>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
tak z ciekawosci, bo napisales ze wszyscy medycy. Na co sa jeszcze zaszczepieni? Szczepia sie na zalecane dla medykow szczepionki? Czy naleza do wiekszosci medykow, ktora sie nie szczepi?

edit:

Wielka Brytania odnotowała w ubiegłym roku rekordowy wzrost - o prawie 19 proc. - liczby zgonów spowodowanych nadużywaniem alkoholu. Zdaniem urzędników jest to spowodowane trwającą pandemią koronawirusa - podaje agencja Reutera.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/rapor...ce=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

xd
Nie wiem tego, zapytam o co chcesz jesli to cie interesuje. Ja odbyłem tysiąc rozmów, mają po 30 lat doświadczenia. Gadka jest jedna, COVID to straszny syf i mieliśmy wszyscy się zaszczepić. Tak jak mówie niech każdy myśli co chce. U mnie ludzie z doświadczeniem mi to doradzili, zaszczepiłem się nic mi nie jest i uważam to za dobrą decyzję. Nikt nie jest przekupiony a może są i mi nie mówia i chcą mnie zabić no to póki co się nie udało :D U mnie zmarła jedna osoba wujek przed 60 zdrowy, wielki jak byk. Oczywiście nie zaszczepiony jak pisałem wyżej. Wnioski wyciągam sam, oraz słucham ludzi którzy pomagali mi 100% skutecznie przez całe życie i się na tym znają. Nie z TeLeWizOrkA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nie wiem tego, zapytam o co chcesz jesli to cie interesuje. Ja odbyłem tysiąc rozmów, mają po 30 lat doświadczenia. Gadka jest jedna, COVID to straszny syf i mieliśmy wszyscy się zaszczepić. Tak jak mówie niech każdy myśli co chce. U mnie ludzie z doświadczeniem mi to doradzili, zaszczepiłem się nic mi nie jest i uważam to za dobrą decyzję. Nikt nie jest przekupiony a może są i mi nie mówia i chcą mnie zabić no to póki co się nie udało :D U mnie zmarła jedna osoba wujek przed 60 zdrowy, wielki jak byk. Oczywiście nie zaszczepiony jak pisałem wyżej. Wnioski wyciągam sam, oraz słucham ludzi którzy pomagali mi 100% skutecznie przez całe życie i się na tym znają. Nie z TeLeWizOrkA.
dzieki, interesuje mnie to dlaczego lekarze sie nie szczepia chociaz sie im to doradza a szczepienia maja za darmo. Jak ty sie nie szczepisz, bo doradza Ci to lekarz to jestes foliarz/rondlarz? Jak lekarz sie nie szczepi chociaz zalecaja mu to najtezsze glowy po najwiekszych analizach to nikt na to nie zwraca uwagi 🤷‍♂️ JA nie wyzywam lekarzy, ze sie nie szczepia (na covid zaszczepilo sie wiecej spoleczenstwa niz lekarzy na grype w ujeciu % chociaz lekarzom sie to zaleca... ), ale mnie to ciekawi jakie maja wytlumaczenie, ze sie nie szczepia i nie szczepili latami.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Ja cię nie namawiam na szczepienie. Foliarz i Rondlarz jesteś jak bez zadnej wiedzy piszesz ze to trucizna i siejesz totalny ferment jak Don Corleone i Teddy. Jesli ktos ma obawy, ze np szczepionka byla zbyt krotko testowana czy cos, to ja nie mam z tym problemu ze sie nie zaszczepi. Namawiam tylko do szukania informacji u rzetelnych ludzi co chociaz mają coś wspolnego z medycyną. Ciężko będzie mi uzyskać odpowiedzi na Twoje pytania od mojej rodziny, bo tak jak mowie wszyscy są zaszczepieni zarowno na COVID jak i grypę i nikt nie umarł ani nie ma pół negatywnego objawu a szczepionki przyjmowali jako jedni z pierwszych zeby moc dalej pracować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Ban za prawdę?? Widać że tutaj panuje cenzura jak na Fb bo nie można pisać prawdziwych postów,które są niewygodne dla niektórych systemowców!!!!!!
Ja jestem całkowicie neutralny, jednak historia ostrzeżeń tego użytkownika wystawianych przez innych moderatorów świadczyła o tym, że bardzo lubi sobie po obrażać, wszczynać kłótnie, był kilkukrotnie ostrzegany, ale dalej brnął..
Dla mnie nie ma tutaj podziału na ANTY czy PROszczepionkowców, ja po prostu wypełniam swoje obowiązki moderatorskie.
Nikt nikomu pisać nie zabrania, wolna dyskusja, ale w Regulaminie jest jasno, że obrażanie innych użytkowników będzie się wiązało z konsekwencjami opisanych w Regulaminie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
rondani 99K

rondani

Użytkownik
Jan Pospieszalski: Media, które na co dzień są po różnych stronach barykady w kwestii pandemii, obostrzeń, szczepień czy segregacji sanitarnej stają w jednym szeregu! – Warto Rozmawiać [WIDEO] - Wolnosc.TV

Nawet zaczal do rzeczy mowic odkad dostal kopea w dupsko od panstwowego cycka

Wiekszosc tak ma zreszta, na zdrowie im to wychodzi

Antyszczepom jednym

Moderatorzy co maja wyniki meczow do tematow ze tak zapytam wezcie przystrofujcie lilipucikow nastroszonych zanim ja to zrobie
Post automatycznie złączony:

I tylko o to chodzi. Jakby Teddy nie krzyczał, że jest mądrzejszy to nie jest i tyle. Salah pewnie zaraz umrze, więc cieszmy się jego grą póki możemy. Pokaż załącznik 13892
Nie umrze bo wylali szczepionke albo wszczepili wode.

Celebrytom nie pozwolom ;) zginac oni maja promowac te masowa eksterminacje
 
Ostatnia edycja:
rondani 99K

rondani

Użytkownik
Ja cię nie namawiam na szczepienie. Foliarz i Rondlarz jesteś jak bez zadnej wiedzy piszesz ze to trucizna i siejesz totalny ferment jak Don Corleone i Teddy. Jesli ktos ma obawy, ze np szczepionka byla zbyt krotko testowana czy cos, to ja nie mam z tym problemu ze sie nie zaszczepi. Namawiam tylko do szukania informacji u rzetelnych ludzi co chociaz mają coś wspolnego z medycyną. Ciężko będzie mi uzyskać odpowiedzi na Twoje pytania od mojej rodziny, bo tak jak mowie wszyscy są zaszczepieni zarowno na COVID jak i grypę i nikt nie umarł ani nie ma pół negatywnego objawu a szczepionki przyjmowali jako jedni z pierwszych zeby moc dalej pracować.
No i szacun

Ja tez nie mam z tym problemow ze ktos sie sczepi i 10ma dawkami, moze tylko chce wtedy dojechac szybciej do domu zeb ynie musiec na nich patrzec i tyle

Jesli chodzi o Wielka Brytanie to ostatnie wydarzenia i tasmy to zmowa big pharmy, sluzb i labour party, ktora obiecala wieksze restrykcje niz te co teraz sa i beda wyplywac tasmy pograzajace Johnsona. Prawdopodobnie juz po wyborach we czwartek oglosi swoja dymisje jesli przegraja.

Wyborow ogolnokrajowych nie bedzie, ale sie szykuje zmiana premiera jesli konserwatysci chca jeszcze cos uratowac bo jak dalej bedziemy widziec tego klauna to nic ich nie uratuje

Dzieje sie dokladnie to co mieliscie w ramach afey tasmowej w Polsce w 2013 czy 2014 ktora zmiotla rzad PO i poprowadzila do wladzy PIS

Boris Johnson mial liberalne, prawidlowe i zdrowe podejscie do tej hucpy i to nie podoba sie big pharmie. Laburzysci az przebieraja nozkami ze zrobiliby patelnie im zamykajac ludzi po domach i moga sie w koncu doczekac.

Robia dokladnie to samo co obiecuje PO i moga dostac pomoc w celu dojscia do wladzy. I za to sie odwdziecza.


Ja na wszelki wypadek juz zainteresowalem sie lokalna labour party, jak bedzie trzeba w razie czego, tu moze nie uprzedzajmy faktow, miejmy nadzieje nie bedzie to konieczne ;)

Ale jest mnostwo pozytywow.

Wiedzac co sie swieci mozna skroic niezla kase, dokladnie tak jak na bukmacherce, wiec o ile nie bedzie przymusowych szczepien i koniecznosci bezposredniej interwencji to niech sobie bawia sie w te cyrki jak najdluzej skoro ludzie sa tacy glupi to trzeba zarabiac

Akurat lewica w UK czy USA to jest chyba bardziej prawicowa niz prawica w Polsce, a raczej napewno takjest, wiec spokojnie, zadnych przymusowych szczepien i koniecznosci wyeliminowania politykow to postulujacych nie bedzie

Tak ze jestem o to spokojny.

W miare
 
Ostatnia edycja:
rondani 99K

rondani

Użytkownik
Apropo czy to sie wam nie wydaje dziwne i podejrzane ze panie Lubnauer czy Szering Wielgus czy jak im tam z czolowych matematyczek kraju i ekonomistek nagle staly sie najlepszymi autorytetami w dziedzinie epidemiologii i autoratytatywnie chodza i nawijaja doookola

'Szczepmy sie, najlepiej wszyscy'

Nie dziwne to nieco?

Nie dziwne?

Nie?

Nic a nic?
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Ktoś tu pisał o swoich badaniach nad omikronem, Że przeciwciała nic nie dają tylko szczepionka i już ostatnia prosta. Chyba mu się w tym jego laboratorium mikroskopy zepsuły.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ktoś tu pisał o swoich badaniach nad omikronem, Że przeciwciała nic nie dają tylko szczepionka i już ostatnia prosta. Chyba mu się w tym jego laboratorium mikroskopy zepsuły.
I jedno i drugie jest prawdą. Oczywiście, że Omikron jak i każda inna mutacja będzie zarażała bez względu ile dawek szczepionki przyjmiemy. Rzecz się rozchodzi o to, że nie znajdziemy się w szpitalu i nie umrzemy. Brak przyjęcia 3 dawki tak samo jak jedynie własne przeciwciała, jak ustalają naukowcy, skutkować może ciężkim przebiegiem Omikrona choć z dobrych wiadomości jest taka, że na chwilę obecną są badania, że Omikron jest bardziej zaraźliwy, ale generalnie przechodzi się go łagodniej. Tyle w tym dobrego.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A może byśmy tak dla odmiany podyskutowali o tym co się dzieje obecnie w Polsce czyli, że jesteśmy w czołówce państw na świecie !!! - 3 miejsce !!! pod względem zgonów z powodu COVID ??? Idziemy w łeb w łeb z Rosją gdzie żyje trochę więcej ludzi niż u nas i z USA które ma tyle obywateli co cała UE razem wzięta !!! Może o tym porozmawiajmy ? Bo antyszczpionkowcy wciąż się udzielają i negują szczepienia, a sprawa jest prosta jak dla 5latka - im bardziej zaszczepiony kraj = mniej zgonów z powodu COVID... Co by się zgadzało z tym co mówili naukowcy, że szczepionki nie chronią w ogóle przed zarażeniem tylko przed ciężkim przebiegiem i śmiercią.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Zakażenie gości na obiedzie świątecznym (julebord) w restauracji Louis w Oslo urasta do rangi wydarzenia na skalę międzynarodową – naukowcy na całym świecie wstrzymują oddech czekając na wyniki badań FHI (Norweski Instytut Zdrowia Publicznego).

Super-zakażenie
W roli głównej wydarzenia występuje nowa odmiana koronawirusa – omikron, który zdaje się nie przejmować obowiązującymi regułami czy certyfikatami i bezpardonowo zaraża niemal każdego, kto stanie mu na drodze. Tak można przypuszczać słuchając doniesień dotyczących feralnego julebord.

Jest to jedno z pierwszych znanych super-zakażeń w Europie za sprawą nowej mutacji koronawirusa.

Okazuje się, że spośród 111 uczestników zasiadających 26 listopada przy świątecznym stole u 73% (80 osób) zdiagnozowano infekcję. Uważa się, że większość z nich jest zarażona omikronem. Ten wariant potwierdzono już u 17 osób. Dwóch uczestników firmowego spotkania wróciło kilka dni wcześniej z podróży do RPA.

Ponadto u około 60 innych gości przebywających w tym samym czasie w restauracji Louis, ale nieuczestniczących w świątecznym wydarzeniu, również zdiagnozowano infekcję.

Interesująca obserwacja

Zdjęcie: Annie Spratt/Unsplash
W przypadku poprzednich wariantów koronawirusa około 50 procent zarażonych miało objawy. W przypadku tych infekcji, mimo zaszczepienia, objawy pojawiły się u zdecydowanej większości zakażonych. Na razie naukowcy zbierają dane i jak mówią jest za wcześnie, by powiedzieć więcej, jak je interpretować.

Sprawa restauracji Louis przyciągnęła uwagę międzynarodową.

Badania te są ważne, ponieważ dane pochodzące z RPA lub innych krajów niekoniecznie są przydatne w określeniu, jak zachowa się wariant omikron w Norwegii. Tamtą wiedzę niełatwo jest też przenieść na miejscowe warunki. Dlatego dla naukowców ważne jest zrozumienie, jak wygląda transmisja wariantu omikron w Norwegii.

Ważne jest, by odpowiedzieć na pytania: w jaki sposób rozprzestrzeniania się infekcja oraz jakie są jej objawy. Badaczy zastanawiają się także nad czynnikami sprzyjającymi zakażeniu, chcą też sprawdzić wentylację w lokalu. Elisabeth Henie Madslien, która kieruje pracami w FHI we współpracy z gminą Oslo twierdzi, że to jest nowy wirus. Zastanawia się czy jest coś szczególnego w tej scenerii, co może wyjaśnić, dlaczego tak wiele osób zostało zarażonych podczas jednego wydarzenia.

Naukowcy i władze medyczne mają nadzieję dowiedzieć się na postawie tych badań jaki będzie model rozprzestrzeniania się infekcji i jakie środki do jej ograniczenia będą wskazane.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Czego boją się doradcy? Zna ktoś odpowiedź?
Na Pana Brauna to ja nie mogę patrzeć !!! Wejdźcie na YT i posłuchajcie jego 1,5 godzinnego wywodu na temat tego, że filmy Star Wars to spisek żydowsko - masoński.... Można się pośmiać.... :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: Gościu to kosmita jakich mało...

Jak dla ciebie to jest jakikolwiek autorytet w dziedzinie szczepionek to ja się już niczemu nie dziwię :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Ostatnia edycja:
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Na Pana Brauna to ja nie mogę patrzeć !!! Wejdźcie na YT i posłuchajcie jego 1,5 godzinnego wywodu na temat tego, że filmy Star Wars to spisek żydowsko - masoński.... Można się pośmiać.... :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: Gościu to kosmita jakich mało...
OK. Kosmita, ale tu nie chodzi o to kto zadaje pytanie, tylko jakie zadaje pytanie. Czemu część rady zagroziła dymisjami, jeśli mają czyste ręce? Jakby się ABW za to wzięła, to pewnie byś się bardzo zdziwił wynikami. No ale znając polskie realia to będą naciski i sprawa pójdzie pod dywan.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Ale dzięki ich rządowi nie umiera PÓŁ TYSIĄCA OBYWATELI DZIENNIE JAK W POLSCE !!!! Może o tym napisz !!!
A skąd Ci się tyle wzięło? Dzisiejsza statystyka -
Z powodu COVID-19 zmarło 148 osób


Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/rapor...ce=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Weź sobie też pod uwagę średnią wieku zmarłych w Polsce. Według oficjalnych danych GIS jest to 72,9 lat. Najstarsza osoba miała 98 lat, najmłodsza 32. Blisko 70% to ludzie po 70 lat +. Wiele osób zmarło np.na raka a że mieli covid to poszło na konto covid.
Więc nie wypisuj bzdur i nie strasz ludzi. Wszystkie te dane można znaleźć na stronach rządowych bez większego wysiłku.
 
Psychosocial 849,5K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Pan Grzegorz Braun to człowiek niezłomny. Gdzie Adamo byli wszyscy politycy jak trzeba było ratować ludzi przed bankructwem gdzie masowo zorganizowana grupa przestępcza blokowała wejścia do lokali? Tylko Grzegorz Braun jeździł po całej Polsce i ratował tych ludzi robiąc z ich knajp "zjazdy sympatyków Konfederacji" No sorry nie zauważyłem innych szczekających posłów którzy z mównicy bili się w piersi że zrobią wszystko dla tej branży. Braun to dla mnie klasa sama w sobie, nie wspomnę że jako jedyny NIGDY nie założył maseczki w sejmie pokazując przy tym hipokryzję PiS, PO i Lewicy gdzie tamci oczywiście poza kamerami (konwent seniorów, korytarze sejmowe, stołówka etc) chodzili już bez maseczek. Nie wspomnę jakie musiał płacić kary za to. Nie wspomne że tylko on miał odwagę powiedzieć z mównicy co sądzi o Niedzielskim nazywając go psychopatą i że będzie wisiał. Boże, daj nam więcej takich Braunów!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom