>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Elitserien i Allsvenskan 2015

Status
Zamknięty.
H 13

harper

Użytkownik
Narazie nie poleciał ;) widocznie grasz małą stawką ;) Linia 9.5 przez Vacula do pokrycia ale jest to linia która pada przy jednym defekcie lub wykluczeniu a żużel to jednak sport dość poważnie losowy. Więc bym uważał
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Andreas Jonsson over 7.5 // 4 pkt ⛔⛔
@ 1,75 STS
3/10

Ja atakuję Andreasa. Podniósł się ewidentnie po słabszym okresie. W DPŚ już był ten stary dobry Andreas. Od polskiej ligi trochę sobie odpoczął i może dobrze mu to zrobiło. Dziś co prawda mecz wyjazdowy, ale w Gislaved. Jest tam na kim robić punkty. Wczorajszy finał na pewno dodał sporo pewności siebie i myślę, że dziś będzie dobry wynik.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Awizowane składy na mecze szóstej kolejki Elitserien.

Piraterna Motala - Dackarna Malilla
Piraterna Motala:
1. Greg Hancock
2. Jonas Davidsson
3. Chris Holder
4. Bjarne Pedersen
5. Piotr Pawlicki
6. Viktor Palovaara
7. Fredrik Engman
Dackarna Malilla:
1. Jason Doyle
2. Mikael Max
3. Nicki Pedersen
4. Joonas Kylmaekorpi
5. Michael Jepsen-Jensen
6. Krzysztof Buczkowski
7. Rasmus Jensen

Indianerna Kumla - Rospiggarna Hallstavik
Indianerna Kumla:
1. Antonio Lindbaeck
2. Rory Schlein - zastępstwo zawodnika
3. Niels-Kristian Iversen
4. Artiom Łaguta
5. Piotr Protasiewicz
6. Joel Andersson
7. Fredrik Lindgren
Rospiggarna Hallstavik:
1. Andreas Jonsson
2. Timo Lahti
3. Grzegorz Walasek
4. Mads Korneliussen
5. Martin Vaculik
6. Szymon Woźniak
7. Kim Nilsson

VMS Elit Vetlanda - Lejonen Gislaved
VMS Elit Vetlanda:
1. Tai Woffinden
2. Peter Ljung
3. Emil Sajfutdinow
4. Tomas H. Jonasson
5. Bartosz Zmarzlik
6. Jacob Thorssell
7. Kenny Wennerstam
Lejonen Gislaved:
1. Tobiasz Musielak
2. Oliver Berntzon
3. Peter Kildemand
4. Kacper Gomólski
5. Linus Sundstroem
6. Mathias Thoernblom
7. Pontus Aspgren
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Ach to kopiowanie składów z syfów.
Kto siedzi w żużlu to dobrze wie o jednej zmianie, ale kto dopiero zaczyna przygodę to nie wie bo może nie słyszał, może zapomniał, a może nie znalazł.
W drużynie Indianerny Z/Z za Schleina.

Co do wyników to dzisiaj widzę tylko zwycięstwa gospodarzy. Najbardziej wyrównany mecz będzie w Motali.
Indianerna - będzie miazga na drużynie Rospiggarny w granicach 20 punktów moim zdaniem. Vaculik już powinien pojechać lepiej niż wczoraj. Ale nie widzę dzisiaj w tym wszystkim występu AJ-a, czy Walaska oraz Korneliussena.
Vetlanda - normalnie śmiało stwierdziłbym grubą wygraną - ale Emil wraca po L4, THJ po kontuzji, Woffi wczoraj późno skończył na Wyspach - zmęczenie i niepewność jakaś będzie i obstawiam win w granicach 15-16 punktów.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Ach to kopiowanie składów z syfów.

Kto siedzi w żużlu to dobrze wie o jednej zmianie, ale kto dopiero zaczyna przygodę to nie wie bo może nie słyszał, może zapomniał, a może nie znalazł.

W drużynie Indianerny Z/Z za Schleina.
Założe się, że w żużlu siedzę o wiele dłużej od Ciebie a to że przy nazwisku Schleina nie pojawił się dopisek zastępstwo zawodnika, to ktoś taki jak Ty (ZNAWCA) powinien o tym wiedzieć.

Bez odbioru!
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Widzę, że wytknięcie czegoś tutaj to bardzo niektórych boli - to się zakładaj z kim chcesz ????
Jak już wstawiasz składy to wypada napisać o Z/Z za zawodnika - a nie kopiować jak leci - napisałem dla jakich osób taka informacja może być potrzebna.
Przy następnej okazji czekam żebyś wykazał się tą swoją wiedzą i doświadczeniem skoro jak napisałeś siedzisz w żużlu więcej niż ja.
A siedząc tyle w żużlu powinieneś wiedzieć sam że Z/Z też ma wpływ na wynik drużyny w przypadku grania czy to zwycięstwa w zaciętym spotkaniu czy linii na handicap czy w końcu linii na over punktowy poszczególnych zawodników.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Ostatnia próba.
Berntzon under 3,5 @1.70 betsafe ✅
Berntzon fatalnie prezentuje się w tym sezonie Elitserien. Jego dotychczasowe dorobki to 2+1 w czterech startach u siebie z Dackarną, 0 w trzech startach na wyjeździe ze Smederną (która do tej pory wygrała tylko właśnie z Lejonen i jest ostatnia w tabeli) i w ostatnim meczu swojej drużyny nie wystąpił. Teraz mamy wyjazd do jednej z silniejszych drużyn ligi i sukcesu młodemu Szwedowi ponownie nie wróżę. Biegi z jego udziałem:
1. Ljung, Musielak, Woffinden, Berntzon
6. Berntzon, Sajfutdinov, Musielak, Jonasson
9. Zmarzlik, Berntzon, Thorssell, Musielak
12. Kildemand, Jonasson, Berntzon, Zmarzlik
Nie ma się co oszukiwać. W jego zasięgu pozostają jedynie Thorssell i może raz przyjedzie przed Musielakiem. Na obcym torze nie widzę go nawet przed Ljungiem czy wracającym po kontuzji Jonassonem.
Lindgren - Jonsson 1 @1.50 betsafe ⛔
Z dwójki Szwedów stawiam na Fredrika. Pojedzie on z pozycji rezerwowego i będzie miał kilka łatwych biegów:
2. Nilsson, Andersson Woźniak, Lindgren
5. Lindgren, Korneliussen, ZZ, Woźniak
10. Woźniak, Lindgren, Vaculik, Lindbaeck
11. Andersson, Woźniak, Lindgren, Nilsson
A w międzyczasie może pojedzie jakiś bieg ze zmiany. Może za złotówę Łagutę, który w Szwecji nie bardzo się stara. A mamy jeszcze ZZ za Schleina...
Jonsson nie potwierdził WCZORAJ dobrej dyspozycji po DPŚ w ostatnim meczu. Zaledwie 6 punktów w pięciu startach z przeciętnym przeciwnikiem. Ogólna średnia wyjazdowa 1,692. No słabo Andreas się prezentuje i myślę, że przy starciach z Lindbaeckiem, Protasiewiczem, Iversenem na ich torze może sobie zbyt nie poradzić. A pierwszym do rezerwy taktycznej z pewnością nie będzie AJ, a Vaculik.
AKO @2.55 betsafe ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Davidsson +5 - Buczkowski B365 1,5 ⛔
Buczkowski - Davidsson Betsafe @1,5 ✅
Buczek dzisiaj zapewnie 6 startów, do tego łatwe biegi z rezerwowymi. Myślę, że 10 oczek dzisiaj zdobędzie. Jonas też gapami nie jest karmiony i coś tam zdobędzie. W jednym z meczów Piraterny był lepszy od Hancocka czy Holdera. Myślę, że Buczek w h2h będzie lepszy, to nie podlega dyskusji, ale nie sądzę, że będzie dysproporcja np 2 do 10ciu.
Nicki Pedersen - Piotr Pawlicki @1,57 Betsafe ⛔
Gram to tylko ze względu na dzwona jaki zaliczył Piotrek we Wrocku. Potężne uderzenie w głowę, dziś jazda w Szwecji ma być przetarciem przed ważniejszymi ligami. Nicki z kolei każdą ligę traktuje równo, po 2 jest podrażniony po DPŚ gdzie zawalił. Dziś będzie jechał z zębem i dwucyfrówkę powinien zrobić. Piotrek po kontuzji jak będzie mało miejsca w q łuku czy przy bandzie na prostej &#39;lekko przymknie gaz&#39;.
Kildemand - Woffinden @2,03 Betsafe ⛔

Granie przeciwko Taiskiemu wydaje się być wariactwem, ale wczoraj Tai szczęśliwie wygrał finał angielski. Pierwsze 2 biegi był wolny, w pierwszej odsłonie finału jechał ostatni. Owszem Garrittiego by wyprzedził, ale Kinga czy Cooka już pewnie by nie dogonił. W Szwecji jeździ nieźle, ale wczoraj strasznie ciągną się finał angielski. Pewnie będzie widać zmęczenie u niego. Of kors Kildemand ma też prawo być zmęczony, sobota/niedziela finał DPŚ, wczoraj Szwecja, dzisiaj Szwecja. W niedziele był najszybszy 13 oczek, wczoraj 11+1 i oddał start w 15nastym na rzecz kolegi z zespołu. Forma jest, prędkość jest.
Woffinden - Kildemand można powiedzieć, że para 50/50 z lekkim wskazaniem na byłego MŚ, ale dzisiaj liczę na taktyka dla Duńczyka. Druga rzecz ważna w Szwecji to tylko 1 bieg nominowany. Peter jest wg mnie pewniakiem jeśli nie zawali zawodów, a po stronie gospodarzy mamy kilku chętnych; bo jest Bartek, Emil czy nawet THJ. Liczę dziś na przynajmniej 1 wyścig więcej po stronie duńskiego żużlowca.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Ljung (+1) - Musielak 1 @1.57 bet365 ✅
Ljung całkiem przyzwoicie spisuje się na torze w Vetlandzie. 7 punktów przeciwko Smedernie i 5 z Indianerną. Ta piątka może szacunku nie budzi, ale przegrywał tylko z najlepszymi Hampelem, Woffindenem, Lindbaeckiem i raz wpadka z Nichollsem. Takich, jak Lindgren, Zetterstroem, Przedpełski, G. Łaguta czy również Nicholls przywoził za plecami. Dziś również powinien trochę tych punktów uciułać. Szczególnie łatwy wydaje się być bieg 5: Kenny Wennerstam, Kacper Gomólski, Peter Ljung, Mathias Thoernblom. Powinna być łatwa trójeczka. Oprócz tego pojedynki z Berntzonem i 2 znowu z Gomólskim, z którymi powinien po prostu wygrywać. Również dla wracającego po kontuzji Tofiku będzie sporą konkurencją. Te 7 punktów według mnie zdobędzie. Może powiem tak - POWINIEN zrobić, a jednocześnie jest to suma, którą Musielak MOŻE zdobyć. Bo nie pokona Woffindena, Sajfutdinova czy Zmarzlika, a może również Jonassona i właśnie Ljunga. Nie w takiej formie. Te dodatnie handi rozwiewa moje wątpliwości.
Na sucho, przemyślane:
Łaguta - Korneliussen (+5) 2 @1.66 bet365 ⛔
Pawlicki - Jepsen Jensen (+2) @2.15 bet365 ⛔
 
T 140

tajski26

Użytkownik
A. Lindbaeck - G. Walasek @1.75 Betsson ✅ izzi, Walasek chyba przy większym natłoku startów znów zaczyna odczuwać ból ręki po kontuzji - oby jak najkrócej tak było chociaż prywatnie nie darzę Grega sympatią
Tak, zaraz się odezwą głosy że ryzykowne podejście do sprawy i tyle. Antonio od momentu złapania za jazdę po alkoholu i zaprzestaniu picia jeździ bardzo dobrze i może walczyć z najlepszymi. Na torze w Kumli w tym sezonie średnia 2.5 pkt/bieg. W parze z Walaskiem, który wczoraj zdobył 13 punktów i był liderem Rospiggarny w meczu z Lejonen - ale nic dwa razy się nie zdarza i dzisiaj nawet jadąc 6 biegów to Greg nie zdobędzie więcej niż 8 punktów według mnie. Walaska poza tym czekają trudniejsze starcia z gospodarzami niż Antonio z goścmi nawet jeśli ma jechać dwa razy biegi z Vaculikiem.
Indianerna -12.5 - Rospiggarna @1.93 Betsson ⛔ tragedia jak się przegrywa biegi z Woźniakiem i Nilssonem, do tego jeszcze PUK i dorobek w stylu KK-a 3,0,0,w
Dobra linia do zagrania - wczoraj Rospiggarna przegrała 16-oma punktami z Lejonen i ogółem nie radzi sobie na wyjazdach. Indianerna dużo bardziej wyrównany skład i nawet jeśli Vaculik pojedzie lepiej niż wczoraj a pewnie tak będzie to zawali dzisiaj Walasek i zdobycz punktowa pozostanie na podobnym poziomie. Do tego słabi Nilsson, Woźniak, Lahti. Kto ma tam punktować oprócz Vacula? AJ - nie sądze - to zawodnik na turnieje jednodniowe a nie na ligę w tym sezonie. Zostanie Korneliussen który zrobi z 7 punktów. Ogółem myślę, że Rospiggarna zakręci się w granicach 35-37 punktów.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Davidsson +5 - Buczkowski B365 1,5
Buczkowski - Davidsson Betsafe @1,5
Buczek dzisiaj zapewnie 6 startów, do tego łatwe biegi z rezerwowymi. Myślę, że 10 oczek dzisiaj zdobędzie. Jonas też gapami nie jest karmiony i coś tam zdobędzie. W jednym z meczów Piraterny był lepszy od Hancocka czy Holdera. Myślę, że Buczek w h2h będzie lepszy, to nie podlega dyskusji, ale nie sądzę, że będzie dysproporcja np 2 do 10ciu.
Nicki Pedersen - Piotr Pawlicki @1,57 Betsafe
Gram to tylko ze względu na dzwona jaki zaliczył Piotrek we Wrocku. Potężne uderzenie w głowę, dziś jazda w Szwecji ma być przetarciem przed ważniejszymi ligami. Nicki z kolei każdą ligę traktuje równo, po 2 jest podrażniony po DPŚ gdzie zawalił. Dziś będzie jechał z zębem i dwucyfrówkę powinien zrobić. Piotrek po kontuzji jak będzie mało miejsca w q łuku czy przy bandzie na prostej &#39;lekko przymknie gaz&#39;.
Kildemand - Woffinden @2,03 Betsafe

Granie przeciwko Taiskiemu wydaje się być wariactwem, ale wczoraj Tai szczęśliwie wygrał finał angielski. Pierwsze 2 biegi był wolny, w pierwszej odsłonie finału jechał ostatni. Owszem Garrittiego by wyprzedził, ale Kinga czy Cooka już pewnie by nie dogonił. W Szwecji jeździ nieźle, ale wczoraj strasznie ciągną się finał angielski. Pewnie będzie widać zmęczenie u niego. Of kors Kildemand ma też prawo być zmęczony, sobota/niedziela finał DPŚ, wczoraj Szwecja, dzisiaj Szwecja. W niedziele był najszybszy 13 oczek, wczoraj 11+1 i oddał start w 15nastym na rzecz kolegi z zespołu. Forma jest, prędkość jest.
Woffinden - Kildemand można powiedzieć, że para 50/50 z lekkim wskazaniem na byłego MŚ, ale dzisiaj liczę na taktyka dla Duńczyka. Druga rzecz ważna w Szwecji to tylko 1 bieg nominowany. Peter jest wg mnie pewniakiem jeśli nie zawali zawodów, a po stronie gospodarzy mamy kilku chętnych; bo jest Bartek, Emil czy nawet THJ. Liczę dziś na przynajmniej 1 wyścig więcej po stronie duńskiego żużlowca.
I po raz kolejny się z Tobą nie zgodzę! ????
Mówisz o rzekomym zmęczeniu Tai&#39;a, zastanawiam się tylko na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski. Na przestrzeni ośmiu ostatnich dni Woffinden ścigał się w zaledwie trzech turniejach:
- poniedziałek (08.06) - półfinał Drużynowego Pucharu Świata w King&#39;s Lynn - 13 pkt (3, 1, 3, 3, 3)
- czwartek (11.06) - baraż Drużynowego Pucharu Świata w Vojens - 21 pkt (3, 3, 3, 6, 3, 3)
- poniedziałek (15.06) - finał Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii - 13 pkt + 1. miejsce w finale (1, 3, 3, 3, 3)
Patrz dalej, Vetlanda w obecnie trwającym sezonie odjechała u siebie dwa spotkania:
- Vetlanda - Smederna 56:34, Tai Woffinden - 10 pkt (3, 2, 2, 3)
- Vetlanda - Indianerna 59:31, Tai Woffinden - 12+1 pkt (3, 3, 2, 3, 1*)
Na koniec, na trzy rozegrane przez VMS w tym sezonie mecze - w dwóch &quot;Tajski&quot; wystąpił w biegu nominowanym.
Dzisiaj można przypuszczać, że będzie podobnie, tym bardziej że po kontuzji powracają Jonasson i Sajfutdinow.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Wpadły mi w oko dwa zdarzenia z dzisiejszego meczu Indianerna - Rospiggarna. Oba z Bet365.
Martin Vaculik over 10 @2,05 (edit: ledwie zdążyłem napisać, kurs już poleciał na 1,95)
Bardzo przyjemny i bardzo przyjemna linia. To wszystko zapewne spowodowane fatalnym występem Vacula wczoraj, kiedy przywiózł zaledwie pięć punktów, w trzech biegach przyjeżdżając jako ostatni. Nie wierzę, że drugi raz zdarzy mu się tak żenujący występ. Tym bardziej, że w Szwecji do tej pory nie zawodził: oprócz kompletu u siebie (18 punktów z Vetlandą), zdobywał 4 (Malilla), w dwóch biegach) i 13 (Motala) punktów. W parze ma 2xWoźniaka, Nilssona i Walaska, więc ze swoimi nie powinien przegrywać. Z drugiej strony na pewno problemy mogą mu sprawić Iversen, Lindbaeck czy Protas, ale zapas 4 punktów to dość dużo.
Iversen (-1) - Walasek @1,7
Na podobnej zasadzie, co powyżej: nie wierzę, że Walasek jest w stanie drugi raz pojechać na podobnym poziomie, co wczoraj. Co więcej, nawet jeśli zakręci się w okolicach dychy, to nie powinno wystarczyć na wygranie tej rywalizacji. PUK wyraźnie wraca do formy i nawet nieudany ostatni wyścig w DPŚ nie powinien na niego wpłynąć negatywnie.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
I po raz kolejny się z Tobą nie zgodzę! ????
Mówisz o rzekomym zmęczeniu Tai&#39;a, zastanawiam się tylko na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski. Na przestrzeni ośmiu ostatnich dni Woffinden ścigał się w zaledwie trzech turniejach:
- poniedziałek (08.06) - półfinał Drużynowego Pucharu Świata w King&#39;s Lynn - 13 pkt (3, 1, 3, 3, 3)
- czwartek (11.06) - baraż Drużynowego Pucharu Świata w Vojens - 21 pkt (3, 3, 3, 6, 3, 3)
- poniedziałek (15.06) - finał Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii - 13 pkt + 1. miejsce w finale (1, 3, 3, 3, 3)
Patrz dalej, Vetlanda w obecnie trwającym sezonie odjechała u siebie dwa spotkania:
- Vetlanda - Smederna 56:34, Tai Woffinden - 10 pkt (3, 2, 2, 3)
- Vetlanda - Indianerna 59:31, Tai Woffinden - 12+1 pkt (3, 3, 2, 3, 1*)
Na koniec, na trzy rozegrane przez VMS w tym sezonie mecze - w dwóch &quot;Tajski&quot; wystąpił w biegu nominowanym.
Dzisiaj można przypuszczać, że będzie podobnie, tym bardziej że po kontuzji powracają Jonasson i Sajfutdinow.
Tai będzie zmęczony podróżą do Vetlandy, a nie natłokiem zawodów. Skoro zawody zaczeły się o 19tej czasu angielskiego, a skończyły się o prawie o północy po 5 godzinach. Dolicz koronacje, prysznic, konferencje/wywiady + podróż do Szwecji. Przecież słowem nie napisałem o tym, że miał dużo zawodów. Każdy co zna się na żużlu i śledzi go trochę wie, że jak jest DPŚ to jest &#39;przerwa&#39; w ligach (coś tam w Anglii jadą, ale tam Tai nie jeździ), a jak wiemy Anglia odpadła w barażu.
Jak podkreśliłem liczę na 6 startów Kildemanda, do 4-5 Woffiego i kurs @2,03 to wg mnie value. Jeśli się z tym nie zgadzasz zagraj Tai&#39;a i po problemie.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Lejonen Indianerna
1. Linus Sundström 1. Antonio Lindbäck
2. Pontus Aspgren 2. Fredrik Lindgren
3. Peter Kildemand 3. Piotr Protasiewicz
4. Tobiasz Musielak 4. Artem Laguta
5. Mathias Thörnblom 5. Niels Kristian Iversen
6. Rafal Okoniewski 6. Joel Andersson
7. Krzysztof Kasprzak 7. Mikkel B Jensen
Tak wyglądają sklady na dzisiejsze spotkanie. Z pełnym przekonaniem gram na gości dzisiejszego spotkania. Niesamowicie mocna podstawowa piątka a i na rezerwie Bech Jensen zapunktuje przyzwoicie.
Patrząc na składy to aż ciężko porownywać poszczególnych zawodników bo wydaje się że wyrownana walke z przyjezdnymi może toczyć Kildemand,Sundstroem, może w jakimś pojedynczym biegu Okoniewski lub Kasprzak. Kasper to jeszcze nie ten zawodnik co w poprzednim sezonie nadal problemów nie ma za sobą i wcale pewniakiem do wysokich zdobyczy nie jest co potwierdził w niedzielnym meczu w Gorzowie.
Lindbaeck świetnie w tym sezonie się spisuje i dzisiaj zapewne to potwierdzi. Lindgren oprócz DPŚ jeździ bardzo przeciętnie jednak przywozi ważne pkt dla zespołu i z Aspergenem,Musielakiem czy też Thörnblomem nie powinien mieć większych problemów. Dalej mamy Protasiewicz który w Szwecji zazwyczaj zdobywa sporo punktów. Znakiem zapytania może być występ Łaguty jednak on częściej jedzie na wysokim poziomie niż wozi ogony. Iversen powraca do swojej formy więc rywale dzisiejsi nie powinni mu zabierać zbyt wielu punktów. Rezerwowi może nie aż tak znani jak u gospodarzy ale to też nie są zawodnicy którzy muszą wozić 0 a napewno nie Jensen który wczoraj w Anglii (13+1), tak wiem tamta liga to inna bajka jednak wczorajszy dobry występ napewno korzystnie wpłynie na Duńczyka.
Podsumowując stawiam na wygraną gości w okolicach 8-12pkt.
Lejonen - Indianerna 2 1,98 Betsson 39-51✅ latwo i przyjemnie ✅
W drugim meczu już bez pisania analizy sklaniam się ku wygranej gospodarzy:
Smederna - Piraterna 1 1,61 Betsson ✅
Mimo wszystko równiejszy skład mają gospodarze co przy dość wyrownanym meczu ( bo taki przewiduje) da im wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Hancock poniżej 11 @2,05 b365 ⛔ 11 zaważył taktyk
Chłopak cieniuje w Szwecji, nie oszukujmy się; 6 (4) oczek w Kumli, u siebie 8 (5) z Rospiggarną, gdzie punkty zdobywali praktycznie Vaculik i Jonsson, później ładny mecz u siebie gdzie zdobyłby pewnie 12 oczek (5) gdyby nie Nicki Pedersen. No właśnie dziadeczek ma 45lat i taki upadek boli miał czas na odpoczynek, ale w ostatnim meczu gdzie rywal był wymagający (Vetlanda) pojechał słabo 5 oczek (5). To było wczoraj, dziś wyjazd z teoretycznie łatwiejszym rywalem, ale nie sądze by Greg zdobył 2u cyfrówkę. Teretycznie łatwi przeciwnicy na papierze no może poza Przedpełskim i Łagutą, ale myślę że ten upadek z Nickim ma wpływ na jego jazdę.
Przedpełski over 7 @1,61 b365 ✅ 9
Super forma w lidze i SEC-u. Co tu dużo pisać myślę, że 8 oczek spokojnie ukręci.
Indianie @1,98 betsafe ✅ eassy
Typ opisane wcześniej przez kolegów, 1-5 Indianie mają mocny skład, za gospodarzami przemawiają rezerwowi Okoń i Kasprzak, którzy będą nadrabiać to co stracili zawodnicy od 1-5. Myślę, że mecz będzie koło remisu, ale w biegach 13-15 będą lepsi goście.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
A ja bym tak Lwów tutaj nie przekreślał. Wszyscy idą w stronę Indianerny i kurs rośnie. Dlatego spróbuje Lejonen @2,04 betsson
Drużyna gości rzeczywiście na papierze wygląda delikatnie lepiej. Dodatkowo Mikkel Bech Jensen za Schleina, który nie porywa, ale nie można lekceważyć gospodarzy.
Linus po DPŚ widać, że zmotywowany co potwierdził świetnym występem w Gorzowie. Ogólnie w Szwecji jeździ przyzwoicie i poniżej pewnego poziomu nie schodzi.
Kildemand mocny wszędzie w tym sezonie. W Szwecji średnia 2,4, a na torze w Gislaved nawet 2,66, więc jest moc i myślę, że to on będzie dyktował warunki. Musielak jechał w trzech spotkaniach. W Vetlandzie 2 oczka (ale wiadomo jaki rywal), ale u siebie już dużo lepiej 6+2 i myślę, że może dziś pozytywnie zaskoczyć. Aspgren i Thoernblom najsłabsze ogniwa, aczkolwiek też potrafią przywozić solidną ilość punktów. Jeśli trafią na dobry dzień to spokojnie mogą się zakręcić w granicach 5-7 oczek co było by niezłym wynikiem. Na pewno lepiej się spiszą, niż Gomólski czy Berntzon, którzy swoje szansę w drużynie Lejonen zmarnowali. 6 i 7 to Okoniewski i Kasprzak. KK ostatnio w Szwecji pokazał się z trochę lepszej strony. Ogólnie daleko jeszcze do formy z zeszłego roku, ale nie ma też takiej padaki jak na początku sezonu. Powoli dogaduje się z silnikami i może być mocnym punktem Lwów. Okoń jechał dwa mecze i obydwa na torze w Gislaved notując 8+2 i 10+1, więc świetne wyniki. Dzisiaj w parze z KK oraz Thoernoblomem też może spokojnie zakręcić się w granicach tego wyniku. Skład dosyć równy, który na swoim torze jest w stanie wygrać co pokazał roznosząc mocną kadrowo Rosspigarne. Właśnie w meczch na własnym torze muszą upatrywać swych szans. Rospigarne ograli wysoko, a na początku przegrali minimalnie (44:46) z Dackarną.
Co do drużyny gości z Kumli to faktycznie mają mocną pierwszą &quot;5&quot;. Ale nie wierzę, że wszyscy pojadą równo i dobrze. Lindgren oprócz DPŚ nie jedzie nic ciekawego o czym świadczy średnia 1,47. Lindbeck, Iversen, Protasiewicz, Łaguta. Wygląda to świetnie, ale zawsze ktoś z tego grona zawodził w tym sezonie i nie sądzę by dziś było inaczej. Osobiście stawiam na kogoś z dwójki Pepe - Łaguta. Jeśli chodzi o 6 i 7 to uważam, że Lwy mają przewagę ogromną. Joel Anderson punktuje fatalnie, a dla Becha będzie to pierwszy mecz w tym sezonie w barwach Indianerny.
Nie jest to typ z serii 100%, ale po takim kursie żal nie spróbować
Lajonen - Indianerna @2,04 betsson ⛔⛔ Gładka porażka. Sam Pająk z lekka pomocą Tofika i Okonia meczu nie wygra

I jeszcze na szybko, bo zaraz mecz z Óni
Linus Sundstrom - Fredrik Lindgren @1,8 Óni ✅✅ Początek Linus świetny, a koniec fatalny, a Lindgren na odwrót. Trochę farta, ale 5-4 ostatecznie
Tak jak pisałem. Linus forma idzie w górę, a w Szwecji jedzie nieźle. Lindgren oprócz DPŚ słabo. Dzisiaj trudne starty.
1. Aspgren, Lindbeck, Linus, Lindgren
6. Lindgren, Kildemand, Lindbeck, Musielak
7. Łaguta, Linus, Pepe, Aspgren
9. Thorneblom, Lindgren, Okoniewski, Lindbeck
10. Anderson, Kasparzak, Iversen, Linus
12. Pepe, Musielak, Lindgren, Thoernblom
14. Linus, Iversen, Thorneblom, Pepe
Lindgren w parach z Pepe i Toninio nie będzie raczej tym głównym zawodnikiem. Rywali też ma arcy trudnych.
Natomiast Linus uważam, że ma łatwiejsze biegi. Ponadto spokojnie może być przed kolegami z drużyny, bo nie jest słabszy od Aspgrena, Thornebloma czy chociażby Kasprzaka w obecnej formie
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Żuzel do gry moim zdaniem się total już nie nadaje - ja mam na tym sporcie tak potężny minus od 3 lat , ze ...starczyłoby na kosmiczne auto - ale teraz to już prawdziwy hit - betafe i betsson - pisze to jako reklame tych firm - oraz żeby przestrzec wszystkich myslących, że u nich da się normalnie grac ????
Lahti-Okoń para - daje 2x max czyli po 239 zł !!! (normalnie kosmiczne kwoty po 1,35) biorą więc dodaję za 1000 - przyjmuja , ale zbijają kurs od razu do 1,25 i w drugiej z tych super firm już nie dokładam , po tym wiejskim kursie
Leci meczyk , wiadomo Timo jedzie a Okoń człapie więc 16-5 bodaj się robi i co robia wyżej wymienione booki - uniewazniaja zakłądy !!!!!!! Parodia poważnie , super parodia . Nie ma kompletnie żadnego powodu do takiego uniewaznienia ......ale cóż gramy na ich prawach , więc to wykorzystują .
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Napisz po ludzku do nich na support,a nie wylewasz żale na forum.Unieważnili prawidłowo parę z Nilssonem,omyłkowo też z Lahtim..Ty się nigdy nie mylisz?
E: jesteś pewien że była para Lahti-Okoń? Bo ja jestem pewien,że była Nilsson-Okoń i nie wydaje mi się,że z Lahtim też był Okoń
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom