>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
R 63,3K

roykeane2.0

Użytkownik
hej antyszczepy, sprawa taka jest. Jeden z waszych, niejaki teddy, zabłądził na rondzie i nie może się wydostać. Ciągle w kółko jeździ. Trwa to już od kilku dni, a zimno się robi coraz bardziej. No i Święta coraz bliżej, może czeka ktoś na niego w domu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
No zajebisty.... :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: Legia przegrała 5:1, a w świat poszło co wyprawiali kibole... Transmisja z meczu też była zmanipulowana ? Bo każdy może sprawdzić jak sięgnie do tego meczu co się działo... No, ale ok, ty tam byłeś i co innego widziałeś jak i w sprawie pandemii widzisz co innego niż cały świat medyczny jak i co do oceny własnego zdrowia...

Od zmiany zarządzania forum takie osoby jak ty były banowane i tyle. Za to co napisałeś w wiadomości prywatnej do bundesmajster bundesmajster to z miejsca powinien być ban, ale masz szczęście bo trafiłeś na dobrego gościa co od niedawna jest modem i dał ci 2 szansę.

Jakoś się dotąd "uchowałeś" ale odpaliłeś w tym temacie i pokazałeś na co cię stać więc z tobą nie ma żadnej dyskusji....

I nie ma zamiaru dalej z tobą "dyskutować" bo tracę tylko czas, a ty sobie w czasie tego COVIDu, o przepraszam - zapalenia płuc :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: znalazłeś świetny sposób na zabicie czasu - czyli wyzywanie wszystkich dokoła... Żal mi ciebie i tyle w tym temacie.
Covid mają tylko idioci którzy wszędzie widza Covid . Ja miałem zapalenie płuc . Po covidzie w dwa dni byłbym zdrowy tutaj zeszło trochę dłużej .
Co do samego meczu specjalnie przytoczyłem Twój śmieszny wpis i towarzyszącą temu dramaturgię i histerie . Z tego właśnie slyniesz . Jesteś nikim innym jak wystraszonym człowiekiem . Można Cię zmanipulować w łatwy sposób . Ja już siedzę w Towjej głowie tak samo jak Covid . Potrafisz interesować się tym co komuś napisałem albo tym czy mnie jakiś moderator oszczędził czy nie 😂 wiesz gdzie ja to mam? Tam samo gdzie Ciebie i jakiś Covid czy restrykcje i wytyczne którymi raczysz tutaj zaśmiecać ten temat 😂
Jak było na meczu w Madrycie ? Super . Powtórzę jeden z lepszych wyjazdów polskich ekip . Ale ty w tym temacie tez jesteś leszczem . Zapewne dla Ciebie lepszy wyjazd byłby do Astany albo Karagandy na drugi koniec Azji gdyby tam ktoś wygrał z Polskich ekip 1-0 😂😂 typowy piłkarski Janusz jesteś .
Jak można w ogóle wpaść ma pomysł i napisać ze kibice Legii zachowywali się niestosownie bo przekrzyczeli cały stadion ? Przecież właśnie o to chodzi😂 jedynie taki ktoś jak Ty idzie na mecz jak do teatru o ike w ogóle chodzisz bo przecież tam może być za głośno albo ktoś przeklnie i jeszcze to taki posłuszny obywatel jak Ty usłyszy 😂
Jesteś komicznie śmiesznym typem . Próbujesz kreować się na znawcę i mentora w każdym temacie tylko stary ty zwyczajnie w duxxe byłeś gowxxo widziałeś :)
Ty nie masz pół sensownego argumentu w jakim temacie byś się nie wypowiedział Z jedynie co można wyczuć z Twoich wypowiedzi to smród człowieka wystraszonego i takiego który żyje na kolanach …
W każdym temacie masz inne zdanie niż większość . Kręcisz dymy a później filozofujesz z jakimiś adminami - nie wiem zaraz na policję zaczniesz dzwonic . Przecież Ty zachowujesz się jak jakaś młodociana baletnica a nie jak facet ….nie wiem miałeś być dziewczynką czy co ?
Tragedia jesteś człowieku . Wypada tylko współczuć .
Co do meczu jeszcze . Oczywiście był dym przed meczem . Nie masz pojęcia jak się zaczął . Wiesz tyle co przedstawiły media których tam z Polski nawet nie było. Wiadomo agresja się dobrze sprzeda . Otóż człowieku zaczęło się od tego ze jakiś kibic Realu lub Atletico rzucił butelka w nasz tłum który czekał na zbiórce do wymarszu . Już nie wspomnę ze miejsce zbiórki było ze 3 razy za małe do naszej liczby . Kiedy poleciała butelka to kilku chłopa ruszyło za nim i zatrzymali się na policyjnych koniach. Od tego się zaczęło . O tym ze hiszpańska policja w ogóle nie była przystosowana i przeszkolona do takiego czegoś to już Twój pan telewizorek nie wspomni . Nie usprawiedliwiam tutaj nikogo . Dementuje tylko wypociny i kolejne bzdury które wypisywałes . Sam mecz , doping i to co działo się na stadionie - nie słyszałem ani nie widziałem nic nie odpowiedniego . Życzę niejednemu kibicowi takiego wyjazdu .
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Prześledź swoje wypowiedzi bo w każdym temacie gdzie jesteś to masz jakieś ale i wciskasz te swoje głupoty innym użytkownikom . Zaraz Ci wrzucę screena jak Ci nie pasowało dopingowanie Legii w Madrycie - to jest podsumowanie Twojej działaności na tym forum 😂

Przeczytajcie sobie wpis tego typa hahaha jemu przeszkadzało to że kibice Legii krzyczeli na meczu swojej druzyny hahaha
Oczywiście on tam nie był , wyczytał coś w necie i tutaj nasamrował. Sam osobiście byłem w Madrycie bo jeżdżę za Legia , był to jeden z lepszych wyjazdów Polskiej ekipy w pucharach :)

Zobaczcie skąd wrzucił artykuł :) wp.pl jhahhaha i ten chłop nie ma swojego mózgu on bazuje na TVP TVN wp i onet :)

UWAGA KIBICE LEGII PRZEKRZYCZELI CAŁY STADION !!! Do SZCEPIEŃ ICH TOŻ TO KARYGODNE I BANDZIORSKIE ZACHOWANIE
Adamo ma specjalna oznake i ludzie powinni go sluchac. Ten temat jak i inne zalozyl po to aby ludzie go sluchali i sie z nim zgadzali. Jak sie z nim nie zgadzasz jestes foliarz, rondlarz czy Bog wie kto jeszcze. Gdzies byl jego temat na forum z wnioskiem o nowa odznake dla doswiadczonych uzytkownikow. Jako przyklad zaproponowal siebie do tej "odznaki" aby ludzie go sluchali... osobowosc narcystyczna ;) wystarczy miec inne zdanie niz on aby wywolac konwulsje xd

A gdzie sie podziała grypa,czyżby byla na urlopie od marca 2020 roku???????? Ostatnia prosta a tutaj ciągle rondo w koło!!!!!!
juz wrocila i bije rekordy ;)
hej antyszczepy, sprawa taka jest. Jeden z waszych, niejaki teddy, zabłądził na rondzie i nie może się wydostać. Ciągle w kółko jeździ. Trwa to już od kilku dni, a zimno się robi coraz bardziej. No i Święta coraz bliżej, może czeka ktoś na niego w domu.
zamiast trollowac poodlaczaj ludzi od kroplowek w szpitalach, bo podaje im sie elektrolity, ktore wybielaja papier xd lepiej nie czytaj jak powstaja witaminy dla wlasnego dobra...
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik

Przyszłość wg. royekane.
Ale proste ze to chodzi od początku o zniewolenie ludzi i pełną kontrole . Kody QR to początek . Ludzie pokroju Adamo80 są za to w dużej mierze odpowiedzialni. Więźniowie systemu . Nie dość ze nie potrafią zauważyć ze już zostali wciągnięci w ta spirale zamordyzmu to jeszcze swoimi dezinformującymi wpisami próbują wciągać w to innych nieświadomych . Trzeba być niespełna umysłu żeby twierdzić ze szczepienia są dla naszego dobra . Jakoś do szczepień na grypę nikt nie dostawał kodu QR czy jakiejś śmiesznej przepustki . Niestety kiedyś dojdzie to do tych pustostanów ale oni i tak nie przyznają nikomu racji :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +325
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik

Niektórym faszystom jak royekane się to nie podoba. Chętnie by wszystko zamknął, bo chodzi obesrany. Rozumiem, pewnie mało zarabia, ale zawsze można zmienić pracę i wziąźć kredyt na te pampersy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +340
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Co robią politycy, gdy Ty siedzisz zamknięty w domu?


Dziwne, że nie bali się śmierci, jak to wytłumaczysz adamo80?
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Co robią politycy, gdy Ty siedzisz zamknięty w domu?


Dziwne, że nie bali się śmierci, jak to wytłumaczysz adamo80?
Tu jest lepszy hit . W UK wykryli niewidzialnego wirusa 😂 niewidzialne wirusy to coś poważnego . Jak na omicron pfizer przygotował 3 dawki to na niewidzialnego trzeba będzie 5-6 dawek . Adamo już zapisane na wszystkie szczepienia do 2030 roku 😂 on lubi igle . Wystarczyło by jakby sobie zrobił tatuaż . Po co to tyle tego płynu w siebie wlewać chemicznego 😂😂
 

Załączniki

R 63,3K

roykeane2.0

Użytkownik

Niektórym faszystom jak royekane się to nie podoba. Chętnie by wszystko zamknął, bo chodzi obesrany. Rozumiem, pewnie mało zarabia, ale zawsze można zmienić pracę i wziąźć kredyt na te pampersy.
Normalne Swięta to takie, które spędza się z rodziną przy świątecznyn stole. A nie na cmentarzu. No chyba że masz inne upodobania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo ma specjalna oznake i ludzie powinni go sluchac. Ten temat jak i inne zalozyl po to aby ludzie go sluchali i sie z nim zgadzali. Jak sie z nim nie zgadzasz jestes foliarz, rondlarz czy Bog wie kto jeszcze. Gdzies byl jego temat na forum z wnioskiem o nowa odznake dla doswiadczonych uzytkownikow. Jako przyklad zaproponowal siebie do tej "odznaki" aby ludzie go sluchali... osobowosc narcystyczna ;) wystarczy miec inne zdanie niz on aby wywolac konwulsje xd
To nie o to chodzi ! Z tobą się nie zgadzam, a jednak od 1,5 roku normalnie dyskutujemy i się nie wyzywamy, a na samym początku to nawet byliśmy zgodni co do tej choroby - poczytaj pierwsze posty ! Natomiast to jak DonCorleone odniósł się do osoby w żałobie czy to co napisał w wiadomości prywatnej do bundesmajster bundesmajster to jest po za jakąkolwiek dyskusją i nie ważne czy dotyczyłoby pandemii czy czegokolwiek innego - nie powinno być tolerowane. Zresztą bundesmajster bundesmajster zapowiedział już kroki prawne.

A co do tych odznak to nie wiem kompletnie o co chodzi bo nawet nie wiedziałem o takiej funkcjonalności forum i nic nie zgłaszałem do jakiś odznak.

A jedyne co o co proszę jako założyciel tematu to o normalną dyskusję, a nie wyzywanie się.
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
To nie o to chodzi ! Z tobą się nie zgadzam, a jednak od 1,5 roku normalnie dyskutujemy i się nie wyzywamy, a na samym początku to nawet byliśmy zgodni co do tej choroby - poczytaj pierwsze posty ! Natomiast to jak DonCorleone odniósł się do osoby w żałobie czy to co napisał w wiadomości prywatnej do bundesmajster bundesmajster to jest po za jakąkolwiek dyskusją i nie ważne czy dotyczyłoby pandemii czy czegokolwiek innego - nie powinno być tolerowane. Zresztą bundesmajster bundesmajster zapowiedział już kroki prawne.
Hahahah posikałem się 😂 człowieku mi już dziennikarz z TVP PiS próbował zakładać sprawę i wysłał nawet numer konta na które mam wpłacić pieniądze jako zadość uczynienie . Miało mnie ścigać całe wojsko razem z Morawieckim 😂
Zwykli śmieszni ludzie - w jakim wy świecie żyjecie 😂
Dać Ci adres to mu przekażesz żeby się za dużo nie wysilał chłopak ?
Ten jakiś bundes coś tam i ten adamo oraz roykeane to jakaś ekipa dzieci z bulerbyn 😂😂😂
Odklejeni całkowicie . Ja już nawet tamtych dwóch ignoruje na forum bo to nie ma się co smiac z dzieci z downem 😂
Zapytałem typa czy tylko jemu ktoś umarł w ostatnim czasie a ten aferzysta adamo już kręci aferę i wymyśla historie 😂 żałosny typek strasznie . Wyżej dostał takie pociski i argumenty ze nawet nie odpowiedział . Jemu tez daje ignora bo to szkoda się pastwić
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wracając do dyskusji - wprowadzanie kodów QR czy innego systemu elektronicznej weryfikacji osób zaszczepionych ma na celu EGZEKWOWANIE prawa czego w Polsce kompletnie się nie robi...

W dzisiejszym cywilizowanym świecie od momentu jak masz założony PESEL stajesz się "więźniem systemu" i szczepienia nie mają kompletnie tu nic do rzeczy. Też mi się to nie podoba, że wszystko jest elektroniczne, że władza wie o nas wszystko. W Polskim Ładzie kolejny raz zmniejszono próg dopuszczalnych transakcji gotówkowych. 5 letni obowiązek przechowywania naszych historii odwiedzanych stron internetowych i wiele, wiele więcej, a o ilu jeszcze nie wiemy jak PEGASUS ? Tak więc "więźniem systemu' to my już wszyscy jesteśmy od wielu lat, a jak nie chcemy to proponuję uciec do Afryki albo Filipin czy Kambodży - tam będziemy "wolni".... Tak działa ten świat - nawet jak nam się to nie podoba i nie sądzę żeby nawet partie wolnościowe typu Konfederacja z tego zrezygnowały jakby objęły władzę. Nic na to nie poradzimy. Powiedziałbym nawet więcej - że te teorie antyszczepionkowe mają nam odwrócić wzrok od prawdziwego zniewolenia bo po cichu podobno PiS przygotowuję znowu jakąś ustawę dotyczącą internetu i cenzurowania wypowiedzi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +121
tedddy2060 7,4K

tedddy2060

Użytkownik
hej antyszczepy, sprawa taka jest. Jeden z waszych, niejaki teddy, zabłądził na rondzie i nie może się wydostać. Ciągle w kółko jeździ. Trwa to już od kilku dni, a zimno się robi coraz bardziej. No i Święta coraz bliżej, może czeka ktoś na niego w domu.
hej covidowi mutanci,sprawa jest taka że miała być "Ostatnia prosta"dla was a tutaj 3 i niebawem 4 szpryca i 5,6,7 itd aż bedziecie padać kolejno po niej!!! Wasz guru niejaki "syntezator" oraz pseudo "skorumpowane eksperciki" przez koncerny farmaceutyczne jak simony,guty,sutkowskie,kraski,horbany itd. oszukują was śmiejąc się i plują wam prosto w gęby a wy mówicie że to deszcz kropi!!!! Powodzenia ćpuny!!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
Psychosocial 880,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Posłuchajcie. Od teraz każdy user który obrazi innego ma bana. W tej chwili to już patologiczny rynsztok a nie merytoryczna dyskusja. Jesteście wszyscy inteligentni bo znam was z forum nie od dziś więc albo zamilczcie albo piszcie z kulturą.

Pzdr/Psycho
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Wracając do dyskusji - wprowadzanie kodów QR czy innego systemu elektronicznej weryfikacji osób zaszczepionych ma na celu EGZEKWOWANIE prawa czego w Polsce kompletnie się nie robi...

W dzisiejszym cywilizowanym świecie od momentu jak masz założony PESEL stajesz się "więźniem systemu" i szczepienia nie mają kompletnie tu nic do rzeczy. Też mi się to nie podoba, że wszystko jest elektroniczne, że władza wie o nas wszystko. W Polskim Ładzie kolejny raz zmniejszono próg dopuszczalnych transakcji gotówkowych. 5 letni obowiązek przechowywania naszych historii odwiedzanych stron internetowych i wiele, wiele więcej, a o ilu jeszcze nie wiemy jak PEGASUS ? Tak więc "więźniem systemu' to my już wszyscy jesteśmy od wielu lat, a jak nie chcemy to proponuję uciec do Afryki albo Filipin czy Kambodży - tam będziemy "wolni".... Tak działa ten świat - nawet jak nam się to nie podoba i nie sądzę żeby nawet partie wolnościowe typu Konfederacja z tego zrezygnowały jakby objęły władzę. Nic na to nie poradzimy. Powiedziałbym nawet więcej - że te teorie antyszczepionkowe mają nam odwrócić wzrok od prawdziwego zniewolenia bo po cichu podobno PiS przygotowuję znowu jakąś ustawę dotyczącą internetu i cenzurowania wypowiedzi.
skad wiesz co ma na celu wprowadzenie kodów QR ? Egzekwowanie jakiego prawa ? 😂 porównujesz kody QR do nr pesel . Wiesz co to i jak działa kod QR w ogóle ? Czy dawniej żeby wejść do sklepu był ci potrzebny numer pesel ? Co to w ogóle za kolejne porównanie ? Godne Ciebie w sumie .
Skoro robimy szczepienia to róbmy dla tych co chcą bez żadnych kodów i certyfikatów . Tyle .
Po to dostajesz ten kodzik jak się szczepisz żebyś później o przedłużenie ważności tego kodu prosił się na kolanach i wykonywał posłusznie co tylko władza sobie zażyczy . Taka różnica będzie pomiędzy tym kodem a nr pesel . Ja wiem ze Tobie się to podoba bo tak Cię posłusznie wychowani ale innym już niekoniecznie musi się podobać .
I nie rozumiem w ogóle nagradzania ludzi za szczepienie się . Jeszcze rozumiem za oddawanie krwi ale za szczepienie ? Pierwszy jesteś za segregacja i najchętniej byś wszystkich niezaszczepionych zamknął i ograniczył im prawa a taki jesteś przecież super obywatel . Bierz sobie te szczepionki ale rób wszystko żeby nie było segregacji czy jakiś kodów i nagród za szczepienia bo to prowadzi tylko do kłócenie się i tak już skłóconego narodu . A Ci u góry siedzą i się cieszą .
 
tedddy2060 7,4K

tedddy2060

Użytkownik
Posłuchajcie. Od teraz każdy user który obrazi innego ma bana. W tej chwili to już patologiczny rynsztok a nie merytoryczna dyskusja. Jesteście wszyscy inteligentni bo znam was z forum nie od dziś więc albo zamilczcie albo piszcie z kulturą.

Pzdr/Psycho
Chyba się user Adamo poskarżył bo tutaj nie ma żadnych argumentów w tym temacie plus pisania tego co słyszy w mainstreamowych mediach?????

Edit Psychosocial: A co ma jedno z drugim wspólnego? Bez odbioru.
 
Ostatnio zmieniony przez Psychosocial:
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Chyba się user Adamo poskarżył bo tutaj nie ma żadnych argumentów w tym temacie plus pisania tego co słyszy w mainstreamowych mediach?????

Edit Psychosocial: A co ma jedno z drugim wspólnego? Bez odbioru.
Adamo jakby był adminem to by to forum szybciej wyczyścił z użytkowników niż szczepienie wyczyści słabsze ogniwa 😂
Ja obstawiam że to jest chłop z aspiracjami na sołtysa jakiejś niewielkiej wsi 🙊
Ja go nawet już zaczynam lubić. Poprawia mi humor każdego dnia

Edit Psychosocial: i na tym zakończmy Twoją ocenę profesji Adamo.. Inaczej dość długi ban.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
I tylko o to chodzi. Jakby Teddy nie krzyczał, że jest mądrzejszy to nie jest i tyle. Salah pewnie zaraz umrze, więc cieszmy się jego grą póki możemy. salah.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
R 63,3K

roykeane2.0

Użytkownik
Wszystkim tym, którzy zaprzeczają istnieniu pandemii, albo traktują ją z lekceważeniem, przypominam wpis, który zaginął pośród niepotrzebnych, hejterskich postów:


"Wiecie kiedy zmienicie zdanie? Jak staniecie na krawędzi życia tak, jak stanąłem ja. I nie wstydzę się o tym pisać. Mam nadzieję, że stąd wyjdę. Mam uszkodzenia na płucach, nerkach, reszta wyjdzie w praniu. I trzymajcie kciuki za Edytę… Mamę moich dzieci, która równie krytycznie przechodzi COVID!" - napisał Wolski.

Bloger i prowadzący kanał TvTube.pl Gerald "Kruca Fux" Wolski, znany głównie z tego, że negował zagrożenie związane z COVID-19 i słuszność szczepień, zachorował na koronawirusa. Jak napisał, było to "10 dni podróży ku bramom piekieł". Szczegółowo opisał swój pobyt w zakopiańskim szpitalu

Bloger opisał też swój pobyt w szpitalu, w którym miał doznać "ogromnej troski i pomocy ze strony całego personelu medycznego". "Pomimo tego, że wiedzą, kim jestem i co sądzę o całej walce z COVID-em (mam na myśli lockdown'y, segregacje sanitarną i niesprawiedliwe kwarantanny dla ludzi bez szczepień)" - napisał "Kruca Fux". Zaznaczył, że medycy nie zostawili go samego i nie pozwolili umrzeć. Nie obwiniali go też, że sam jest sobie winny, bo jest niezaszczepiony. "Ani razu nie odczułem tego, że jestem gorszy, bo nie mam szczepienia" - napisał Wolski.

 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
roykeane2.0 owszem, znaleźli taką osobę, która byłą przeciw szczepieniom i poważnie zachorowała. Dziwne, że w tych mediach nigdy nie podali przykładu odwrotnego, jak rodzina opowiada o zwolenniku szczepień, który 3 tygodnie po zabiegu zmarł. A są takie relacje. A ten gość to bloger i pewnie za darmo się tak nie wywnętrzał. Czy Ty za darmo opisywał byś swój pobyt w zakładzie psychiatrycznym?
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom