>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Euro 2012 - czy zdążymy?

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nie potrafię zrozumieć jak Kraków i Chorzów mogły zostać odrzucone i nie będzie w tych miastach rozgrywanych meczów ME 2012.

Co robi tam Wrocław? Gdańsk? No nie rozumiem..
 
matex 0

matex

Użytkownik
A co takiego ma Chorzów oprócz stadionu ? Co ci wszyscy turyści mieliby tam robic ? W parku siedzieć ?

Co do Krakowa to się zgadzam.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
A co takiego ma Chorzów oprócz stadionu ? Co ci wszyscy turyści mieliby tam robic ? W parku siedzieć ?

Co do Krakowa to się zgadzam.
A co takiego ma Wrocław? Co ci wszyscy turyści będą tam robić? Pozować do zdjęć z Ibiszem?
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
To tak oficjalnie wrzuce może:
Obradujący od wtorku w Bukareszcie Komitet Wykonawczy UEFA ogłosił dzisiaj na zwołanej konferencji prasowej miasta, w których odbędzie się Euro 2012. W Polsce mecze rozgrywane będą w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu. Kandydatury Krakowa i Chorzowa zostały odrzucone.
Miasta ukraińskie nie zostały jeszcze ostatecznie potwierdzone. Na pewno odrzucono kandydatury Odessy i Dniepropietrowska. Kijów może być pewien organizacji meczów grupowych, ćwierćfinału i półfinału, jednak by w stolicy naszego wschodniego sąsiada rozegrano finał mistrzostw, do 30 listopada tego roku muszą zostać poprawione wskazane przez UEFA niedociągnięcia w infrastrukturze. Charków, Donieck i Lwów muszą także przed tym terminem spełnić wymogi europejskiej federacji, by oficjalnie stać się gospodarzami Euro 2012.

Jeśli przygotowania na Ukrainie nadal nie będą przebiegać po myśli władz UEFA, istnieje możliwość zorganizowania mistrzostw Europy w czterech polskich i dwóch ukraińskich miastach.
Brak Krakowa to naprawdę jest kpina, ale innym 4 miastom też nie ma co zarzucić, jedynie mozę to że stolica jest strasznie faworyzowana... Ale Kraków nigdy nie miał przychylności do reprezentacji. Rok temu w marcu raz dali mecz z USA i styknie pewnie na kilka dobrych lat...:| Czyli najbliżej będe miał do Wrocka... :| Czyli stadion Wisły będzie dłuuugo budowany, a zanim trybunę zachodnią zburzą...
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
To tak oficjalnie wrzuce może:


Brak Krakowa to naprawdę jest kpina, ale innym 4 miastom też nie ma co zarzucić, jedynie mozę to że stolica jest strasznie faworyzowana... Ale Kraków nigdy nie miał przychylności do reprezentacji. Rok temu w marcu raz dali mecz z USA i styknie pewnie na kilka dobrych lat...:| Czyli najbliżej będe miał do Wrocka... :| Czyli stadion Wisły będzie dłuuugo budowany, a zanim trybunę zachodnią zburzą...

Tu nie chodzi o faworyzowanie, miasta stoleczne mialy obligatoryjnie zagwarantowana irganizacje ME i tylko jakis kataklizm moglby to zmienic. A co do stadionu Wisly to chyba zbytnim pesymista jestes, umowy ktore zostaly podpisane tez do czegos zobowiazuja, za przekroczenie terminow wykonawca bedzie placil wysokie kary, wiec moim zdaniem nie specjalnie to wplynie na tempo prac. Szkoda Krakowa...
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Nie potrafię zrozumieć jak Kraków i Chorzów mogły zostać odrzucone i nie będzie w tych miastach rozgrywanych meczów ME 2012.
Co robi tam Wrocław? Gdańsk? No nie rozumiem..
Wrocław ma to, że w najbliższym czasie jak przewidują analitycy, będzie polską stolicą finansową, już powoli się tak dzieje, bardzo szybko się rozwija, jest blisko zachodu, czuć tutaj wpływ zachodu, tutaj jest wielu zagranicznych inwestorów i w niedługim czasie właśnie Wrocław będzie europejskim miastem w pełni tego słowa znaczeniu.
Szkoda na pewno Krakowa bo jest on atrakcyjny od strony turystycznej, znowu Chorzów to legendarne miejsce polskiego futbolu. Jednak faworyzowane były te miasta, która najszybciej podpisały umowy z UEFA i były to właśnie Warszawa, Wrocław, Gdańsk i Poznań, żadnej niespodzianki w wyborze nie widzę.
 
cypis78 15

cypis78

Użytkownik
no narazie mamy pol stadionu na te euro w Poznaniu, reszta jest na planach, Krakow/podobnie jak w Poznaniu polowa stadionu juz jest/ i Chorzow /tu stadion juz jest/ maja drogi i w bliskiej odleglosci lotniska, a i podroz miedzy tymi miastami to max 1,5godziny- no nic bedzie trzeba smigac na Wroclaw na mecze ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Z miłą chęcią zapraszam do Wrocławia :p Wszystko ładnie idzie, powoli drogi się rozbudowują. Jest to trochę męczące, ale na pewno warte wytrwania przez mieszkańców tego miasta ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
A już jest gotowy stadion treningowy we Wrocławiu, a właściwie pod Wrocławiem w Gniechowicach ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Moim zdaniem najlepszy wybór z możliwych ????
Chorzów - według mnie nie było o czym mówić...
Kraków - drogi jak wszędzie, więc w tym się nie mógł wyróżnić. Pozostał jedynie stadion, ale i tutaj Kraków wyraźnie przegrywa nie tylko z nowymi obiektami w Gdańsku i Wrocławiu, ale i przebudowanym Poznaniem.. Co z tego, że te obiekty nie są jeszcze gotowe.. To Euro 2012, a nie 2009. A podpieranie się względami turystycznymi jest trochę słabe.. Jeśli ktoś przyjeżdża na Euro to oczywiście - chętnie zobaczy też jakieś tam zabytki, itp. ale te są również w Poznaniu, Gdańsku i we Wrocławiu.. Wątpię czy jakiemuś kibicowi wielką różnicę robiło czy zobaczy Sukiennice, czy wrocławską Starówkę. I to, i to jest atrakcyjne, a jeśli będzie mu zależało na krakowskich atrakcjach, to i je zobaczy. Rozumiem, że Kraków, jak każde inne miasto, szukał swoich plusów, ale zabytki to trochę za mało, by przyjmować kibiców na Mistrzostwach Europy. Dla tych bardziej liczy się piękny stadion, dobra komunikacja, itp. Skoro drogi, kolej i lotniska wszędzie są, jakie są, to jedynym polem do popisu pozostały stadiony, a tu Kraków przegrywa dość wyraźnie z pozostałymi miastami.
Ktoś powie, że Kraków ma rozwinięta bazę turystyczną. Ale przypomnijmy - główną ideą przyznania Polsce i Ukrainie praw do organizacji takiej imprezy, była chęć dania szansy rozwoju tym państwom. Można było zorganizować Mistrzostwa we Włoszech i mieć spokój, ale nie na tym to wszystko polega. Takim sposobem, co 4 lata piłkarze gościliby w Wielkiej Brytanii, Francji, czy Niemczech, a pozostałe części Europy pozostawałyby w tyle. Nie ukrywajmy, że Euro to wielka szansa na to, by w końcu rozwinąć te wszystkie zacofane w Polsce płaszczyzny życia cywilizacyjnego. Nie tylko stadiony, ale właśnie hotele, drogi i lotniska. Skoro Kraków to wszystko już ma, to dlatego właśnie nie został miastem-gospodarzem xD
Ja mam jednak nadal nadzieję, że ME zostaną zorganizowane w 5 polskich miastach - liczę na wybór Lwowa ;)
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Również jestem rozczarowany decyzją UEFA. Bardzo liczyłem na to, że chociaż jedno z dwóch odrzuconych miast otrzyma organizację mistrzostw. Chorzów, bo Śląsk to moja ojczyzna, z domu na Stadion Śląski mam 15 minut samochodem, tutaj się wychowałem, tutaj chodziłem na mecze reprezentacji i bardzo żałuję, że mistrzostw tutaj nie zobaczę. Drogi tutaj są, do większych miast są autostrady, więc świetne połączenie zarówno z Wrocławiem, jak i z Krakowem. Powoli kończy się budowa drogowej trasy średniocowej, łącząca praktycznie wszystkie śląskie miasta. Na lotnisko również niedaleko, a stadion to prawdziwa historia polskiej piłki. Widoczność z trybun również jest dobra, jasne, że do ideału brakuje sporo, ale założe się, że Ci, którzy chcą dodawać lornetkę do biletu nigdy tutaj nie byli.
Kraków to od niedawna też &quot;moje drugie miasto&quot;, bo tutaj teraz studiuje i mieszkam. W Krakowie są i hotele i lotnisko i drogi, stadion w trakcie budowy. Jeśli nie wybrali Chorzowa, łudziłem się, ze chociaż na Kraków się zdecydują.

O ile zdawałe sobie sprawy, że nikłe szanse są zarówno na Chorzów i Kraków, to odrzucenie tych miast rozczarowało mnie. Wybrałbym jedno z tych miast nie w miejsce Wrocławia, jak większość tutaj, a w miejsce Gdańska. Tam, ta cała Baltic Arena od samego początku do mnie nie przemawia, połączeń drogowych z resztą miast organizujących nie komentuje, bo są w conajmniej złym stanie. Wielka szkoda, cięzko mi zrozumieć decyzję UEFA.

Patrząc jednak z drugiej strony, to raczej Ukraina ma powody do zmartwień, nie my. Póki co tylko Kijów dostał tam organizację i możliwe, że tylko w tym jednym mieście na Ukrainie zobaczymy mistrzostwa.
 
D 0

daniel999

Użytkownik
Czegos nie rozumiecie. Cztery miasta byly dawno wybrane. Chorzow i Krakow byly na liscie rezerwowej i tylko kataklizm moglby spowodowac jakas zmiane miast.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
No właśnie mnie też wkurzyła ta płacząca kobieta na TVN.. Nie wiadomo o co ma pretensje.. Miasta były wybrane i kryterium dzisiejszego potwierdzenia nie było to, jak dobrze jest w miastach rezerwowych, ale jak źle jest w miastach podstawowych. Skoro nie jest bardzo źle, to nic nie zmieniamy, a pozostaje nam się tylko cieszyć, że i Kraków rozwija się przy okazji Mistrzostw.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Również jestem rozczarowany decyzją UEFA. Bardzo liczyłem na to, że chociaż jedno z dwóch odrzuconych miast otrzyma organizację mistrzostw. Chorzów, bo Śląsk to moja ojczyzna, z domu na Stadion Śląski mam 15 minut samochodem, tutaj się wychowałem, tutaj chodziłem na mecze reprezentacji i bardzo żałuję, że mistrzostw tutaj nie zobaczę. Drogi tutaj są, do większych miast są autostrady, więc świetne połączenie zarówno z Wrocławiem, jak i z Krakowem. Powoli kończy się budowa drogowej trasy średniocowej, łącząca praktycznie wszystkie śląskie miasta. Na lotnisko również niedaleko, a stadion to prawdziwa historia polskiej piłki. Widoczność z trybun również jest dobra, jasne, że do ideału brakuje sporo, ale założe się, że Ci, którzy chcą dodawać lornetkę do biletu nigdy tutaj nie byli.
Po co się wysilasz i tak Ci nie uwierzą. Większość społeczeństwa polskiego o Śląsku ma takie zdanie:

tak cały Śląsk obfituje w atrakcje...slamsowate bloki i mnóstwo menelstwa na ulicach
????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Akurat menelstwo jest wszędzie. We Wrocławiu od cholery ich jest ???? Tutaj to argument żaden hahahahahaahahahahahahaha ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
nie nie zdążymy. Tyle w temacie. Polsce się nie należy Euro za brak odpowiedzialności. Siano chciałby każdy, ale robić nie ma komu. Znaczy się jest komu robić, ale nie będzie siana bo wszystko rozejdzie się po kieszeniach. POLSKA OUT!
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
nie nie zdążymy. Tyle w temacie. Polsce się nie należy Euro za brak odpowiedzialności. Siano chciałby każdy, ale robić nie ma komu. Znaczy się jest komu robić, ale nie będzie siana bo wszystko rozejdzie się po kieszeniach. POLSKA OUT!
???? zgadzam się, szkoda takiej imprezy bo będzie fatalnie zorganizowana zapewne ????

Jestem też przekonany że jeśli euro się odbędzie u nas, to po jego zakończeniu będziemy się borykać z różnymi komisjami śledczymi i innymi aferkami kto ile do własnej kielni włożył nielegalnie z okazji sportowego święta ...
 
Do góry Bottom