>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ 18 - Europa [11-13 listopad 2016]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP

Kursy Sportingbet:

Po miesięcznej przerwie czas na ostatnią w tym roku batalię o MŚ w Rosji. Po trzech kolejkach kibice piłki narodowej z pewnością dochodzą do pewnych wniosków oraz mają już swoich faworytów do awansu. Jak to przekuje się w rzeczywistość? Na odpowiedź musimy jeszcze zaczekać rok jednak przyjrzyjmy się co oferuje nam 4. kolejka eliminacyjna.
Na wyrównane spotkanie zapowiada się mecz w Cardiff, gdzie Walia podejmie Serbię. Goście jak na razie przewodzą w grupie D, jednak Walijczycy na własnym terenie są trudnym przeciwnikiem. Ponadto Bale i spółka chcieliby zmazać ostatnią wpadkę z Gruzją. Innym ciekawym meczem na wyspach będzie pojedynek sąsiadów - Anglii i Szkocji. Gospodarze jak do tej pory obrali dobry kurs w stronę awansu. Siedem punktów to na tą chwilę dobry dorobek. Anglicy zazwyczaj bardzo dobrze radzili sobie w meczach eliminacyjnych w ostatnich latach. Gorzej sytuacja wygląda w drużynie Szkotów. Porażka 0-3 ze Słowacją czy remis u siebie z Litwą nie rokują najlepiej. Czy Szkoci zmobilizują się w meczu o prym na Wyspach?
Interesująco zapowiada się także mecz w grupie Polaków. Armenia na własnym podwórku ugości Czarnogórę, która o dziwo bardzo dobrze radzi sobie w grupie. Ostatnia wygrana w Danii z pewnością zaskoczyła wielu znawców piłki. Czy piłkarze z Bałkanów udowodnią swą dobrą postawę w Erywaniu?
Zachęcam do wyrażania opinii, analizowania i komentowania.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Az się prosi zeby skleić jakaś taśmę. Pytanie tylko ktory z &quot;faworytow&quot; wtopi? Jak myslicie, kto bedzie czarnym koniem? Sensacyjny remis mistrza europy z Lotwa a moze historyczne punkty Gibraltaru? Co myslicie?
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Armenia - Czarnogóra @ 2.05 sts
Czarnogóra na fali po wygranej z Danią 0-1 i łomocie Kazachów 5-0 oraz wyjazdowym remisie z Rumunami.Lider grupy.Armenia ostatni mecz u siebie to przegrana z Rumunią 0-5.Jedna strzelona bramka Polsce w 3 meczach grupy E.Dla mnie Czarnogóra to zdecydowany faworyt.
Albania - Izrael BTS @ 1.98 sts
Albania u siebie raczej bramkę strzeli.Przed własną publicznością będą chcieli się pokazać i spodziewam się ciekawego meczu w dobrym tępie. Izrael w ostatnich 3 meczach zawsze strzelał.Drużyny bardzo blisko w tabeli(po 6 pkt).BTS bardzo prawdopodobny
Chorwacja - Islandia 2 drużyna strzeli gola/ Tak @1.8 sts
Fakt,że Chorwaci dobrze bronią, jednak Islandia w ostatnich trzech meczach 6 bramek.Potrafią grać ofensywnie,walczyć przy stałych fragmentach oraz zagrać z kontry.Myślę,że Chorwatą bramkę wbiją
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
Nie wiem skąd Wy wyciągacie takie artykuły ale akurat Ci zawodnicy wymienieni w nim a jest ich aż trzech to za wiele nie znaczą o sile tej kadry.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Islandia zagra w najbardziej osłabionym składzie w ostatnich latach.


Przekręciłeś słowa, bo to Islandia zagra osłabiona.
Nie przekręciłem, tylko cytowałem analizę dotyczącą strzelenia bramki przez Islandię, więc napisałem, że nie wiem, czy kolega czytał, ale w Chorwacji zagra osłabiona reprezentacja, w domyśle Islandii, bo kolega stawia, że strzelą bramkę. Nie pisałem, że Chorwaci zagrają osłabieni, a w Chorwacji :cool: Dziwne by było, gdybym myślał, że Chorwacja osłabiona, jednocześnie negując typ na bramkę Islandczyków ;)
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Popieram typ na Czarnogórę.
A w kestii chorwacko-isladzkiej dodam ze to bedzie mecz bez udziału publicznosci (za flashscore).
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Czechy - Norwegia 2,00 Betsson ✅
W Czechach po nieudanych ME sporo zmian. Trener Vrba odszedł, a jego miejsce zajął Karel Jarolim. Do tego z kadrą pożegnali się Petr Cech, Tomas Rosicky, Plasil, Limbersky czy Lafata. Przez lata był to kręgosłup reprezentacji. Zmiany się odbiły na grze Czech, bo oprócz porażki z Niemcami to w eliminacjach remisowali z Irlandią Północną i Azerbejdżanem u siebie. O ile gra obronna wygląda nieźle, to napastnicy razili nieskutecznością
Z kolei Norwegia stoczyła się bardzo w europejskim futbolu. Pamiętamy przecież, jak przed laty była to groźna drużyna. Od kilku lat jednak wygląda to bardzo słabo. W tych eliminacjach przegrali z Niemcami i Azerbejdżanem, wygrali z San Marino 4-1. Trener Norwegów szuka ciągle sposobu na kadrę. W ostatnich miesiącach próbował wielu młodych zawodników ale trudno mu znaleźć złoty środek, by reprezentacja grała na miarę oczekiwań, dlatego rotacja w składzie jest duża.
Czesi w spotkaniach z Irlandią Płn i Azerbejdżanem byli ekipą przeważającą, brakowało tylko wykończenia akcji. Do niezłej grze w obronie trzeba dołożyć skuteczności, a nasi południowi sąsiedzi powinni poradzić sobie z Norwegami. Może zaskoczy Milan Skoda, który w ostatnim czasie strzela sporo bramek w lidze?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Popieram typ na Czarnogórę.
A w kestii chorwacko-isladzkiej dodam ze to bedzie mecz bez udziału publicznosci (za flashscore).
Tym bardziej idę w strone bramki Islandczyków;) Nasunął mi się też typ na over kartek w meczu Turcja-Kosovo. Ostatnie 3 mecze kwali to 7-5 w kartkach.W Turcji gorący teren,nie wiem jaka linia i sędzia,ale over 4,5 można by pograć...Co myślicie?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Tym bardziej idę w strone bramki Islandczyków;) Nasunął mi się też typ na over kartek w meczu Turcja-Kosovo. Ostatnie 3 mecze kwali to 7-5 w kartkach.W Turcji gorący teren,nie wiem jaka linia i sędzia,ale over 4,5 można by pograć...Co myślicie?
Jeśli będzie wyrównany mecz to jest duża szansa na sporo kartek. Ale czy Kosowo będzie w stanie się postawić Turkom? W ich meczach z Chorwacją i Ukrainą, gdzie wyraźnie przegrywali, było 1 i 2 kartki tylko. Turcja ostatnio nie wygrywa ale trzeba jednak mieć na uwadze, że i rywali mieli o wiele mocniejszych niż Kosowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
leszczu5 10

leszczu5

Użytkownik
Walia-Serbia 2 (X2)

Co by nie ukrywać Serbowie mają dość braku udziału w wielkich imprezach i widać że na te eliminacje mocno się spięli. Przewodzą w grupie, mają bilans 8-4 grając mecze z Austrią oraz Irlandią. To mówi samo za siebie. Walia ostatnio straciła punkty u siebie z Gruzją. Ramsey dopiero po kontuzji. Serbia ma lepszy ZESPÓŁ. Drużyna z Bałkanów napewno da z siebie 100% i nie obędzie się bez spięć. Mecz będzie na styku ale postawiłbym na zwycięstwo Serbów, ewentualnie X2. Warto na koniec wspomnieć że Walia mierzyła się z Serbią dwa razy i oba pojednki przegrała. Bialns bramkowy 9-1 dla Serbii.
 
1-nie-wszedl 8

1-nie-wszedl

Użytkownik
Nie trzeba być prorokiem, że pomimo trudnego terenu w Armenii to Czarnogóra wywiezie 3pkt po dość łatwym meczu
mi w tym meczu pachnie remisem
prawdopodobnie padnie poniżej 2,5 gola
mimo, że na papierze faworytem jest Czarnogóra, zwycięstwo Armenii wydaje się równie prawdopodobne jak wygrana gości
dla wyników under2,5 prawdopodobieństwo wyników IMO rozkłada się tak
0:0 20%
1:0 28%
0:1 32%
1:1 20%
kurs 2,15 na Czarnogórę jest kuszący, jak już stawiać to lepiej na zwycięstwo 1 golem po kursie 3,5
nie wykluczam jakiejś czerwonej kartki która może sporo namieszać, generalnie ciężki mecz do wytypowania, typowy mecz na zepsucie kuponu ????
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Ja natomiast nie kalkuluje i gram na faworytów.
Anglia @1.33✅
Ukraina @1.33
Słowacja @1.35✅
Podbijam Czechami
Czechy @2.00✅
AKO 4.78 sportingbet
Zacznę od ekipy Czech. Jeśli marzą o zajęciu drugiego miejsca w grupie, to muszą dziś wygrać. Ostatnie wyniki nie napawają optymizmem ale po drugiej stronie stanie ekipa Norwegii, która jest w strasznym kryzysie. Najpierw gładka porażka z Niemcami w Oslo 0-3, która zapewne była wkalkulowana w te eliminacje. Następnie Norwegia wybrała się po 3 punkty do Azerbejdżanu. Niestety porażka 1-0 i sprawa się skomplikowała. Na podbudowanie miał przyjść mecz z San Marino. Owszem Skandynawowie wygrali ten mecz 4-1, ale warto wspomnieć, że do 77 minuty na tablicy wyników widniał remis 1-1, więc kibice mogli czuć się sfrustrowani.
Anglicy mają dość łatwą grupę i u siebie powinni zdobyć komplet punktów. Najgroźniejszym rywalem wydaje się drużyna Słowacji, która Anglia ograła na ich terenie. Dziś zmierzą się w derbach Wielkiej Brytanii ze Szkotami, którzy raczej pogrzebali swoje szansę na drugie miejsce w grupie remisem u siebie z Litwą. W poprzedniej kolejce zostali łatwo ograni na Słowacji 3-0. Nie widzę innej możliwości jak wygrana Anglików.
Słowacja powinna zająć drugie miejsce w grupie. Po dwóch pierwszych porażkach z Anglią i Słowenią odnieśli pewną wygraną u siebie ze Szkocją 3-0. Dziś każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie dla mnie niespodzianką. Litwini od 15 meczów nie wygrali w delegacji (nie licząc meczu z San Marino), a grali m.in. z Estonią, Łotwą, Maltą.
Ukrainapo słabym euro znów zaczyna grać fajną piłkę. Grupa dość ciekawa. Chorwacja wydaje się faworytem, ale o walkę o drugie miejsce powinna się włączyć oprócz Ukrainy jeszcze Turcja i Islandia. Najważniejsze to zdobyć 12 pkt w meczach z Kosowem i Finlandią. Finowie zapewne zajmą przed ostatnie miejsce w grupie. No chyba, że ulegną w meczu rewanżowym z Kosowem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maer 216,2K

maer

Typer A-League
To może ja od siebie coś dodam:
Czechy @1.90
Albania @2.25
Walia @2.25
Bułgaria @2.05
AKO 19.71

Czechy:
Ktoś powie że wymienili trenera i trzon kadry i będzie miał w tym trochę racji jednakże ich rywali Norwegowie to w tym momencie można powiedzieć dno i kilometr mułu do tego grają na wyjeździe a czeska kadra gdzie jak gdzie ale to u siebie będzie chciała zbierać jak najwięcej punktów.
Albania:
Nie oszukujmy się że drużyna z tego małego państwa nie jest wielkim zespołem i do Włochów a szczególnie Hiszpanów to im bardzo daleko ale grając u siebie z bardzo średnim Izraelem powinni wygrać bo przecież to Albania była na ostatnim Euro.
Walia:
Niby Serbowie to liderzy tej grupy tylko ta grupa za mocna to nie jest i są wyrównane drużyny a Serbowie na wyjeździe wygrali z Mołdawią i niestety dla nich Walia to już inny poziom który ma do tego Bale w składzie który zawsze chce gryźć trawę i wygrywać.
Bułgaria:
Bułgarzy są obecnie w głębokim kryzysie i do tego trafili koszmarną grupę z Holandią, Szwecją oraz Francją i czeka ich walka moim zdaniem o 4 miejsce właśnie z Białorusią którą u siebie powinni pokonać bo gorzej już być nie może.
 
P 31

papa-lazarou

Użytkownik
San Marino - Niemcy BTS - NIE @ 1.33 // Sportingbet
Gratulacje za złapanie takiego kursu, ale chyba trafiłeś go wczoraj, bo widzę na oddsportal 1.33 jako kurs otwarcia z wczoraj, a 10 min później już tylko 1.10, chyba że znowu wzrosło na chwilę dzisiaj? W każdym razie, to nazywa się promocja(?). Ostatnio San Marino strzeliło gola potędze piłkarskiej w &#39;93 - gol w 9 sekundzie przeciwko Anglii (jeśli uznać ją za potęgę).
https://www.youtube.com/watch?v=SGdQvqbIexk
 
M 24

matt36365

Użytkownik
Bułgaria - Białoruś X2 1,80 lub 0;+0,5 Białoruś 2.10

Wyniki Bułgarów to dramat, ostatnie 5 meczów:
Szwecja 0-3
Francja 1-4
Luksemburg 4-3 bardzo wymęczone
Dania 0-4
Japonia 2-7
Defensywa gospodarzy bardzo dziurawa, za to Białoruś w ostatnich 11 meczach jedynie 2 porażki. Co może martwić to, że Białoruś po remisie 0-0 z Francją, przegrała 1-4 z Holandią na wyjeździe i ostatnio tylko remis u siebie z Luksemburgiem, ale w przeciwieństwie do Bułgarii to Białoruś cały mecz atakowała. Idę tutaj zdecydowanie w stronę Białorusinów ze względu na to, że prezentują się ostatnio lepiej od Bułgarów, którzy są w fatalnej formie.

Popieram też typ na Słowaków, jednakże 1,33 to trochę mało, dlatego rozważyłbym tutaj Słowacja wygra do 0, lub Słowacja -1,-1,5 1,92. Litwini nie mają za wiele argumentów w ataku, wymęczone 2-0 z Maltą po golu w 75&#39; i karnym w 80&#39;. Ze Szkocją 1-1, tylko dlatego, że Szkoci byli nieskuteczni a stworzyli sobie naprawdę wiele okazji do strzelenia gola, Litwa z jedną sytuacją 100% którą wykorzystali. Słowacja ostatnio efektowne 3-0 ze Szkocją, wcześniej porażka 0-1 ze Słowenią po wyrównanym meczu i porażka 0-1 z Anglią. Litwa na wyjazdach przyjeżdża grać na remis i czasem się go uda wywieźć, ale w większości przegrywają. W ostatnich 10 meczach wyjazdowych 3 strzelone gole.

Reszta piątkowych spotkań ciężka do typowania, zwłaszcza, że kursy małe.
 
1golxx 105

1golxx

Użytkownik
W jakich spotkaniach widzicie kartki? Ja zastanawiam się czy nie będzie ich w meczu naszych rodaków. Wiadomo, że na boisku chłopaki będą musieli zostawić dużo nerwów sił i ambicji aby w Rumuni wyrwać 3 pkt. Uważam że nie obejdzie się właśnie w tym spotkaniu bez nwrowek, małych zamieszan czy chamskie faulow z obu stron. Rumunia także ma ambicje i chęć wyjścia z grupy, nie można jej przekreslac, potrafią grać strzelać. Na bet365 nie ma jeszcze wystawionych zakładów na kartki, ale możemy razem wspólnymi siłami podyskutować na temat tego zakładu. ?
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
niemcy - san marino - over 0,5 gola przed 10 minuta - 2,37

o ile niemcom sie bedzie chcialo, to powinni szybko wcisnac i potem juz zabawa i ciagla klepka w polu karnym, kurs zacheca do gry
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom