytkownik
Imo Valencia o nic już nie gra a w lidze ostatnio przegrali at home z Cajasolem.Oostende u siebie powinno powalczyć,wątpie też,że goście będą jakoś mocno skoncentrowani.Mecz o nic,każdy tutaj może wygrać,ale ja jednak bardziej bym się skłaniał ku gospodarzom;)
W Valencii z różnych przyczyn nie zagrają: Thiago Splitter (śr.14 pkt), Stefan Markovic (śr.7,3), Florent Pietrus (śr.6,3), Victor Clavier (śr.5,3), Vitor Faverani (śr.5,8)[statystyki z Eurocupu]

kadry http://www.valenciabasket.com/index....i=1567&amp;amp;lann=en
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom