>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Euro 2012 - czy zdążymy?

jk 0

jk

Użytkownik
jak tu juz pisano Polak lubi byc pod sciana i robic wszystko na ostatnia chwile.. ;] ,a ze duzo pisza o tym w gazetach, ze mozemy nie zdazyc, to dobrze , bo to ich mobilizuje do pracy.. oby.;]
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
Pamiętacie może jak wyglądała sprawa z Euro 2004 w Portugalii? Podobnie jak my, na 4 lata przed całą imprezą prace stały praktycznie w miejscu. Wszyscy jednak wiemy, że finalnie Portugalia zdążyła na czas i zorganizowała dobry turniej. Należy także zauważyć, że otrzymaliśmy większe fundusze jak Portugalczycy.
 
grzesio 60,3K

grzesio

Forum VIP
Nie zdazymy , druga Kolumbia sie szykuje , dla mnie cala ta organizacja to LOL.
Włosi OK , Tak wogole to CI co mieszkaja w wiekszych miastach [blizej centrum] beda miec nie zbyt ciekawie w sklepach - czytaj ceny wiekoszosci rzeczy ktore mozna skonsumować wzrosna o okolo 100-200 %.
CO do Portugalii :
a] inna mentalność
b] przez 50 lat nie mieli komuny i nie graniczyli z ZSRR
c] Jak u nas powstanie chcoiaz jeden taki stadion jak Estadio Dragao to bedzie cud
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
Nie zdazymy , druga Kolumbia sie szykuje , dla mnie cala ta organizacja to LOL.
Włosi OK , Tak wogole to CI co mieszkaja w wiekszych miastach [blizej centrum] beda miec nie zbyt ciekawie w sklepach - czytaj ceny wiekoszosci rzeczy ktore mozna skonsumować wzrosna o okolo 100-200 %.

CO do Portugalii :

a] inna mentalność
b] przez 50 lat nie mieli komuny i nie graniczyli z ZSRR
c] Jak u nas powstanie chcoiaz jeden taki stadion jak Estadio Dragao to bedzie cud
gdyby sie stalo tak jak mowisz, to bym sie napewno zalapal na te mega ceny, poniewaz do baltic areny bede mial nicale 20 km, a do najblizszego miejsca pobytu jednej z druzyn 10 km.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Dla mnie to jest niemozliwe, zeby euro sie nieodbylo i twardo stroje za tym, ze bedziemy je mieli i na pewno mam racje. :]
 
grzesio 60,3K

grzesio

Forum VIP
gdyby sie stalo tak jak mowisz, to bym sie napewno zalapal na te mega ceny, poniewaz do baltic areny bede mial nicale 20 km, a do najblizszego miejsca pobytu jednej z druzyn 10 km.
Teraz to mozna , zobaczysz przed ME o ile sie odbeda.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
odswiezam troche ???? bo minelo troche czasu , troche roboty sie zrobilo to i troche mozna podsumowac ostatnue 6 miesiecy
tak wiec moim zdaniem zdazymy !!! ???? prace sa widoczne :p kupcow ze stadionu X lecia prawie pogoniono :p wybalowano podloze wiec cos sie robi :p po za tym doszlo nam troche km autostrad tak wiec jestem dobre mysli
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Cieszy mnie, że coś się ruszyło. W stolicy, Poznaniu i Krakowie idą zgodnie z planem, ba nawet go minimalnie wyprzedzają (jeśli się mylę, poprawcie mnie). Martwi mnie sytuacja w Gdańsku, Wrocławiu oraz Chorzowie.
Jeśli chodzi o drogi: z tym szału nie ma i zdaje mi się że nie będzie. Przetargi idą strasznie mozolnie (zresztą ludzie odpowiadający za nie, wolą się kłócić, unieważniać itp.)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Fajnie by było jak bysmy zirganizowali ten turniej w systenie 6:2 tzn na dwoch stadionach na ukrainie i 6 u nas. Mowi sie ze z planem jestesmy 1,5 miecha do przodu , jezeli to prawda to jeszcze sami zoorganizujemy to Euro :p szkoda ze to nie jest realne ::/
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Mowi sie ze z planem jestesmy 1,5 miecha do przodu
Jestem bardzo ciekawy z czym jesteśmy do przodu. Może i w sprawie stadionów coś się dzieje ale nie wiem jak kibice do nich dojadą bo jak sobie pomyślę że mają jeździć naszymi &quot;drogami&quot; to będzie totalny paraliż i wielka porażka.
Nieciekawie wygląda sprawa Ukrainy o której wspomniałeś. Tak naprawdę nie wiadomo co kombinują Niemcy i jakie mają znajomości w federacji. Nie zdziwię się jak będziemy to Euro organizować z naszymi &quot;przyjaciółmi&quot; zza Odry...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
o to ze jestesmy 1,5 miecha do przodu to mi chodzi że rząd tak twierdzi ???? zapomnialem dodac ;] a ze Euro zorganizujemy z Niemcami to mozliwe no chyba że inwestorzy na ukrainie zaczna wiekszą kase jeszcze klaśc bo jak wiadomo wiekszosc inwestycje na ukrainie w sprawie Euro pochodzą z prywatnych kont :p
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Nierozumiem co niektórzy mają do Ukraińców?????

Euro mamy wyłącznie dzięki nim i jeszcze tworzą się myśli żeby to nam przyapdła większa część udziałów. Absurd!

Wogóle to wy co ich krytykujecie znacie sytuację w tym kraju? Jeśli chodzi o same stadiony to nasz najlepszy na obecną chwilę czyli Poznań w porównaniu z tym nowym obiektem Dynama to jest wielkie *****.

Do tego dochodzi kilku oligarchów którzy nieoficjalnie (na Ukrainie prawie oficjalnie) będą wiekszość inwestycji finansować i do 2012 wyrobią się spokojnie. Głównie chodzi o Panów Wiktora Pinczuka i Saszę Krylewa. Wiecie chociaż kim są Ci Panowie?

Później się Polak dziwi że np. taki Oleh Błochin się arogancko wyraża w stosunku do nas...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wogóle to wy co ich krytykujecie znacie sytuację w tym kraju? Jeśli chodzi o same stadiony to nasz najlepszy na obecną chwilę czyli Poznań w porównaniu z tym nowym obiektem Dynama to jest wielkie *****.
a moja droga przez wieś jest lepsza niż u nich najlepsza autostrada ( dodam że moja droga jest w strasznym stanie ???? )
wiadome oni mają lepsze stadiony my mamy lepsza infrastrukture przy najmniej na chwile obecna ,
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Ja równiez wierze,że zdązymy,akurat bede wtedy na studiach,także Euro-Studia-Euro-Studia...zyc nie umierać..;)
 
Do góry Bottom