>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euro Cup 2011/2012

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Spartak St. Petersburg - Cedevita Zagreb
Data: 15-11-11 16:00
Typ: 2
Kurs: 4.85
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj w Europie odbędzie się bardzo dużo meczy koszykówki męzczyzn w ramach europejskich pucharów takich jak EuroCup i EuroChallenge. W jednym z nich dojdzie do starcia Cedevity Zagbrzeb która na wyjeździe zmierzy się ze Spartakiem St. Petersburg. Według bukmacherów, gospodarze tego pojedynku nie powinni mieć żadnych problemów z wygraniem tego spotkania, jednak ja jestem zdecydowanie innego zdania. Spartak St. Petersburg to obecnie 8 drużyna ligi rosyjskiej, która składa się z 10 zespołów. Na swoim koncie Spartak St. Petersburg ma 2 porażki, których doznali w starciach z Khimki Moska 81:87 oraz jednym punktem z Lokomotivem Rostov w stosunku 74:75. Obydwa mecze grane były na wyjazdach i to ich jeszcze ratuje, ponieważ wiadomo, że we własnej hali gra się znacznie lepiej. Jednakże Cedevita Zagreb to obecnie wicelider rozgrywek Ligi Adriatyckiej, ustępując tylko Union Olimpiji. W lidze z pośród 7 rozegranych meczy, wygrali 6 z nich i doznali tylko jednej porażki (na początku sezonu na wyjeździe właśnie z liderem z Olimpiji 81:84). Reszte meczy Cedevita Zagreb zdecydowanie wygrało oprócz minimalnych zwyciestw, jakie odnieśli na wyjazdach z Crveną Zvezdą Belgrad (91:90) oraz 83:80 z BC Radnicki Vrsac. U siebie wygrali chociażby z 6 zespołem Buducnostem Podgorica 92:62 oraz 8 w lidze KK Zagrzeb 97:51. Wyniki mówią same za siebie. Zespół Cedevity Zagreb gra na prawdę świetnie i zupełnie nie rozumiem dlaczego tak wysoki kurs na nich dzisiaj, lecz miejmy nadzieję, że wejdzie. Typ warty ryzyka!
Ja Ci z chęcią wytłumaczę dlaczego taki kurs, otóż nie uwzględniłeś w tym wszystkim formy St.Petersburga z VTB Promo Cup, gdzie Rosjanie w swojej grupie są jak na razie niepokonaną drużyną, a we własnej hali ogrywają wszystkich włącznie ze świetnym CSKA, pozostałe zwycięstwa zostały odniesione różnicą minimum 10 punktów co pokazuje że Petersburg ma spory potencjał jeśli chodzi o spotkania we własnej hali. Oczywiście nie umniejszam tu formy Cedevity, która bardzo dobrze radzi sobie w ABA league, jednak mimo wszystko myślę że dziś zbyt wielkiej krzywdy nie zrobią Rosjanom ;)
Petersburg (-6) 1.66 Bet365✅
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka eurocup 18:45 15.11.2011
Aris - Nymburk
typ: -10.5 pkt Nymburk
3.50
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej kolejki fazy grupowej eurocupu aris saloniki na wlasnym parkiecie podejmie mistrza czech cez nymburk. Faworytem zdecydowanym tego spotkania wydaja sie byc goscie z nad naszej poludniowej granicy. Aris Saloniki przezywa ogromne problemy finansowe, z reszta jak prawie kazdy klub w grecji. Aris odczuwa je jednak szczegolnie. Rowniez z forma greckiego zespolu jest nie najlepiej. Aris przegral jak do tej pory wszystkie, cztery spotkania w lidze.
12/11-11 Grecja A1 Dramas vs. Aris 84:81
06/11-11 Grecja A1 Panionios vs. Aris 78:66
29/10-11 Grecja A1 Aris vs. Kolossos Rhodes 66:75
23/10-11 Grecja A1 Panathinaikos vs. Aris 84:72
Dla Arisu start w europejskich pucharach jest dodatkowym klopotem. Grecy beda musieli oplacic wyjazdy druzyn na spotkania w dalekich krajach, co napewno odczuje szczupla, klubowa kasa. Nymburk natomiast to zespol ktory od kilku lat buduje zespol na sukces w europejskim pucharze. Nymburk byl blisko awansu w tym sezonie do euroligi, wygral nawet z druzyna khimek moskwa i to w rosji. W lidze druzyna z czech kroczy od zwyciestwa do zwyciestwa. Dzis do Salonik rowniez przyjechala po wygrana. Biezaca forma, sklady obydwu druzyn jak i problemy greckiego zespolu wskazuja, ze czesi zdecydowanie wygraja dzisiejsze spotkanie.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Może ktoś kto oglądał napisać coś o meczu Turowa.Po statach Turów do połowy był w grze,a później nie mam pojęcia co się stało.
Tak wczoraj się zastanawiałem nad poziomem polskiej ligi i jednak z roku na rok jest coraz niższy,bo wydaje mi się,że Turów za Filipovskiego to by pocisnął tą Podgorlicę. No ale z drugiej strony będzie więcej polaków grających na poziomie reprezentacji
 
basketrulez 3

basketrulez

Użytkownik

Zajmujący aktualne 2 miejsce po 7 kolejkach w lidze Belgijskiej z dorobkiem 5 zwycięstw i 2 przegranych zespól Dexia będzie podejmował 8 krotnego mistrza Niemiec zespół Alby.Nieznacznym faworytem bukmacherów jest Niemiecki zespół i nie ma si czemu dziwić.Berlińczycy maja dokładnie taki sam bilans Z-W jak ich dzisiejsi rywale 5-2 obie porażki poniesione na wyjeździe.W drużynie gospodarzy prym wiodą Shan Foster
Ronell Taylor Justin Cage i to właśnie do nich należ zdobywanie punktów drużyna ta nie odniosła jeszcze większych sukcesów zarówno na arenie miedzy narodowej jak i szczeblu narodowym.Dodam tylko ze 2 razy wygrał puchar Belgi .W drodze EuroCup-u wyeliminowali Besiktas wygrywając u Siebie 74:63.Dodam tylko kilka slow do drużyny Alby gra mocno w obronie przez co ich rywale maja problem z osiągnięciem Lini 70 pkt tylko 2 drużyny na 7 meczów zdołało osiągnąć to linie i oba ta mecze bylu przegrane przez zespól z Berlina.Jeżeli chcą dzisiaj wygrać muszą mocno popracować w obronie dodatkowo są to pierwsze mecze w grupie wiec nikt nie będzie szalał tylko będzie to rozważną gra jaka preentuja obie ekipy aby wywieść jak najlepszy rezultat...

????Dexia Mons Hainaut - Alba Berlin(150,5) under 1,85

 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Jutro szykuje się kilka fajnych spotkań.
Zastanawiam się nad postawieniem:
Khimki-Vef Ryga
Tu chyba najlepszy będzie handicap na gospodarzy.Gra gości opiera się na tercecie graczy:Bertrans,Sims,Millage.Sims raczej nie poszaleje,pozostała dwójka też nie powinna zaskoczyć.W tym spotkaniu widzę pewne zwycięstwo gospodarzy.
Lukoil-Lyon
Na pierwszy rzut oka fajny typ na gości po ładnym kursie.Lukoil ograł słabe Ostende na wyjeździe ale Lyon to za wysokie progi.Niestety pojawia się jedno ale:wyczytałem na zagranicznym forum,że Parker ma nie zagrać w tym spotkaniu,a to zmieni postać rzeczy,bo Parker to połowa tego zespołu.
Ma ktoś może info czy rzeczywiście Parker nie zagra?? Bardzo by się przydało
Nymbruk-Groningen
Czesi mają niezły zespół,a goście przegrali u siebie z mało mi znanym zespołem Litewskim bez żadnego Amerykanina w skladzie.Więc raczej Groningen to cieniasy.
Tu widzę handicap na Nymbruk
Lietuvos-Azovmash
Wydaje mi się,że Lietuvos jest trochę przeceniony.Azovmash już raz wygrał w tym sezonie z Litwinami u siebie różnicą 10 punktów.I jestem skłonny graćHandicap +8,5 na Mariupol,zwłaszcza że mają fajny skład z kilkoma strzelcami i jeśli tylko Minard zagra wreszcie dobrze to powinni powalczyć nawet o zwycięstwo.
Też jest jedno ale,mianowicie Azovmash rozwiązał kontrakt z Golubovicem, a patrząc po statystykach nawet solidnie się prezentował(7pkt,4,zb,2blk) Nie wiem czy wlasnie jego nie zabraknie Ukraińcom aby sprawić niespodziankę.
Valencia-Oostende
Tutaj pewny handicap na gospodarzy.Oostende to cieniaki,a Valencia musi wygrać.
I jeszcze mi sie rzuciło w oczy Le Mans-Krka
Francuzi mają dobry zespół i powinni odnieść zwycięstwo Krka raczej słaba jest a ostatnio dostali baty w lidze i w pucharze
Chętnie usłyszę opinie innych użytkowników o typach.Mi się wydaje,że mają sens ale zawsze mogę się mylić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
samin1 524

samin1

Użytkownik
Luźne myśli.
Myślę o Turowie i ich kolejne porażce. To na pewno Dexia po kursie 2.50 całkiem całkiem choć można znaleźć wyżej. Liczę się z tym że ten zespół traci trochę na swojej jakości na wyjeździe ale większość ekip tak ma .......
HAPOEL JERUSALEM też wygląda całkiem przyjemnie i nawet ten hc powinien zostać pokryty. Po Cibonie została już tylko nazwa, myślę jeszcze o overze ale poczekam na linie.
Grupa G wygląda nader ciekawie. Beneton napewno postawi cieżkie warunku u siebie ale obawiam się że z Spartakiem krótka ławka może mieć spore znaczenie....... Cadevita moim zdaniem powinna ogarnąć niemiaszków.
Rudupis - Aris tych kursów nie rozumiem i jemu muszę się przyjrzeć.
Wygrana Lukoil jeżeli informacja Wilq-a o absencji Toniego jest 100% i nie pojechał do Sofii.
Valencia powinna spokojnie ogarnąć HC 14.5. Pomalowane będzie zdominowane niesamowicie skoro u przeciwników jest Dragisa Drobnjak który w polskiej lidze szału nie zrobił . Do tego Nando na obwodzie &quot;zrobi różnicę&quot;.
E:
Grałbym : Lukoil + Dexia + Valencia -14,5. Reszty bym nie tykał bo to Eurocup gdzie wszystkie wyniki są możliwe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
river 148

river

Użytkownik
Jutro szykuje się kilka fajnych spotkań.
Zastanawiam się nad postawieniem:
Khimki-Vef Ryga
Tu chyba najlepszy będzie handicap na gospodarzy.Gra gości opiera się na tercecie graczy:Bertrans,Sims,Millage.Sims raczej nie poszaleje,pozostała dwójka też nie powinna zaskoczyć.W tym spotkaniu widzę pewne zwycięstwo gospodarzy.
Warto dodac, ze Khimki w tym sezonie juz wygraly z Lotyszami. W lidze VTB w Rydze bylo 85-75 dla Rosjan.
Tez wlasnie mysle o HC tylko zastanawiam sie na jakim poziomie. Raczej ostroznie w granicach 12-14 i kursie na poziomie 1,5-1,7.

I jeszcze mi sie rzuciło w oczy Le Mans-Krka
Francuzi mają dobry zespół i powinni odnieść zwycięstwo Krka raczej słaba jest a ostatnio dostali baty w lidze i w pucharze
Krka ledwie w niedziele wieczorem grala mecz w lidze adriatyckiej z Cedevita gladko przegrany ponad 20pkt. Dzis podroz do Francji i jutro juz mecz. Czasu wiec na odpoczynek niewiele. Zdecydowanie Le Mans i to z HC na poziomie 7-8pkt po kursie 1,7-1,8.
Grupa G wygląda nader ciekawie. Beneton napewno postawi cieżkie warunku u siebie ale obawiam się że z Spartakiem krótka ławka może mieć spore znaczenie....... Cadevita moim zdaniem powinna ogarnąć niemiaszków.
Rowniez zwrocilem uwage na Cedevite i wg mnie takze powinni wygrac. Choc czy na nich postawie cholera wie. W niedziele mnie nie zawiedli;)
Co do Spartaka to sklaniam sie ku Rosjanom. Moze nawet z jakims minimalnym hc.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Aris został mocno przebudowany na ten sezon,oprócz doświadczonego Tapoutosa i Dominica Jamesa nie ma tam kogoś na kim by mozna zawiesic oko.Rudupis głównie gracze z rodzimego podwórka ale jest kilku ogranych jak Salenga,Butkevicius czy Viskontas.Jest nawet Kadziulis którego znamy z polskich parkietów.Ja bym tego nie ruszał,nie dajcie sie zwieść marką zespołu jakim jest Aris.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: BC Rudupis - Aris BC Thessaloniki
Data: 22.11.11r 18:00
Typ: 2
Kurs: 3.51
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj o godzinie 18:00 dojdzie do rozgrywania drugiej kolejki koszykarskiego turnieju EuroCup, który jest nieco mniej prestiżowy niż Euroliga, więc dobrych zespołów w tych rozgrywkach nie brakuje. W jednym ze spotkań rozgrywanych dzisiejszego dnia dojdzie so sptkania litewsko-greckiego, z którego do starcia według mnie górą wyjdą Grecy, a dokładnie mówiąc drużyna Arisu pochodząca z Salonik. Jest to renomowany zespół w greckich rozgrywkach, który oczywiście nie jest na tyle silny co Panathinaikos czy Olympiakos, jednak należy pamiętać, że są zawsze groźni bez względu na to z kim grają. Tym bardziej, że ich przeciwnikiem nie będzie zbyt wymagający przeciwnik, jakim jest litewski Rudupis. Drużyna całkowicie mi nieznana, dlatego posłużę się tutaj przede wszystkim statystykami. W obecnych rozgrywkach Rudpis zajmuje 3 miejsce. Na swoim koncie ma 6 zwyciestw i 1 porażkę, jednak należy pamiętać, że oprócz Zalgrisu Kaunas i Lietuvas Rytas, nikt tak bardzo znany w tej lidze nie gra. W dotychczasowych meczach, Rudupis zdołał wygrać wszystkie - trzy mecze u siebie. Przeciwnikami Rudupisu byli: Baltai Kaunas (3 zwyciestwa i 3 porażki w lidze), Naglis Adarkis (0 wygranych na 6 meczy), Techasas (0 wygranych w 5 meczach), a na wyjazdach wygrywali z K?dainiai Triobet 88:80 (1 wygrana na 5 meczy), Sakalai 94:72 (2 zwycięstwa na 7 meczy) oraz przegrali 86:98 z Szawle. Jak widzimy Rudupis nie grał z nikim dobrym, dlatego ich pozycja w tabeli jest całkiem dobra, ponieważ zajmują miejsce na podium. Dzisiaj przyjdzie im grać ze znacznie bardziej ogranym i doświadczonym przeciwnikiem jakim jest Aris Saloniki, który ma odwrotną sytuację do Rudupisu. W swojej lidze na 5 rozegranych meczy, wygrali tylko jedno. Było to zwyciestwo odniesione w ich ostatniej kolejce 83:68 we własnej hali z Ikaros Esperos. Swoje 4 poprzednie mecze przegrali 84:81 na wyjeździe z K.A.O. Dramas oraz też na wyjeździe 78:66 z Panionios Athens oraz w Atenach na inaugurację sezonu z faworyzowanym Panathinaikosem, kiedy to &quot;koniczynki&quot; wygrali &quot;tylko&quot; 84:72. Drugi mecz u siebie przegrali 75:66 z Kolossos Rhodes. Warto jednak zanzaczyć, że te drużyny w tym sezonie spisują się wyśmienicie. Panathinaikos wygrał wszystkie 4 swoje mecze (w tym z Olympiakosem), taka sama sytuacja z drużyną Kolossos, który także wygrał 4 mecze i nie przegrał ani jednego. Panionios to wicelider ligi (4 na 5 meczy to zwycięstwa). Jedynie dziwi porażka na wyjeździe z KAO Dramas oraz uzasadnione zwycięstwo nad Ikaros. Podsumowując, według mnie w tym meczu Aris udowodni swoją przewagę zdobytą na przestrzeni wielu lat, ponieważ są znacznie bardziej doświadczonym zespołem. W ostatniej kolejce wygrali z przewagą 15 punktów i mam nadzieję, że utzrymają tą formę do dnia dzisiejszego.
???? ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
kokocz... naciągana ta analiza
Aris w obecnym sezonie ma mega problemy finansowe (budżet klubu jest blisko dwa razy mniejszy niż w zeszłym sezonie, nie mówiąc już o poprzednich)! Na zagranicznych forach trąbią o tym od tygodnia już chyba ???? Oni nie mają kasy na grę w pucharach a głównym priorytetem w obecnym sezonie jest utrzymanie w lidze!
Nie polecam ruszać tutaj Arisu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
shuygiven 2,8K

shuygiven

Użytkownik
Kokocz dość stronnicze te Twoje argumenty. Jak nie ma kasy w klubie to na nic wszystkie argumenty. Nie dotykam tego!
Osobiście bardzo kusi mnie na grę przeciwko Turowiakom. &quot;Belgowie&#39;&#39; naprawdę mogą ich powieźć. Oglądałem ich drugi mecz z Besiktasem w eliminacjach do EuroCup. Deron zdobył tylko 7 oczek, a ich gra naprawdę mi się podobała. Handi na DMH plus4,5 i chyba czysta 2 na livie jak zobaczę pierwszą kwartę! Macie jakieś przemyślenia w tym kontekście?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
PGE Turów Zgorzelec - Dexia Mons
Typ; 1 ✅
Kurs: 1.61
Buk: pinnacle
Stawka:5/10
{EuroCup, 19:00}


Turów włącznie z ostatnim meczem w ramach EuroCup ma serię trzech porażek z rzędu. O ile Buducnost w grupie, grający na swoim terenie jest będzie bardzo groźny, głównie przez bardzo dokładną obronę, to atut &quot;własnego&quot; parkietu Turów musi wykorzystać koniecznie.
Napisałem &quot;własnego&quot;, bo mecze w ramach EuroCup przygraniczna ekipa rozgrywa w Zielonej Górze.
Zielona Góra oddalona jest od Zgorzelca nieco ponad 100km, w związku z tym zagorzali kibice, którzy są z drużyną na dobre i na złe wybrali się dziś autobusami oraz prywatnymi samochodami, by wspierać swoich zawodników, w bardzo ważnym dla nich meczu.
Dodatkowo spodziewani są również kibice Zastalu Zielona Góra, szczególnie Ci, którzy mają zakupione karnety na mecz swojego zespołu, na mecze pucharowe Turowa mogą wchodzić za darmo.
Turów ostatni mecz w Zgorzelcu przegrał z osłabioną ekipą Czarnych Słupsk. Niezrozumiałe dla mnie było, że Winnicki w pierwszej kwarcie daje grać takim zawodnikom jak : Edwards, Jankowski, czy Mielczarek - ta trójka gra na prawdę bardzo krótko, a wchodzi najczęściej, gdy losy meczu były rozstrzygnięte. Jednak z tego co mi się udało dowiedzieć, to trener PGE Turowa Zgorzelec ,w meczu z Czarnymi eksperymentował składem, właśnie ze względu na mecz w ramach puchary, by sprawdzić kilka ustawień, bo nigdy mu się nie zdarzało podczas pierwszej kwarty w rotacji skorzystać z dziesięciu zawodników.
Dexia, to zespół jak najbardziej w zasięgu rywala. O ile z Buducnostem i Albą, Turów ma szanse na własnym parkiecie, to Dexia zaliczana jest do ekipy na poziomie Turowa.
Dlatego Turów musi wykorzystać przewagę parkietu, a kibice na prawdę zrobią różnicę, w tym meczu.

Mecz na żywo na antenie Eurosport 2 od godziny 19:00, więc zapewne bet365 wystawi te spotkanie na żywo, więc będzie można odpowiednio reagować.


Powodzenia!
 
M 16

masterp

Użytkownik
Pieniądze to jedno, nawet jeżeli bolesne dla graczy jest to, że 1 dnia miesiąca na koncie przelewu brak. Natomiast ambicja i walka to drugie. Ile razy było tak, że klub X jedzie gdzieś na wyjazdowy mecz i wszyscy są przekonani, że będzie wpierd.. bo kasy brak, media robią szum. Tymczasem zawodnicy się spinają i po prostu grają, bo jakby nie było na boisku, parkiecie zapomina się o wszystkim (każdych problemach) i liczy się tylko zwycięstwo. Jak dla mnie warto spróbować Greków, choć wiele argumentów wskazać nie można. Litwini mają Salengę, Kadziulisa i garstkę młodych zdolnych. Powinni wygrać, ale po takim kursie nie postawiłbym na nich ani złotówki.
Co do Turowa to Dexia gra szóstką Amerykańców tylko i wyłącznie. Turów szeroki skład i trzeba się odbić od dna w którym są od paru Tygodni. Myślę, że Turów wygra na przekór tym pseudoznawcom, którzy myślą, że zarobią na porażce polskiej drużyny. Oby dziś nie było powtórki sprzed roku z Sopotu.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Słyszałem także o problemach finansowych Arisu o jakich mówią c1amak i ShuyGiven, jednak patrząc na lige litewską oraz na rywali z jakimi grał Rudupis to nie zrobili na mnie wrażenia. Swietna 3 kwarta Arisu i trzymanie gry w całym spotkaniu dało zwycięstwo!
Dzięki za komentarze ;) Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
samin1 524

samin1

Użytkownik
Co do Turowa to Dexia gra szóstką Amerykańców tylko i wyłącznie. Turów szeroki skład i trzeba się odbić od dna w którym są od paru Tygodni. Myślę, że Turów wygra na przekór tym pseudoznawcom, którzy myślą, że zarobią na porażce polskiej drużyny. Oby dziś nie było powtórki sprzed roku z Sopotu.
Lubie to :cool:. Jak pseudo znawca straciłem dziś na Dexia. Jak pseudo znawca muszę powiedzieć że Turów w Europie to piach. Kickert show i tyle. 3min bez punty Dexia (między 5-2 w 4Q) zadecydowały o takiej końcówce. Zabrakło 3sekund aby utrzeć Tobie nosa. Powiedz mi co z tego skoro 6 zawodników jak to mówisz przeciwstawia się tak wielkiej rotacji i potędze jaką jest Turów? Czy my rozmawiamy o tym czy Dexia wytrzyma cały sezon czy jeden mecz.
Nie rozwodząc się i kończąc polemikę z Tobą coraz bardziej się przekonuję że ci pseudo znawcy różnych dyscyplin nie są mile widziani.
co za młodzież nam rośnie....
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Panie Samienie widzę dziwny ton ostatnio w Twoich wypowiedziach - i to mnie niepokoi, ale do rzeczy.
Dexia grała bardzo prosty basket, zaryzykuję, że bardzo podchodzący pod streetball. Nie rozumiem już dlaczego Turów gra takimi &quot;zrywami&quot;. Jeśli rywal się im postawi, to stają, a mają ostatnio momenty w meczu, że błyskawicznie przechodzą z obrony do ataku i odwrotnie. Wtedy rywal się gubi.
Trzeba zauważyć, że Turów wczoraj ładnie rozrzucał piłkę, miał puste pozycje i nie trafiają. Ten brak skuteczności zamazuje ich obraz gry. Wczoraj Turów wygrał dzięki strefie w ostatniej minucie/ostatnich sekundach meczu, bo gdy Turów krył 1on1, to Belgowie się bawili z Turowem, przy strefie się ostro gubili.
Widok radości Turowa był bezcenny.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Jak dziwny ton ? nie mogę przez PW więc pytam tutaj. i zapewne od razu do usunięcia posty nasze.
Masz rację muszę się opanować i ugryźć w język.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Alba Berlin - PGE Turów Zgorzelec
Typ: 2(+14)
Kurs: 1.83
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10

Gdyby nie fakt, że na hali O2 World w Berlinie zasiądzie grubo ponad 10 tysięcy ludzi, to na ten mecz oznaczyłbym 60/40. Jednak z tego względu co napisałem, to daję 65/35, ale z racji, że Turów poprawił swoją koncentrację, w meczu, pokazując, że mając bardzo ogromną przewagę grali skupieni do ostatniej sekundy. Tego im brakowało we wcześniejszych meczach. Potwierdali, to sami zawodnicy , ale dodawali również, że cały czas nad tym pracują.
Czy może być lepszy moment niż po ogromnym prowadzeniu i walki do ostatniej sekundy w Starogardzie Gdańskim, gdzie Turów wygrał 105:55, by przekonał w końcu nas do tego na europejskich parkietach?
Najmocniejszy rywal w grupie, ale nawet najsłabsze ekipy w lidze, czy pucharach odpowiednio się mobilizują na takie spotkania, by sprawić jak najwięcej problemów faworytowi i powalczyć o zwycięstwo. Sport nas do tego już przyzwyczaił. Dlaczego nie miałaby powalczyć ekipa z Polski? Do Berlina ze Zgorzelca jest &quot;rzut beretem&quot;. Koszykarze nie będę czuć zmęczenia, bo dziś po porannym treningu na swoim obiekcie udali się do autobusu, który musiał pokonać nieco trochę ponad 200 km, cały czas jadąc autostradą.
Kontuzja, której nabawił się John Edwards w ramach EuroCup z belgijską Dexią nie okazała się poważna i zawodnik z zespołem trenował już przed meczem z Albą. Jego obecność będzie bardzo ważna pod koszem, bo z Dexią pokazał coś, do czego nie przyzwyczajeni byli obserwatorzy PLK, bo nawet przeciwko najsłabszym ekipom w PLK, Edwards nie prezentował takiej wysokiej formy.
To co wywołałem przed meczem z Polpharmą w swojej analizę, to najbardziej odpowiedni moment na powrót formy Davida Jacksona, który będzie musiał rywalizować z bardzo groźnymi Amerykaninami - Dashaun Woodem oraz Kyle Weaverem. Obaj zawodnicy stanowią najczęściej o sile Alby w ataku.
Duet Wood - Weaver kreowani są przez reprezentanta Niemiec - Heiko Schaffartzika.
Dlatego tutaj, gdy wiele razy narzekałem na postawę Gustasa, tak w tym meczu będę liczyć głównie na jego doświadczenie, bo Alba jest ograna w pucharach i nie można sobie pozwolić na chwilę dekoncentracji przeciwko takiemu zespołowi na ich parkiecie.
Swój typ argumentuję również, że koszykarze Turowa jadą na ten mecz w bojowych nastrojach i zapowiadają walkę o zwycięstwo, w które wierzą.
Dla mnie mecz z Buducnostem, to nie jest adekwatne, by sugerować się przed tym meczem. Turów grał z zespołem z Czarnogóry niemalże z marszu po bardzo zaciętym i męczącym meczu z Treflem Sopot, który przegrał po dogrywce. Od tego momentu Turów złapał poważną &quot;zadyszkę&quot; ze swoją formą po której nie ma już śladu. Dlatego, ten Turów, który oglądałem przeciwko zespołowi z Podgoricy, to historia. Każdy zespół ma swoje słabsze chwile. Nawet najlepsze zespoły na świecie, to jest sport, ale żeby od razu skreślać ekipę, bo przegrała wyjazdowy mecz z Buducnostem -25 z wymęczonym Turowem, który w dodatku stracił formę i zderzył się w najgorszym momencie z żelazną obroną zespołu z Czarnogóry?
Uważam, że Turów będzie walczyć z Albą do końca, bo wie, że potrzebuje przegrać jak najmniejszą ilością punktów w Berlinie, bo w kolejnej rundzie pucharu, czyli meczu rewanżowym rozegrywanym w Zielonej Górze zagra właśnie ponownie przeciwko Albie.
Dlatego jak najmniejszy deficyt z dzisiejszego meczu będzie ich głównym zadaniem, bo o zwycięstwo Turowa będzie ciężko, to ja planuje wygraną Alby maksymalnie 10 punktami.
Alba, to ośmiokrotny mistrz Niemiec, który będzie miał za sobą ogromną ilość kibiców, więc będzie chciał od początku narzucić swój styl gry.
Dlatego pierwsza połowa wg. mnie będzie bardzo ważna do dalszego przebiegu spotkania, bo jeśli Turów nie da się gospodarzom rozstrzelać i wejść na ich obroty, aby później cały mecz ich &quot;gonić&quot;, to widowisko powinno oscylować w granicach 10 punktów.
Dlatego koszykarze zdają sobie sprawę i przed meczem z wiceliderem Bundesligi, mówią:

Michał Chyliński, obrońca PGE Turowa: Alba jest w bardzo dobrej formie. Nasz przeciwnik wygrał ostatnio kilka ciężkich spotkań. Zespół z Berlina gra zorganizowaną i przemyślaną koszykówkę. Nie będzie łatwo ich pokonać. Jesteśmy jednak dobrej myśli i jedziemy do Berlina po zwycięstwo. O niczym innym nie myślimy. Gra z takim zespołem mobilizuje nas jeszcze bardziej. Nie możemy dać sobie narzucić ich stylu gry, a więc grać naszą koszykówkę. Czujemy się dużo pewniej po ostatnich dwóch zwycięstwach. W meczu z Dexią pokazaliśmy, że potrafimy walczyć do końca. Przyda nam się to w spotkaniu z Albą.

Mariusz Niedbalski, asystent trenera : Chcąc wygrać z Albą musimy bardzo dobrze wracać do obrony i zagrać dobrze na tablicy bronionej, bo sam Torin Francis ma trzy zbiórki ofensywne na mecz. Jak zwykle w naszym przypadku o wyniku będzie decydował fakt, czy będziemy potrafili narzucić przeciwnikom swój styl gry, a więc walczyć agresywnie w obronie i przechodzić do szybkiego ataku. Jeżeli nam się to uda na pewno jesteśmy w stanie tam wygrać. Z takim nastawieniem jedziemy do Berlina.

Po dwóch kolejkach EuroPucharu Alba Berlin z kompletem wygranych prowadzi w tabeli grupy H. PGE Turów z bilansem 1-1 jest trzeci.

Najważniejszy, aby Turów grał cały czas skoncentrowany przy zespołowej obronie, bo jakoś nie spodziewam się, by Winnicki chciał dłuższy czas w meczu stosować krycie każdy swego.
Mecz na żywo w Eurosport 2, więc zapewne również i na żywo w bet365. Będzie można kontrować.

Jednak postanowiłem wybrać się do Berlina, choćby ze względu, by zobaczyć ten obiekt, to liczę, że gdyby mój typ był błędny, to na live zrobicie odpowiednią kontrę. Bo mi pozostaje tylko oglądać mecz i liczyć, że się uda.

Powodzenia!
✅ 79:68
✅ 4,25j
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom