>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Elitserien 2011

Status
Zamknięty.
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Karlson w Anglii zaczyna przyzwyczajać do takich wyników. Wilki to praktycznie on i Fredka. typ jak najbardziej popieram
Indianerna - Piraterna H(0 - 10.5) 2 tak jak pisał Radula Amerykanin z naszymi juniorami powinien ciągnąc wynik
 
conti73 106

conti73

Użytkownik
Rory Schlein (+1) - Artur Mroczka 1 @2.20 zabrakło punkcika Zachwyt nad Mroczką po derbach i ostatnim meczu Dackarny u siebie trwa. Spójrzmy jednak na wyjazdowy mecz drużyny z Mallili z Indianerną: 4. Artur Mroczka - 0 (0,0). Schlein na wyjeździe z Lejonen zrobił 5 punktów. Na wyspach miał już dużo do czynienia z nowymi tłumikami i nie powinno być to dla niego problemem. Tor jest atutem Australijczyka, podobnie, jak punkt, który dodaje mu bukmacher. Świetny kurs.
Witaj wcześniej na gg rozmawiałem z Niccolo i między innymi przewinął się ten typ i też go grałem i mam rozliczone jako zwrot.
Zobacz jak masz rozliczone w kuponach pozdrawiam.
Bet365 ustala tak linię że zwrotów raczej nie ma a tu jest.
Selekcje Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Rory Schlein +1 (vs Artur Mroczka -1) Szwecja - Elitserien 17/05 - Hammarby - Dackarna
(Zawodnicy – H2H) 17/05/2011 Brak 2.20 Zwrot
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Witam. Jakieś wieści na temat składów i zmian w dzisiejszej kolejce ? Co przede wszystkim z Holderem, wczoraj nie startował w Anglii, a co z meczem w Szwecji ? Bo jak nie wystartuje to typy na Warda mogą wyglądać dobrze.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Crump wraca na szwedzkie tory - zapowiedź IV kolejki Elitserien
autor: Ziemowit Ochapski, 2011-05-23, 20:15, źródło: inf. własna
skomentuj komentarze (3) drukuj artykuł
Udostępnij

We wtorkowych spotkaniach szwedzkiej Elitserien po raz kolejny nie powinno zabraknąć emocji i ciekawych wyścigów. Zwłaszcza, że w awizowanych składach klubów z Kraju Trzech Koron znów znalazło się wielu Polaków.
Hammarby Sztokholm - Elit Vetlanda
Dzięki zeszłotygodniowemu zwycięstwu nad Dackarną Malilla, gospodarze nabrali pewności siebie, która powinna okazać się bardzo pomocna w pojedynku z Elit Vetlandą. W ostatnim spotkaniu zawiódł nieco Grzegorz Walasek, jednak wysoka forma Tomasza Golloba i Magnusa Zetterstroema wraz ze wsparciem Roberta Kościechy mogą sprawić, że beniaminek Elitserien sięgnie we wtorek po kolejne 2 punkty.
Goście w minionym tygodniu odnieśli pierwszy triumf w tym sezonie, a w zbliżającym się pojedynku z ekipą ze stolicy będą mogli już skorzystać z usług Jasona Crumpa, który w ubiegły wtorek pauzował z uwagi na kontuzję barku. W zestawieniu teamu z Vetlandy tradycyjnie pojawią się również Jarosław Hampel i Janusz Kołodziej, a cenne oczka będzie starał się dołożyć ojciec zwycięstwa nad Vastervik - Peter Karlsson. Nie należy lekceważyć także nieobliczalnego Thomasa H. Jonassona.
Awizowane składy:
Hammarby
Grzegorz Walasek
Robert Kościecha
Magnus Zetterstroem
Andrij Karpow
Tomasz Gollob
Rory Schlein
Alex Edberg
Vetlanda
Janusz Kołodziej
Thomas H. Jonasson
Jarosław Hampel
Peter Karlsson
Jason Crump
Jacob Thorssell
Christian Agoe
Tak było w ubiegłym roku:
W sezonie 2010 drużyny Hammarby i Vetlandy ze sobą nie rywalizowały.

Czy Jason Crump (cz) poprowadzi Vetlandę do triumfu w Sztokholmie?

Lejonen Gislaved - Dackarna Malilla
Niedoceniane przed sezonem Lwy w chwili obecnej z kompletem punktów prowadzą w tabeli Elitserien. Mecz z Dackarną Malilla z pewnością nie będzie dla nich spacerkiem, ale ekipa z Chrisem Holderem, Mikaelem Maksem, Piotrem Świderskim oraz Darcy Wardem w składzie jest w stanie rozprawić się na własnym terenie z każdym przeciwnikiem, co udowadnia już od kilku lat.
Dackarna przed startem rozgrywek wymieniana była w gronie faworytów do złota, a tymczasem po trzech kolejkach Gryfy mają na koncie zaledwie dwa punkty. Dodatkowo w Gislaved zabraknie Juricy Pavlica, który w niedzielnym meczu Speedway Ekstraligi doznał złamania nogi. Sytuacja gości wydaje się więc bardzo trudna, ale zawodnicy tacy jak Andreas Jonsson, Fredrik Lindgren oraz Rune Holta nigdy nie odpuszczają.
Awizowane składy:
Lejonen
1. Piotr Świderski
2. Dennis Andersson
3. Chris Holder
4. Darcy Ward
5. Mikael Max
6. Sebastian Alden
7. David Ruud
Dackarna
1. Andreas Jonsson
2. Rune Holta
3. Jurica Pavlic
4. Artur Mroczka
5. Fredrik Lindgren
6. Anders Mellgren
7. Ricky Kling
Tak było w ubiegłym roku:
Lejonen - Dackarna 50:46
Dackarna - Lejonen 51:45

Darcy Ward notuje ostatnio kapitalne wyniki

Piraterna Motala - Vastervik Speedway
Kontuzja kręgosłupa Rafała Dobruckiego wyraźnie odbiła się na wynikach osiąganych w tym roku przez Piratów. Zespół z Motali po trzech kolejkach zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli Elitserien i we wtorek za wszelką cenę będzie chciał się odbić od dna. Czy dobrze ostatnio punktujący Jonas Davidsson, Greg Hancock, Maciej Janowski oraz Przemysław Pawlicki przerwą wreszcie złą passę Piraterny? Odpowiedź na to pytanie poznamy już wkrótce.
Jeźdźcy Vastervik w dwóch pierwszych meczach sezonu 2011 pokazali pazury, ale w minionej kolejce doznali dotkliwej porażki z Vetlandą. Kompletnie pogubili się Chris Harris, Tomasz Jędrzejak i Sebastian Ułamek. Ten ostatni nie zdołał wywalczyć ani jednego oczka, wobec czego w spotkaniu z Piratami będzie startował na pozycji rezerwowego. Czy taki manewr menadżera ekipy ze wschodniego wybrzeża Szwecji okaże się skuteczny?
Awizowane składy:
Piraterna
1. Maciej Janowski
2. Rafał Dobrucki - ZZ
3. Jonas Davidsson
4. Przemysław Pawlicki
5. Greg Hancock
6. Jesper B. Monberg
7. Linus Sundstroem
Vastervik
1. Adam Shields
2. Tomasz Jędrzejak
3. Chris Harris
4. Nicolai Klindt
5. Peter Ljung
6. Pontus Aspgren
7. Sebastian Ułamek
Tak było w ubiegłym roku:
Piraterna - Vastervik 56:40
Piraterna - Vastervik 53:43
Vastervik - Piraterna 53:43

Greg Hancock w rozmowie z Jonasem Davidssonem

Valsarna Hagfors - Indianerna Kumla
Pokonując w drugiej kolejce przed własną publicznością Elit Vetlandę, żużlowcy Valsarny udowodnili, że w Hagfors nikomu nie będzie łatwo o punkty. We wtorek wiele pewnie będzie jednak zależeć od dyspozycji dnia, ponieważ Artioma Łagutę, Grigorija Łagutę, Daniela Nermarka, Scotta Nichollsa oraz Davey&#39;ego Watta stać zarówno na kapitalny występ, jak i na sprawienie totalnego zawodu.
Indianie udanie rozpoczęli sezon i po trzech rozegranych spotkaniach zajmują drugie miejsce w tabeli. W meczowym zestawieniu na stałe zadomowił się legendarny Henrik Gustafsson, a pozostali jeźdźcy ekipy z Kumli z Antonio Lindbaeckiem oraz Piotrem Protasiewiczem na czele gwarantują, że goście będą walczyć do samego końca.
Awizowane składy:
Valsarna
1. Scott Nicholls
2. Davey Watt
3. Grigorij Łaguta
4. Artiom Łaguta
5. Daniel Nermark
6. Ludvig Lindgren
7. Tomasz Gapiński
Indianerna
1. Bjarne Pedersen
2. Henrik Gustafsson
3. Piotr Protasiewicz
4. Joonas Kylmaekorpi
5. Antonio Lindbaeck
6. Niels Kristian Iversen
7. Simon Gustafsson
Tak było w ubiegłym roku:
Valsarna - Indianerna 36:60
Indianerna - Valsarna 58:38

Scott Nicholls (b) - brytyjski wojownik Valsarny

Pauzuje: Vargarna Norrkoeping.
Początek wszystkich spotkań o godz. 19:00.
http://www.sportowefakty.pl
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Pierwszy wydaje mi się świetny typ to Lindgren - Holta. W Betsafe bez handicapu, w Tobet na Fredke -0,5 pkt. Holta po słabych występach wystawiony na pozycji nr 2 i pojedzie 3x z Jonssonem najlepszym żużlowcem ligi, do tego raz z Chrzanowskim ( Zastępuje chyba Pavlica ), a przy złym wyniku wtedy może być jakaś rezerwa taktyczna. Holta zdecydowanie pod formą, dziś nie dość, że może przegrywać ze Świderskim, Wardem, Andersson i Holderem ( wciąż nie mogę znaleźć informacji czy jedzie ) to jeszcze z kolegami z zespołu i w ogóle nie pewne jest czy pojedzie 5 razy.
Fredka na wyjeździe trochę zawodzi, ale pojedzie z Mellgrenem lub Kling oraz raz z Chrzanowskim czyli przede wszystkim na kolegach nie powinien tracić punktów. A mam nadzieję, że po wczorajszym kapitalnym występie w Anglii dziś potwierdzi dobrą formę.
Fredka Lindgren - Rune Holta 1 1.65 Betsafe lub 1 (hc 0;0,5) 1.60 Tobet
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje dot. zmian zawodników, ale udało mi się ustalić, że Chrzanowski zastąpi Pavlica, natomiast Artiom Łaguta dzisiaj nie pojedzie (problemy z wizą), a swoją szansę dostanie Buczkowski (wcześniej działaczom Valsarny odmówił Jabłoński). Nie ma potwierdzenia co do składu Lejonen, ale najprawdopodobniej za Holdera będzie Z/Z. Poza tym nie wiem co do końca z Nermarkiem, wiadomo, że miał w Polsce trochę problemów i miał w tym tygodniu odpuścić sobie starty, w awizowanym zestawieniu jest - a informacji o jego stanie zdrowia brak. Ponadto pod sporym znakiem zapytania stoi występ Pawlickiego, który mocno poobijał się na treningu Piraterny przed meczem, menago &quot;Piratów&quot; twierdzi, że Przemek powinien wystartować, aczkolwiek po upadku mocno obolały (utykał) opuścił tor.
Jak coś jeszcze znajdę ciekawego to dam znać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 41,5K

bosky

Użytkownik
murzyn to murzyn
nono, super argument. Trafia to do mnie, jak electro, albo house.
Magnus Zetterstroem over 8 pkt. kurs 2,35 ⛔ ;/
10/10 j.
Do wygrania: 23,5 j
Bet365

Kapitalny kurs i maksymalne ryzyko, jeśli nie zawalą defekty, to mamy więcej niż podwojenie kasiorki. A Zorro jak dotąd w tym sezonie 9 pkt. w 4 startach u siebie i 11 w 6 na wyjeździe (z defektem). Dzisiaj w parze z przeciętnym Karpovem, przejrzałem bpb i szału nie ma, pojedzie zapewne 5 razy, więc prawdopodobnie zagwarantuje sobie over już po 4 startach i w piątym tylko dociuła jakiś punkcik. Wielkie szanse i stosunkowo dziwny muszę powiedzieć typ. A wcale nie jest powiedzianym, że Zorro nie będzie miał dodatkowo szansy startu w ramach taktyka.
Typ nie wydaje mi się tak oczywisty, żeby stawiać na niego 10/10.
Kopiowałem ze swojego tematu, gdzie przyjąłem jednostkę za 10 zł, stąd taki efekt. Nie mam na myśli tego, że typ MUSI wejść, ale moim zdaniem kurs jest rewelacyjny i - o dziwo - nie spada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lancev 984

lancev

Użytkownik
Typ nie wydaje mi się tak oczywisty, żeby stawiać na niego 10/10. Zetterstroem może i jedzie w parze z Karpowem i powinien robić punkty na swoich kolegach z drużyny, jednak goście dysponują bardzo mocnym składem. Naprzeciw Szweda wystąpią pary Hampel-Karlsson, Jonasson-Kołodziej, Crump-Ago, Karlsson-Kołodziej. Pikej jest bardzo silny na nowych tłumikach, co udowodnił w ostatniej kolejce. Hampel wrócił do dobrej formy. Z świetnej strony w tym sezonie pokazuje się rodak Magnusa - THJ, który swoją klasę udowodnił również w GP. No i Koldi i Crump, których z pewnością nie należy lekceważyć. Typu nie neguję, jednak bez huraoptymizmu jeśli chodzi o kurs, a szczególnie stawkę jaką zaproponował kolega wyżej.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Antonio Lindback (u/o 10,5 pkt ) under 1.57 Tobet
Spotkanie szwedzkiej ligi żużla: Valsarna Hagfors - Indianerna Kumla
Antonio Lindback żużlowieć jechał jeden wyjazd w Szwecji i spisał się fatalnie, zdobył tylko 2 pkt w 4 biegach przeciwko słabej ekipie Vastervik. Według mnie Valsarna to mocniejsza ekipa, w której spokojnie wygrywać z Antonio mogą: G.Łgauta, Buczkowski który pojedzie z drugiego Łagute, Nermark, Nicholls. Do tego Lindback 2 wyścigi będzie miał z kolegą Gustafssonem,z którym może nie tracić punktów, ale także raz pojedzie z Iversenem i Protasiewiczem. Także nie wiadomo czy pojedzie 5 razy. Moim zdaniem zdobędzie on 6-8 pkt. Dodam, że Bet365 oferuję linię zaledwie 9 ( ale mają remisy więc dokładnie 8,5 pkt ).
----------------------------------
Lindback - under 10,5 pkt - 1.57 - Tobet
Fredka - Holta - 1 (hc 0:0,5 ) - 1.60 - Tobet
To mój dubel na dziś: stawka patrząc na mój stan konta w Tobet: 4/10 ale byłaby większa gdyby nie to, że wciąż Contadora mi nie podliczyli za wygraną w czasówce, a nie chce czekać by kursy czy coś pospadało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
@bosky - nic tylko grać taki kurs! Zorro wygląda bardzo dobrze, ale ja skupie się na tym co mój Tobet proponuje..
Hammarby vs Vetlanda
goście po falstarcie na początku sezonu muszą bronić mistrzowskich aspiracji. Najmocniejsze zestawienie, pozycje od 1 do 5 wyglądają imponująco. Każdy z tych zawodników może wykręcić dwucyfrówkę, świetny ostatni występ i może spokojnie to powtórzyć. Vetlanda wiadomo o co walczy i nie wyobrażam sobie, żeby tutaj nie wywieźli zwycięstwa ze stolicy.. a właśnie, co u nich słychać? Gollob nie jedzie na fulla w Szwecji, Walasek z Kościechą wyglądają conajwyżej na średniaków, Schlein tragedia w kraju Trzech Koron, Karpow orłem nie jest.. Kto został? Zorro, zawodnik, który w mojej ocenie może być najlepiej punktującym ogniwem w miejscowej drużynie. Czy to wystarczy na mistrza kraju? WG MNIE NIE!!
Gramy śmiało na zwycięstwo gości po kursie 1.75!
Drugim i ostatnim typem będzie wspomniany już under Toninho. Linia 10.5 to dość wysoko. Nie wyobrażam sobie, żeby mógł wygrywać z Łagutą (Łagutami?), Nichollsem i Nermarkiem. Rzućmy okiem na program i jego biegi...:
Bieg nr 4 i jedzie z Nermarkiem, Gustafssonem oraz Ludo Lindgrenem.. OK! 2pkt to minimum, chociaż Simon jeździ całkiem nieźle..
Bieg nr 8 czyli Bracia Łaguta (bądź ewentualnie z/z) + Simon Gustafsson. Hmm już robi się ciężko..
Bieg nr 10 to potyczka z Hot Scottem, Gapą i Pukiem. Iversen i Nicholls zdolni do wszystkiego, ale też trzeba założyć, że 2pkt minimum tu zrobi.
Za to bieg nr 14... Nermark, Nicholls i Pepe - miejscowi liderzy plus najlepszy zawodnik gości - ciekawy pakiet, prawda? ????
Ewentualny bieg nominowany (nie jest pewne, że bambo pojedzie lepiej niż Bjarne) to propably spotkanie ponowne z PePe plus ze strony gospodarzy Grisza i Nicholls.
Jak dla mnie no way żeby zrobił ponad 10.5 punkta zatem podsumowując..
Vetlanda @ 1.75 Tobet 9/10 ⛔
Lindbaeck under 10.5 @ 1.58 Tobet 9/10 ⛔
powodzenia!
/liczyłem na zwrot u bambo chociaż..
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jason Crump over 10 punktów 1,83 Bet365
Dzisiaj jak dla mnie może to być najlepszy mecz kolejki. W Sztokholmie beniaminek podejmie jednego z głównych pretendentów do Mistrzostwa Elitserien drużynę z Vetlandy. To spotkanie ma na pewno jeden podtekst czyli pojedynek dwóch Mistrzów mowa tu o Tomku Gollobie oraz o Jasonie Crumpie. Moim zdaniem dzisiaj Vetlanda będzie starała się odnieść pierwsze ligowe zwycięstwo na wyjeżdzie w tym sezonie. Z tym, że nie będzie łatwo ponieważ Kołodziej i Hampel są w średniej formie, obaj jeżdżą w kartkę, a w Szwecji jak na swoje możliwości bardzo słabo. Jedynie Jarek może ostatni występ zaliczyć do udanych(czyt. 12 ptk) Ogólnie ta kolejka jest dla mnie trudna do typowania, nie gram dzisiaj overu punktowego Tomka, ponieważ widać, że priorytetem dla Mistrza Świata jest nasza rodzima liga oraz Grand Prix a Szwecję traktuje dość lajtowo.. Dlatego wybrałem Jasona Crumpa, linia dość niska myślę, że 11 punktów powinien dzisiaj „kangur” zrobić o ile omijać go będą defekty jak miało to miejsce w pierwszym spotkaniu z Piraterną. Jeśli dzisiaj Vetlanda chce wygrać w stolicy Szwecji to dobra forma Jasona jest moim zdaniem niezbędna.. Jeszcze zapomniałem o ważnym aspekcie, że Jason trzy biegi ma ze słabym partnerem z zespołu no i w biegu 14 jego partnerem będzie Jarek oraz pewnie w 15 biegu będzie miał lepszego partnera z zespołu, ale sądzę, że dzisiaj Jason zrobić wynik około 13 punktów nawet jeśli ulegnie w 4 biegu Tomkowi...
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Jeśli za Holdera rzeczywiście ZZ i może za niego jechać Ward (nie znam dokładnie przepisów) to polecam:
Ward - Jonsson 1 @1.90 Unibet ⛔
Przy absencji Chrisa wcale nie powiedziane jest, że to gospodarze będą w tym meczu przeważać. Moim zdaniem znacznie wzrastają szanse Dackarny. Może i na tyle, że Darcy będzie musiał jechać z taktyka.
Zorro tak jak pisałem - tylko 5 oczek.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Miałem podać ten sam typ bosky ????

Mam swoją wizję na te kolejkę. Widzę wygraną &quot;Indian&quot;, &quot;Lwów&quot;, &quot;Piratów&quot; i Vetlandy. Szczególnie podobają mi się kursy na wygraną Indianerny i Lejonenu. Dlaczego? Postaram się w skrócie przedstawić to i owo.
Valsarna Hagfors - Indianerna Kumla Typ: Indianerna @ 1.83 ▶ bet365 ✅
Europejskie buki chyba jeszcze nie do końca zorientowane, że w ekipie z Hagfors nie pojedzie jeden z liderów - młodszy z braci Łagutów, jego miejsce zajmie Krzysiek Buczkowski. &quot;Buczek&quot; okazał się ostatnią deską ratunku, gdy Krzysztof Jabłoński odmówił szefostwu Valsarny. Artiom ponoć ma jakieś problemy z wizą i nie może dzisiaj wspomóc Valsarny w walce o ligowe punkty. W Valsarnie od lat brakuje pieniędzy, mimo tego prezentują się bardzo ambitnie, potrafili pokonać na początku m.in mistrza z ubiegłego roku - Vetlande. Dzisiaj będą gościć jednego z kandydatów do mistrzowskiej korony. &quot;Indianie&quot; stawiają na wyrównany skład. Póki co dało im to dwa zwycięstwa (domowe) i porażkę. Myślę, że dzisiaj mają realne szanse na odniesienie wyjazdowego zwycięstwa. W dobrej formie są Lindbaeck, Protasiewicz i Iversen. Gospodarze to tak naprawdę &quot;mieszanka wybuchowa&quot; - Nicholls, Watt czy Gapiński mogą zaskoczyć pozytywnie, jak i rozczarować. Ponadto jest poobijany Nermark, myślę, że będzie to mecz na styku. Szwedzka firma bukmacherska Svenska Spel oferuje kurs na Indian ~ 1.45, tak więc jest spora różnica, myślę, że warto próbować.
Lejonen Gislaved - Dackarna Malilla Typ: Lejonen @ 2.20 ▶ Unibet ✅
Niewątpliwy hit kolejki. Niedoceniane przed sezonem &quot;Lwy&quot; radzą sobie kapitalnie, jak dotąd wszystkie swoje potyczki rozstrzygnęli na swoją korzyść. Dzisiaj przyjeżdżają do nich wymieniane zawsze w gronie faworytów &quot;Gryfy&quot; z Malilli. Gospodarzom wypadł im ich lider - Holder (za niego Z/Z) stąd też tak wysoki kurs na nich. Gorzej sprawa się ma w Dackarnie. Długo można by wyliczać listę kontuzjowanych - Andersen, Pavlic, Bach (rozwiązana umowa) czy wracający do zdrowia King i Mellgren. Poza tym nie do końca &quot;wyleczony&quot; jest Holta, który zresztą zupełnie nie radzi sobie na nowych tłumikach. Myślę, że dzisiaj &quot;Lwy&quot; po raz trzeci w tym sezonie zaznają smaku zwycięstwa. W kapitalnej formie jest Ward, na własnym torze cenne oczka powinni dorzucać Max, Andersson, Świderski czy kapitan Ruud. Po takim kursie to grzech nie spróbować.
Dzisiaj moje peFFki prezentują się tak:
▶ Sebastian Ułamek - Przemysław Pawlicki Typ: Ułamek -1 @ 1.80 -&gt; Bet365 ⛔
▶ Maciej Janowski - Przemysław Pawlicki Typ: Janowski +0.5 @ 1.75 -&gt; Tobet ✅
Dwa typy przeciw Przemkowi, które POLECAM! Jak donosi jeden ze szwedzkich serwisów informacyjnych (corren.se) Pawlicki podczas treningu miał upadek i mocno się poturbował. Menadżer &quot;Piratów&quot; Stefan Andersson twierdzi, że Przemek mimo bólu powinien wystartować, ponieważ menago nie ma już możliwości zastosowania Z/Z (już za Dobruckiego zastosowali ten zabieg).

Poza tym warto przypomnieć, że w minionym tygodniu to właśnie fatalna postawa Pawlickiego sprawiła, że &quot;Piraci&quot; nie mogli cieszyć się z wyjazdowego zwycięstwa w Kumli (0,0,-,-,1). Na pewno skutki upadku będą odczuwalne (mocno utykał udając się do parkingu). Rywale w tych parach to też nie &quot;kelnerzy&quot;. Ułamek ostatnio zanotował dwa słabsze spotkania, dzisiaj jednak został &quot;przerzucony&quot; na rezerwę, a to już spory handicap dla takiego zawodnika jak &quot;Colgate&quot;. Fani zespołu ze wschodniego wybrzeża na pewno mocno wierzą w Sebastiana, bowiem jego postawa na rezerwie może być swoistym &quot;języczkiem u wagi&quot;, jeśli chodzi o losy tego spotkania. Niejednokrotnie bowiem, teoretycznie mocniejsi rezerwowi potrafili przesądzić o losach spotkania. Ułamek na rezerwie powinien być pewnym punktem swej drużyny, ponadto ma sobie i fanom swego szwedzkiego klubu coś do udowodnienia.
Janowski na swoim torze jest mocnym punktem &quot;Piratów&quot;. Powli łapie formę i z dwójki polskich juniorów to właśnie &quot;Magic&quot; powininen okazać się lepszy.
Jonas Davdisson (suma punktów) Typ: Over 9 @ 1.95 ▶ bet365 ✅
JD chyba się zaczął rozkręcać. Dobry mecz w minionej kolejce z Indianerną, teraz w weekend pierwsza &quot;dycha&quot; dla Falubazu. Szczególnie w Elitserien młodszy z braci Davidssonów nie zwykł zawodzić. Na owalu w Motali niezwykł przegrywać. Zwyżkująca forma, ponadto najprawdopodobniej sześć startów (dodatkowy jako Z/Z) powinny sprawić, że bariera 10 punktów powinna zostać złamana przez jeźdźca Falubazu.
Chris Harris (suma punktów) Typ: under 12 @ 1.90 ▶ bet365 ✅
Coś jest chyba nie tak. W innych bukach linia 9-10 punktów, a bet365 chyba przesadził. &quot;Bomber&quot; na wyjazdach prezentuje się znacznie słabiej niż przy Sparbaken. Ciężko mi powiedzieć, czy przewaga &quot;Piratów&quot; będzie na tyle wyraźna by stwarzała się możliwość na dodatkowy start dla Chrisa (jako TR), aczkolwiek uważam, że i tak ta linia jest dla Brytyjczyka nie do przeskoczenia. Mimo, że na owalu w Motali przyzwyczaił do wyników bardzo dobrych.
Rune Holta (suma punktów) Typ: under 8 @ 2.00 ▶ bet365 ⛔
&quot;Rysiek&quot; w parze z AJ nie powinien zgromadzić zbyt dużo punktów. Jeszcze rok temu był jednym z najlepszych obok Kołodzieja i Hampela w szwedzkiej Elitserien. Teraz gorący orędownik nowych tłumików, chyba spalił się na nowych &quot;sajlencerach&quot;. Niczym nie przypomina starego, zadziornego Holtańskiego. Poza tym ciągle startuje z niewyleczoną do końca kontuzją. Myślę, że dzisiaj po raz kolejny zawiedzie fanów &quot;Gryfów&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Na dzisiaj wybrałem 4 typy wszystkie już zostały opisane w dziale. Ale zrobię to jeszcze raz ;)
Zetterstroem Over 8 @ 2,35 Bet365 ⛔ 5
Dobrze wygląda ten typ i kurs naprawdę dobry. Moim zdaniem to właśnie doświadczony Szwed nie Gollob będzie liderem zespołu beniaminka. Do tego słaby kolega w parze więc punkty na swoich będzie napewno zdobywał. Może czasami jechać dodatkowy bieg z rezerwy taktycznej. Linia bardzo nisko ustawiona więc trzeba to grać.
Hammarby - Elit Vetlanda 2 @ 1,75 tobet ⛔ 50-40
Vetlanda musi wygrywać. Bardzo mocno zestawiona pierwsza 5. Każda para może wygrywać po 5-1 oczywiście nie jak będzie jechał Zorro ;). Liczę na dobry występ Kołodzieja który jeszcze nie jest w najwyższej formie. Dobrą formę od początku pokazuje Jonasson. Druga para niezwykle mocna bo o Jaka i PK jestem bardzo spokojny. Crump w Polsce pokazał że nawet poobijany będzie rządził w tym sezonie. U gospodarzy zawodzi Walasek, Kościecha nie jest to zawodnik który w każdym meczu gwarantuje wysoką zdobycz punktową. Gollob w Szwecji jeździ na pół gwizdka. Moim zdaniem pewna 2.

Lindgren -0,5 - Holta 1 @ 1,60 tobet ✅ 16-10

Jeśli pary w Dackarnie będą wyglądały tak jak w awizowanym składzie to jest to najlepszy typ na dzisiejsze zawody. Rysiu jedzie w pierwszej parze z Jonssonem i wątpię aby wygrywał z kolegą z zespołu. Fredka jeździ z Mellgrenem i Klingiem więc teoretycznie ma słabszych kolegów z pary. Bardzo możliwe że Holta nie pojedzie w biegu nominowanym więc szanse na wejście typu tylko się zwiększają.
Lindbäck Under 10.5 @ 1,57 tobet :?:
Ostatni typ na under ciemnoskórego szweda ????. W 365 linia na poziomie 9 punktów i to właśnie ona jest odpowiednia. Oddsmakerzy tobetu trochę przeszarżowali i wystawili bardzo wysoko linię, której moim zdaniem Anton nie przekroczy. Zważając jakie trudne ma biegi typ wydaje się być bardzo dobry.
 
niccolo7 3,6K

niccolo7

Użytkownik
Jak zwykle przed każdą kolejką w Szwecji wiele niewiadomych. Jednak sądząc chociażby po liniach wystawionych przez buków na Darcy&#39;ego Warda, to Lwy będą stosować ZZ za Holdera. To trochę komplikuje sytuację w typie, który zagrałem, a więc Fredka Lindgren (+0,5) w pojedynku z Davidem Ruudem. Ryzyko jest tu dość duże, bo Ruud jedzie z pozycji rezerw i nie dość, że dwa razy będzie miał okazję jechać z dużo słabszymi rywalami to jeszcze może pojechać z 6 razy, jeśli będzie taka potrzeba. Ale czy tak się rzeczywiście stanie? Mam wątpliwości, bo David w ogóle nie zachwyca formą, więc mimo wszystko zagrałem na Freda, który ogarnął się po nieudanej inauguracji w pierwszej kolejce (4pkt) i w następnych spotkaniach był już wyraźnie skuteczniejszy. Jest drugą &quot;armatą&quot; Dackarny i od niego oraz AJ-a w dużej mierze zależą wyniki zespołu, bo Holta na razie strasznie cieniuje na wszystkich frontach. Brak Holdera na pewno jest jakimś tam osłabieniem gospodarzy, ale z kolei nieobecność Jurka Pavlica również zmniejsza siłę uderzeniową gości, którzy moim zdaniem nie są faworytami tego meczu. Słabym punktem są rezerwy (co niestety może ułatwić zdobywanie punktów przez Ruuda), a poza wspomnianymi dwoma Szwedami ciężko wskazać kolejnego zawodnika, który by ich wspierał. Może obudzi się Holta, ale to nie jest całkiem pewne. Stąd też spore są szanse na to, by ostatnio nieźle spisujący się Lindgren pojechał dziś aż 6 razy.
Tak jak wspomniałem na początku, jest wiele niewiadomych, ale patrząc na formę Ruuda uznałem, że warto zaryzykować na Fredkę.
D.Ruud v F.Lindgren - F.Lindgren(+0.5) # 1,85 Sportingbet ✅ (7-13,5)
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
dzisiaj Jurica Pavlic - ZZ
mam pytanie, za niego kto moze jechac?
V/ Wszyscy mogą jechać.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
dzisiaj Jurica Pavlic - ZZ
mam pytanie, za niego kto moze jechac?
Też jestem ciekaw i dołączam się do pytania.
Tobet dziś postarał się z szybką ofertą.
#1
Na pierwszy rzut oka dobrze wygląda zakład Tomasz Gollob - under 12,5 pkt. Nie jest przypadkiem opinia, że Gollob nie do końca daje z siebie wszystko w tej lidze, wystarczy zobaczyć, że średnia z 3 meczy to zaledwie 1,813. Na wyjeździe raz jechał przeciwko &quot;średniemu&quot; Lejonen i w 7 biegach przywiózł 12 pkt. Dziś nie pojedzie więcej niż 6 razy, bo nie jest szykowane żadne Z/Z. Dzisiaj Tomkowi przyjdzie się zmierzyć z 6 świetnymi żużlowcami, bo Indianerna wydaje się, że ma najrówniejszy skład w całej lidze. Lindback, Iversen, Protasiewicz, Sullivan, B.Pedersen czy Kylmaekorpi są wszyscy w stanie wygrywać z Tomkiem.
Przed rokiem Gollob zdobył na tym torze 11 pkt w 7 biegach, warto dodać, że Walasek i Zetterstroem jeździli w tamtym sezonie u rywali i to oni mogą być mocniejszym ogniwem dziś.
Kurs 1.60 - Tobet
#2
Drugi typ to Mikael Max - under 7,5 pkt. Żużlowiec Lejonen w tym sezonie wyższa średnia niż sam Gollob ???? Max jednak do tej pory miał słabszych kolegów w parze, dziś pojedzie 2x z Holderem, raz Madsen i raz Świderski znajdujący się dobrej formie. Jego 4 biegi są silnie obsadzone przez rywali, 1 bieg - Harris i Jędrzejak, wiadomo Chris nie ma co mówić, a Jędrzejak u siebie spisuje się bardzo dobrze, 2 bieg - bardzo mocny u siebie Ułamek i Aspgren, 3 bieg - znów Ułamek i Shields który u siebie póki co słabo ale jego stać na wygraną z nim oraz 4 bieg - Ułamek i Harris. Czy dostanie się do biegu nominowanego ? Wydaje się, że tylko w przypadku gdy już by przekroczył ta granicę, a ja miałbym wtopa także to by mnie już nie obchodziło. Jednak w tych 4 biegach zapowiada się, że on nie powinien zdobyć więcej niż 4-5 pkt, a granica jest 2,5 pkt wyższa...
Kurs 1.70 - Tobet
Taki dubel na dziś, kurs na Max spadł do 1.65 już...
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Verti uprzedziłeś mnie z odpowiedzią.. ????
Elitserien zaskakuje mocno w tym sezonie, nie leży mi wybitnie, ale czas przełamać złą passę. Co prawda delikatnie zdecydowałem się zagrać dziś jeden wybrany typ..
Wydawać się może, że linia handi na Indian z beniaminkiem z Hammarby ustawiona zbyt nisko (0-8.5). Gospodarze świetnie od początku sezonu, niesamowicie wyrównany skład od 1 do 7! Mało która drużyna może się tym poszczycić i tu u miejscowych trzeba upatrywać zdecydowanych faworytów..
Spójrzmy na zespół przyjezdnych.. Przeciętny Tomek Gollob, wracający po kontuzji Steady, nieobliczalni Kostek i Walasek to może być za mało do dobrze spisującego się Zorra i Schleina, aby utworzyć kolektyw i nawiązać walkę z faworyzowaną drużyną lidera rozgrywek. Warto?:&gt; oceńcie sami! Analiza bardzo kiepska, spowodowana sceptyzmem wobec rozgrywek w kraju Trzech Koron... Oby to się zmieniło!
Indianerna - Hammarby H (0-8.5) @ 1.73
/edit:
warto też przyjrzeć się typowi z underem na Richardsona.. 10pkt to bardzo wysoko ustawiona granica w przypadku Anglika! Jedzie co prawda z pozycji nr 6, ale nie zanosi się, aby pojechał w wyścigu nominowanym.. W czterech wyścigach nie jest w stanie zdobyć dwucyfrówki także nic tylko grać!! Zmierzy się z Kasperem, Crumpem, Vaculikiem, Jonassonem czyli ma gdzie stracić oczka.. ????
Richardson under 10pkt @ 1.9 Tobet
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Lee Richardson Under 10 @ 1,90 Tobet⛔
Linia wysoka, a to spowodowane tym, że Lee pojedzie z rezerwy więc spokojnie może odjechać 6 startów. 2 starty ma takie, że przegrać może tylko i jedynie z Balińskim, bo nie sądzę by Ago i Hertzberg go pokonali. Ale już dwa kolejne bieg ma z rywalami, którzy są moim zdaniem od niego lepsi. Jakoś kompletnie nie przemawia Lee do mnie w tym sezonie i jakoś ciężko mi sobie wyobrazić jego zdobywającego dwucyfrową zdobycz zwłaszcza z takimi rywalami jak Crump czy Hampel. Moim zdaniem kurs warty spróbowania.
Vastervik-Lejonen 2 @ 2,00 Tobet⛔
Kurs naprawdę bardzo ładny jak na taki mecz. Vastervik pierwsze dwa mecze i sensacyjnie mieli komplet punktów. Jednak ostatnie dwa spotkania to już wyraźne porażki z Piraterną i Vetlandą, które pokazały, że jednak tak łatwo nie będzie im w tym sezonie. Lejonen póki co 3 mecze i 3 zwycięstwa i sądzę, że są w stanie w tym sezonie powalczyć o medale. W formie w ekipie Lwów są Świderski, Holder. Poza tym wiele punktów można oczekiwać od tej drugiej linii, którą tworzy praktycznie pozostała 5 co jest ich sporym atutem. Vastervik jakoś dla mnie ma najsłabszy skład. Ciekawe czy Harris wreszcie będzie jeździł jak na niego przystało, bo jego forma jest bardzo nie równa. Ułamek, Ljung czy Jędrzejak również mają spore wachania. Shield, Klindt i zwłaszcza Asprgren będą dzisiaj zapewne najsłabszymi ogniwami swojej drużyny. Myślę, że po takim kursie aż grzech nie spróbować zagrać na gości. Ten mecz będzie jeśli się nie mylę pokazywany przez Orange Sport Info.
Tomasz Gollob Under 12,5 @ 1,60 Tobet✅
Moim zdaniem przesadzili z linią na Tomka. Jak ktoś ogląda Eliteserien to widzi, że Gollob aż tak się nie przykłada do tych rozgrywek jak w Polsce czy GP. To widać chociażby po samej średniej - 1,813 i jak na mistrza świata to nie jest na pewno oszałamiający wynik. Dzisiaj poza tym rywale trudni, bo Lindbaeck, Sullivan, Iversen czy Protasiewicz u siebie powinni zdobyć sporo punktów. Kwestia jeszcze czy będzie taktyczna rezerwa? Jednak nawet w 6 startach może nie przekroczyć granicy 12 punktów.
Piotr Protasiewicz-Tomasz Gollob 1 @ 2,40 Betsafe✅
O Tomku pisałem już powyżej. Protasiewicz w tym sezonie jeździ kapitalnie i moim zdaniem ma wszelkie zadatki ku temu by dzisiaj pokonać Tomka. Średnia Pepe co prawda dopiero 5 w drużynie ale to spowodowane jest, że Indianie jeżdżą kapitalnie i ten wynik na pewno wstydu mu nie przynosi. Podobnie jak występ w niedziele w Rzeszowie, gdzie zdobył aż 17 punktów pokazując, że nowe tłumiki mogą być dla niego korzystne. Na pewno kurs wysoki i warto spróbować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom