>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Eliminacje MŚ 2014 - CONMEBOL

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ja tam na Argentynę na pewno nie gram, po tym jakie cyrki odwalili w tych eliminacjach. Nie mam zamiaru na nich przegrywać, a kursy na nich jak wiadomo zawsze zaniżone. Jak już miałbym próbować coś w ich meczu, to tylko i wyłącznie under, bo Kolumbia nie ma za bardzo kim strzelać i też się nie odkryje, a z kolei Argentyna &quot;strasznie skuteczna&quot; w ostatnich dwóch spotkaniach więc chyba to jest dobrą opcją, ale kurs nie zachwyca.
Ja tam postanowiłem sobie zagrać na Chile. Co prawda nie znam do końca składu Paragwaju ale z tego co wiem nie ma tam po prostu kto zagrozić Chilijczykom. Ostatnio udało im się ograć 2:1 Ekwador za sprawą stałych fragmentów gry. I na to Chile musi zwrócić baczną uwagę, bo jednak ich zespół to wysokich nie należy... Po takim laniu jakie dostali w piątek w Montevideo, teraz trzeba by się pozbierać. Już podobno ANFP czyli federacja Chile zaczyna się niecierpliwić, co do słabych wyników Borghiego i nawet mówi się, że w przypadku braku wygranej z Paragwajem mogą go wyrzucić, albo jak woli Janek Tomaszewski &quot;wyp***dolić dyscyplinarnie&quot;. Jednak kto oglądał mecz z Urugwajem to wie, że w ataku źle to nie wyglądało, bo swoje okazje mieli i Vargas i Suazo, a Campos Toro nawet strzelił gola, tyle że ze spalonego. Teraz do składu wrócił Sanchez więc to powinno jeszcze lepiej wyglądać. Szkoda, że nie gra Paredes ale liczę, że zajmie on miejsce Suazo, który jest strasznie nieskuteczny. Dziwią mnie kursy na overy, gdyż każdy wie, że drużyna Chile lubi strzelać tak samo jak i tracić więc ich mecze nie należą do nudnych. Paragwaj to co prawda dobra obrona ale jak stracą gola, to będą musieli się odkryć, a to tylko woda na młyn dla Chile.
Chile: Claudio Bravo; Waldo Ponce, Pablo Contreras y Marco González; Mauricio Isla, Gary Medel, Matías Campos y Matías Fernández, Alexis Sánchez; Eduardo Vargas y Humberto Suazo
Moje typy:
Chile @ 1,91 Bwin✅2:0
Chile over 1,5 @ 2,05✅
Over 2,5 @ 2,10⛔
BTS @ 1,88⛔
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ekwador - Peru 1,60 2:0 ✅
Ekwador - Peru (+1 HA) 2,075 2:0 ✅
Mecz rozegranie zostanie na piekielnie trudnym terenie w Quito na Estadio Olímpico Atahualpa. Wysokość nad poziomem morza przeciwnikom daje się we znaki. W końcu pobiegajcie przez 90 minut na wysokości około 3 tysięcy metrów to sami zrozumiecie w czym tkwi problem grania tutaj.
Ekwadorczycy lubią tu grać bo często tu wygrywają na tym obiekcie, ostatnie wyniki:
2:0 z Wenezuelą
4:0 z Kostaryką
5:2 z Jamajką
4:1 z Wenezuelą (2010)
Do tego Peru to reprezentacja z dolnej półki, często okupują dolne lokaty w jakiś kwalifikacjach czy turniejach, Ekwador to już typowy średniak, potrafi nieźle napsuć krwi.
Grają u siebie, forma jest po ich stronie, powinni sobie poradzić.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
W sobotę kolejne spotkania Eliminacji Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej. Poniżej wrzucam kursy jakie na 4 spotkania weekendowe przygotował Bwin:

Do tego jeszcze warto przypomnieć tabelę:
1. Urugwaj 7pkt 9:3
2. Argentyna 7pkt 7:4
3. Wenezuela 7pkt 3:3
4. Ekwador 6pky 5:2
5. Chile 6pkt 7:10
6. Kolumbia 4pkt 4:4
7. Paragwaj 4pkt 3:6
8. Peru 3pkt 4:6
9. Boliwia 1pkt 4:8
O ile dwa spotkania mają wyraźnych faworytów czyli Urugwaj i Argentyne, o tyle spotkania w La Paz i Limie już takowych faworytów nie mają. Wiadomo, że każdy inny wynik aniżeli zwycięstwo gospodarzy w spotkaniach Urugwaj-Wenezuela i Argentyna-Ekwador to będzie sensacja. Ja liczę na ciekawe widowisko w meczu Boliwia-Chile. Dla gości tego spotkania będzie to ważny mecz, gdyż póki co nie najlepiej im idzie. Jednak fakt faktem, że podopieczni Claudio Borghiego mieli dwa trudne wyjazdy do Montevideo i Buenos Aires i tam zebrali baty. Również w Limie nie powinno zabraknąć emocji, gdyż Peru u siebie to ekipa, która potrafi zrobić niespodziankę, ale piłkarsko to Kolumbia jest mocniejsza, gdyż posiada w swoim zespole chociażby Radamela Falcao.
Zapraszam do dyskusji
 
L 2

lesiu17

Użytkownik
Według mnie najciekawiej zapowiada się mecz Boliwia vs Chile. Tutaj stawiałbym czystą &quot;2&quot;. Chile to dużo mocniejsza i lepiej grająca drużyną od Boliwii. Biorąc pod uwagę fakt, że obecnie zajmują 5 miejsce będą chcieli umocnić się w tabeli, dlatego muszą zdobyć 3 pkt
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Urugwaj-Wenezuela
Kolejny mecz w Montevideo to kolejna szansa na zdobycie 4 goli w meczu... To tak może żartem ale fakt faktem Urugwaj do tej pory dwa mecze u siebie i dwa razy aplikowali gościom po 4 bramki. Niby na papierze to Argentyna jest najmocniejszym zespołem na kontynencie ale tak po prawdzie, obecnie to Urugwaj tworzy prawdziwą drużynę, która potrafi ograć dosłownie każdego. Zaczynając od obrony, gdzie mamy świetnych grajków z Godinem i doświadczonym Lugano na czele, którzy dowodzą tą formacją, do tego jest jeden z najlepszych prawych obrońców na świecie czyli Maxi Pereira. W pomocy mamy dwóch wyrobników, którzy mają zabezpieczać tyły czyli Arevalo i Perez, a przed nimi Alvaro Pereira. W ataku to oczywiście mamy to znakomite trio: Forlan, Suarez i Cavani. Może ten pierwszy nie miał udanego sezonu ligowego ale w reprezentacji zawsze można na niego liczyć.
Jeśli chodzi o gości, to zrobili ogromny skok do przodu. Pamiętamy Vinotinto na ostatniej Copa America. Tam imponowali grą defensywną i faktycznie mają dobrych graczy w tej formacji. Na środku Oswaldo Vizcarrondo wraz z Fernando Amorebietą, którego dobrze znamy z Athletic Bilbao. Chyba pomoc wygląda najsłabiej, bo też brakuje dzisiaj Franklina Luceny, a do tego nie ma jeszcze dwójki Giancarlo Maldonado i Ronald Vargas. W ataku mamy ciekawych graczy jak Salomon Rondon, który ma za sobą świetny sezon w barwach Malagi oraz Miku, który też trochę w Getafe postrzelał.
Jednak to Urugwaj ma mocniejszy zespół, który gra ładną i skuteczną piłkę i dzisiaj oczekuje od nich kolejnego zwycięstwa w eliminacjach.
Uruguay: Fernando Muslera; Maximiliano Péreira, Diego Lugano, Diego Godín, Martín Cáceres; Diego Pérez, Egidio Arévalo Ríos, Álvaro Pereira; Diego Forlán, Luis Suárez y Edinson Cavani
Venezuela: Renny Vega; Roberto Rosales, Oswaldo Vizcarrondo, Fernando Amorebieta, Gabriel Cíchero; Tomás Rincón, Luis Manuel Seijas, César &#39;Maestrico&#39; González(Yohandry Orozco), Juan Arango; Salomón Rondón(Mario Rondón) y Nicolás Fedor &#39;Miku&#39;
Urugwaj @ 1,33 Tobet⛔1:1 - DNO!!!

Argentyna-Ekwador

Nie będę oryginalny stawiając tutaj na gospodarzy. Argentyna na papierze to najlepsza drużyna w Ameryce Południowej, a może i na świecie. Może nazwiska w obronie nie robią aż takiego wrażenia, jak w ofensywie ale paradoksalnie to właśnie ta formacja lepiej sobie radzi od swoich kolegów z ataku. Dzisiaj jak widzimy po poniższych składach w ataku mamy Messiego i Aguero, a możliwe, że obok nich zagra Higuain. Jednak tutaj decyzja będzie się ważyć do samego meczu czy zagra właśnie Higuain czy Jose Sosa. Jakoś dziwnie mi wygląda ta pomoc, bo wiemy, że Mascherano i Gago to zawodnicy defensywni bardziej i dlatego mi tutaj brakuje takiego rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia, jakim jest chociażby Javier Pastore. Również szkoda, że nie mamy w kadrze już Romana Riquelme, który obecnie przeżywa swoją kolejną młodość i gra kapitalny sezon, co przekłada się też na świetne wyniki Boca Juniors. Trochę dziwi mnie gra Clemente Rodrigueza na lewej obronie, bo ten gość jakoś do mnie nie przemawia właśnie w barwach Bosteros. Jako ciekawostkę podam, że trener Alejandro Sabella powołał do kadry zawodnika z Universidad de Chile, a mianowicie Matiasa Rodrigueza. Dla mnie, jak i pewnie dla wszystkich jest to ewenement by Argentyna sięgała po piłkarzy z ligi chiliskiej ale jednak fajnie, że został powołany, gdyż świetnie sobie radzi w barwach La U.
Co do Ekwadoru to wiemy, że mają kilku ciekawych grajków. Na skrzydłach zapewne kręcić będą Jefferson Montero i Antonio Valencia. O tym drugim wiemy wszystko, za to Montero ma za sobą bardzo dobry w mojej ocenie sezon w barwach Betisu Sevilla. W ataku tradycyjnie nie kto inny jako Cristian &quot;Chucho&quot; Benitez, który czaruje i strzela w Meksyku.
Ja tutaj biorę w ciemno Argentynę, gdyż piłkarsko przewyższają Ekwador, co najmniej o klasę, a do tego drużyny ekwadorskie poza swoim krajem po prostu nic nie znaczą. To samo jest z reprezentacją, jak i klubami na arenie międzynarodowej więc spodziewam się dość prostej wygranej Albicelestes.
Argentina: Sergio Romero; Pablo Zabaleta, Federico Fernández, Ezequiel Garay y Clemente Rodríguez; Fernando Gago, Javier Mascherano, Ángel Di María, Gonzalo Higuaín(José Sosa); Lionel Messi y Sergio Agüero
Ecuador: Máximo Banguera; Gabriel Achillier, Jairo Campos, Frickson Erazo(Jorge Guagua) y Walter Ayoví; Christian Noboa, Segundo Castillo y Luis Saritama; Antonio Valencia y Jefferson Montero(Christian Suárez); Cristhian Benítez

Argentyna @ 1,25 William Hill
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
kapszti co sądzisz o meczu Boliwii z Chile? Sportowo zdecydowanie lepsi goście, dodatkowo z tego co udało mi się wyczytać to gospodarze bez 3 podstawowych graczy, w tym kapitana. Chile wiadomo - kilka gwiazd jak Alexis Sanchez czy Isla, ale właściwie cała kadra to zawodnicy na naprawdę dobrym poziomie i grający w niezłych europejskich klubach. Jedyny aspekt za Boliwijczykami to miejsce rozgrywania meczu, które jest usytuowane ponad 3500 m nad poziomem morza, a wiemy jak to czasem wpływa na losy rywalizacji.. Co sądzisz jednak o tym meczu? Kurs na Chile nawet DNB kusi dosyć poważnie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No właśnie ten teren to tutaj może mieć duże znaczenie, bo jednak Boliwia to drużyna, która potrafi wykorzystać te góry do cna. Do tego Chile na wyjazdach gra cienko i póki co dostali dwa razy lanie ale też należy patrzeć, że grali z dwiema najmocniejszymi ekipami. Z drugiej strony jednak ekipy z Chile dobrze grają w tej Boliwii jeśli chodzi o puchary ale to reprezentacja i wielu zawodników już dawno nie miało styczności z boiskami w Boliwii. Najlepszym pomysłem byłoby tu granie chyba bts-a ale ja to odpuszczam pod względem typerskim ale zobaczyć warto, bo 5 graczy Universidad de Chile + Suazo, Alexis i Mati Fernandez to musi być ciekawie.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Argentyna-Ekwador​

Trudno się nie zgodzić ze zdaniem kapsztiego , drużyna Argentyny powinna gładko dziś Ekwador ograć.

W ostatnich meczach towarzyskich Albicelestes grali naprawdę bardzo dobrze , głównie chodzi tutaj oczywiście o formację ataku. Na uwagę zdecydowanie zasługuje gra Messiego , ostatnie spotkania w jego wykonaniu znakomite , strzela i asystuje jak na zawołanie , jakby chciał jak najlepiej wywiązać się z roli kapitana drużyny. Dobrze , że do podstawowego składu awizowany jest Aguero , bo obsesyjne stawianie na Higuaina w roli podstawowego napastnika było dla mnie zupełną głupotą. Gonzalo jest zawodnikiem dobrym , ale nie aż na tyle aby grać w podstawowym składzie naszpikowanej gwiazdami w formacji ataku Argentyny. Aguero to zawodnik który w Anglii poważnie się rozwinął i razem z Messim tworzą zdecydowanie najlepszy atak na świecie.

Ekwador chyba niczym wielkim nam dziś nie zaimponuje , drużyna mocno przeciętna , na CA grali naprawdę bardzo słabo , ostatnie ich mecze też jakieś wybitne nie były. Na pewno największą gwiazdą jest Valencia , ale on też potrafi grać strasznie słabo w reprezentacji , bo zbyt dużego wsparcia to on ze strony kolegów nie ma.

Myślę , że warto tutaj zagrać handi na Argentynę , można się spodziewać poważnego rozjazdu Ekwadorczyków.

Argentyna (-1.5 g.) @ 1,68 Pinnacle
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Boliwia - Chile 2 2,30 /0:2, kolejne już, warto było zagrać:)
Kursy już pospadały, na początku było 2,90 a teraz już jedynie 2,30. Różnica sportowa między zespołami ogromna (Boliwia 108 miejsce w rankingu FIFA, Chile 13). H2H zdecydowanie na korzyść Chilijczyków, wspomnę tylko 5 ostatnich meczy: 4 wygrane dzisiejszych gości i jeden remis - w tym 2 wygrane właśnie na terenie w Boliwii, obie po 2:0. Jak widać ta często wspominana wysokość na której znajduję się stadion w La paz nie jest im aż tak straszna. Wydaję mi się, że tak wysoki kurs spowodowany jest właśnie tylko tą wysokością gdzie zespoły nie mogą się przyzwyczaić do takich warunków tylko... akurat Chilijczycy są do tego przyzwyczajeni bo sami grają, żyją w podobnych warunkach.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja gram over w meczu Boliwia - Chile. Boliwia powinna dość umiejętnie wykorzystać atut własnego boiska chociaż to argumenty czysto sportowe stoją po stronie Chile. Ci jednak w dwóch wyjazdowych spotkaniach zaprezentowali się miernie, bo przegrali oba mecze dostając po 4 gole strzelając przy tym tylko raz. Co prawda były to silne ekipy (Urugwaj i Argentyna) ale takich pogromów być nie powinno. Tłumaczy to jednak fakt, że Chile to ofensywna drużyna. To nie jest tak, że oni wychodzą na Argentyną z myślą by się bronić. Oni muszą wykorzystywać swoje argumenty ofensywne. Mając armaty nie można ich wycofywać i liczyć, że rywal sam wpadnie w zasieki. Z tego względu widzę tu właśnie overowy wynik. Chile w końcu będzie chciało ugrać punkty na wyjeździe, bo rywal pomimo, że niewygodny to jednak taki, któremu urwać punkty można nie licząc na lepszy dzień. Chile wygra 2:1 ? Tak bym typował.
Boliwia - Chile
Powyżej 2,5 gola 2,00 Bet365 ⛔ 0:2
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Przed nami spotkania reprezentacyjnie, nie tylko w Europie ale także i w Ameryce Południowej, gdzie eliminacje do Mundialu w Brazylii trwają już w najlepsze i jesteśmy po kilku kolejkach. Przed nami kolejne 4 spotkania, a poniżej wklejam zestaw par oraz kursy z Tobetu:

Zaczynamy o przyzwoitej porze od hitowego starcia Kolumbia-Urugwaj. Ciężko wskazać faworyta ale za tego uchodzą gospodarze, którzy mają za sobą góry oraz świetnego Radamela Falcao, chociaż akurat Urugwaj w kwestii napastników, nie musi się wstydzić. Jak dla mnie zapowiada się świetny mecz. Potem powinniśmy zobaczyć spokojne zwycięstwa Ekwadoru i Argentyny. Niby ci drudzy mają trudniejszego przeciwnika ale jednak ostatnio jakby Albicelestes zaczęli łapać swój rytm więc oczekuję, że u siebie znowu nastrzelają goli. Kończące spotkanie, to mecz dwóch rewelacji ubiegłorocznego Copa America. Faworytem niby Peru ale tutaj najpewniejsza jest chyba mała ilość bramek.
Zapraszam do dyskusji
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Granie na Ekwador w Quito z takimi zespołami jak Peru, Wenezuela, czy właśnie Boliwia to dla mnie pewny typ. No cóż, Ekwador nie dość, że ma lepszych piłkarzy, to jeszcze grają w tych cholernych górach, w których każdemu się ciężko gra. Akurat Boliwia też lubi nadużywać atut La Paz, więc w tym meczu nie powinni mieć problemów z aklimatyzacją, ale trzeba przyznać, że piłkarsko dużo lepiej wyglądają gospodarze i powinni bez problemu rozprawić się chyba z najsłabszą drużyną Ameryki Południowej. Ekwador zajmuje obecnie 17 miejsce w rankingu FIFA, co jest ciekawostką, jest to najlepsze miejsce w historii tego kraju. Boliwia obecnie znajduje się na miejscu 63, także nawet pod tym aspektem dzieli ich przepaść. Do tej pory, Ekwador zajmuje 4 miejsce, które jest premiowane awansem do MŚ 2014 w Brazylii. W meczach u siebie póki co są niepokonani, wygrywając wszystkie 3 spotkania do &#39;zera&#39; z: Kolumbią (1:0), Peru (2:0), Wenezuelą (2:0). Tu nie powinno być inaczej. Boliwia ze znikomymi szansami na awans, tudzież baraże, bo stawka jest bardzo mocna (Chile, Argentyna, Urugwaj, Kolumbia, Paragwaj, czy właśnie Ekwador). Póki co po 6 rozegranych meczach, mają 4 punkty. Według mnie warto pograć Ekwador (1.40), Ekwador -1 (2.05). :bwin:
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Cisza w temacie,eksperci od latynoskiej coś milczą;)Więc ja coś zaproponuję,typ może trochę infantylny ale kurs do mnie przemawia:

Kolumbia-Urugwaj: Falcao strzeli @2,75 Bet365✅✅ 2 minuta:cool:


Napastnik Atletico ostatnio ustrzelił dwa hattricki w meczach z Chelsea i Bilbao. Forma jest,zresztą kto widział te mecze nie ma wątpliwości że jest to forma życiowa. W reprezentacji nie błyszczy statystykami strzeleckimi bo w 37 meczach strzelił 11 bramek.Dziś rywal bardzo trudny,dla Kolumbijczyków nie do pokonania w 6 ostatnich meczach od 2004 roku.Stąd zapewne tak wysoki kurs na bramkę Radamela. Argumentów w sumie nie potrafię znaleźć,poza tym co pokazał w Europie ostatnio. No i dodając fakt że wykonuje w kadrze rzuty karne i rzuty wolne wychodzi mi że warto to pocisnąć;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Kolumbia-Urugwaj
Oczywiście popieram typ Levy&#39;ego na gola Falcao, bo to w tej chwili świetna propozycja. Ja jednak chce przejść do samego meczu. Zapowiada się on naprawdę hitowo, bo obie ekipy mają w swoich składach gwiazdy europejskiej piłki. Kolumbia poza Falcao ma Jamesa Rodrigueza czy Freddy&#39;ego Guarina, a do tego dochodzi Giovanni Moreno, który w barwach Racingu dokonywał wielokrotnie cudów ale niestety sprzedał się i wybrał pieniądze Chińczyków... Na ławce będą zapewne Dorlan Pabon i Jackson Martinez, a więc zawodnicy, którzy po zrobieniu furory odpowiednio w Atletico Nacional i Jaguares, poszli do Europy i tam teraz kontynuują swoje kariery. W obronie za kartki pauzować będzie Aquivaldo Mosquera. Jeśli chodzi o Urugwaj, to ten dzisiaj bez Luisa Suareza, który również pauzuje za kartki. Jednak pamiętajmy, że Urugwaj, to nie tylko on, bo są Forlan, który ostatnio strzelił 2 gole w lidze brazylijskiej, Cavani, który nieźle zaczął sezon we Włoszech. Poza tym mamy świetnych zawodników na skrzydłach jak Maxi i Alvaro Pereira, czy Cristian Rodriguez. Do tego przy stałych fragmentach gry będą groźni Lugano czy Godin.
Jak dla mnie zapowiada się niezły mecz wielkich gwiazd i kilka goli, a kursy na bts czy over to buki z kosmosu wzięły więc trzeba korzystać. Jak patrzyłem w H2H to na ostatnich 5 pojedynków, to aż 4 kończyły się overami/bts-ami i tym razem liczę, że będzie podobnie.
COLOMBIA: David Ospina, Camilo Zuñiga, Amaranto Perea, Carlos Valdés, Pablo Armero; Freddy Guarín, Edwin Valencia, Carlos Sánchez, James Rodríguez, Giovanni Moreno; Radamel Falcao García
URUGUAY: Fernando Muslera; Mauricio Victorino, Diego Lugano, Diego Godín; Maximiliano Pereira, Diego Pérez, Egidio Arévalo Ríos, Álvaro Pereira, Cristian Rodríguez, Diego Forlán; Edinson Cavani

BTS @ 1,90 Tobet⛔4:0 - To ma być mistrz kontynentu?...:grin:
Over 2,5 @ 2,25✅


Ekwador-Boliwia
Jak dla mnie chyba najpewniejszy typ na tą kolejkę eliminacji w Ameryce Południowej i nawet lepszy od Argentyny. Dlaczego? Otóż Ekwador na własnym stadionie, to naprawdę mocna drużyna, która jest w stanie ograć każdego. Póki co w eliminacjach punkty zdobywają jedynie u siebie, gdzie mają bilans 3-0-0 i bramki 5:0. Fakt, że dzisiaj zabraknie dwóch ważnych zawodników Cristian &quot;Chucho&quot; Benitez i Cristian Noboa są zawieszeni za kartki, to jednak zawodnicy z ligi krajowej wsparci świetnymi skrzydłowymi w postaci Antonio Valencii i Jeffersona Montero wcale nie wyglądają źle. Boliwia dzisiaj jedynie, co będzie miała dobrego, to fakt, że będą grali wysoko, bo Quito przecież jest położone ponad 3 tysiące metrów nad poziomem morza. Jednak skład Boliwii jest dużo słabszy od dzisiejszego rywala i tak po prawdzie mają jedną gwiazdę, a jest nią Marcelo Moreno. Jednak i jemu będzie ciężko o gole, bo jednak w Gremio ma duże wsparcie mocnych kolegów, a tutaj o takowe będzie niezwykle ciężko. Tak więc moim zdaniem Ekwador nie powinien mieć tutaj problemów z wygraną i to zapewne do zera, gdyż u siebie jak widać nie tracą i dzisiaj w tej sprawie nie powinna zajść jakakolwiek zmiana.
ECUADOR: Alexander Domínguez(Adrian Bone); Juan Carlos Paredes, Jairo Campos, Frickson Erazo, Walter Ayoví; Segundo Castillo, Antonio Valencia, Luis Saritama, Jefferson Montero; Jaime Ayovi y Narciso Mina
BOLIVIA: Hugo Suárez; Luis Méndez, Ronald Raldes y Luis Gutiérrez; Cristian Vargas y José Barba; Pedro Azogue, Jose Luis Chávez, Gualberto Mojica, Mauricio Saucedo; Martins Moreno

Ekwador @ 1,35 Tobet✅1:0 - Zawsze karny z kapelusza się przyda:cool:
Boliwia under 0,5 @ 1,80✅

Argentyna-Paragwaj

Mecz z Cordoby na żywo transmitować będzie Orange Sport więc dla wszystkich spragnionych dobrej piłki, to odsyłam przed tv/komputery, bo będzie co oglądać. Argentyna ostatnio wygrała dwa prestiżowe sparingi: 4:3 z Brazylią i 3:1 z Niemcami. Teraz pora na kolejne punkty w eliminacjach, bo okazja dobra, gdyż Paragwaj póki co w tym eliminacjach gra cienko. Bilans 1-1-3 mówi sam za siebie, tym bardziej, że wszystkie 4pkt zdobyli u siebie, a na wyjazdach ogrywali ich Chile, Peru i Boliwia. Skoro przegrywali z tymi ekipami, to dzisiaj strach pomyśleć, co będzie w Cordobie... Dla mnie ten mecz ma dwa możliwe scenariusze: albo Argentyna zrobi miazgę i nastrzela sporo goli i wygra pięknie, albo będzie mordęga i mogą stracić punkty albo ledwo co wygrać. Jednak przy takich zawodnikach jak Messi, Lavezzi, Higuain czy Di Maria, to po prostu tego drugiego scenariusza, ja sobie nie jestem w stanie zbytnio wyobrazić... Goście widać, że nastawieni defensywnie, bo z zawodników ofensywnych, to praktycznie tylko rozgrywający Jonathan Fabbro i napastnik Roque Santa Cruz. Tak więc ja tutaj widzę tylko jedno i jest to wygrana Albiceleste.
ARGENTINA: Sergio Romero; Pablo Zabaleta, Federico Fernández, Ezequiel Garay, Marcos Rojo; Rodrigo Braña, Fernando Gago, Ángel Di María; Lionel Messi; Ezequiel Lavezzi y Gonzalo Higuaín.
PARAGUAY: Justo Villar; Darío Verón, Paulo Da Silva, Antolín Alcaraz, Richard Ortiz; Cristian Riveros, Fidencio Oviedo, Víctor Cáceres, Marcelo Estigarribia; Jonathan Fabbro y Roque Santa Cruz
Argentyna @ 1,33 Tobet✅3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Kolumbia - Urugwaj | 2 - 3,40 Bet365

Przez dłuższy czas zastanawiałem się, dlaczego bukmacherzy wystawili na Urugwaj tak wysoki kurs. Udało mi się dotrzeć do informacji, że nie zagra Luis Suarez. Ale czy faktycznie to tak wielki problem, że Urugwaj sobie nie poradzi? Jest przecież regularnie grający w Internacionalu Diego Forlan, który kilka dni temu strzelił dwa gole w ligowym meczu. Jest też Edison Cavani, regularnie strzelający dla Napoli. Urugwaj bez Suareza jest osłabiony, ale wciąż nie jest słaby. Na chwilę obecną podopieczni Tabareza mają w sumie najlepszą pozycję wyjściową do pierwszego miejsca w południowoamerykańskich eliminacjach. Wciąż jest to jedyny zespół, który nie przegrał jeszcze meczu. Nie widzę przeciwwskazań, by dziś czwarty zespół mundialu w RPA po raz kolejny pokazał klasę i wysunął się na prowadzenie w eliminacjach.
Co wiemy na temat Kolumbii? Radamel Falcao... No właśnie, Radamel Falcao, który jest zabójczo skuteczny w Atletico Madryt, nie potrafi się odnaleźć w reprezentacji. Nie od dziś wiadomo przecież, że każdy nawet najlepszy napastnik potrzebuje podań, by pokazać swoje umiejętności. W eliminacjach Falcao strzelił dotychczas tylko jednego gola. Problem osamotnionego Falcao, czyli problem współpracy kolumbijskiej linii pomocy z gwiazdorem zauważył trener Kolumbii, Jose Pekerman. Jakie kroki powziął? Postanowił dać szansę piłkarzom, którzy nie grali ostatnio w reprezentacji. Dwójka Torres - Moreno ma wspomóc młodego Jamesa Rodrigueza z Porto w rozgrywaniu piłki z Falcao. Jak to wszystkie wypali? Moim zdaniem marnie, bowiem w tak krótkim czasie jak zgrupowanie nie da się przećwiczyć wszystkich wariantów i zgrać zespołu. Tym bardziej, że ze względu na zawieszenia nie zagrają podstawowi obrońcy Kolumbii - Yepes i Mosquera.
Urugwaj gra podobnym składem od dłuższego czasu. Posiada nie tylko indywidualności, ale i zespół. Dlatego też uważam, że to podopieczni Oscara Tabareza będą schodzić z pięknego stadionu w Baranquilli w roli zwycięzców. Kurs tylko zachęca.
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, eliminacje MŚ 2014, Ameryka Południowa
Spotkanie: Argentyna - Paragwaj
Typ: Gospodarze (Argentyna) zdobędą gole w obu połowach
Kurs: 1,95
Bukmacher: Unibet
Analiza: Siła rażenie Argentyny jest po prostu ogromna. Ta drużyna ma tak wspaniałych piłkarzy, że strzelanie goli nie sprawia im problemów, szczególnie na własnym boisku. W tych eliminacjach Argentyna u siebie na trzy mecze strzeliła aż dziewięć goli. Argentyna z Chile wygrała 4:1(strzeliła gole w obu połowach), z Ekwadorem wygrali 4:0(tutaj też zdobyli bramki w obu połowach), z Bolivią zaledwie zremisowali 1:1, no ale wpadki czasami się zdarzają. Argentyna preferuje bardzo ofensywny styl gry, dzięki czemu okazji do zdobycia bramki mają mnóstwo. Ich rywalami będzie Paragwaj, który gra po prostu słabo w tych eliminacjach, a wyjazdy to już tragedia. Wszystkie trzy wyjazdowe spotkania Paragwaj przegrał różnicą dwóch bramek(z czego w dwóch z nich stracili gole w obu połowach). Jakoś wątpię, by przełamali złą passę mając za rywala taką potęgę jaką jest Argentyna. Uważam, że Argentyna strzeli gole w obu połowach.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, el. MŚ, Ameryka Południowa
Data: 8.09.12 (03:25)
Spotkanie: Peru - Wenezuela
Typ: Powyżej 2,5 bramek
Kurs: 2,38
Buk: William Hill
Eliminacje MŚ w Ameryce Południowej. Zajmujący obecnie ostatnie miejsce w 9 zespołowej tabeli (z której 4 najlepsze drużyny bezpośrednio awansują, a piąty zagra w barażach) Peru podejmie na własnym stadionie 5-tą Wenezuelę. Patrząc na kursy widać, że mimo zdecydowanie gorszych statystyk to gospodarze są faworytem bukmacherów i sam nie wiem czy się z tym zdaniem zgadzać czy nie. W sumie Peru grało dotąd z czołówką (Urugwaj, Kolumbia, Ekwador, Chile) notując cztery porażki. Jedyne zwycięstwo zespół odniósł nad przedostatnim w tabeli Paragwajem. Wenezuela w sześciu meczach uciułała 8 pkt i wciąż poważnie się liczy w walce o premiowane awansem miejsca. Jednak trudno przewidzieć jak drużyna zaprezentuje się dzisiaj bo jej dotychczasowa postawa to prawdziwa loteria - 2 zw. - 2 remisy - 2 porażki. Na otwarcie sprawili wielką sensację ogrywając Argentyńczyków, ale później już nie było tak cudownie. Dlatego w tym meczu nie typuję zwycięzcy gdyż wolę zaryzykować over 2,5 bramek po atrakcyjnym kursie jaki wystawił William Hill. Wenezuela za dużo bramek nie strzela ani nie traci (bilans 4-6) ale Peru powinno coś nadgonić (bilans 6-11). W bezpośrednich meczach tych drużyn często padało sporo bramek, ostatnie ich spotkanie na terenie dzisiejszych gospodarzy miało miejsce w lipcu 2011 roku i wtedy Peruwiańczycy wygrali aż 4:1. Mam nadzieję, że dziś pod względem ilości bramek obie drużyny zbliżą się do tamtego wyniku. Jeśli Peru chce jeszcze powalczyć o awans to musi to spotkanie koniecznie wygrać bo już nie ma miejsca na jakiekolwiek straty punktowe. Gospodarze o tym wiedzą także nie powinni kalkulować tylko śmiało ruszyć do przodu od samego początku.
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Już za pare dni dokończenie tej rundy eliminacji i zaskoczył mnie bardzo ciekawy kurskik na Kolumbie dziś w nocy rozgromili u siebie Urugwajczyków aż 4:0 i to nie tylko Falcao zdobywał bramki dla nich bo również świetny drugi napastkich a mianowicie Gutierrez swietnym rozgrywającym pokazał nam się Rodriguez który dwukrotnie obsłużył Gutierreza . Teraz czeka ich trudny wyjazd do Chile ale po tym co zobaczyłem to z miłą chęcią zagram pare typów w stronę Kolumbi oraz ogólnie meczu a mianowicie
Kolumbia 4.20 !! Wiliamhill
BTS narazie bez kursu edytuje jak będzie.
Over 3.5 tak jak wyżej .
A co wy sądzcie o tym spotkaniu ?
Oraz jeszcze taki dosc pewny typ a mianowicie Argentyna tej drużyny chyba nie trzeba przedstawiać świetna forma Mesiego Higuaina i Di Marii w tej chwili są nie do zatrzymania
Argentyna 1.36 Wiliamhill
Pozdrawiam
 
C 0

catmando123

Użytkownik
Co myślicie o meczu Argentyny z Peru który odbędzie się jutro ? Kurs na Argentynę jest całkiem wysoki 1.50 a chciałem zagrać to z meczem Niemcy z Austrią gdzie na wygraną Niemiec mam 1.33
Zastanawiam się czy dobrym wyborem jest zagranie doubla z tych dwóch meczy gdzie kurs mam na poziomie 2.00 na wygraną Argentyny i Niemiec (obydwa mecze to oczywiście eliminacje do MŚ) Czy będzie to zakład o bardzo dużym ryzyku ?
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
Argentyna imo słabo zagrała z Paragwajem ...Niby 3:1 ale mecz oglądałem i po piersze Paragwaj nie dostał prawidłowej bramki a i jeszcze sporo się kotłowało pod bramką gospodarzy...Messi wsadził bramkę z wolnego, w pierwszej połowie 2 akcje i 2 gole...a wiadomo jak się gra w Peru...imo 1.53 za niski kurs
Loretin
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. do MŚ 2014
Spotkanie: Chile-Kolumbia
Typ: 2

Kurs: 3.90
Bukmacher: bwin
Analiza:


Jutro o godzinie 21.30 polskiego czasu zmierzą się 2 ofensywnie usposobione zespoły.Jednak to goście są w o wiele lepszej dyspozycji.Raz że w cudownej formie jest ich najlepszy snajper Radamel Falcao (hat trick z Athletic Bilbao w lidze a także z Chelsea w superpucharze Europy i gole w spotkaniu z Urugwajem w piątek), to na dodatek grali oni już z faworytami tej grupy Argentyńczykami a także silnym Urugwajem i zdobyli 4 punkty.Chile natomiast nabiło sobie punktów w starciu ze słabszymi teamami pokroju Wenezueli czy Boliwii.Kolumbia ma świetny zespół, na dodatek w obecnej chwili wszystkie gwiazdy &quot;odpaliły&quot;.Liczę na Falcao,Jamesa Rodrigueza i spółkę.Po tym co zobaczyłem na co stać Kolumbijczyków po meczu z Urusami kurs 3.90 uważam za niezwykle kuszący
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom