>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Elitserien i Allsvenskan 2013

Status
Zamknięty.
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Martin Vaculik - N.K. Iversen(-2.5) @1.80 Tobet ✅
Vetlanda własny tor, zdecydowanie bardziej wyrównany skład na własnych śmieciach, co wiąże się z rozłożeniem zdobyczy punktowej na kilku zawodników. Inianderna przyjeżdża głównie z PUKIEM i Emilem jako liderami zespołu, na których barkach będzie spoczywać wygrywanie wyścigów. Vaculik pod nr 1 PUK pod 5 co już daje przewagę PUKOWI do tego dochodzą bodajże dwa bezpośrednie starcia między nimi, w których nie ukrywam, że Niels powinien wygrać, bo jak inaczej. Jeśli PUK miałby przegrywać takie biegi to hc na Indian nie wynosiłoby +2.5 tylko 14.5 to tak na logikę ???? do tego forma Martin zmaga się z wieloma problemami na początku sezonu to jednak w Szwecji radzi sobie najlepiej spośród wszystkich występów na arenach żużlowych, aczkolwiek PUK wszędzie radzi sobie bardzo dobrze. Do tego przewaga jednego startu więcej, albo i 2 jeśli potrzebna będzie taktyczna. Warto spróbować
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Vaculik-PUK ✅
Larsen-MJJ ✅
Walasek+0,5-Kildemand ????
ako 3,85
totolotek
Jako ze oddsmakera totomixa mam za kompletnego idiote ktorego wielokrotnie poprawialem i sie wyklocalem z nim telefonicznie to pobieram tripla na dzis.
Nie bede przytaczal argumentow sportowych a skupie sie na ofertach innych bukow.
- PUK -2,5 w tobecie i nawet chcialem to pograc wiec tym bardziej bez handicapu w totomixie.
- Walasek 10 pkt w bet365 , Kildemand 5 w tym samym buku. Skoro dostajemy +1 na Grzeska po takim kursie to wypada zagrac.
- Larsen z MJJ w unibecie 1,25 wiec 1,70 w toto chyba znakomite...
I takim oto sposobem mamy 3 zdarzenia ktore idealnie nadaja sie na wieczorne zawody a i ze sa 3 to mozna pograc w toto bez dorzucania czegos innego zeby wyrobic sie z min iloscia zdarzen.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Choć Szwecja to nie jest moja ulubiona liga, to postanowiłem dzisiaj zaryzykować i pograć na Vetlandę. Wiadomo, że początek sezonu w ich wykonaniu jest delikatnie mówiąc nienajlepszy. Wymęczyli wygraną z Wilkami, ale w Eskilstunie dostali niemiłosierne baty. W meczu przeciwko Indianernie zadebiutuje Koldi, co moim zdaniem powinno trochę załatać skład. Na razie nie zawodził jedynie Hampel, a swoje dokładał Vaculik. Myślę, że Janusz również powinien pojechać na dobrym poziomie. Z kolei goście też na razie bez rewelacji. Czapa na Vasterviku, który przecież wielkich asów w składzie nie ma oraz zwycięstwo z Hammarby, ale też bez jakiegoś błysku. Stały, wysoki poziom trzyma PUK, ale z resztą już jest gorzej. Liczę, że Emil jeszcze dzisiaj się nie przebudzi, bo Szwecję zaczął fatalnie, ponieważ występu 4+1 w 4 startach inaczej nazwać nie można. Dużym osłabieniem będzie brak PePe, który pojechał dwie znakomite kolejki. Zastąpi go Norweg z polskim paszportem, co jest dla mnie dobra nowiną, bo on na razie nic nie jedzie. Bambo też chyba nie dograł jeszcze sprzętu, a Kilokarpi z Balim raczej nie powinni zbytnio wyskakiwać przed szereg.
Generalnie rzecz biorą na papierze wygląda to nieźle, ale nie przesadzam tu ze stawką, bo w tym roku żużel jest strasznie nieprzewidywalny. Nawet jeśli Emil pojedzie na swoim normalnym poziomie, to uważam, że we dwójkę z PUKiem i tak nie dadzą rady.
Elit Vetlanda - Indianerna Kumla - Elit Vetlanda - 2,5 pkt # 1,85 Expekt ⛔ Ależ dramat. A Ci najbardziej przeze mnie niedoceniani jadą znakomicie ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ljung - Davidsson 1 @ 1,30 ▶
Hammarby - Vargarna 1 @ 1,35 ✅
Ako: 1,76 Unibet
✅
Tylko takie coś zagram na dzisiejszą ligę Szwedzką. Ljung poniżej 10 na pewno nie zejdzie jest w mega gazie. Co prawda w parze z Jędrzejakiem, ale Tomek nie jest w najwyższej formie. Taka sama para jak we Wrocławiu i czy to w Polszy czy to za morzem lepszy jest Ljung on będzie liderem miejscowych i dzisiaj na moje oko 12 punktów łyknie. Davidsson w parze z Hancockiem do tego z 1 więc wszystkie biegi trudne, nie wiem gdzie on ma punkty zdobywać jak jest krótko mówiąc żałosny w tym roku.
Hammarby u siebie powinno wygrać drugie spotkanie w lidze. Wraca Madsen i jeśli zdobędzie te 7 punktów to będzie fajnie i wynik będzie oscylował w granicach 50-40. Do tego Walasek młody Laguta. Okoń może się nareszcie ogarnie i ciągle młody Max. Z rezerwy też lepsi zawodnicy bo Alden i Edberg. Skład mocny do tego specyficzny tor powinni wygrać. Goście... gdzie liderem jest zabójcze TRIO Gapiński, Miedziński i Zengota nie mają prawa wygrać. Tydzień temu we frajerski sposób przegrali u siebie 44-45 prowadząc cały mecz by wdupić wygraną w 15 biegu. Kildemand na wyjazdach taki mocno nieobliczalny, Nilsson raczej bez szału. Rezerwa słabsza bo Aspegren i Mellgren to nie są tuzy. Powrót Madsena i lepsza rezerwa skłaniają mnie do grania na gospodarzy.
Do tego:
Hammarby - Vargarna gospodarze wygrają 1 ✅ i 2 bieg ⛔ @ 4,94 Sportingbet
1 bieg: Madsen z Walaskiem na Gapińskiego i Nilssona, co najmniej 4-2 jak nie 5-1.
2 bieg: Alden z Edbergiem na Aspegrena i Mellgrena, tutaj rezerwa lepsza u gospodarzy, 4-2 też powinno być.
Ten kupon rekreacyjnie ????
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Holta +5 - Kolodziej @1,50 + Davidsson +6 - Jędrzejak @1,53 b365 ako 2,29 ✅ Holta 8+5 vs 3 Po co ten handicap ? ????
Rzadko zdarza się takie wysokie handi. Często wystawia je tylko sportingbet, ale na pary w stylu Junior +6,5 - Gollob. +4,5 na Holte z Kolodziejem, który Szwecką ligę traktuje tak, jakby jeździł tam za kare to jakiś żart. Niby marudzi, że mało jazdy, że to odbija mu się na formie, a z drugiej strony płacze, że w Anglii nie będzie jeździł bo za dużo meczów, za małe pieniądze, w Szwecji to on może tylko w meczach jako rezerwowy. Dania, Czechy czy Niemcy ?! Zapomnijmy. Nie wiem jak wy, ale ja uważam, że Janusz robi potężny krok w tył odpuszczając inne ligi, nie wiem kto mu tak mąci w głowie dziewczyna, czy Cegielski odradza jazdy w Skandynawii. Kiedyś miał sezon życia, później mu nie szło po prostu bo za łatwo uwierzył, że go powtórzy bez wysiłku i zwalał wine na kontuzję z GP Leszna, później na za częste starty... Holta powinien spokojnie pokryć wynik Janusza z handi
Ogór jedzie w trudnej parze z Ljungiem, a Joonas z Hancockiem. W ZG to Herbie pomógł Davidssonowi, odnaleść się ze sprzętem. JD jeździ słabo w tym roku, ale to nie zmienia faktu, że TJ też nie błyszczy. Co tu powiedzieć o tej parze +5,5 na Szweda w rodzimej lidze, vs Polak który jeździ przeciętnie na wyjazdach? Coś tam we Wrocku zdobywa, ale w Toruniu, Bydzi czy Lesznie to nawet Suchecki był lepszy od niego. Warto zagrać Szweda!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Lejonen - Masarna 1 @ 1,77 Tobet ✅ 48-42
Niestety lekko pospadały kursy, ale i tak warto. Lejonen u siebie będzie wygrywać. Na inaugurację wygrali z Gnistorna. W drugim meczu dostali wciry z Rospiggarna no ale to faworyt ligi. Skład na drugą ligę dobry bo dwa Davidssony, Rudd, Bergstroem, Berntzon, Petersson to nieźli zawodnicy jak na Allsvenskan. Masarna przeciętna w tym roku, najpierw remis z bardzo słabą Griparna i później w plecy u siebie z Ornarną. Oprócz Aldena, notabene poobijanego i Bambo vel Lindbecka który w najwyższej formie nie jest próżno szukać pewniaka do zdobywania punktów. Dla mnie faworytem są gospodarze, początkowo kurs @2 który udało mi się złapać, ale i po tym @1,77 to warto zagrać.

Örnarna - FNC Gnistorna 1 @ 1,90 Tobet ✅ 47-43

Ornarna na razie tylko 1 spotkanie objechała i wygrała z Masarną w Aveście. Bardzo wyrównany skład z liderem Karlssonem. Dobra dyspozycja wszystkich zawodników z pozycji 1-5. Do tego lepsza rezerwa od gości w postaci Aspegrena i Engmana. Goście mają niezawodnego Ljunga. Ale on sam meczu nie wygra. Max i Miśkowiak wszystkiego wygrywać nie będą. Na tych 3 zawodnikach kończy się siła gości, który na wyjazdach raczej wygrywać nie będą. Do tego dużo słabsza rezerwa co sprawa że faworytem w moim mniemaniu są gospodarze.

W obu meczach liczę że tor spowoduje że gospodarze wygrają swoje spotkania ;)
 
W 12

wujekkoper

Użytkownik
Hampel -3 - J. Davidsson @1,95 Tobet
W chwili obecnej Jonas znajduje sie w kiepskiej formie i po prostu mnie nie przekonuje. Mimo handi -3 na Jarka i tak uwazam, ze kurs zdecydowanie za wysoki.
Vargarna - Smederna @1,48 Tobet
Poprzednie wysokie zwyciestwo nad Vetlanda pokazalo naprawde spora sile zespolu z Eskilstuny. Kildemand i Miedzinski nie daja tej jakosci co liderzy gosci. Pod znakiem zapytania stoi wystep Nickiego Pedersena, co dodatkowo zwieksza oplacalnosc zakladu.
F. Lindgren over 9.5 @1.90 Tobet
Nie rozumiem zupelnie linii wystawionej na Fredrika. W zespole gosci jedzie co prawda Emil i Puk, ale i tak 10 punktow Fredka przywiezc musi. Zakladam tez dzis slabsza dyspozycje Puka przez co value jest dla mnie wystarczajace na zagranie.
ako 5,48
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 32

molpl

Użytkownik
Czy w meczy Vargarny jest jakaś ZZ dzisiaj ? Bo bet 365 wystawiło under 12 na Miedziaka po 2.45. A Przeciwników za łatwych nie ma. ?
 
M 32

molpl

Użytkownik
Indianerna -2 kurs 1.8 Bet365✅
PUK i Emil pewnie po komplecie. Protasiewicz mimo wachań formy powinien zdobyć tyle co albo więcej od Dudka. Bali Kylmaekorpi nawet Lindback pewnie objądą Gustafsona, Lindgrena, Hougaarda. Dla mnie pewne zwycięstwo gospodarzy i mega petarda w nominowanym.
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Dla mnie nie takie pewne zwycięstwo gości a już pisanie że Baliński i Kylmaekorpi objadą m.in Lindgrena to tylko pobożne życzenie. Owszem Indianerna jest faworytem ale Dacarna w składzie ma kilku niezłych żużlowców i łatwo się nie podda. Ja leciutko:
Dacarana 2.45 ⛔
Dudek - Sajfutdinov 1 4.00 ⛔
Gram również to co przed chwilą przedstawił Sportingbet:
M.J.Jensen(+2,5) - Lindbaeck 1 1.65 ✅
Miedziński - Karlsson(-0,5) 1 1.85 ✅
Jensen jedzie u siebie i do tego ma dwa punkty przewagi? Ja pobieram to bardzo chętnie.
Miedziak ostatnio w super formie, zwłaszcza w Szwecji i dzisiaj może uzbierać sporo punktów. Karlsson co prawda z rezerwy ale nie sądzę, że zdobędzie aż tyle punktów co Miedziński
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Grzegorz Walasek-Chris Harris 2 @ 2,20 Betsafe✅6-10
Nieźle pogrzało ich z takim kursem na Bombera. Brytol jest w fajnej dyspozycji, co w Szwecji przekłada się mocno na wyniki i jest jednym z liderów Vastervik. Dzisiaj jako że jest zz-etka za Nermarka, to ma dodatkowy start. Do tego widzę go w biegu 15, a to oznacza, że dzisiaj 6 razy powinien się pojawić na torze, a skoro jadą w gościach, to może i jakiś taktyk się trafi. Walasek niby też lider gospodarzy ale dzisiaj jedzie 2x z Madsenem, na którym punkty może spokojnie tracić, potem para z Aspegrenem i na koniec jego startów czeka go bieg 14, gdzie rywale trudni. Z resztą przy tak wyrównanym składzie gospodarzy, to nie pewny jest jego start w biegu 15 więc być może Harris będzie tutaj miał dużą przewagę w liczbie startów i dlatego gram na niego.
Edit: Już wiem, że Alden pod 2, zamiast Madsena ale mimo wszystko dalej uważam, że warto grać na Bombera.

Peter Kildemand-Grigorij Laguta 1 @ 2,20 Betsafe✅11-9
Kolejny przesadzony kurs, a tym razem na lidera Vargarny. Peter dzisiaj wraz z Miedziakiem muszą pojechać dobre zawody, a skoro jest zz-etka za Nickiego, to po 6 razy mają praktycznie pewne, bo nie ma widzę nikogo innego zdolnego kto by pojechał w biegu 15. Grisza w parze z Buczkiem więc punkty na nim może tracić. Do tego równy skład Smederny i to też daje nam przewagę w tym becie, bo Grisza nie jest pewny tego, że pojedzie w tym biegu 15. Własny tor, przewaga startów to moim zdaniem dwie rzeczy, które tutaj zdecydowanie za Dunem przemawiają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Chris Harris over 8 @ 1,80 Bet365✅10

O Bomberze już wiele napisałem ale w moim mniemaniu, to taka linia przy jego 5, a nawet 6 startach jest po prostu bardzo niska. Skoro ma więc liderować Vastervik, to zrobienie 9 &quot;oczek&quot; nie powinno stanowić dla niego większego problemu w mojej ocenie.

Davey Watt over 5 @ 1,70 Bet365⛔5......

Linia bardzo niska, a zobaczmy na bieg 5, gdzie jedzie Watt. Rywale naprawdę mizerni więc może spokojnie tam Kangur zapunktować solidnie. Z resztą forma całkiem fajna, co udowadnia w Polsce i Anglii, a dzisiaj debiut w Szwecji więc będzie chciał jak najbardziej przekonać do siebie działaczy Dackarny. Numer w miarę fajny do jazdy, może coś na Dudku przywiezie więc 6 &quot;oczek&quot; spokojnie w jego zasięgu.
 
S 26

spawacz

Użytkownik
J.Davidsson (+3) - Hampel 2 1.95 Tobet

Hampel dzis pewnie 6 startow, do tego w parze ze slabym tego roku M.B. Jensenem powinien ten hadicap pokryc na wielkim luzie. Mysle ze 5-6 punktow roznicy w tej to minimum, tym bardziej ze presja w Vetlandzie jest juz duza po tylu porazkach i mobilizacji na pewno nie zabraknie, wiec nie sadze zeby Jarek kolejny nraz pojechal na wyjezdzie padake, komu jak komu ale jemu zadko zdarzaja sie serie slabych wystepow.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Okoniewski - Ljung 2 @ 1,40 ✅ 10-13
Sajfuitdinov - Iversen 2 @ 1,76 ✅ 9-13
Ako: 2,46 ✅✅ easy ;)
Betsson

Ljung lider gości dzisiaj dodatkowy start za Nermarka więc ogólnie 6 startów. W tym roku w Szwecji 13 i 10 punktów. Okoniewski w parze z Lagutą więc na nim będzie tracił. Do tego z 3 więc rewelacji nie ma. W tym roku 7 i bodajże 1 punkt w Szwecji. Dzisiaj pewnie 4 starty więc spora różnica. Bo do nominowanego raczej się nie załapie.
Emil w Szwecji jak sam mówi testuje, no i niech dalej testuje. W Szwecji na razie 8 i 4 punkty więc kiepsko. Do tego w parze z Kolokarpim a ten ma odchyły tym bardziej że jak jeździe z 2 to może coś tam zapunktować i zaprać Emilowi. Iversen lider Indian. Na razie 14,8 i 12 punktów w meczach. Pewniak na nominowany w przeciwieństwie do Emila, jak na razie to zawodnik z TOP3 formą wśród zawodników, szkoda ze w GP tego nie potwierdza, ale w ligach lata. W razie W pierwszy do taktyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
C 0

cinek20059

Użytkownik
Polecam typ:
Rospiggarna - Masarna 2.40 Tobet
W meczu mial nie jechac lider Andreas Jonsson. Jednak Falubazy zostały odwołane więc pojedzie. Kurs bardzo fajny na gospodarzy, warto pograć. W Szwecji wszystko jest możliwe, jednak patrząc na poprzednie wyniki gram śmiało. Rospiggarna dwa zwycięstwa, dziś powinni dołożyc kolejne.
edit. Typ został usuniety.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Chris Holder(-2,5)-Emil Sayfutdinov 1 @ 2,00 Tobet✅

Dla mnie naprawdę fajny bet na Crispy&#39;ego, bo swoje on robi wszedzie, gdzie jedzie. Dzisiaj możliwe, że nawet 6 startów z jego strony, bo czeka ich trudny mecz w Kumli. Emil z kolei w Szwecji testuje, co widać golym okiem, gdyż w trzech występach w tym sezonie ani razu nie przywiózl dychy. Do tego Crispy 3 razy jedzie z rezerwowymi, a tych Piraci mają marnych więc na swoich tracić nie powinien. Myśle, że przy starcie więcej stać go na wygranie trzema punktami.

Mikael Max(+2)-Grzegorz Walasek 1 @ 2,00 Tobet⛔

Tutaj z kolei dodatnie handi trzeba brać. Pod nieobecność Artioma, to zapewne ta dwójka będzie dzisiaj &quot;liderować&quot; gościom ze stolicy. Nie liczę na ich dobre występy ale coś tam powinni dorzucić. W tym sezonie obaj mniej więcej równo i nie są to porywające występy, bo z tego co pamiętam ani razu obaj nie przekroczyli dychy. Na moje, to powinno być tak 50/50, a skoro mamy wyższy kurs na Maxa oraz dodatnie handi, to biorę takie cudo z pocalowaniem ręki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jarosław Hampel-Troy Batchelor: Batchelor @3,20 Unibet⛔⛔15-6 pkt,z czego 4 starty były lotne u Hampela,widziałem!:razz:

Szukałem wysokiego kursu i szybko znalazłem. Hampel miniony weekend dwa fatalne występy,Batchelor świetnie pojechał w Częstochowie,a rywali łatwych nie miał.Troy dziś pierwszy raz wskakuje z rezerwy pod nr 5,więc odpadają te dwa łatwe biegi.Jednak widać,że jest chłopak w gazie,do tego dziś możliwe 6 a nawet 7 startów,gdyby miały być RT. Hampel swoje pojedzie zapewne,ale w jego wypadku ciężko będzie o jakiś dodatkowy bieg.Ja tu widzę value i polecam.
--------
Simon Gustafsson-Kim Nilsson: Nilsson @2,10 Betsafe✅✅3-5 pkt

Trener Vargarny wrzucił dziś Nilssona na rezerwę,co zdarza mu się bardzo rzadko(mam nadzieję że nie zmieni zdania w ostatniej chwili).Simon również z rezerwy,więc na pewno spotkają się bezpośrednio w dwóch biegach.Nilsson sądzę że ma szanse wskoczyć na jakiś bieg za Mellgrena,Gustafsson raczej nie ma za kogo bo nawet Haugaard jest w dużo lepszej formie od młodego Henki.No właśnie-w jakiej jest formie Simon? Patrzę na wyniki w Anglii i wygląda to tragicznie.W Szwecji ostatnio u siebie z rezerwy i też fatalnie 1,0,0,0 wcześniej spod nr 4 na wyjeździe 0,1,-,1,0. A jak Nilsson? W Anglii bez szału,ale jednak punktuje solidniej od Gustafssona.A w Szwecji? Dwa ostatnie mecze: 2,0,0,2*,0 i 1,2,2,d. Więc również bez szału jednak zawsze lepiej od Simona.Myślę,że warto spróbować dziś w stronę Kima.

E:No to trochę się wkopałem,dzięki za wyjaśnienie chłopaki.Jednak nie znam tak dobrze regulaminów jak Marta P.;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ljung over 8 @ 1,72 Bet365 ✅ 10 :cool:
Nie rozumiem linii. Szwed dzisiaj 6 startów bo dodatkowy start w Z/Z za Nermarka. Do tego w Szwecji w tym roku 10,13,13. Więc rewelacja. W Polskiej lidzie co prawda ostatnio ciut gorzej, ale w Szwecji on fruwa. Do tego na przeciw tacy liderzy jak Vaculik, Kołodziej czy Hampel są leciutko do objechania. Linia jest dla mnie nieporozumieniem. Wystarczą trzy 2 i trzy 1. Wydaje się to niemożliwe by tak słabo pojechał doświadczony Szwed.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom