>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Elitserien i Allsvenskan 2015

Status
Zamknięty.
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Jak stracą tak jak Nicki w sobotę to jestem za ???? Tak na poważnie to widziałem prognozy, widziałem filmiki żużlowców na instagramie ale deszcz w Szwecji to nic nowego. Tak jest niemal co tydzień i nie uważam tego za żaden kontrargument. Zwłaszcza że Mallila to świetnie przygotowany tor ale zarazem niezbyt trudny i każdy solidny żużlowiec ma go obcykanego.
Odwołane.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Indianerna - Elit Vetlanda @ 3,10 Ónibet ✅
Mecz o 1 msc. Gospodarze to lider tabeli, goście mają pkt mniej i są na 2 miejscu ale dwa zaległe mecze. Gram tutaj właśnie na nich, bo drużyna gospodarzy bez Protasiewicza mnie nie przekonuje. Dziś za Pepe będzie ZZ i po 5-6 razy pojadą Lindbaeck, Lindgren, Łaguta i Iversen. Z rezerwy pojedzie Jensen. Na papierze wygląda to bardzo solidnie. Toninho został Mistrzem Szwecji, reszta na swoim torze robi to co do nich należy.Wystarczy jednak, że jeden z nich będzie miał słabszy dzień i może być różnie. Rok temu drużyny te spotkały się dwukrotnie, raz górą byli gospodarze 48-42 a za drugim razem górą byli goście 46-43. W obu meczach dobrą robotę wykonał Protas, którego dziś zabraknie.
Goście również mają gwiazdorskie zestawienie z Woffindenem, Sajfutdinowem, Jonassonem czy Zmarzlikiem. Cała czwórka jeździ świetnie w tym sezonie i ma średnią ponad 2 pkt / bieg. Na wyjazdach do tej pory 2 zwycięstwa i 1 porażka ale jechali wtedy bez TBJ i Emila. Dziś seniorka mocna bo uzupełni ją Holta (średnia też powyżej 2 pkt/bieg), który spędził kilka sezonów w Kumli oraz Ljung który udanie wrócił po kontuzji i zdobył brązowy medal Mistrzostw Szwecji.
Jak dla mnie kurs w ubecie jest po prostu kosmiczny. Bet365 dał 2,45, Sportingbet 2,25 i to jest bliżej prawy. Faworytem są gospodarze ale jak dla mnie bardzo niewielkim. Mecz powinien być zacięty i rozstrzygnąć się w samej końcówce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Mads Korneliussen - Fredrik Engman: Korneliussen -2,5 @2,0 bet365 2/10⛔

Mads gorszy sezon nie tylko w Polsce,ale i w Szwecji dlatego dziś spada na rezerwę i tutaj zapewne zapunktuje dużo lepiej jak we wcześniejszych meczach.W parze z młodym Lindmanem,na nim raczej nic nie straci.Engman w weekend wygrał na tym torze młodzieżowe mistrzostwo Szwecji,dziś goście licza że to się jakoś przełoży na ligę.Ja na to nie liczę.W parze ma Palovaare,poziom obaj praktycznie ten sam więc nie wiadomo czy na nim czegoś nie potraci.Mads i Engman spotkaja się dziś minimum 3 razy.Czwarty start Madsa wyglada na łatwiejeszy,bo trafia na pare z Danielem Davidssonem. Engman na Walasek/Lahti.
Stawiam na doświadczenie Duńczyka.8-9 pkt powinno wystarczyć do pokrycia handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Lejonen - Smederna
Pojedynek dwóch najsłabszych drużyn tego sezonu. Nie lubię takich spotkań bo w nich wszystko się może zdarzyć i decyduje zazwyczaj forma dnia. Ale dziś jest IMO nieco inaczej. Gospodarze to drużyna budowana wokół Kildemanda, którego uzupełnia czterech młodych i zdolnych Szwedów oraz duet Polaków. Dziś pojadą Gomólski oraz Okoniewski, choć przez sezonem liczono na duet Kasprzak-Musielak, którzy przestrzelili formę w tym sezonie. Ogólnie wygląda to słabo i to ostatnie miejsce w tabeli jak najbardziej zasłużone. Tak naprawdę im dalej w sezon tym gorzej. W ostatnim meczu zdobyli 31 pkt a w ostatnim meczu u siebie nie zdobyli nawet 40 pkt. Brak lidera jest tutaj bardzo widoczny.
Goście niewiele lepsi ale skład zdecydowanie silniejszy. Jest lider - Łaguta (póki co głównie na papierze), są młodzi zawodnicy w formie (Pawlicki, Larsen, Michelsen) oraz dwójka mega doświadczonych Szwedów (Zetterstroem, Karlsson).
Jak dla mnie nieznacznym faworytem są goście. Inne buki dają 1,7-1,9 i to jest ok. Oczywiście ze stawką nie ma co szaleć, bo to Szwecja ????
Smederna 2,22 @ Betsson ✅
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Lejonen - Smederna 2 2,22 Betsafe✅:cool:

Jak dla mnie minimalnym faworytem są przyjezdni którzy pierwszy mecz wygrali 53-37. Dzisiaj aż takiej różnicy nie będzie jednak patrząc na składy to widać większą moc ze strony Smederny. Po kontuzji powraca Keni Larsen i dzisiaj należy spodziewać się dobrego wyniku z jego strony. Mam nadzieję,że Grisza nie odpuści sobie meczu i pojedzie na swoim wysokim poziomie. Michelsen,Pawlicki czy Karlsson to również zawodnicy których stać na wygrywanie poszczególnych biegów. Z pozycji rezerwowego dzisiaj pojedzie Zorro i Linus Ekloef co porownując z rezerwowymi Lejonen Thoernblomem i Berntzonem nie wygląda źle. U Gospodarzy napewno wynik będzie ciągnął Kildemand i być może Sundstroem chociaż to nie jest wcale takie pewne. Okoniewski,Gomolski czy Aspergen wygladają zdecydowanie słabiej aniżeli Michelsen,Pawlicki czy Karlsson.
Porownując kursy u konkurencji są one zdecydowanie niższe dlatego warto spróbowac.


F.Lindgren powyżej 8pkt 1,93 Betsafe⛔

Kolejny kurs jak i linia bardzo dziwna. Dzisiaj Indianie bez Protasiewicza za niego stosowane będzie Zastępstwo Zawodnika co daje możliwość dodatkowego startu np. Lindgrenowi. Fredrik ostatnio zaczął sobie radzić bardzo dobrze co potwierdził ostatnimi meczami w Anglii gdzie punktuje aż miło. W dzisiejszym meczu przy 5 startach taka linia spokojnie do ogarnięcia. Oczywiście rywale bardzo mocni no ale Lindgren to nie jest jakiś ogór zeby nie był w stanie pokonać Zmarzlika , Jonassona , Holty czy nawet Sajfutdinowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Lejonen - Smederna 2 @ 2,22 Betsafe ✅ 35-55 piękny pogrom ????

Kolejka gości? kto wie. Na papierze gospodarze nie mają atutów by nawiązać dzisiaj walkę. Liderem jest Kildemand ale poza nim nie ma pewniaka do wysokiej zdobyczy punktowej. Młodzi Szwedzi to zawodnicy którzy mogą co prawda mieć mecz konia, ale tegoroczne mecze u siebie na to nie wskazują. Goście mocny skład. A przede wszystkim wyrównany i każdego jest stać na niezłą zdobycz punktową. Larsen po kontuzji jest w niezłej formie. Pawlicki, Laguta raczej gwaranci dwucyfrowego wyniku. Solidny Zorro na rezerwie. Na moje powinni wygrać ten mecz. Poza tym kurs atrakcyjny w porwaniu do bet365 gdzie jest @1,75.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Indianerna Kumla - Elit Vetlanda @1,57 bet365 ⛔⛔ 44:46
Owszem kursy 1,3 czy 1,4 słabe, ale już 1,57 uważam, że jest godny rozważenia. Mecz na szczycie i mam nadzieje, że obejrzymy dobry speedway. W pierwszym meczu zdecydowane zwycięstwo Elit, ale w drużynie Indianerny nie było wtedy wśród rezerwowych Becha tylko słabiutki Godlund, jechał również nichols zamiast Artioma,a zupełnie bez formy był Lindgren, który teraz ewidentnie jeździ co raz lepiej (co pokazał chociażby wczoraj w Anglii). Oprócz Joela Andersona (który ma lepszą średnią u siebie , niż Wennerstam na wyjazdach) skład mega równy. Lindbeck czy PUK latają po torach całej europy ???? Lindgren też jakby zaczął jeździć na dobrym poziomie. Martwie się trochę o Becha, bo ostatnio miał chwile przerwy z powodu kontuzji, ale mam nadzieje, że już wszystko ok i będzie mocnym ogniwem Indian. Jedyny o którego boje się, że zawali jest Łaguta, ale i on suma sumarów ma nie najgorszą średnią.
Drużyna gości to istny dream team na papierze, ale w praktyce wygląda to porównywalnie do Indian. Jest Tajski i Emil, którzy raczej nie zawiodą. Bartek na wyjazdach ciut gorzej i liczę, że też przy tak mocnej obsadzie może pogubic trochę punktów. Holta z pewnością duże wzmocnienie i mocny zawodnik drugiej linii. Ale THJ ? Ostatnio nawet w mistrzostwach Szwecji się ośmieszył i nie wierzę, że przywiezie tu jakieś istotne punkty. Ljung , niby w mistrzostwach nieźle, ale liczę, że przy takich nazwiskach nie będzie miał wiele do powiedzenia, a wśród rezerwowych będzie przegrywał rywalizacje z Jensenem. Wennerstram i Anderson to w zasadzie ten sam marny poziom, ale liczę, że własny tor pomożę trochę Joelowi i będzie przywoził pojedyncze punkty.
Podsumowując mój typ to wygrana Indian ;) Pozdrawiam i miłego oglądania !
e: zabezpieczam się grając delikatnie remis po kursie @15,00 ;) Mecz może być mega wyrównany, a przezorny zawsze ubezpieczony :&gt;

Fatalna druga część zawodów. Oprócz Toninho i Puka reszta zawiodła na całej linii. Lindgren fatalnie. Artiom też bez rewelacji. Szkoda, że chociaż remisu nie udało się ugrać to zawsze był by coś
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dzisiaj zaległe spotkanie w Elitserien, derby pomiędzy Dackarną i Vetlandą. Ciężko wskazać faworyta tego meczu, nie mniej czekamy na pełną ofertę u wszystkich bukmacherów i być może coś znajdzie się do gry.
Składy drużyn: http://ta.svemo.se/Public/Pages/Competition/DrivingSchedule/CompetitionLiveResult.aspx?Branch=Speedway&amp;amp;Columns=CompetitionInfo,Branch,Name,Arena,Organizer,FromDateShort&amp;amp;Datefilter=Today&amp;amp;pagesize=10&amp;amp;CompetitionId=4650
Zapraszam do dyskusji i podawania typów ;)
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Emil Sajfutdinow powyżej 10 pkt @ 2.1
= 10 @ 7.5 i tu zabezpieczam się

Emil ostatnio forma wyśmienita gdzie pojedzie tam wymiata.Wczoraj bardzo dobry mecz w Toruniu, mega szybki na dystansie.Ostatni występ w Szwecji 16 pkt!.Linia według mnie za niska , raczej spokojnie w 5 startach powinien ogarnąć. Właściwie może mu zagrożic jedynie Nicki , reszte powinien bez problemu objeżdzac. Może Emil pojedzie jako taktyk dodatkowy start , ale to mało prawdopodobne, bo to raczej gospodarze będą gonić gości , którzy w mojej ocenie ten mecz wygrają.Dlatego, również gram dodatkowo handicap na Vetlande .

Vetlanda +6 @ 1.72

bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Nicki Pedersen powyżej 11 pkt ⛔ 10 pkt el doipa
1,83 @ Bet365
Co tutaj dużo mówić. Nicki to król tego toru. W lidze średnia 2,75 pkt/bieg! W GP zajął tu 1 msc. Klasa klasa i jeszcze raz klasa. Dziś musi pojechać swoje jeśli gospodarze chcą wygrać. Liczę tutaj też na motywacje. Z jednej strony pojedynki z Taiem i Emilem powinni zadziałająć na niego mega motywująco. Z drugiej strony po słabym GP i wczorajszej szopce Gajewskiego i czerwonej kartce będzie chciał w końcu się odbić. O dobry wynik na swoim ulubionym torze jakby trochę łatwiej. Co więcej, układ biegów wcale nie najtrudniejszy. Jedzie w parze z Maxem na:
1 bieg pojedynek z Woffindenem (czyli pewnie 2-3 pkt)
2 bieg na Emil/TBJ (2-3 pkt)
3 bieg Zmarzlik i juniorzy (3 pkt)
w 4 starcie jedzie z Kylmakorpim na Emila i Zmarzlika (2-3 pkt) + piąty w 15. Według mnie 12-13 pkt to najbardziej prawdopodobny scenariusz, więc pobieram ten zakład
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dackarna - Vetlanda +6 2 1,72 bet365 43-47✅
Teoretycznie mecz wyrównany jednak ja widzę tu lekką przewagę gości.
W Dackarnie pewniakiem do dużej ilości pkt jest Nicki Pedersen. Dalej zawodnicy z potencjałem jednak to już nie są tacy pewniacy. Andersen , Jensen czy też Kylmakorpi potrafią naprawdę pojechać fajne zawody jednak często zdarzają im się wpadki w poszczególnych biegach. Na rezerwie teoretycznie mocny Doyle jednak wczoraj w Toruniu jechał bardzo niemrawo i sztywno. Ciekawe czy wszystko z nim ok po upadkach. Jak czuje się psychicznie po sytuacji z Krzyżanowskim? Buki chyba właśnie za bardzo liczą na Doyle co potwierdza ten zakład:
J.Doyle - P.Ljung (+5,5) 2 1,66 bet365 13-8 ✅
Ljungowi też zdarzają się wpadki i słabe mecze jednak tutaj naprawdę handicap spory tym bardziej że jak wcześniej wspomniałem Doyle wczoraj wyglądał bardzo słabo.
Wracając do handi na gości to mamy 2 mocne armaty (Woffinden i Sajfutdinow) oraz dwóch walczaków którzy tutaj z drugą linią gospodarzy mają naprawde spore szanse wygrywac mowa o Zmarzliku i Tomasie Jonassonie. Niby Dackarna u siebie więc jakiś tam dodatkowy to atut ale forma zawodników wedlug mnie po stronie gości. W razie wpadki w pojedynczych biegach jest możliwość dokonania RT a tam Sajfutdinow czy Woffinden mogą sporo nadrobić. +6 jak dla mnie to sporo i warto pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Zgadzam się z przed mówcami Nicki to klasa sama w sobie; ale ja zamiast overu punktowego poszedłbym raczej w h2h. Mecz raczej będzie na styku, więc nie spodziewałbym się tutaj taktyka, ani z jednej, ani drugiej strony. Zatem co oferują nam buki? Nicki w parze z Emilem po @1,6 oraz -0,5 z Tajskim. Emil ostatnio w Szwecji świetny występ, wczoraj w Toruniu też był bardzo szybki, po 2 do Malilli miał tę samą drogę co Duńczyk + nie jechał w sobotę w GP. Można powiedzieć, że świeżość jest po stronie Emila. Lepszy kurs mamy w sportingbet na pare h2h z Woffim. Ten jechał w Danii, później miał ponad 1000 km do Tarnowa, teraz z końca Polski do Szwecji, nie wiem czy czasem nie leci samolotem bo jego kobieta była obecna w Tarnowie, ale na pewno będzie &quot;bardziej&quot; zmęczony niż Nikuś. 3 zawody w 3 dni + do tego tysiące kilometrów, skłaniają mnie by połączyć Powera z Woffim.
Nikuś-0,5 - Woffinden @1,90 sportin gbet ✅
TH Jonasson - Holta @1,60 betsafee ✅ ✅
Tutaj mamy słaby kurs, a ja nie lubię takich grać, ale widzę tutaj zwycięstwo Szweda o ok 2 punkciki. Patrząc na średnie jest 50 - 50, dodajmy do tego że Norweg jedzie u siebie to już szala przechyla lekko się na strone Holty... To dlaczego by go nie zagrać? A to dlatego, że polski Norweg legitymuje się jak ja to nazywam &quot;zakłamaną&quot; średniobiego punktową. To dlatego, że nabił ją jadąc z rezerwy, a jak wiemy rezerwowy w Szwecji ma dość łatwe biegi. Dziś spójrzmy np na Doyla, nie błyszczał w Dackarnie, a dziś pewnie z 2x 3 zrobi, dorzuci kilka oczek i już ma 9-10 punkcików. Holta nabił śr. na łatwych biegach, a Szwed jeździ spod 4 i zawsze ma mocnego parowego; jak nie Hampla to Emila. Dlatego też uważam, że THJ jest w lepszej formie i wygra te h2h.
Hansior - MJJ @1,93 betsafee ⛔
Hans ma fajny sezon jeździ równo i skutecznie. MJJ jest nierówny i te same argumenty co u Taja. Sobota gp, niedziela Tarnów, dziś Szwecja. Hans siedział w domu przed tv i oglądał sobie zarówno w sobotę zawody jak i mecze w Polsce w niedziele. Lepszy kurs, jest bardziej wypoczęty, lepiej przygotowany i w lepszej formie. Oddsmaker najarał się po GP na młodego Duna, który zanotował fajny występ na 270 metrowym torze, dziś będzie zgoła inaczej.
Popieram też typ na Vetlandę +4,5 @1,8 sporting bet ✅ ✅ ✅, zapowiada się mecz zacięty jak wczorajszy w Toruniu.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ostatecznie nic nie gram z tego meczu, jednak dodatnie handi na Vetlandę wygląda ok. Jeden problem czyli rezerwa gości, Ljung jest mega dziadem i w życiu nie postawiłbym na niego ani złotówki. U gospodarzy Doyle, choć z jego zdrowiem nie wiadomo jak jest i Aspegren który też rezerwowych gości może objechać. Zdecyduje Woffinden który wczoraj w Tarnowie słabo pojechał, w GP też nie zachwycał, jakby trochę przygasł Brytyjczyk.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Też myślę nad Ljungiem +6, bo wczoraj Doyle 2x leżał...
... ale odpuszczam, jak Dawid.400 powiedział Ljung to DZIAD i nie warto na niego grać, druga rzecz to wpis Jasona na twitterze &quot;Woke up feeling good! Sweden tonight! Keep this busy month going! #anotherdayanothercountry#loveit&quot;
Obudził się, czuje się dorze, jest najarany na Szwecje i jest nastawiony na wiele wyścigów dziś (zapewne 6), więc odpuszczam.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Gdzie on tam pisze,ze dzis sporo biegów?:mrgreen:

Napisał o napietym kalendarzu sierpniowym
..

Ode mnie:
Pedersen vs Woffinden: Pedersen -0,5 @1,8 w przykro nam 2/10✅
Wszystko już zostałi opisane,więc nie będę powtarzał
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
nyk 501

nyk

Użytkownik
Bet 365 wystawił linie na Taia 12 pkt na Emila 10pkt, oboje jadą po 4 biegi i ew. nominowany...
Nie zrozumiałe jest dla mnie przy obecnej nie najwyższej formie Taia 12pkt linia skąd?
Ktoś wie coś więcej?
Wacham się między Vetladną z handi lub Emil over 10 ale nurtuje mnie ta linia na Taia...
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Nie zawsze buk wystawia Kurs adekwatny do aktualnej formy. My ogladamy zawody i widzimy jak kto wyglada a tu czesto za samo nazwisko linia jest wygorowana...
 
cokano 18

cokano

Użytkownik
Bet 365 wystawił linie na Taia 12 pkt na Emila 10pkt, oboje jadą po 4 biegi i ew. nominowany...
Nie zrozumiałe jest dla mnie przy obecnej nie najwyższej formie Taia 12pkt linia skąd?
Ktoś wie coś więcej?
Wacham się między Vetladną z handi lub Emil over 10 ale nurtuje mnie ta linia na Taia...
To graj Tai poniżej 12 ????
 
nyk 501

nyk

Użytkownik
Nie zawsze buk wystawia Kurs adekwatny do aktualnej formy. My ogladamy zawody i widzimy jak kto wyglada a tu czesto za samo nazwisko linia jest wygorowana...
Czasami może jest...jednak logiczne jest dla mnie że wystawia się linie 10/11 na zawodnika pokroju Emila czy Taia na wyjeździe. Śr.wyjazdowe Emil 2.429 Tai 2.318. Jeżeli biorą pod uwagę wiecej niż 5 startów Taia to ok ale czemu nie Emila a Taia...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom