>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
R 70,1K

roykeane2.0

Użytkownik
hej antyszczepy, sprawa taka jest. Jeden z waszych, niejaki teddy, zabłądził na rondzie i nie może się wydostać. Ciągle w kółko jeździ. Trwa to już od kilku dni, a zimno się robi coraz bardziej. No i Święta coraz bliżej, może czeka ktoś na niego w domu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
No zajebisty.... :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: Legia przegrała 5:1, a w świat poszło co wyprawiali kibole... Transmisja z meczu też była zmanipulowana ? Bo każdy może sprawdzić jak sięgnie do tego meczu co się działo... No, ale ok, ty tam byłeś i co innego widziałeś jak i w sprawie pandemii widzisz co innego niż cały świat medyczny jak i co do oceny własnego zdrowia...

Od zmiany zarządzania forum takie osoby jak ty były banowane i tyle. Za to co napisałeś w wiadomości prywatnej do bundesmajster bundesmajster to z miejsca powinien być ban, ale masz szczęście bo trafiłeś na dobrego gościa co od niedawna jest modem i dał ci 2 szansę.

Jakoś się dotąd "uchowałeś" ale odpaliłeś w tym temacie i pokazałeś na co cię stać więc z tobą nie ma żadnej dyskusji....

I nie ma zamiaru dalej z tobą "dyskutować" bo tracę tylko czas, a ty sobie w czasie tego COVIDu, o przepraszam - zapalenia płuc :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: znalazłeś świetny sposób na zabicie czasu - czyli wyzywanie wszystkich dokoła... Żal mi ciebie i tyle w tym temacie.
Covid mają tylko idioci którzy wszędzie widza Covid . Ja miałem zapalenie płuc . Po covidzie w dwa dni byłbym zdrowy tutaj zeszło trochę dłużej .
Co do samego meczu specjalnie przytoczyłem Twój śmieszny wpis i towarzyszącą temu dramaturgię i histerie . Z tego właśnie slyniesz . Jesteś nikim innym jak wystraszonym człowiekiem . Można Cię zmanipulować w łatwy sposób . Ja już siedzę w Towjej głowie tak samo jak Covid . Potrafisz interesować się tym co komuś napisałem albo tym czy mnie jakiś moderator oszczędził czy nie 😂 wiesz gdzie ja to mam? Tam samo gdzie Ciebie i jakiś Covid czy restrykcje i wytyczne którymi raczysz tutaj zaśmiecać ten temat 😂
Jak było na meczu w Madrycie ? Super . Powtórzę jeden z lepszych wyjazdów polskich ekip . Ale ty w tym temacie tez jesteś leszczem . Zapewne dla Ciebie lepszy wyjazd byłby do Astany albo Karagandy na drugi koniec Azji gdyby tam ktoś wygrał z Polskich ekip 1-0 😂😂 typowy piłkarski Janusz jesteś .
Jak można w ogóle wpaść ma pomysł i napisać ze kibice Legii zachowywali się niestosownie bo przekrzyczeli cały stadion ? Przecież właśnie o to chodzi😂 jedynie taki ktoś jak Ty idzie na mecz jak do teatru o ike w ogóle chodzisz bo przecież tam może być za głośno albo ktoś przeklnie i jeszcze to taki posłuszny obywatel jak Ty usłyszy 😂
Jesteś komicznie śmiesznym typem . Próbujesz kreować się na znawcę i mentora w każdym temacie tylko stary ty zwyczajnie w duxxe byłeś gowxxo widziałeś :)
Ty nie masz pół sensownego argumentu w jakim temacie byś się nie wypowiedział Z jedynie co można wyczuć z Twoich wypowiedzi to smród człowieka wystraszonego i takiego który żyje na kolanach …
W każdym temacie masz inne zdanie niż większość . Kręcisz dymy a później filozofujesz z jakimiś adminami - nie wiem zaraz na policję zaczniesz dzwonic . Przecież Ty zachowujesz się jak jakaś młodociana baletnica a nie jak facet ….nie wiem miałeś być dziewczynką czy co ?
Tragedia jesteś człowieku . Wypada tylko współczuć .
Co do meczu jeszcze . Oczywiście był dym przed meczem . Nie masz pojęcia jak się zaczął . Wiesz tyle co przedstawiły media których tam z Polski nawet nie było. Wiadomo agresja się dobrze sprzeda . Otóż człowieku zaczęło się od tego ze jakiś kibic Realu lub Atletico rzucił butelka w nasz tłum który czekał na zbiórce do wymarszu . Już nie wspomnę ze miejsce zbiórki było ze 3 razy za małe do naszej liczby . Kiedy poleciała butelka to kilku chłopa ruszyło za nim i zatrzymali się na policyjnych koniach. Od tego się zaczęło . O tym ze hiszpańska policja w ogóle nie była przystosowana i przeszkolona do takiego czegoś to już Twój pan telewizorek nie wspomni . Nie usprawiedliwiam tutaj nikogo . Dementuje tylko wypociny i kolejne bzdury które wypisywałes . Sam mecz , doping i to co działo się na stadionie - nie słyszałem ani nie widziałem nic nie odpowiedniego . Życzę niejednemu kibicowi takiego wyjazdu .
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Prześledź swoje wypowiedzi bo w każdym temacie gdzie jesteś to masz jakieś ale i wciskasz te swoje głupoty innym użytkownikom . Zaraz Ci wrzucę screena jak Ci nie pasowało dopingowanie Legii w Madrycie - to jest podsumowanie Twojej działaności na tym forum 😂

Przeczytajcie sobie wpis tego typa hahaha jemu przeszkadzało to że kibice Legii krzyczeli na meczu swojej druzyny hahaha
Oczywiście on tam nie był , wyczytał coś w necie i tutaj nasamrował. Sam osobiście byłem w Madrycie bo jeżdżę za Legia , był to jeden z lepszych wyjazdów Polskiej ekipy w pucharach :)

Zobaczcie skąd wrzucił artykuł :) wp.pl jhahhaha i ten chłop nie ma swojego mózgu on bazuje na TVP TVN wp i onet :)

UWAGA KIBICE LEGII PRZEKRZYCZELI CAŁY STADION !!! Do SZCEPIEŃ ICH TOŻ TO KARYGODNE I BANDZIORSKIE ZACHOWANIE
Adamo ma specjalna oznake i ludzie powinni go sluchac. Ten temat jak i inne zalozyl po to aby ludzie go sluchali i sie z nim zgadzali. Jak sie z nim nie zgadzasz jestes foliarz, rondlarz czy Bog wie kto jeszcze. Gdzies byl jego temat na forum z wnioskiem o nowa odznake dla doswiadczonych uzytkownikow. Jako przyklad zaproponowal siebie do tej "odznaki" aby ludzie go sluchali... osobowosc narcystyczna ;) wystarczy miec inne zdanie niz on aby wywolac konwulsje xd

A gdzie sie podziała grypa,czyżby byla na urlopie od marca 2020 roku???????? Ostatnia prosta a tutaj ciągle rondo w koło!!!!!!
juz wrocila i bije rekordy ;)
hej antyszczepy, sprawa taka jest. Jeden z waszych, niejaki teddy, zabłądził na rondzie i nie może się wydostać. Ciągle w kółko jeździ. Trwa to już od kilku dni, a zimno się robi coraz bardziej. No i Święta coraz bliżej, może czeka ktoś na niego w domu.
zamiast trollowac poodlaczaj ludzi od kroplowek w szpitalach, bo podaje im sie elektrolity, ktore wybielaja papier xd lepiej nie czytaj jak powstaja witaminy dla wlasnego dobra...
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik

Przyszłość wg. royekane.
Ale proste ze to chodzi od początku o zniewolenie ludzi i pełną kontrole . Kody QR to początek . Ludzie pokroju Adamo80 są za to w dużej mierze odpowiedzialni. Więźniowie systemu . Nie dość ze nie potrafią zauważyć ze już zostali wciągnięci w ta spirale zamordyzmu to jeszcze swoimi dezinformującymi wpisami próbują wciągać w to innych nieświadomych . Trzeba być niespełna umysłu żeby twierdzić ze szczepienia są dla naszego dobra . Jakoś do szczepień na grypę nikt nie dostawał kodu QR czy jakiejś śmiesznej przepustki . Niestety kiedyś dojdzie to do tych pustostanów ale oni i tak nie przyznają nikomu racji :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +325
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik

Niektórym faszystom jak royekane się to nie podoba. Chętnie by wszystko zamknął, bo chodzi obesrany. Rozumiem, pewnie mało zarabia, ale zawsze można zmienić pracę i wziąźć kredyt na te pampersy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +340
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Co robią politycy, gdy Ty siedzisz zamknięty w domu?


Dziwne, że nie bali się śmierci, jak to wytłumaczysz adamo80?
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Co robią politycy, gdy Ty siedzisz zamknięty w domu?


Dziwne, że nie bali się śmierci, jak to wytłumaczysz adamo80?
Tu jest lepszy hit . W UK wykryli niewidzialnego wirusa 😂 niewidzialne wirusy to coś poważnego . Jak na omicron pfizer przygotował 3 dawki to na niewidzialnego trzeba będzie 5-6 dawek . Adamo już zapisane na wszystkie szczepienia do 2030 roku 😂 on lubi igle . Wystarczyło by jakby sobie zrobił tatuaż . Po co to tyle tego płynu w siebie wlewać chemicznego 😂😂
 

Załączniki

R 70,1K

roykeane2.0

Użytkownik

Niektórym faszystom jak royekane się to nie podoba. Chętnie by wszystko zamknął, bo chodzi obesrany. Rozumiem, pewnie mało zarabia, ale zawsze można zmienić pracę i wziąźć kredyt na te pampersy.
Normalne Swięta to takie, które spędza się z rodziną przy świątecznyn stole. A nie na cmentarzu. No chyba że masz inne upodobania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo ma specjalna oznake i ludzie powinni go sluchac. Ten temat jak i inne zalozyl po to aby ludzie go sluchali i sie z nim zgadzali. Jak sie z nim nie zgadzasz jestes foliarz, rondlarz czy Bog wie kto jeszcze. Gdzies byl jego temat na forum z wnioskiem o nowa odznake dla doswiadczonych uzytkownikow. Jako przyklad zaproponowal siebie do tej "odznaki" aby ludzie go sluchali... osobowosc narcystyczna ;) wystarczy miec inne zdanie niz on aby wywolac konwulsje xd
To nie o to chodzi ! Z tobą się nie zgadzam, a jednak od 1,5 roku normalnie dyskutujemy i się nie wyzywamy, a na samym początku to nawet byliśmy zgodni co do tej choroby - poczytaj pierwsze posty ! Natomiast to jak DonCorleone odniósł się do osoby w żałobie czy to co napisał w wiadomości prywatnej do bundesmajster bundesmajster to jest po za jakąkolwiek dyskusją i nie ważne czy dotyczyłoby pandemii czy czegokolwiek innego - nie powinno być tolerowane. Zresztą bundesmajster bundesmajster zapowiedział już kroki prawne.

A co do tych odznak to nie wiem kompletnie o co chodzi bo nawet nie wiedziałem o takiej funkcjonalności forum i nic nie zgłaszałem do jakiś odznak.

A jedyne co o co proszę jako założyciel tematu to o normalną dyskusję, a nie wyzywanie się.
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
To nie o to chodzi ! Z tobą się nie zgadzam, a jednak od 1,5 roku normalnie dyskutujemy i się nie wyzywamy, a na samym początku to nawet byliśmy zgodni co do tej choroby - poczytaj pierwsze posty ! Natomiast to jak DonCorleone odniósł się do osoby w żałobie czy to co napisał w wiadomości prywatnej do bundesmajster bundesmajster to jest po za jakąkolwiek dyskusją i nie ważne czy dotyczyłoby pandemii czy czegokolwiek innego - nie powinno być tolerowane. Zresztą bundesmajster bundesmajster zapowiedział już kroki prawne.
Hahahah posikałem się 😂 człowieku mi już dziennikarz z TVP PiS próbował zakładać sprawę i wysłał nawet numer konta na które mam wpłacić pieniądze jako zadość uczynienie . Miało mnie ścigać całe wojsko razem z Morawieckim 😂
Zwykli śmieszni ludzie - w jakim wy świecie żyjecie 😂
Dać Ci adres to mu przekażesz żeby się za dużo nie wysilał chłopak ?
Ten jakiś bundes coś tam i ten adamo oraz roykeane to jakaś ekipa dzieci z bulerbyn 😂😂😂
Odklejeni całkowicie . Ja już nawet tamtych dwóch ignoruje na forum bo to nie ma się co smiac z dzieci z downem 😂
Zapytałem typa czy tylko jemu ktoś umarł w ostatnim czasie a ten aferzysta adamo już kręci aferę i wymyśla historie 😂 żałosny typek strasznie . Wyżej dostał takie pociski i argumenty ze nawet nie odpowiedział . Jemu tez daje ignora bo to szkoda się pastwić
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wracając do dyskusji - wprowadzanie kodów QR czy innego systemu elektronicznej weryfikacji osób zaszczepionych ma na celu EGZEKWOWANIE prawa czego w Polsce kompletnie się nie robi...

W dzisiejszym cywilizowanym świecie od momentu jak masz założony PESEL stajesz się "więźniem systemu" i szczepienia nie mają kompletnie tu nic do rzeczy. Też mi się to nie podoba, że wszystko jest elektroniczne, że władza wie o nas wszystko. W Polskim Ładzie kolejny raz zmniejszono próg dopuszczalnych transakcji gotówkowych. 5 letni obowiązek przechowywania naszych historii odwiedzanych stron internetowych i wiele, wiele więcej, a o ilu jeszcze nie wiemy jak PEGASUS ? Tak więc "więźniem systemu' to my już wszyscy jesteśmy od wielu lat, a jak nie chcemy to proponuję uciec do Afryki albo Filipin czy Kambodży - tam będziemy "wolni".... Tak działa ten świat - nawet jak nam się to nie podoba i nie sądzę żeby nawet partie wolnościowe typu Konfederacja z tego zrezygnowały jakby objęły władzę. Nic na to nie poradzimy. Powiedziałbym nawet więcej - że te teorie antyszczepionkowe mają nam odwrócić wzrok od prawdziwego zniewolenia bo po cichu podobno PiS przygotowuję znowu jakąś ustawę dotyczącą internetu i cenzurowania wypowiedzi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +121
tedddy2060 10K

tedddy2060

Użytkownik
hej antyszczepy, sprawa taka jest. Jeden z waszych, niejaki teddy, zabłądził na rondzie i nie może się wydostać. Ciągle w kółko jeździ. Trwa to już od kilku dni, a zimno się robi coraz bardziej. No i Święta coraz bliżej, może czeka ktoś na niego w domu.
hej covidowi mutanci,sprawa jest taka że miała być "Ostatnia prosta"dla was a tutaj 3 i niebawem 4 szpryca i 5,6,7 itd aż bedziecie padać kolejno po niej!!! Wasz guru niejaki "syntezator" oraz pseudo "skorumpowane eksperciki" przez koncerny farmaceutyczne jak simony,guty,sutkowskie,kraski,horbany itd. oszukują was śmiejąc się i plują wam prosto w gęby a wy mówicie że to deszcz kropi!!!! Powodzenia ćpuny!!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
Psychosocial 1,1M

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Posłuchajcie. Od teraz każdy user który obrazi innego ma bana. W tej chwili to już patologiczny rynsztok a nie merytoryczna dyskusja. Jesteście wszyscy inteligentni bo znam was z forum nie od dziś więc albo zamilczcie albo piszcie z kulturą.

Pzdr/Psycho
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Wracając do dyskusji - wprowadzanie kodów QR czy innego systemu elektronicznej weryfikacji osób zaszczepionych ma na celu EGZEKWOWANIE prawa czego w Polsce kompletnie się nie robi...

W dzisiejszym cywilizowanym świecie od momentu jak masz założony PESEL stajesz się "więźniem systemu" i szczepienia nie mają kompletnie tu nic do rzeczy. Też mi się to nie podoba, że wszystko jest elektroniczne, że władza wie o nas wszystko. W Polskim Ładzie kolejny raz zmniejszono próg dopuszczalnych transakcji gotówkowych. 5 letni obowiązek przechowywania naszych historii odwiedzanych stron internetowych i wiele, wiele więcej, a o ilu jeszcze nie wiemy jak PEGASUS ? Tak więc "więźniem systemu' to my już wszyscy jesteśmy od wielu lat, a jak nie chcemy to proponuję uciec do Afryki albo Filipin czy Kambodży - tam będziemy "wolni".... Tak działa ten świat - nawet jak nam się to nie podoba i nie sądzę żeby nawet partie wolnościowe typu Konfederacja z tego zrezygnowały jakby objęły władzę. Nic na to nie poradzimy. Powiedziałbym nawet więcej - że te teorie antyszczepionkowe mają nam odwrócić wzrok od prawdziwego zniewolenia bo po cichu podobno PiS przygotowuję znowu jakąś ustawę dotyczącą internetu i cenzurowania wypowiedzi.
skad wiesz co ma na celu wprowadzenie kodów QR ? Egzekwowanie jakiego prawa ? 😂 porównujesz kody QR do nr pesel . Wiesz co to i jak działa kod QR w ogóle ? Czy dawniej żeby wejść do sklepu był ci potrzebny numer pesel ? Co to w ogóle za kolejne porównanie ? Godne Ciebie w sumie .
Skoro robimy szczepienia to róbmy dla tych co chcą bez żadnych kodów i certyfikatów . Tyle .
Po to dostajesz ten kodzik jak się szczepisz żebyś później o przedłużenie ważności tego kodu prosił się na kolanach i wykonywał posłusznie co tylko władza sobie zażyczy . Taka różnica będzie pomiędzy tym kodem a nr pesel . Ja wiem ze Tobie się to podoba bo tak Cię posłusznie wychowani ale innym już niekoniecznie musi się podobać .
I nie rozumiem w ogóle nagradzania ludzi za szczepienie się . Jeszcze rozumiem za oddawanie krwi ale za szczepienie ? Pierwszy jesteś za segregacja i najchętniej byś wszystkich niezaszczepionych zamknął i ograniczył im prawa a taki jesteś przecież super obywatel . Bierz sobie te szczepionki ale rób wszystko żeby nie było segregacji czy jakiś kodów i nagród za szczepienia bo to prowadzi tylko do kłócenie się i tak już skłóconego narodu . A Ci u góry siedzą i się cieszą .
 
tedddy2060 10K

tedddy2060

Użytkownik
Posłuchajcie. Od teraz każdy user który obrazi innego ma bana. W tej chwili to już patologiczny rynsztok a nie merytoryczna dyskusja. Jesteście wszyscy inteligentni bo znam was z forum nie od dziś więc albo zamilczcie albo piszcie z kulturą.

Pzdr/Psycho
Chyba się user Adamo poskarżył bo tutaj nie ma żadnych argumentów w tym temacie plus pisania tego co słyszy w mainstreamowych mediach?????

Edit Psychosocial: A co ma jedno z drugim wspólnego? Bez odbioru.
 
Ostatnio zmieniony przez Psychosocial:
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Chyba się user Adamo poskarżył bo tutaj nie ma żadnych argumentów w tym temacie plus pisania tego co słyszy w mainstreamowych mediach?????

Edit Psychosocial: A co ma jedno z drugim wspólnego? Bez odbioru.
Adamo jakby był adminem to by to forum szybciej wyczyścił z użytkowników niż szczepienie wyczyści słabsze ogniwa 😂
Ja obstawiam że to jest chłop z aspiracjami na sołtysa jakiejś niewielkiej wsi 🙊
Ja go nawet już zaczynam lubić. Poprawia mi humor każdego dnia

Edit Psychosocial: i na tym zakończmy Twoją ocenę profesji Adamo.. Inaczej dość długi ban.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
piatddz 64,8K

piatddz

Użytkownik
I tylko o to chodzi. Jakby Teddy nie krzyczał, że jest mądrzejszy to nie jest i tyle. Salah pewnie zaraz umrze, więc cieszmy się jego grą póki możemy. salah.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
R 70,1K

roykeane2.0

Użytkownik
Wszystkim tym, którzy zaprzeczają istnieniu pandemii, albo traktują ją z lekceważeniem, przypominam wpis, który zaginął pośród niepotrzebnych, hejterskich postów:


"Wiecie kiedy zmienicie zdanie? Jak staniecie na krawędzi życia tak, jak stanąłem ja. I nie wstydzę się o tym pisać. Mam nadzieję, że stąd wyjdę. Mam uszkodzenia na płucach, nerkach, reszta wyjdzie w praniu. I trzymajcie kciuki za Edytę… Mamę moich dzieci, która równie krytycznie przechodzi COVID!" - napisał Wolski.

Bloger i prowadzący kanał TvTube.pl Gerald "Kruca Fux" Wolski, znany głównie z tego, że negował zagrożenie związane z COVID-19 i słuszność szczepień, zachorował na koronawirusa. Jak napisał, było to "10 dni podróży ku bramom piekieł". Szczegółowo opisał swój pobyt w zakopiańskim szpitalu

Bloger opisał też swój pobyt w szpitalu, w którym miał doznać "ogromnej troski i pomocy ze strony całego personelu medycznego". "Pomimo tego, że wiedzą, kim jestem i co sądzę o całej walce z COVID-em (mam na myśli lockdown'y, segregacje sanitarną i niesprawiedliwe kwarantanny dla ludzi bez szczepień)" - napisał "Kruca Fux". Zaznaczył, że medycy nie zostawili go samego i nie pozwolili umrzeć. Nie obwiniali go też, że sam jest sobie winny, bo jest niezaszczepiony. "Ani razu nie odczułem tego, że jestem gorszy, bo nie mam szczepienia" - napisał Wolski.

 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
roykeane2.0 owszem, znaleźli taką osobę, która byłą przeciw szczepieniom i poważnie zachorowała. Dziwne, że w tych mediach nigdy nie podali przykładu odwrotnego, jak rodzina opowiada o zwolenniku szczepień, który 3 tygodnie po zabiegu zmarł. A są takie relacje. A ten gość to bloger i pewnie za darmo się tak nie wywnętrzał. Czy Ty za darmo opisywał byś swój pobyt w zakładzie psychiatrycznym?
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom