>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euro 2012 - czy zdążymy?

wojacy 0

wojacy

Użytkownik
Zdążyć to spokojnie zdążymy tylko jak się przygotujemy. Przecież tak na dobrą sprawę to nie mamy się czego wstydzić prócz korków. Bardziej bym się martwił i naszych braci Ukraińców.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Zdążyć to spokojnie zdążymy tylko jak się przygotujemy. Przecież tak na dobrą sprawę to nie mamy się czego wstydzić prócz korków. Bardziej bym się martwił i naszych braci Ukraińców.
o Ukraińców nie ma co się martwić bo na jesień będzie decyzja o albo całym rozegraniem mistrzostw u nas bądź system 6-2 dla nas. Nie wierze żeby UEFA dała Ukrainie mistrzostwa tak jak było planowane.

Co do Polski. Często jeżdżę do Warszawy i za każdym razem widzę coś nowego. Nie wiem jak jest w innych miastach ale zapewne podobnie ( oby ) drogowcy pracują dzień i noc więc może z korkami nie będzie problemu , dużo objazdów itp. Będzie dobrze. Polska będzie przygotowana na pewno i u nas będą to udane mistrzostwa , fajnie by było jak by były w pełni u nas rozegrane , choć jest to mało realne.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Zdążyć to spokojnie zdążymy tylko jak się przygotujemy. Przecież tak na dobrą sprawę to nie mamy się czego wstydzić prócz korków. Bardziej bym się martwił i naszych braci Ukraińców.
Już wiadomo, że z drogami nie zdążymy, dobrze, że przynajmniej stadiony będą.
Co do korków to będzie największa bolączka. Wystarczy teraz zobaczyć jak wyglądają al. Jerozolimskie, Waszyngtona, Grochowska, Płowiecka, rondo na Marsa w godzinach szczytu. A teraz gdy jeszcze najedzie ludzi na mecze na Narodowy okaże się , że most Poniatowskiego nie będzie przejezdny. Władze Warszawy w tej chwili nie są sobie w stanie poradzić z korkami, a co dopiero gdy przybędzie do Polski masa kibiców z całej Europy.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Mysle ze organizacja Euro to dla Polski za wysokie progi, ale jak juz otrzymalismy ta szanse to zamiast sie pokazac z jak najlepszej strony to pokazemy to samo co zwykle...
Ze stadionami zdarzymy,ale nie same stadiony zapewnia nam udane Euro. Przede wszystkim chodzi o drogi z ktorymi jak juz wiemy nie zdarzymy. Plany jak zwykle ambitne tylko wykonanie jak zwykle slabe. Do tego baza hotelowa ktora tez pozostawia wiele do zyczenia.
Mam tylko nadzieje, ze nie narobimy sobie przez to zbyt duzej antyreklamy.
 
D 0

ds4us

Użytkownik
Myślę że jednak poradzimy sobie.
Może nie będą to marzenia jakieś wielkie i wystrzałowe Mistrzostwa.
Jednak uważam że mimo tego wszystkiego euro będzie.
Pojechać będzie można obejrzeć na żywo damy rade.
Czasu trochę zostało ale to szybko zleci.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Może nie będą to marzenia jakieś wielkie i wystrzałowe Mistrzostwa.
Jednak uważam że mimo tego wszystkiego euro będzie.
Pojechać będzie można obejrzeć na żywo damy rade.
Czasu trochę zostało ale to szybko zleci.
Co do tego ze Euro bedzie to bedzie na pewno tylko jakie???
Wystrzalowe na pewno nie, wazne jest w tym to zebysmy sobie znowu wstydu nie narobili jako kraj. Euro ma byc szansa na wypromowanie sie, na pokazanie sie z jak najlepszej strony, a nie okazja na kolejna kompromitacje.
Co do czasu to wcale go nie mamy, bo jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia, ale jak to w Polsce - zawsze jest czas...
 
oneunited 0

oneunited

Użytkownik
Dzisiaj NIK przedstawiło nieciekawy raport o postępach w pracach na EURO , niektórych założonych wcześniej celów nie da się w ogóle wykonać .
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Jak to zwykle, duzo sie mowi a malo sie robi. Po za tym juz na poczatku wiadomo bylo ze tylu autostrad nie da sie zrobic. A do tego ten caly balagan w urzedach, ktory przedluza kazda procedure- Paranoja.
A co do NIku to co z tego ze przedstawi taki czy inny raport o przygotowaniach- czy to cokolwiek zmieni???
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Pewnie że nic nie zmienia, ale niema czym tu się podniecać, od kiedy imprezy tej rangi były organizowane to zawsze czy w mniejszym czy w większym stopniu były opóźnienia, nawet Niemcy na pewno je mieli, najważniejsze żeby były stadiony, a reszta jakoś tam będzie.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Pewnie że nic nie zmienia, ale niema czym tu się podniecać, od kiedy imprezy tej rangi były organizowane to zawsze czy w mniejszym czy w większym stopniu były opóźnienia, nawet Niemcy na pewno je mieli, najważniejsze żeby były stadiony, a reszta jakoś tam będzie.
Nie mozna patrzec na same stadiony!!
Co z tego ze jest stadion?? Do tego stadionu trzeba jakos dojechac, trzeba przemieszczac sie z miasta do miasta, dodatkowo tym wszystkim ludziom trzeba zapewnic nocleg. A lotniska tez wymagaja remontów.
Co do Niemcow to oni tez na pewno mieli opóźnienia, ale oni mogli sobie na to pozwolic bo i tak mieli juz cala siec autostrad i dobrze funkcjonujaca baze hotelowa.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Źle mnie zrozumiałeś, stadiony to podstawa żeby rozegrać mecze, infrastruktura z czasem będzie nie koniecznie musi być tak rozwinięta jak w Niemczech, zostało 2 lata więc myślę że prywatni inwestorzy się zainteresują budową hoteli czy restauracji (i to nie jest problem bo hotel powstanie w, nie wiem ile się buduje ale nie sądzę że pól roku). Drogi... trochę jest w budowie trochę już było, mówię ci jakoś to będzie, znowuż nie jest tak strasznie.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
No moze nie jest strasznie, ale w mojej ocenie jezeli ktos podejmuje sie takiego projektu jakim jest Euro to powinien liczy sie z trudnosciami i powinien stawiac im czolo, a postawa naszych politykow pozostawia wiele do zyczenia, wszyscy mowia ze jeszcze mamy duzo czasu itd.
Tlumaczenie sie tym ze w RPA nie bylo kokosow nie jest dla mnie tlumaczeniem. Po prostu powinnismy wykonac swoja prace jak najlepiej a nie ciagle patrzec sie na innych.
 
creativeopinion_ 11

creativeopinion_

Użytkownik
Moim zdaniem powinno być wieksze zaangazowanie i przede wszystkim chęci do tego, zeby z okazji takiego wydarzenia pokazać, że potrafimy się zmobilizować i na przyszłość również będziemy wstanie udźwignąć taką impreze.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Moim zdaniem powinno być wieksze zaangazowanie i przede wszystkim chęci do tego, zeby z okazji takiego wydarzenia pokazać, że potrafimy się zmobilizować i na przyszłość również będziemy wstanie udźwignąć taką impreze.
ciezka sprawa, bo do tego jest potrzebna osoba z charyzma ktora moglaby uniesc ten ciezar.
Powinien byc to najlepiej minister sportu, ale pan Giersz ewidentnie sie do tego nie nadaje.
Z naszej stronie latwo jest krytykowac, ale tak na prawde jest to strasznie ciezkie zadanie i z mojej perspektywy to nie widze zadnego konkretnego czlowieka ktory by sie za to wzial.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Oficjalne Maskotki EURO2012



Jak się wam podobają, dla mnie mogą być 8/10, powiem szczerze że liczyłem na coś ciekawszego i oryginalniejszego ;)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP


Znajdź różnicę...

Co do tych maskotek to wybór imion tragiczny, czemu nie szło dać do kandydatury polskich i ukraińskich imion ?
 
Do góry Bottom