>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
lukpol 67K

lukpol

Użytkownik
Jako, że w Australii powoli kończą się ludzie których można by jeszcze zaszczepić, jest pomysł aby szczepić zwierzęta. 😃

Post automatycznie złączony:

Saga o Australii, część dwa.
Smutny reportaż na żywo z przeciążonego szpitala. Medycy nie wiedzą gdzie ręce włożyć.:eek::eek::eek:

Manipulacja!!!!!
Niewiadomo gdzie jest ten szpital, czy to wogole szpital covidowy , czy to pielęgniarki czy jakieś tiktokerki.
Jak by to była prawda to by to pokazali na tvn24...
😅🤣
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Muszę dziś koniecznie podzwonić po znajomych
Widzę, że czytanie ze zrozumieniem o które tak apelowałeś kiepsko ci idzie.
Właściwie w ogóle ci nie idzie, o ile wiesz o czym pisałeś.


Ja tam nigdzie nie widziałem wzmianki, że covid nie istnieje, czy, że ludzie na niego nie umierają lub na niego ciężko nie chorują.
Jak się nie ma argumentów to się je bierze d... i próbuje obalić tym wszystko co nie pasuje.
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Jak się nie ma argumentów to się je bierze d... i próbuje obalić tym wszystko co nie pasuje.
Ty kpisz czy co? Przeciez to ty wstawiasz dziennie artykuły typu szczepienie pieska :unsure: to ty próbujesz obalać wszystko co nie pasuje, bo ja nie obalam nic, tylko odpowiadam za kazdym razem na twoje uposledzone wpisy, ktore zreszta niewiadomo czego dowodzą. 30 stron temu pytałem jaka jest teza i do teraz nie padła odpowiedź. W związku z tym masz rację, że nie ma z mojej strony zrozumienia, bo niestety nie da się zrozumieć co ty w tym temacie próbujesz udowodnić.
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
30 stron temu pytałem jaka jest teza i do teraz nie padła odpowiedź. W związku z tym masz rację, że nie ma z mojej strony zrozumienia, bo niestety nie da się zrozumieć co ty w tym temacie próbujesz udowodnić.
Teza jest taka, że wyniki śmiertelności są manipulowane, politycy na całym świecie podejmują co najmniej dziwne decyzje a jakie szkody wyrządził ten preparat to tak naprawdę dowiemy się za parę lat.
Lekarze i naukowcy którzy się nie zgadzają z ogólnie przedstawianą sytuacją przez media są ignorowani, a prasa próbuje dopasować do nich jakąś szufladkę w stylu płaskoziemca czy antyszczepionkowiec.

Jeśli to takie proste to wystarczy zrobić publiczną debatę w paru telewizjach i w prosty sposób za pomocą dostępnych statystyk i dotychczasowych badań obalić publicznie ich wszystkie argumenty.
Dziwnym trafem nikt na to nie wpadł, a przecież to również byłby najlepszy sposób na przekonanie niezdecydowanych do szczepień.

W związku z tym uważam, że jednak trzeba być co do tych specyfików bardziej powściągliwym bo jak pokazał czas ich skuteczność zaczyna być wątpliwa, a skutków ubocznych jeszcze nie znamy. Przynajmniej nie wszystkie. Jak się okazuje ludzie umierają nie tylko na covid, ale też po szczepieniu.
Choć w tvn o tym nie mówią, więc możesz nie wiedzieć.
Poza tym temat jest związany z covid 19 więc wstawiam filmiki i artykuły z tym związane.
Dlaczego ktoś ma nie zobaczyć jak straszne rzeczy dzieją się w Australijskich szpitalach albo usłyszeć co ma do powiedzenia francuski profesor, specjalista od szczepień?
Co do zwierzątek to następny absurd, ale dopóki jest pandemia to trzeba zarabiać.
Mam jeszcze artykuł z amerykańskiej prasy o jeleniach zarażonych covid-19.

Pewnie każą im chodzić w maskach.
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Lekarze i naukowcy którzy się nie zgadzają z ogólnie przedstawianą sytuacją przez media są ignorowani, a prasa próbuje dopasować do nich jakąś szufladkę w stylu płaskoziemca czy antyszczepionkowiec.
Nie są ignorowani, zreszta jakie to ma znaczenie, jeśli chcesz to wchodzisz i szukasz i sam oceniasz wartość merytoryczną. Nie moja wina, że większość materiałów które podajesz kojarzą się formą i treścią z tymi, gdzie koleś udowadnia że ziemia jest płaska. Równie dobrze można pójść dalej i wstawiać wpisy z samosi. To że telewizja nie jest rzetelnym źródłem informacji to wiemy, ale nie rozumiem czemu ty zakładasz, ze jak znajdziesz coś w internecie i jest to teza przeciwna do treści z telewizji to jest ona od razu prawdziwa i niepodważalna. Przecież dużo prościej jest wstawić 15 latkowi zmontowany filmik do internetu niż zrobić przekaz telewizyjny który ma w cholerę ograniczeń. Więc super że podważasz beznadziejną telewizję, ale nie dostrzegasz chyba że twoje źródło informacji jest równie słabe, szczególnie że mi zarzucasz jakiś tvn czy coś, podczas gdy u mnie w domu nie ma telewizora od 15 lat.

Jeśli to takie proste to wystarczy zrobić publiczną debatę w paru telewizjach i w prosty sposób za pomocą dostępnych statystyk i dotychczasowych badań obalić publicznie ich wszystkie argumenty.
Wybacz ale również nie mogę się zgodzić, tak samo jak nie zgodziłbym się zeby zgraja ludzi na demonstracji decydowała czy mam być leczony czy nie, BO TO MOJA DECYZJA i powinna być ona oparta na rzetelnej wiedzy a nie na referendum Sebków i Grażyn pod sklepem.

W związku z tym uważam, że jednak trzeba być co do tych specyfików bardziej powściągliwym bo jak pokazał czas ich skuteczność zaczyna być wątpliwa, a skutków ubocznych jeszcze nie znamy. Przynajmniej nie wszystkie. Jak się okazuje ludzie umierają nie tylko na covid, ale też po szczepieniu.
Pewnie, że powściągliwym. Ale ludzie którzy się zaszczepili zdawali sobie z tego sprawę, że są niejako być może między młotem a kowadłem, lub inaczej: wybierali mniejsze zło. Nie twierdzę, że tego nie rozumiesz, ja twierdzę że ty w ogóle nie kalkulujesz takiej sytuacji, ponieważ uważasz że taka sytuacja patowa nie jest możliwa (być może nie wydarzyło się u ciebie w życiu nigdy nic okropnego ciężkiego itp. nie wiem). Ale niestety życie pokazuje, że taka akcja jest możliwa i ludzie mając tego świadomość poszli się zaszczepić.

Nawet jeśli okaże się że był to wielki błąd, to i tak powiem że robiłem to w słusznym celu ratowania zdrowia i życia. A ty co powiesz jak ci umrze ktoś bliski niezaszczepiony lub tobie się coś złego przytrafi? Że miałeś inne zdanie czy że walczyłeś w jakiejś słusznej sprawie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nawet jeśli okaże się że był to wielki błąd, to i tak powiem że robiłem to w słusznym celu ratowania zdrowia i życia. A ty co powiesz jak ci umrze ktoś bliski niezaszczepiony lub tobie się coś złego przytrafi? Że miałeś inne zdanie czy że walczyłeś w jakiejś słusznej sprawie?
Dokładnie: jak się okaże, że antyszczpionkowcy mają rację i za 5 lat zmienię się w obcego to będę żałował, ale na dzień dzisiejszy to widzę ile ludzi bez szczepionki umiera na covid i post covid, a do tego wolę jednak naukowców i lekarzy bo telewizja jest tylko przekaźnikiem, ale to w niej i w necie wypowiadają się lekarze, niż oszołomów z YT i margines polityków jak Braun od Gwiezdnych Wojen no i oczywiście, z całym szacunkiem - forumowiczów jak tu manipulujących danymi i statystykami dla uwiarygodnienia swojej tezy.

I naprawdę - wciąż tu antyszczepionkowcy dowodzicie swoich racji gdy Polska od 3 miesięcy przoduje w rankingach zgonów na Covid nie tylko w Europie ale na całym świecie ??? Przecież żyjąc w tym kraju macie odpowiedź na własne oczy co powoduje brak szczepień i lockdownu !!!
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Wybacz ale również nie mogę się zgodzić, tak samo jak nie zgodziłbym się zeby zgraja ludzi na demonstracji decydowała czy mam być leczony czy nie, BO TO MOJA DECYZJA i powinna być ona oparta na rzetelnej wiedzy a nie na referendum Sebków i Grażyn pod sklepem.
Nigdzie nie napisałem o referendum w którym miałbyś brać udział.
Chodziło mi o debatę lekarzy, profesorów i naukowców o skrajnych poglądach.
Wielu ludzi nie zaszczepiło się, bo dostaje wiele różnych informacji. Na podstawie badań i statystyk rządowi eksperci w łatwy sposób obalili by fałszywe teorie i temat byłby zamknięty. Ludzie ruszyli by do punktów szczepień i problem dla rządu rozwiązany.
Jakoś nikt się do tego nie kwapi, a przekonywanie ludzi odbywa się na zasadzie zastraszania przez media.
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
a do tego wolę jednak naukowców i lekarzy bo telewizja jest tylko przekaźnikiem, ale to w niej i w necie wypowiadają się lekarze, niż oszołomów z YT
A rozumiem, lekarz, profesor i naukowiec, który doradzał przez 15 lat różnym francuskim rządom i WHO jest oszołomem, bo nie pokazali go w tvn.
Teraz to mnie zagiąłeś. (y)
Nie będę w takim razie wspominał o innych lekarzach i naukowcach z całego świata, bo ich też w tvn nie było, więc pewnie się nie znają.:oops:

co powoduje brak szczepień i lockdownu !!!
Właśnie z obostrzeń łącznie z noszeniem maseczek wewnątrz pomieszczeń oraz z paszportów covidowych wycofuje się Wielka Brytania.
Myślę, że kraje z czasem zaczną normalnieć. Co do ciebie mam wątpliwości.. a nawet Gut przestał straszyć.

 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Nigdzie nie napisałem o referendum w którym miałbyś brać udział.
Chodziło mi o debatę lekarzy, profesorów i naukowców o skrajnych poglądach.
Wielu ludzi nie zaszczepiło się, bo dostaje wiele różnych informacji. Na podstawie badań i statystyk rządowi eksperci w łatwy sposób obalili by fałszywe teorie i temat byłby zamknięty. Ludzie ruszyli by do punktów szczepień i problem dla rządu rozwiązany.
Jakoś nikt się do tego nie kwapi, a przekonywanie ludzi odbywa się na zasadzie zastraszania przez media.
Nie wiem czy by sie szczepiło czy nie, ja generalnie nie interesuję się tym tematem prawie w ogóle, traktuję wypowiadanie się tutaj jako swego rodzaju odskocznię a i tak jestem w stanie obalić wiele tez wystawianych przez antyszczepionkowców nawet rzekomych lekarzy, którzy niejednokrotnie manipulują świadomie lub nieświadomie liczbami i argumentami, częęęsto nieprawdziwymi. Niekiedy ludzie pod filmikami nawet obalają ich wypowiedzi w prosty sposób. Biorąc do tego otaczającą rzeczywistość i głosy które do mnie docierają od rodziny czy znajomych i znajomych znajomych wysnuwam wniosek, ze większość niezaszczepionych ma problem, a jedynie garstka zaszczepionych jakiś lekki skutek uboczny.

A teraz co do debaty lekarzy itp.---> można by też zrobić debatę płaskoziemców i tych co twierdzą że ziemia nie jest płaska. W tym przypadku ludzie widzieliby, że płaskoziemcy pierniczą farmazony i sprawa by się rozwiązała. ALE w naszym omawianym przypadku istotnie by tak nie było, ponieważ sprawa jest dużo bardziej złożona i nie jest zero jedynkowa. Ludzki mózg poszukuje oczywiście tej zerojedynkowości, dychotomii z której chce wybrać zwycięzającą tezę, ale nie rozumiesz że medycyna i leczenie może tak nie działać?
Jak ludzie mają raka i biorą chemioterapię to przecież ona też nie jest obojętna dla organizmu, a mało tego w ogóle nie wiadomo czy pomoże, ale chyba nie jesteś jakimś cudem jej przeciwnikiem co nie?
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Nie wiem czy by sie szczepiło czy nie, ja generalnie nie interesuję się tym tematem prawie w ogóle, traktuję wypowiadanie się tutaj jako swego rodzaju odskocznię a i tak jestem w stanie obalić wiele tez wystawianych przez antyszczepionkowców nawet rzekomych lekarzy, którzy niejednokrotnie manipulują świadomie lub nieświadomie liczbami i argumentami, częęęsto nieprawdziwymi

Ok, wyjaśnij w paru słowach czemu uważasz tego gościa za antyszczepionkowca i czemu kłamie.

A tak z innej beczki to jeszcze ciebie i parę innych osób rozumiem. Wspominałeś o znajomych którzy ciężko to przeszli, inni mają jakiegoś medyka w rodzinie, itd.

Ale jest tu też pewien troll, nawet założył ten temat i wyprosił adminów, żeby go otworzyli z powrotem, żeby mógł dalej trolować.
Jego hasła to lockdown i dawaj w żyłę, a właściwie w mięsień.

Szkoda, że nie wynajdzie np. czegoś takiego.


Jak się okazuje są jeszcze inne możliwości niż szpryca Pfizera.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A rozumiem, lekarz, profesor i naukowiec, który doradzał przez 15 lat różnym francuskim rządom i WHO jest oszołomem, bo nie pokazali go w tvn.
Teraz to mnie zagiąłeś. (y)
Odpowiadasz w całej dyskusji na tylko wygodne dla siebie pytania i jak inni anty manipulujesz danymi i faktami. W całej grupie wszystkich lekarzy i naukowców na świecie znajdzie się zawsze odsetek takich którzy będą głosić takie brednie. To są POJEDYNCZE osoby, ale przytaczane momentalnie przez antyszczepionkowców. Wśród wielbicieli płaskoziemców jest też parę fizyków i matematyków. Na YT mamy nawet Prezydenta Polski (nie nie Dudę) :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: , który wywodzi, że to on jest legalny, ma kancelarię itd. A co do trollowania sprawdź w wikipedii ten termin zanim mnie zaczniesz obrażać bo jak zwykle napisałeś nieprawdę. Niech każdy sobie oceni sam fakt czy ja tu jestem trollem.
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
W całej grupie wszystkich lekarzy i naukowców na świecie znajdzie się zawsze odsetek takich którzy będą głosić takie brednie.
A teraz rozumiem. Poprzednie rządy Francji to idioci, bo doradzał im taki człowiek. Dopiero ten rząd jest ok.
To samo z WHO. Wcześniej siedzieli w niej głupcy, dopiero teraz same autorytety.
Przez 15 lat brednie opowiadał w sprawie szczepień, a oni się na nim nie poznali.


Dopiero dzisiaj adamo80 go zdemaskował. 😂
 
G 3,2K

general1973

Użytkownik
Wystarczy spojrzeć na oficjalne dane z australijskiego ciemnogrodu,od początku tzw. "szczepień" do dzisiaj (ilość osób "zaszczepionych" /zakażenia/zgony) żeby zobaczyć jak działa ta mikstura.(mimo zamordyzmu jak u Kima)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A teraz rozumiem. Poprzednie rządy Francji to idioci, bo doradzał im taki człowiek. Dopiero ten rząd jest ok.
To samo z WHO. Wcześniej siedzieli w niej głupcy, dopiero teraz same autorytety.
Przez 15 lat brednie opowiadał w sprawie szczepień, a oni się na nim nie poznali.


Dopiero dzisiaj adamo80 go zdemaskował. 😂
Ale czy ty naprawdę uważasz, że każdy będzie analizował każdą bzdurę, każdy przykład jakiejś osoby, która miała wcześniej takie zdanie lub je zmieniła i poświęcał czas żeby je zbijać ??? Nawet jak sam Papież zmieniłby zdanie na temat szczepień i mówił brednie to nazwałbym go kretynem ! Nie mam pojęcia dlaczego on lub inni mają takie zdanie lub wcześniej mieli normalne, a teraz stali się ikoną antyszczepionkowców ? Jak ja mam tym razem podawać teorie spiskowe to powiedziałbym może, że GRU ich przekupiło albo zaszantażowało bo Rosja szykuje się do wojny i będzie destabilizować Europę wszelkimi sposobami ? Albo bym powiedział, że gościu mocno się uderzył w głowę, albo, że go ktoś przekonał i dał się zwieść głupotom ? Powodów może być 1000 co nie zmienia, że to garstka, garsteczka ludzi, którzy pewno po takich wypowiedziach wylecą z zawodu...

Wierz sobie w co chcesz. Oby los ciebie lub twoich bliskich srodze nie ukarał....
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Włochy: Do fryzjera i salonu piękności tylko z przepustką (londynek.net)

Zdaje sie w latach 39-45 tez trzeba bylo sie ukrywac przed okupantem jesli sie chcialo jakas szkole uczyc gdzie uczyli prawdy

Wstyd, teraz to samo

Tylko ze Hitler i generalnie nazisci nie mieli nic przeciwko zeby ludzie chodzili do fryzjera, czy urzadzali imprezy, a tym bardziej stypy

Nie przypominam sobie zeby hitlerowcy tepili osob udajace sie na pogrzeby, nawet oni sie odsuwali i dawali spokoj zalobnikom czy osobom chcacym pozegnac zmarlych czlonkow rodziny

W odroznieniu od wspolczesnych degenerackich okupantow

Opaski juz sa w Niemczech, teraz Wlosi i Francja tajne komplety, ech te postnazistowskie i kolaborujace kraje maja skazona mentalnosc

Polacy juz przyzwyczajeni do okupacji wiec poradza sobie z tym na szczescie znakomicie, wystarczy dac ogloszenie w szczycie lokdaunu i mam dziesiatki ofert fryzjerow

A krawezniki tylk ochodza i sprawdzaja czy sa gdzies lamane 'obostrzenia kowidowe'

Gdzies maja ze Rumun mnie bije w autobusie (pozwolilem mu kilka razy sie pacnac i co najwyzej odciagnalem , bo startuje w wyborach wiec to uratowalo mu zycie lub conajmniej trwale uszkodzenie zdrowia ,a tak jestem ciekaw jak moj cios zadzialalby na Tysona |Furego, ale tchorz siedziw Las Vegas), albo ze ktos wlamuje sie na zywca do domu emerytow czy skladowiska firmy

Takie rzeczy maja gdzies. Teraz w modzie jest 'pandemia'

'Policja surowo karze zlych przestepcow'

Covidowych moze :p

Konowałki kase robia na kowidzie-sridzie to i gestapowcy szeregowi chca sie podlizac, licza na emerytury i awanse
 
Ostatnia edycja:
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
W Niemczech najlepsi wirusolodzy wątpią w sens przymusowych szczepień z powodu omicronu.

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom