>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Euro Cup 2011/2012

Status
Zamknięty.
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Po raz kolejny zapowiada się kilka fajnych spotkań.
Lukoil-Valencia
Typ:Valencia ✅
Kurs:1.57
Gospodarze się są jakimś mocnym zespołem,zwłaszcza że ledwo uporali się z Asvelem bez Parkera.W zespole gości ostatnio w dobrej formie jest Splitter,w duecie z De Colo powinni się uporać z gospodarzami.
Rudupis-Nymbruk
Typ:Nymbruk✅
Kurs:1.47
Nymbruk radzi sobie bardzo dobrze i powinni bez problemu ograć gospodarzy.

PAOK-Khimki
Typ:Khimki
Kurs:1.37✅
PAOK nie ma szans.Przegrali z VEF,z którymi Khimki wygrali bez najmniejszego wysiłku.

Oostende-Asvel
Typ:Asvel
Kurs:1.9✅

Oostende to nie jest jakiś niesamowity zespół,żeby na Asvel kurs był 1.9
Parker+Turiaf powinni wystarczyć na wygraną.
_______________________________
:zoltakartka: Teraz ten typ wydaje się sporą głupotą.
Alba-Turów
Typ:Alba -11,5⛔
Śmieszny handicap.Alba jest o 2 klasy lepsza niż Turów.Oglądałem drugą połowę Turowa z Dexią i wygrana Turowa to wielki przypadek.Dexia grała niefrasobliwie kilka razy nie trafiając w szybkich atakach,a i tak Turów był cały czas w tyle.
Zagra Edwards który jako jedyny pokazał się z dobrej strony w meczu z Dexią i robił sporo zamieszania.Ale myślę,że i tak Turów będzie miał po raz kolejny okazję zobaczyć,że wygrywać to mogą tylko w polskiej lidze.

Ciekawie jeszcze wygląda typ na Gravelines z Hapoelem.Francuzi są w świetnej formie ostatnio i moga powalczyć o zwycięstwo.

_____________________________________
Ale fart z tym Asvelem,jesli dobrze spojrzałem zaczęli od 5-17,i to jeszcze grając tak tragicznie że byłem pewien o blowout.Ale z biegiem meczu zaczeli grać fajną koszykówkę szczególnie w obronie i gładko wygrali.
Reszta spotkań nie mogla skończyć się inaczej.No może oprócz Turowa,który spiął się i przegrał dosc nisko
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Oostende-Asvel
Typ:Asvel
Kurs:1.9


Oostende to nie jest jakiś niesamowity zespół,żeby na Asvel kurs był 1.9
Parker+Turiaf powinni wystarczyć na wygraną.
Glupoty wypisujesz totalne. Wlasnie Parker i Turiaf nie gra dlatego taki kurs. Sprawdz najpierw sklady przed &quot;analizowaniem&quot; na forum.

Alba-Turów
Typ:Alba -11,5

Śmieszny handicap.Alba jest o 2 klasy lepsza niż Turów.Oglądałem drugą połowę Turowa z Dexią i wygrana Turowa to wielki przypadek.Dexia grała niefrasobliwie kilka razy nie trafiając w szybkich atakach,a i tak Turów był cały czas w tyle.
Zagra Edwards który jako jedyny pokazał się z dobrej strony w meczu z Dexią i robił sporo zamieszania.Ale myślę,że i tak Turów będzie miał po raz kolejny okazję zobaczyć,że wygrywać to mogą tylko w polskiej lidze.
Turow Jacka Winnickiego byl jest i bedzie zalosny. W lidze +50 Polpharma EuroCup -25 z Podgorica, ktora jest poprostu przecietnym zespolem. Winnicki nie potrafi rotowac i robi milion bledow w trakcie spotkan. Zle tez dobral sklad. Na na nasza lige wystarczy takie cos, na puchary to dziala.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Glupoty wypisujesz totalne. Wlasnie Parker i Turiaf nie gra dlatego taki kurs. Sprawdz najpierw sklady przed &quot;analizowaniem&quot; na forum.
Oprócz informacji na forum zagranicznym nie znalazłem żadnej wzmianki,że Parker i Turiaf(a zapewne i Armstrong) mają nie zagrać.Na stronie Asvelu też
nic nie ma.
Chociaż,jeżeli rzeczywiście nie zagrają to Asvel tego nie wygra raczej.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +4
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ok.Macie rację.Czyli mój typ na Asvel to jak najbardziej głupota.
Sądziłem,że jeszcze gracze z NBA zagrają najbliższym spotkaniu i dopiero później wyjadą do USA.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Turow Jacka Winnickiego byl jest i bedzie zalosny. W lidze +50 Polpharma EuroCup -25 z Podgorica, ktora jest poprostu przecietnym zespolem.
Dla Ciebie jest żałosny co sezon, a przez kilka sezonów z rzędu walczy o mistrzostwo... Jeśli znowu na wyjeździe dostaną ok 20 punktów, to ok - zwrócę honor.
Przed meczem mówię stanowcze nie, takim wracaniem i opieraniu się na takim słabym meczu, bo Turów często tracił koncentrację w meczu i to była ich słaba strona i na pewno mecz w Podgoricy nie pokazuje ich możliwości w pucharach. Ogromnym sprawdzianem będzie właśnie z Albą na ile będa w stanie walczyć z najlepszymi, bo Alba - szczególnie u siebie, to jak na warumki EC dla mnie wysoka półka. &quot;kartkówkę&quot; z Dexią zaliczyli na dobry +, bo końcowa obrona i strefa, którą postawił Winnicki wybiła skutecznie z rytmu Dexię i w końcowym momencie, to Turów w tym meczu był górą, a jak się mówi, szczęścia sprzyja lepszym i zapewne koszykarze Turowa uwierzyli bardziej w siebie, bo gdyby przegrali mecz z Dexią, to mogliby już w ogóle odpuścić sobie mecze w EC, a tak mają o co jeszcze walczyć i mają co udowodnić.
Z Polpharmą pokazali, że walczą do końca, pomimo, że mogli spocząć na laurach i grać na luzie, ale obrona jakoś nadal funkcjonowała i wybijała gospodarzą koszykówkę z głowy.
Jeśli śledziłaś, to ewidentnie po meczu z Treflem, Turów się zaciął psychicznie i fizycznie. I niestety po tym meczu zderzenie z obroną Buducnostu na ich parkiecie, ale i przede wszystkim spadek formy.
Wierzę, że ten zespół swój taki bardzo wielki spadek formy ma za sobą.
A to, że ich nie cierpisz, to tylko przeszkadza Ci w wyciąganiu odpowiednich wniosków i nawet gdyby ŁKS miał Woodsa za jego najlepszego sezonu w PLK i Gurovica, to gdyby Turow gral mecz z ŁKS, to pewnie byś dawała na ŁKS.
Z każdej porażki trzeba wyciągać wnioski i oceniać obiektywnie potencjał zespołu.
Nie chcę się spierać, ale dla mnie -25 przeciwko Podgoricy nie jest odzwierciedleniem ich możliwości w EC, bo jeśli Nikola odejdzie z Buducnostu, to w ogóle zrobi się ciekawa sytuacja w grupie, bo zespół, który był oparty głównie na jego grze w ataku i obronie, nagle musi zmieniać tak kolosalne szyki taktyczne. Dlatego niech lokaut sie kończy, a ligi europejskie nadal będą europejskie i gracze z NBA niech nas radują w najlepszej lidze świata, a EU basket niech wróci na swój poziom.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Basketpicksnew,nie wspomniałeś za wiele o meczu Dexią.Turów wygrał w lidze Polskiej różnicą 55 punktów,ale to jednak tylko liga polska,niestety najsłabsza od kilku lat.
Widać,że zespół Turowa nie jest na tyle klasowy żeby walczyć w tym sezonie z mocnymi ekipami zagranicznymi.Tyle głupich podań,błędów w obronie,niecelnych rzutów nie pozwoli wygrać żadnego spotkania z zagraniczną ekipą.Dexia tych prezentów nie wykorzystała i poległa,ale w hali Alby każda strata i błąd będą wykorzystane przez gospodarzy.
Skład też okazuje się wąski.Edwards zagrał bardzo fajnie,ale już jego zmiennik Dallas bronił tragicznie.
Gustas zagrał poniżej moich oczekiwań,Jackson tak jak w poprzednim sezonie mu się zdarzało nie trafił kilku łatwych rzutów z okolic obręczy.Wysocki nie włączył się w zdobywanie punktów.
Wychodzi na to,że jeśli Kickert i Jackson ewentualnie Edwards nie zdobędą kilkunastu punktów to nie ma zawodnika potrafiącego pociągnąć grę.
Zobaczymy jak to będzie,Turów musi zagrać najlepsze spotkanie w sezonie aby powalczyć z Albą,ja jednak skłaniam się do handicapu na gospodarzy
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Mecz z Dexią, to potwierdzenie tego, co pisałem. Brak koncentracji. Po pierwszej kwarcie jakoś luźniej mecz oglądałem. W drugiej już zaczęły się nerwy. Gdyby obrona była zacieśniana jak w 1Q, to nie daliby sobie wejść tak na głowę. W samej końcówce 4Q pokazali, czym wygrywa się mecz - obroną. Dexia gubiła się jak średniak z PLK - tego nie widziałeś?
Zagrałem +14, bo jak napsiałem, to jest sport i najsłabsza ekipa mobilizuje się zawsze na pojedynek z &#39;gigantem&#39;. W Turowie ma kto się przeciwstawić akurat Albie. Mecz z Polpharmą pokazał mi, że koncetrację potrafią jednak mieć przez 40&#39; i nie chodzi mi o końcowy rezultat i przeciwko komu, ale o sam fakt koncetracji, a to już wiele! Druga sprawa, to chociażby skuteczność, bo Wysocki, Jackson w ostatnich meczach zawodzili ze skutecznością z bardzo czystych pozycji. Po meczu z Dexią w tę drużynę wstąpił nowy-lepszy duch. I to wiem, bo ten zespół ma charakter i prawdziwych wojowników do walki.
Zgadzam się do Dallasa i każdy to widział. Jednak widziałem jego poprzednie mecze i wiem na co go stać w obronie.
Chętnie bym dalej mógł dyskutować, ale mam kawałek drogi do Berlina, więc muszę się zbierać.
Wszystko zawsze weryfikuje parkiet.
Emocji na pewno nie zabraknie. Pozdrawiam no i powodzenia, bo Alba może wygrać 12, a mi i tak to wystarczy do wygranej ????
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Spartak St. Petersburg - FC Bayern München
Data: 29-11-11 16:00
Typ: 2
Kurs: 5.50
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj najwcześniejszym spotkaniem ze wszystkim będzie starcie rosyjsko-niemieckie, w którym ro spotkają się ze sobą zespoły Spartak St. Petersburga oraz FC Bayern München. Faworytem według bukmacherów są gospodarze, jednak zupełnie nie wiem dlaczego. Spartak St. Petersburg co prawda wygrało 2 mecze z 2 w EuroCupie, jednak nie przekonują one mnie. Pokonali edevitę 73:56 oraz na wyjeździe Benetton Basket 87:78. Nie oglądałem tych meczy, jednak nie spodziewam się zbyt dobrej gry ze strony Spartak St. Petersburg, których to barwy reprezentują przede wszystkim Rosjanie z domieszką kilku Europejczyków oraz jednym graczem z USA. W skład Spartak St. Petersburg wchodzą: Kashirov, Halperin, Likhodey, Beverley, Mavrokefalides i szczerze powiedziawszy nie wierzę, że ci gracze zagrają na tyle dobrze, aby odnieść trzecie zwycięstwo w EuroCupie. Z drugiej strony, barwy Bayernu Monachium reprezentują tacy koszykarze jak: Steffen Hamann, Chevon Troutman, Aleksandar Nadjfeji, Robin Benzing, Jekel Foster. Wymienieni gracze to tak zwana &quot;pierwsza piątka&quot;, lecz ponadto na ławce są: Jonatan Wallace, Philipp Schwethelm, Darius Hall, Demond Greene oraz Jan-Hendrick Jagla, znany polskim kibicom z występów w Prokomie. Szczególnie zwracają na siebei uwagę gracze niemieccy, którzy zasili ten klub, który jest bardzo dobrze zbudowany do sezonu, jednak pewnie jeszcze brakuje troche ogrania. Trenerem zespołu także jest znana postać - Dirk Bauermann. Podsumowując stawiam tutaj zdecydowanie na Bayern Monachium, który powinnien odnieść łatwe i przyjemne zwycięstwo, jednak jak będzie to się dopiero okaże, jednak kurs bardzo zachęcający, a dla mniej odważnych proponuje handicap +9.5 pkt.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Na dzisiaj z ladnym kursem gra Khimki Moskwa. Mysle, ze powinni wygrac z PAOK, chociaz wszystko jest mozliwe ???? Ostatnio fora Khimki to 5-1, natomiast PAOK 4-2.
Hala przemawia za Grekami, ale raczej na nic sie im to nie zda.
PAOK-Khimki Khimki 1,35
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Potrafi mi ktos wytlumaczyc kurs na Gravellines ? Od Hapoelu o klase lepsi a kursy wyzszy.. nie wiem czy ktos nie gra czy cos wiec prosze kogos kto sie zna o odpowiedz..
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Alba - Turów ▶ typowy NO BET. Przeczucie mówi że to będzie mecz na styk. Po takim kursie nie grałbym niemiaszków. HC wystawione bardzo miłe w stronę Turówa i chyba bym mógł się skusić. Jednakże NO BET.
Typ dnia dla mnie to Valencia z Lukoilem. Wygrana jak i HC-4 jest do wzięcia w ciemno i ja tak czynię.
Hapoel Jerusalem vs. Gravelines ▶ tego meczu bym nie dotykał. Dwie wyrównane drużyny.
BC Khimki mają u siebie finał Eurocupu więc powinni zrobić wszystko aby awansować jednakże Paok to nie ogórki i 1.30 jakoś mnie nie przekonuje. Mają Giddena :) ogólnie start-up ich wygląda przyzwoicie i Rosjanie mogą się tam męczyć.

Jakoś tak po głowie mi chodzi niespodzianka w Gran Canaria która gra z Banvitem. Od zawsze jak pamiętam to wszyscy co przyjeżdżają do Hiszpanów grają mecze życia. GC ma w weekend prestiżowy mecz z FCB a do tego prowadzą w tabeli z bilansem 2-0. HC w stronę gości do pobrania moim zdaniem.
Telenet Oostende będzie kolejnym singlem na którego się skusze. Wszystko jasne moim zdaniem. Nie przepadem za belgami ale Rich z Sakotą powinni pociągnąć ich do zwycięstwa.
Znowu nie wiem czemu taki kurs na Aris ?! ktoś mi wytłumaczy ? Holendrzy to dla mnie ogórki basketu a tu 1.60 na Aris...
E:
Może coś w stronę Azovamsh i Le Mans. Ciągle myślę ...
E2: Już wiem :
Azovamsh + Valencia
i
Le Mans + Oostende
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 16

masterp

Użytkownik
Lubie to :cool:. Jak pseudo znawca straciłem dziś na Dexia. Jak pseudo znawca muszę powiedzieć że Turów w Europie to piach. Kickert show i tyle. 3min bez punty Dexia (między 5-2 w 4Q) zadecydowały o takiej końcówce. Zabrakło 3sekund aby utrzeć Tobie nosa. Powiedz mi co z tego skoro 6 zawodników jak to mówisz przeciwstawia się tak wielkiej rotacji i potędze jaką jest Turów? Czy my rozmawiamy o tym czy Dexia wytrzyma cały sezon czy jeden mecz.
Nie rozwodząc się i kończąc polemikę z Tobą coraz bardziej się przekonuję że ci pseudo znawcy różnych dyscyplin nie są mile widziani.
co za młodzież nam rośnie....
Straszna szkoda dziadku, że nosa mi nie utarłeś. Widzę, że zresztą większości tutaj zależy na ucieraniu nosów, naskakując na kogoś, gdy tylko pojawi się najmniejszy błąd merytoryczny. Wtedy ten drugi z wielkim wysiłkiem przyznaje się do błędu, a wielcy typerzy triumfują zyskując kolejne punkty reputacji i tym samym chyba osiągają zbiorowe orgazmy.
I co do tematu - piszesz, że Turów jest beznadziejny. Z tym po części się zgodzę, ale trzeba również zauważyć, że lepiej od nich na pewno nie prezentuje się Dexia, czyli, w większości, zbieranina przypadkowych Afroamerykanów. Pokazali zresztą jak się gra po frajersku - czyli prowadzi całkiem wysoko i przegrywa mecz w ciągu 5 sekund.
Co do Kickert show - owszem b.dobry zawodnik, z pewną ręką jak mało kto, ale jest również lider i dobry duch drużyny Wysocki, który zostawia zawsze 100% siebie na parkiecie, jest szybki i dobrze kontrolujący piłkę Moore, przyzwoity strzelec Jackson i naprawdę pozytywne zaskoczenie w postaci Cela, który wyskoczył z podrzędnej ligi we Francji. Ta drużyny moim zdaniem prezentowałaby się lepiej, gdyby pojawił się jakiś combo guard w zastępstwie dla nierównego i słabego fizycznie Gustasa. Na pewno można by bardziej wykorzystać siłę i centymetry u Dallasa i Edwardsa. Dodatkowo Gabiński, Mielczarek, Chyliński i Jankowski - wszyscy mają lub mieli większy, bądź mniejszy potencjał i nieraz naprawdę można na nich liczyć.
W naszej lidze, nawet włączając Prokom, to wciąż chyba najsilniejsza druzyna. Trefl bez Koszarka, nawet z Dylewiczem znaczy tyle co ZERO, bo dodatkowo osłabiają ich ciemnoskórzy ciency jak barszcz stranieri.
Anwil to w tym roku największa padaka od lat. Słupsk, ZZG i cała reszta bez komentarza.
Wiadomo w Europie realia są zupełnie inne, co nie znaczy, że należy ich skreślać. Turów dostał lanie na Bałkanach, podniósł się w meczu z Dexia, w jakim stylu nie ważne, ważne jest to jak wygrana podbudowała zespół. Ostatnio pogrom +50 w lidze jakiego nie pamiętam od lat. Drużyna ma mega realne szanse na awans i w tej chwili w klubie doskonale wiedzą, że podwójną wartość ma wyjazdowe zwycięstwo. Do Berlina daleko nie mają, pewnie kibice z Gorlitz też ich wspomogą. Nie zagwarantuje tego, że nie będzie lania 15-nastoma punktami, ale bardziej skłonię się ku niespodziance - wygrana Turowa po kursie 7.21 i handi+12,5 na Pinnacle.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Straszna szkoda dziadku, że nosa mi nie utarłeś. Widzę, że zresztą większości tutaj zależy na ucieraniu nosów, naskakując na kogoś, gdy tylko pojawi się najmniejszy błąd merytoryczny. Wtedy ten drugi z wielkim wysiłkiem przyznaje się do błędu, a wielcy typerzy triumfują zyskując kolejne punkty reputacji i tym samym chyba osiągają zbiorowe orgazmy.
Nie zagwarantuje tego, że nie będzie lania 15-nastoma punktami, ale bardziej skłonię się ku niespodziance - wygrana Turowa po kursie 7.21 i handi+12,5 na Pinnacle.
Po pierwsze po co wracasz do tematu który uważam za zakończony, obudziłeś się ? Mecz z Dexią był łohoho że już nie pamiętam, wygrany notabene na wielkim farcie. Mniejsza o to bo już zostało to poruszone.
Co się tyczy punktów reputacji to większość tutaj ludzi którzy coś piszą mają to w d....
Twoje naskakiwanie jest żałosne i dlatego myślę że nie mamy o czym rozmawiać a do tego rozmowy o PLK zostaw dla danego działu a nie Eurocup-u.
Będę uszczypliwy .... no jakbyś zagwarantował mi :cool:. Ah i jeszcze przeczytaj co napisałem do meczu z Albą. Także twój typ na HC+12,5 poprę....
EDIT : powiedz mi co twoja wypowiedź wniosła do rozmowy na temat dzisiejszych meczy ?
hm.... powiedz jeszcze gdzie ja na Ciebie &quot;najeżdżałem&quot; ? bo szukałem teraz tego i z tego co zacytowałeś mnie nie wynika nic oprócz tego że w 2 zdaniach wyraziłem opinię o meczu
 
M 16

masterp

Użytkownik
Najeżdżasz na mnie to odpowiadam, a to czy odpowiadam dziś czy wczoraj to nie twój ptasi interes.
A to &quot;łohohoho nie pamiętam&quot; to było tydzień temu, będąc uszczypliwym.
Jakie naskakiwanie? Co jest żałosne?
Faktycznie, nie ma o czym z tobą gadać, bo nie potrafisz prowadzić dyskusji.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Niech Twoim zdaniem Turow zdal kartkowke na plus, moim zdaniem nie. Potrafisz sie z tym pogodzic? Jesli uwazasz, ze strefa rozlozyla na lopatki Dexie to oznacza, ze Ty nie zdales kartkowki. Mysle ze ciezko napisac wieksza glupote o tym meczu. To Dexia wygrywala i prowadzila gre. Zawalili atak przez swoje pudla i Turow doszedl. Slimak tu nie ma nic do rzeczy, jesli cos robil to przeciwko swoim. Ciebie naprawde nie rusza 50-75 z Budu czy udajesz? Pojechali do sredniakow i nie sa w stanie rzucic 50 oczek a Ty mowisz ze jest ok? Ogarnij sie chlopie. To kompromitacja Turowa ogromna. Winnicki postawi strefe i Dexia powie &quot;o kurde ale nas zaskoczyl nie wiemy co zrobic chyba przegramy ale dol&quot;. Budu nie potrafi wygrac nawet z tragicznym zespolem Siroki, -30 z Cedevita tez robi wrazenie. Strach sie bac ale spoko Jacus w rewanzu postawi strefe tak? Cudo.
 
river 148

river

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Spartak St. Petersburg - FC Bayern München
Data: 29-11-11 16:00
Typ: 2
Kurs: 5.50
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj najwcześniejszym spotkaniem ze wszystkim będzie starcie rosyjsko-niemieckie, w którym ro spotkają się ze sobą zespoły Spartak St. Petersburga oraz FC Bayern München. Faworytem według bukmacherów są gospodarze, jednak zupełnie nie wiem dlaczego. Spartak St. Petersburg co prawda wygrało 2 mecze z 2 w EuroCupie, jednak nie przekonują one mnie. Pokonali edevitę 73:56 oraz na wyjeździe Benetton Basket 87:78. Nie oglądałem tych meczy, jednak nie spodziewam się zbyt dobrej gry ze strony Spartak St. Petersburg, których to barwy reprezentują przede wszystkim Rosjanie z domieszką kilku Europejczyków oraz jednym graczem z USA. W skład Spartak St. Petersburg wchodzą: Kashirov, Halperin, Likhodey, Beverley, Mavrokefalides i szczerze powiedziawszy nie wierzę, że ci gracze zagrają na tyle dobrze, aby odnieść trzecie zwycięstwo w EuroCupie. Z drugiej strony, barwy Bayernu Monachium reprezentują tacy koszykarze jak: Steffen Hamann, Chevon Troutman, Aleksandar Nadjfeji, Robin Benzing, Jekel Foster. Wymienieni gracze to tak zwana &quot;pierwsza piątka&quot;, lecz ponadto na ławce są: Jonatan Wallace, Philipp Schwethelm, Darius Hall, Demond Greene oraz Jan-Hendrick Jagla, znany polskim kibicom z występów w Prokomie. Szczególnie zwracają na siebei uwagę gracze niemieccy, którzy zasili ten klub, który jest bardzo dobrze zbudowany do sezonu, jednak pewnie jeszcze brakuje troche ogrania. Trenerem zespołu także jest znana postać - Dirk Bauermann. Podsumowując stawiam tutaj zdecydowanie na Bayern Monachium, który powinnien odnieść łatwe i przyjemne zwycięstwo, jednak jak będzie to się dopiero okaże, jednak kurs bardzo zachęcający, a dla mniej odważnych proponuje handicap +9.5 pkt.
Przyznam sie, ze nie rozumiem tego typu:razz:
Przesledzilem jak w tym sezonie spisuje sie Spartak i powiem, ze w takiej sytuacji stawianie na Bayern to po prostlu liczenie na duza niespodzianke;)
Spartak poki co w tym sezonie u siebie jeszcze nie przegral:
liga rosyjska: Triumph 93-66 (ogolny bilans 2-2)
VTB: CSKA Moskwa 83-81, CEZ Nymburk 79-62, Lokomotic-Kuban 86-74, Minsk-2006 90-64 (ogolny bilans 6-0)
EuroCup: Cedevita 73-56 (ogolny bilans 2-0)
W kwalifikacjach do EuroCup dwukrotnie pokonali Etna Encomi 60-59 (wyjazd) i 83-64 (u siebie).
W tym sezonie ogolnie bilans 12-2, w tym wszystkie mecze wygrane u siebie.
Bayern z kolei nie sprawia wrazenia zespolu, ktory mialby byc tym pierwszy, ktory ogra Spartaka na jego parkiecie. W lidze na wyjazdach bilans 1-3 a jedyna wygrana z najslabszym zespolem ligi. Fakt, te trzy porazki to minimalne w tym dwie po dogrywkach.
W EuroCupie z kolei jeden wyjazd juz grali i przegrali z Cedevita 64-70.
Rosjanie w obecnych rozgrywkach EuroCup graja na powaznie o czym swiadcza dwie pewne wygrane. Nie widze wiec powodu by nagle teraz mieli przegrac i to na wlasnym parkiecie, na ktorym sa w tym sezonie niepokonani. Poza meczem z CSKA, wszystkie pozostale spotkanie u siebie wygrywali pewnie.
Spartak (-6) kurs 1,5✅
 
M 16

masterp

Użytkownik
Niech Twoim zdaniem Turow zdal kartkowke na plus, moim zdaniem nie. Potrafisz sie z tym pogodzic? Jesli uwazasz, ze strefa rozlozyla na lopatki Dexie to oznacza, ze Ty nie zdales kartkowki. Mysle ze ciezko napisac wieksza glupote o tym meczu. To Dexia wygrywala i prowadzila gre. Zawalili atak przez swoje pudla i Turow doszedl. Slimak tu nie ma nic do rzeczy, jesli cos robil to przeciwko swoim. Ciebie naprawde nie rusza 50-75 z Budu czy udajesz? Pojechali do sredniakow i nie sa w stanie rzucic 50 oczek a Ty mowisz ze jest ok? Ogarnij sie chlopie. To kompromitacja Turowa ogromna. Winnicki postawi strefe i Dexia powie &quot;o kurde ale nas zaskoczyl nie wiemy co zrobic chyba przegramy ale dol&quot;. Budu nie potrafi wygrac nawet z tragicznym zespolem Siroki, -30 z Cedevita tez robi wrazenie. Strach sie bac ale spoko Jacus w rewanzu postawi strefe tak? Cudo.
Dostać na Bałkanach lanie to nie jest znowu jakieś wielkie halo, tym bardziej, że jedna porażka o niczym nie świadczy. Nie podniecaj się za bardzo. Dajmy TZ szanse, bo powinien w tych rozgrywkach o coś zawalczyć. I czytaj ze zrozumieniem - napisałem, że nie ważne jak wygrał z Dexia - ważne, że wygrał, więc nie mów mi, że pisze głupoty, skoro nic na dany temat nie napisałem. Może przetrzyj oczy?

Teraz nadchodzą chwile prawdy Turowa i moim zdaniem jest szansa na dobre wyniki, nawet pomimo lania w Podgoricy i słabej gry przeciwko 6 murzynom.

samin1 - zarzekałeś się, że już nie dyskutujesz, więc czemu jeszcze tam jęczysz? Dobrze wiesz gdzie mnie naskakujesz. Łatwo cię sprowokować.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Dostać na Bałkanach lanie to nie jest znowu jakieś wielkie halo, tym bardziej, że jedna porażka o niczym nie świadczy. Nie podniecaj się za bardzo.

Teraz nadchodzą chwile prawdy Turowa i moim zdaniem jest szansa na dobre wyniki, nawet pomimo lania w Podgoricy i słabej gry przeciwko 6 murzynom.

samin1 - zarzekałeś się, że już nie dyskutujesz, więc czemu jeszcze tam jęczysz? Dobrze wiesz gdzie mnie naskakujesz. Łatwo cię sprowokować.
Jęczeć to możesz ty chłopcze kiedy..... za przeproszeniem w dupie byłeś g... widziałeś.... Roxanne ma rację a dostać na Bałkanach hm... lanie to jest wielkie &quot;halo&quot; dla drużyny która chce być mistrzem kraju. Niemniej w dzisiejszym meczu u niemiaszków może być różnie. Ten zespół nie ma trenera i z lepszymi ekipami to powinno się uwidocznić. Tyle na temat tego meczu i dyskusji z tobą (bo ja Ciebie nie rozumiem ▶ ⛔).

Co do prowokacji to &quot;kolego&quot; możesz sobie prowokować mamę lub tatę do takiego a nie innego zachowania wobec Ciebie. Dla mnie jesteś nikim poza jakimiś literkami i nickiem co mi zwisa i powiewa.

Żeby nie było OT to dziś widzą mi się bez kombinowania 3-4 typy.

Valencia - kurs na ten zespół spada i moim zdaniem to opłacalność grania tego zespołu jest na poziomie 1.50. Poniżej moim zdaniem już w singlu odpada.

Azovmash - moim zdaniem też powinni Słoweńców pyknąć skoro sam ich trener wypowiada się o zmęczeniu. Do tego przypilnować Ray-a i powinno być dobrze.

Le mans - po dwóch porażkach do or die mecz z Lietuvos Rytas. Moim zdaniem idealna sprawa na przełamania, choć łatwo na pewno nie będzie. Liczę że Acker zagra na lepszej skuteczności niż Krką i będzie dobrze. Litwini mają swoje problemy co nie umniejsza ich wartości którą uważam za dużą.

Oostende - tutaj wszystko u góry. Brak &quot;Chef d&#39;Orchestre&quot; do tego niesamowity home court i wychodzi zwycięstwo gospodarzy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Odnośnie typu Spartak-Bayern.Jeśli w zespole gości zagra Jared Homan to bylbym nawet skłonny grać handicap na Niemców.Ostatnio widziałem,że dołączył do zespołu ale nie wiem czy zagra.Gość ma zrytą banię i sprawia mnóstwo problemów trenerom i kolegom z drużyny,ale to bardzo dobry zawodnik co pokazał w lidze włoskiej w tym sezonie.
Samin1 sprawdzałeś czy w zespole Azovmashu zagra Pecherov??
W ostatnim spotkaniu w Eurocup nie zagrał i dostali baty z Lrytas.W lidze widziałem,że też nie zagrał.Więc radzę ostrożnie z tym typem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom