>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Eliminacje MŚ 2014 - CONMEBOL

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Co myślicie o meczu Argentyny z Peru który odbędzie się jutro ? Kurs na Argentynę jest całkiem wysoki 1.50 a chciałem zagrać to z meczem Niemcy z Austrią gdzie na wygraną Niemiec mam 1.33
Osobiście nie polecam, bo w Peru się wszystkim ciężko gra, a do tego tacy zawodnicy jak Guerrero, Pizarro, Farfan mogą stanowić poważne zagrożenie dla gości. Kurs imo za niski na Albiceletes.
Jednak to goście są w o wiele lepszej dyspozycji
Musisz być chyba wróżbitą skoro wiesz, w jakiej formie jest Chile, skoro ostatni mecz grali prawie miesiąc temu...
Chile natomiast nabiło sobie punktów w starciu ze słabszymi teamami pokroju Wenezueli czy Boliwii.
Nabiło sobie i tu się zgadzam. Piszesz również, że Kolumbia na Argentynie i Urugwaju zdobyła 4pkt i to też nie prawda, bo 3pkt. Do tego zobacz sobie, że Kolumbia oba te mecze grała u siebie w Barranqulli, gdzie jest duża wysokość, wysoka wilgotność i wysoka temperatura, a dla ekip z nizin, to jednak utrudnienie. Chile z kolei z tymi ekipami grało na wyjazdach i tyle.
Ogółem rzecz biorąc, to moim zdaniem zapowiada nam się ciekawy mecz. Faworyzując tutaj Kolumbię, popełniacie trochę błąd w mojej ocenie, gdyż Chile na własnym stadionie jest niezwykle mocne. Do tego pamiętaj, o takich zawodnikach jak Humberto Suazo, Alexis Sanchez czy Matias Fernandez. Do tego jest w reprezentacji wielu zawodników, którzy w ostatnim czasie grali lub dalej grają w Universidad de Chile więc też tutaj w jakimś stopniu zgranie tych zawodników jest lepsze. Nie twierdzę też, że Chile tutaj łatwo, wygra, bo tak raczej nie będzie, a to za sprawą ich nie najlepszej obrony. Z resztą nawet mają dobrą defensywę, to w starciu z Falcao, ciężko o czyste konto. Tak więc moim zdaniem tutaj bts będzie najlepszy, gdyż obie ekipy lubią atakować i potrafią to robić, a więc o gola z obu stron jestem jakoś spokojny.
BTS @ 1,80 Tobet✅1:3 - ulala co ta Kolumbia wyprawia
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
A ja uwazam, ze Argentyna poradzi sobie z dzisiejszym przeciwnikiem. Na pewno bedzie to ciezka przeprawa jednak mysle, ze to goscie beda dyktowali warunki gry. Przede wszystkim widac reke Sabelli, ktora potrafil sprawic, Leo Messi zachwyca juz nie tylko w Barcelonie ale takze w Albicelestes. Wiadomo, ze jeden zawodnik nie wygra meczu jednak nie ma co ukrywac, dyspozycja Mesjasza bardzo wplywa na jakosc gry Argentynczykow. W tym roku Messi prezentuje swietna forme strzelecka aplikujac w ostatnich meczach gole takim druzynom jak Paragwaj (zwyciestwo 3:1, 1 gol), Niemcy (3:1, 1 gol), Brazylia (4:3, 3 gole), Ekwador (4:0, 1 gol) czy Szwajcaria (3:1, 3 gole). Poza tym widac, ze cala przednia formacja jest w wybornej formie czego efektem sa serynie zdobywane gole przez Higuaina czy Di Marie. Jedynym slabym punktem jest obrona jednak wierze, ze powrot do skladu Mascherano pozwoli na zredukowanie bledow do minimum. Wiadomo, ze kazdy ma wlasny poglad na sprawe jednak ogladajac ostatnie mecze Albicelestes widze nie zlepek indywidualnosci, a druzyne ktora potrafi rozprawic sie z kazdym rywalem niezaleznie od tego czy graja u siebie czy nie. Dlatego moj typ na dzis to zwyciestwo Argentyny @ 1,55
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Argentyna imo słabo zagrała z Paragwajem ...Niby 3:1 ale mecz oglądałem i po piersze Paragwaj nie dostał prawidłowej bramki a i jeszcze sporo się kotłowało pod bramką gospodarzy...Messi wsadził bramkę z wolnego, w pierwszej połowie 2 akcje i 2 gole...a wiadomo jak się gra w Peru...imo 1.53 za niski kurs
Nie mogę się zgodzić, że Argentyna zagrała słaby mecz. Paragwaj wręcz nie miał żadnego sposobu by zagrozić bramce Romero. W ogóle wystawienie Santa Cruza w ataku to pomysł niezbyt dobry, trener Pelusso posadził na ławce tym samym Cardozo i Valdeza, a grał Roque chyba za zasługi i cv bo obecnie to cień dobrego napastnika. Argentyna w 1połowie dominowała całkowicie. Może w tym czasie dwa rożne miał Paragwaj, no i po jednym z nich doszło do nieszczęścia kiedy to Brana tak się składał do główki, że zagrał ręką i z niczego był karny dla Paragwaju wykorzystany przez Fabbro. W drugiej połowie może i się starali, więcej wrzutek było ale okazje bramkowe z tego nie wynikały. Paragwaj zawodzi od ubiegłorocznej Copa America. Gerardo Martino wycisnął ich jak cytrynę wtedy, a trzeba pamiętać, że na tamtym turnieju ich wielkim atutem była gra defensywna + świetny Villar w bramce. Czyli coś co obecnie jest ogromnym mankamentem tego zespołu bo tracili tych bramek ostatnio sporo, nawet przeciwko Gwatemali trójkę dostali.
Argentyna miała sporo okazji. Di Maria grał świetnie, mijał rywali, kiwał, zakładał dziury, pełna fantazja, nie tka jak w Realu gdzie trochę gra schematycznie. Do tego Messi dwa razy trafił w słupek, no ale gola też strzelił.
Na dzisiejszy mecz do składu widzę wracają Mascherano i Garay. Argentyna na pewno faworytem, ale ewentualne obstawianie tego meczu zostawiłbym do zakładów typu LIVE. Bo Peru tak jak pisze kapszti u siebie może być groźne. Więc wolałbym zobaczyć jak potoczy się sytuacja od samego początku, jak wejdą w mecz i wtedy się dopiero decydował na grę ewentualnie. No, ale niestety nie wszyscy wytrwają do meczu bo rozpocznie się on o godzinie 3:25! Szkoda...
PERÚ: Raúl Fernández- Luis Advíncula (Christian Ramos), Carlos Zambrano, Alberto Rodríguez, Yoshimar Yotún, Rinaldo Cruzado, Luis Ramírez, Juan Vargas, Jefferson Farfán, Paolo Guerrero (Edwin Retamozo) y Claudio Pizarro.
ARGENTINA: Sergio Romero- Hugo Campagnaro (Zabaleta), Federico Fernández, Ezequiel Garay, Marcos Rojo, Fernando Gago, Javier Mascherano, Ángel Di María, Lionel Messi, Ezequiel Lavezzi y Gonzalo Higuaín.
-------------------------
W pełni popierma typ na bts w meczu Chile z Kolumbią.
Chile - Kolumbia
Typ : obie strzelą ? TAK @ 1,83 bet365 ✅1:3
Kolumbie widziałem w meczu z Urugwajem gdzie zmietli rywali 4:0. Nie było co zbierąc, w super formie strzeleckiej znajduje się Radamel Falcao. Udanie wspierają go James Rodriguez z Porto i Teofilo Gutierrez, również na lewej stronie szaleje Pablo Armero z Udinese czy po drugiej stronie Zuniga z Napoli. Skład mają fajny.
Chilijczycy od czasów Marcelo Bielsy grają widowiskowo, Największe gwiazdy gotowe na ten mecz, czyli Alexis Sanchez, Matias Fernandez,Vidal, Medel. Jedynie pod znakiem zapytania występ Mauricio Isla.
CHILE: Claudio Bravo- Arturo Vidal, Marcos González, Gonzalo Jara-Mauricio Isla(Pedro Luis Figueroa) Gary Medel, Marcelo Díaz, Eugenio Mena- Matías Fernández- Alexis Sánchez, Humberto Suazo.
COLOMBIA: David Ospina- Camilo Zúñiga, Mario Yepes, Amaranto Perea (Aquivaldo Mosquera), Pablo Armero- Edwin Valencia, Abel Aguilar, Carlos Sánchez- James Rodríguez, Teófilo Gutiérrez,Radamel Falcao
Jest potencjał w obu zespołach, komu bramki też jest strzelać. Zapowiada się ciekawy mecz moim zdaniem.
--------------------------
Urugwaj - Ekwador
Z pewnościa nie warto po takim kursie łakomić się na grę na Urugwaj, owszem wraca Suarez bo nie grał z Kolumbią z powodu zawieszenia za kartki, ale Urusi już dłuższy czas grają padlinę. Igrzyska były fatalne w ich wykonaniu, potem towarzysko z Francją równiez słabiutko i 0:0, a w piątek 0:4 od Kolumbii. Wobec tego @1,40 na Urugwaj nie warte ryzyka, a Ekwadorczycy potrafią kopać piłkę. Chociaż też patrząc obiektywnie to ta ekipa jest dużo silniejsza kiedy moze grać mecze u siebie w Quito, bo jak schodzi z gór to różnie to bywa, ale tak czy siak odpuszczam.
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje MŚ, Ameryka Południowa
Spotkanie: Paragwaj - Wenezuela
Typ: Wenezuela strzeli powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Forma Paragwaju jest fatalna. Tak mocna reprezentacja zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Na sześć spotkań przegrali oni aż cztery, jeden zremisowali i jeden wygrali. Paragwaj na sześć spotkań stracił aż dwanaście goli, co daje średnią dwóch straconych bramek na mecz. Jeśli chodzi o Wenezuelę, to ta reprezentacja radzi sobie całkiem nieźle: dwa zwycięstwa, dwa remisy i trzy porażki. Wygrali oni m.in. z Argentyną u siebie, na wyjazdach zremisowali z Kolumbią i Urugwajem. Wenezuela to już nie są chłopcy do bicia tak jak kilka lat temu, teraz ta reprezentacja potrafi czasem urwać punkty czołówce. Paragwaj jest w dołku, kiedyś pewnie z tego dołka wyjdą, ale czy to nastąpi już w tym spotkaniu? Niekoniecznie i dlatego typ na to, że Wenezuela strzeli dwa gole lub więcej mnie się podoba po takim kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Q 6

qwx675

Użytkownik
12.10.2012
22:00 Bolivia - Peru
22:30 Colombia - Paraguay
23:00 Ecuador - Chile
13.10.2012
02:00 Argentina - Uruguay
----------------------------------------------
Informacje o składach
- skład reprezentacji Peru zabrany do Boliwii:
Carvallo (Melgar) 1 występ, 0 goli
Herrera (Garcilaso) 4/0
Acasiete (Cienciano) 42/2
Ramos (USMP) 21/0
R. Farfán (Huancayo) 2/0
Retamoso (Cienciano) 4/0
Albarracín (Alianza Lima) 0/0
J. Sánchez (USMP) 1/0
Mariño (Cristal) 19/2
Cueva (UCV) 3/0
Pando (Garcilaso) 0/0
- osłabienia zespołu Paragwaju:
Dario Veron, Oscar Cardoso, Roque Santa Cruz, Antolin Alcaraz, Marcos Caceres, Lucas Barrios, Julio Dos Santos, Gustavo Mencia.
----------------------------------------------
Rozważam postawienie na Ekwador, który u siebie jest niezwykle mocny. Jednakże gra z Chile z Alexisem Sanchezem w składzie. Mimo że Chile nie jest w formie, to jednak jest to dość solidny zespół. Macie jakieś opinie na temat tego spotkania?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik

Boliwia - Peru
W piątek w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Brazylii zmierzą się reprezentacje Boliwii i Peru. Bukmacherzy faworyzują w tym pojedynku drużynę gospodarzy, która swoją grą jakoś mnie nie porywa. Goście natomiast w swoich ostatnich meczach napsuli sporo krwi swoim rywalom i według mnie kursy na nich są mocno zawyżone. W przegranym meczu z Kolumbią 0:1 już było widać ich wielką ochotę do gry i gdyby wykorzystali sytuacje z pierwszej połowy to z pewnością zdobyli by co najmniej jeden punkt. Potem nadszedł niestety mecz z Urugwajem gdzie faworyci pokazali swoją wyższość wygrywając 4:2. Jednak już w dwóch ostatnich meczach peruwiańczycy zgarneli 4 pkt. Szczególnie napawać optymizmem może remis z utytułowaną Argentyną, co tylko potwierdza że goście są w stanie ugrać punkty z każdym.
Kurs na zwycięstwo gości bardzo kuszący jednak remis też bardzo prawdopodobny w tym meczu tym bardziej, że Peru ostatni raz na wyjeździe wygrało z Boliwią 37 lat temu.. a ostatnie 4 pojedynki tych drużyn kończyły się remisami. W tym 3 ostatnie były to remisy bezbramkowe;)
Typ:
Boliwia - Peru x2 ✅✅✅
kurs: 1.95 Tobet​
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AMERYKA POŁUDNIOWA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Spotkanie: Kolumbia - Paragwaj
Analiza: Chyba oczywista oczywistość. Kolumbia jest jeden punkt za Argentyna i zaledwie jeden punkt przed piątym w tabeli Chile, czy też dwa punkty za szóstą Wenezuela. Grają z ostatnim Paragwajem, który dość, że nic nie gra do jeszcze do Kolumbii udał się bez Dario Veron, Oscar Cardoso , Roque Santa Cruz , Antolin Alcaraz, Marcos Caceres, Lucas Barrios, Julio Dos Santos i Gustavo Mencia. W drużynie gospodarzy jest jeden zawodnik, który po prostu wygra to spotkanie - każdy chyba wie o kogo chodzi - ale napiszę RADAMEL FALCAO. Niesamowity kolumbijczyk, który już podpił Europę. Ostatnio gospodarze pokonali u siebie Urugwaj 4:0, więc spuszczenie niezłych batów Paragwajowi, będzie dla nich formalnością. A kursy z lekka nieadekwatne do pewności tego typu, co prawda w Bet365 już spadł kurs na 1,50 to w William Hill można jeszcze pobrać po 1,73! Dlatego też Kolumbia strzeli powyżej 1,5 gola @ 1,72 w Bet365.
Kolumbia - Paragwaj - Kolumbia strzeli powyżej 1,5 gola @ 1,72 - stawka: 7/10 - Bet365
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nad Kolumbią się zastanawiałem, ale nie uważacie że ten zespól jest, wyrażę się tak: rozdmuchany. Mają właściwie Radamela Falcao, który kreowany jest na półboga, oczywiście jestem pod wrażeniem jego gry. Tylko tle, że to jest zbyt oczywiste, a piłka to nie jest oczywisty sport. Ja na południowoamerykańskiej piłce znam się tak sobie, mam trochę wiedzy na temat argentyńskiej czy brazylijskiej piłki, innymi drużynami interesuje się praktycznie przy okazji mistrzostw świata, czy kontynentu ale z doświadczenia wiem, że takie spotkania to typowa &quot;mina&quot;. Zanim zagrałbym na Kolumbię chciałbym usłyszeć głos kogoś zorientowanego w tych realiach. miki9971 nie bierz tego do siebie, ale wiem że ty jesteś od europejskiej piłki, nawet faktycznie twój typ może być trafny. Jednak sam Falcao to trochę mało, żebym się skusił.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
a od kiedy Kolumbia to sam Falcao?
Defensywa bardzo doświadczona bo przecież jest Yepes i Perea ,z boku Armero z Udinese który dla mnie jest świetnym grajkiem jego wejścia z boku robią nie małe spustoszenie wszystko uzupełnia Aguilar z Deportivo ,Zuniga z Napoli to przecież też nie jest słaby grajek,ofensywa Valencia z Fluminense także szybkie skrzydło ,nie mówiąc o tym że oprócz Falcao mają świetnych napastników z Porto Rodriguez i Jackson Martinez technicznie miazga ,szybkość super po prostu jest niekonwencjonalny.Kolumbia ma bardzo mocną reprezentacje nie dość że grają z finezją to są mocni fizycznie na ich terenie ciężko o punkty .W razie czego to mają jeszcze Zapate żeby uzupełnić skład i Carlosa Quintero który lubi mocne wycieczki w pole karne ,szybkość jego główną zaletą i drybling.Ogólnie ligę kolumbijską i reprezentacje cechuje to że u siebie to takie twierdze ,defensywa na poziomie ,mocne skrzydła i silni napastnicy .Progres duży zaliczyła ta reprezentacja w ostatnich latach.
edit
Falcao ma tyle samo bramek co Gutiérrez w kwalach ,ogólnie Pekerman ma spory wybór w napastnikach
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
...,z boku Armero z Udinese który dla mnie jest świetnym grajkiem jego wejścia z boku robią nie małe spustoszenie wszystko uzupełnia Aguilar z Deportivo ,Zuniga z Napoli to przecież też nie jest słaby grajek,ofensywa Valencia z United także szybkie skrzydło...
Zgadza się Kolumbia to wielu znakomitych piłkarzy jednak jeśli chodzi o ścisłość, Valencia to jednak chyba już nie ten kraj;)
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Zgadza się Kolumbia to wielu znakomitych piłkarzy jednak jeśli chodzi o ścisłość, Valencia to jednak chyba już nie ten kraj;)
oczywiście że pomyliłem piłkarzy zdarza się ten z United gra w Ekwadorze ,a ten z Kolumbii w Brazylijskim Fluminense ,sorry za błąd ale rozkmniałem jeszcze mecz Ekwadoru i taka gafa wpadła nie mnie obaj piłkarze podobny styl mają
także jeszcze raz w Kolumbii gra E. Valencia z Fluminense
dzięki za zwrócenie uwagi na błąd
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
oczywiście że pomyliłem piłkarzy zdarza się ten z United gra w Ekwadorze ,a ten z Kolumbii w Brazylijskim Fluminense ,sorry za błąd ale rozkmniałem jeszcze mecz Ekwadoru i taka gafa wpadła nie mnie obaj piłkarze podobny styl mają
także jeszcze raz w Kolumbii gra E. Valencia z Fluminense
dzięki za zwrócenie uwagi na błąd
Zrobiłeś jeden błąd, a teraz drugi, bo napisać, że obaj mają podobny styl, to bardzo ciekawe. Antonio Valencia to typowy skrzydłowy i drybler naprawdę wysokiej klasy, a Edwin Valencia, to defensywny pomocnik i to właściwie tylko od odbioru, bo do niczego więcej się nie przydaję, a przynajmniej tak to wygląda we Fluminense.
Jeśli chodzi o Kolumbię, to ja ich biorę jak najmocniej się da praktycznie. Falcao w mega formie ale są Teo Gutierrez, który gdy ma głowę zajętą graniem, a nie kolejnymi idiotycznymi wybrykami, to gra naprawdę świetnie. Do tego Macnelly Torres, to też fajny technik, czy James Rodriguez, który po odejściu Hulka, wyrasta na zawodnika numer 1 w FC Porto. Do tego na ławce Jackson Martinez, który jeśli będzie trzeba, to podniesie się z niej i da zespołowi wiele. Jeśli chodzi o Paragwaj, to jest to zupełnie inna ekipa niż za kadencji Martino i teraz niestety oglądamy ich dużo gorsze oblicze. Co ciekawe w tych eliminacjach grali 4 wyjazdowe mecze i wszystkie przegrali różnicą, co najmniej 2 goli!!!
Na Argentyne w sumie tez chyba można postawić pieniądze, bo u siebie grają dobry futbol, a przy okazji Urugwaj od czasu IO stracił na wartości. Nie wiem czy tamta impreza podłamała Suareza, Cavaniego i resztę ale to co wyprawiali w starciach z Kolumbią i Ekwadorem, to naprawdę wstyd. Teraz czeka ich niezwykle trudne zadanie czyli powstrzymanie Argentyny na ich ziemi, co w tych eliminacjach udało się jedynie góralom z Boliwii ale oni mają szczęście od jakiegoś czasu do Albicelestes... Do jakiejś taśmy można dać czystą &quot;1&quot; a na singla to można handi próbować, bo jak Argentyna wygra, to pewnie wysoko i bez problemu, a drugi scenariusz, to wielka męka.
W Boliwii można poszukać niespodzianki, bo kurs na Peru naprawdę fajnie wygląda. W tym meczu góry aż tak nie pomogą Boliwii, bo jednak Peru, to też kraj, gdzie się gra wysoko. Z resztą, gdy do Boliwii przyjechała Kolumbia czy Chile, gdzie zawodnicy są ograni na wysokościach, to tak różowo nie mieli i myślę, że i teraz czeka ich nie łatwe zadanie.
Również podoba mi się kurs na Chile ale raz, że na wyjazdach to inna ekipa niż u siebie w Santiago, a dwa to postawa Ekwadoru w domu. Może nie były to jakieś wysokie wygrane ale nie stracili do tej pory jeszcze gola na własnym terenie w tych eliminacjach i to może odstraszać, bo Chile lubi otwarte mecze, a tutaj z takim może być problem, chociaż to Ekwador powinien atakować, a wtedy mogą paść tutaj gole.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
przecież ten Valencia z United to nawet i na obronie grał ,a ten z Kolumbii w ostatnim meczu na skrzydle hasał ,zresztą o nim jest wzmianka zagrał z 5-6 meczy dopiero w reprezentacji
a jeśli chodzi o Peru to przecież nic nie grają do tego jadą osłabieni Boliwia miała na nich patent nawet jak ta reprezentacja prezentowała coś sobą więcej ,a Ekwador nie tak dawno na terenie neutralnym odprawił bez problemu Chile ,tym bardziej jeszcze ciężej będzie w Ekwadorze ,dla mnie dwa ostatni mecze pokazały że Chile nie ma obrony ,osobiście nie typuje tego meczu ...
a tego M Torresa widziałem w meksykańskiej to nic nie grał i go sprzedali do Atetico Nacional
z Porto też się nie zgadzam na razie główną rolę gra tam Martinez chcąc nie chcąc
edit
jak ktoś znajdzie linię under/over na kartki w meczu Argentyna-Urugwaj to prosiłbym o PW
 
P 32

piotrek1992

Użytkownik
Argentyna - Urugwaj

Może mi ktoś będący w temacie wyjaśnić, dlaczego na Urugwaj jest kurs 7,50 (Tobet)? Przecież Urugwaj to jeden z najlepszych zespołów na świecie, wg mnie nieważne czy przeciwnikiem jest Argentyna, czy kto inny, jeśli widzę taki kurs, a obok napis Urugwaj, uważam to za duże value. Grają dwie potęgi, może paść każdy wynik. Powiedziałbym, że nobet, ale nie przy takim kursie.
Można grać podpórkę 2,60, czy DNB 5,45. Oczywiście za małą stawkę.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
dla mnie Urugwaj jest bez formy,spore problemy w defensywie ,w ostatnich miesiącach po prostu nie błyszczą ,ale fakt mają indywidualności według mnie powinni strzelić
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tak jak Track piszę Urugwaj niestety ostatnio mocno pikuje w dół i jeśli tego nie zatrzyma w porę, to śmiem twierdzić, że mogą mieć problemy z awansem do Mundialu w Brazylii, gdyż Argentyna i Kolumbia wydają się być pewniakami, a Ekwador i Chile u siebie to niezwykle mocne ekipy, które mogą praktycznie wszystko u siebie wygrywać. 5 miejsce dla Urugwaju oznacza baraż, a tam różne cuda mogłyby się zdarzyć.
A ja jednak chyba zaryzykuje na to Chile. Fakt, że Ekwador u siebie bilans 4-0-0 i 6:0 w bramkach ale jednak trochę za wysoki kurs na La Roja. Wiadomo zabraknie kilku niezłych grajków z Medelem i Aranguizem na czele ale przecież i tak tam jest od cholery fajnych zawodników. W zespole Ekwadoru zabraknie przede wszystkim Antonio Valencii i to będzie spora strata, chociaż jest Felipe Caicedo czy Chucho Benitez. Nie mniej jednak szansę na gola z obu stron są spore i liczę na przerwanie passy bez straty gola u siebie Ekwadoru, a kurs całkiem fajny, jak na potencjał ofensywny Chile.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Argentyna - Urugwaj
Może mi ktoś będący w temacie wyjaśnić, dlaczego na Urugwaj jest kurs 7,50 (Tobet)? Przecież Urugwaj to jeden z najlepszych zespołów na świecie, wg mnie nieważne czy przeciwnikiem jest Argentyna, czy kto inny, jeśli widzę taki kurs, a obok napis Urugwaj, uważam to za duże value. Grają dwie potęgi, może paść każdy wynik. Powiedziałbym, że nobet, ale nie przy takim kursie.
Można grać podpórkę 2,60, czy DNB 5,45. Oczywiście za małą stawkę.
Nie wiem o czym Ty piszesz. Urugwaj jest jednym z dziesięciu najlepszych zespołów świata, a Argentyna prawdopodobnie jednym z trzech, a personalnie być może najsilniejszym. Nie bądźmy śmieszni i nie stawiajmy Argentyny na równi z Urugwajem. To tak jakby stawiać Cavaniego i Suareza na równi z Messim i Aguero. Argentyna w Ameryce Południowej to hegemon, absolutny i niepodważalny. Albicelestes na swoim terenie są raczej nietykalni i przekonują się o tym coraz to kolejne drużyny które przyjeżdżają na ich teren. Do tego forma Urugwaju jest po prostu słaba, ich kryzys rozpoczął się na początku IO gdzie toczyli równe boje w praktycznie podstawowym składzie z takimi potęgami jak ZEA. Obrona Urugwaju nie powinna stawiać większego oporu, bo po prostu nie jest wstanie zatrzymać niesamowitych napastników z Argentyny. Czysto statystycznie, Urugwaj nie wygrał w Argentynie od 1937 roku, więc dawanie im większych szans na zwycięstwo niż wskazuje na to kurs, jest w tym wypadku nie poważne.
Argentyna (1.50) Expekt ✅
 
plutonegz 63

plutonegz

Użytkownik
Jestem pod dużym wrażeniem gry Kolumbijczyków. Kolumbia i dwa gole Szwedów pozwoliły dziś trochę zarobić. Mam pytanie bo padła mi transmisja po bramce na 2-0. Sędzia nie uznał tej bramki ? Chodzi mi o sytuację z minięciem bramkarza na 16 metrze.
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, eliminacje do MŚ, Ameryka Południowa
Spotkanie: Argentyna - Urugwaj
Typ: Argentyna strzeli ponad 3,5 goli w meczu
Kurs: 5,20
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Argentyna to obecnie jedna z największych potęg piłki nożnej na świecie. Ich główną siłą jest ofensywa, strzelają oni mnóstwo goli, szczególnie u siebie. Mając w składzie takie gwiazdy jak Messi to wcale nie dziwi ilość zdobywanych goli przez tą reprezentację. Jak do tej pory na cztery rozegrane u siebie mecze Argentyna aż w dwóch z nich strzeliła po co najmniej cztery gole. Wygrali oni z Chile 4:1 i z Ekwadorem 4:0. Tym razem jest spora szansa na to, że też te cztery gole strzelą, bo Urugwaj póki co na wyjazdach grał fatalnie. Przegrali oni z Kolumbią aż 0:4 oraz zremisowali z będącym w ogromnym kryzysie i beznadziejnie grającym Paragwajem 1:1. Skoro Kolumbia strzeliła Urugwajowi aż cztery gole, to naszpikowana gwiazdami Argentyna tym bardziej może tego dokonać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom