>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Osoby z tego wątku jakby żyły w innej rzeczywistości ;). Rozumiem jeszcze rondani bo on na emigracji w UK, ale inni jednak w Polsce, a tu:


Być może rząd będzie musiał wprowadzić lockdown nawet jak nie będzie tego chciał jak stanie pół Polski bo po prostu ludzie będą chorować...
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Weekend, piateczek, piatunio, przegladamy sytuacje w klubach z West Midlands a tu w tle Braun & Korwin nawet do rzeczy zaczeli gadac


Tez jak Adamo uwazam Brauna za dziwaka generalnie, ale co do plandemii 100% racji

troche mi sie taki gosc Leszek Bubel przypomnial

Mielismy byc druga Japonia
Lecz przyszlosc sie nieco odgina
z zydowskich prognoz wynika
ze beddzie tu Palestyna :d

Dzis polityke kupilem w ramach wspierania lewej nogi w polskim sklepie, bo Urbana nie bylo

Apropo slyszeliscie ze lider narodowcow Bakiewicz ten holubiony przez PIS jest rozwodziarzem? Fikcyjnym, bo mieszka z zona ale jest golodupcem bo narobil dlugow, wierzyciele scigaja i wszystko przepisal na zone tuz przed rozwodem

Takie plotki kraza myslalem ze Urban je zwerfikuje

Ale ewidentnie jest na rzeczy

Robert Bąkiewicz, nie Michał, polityk, nie siatkarz
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
A rozkminiłeś już co z tym Izraelem ? Bo jak "wiadomo" Żydzi rządzą światem i raczej krzywdy nie dali by zrobić swoim, a zaszczepili się na potęgę ;) . Za chwilę będzie 4 dawka...
A co ja jestem antyczczep czy narodowiec zebym mial sie zastanawiac
To ich problem
Sam im zarzucilem te zagwozdke
Inteligencja nie grzesza
Zaszczepili sie i co rekordy bija
Zreszta nawet dla tych co sa antysemitami to odrozniaja zydow od syjonistow
Ci prezydenci Iranu itp tepia tylko syjonistow, do zydow generalnie nic nie maja, nie wiem czy wiesz jest zydowskie miasto w Iranie i nikt ich nie tepi ani nie przesladuje, choc istnienia panstwa Izrael zadne szanujace sie panstwo arabskie nie uznaje

Lepiej być dzisiaj Żydem w Iranie niż w Europie. Żydzi podlegają Torze i Talmudowi a nie syjonistom i ich imperializmowi - WNET.fm

Tak ze syjonisci sa wrogiem, nie zydzi generalnie

PS Prawda z tym 'obronca katolicyzmu i polskosci' o rozwodzie Roberta Bakiewicza?

A ja napisze o sytuacj iWest Bromwich, Wolves odrzucil 15 milionow za Traore od Tottenhamu, no szanujmy sie
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A co ja jestem antyczczep czy narodowiec zebym mial sie zastanawiac
To ich problem
Sam im zarzucilem te zagwozdke
Inteligencja nie grzesza
Zaszczepili sie i co rekordy bija
Zreszta nawet dla tych co sa antysemitami to odrozniaja zydow od syjonistow
Ci prezydenci Iranu itp tepia tylko syjonistow, do zydow generalnie nic nie maja, nie wiem czy wiesz jest zydowskie miasto w Iranie i nikt ich nie tepi ani nie przesladuje, choc istnienia panstwa Izrael zadne szanujace sie panstwo arabskie nie uznaje

Lepiej być dzisiaj Żydem w Iranie niż w Europie. Żydzi podlegają Torze i Talmudowi a nie syjonistom i ich imperializmowi - WNET.fm

Tak ze syjonisci sa wrogiem, nie zydzi generalnie
Dziękuję za wyjaśnienie... ;)
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Dziękuję za wyjaśnienie... ;)
Jaki tam kurs na Peterborough jutro, szacuje 4,75. Nie patrzylem slowo daje. A moze skonczyc sie lomotem.

Chyba o obstawianiu wszedzie mozna mowic, zeby nie bylo ze 'spiewa na lekcji muzyki' uwagi w stylu

QPR - WBA 1-0
Peterborough- Coventry 1-4
Coventry - WBA 1-2

...
WBA - Peterborough ... 1-4?
Coventry - QPR .... 2-1?

Tak mi wychodzi z rownan, musze jeszcze wiecej meczow wrzucic do maszyny.

Nauka idzie do przodu
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Ciekawe czy ci co wierza w 'pandemie' jak powiedzial Braun glupio im sie przyznac ze zostali zrobieni w bambuko i ciagna te scieme brna dalej czy dalej w te bajeczki z telewizora wierza

Jak myslisz robek

Jesli to drugie to my bogaci bedziemy :D

Konowaly dziennikarze celebryci politycy rozumiem, kase kreca, ale wyznawcy tej sekty ?
Przeciez tylko ryzykuja ze zostana obsmiani i opluci ze smiechu jakie maja z tego korzysci

PS w specjalnym miejscu mam zapisany screen i wydrukowany zeby nie bylo ataku Fajzera jak Sajid Javid mowi ze jest pewny ze Boris Johnson dokonczy kadencje :D :D :D

Kumacie???!! ::: D
 
Ostatnia edycja:
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik

Jakie będzie najczęstsze zdanie sportowca po przegranych zawodach?

Dałem du.y 🤣

Post automatycznie złączony:

Walka z pandemią we Włoszech

 
Ostatnia edycja:
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
SANOK. Kolejki przed punktem testowania w szpitalu. "Coraz więcej ludzi. Dzieci marzną" (ZDJĘCIA) | Portal Esanok.pl | Telewizja Sanok - Aktualności - Ogłoszenia - Firmy

Cymbaly stoja na mrozie, co oni sobie mysla ze dostana bez kolejki przyjecie w szpitalu, czy brak kolejek do specjalisty buhahahaha

Czemus biedny bos glupi, czemus glupi bos biedny, jednak ten region skazony byl jest i bedzie

A Niedzielski dodaje kolejne 'pozytywne przypadki' i onanizuje sie nabijajac statystyki

Zreszta te liczby i tak z powietrza biora, zaleznie jaka opcja pasuje 'wirus w ataku' czy 'wirus cofa sie' wiec nie ma znaczenia ilu glupich wiesniakow stoi w kolejkach na mrozie
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
O Adamo bedzie mial radoche z niedzieli rano, nawrocony grzesznik


Stary dziad zdurnial na starosc, od zawsze byl zebrak, doszedl do wniosku ze od picero wieksza kasa niz z internetowej gawiedzi
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
O Adamo bedzie mial radoche z niedzieli rano, nawrocony grzesznik


Stary dziad zdurnial na starosc, od zawsze byl zebrak, doszedl do wniosku ze od picero wieksza kasa niz z internetowej gawiedzi
A pomyśleć, że znałem go kiedyś osobiście... ;) I uważałem za wielki autorytet i bardzo lubiłem jego poglądy...
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
O niemozliwe, jakis wywiad z doktorkiem akcentujacym obecnosc innych chorob niz tylko Kowida 19? i ze szczepionka jest jedynym ratunkiem?

Prawie jak Silaczka z Ludzi Bezdomnych czy jakos tak a moze cos pomylilem, gdzie jest polonistka jakas to poprawi

A wracajac do rzeczy to nie jest tak ze jak sie pyuta fachowcy o rade i potem okazuje sie ze po zastosowaniu jego 'genialnych' porad jest jezszcze gorzej niz bylo to sie wywala takiego 'fachowca' na zbity pysk o ile nie idzie do wiezienia?

a nie pozwala mu sie wymadrzac dalej i kleczy przed nim?

Tak to dziala w gospodarce i normalnych organizacjach, ale co ja tam wiem
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Izrael notuje rekordy zakażeń. Chętnych do szczepień coraz mniej - WP Wiadomości

A niektorzy z wyszym wyksztalceniem mowili ty idioto jak mowilem olac to ie dac sie mafii
No, ale ile razy można mówić, że SZCZEPIENIE NIE CHRONI PRZED ZAKAŻENIEM TYLKO PRZED CIĘŻKIM PRZEBIEGIEM I/LUB ZGONEM ??? Do tego wiesz jak tam są powszechne testy w porównaniu z nami ??? Z tego samego artykuły wynika, że mają tylko 901 ofiar śmiertelnych !!! W Izraelu są tak powszechne testy, że wszystko mają pod kontrolą, a u nas nie ma ani testów, ani szczepień... Mamy za to super "mądrych" polityków i super "mądry" naród.... ;)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Juz przed pandemia lekarze z roznych województw inaczej klasyfikowali zgony tzn. tak jak im sie oplacalo. Ci sami lekarze krzyczeli, zeby nie wpuszczac lekarzy z zagranicy do Polski, bo to obnizy poziom leczenia i stanowi zagrozenie dla pacjentow. Obnizy do jakiego poziomu?


W Portugalii w poniedziałek zanotowano ponad milion osób aktualnie zakażonych koronawirusem. Oznacza to, że na kwarantannie znajduje się obecnie blisko 10 proc. populacji tego kraju, czyli nienotowana liczba od początku pandemii.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/rapor...ce=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Liczba mieszkancow Portugalii: 10,3 miliona liczba w pelni zaszczepionych: 9,183 miliona mieszkancow xd
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
No, ale ile razy można mówić, że SZCZEPIENIE NIE CHRONI PRZED ZAKAŻENIEM TYLKO PRZED CIĘŻKIM PRZEBIEGIEM I/LUB ZGONEM ???
Ile było tych ciężkich przebiegów? Usprawiedliwia to 160 tys. ponadnormatywnych zgonów? Twoje 100 tys. śmiertelnych przypadków, którymi tu żonglujesz to nie są zgony na covid, ile razy jeszcze można to powtarzać?
To jest zabawa w łapanie króliczka, w rządzie nie ma idiotów, jak niektórzy tu uważają, oni zdają sobie sprawę, że pieprzą głupoty, ale jak się teraz z tego wycofać? Muszą w to brnąć bo ich naród zlinczuje jak przyznają się do błędu.
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
W UK znosza testy dla przyjezdzalacych ZASZCZEPIONYCH

Jakby zaszczepieni nie chorowali i nie roznosili pyłku czy tam pretkow Covida

Moge teraz troche pojezdzic, ktos sie orientuje ile kosztuje 'zaszczepienie' z wylaniem tego syfu do zlewu?

Obiecalem sobie ze ani grosza nie wydam w zwiazku z ta sciema, ale skoro 'zaszczepienie' pozwala zaoszczedzic wiecej wiec kupie certyfikat i odbije to sobie na klientach, juz trudno

Zlamie swoja zasade, bo na panstwowe leje od poczatku, mam nadzieje ze bede mogl sobie spojrzec w oczy w lustrze

Mam nadzieje, ze nikt ze znajomych sie nie dowie ze ze sie 'zaszpeciłem' bo stracilbym w ich oczach :D
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom