>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje Ligi Mistrzów: Steaua Bukareszt - Legia Warszawa (21.08.2013)

Status
Zamknięty.
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Co znowu ma przesądzić o dobrym wyniku dla Legii?Własne boisko, doping?Czy coś jeszcze?
Zagranie chociaż tak jak w Bukareszcie z 20 - 25 minut dobrej odważnej piłki jak to miało miejsce zaraz po przerwie i oczywiście znowu trzeba to udokumentować bramką. Przecież mimo, iż Legia przegrywała to ostro ruszyła do odrabiania strat i przez 25 minut Rumunów nie było na boisku, już nie mówiąc o tym, że trochę się przeliczyli z pierwszą połówką i kondycja siadła. Jednak pod koniec znowu odżyli i było widać tego efekty.
W sumie to do awansu, trzeba będzie zagrać porządnie więcej niż 25 minut. Trzeba jednak przyznać, że wczoraj Legia zagrała najlepszy mecz w tych eliminacjach i ofensywną grę Steauy przynajmniej w drugiej połowie karciła świetnymi kontrami.
Szanse na awans do LM są naprawdę stosunkowo duże.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Tak jak myślałem, Steaua to drużyna pokroju Dolcan Ząbki, ale zaraz eksperci od ligi rumuńskiej, którzy nawet jednego meczu tejże ligi nie oglądali mnie zjadą... hahah
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Tak jak myślałem, Steaua to drużyna pokroju Dolcan Ząbki, ale zaraz eksperci od ligi rumuńskiej, którzy nawet jednego meczu tejże ligi nie oglądali mnie zjadą... hahah
Nawet na forum kibicowskim Legii dyskusja potrafi się toczy na jakimś obiektywnym ogarniętym poziomie, oceniając obiektywnie sprawę awansu czy też samego meczu w rumunii, różnicy drużyn, nawet po tym spotkaniu, tutaj zawsze się jakiś muppet pojawi.

edit///
Nie chce mi sie już zaśmiecać więc tutaj wkleje cytat z innego działu:
Jestem człowiekiem starszej daty wychowany na wsi, nie mam ufności do wszelkich kont bankowych w internecie, za dużo się wysłuchałem o tym po prostu. Dlatego od zawsze korzystam ze zwykłych przelewów bankowych.
to chyba czas na wizytę u psychiatryka ????
Jeszcze raz idź wejdź sobie dziecko na forum kibiców Legii i poczytaj co piszą na temat wczorajszego meczu, ich chyba trudno posądzić o stronnicze stanowisko.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Nie zasłaniajmy wyniku przebiegiem, bo braku skuteczności jednak przewidzieć się nie da.Można trafić 10 poprzeczek, chybić 4 karne a potem napisać że są słabi.Na tle Legii słabi na pewno nie są, a o awansie zapewne przesądzi po raz kolejny skuteczność.Z przygotowaniem jednak trochę się zgodzę bo ta ich taktyka była nieco banalna.Szanse teraz są jak dla mnie 50/50 przed meczem, pytanie też takie jaką Legia taktykę obierze na to spotkanie, bo granie na 0-0 to tu nie jest zbytnio rozważne, a gol strzelony przez gości wprowadzi tylko nerwowość w szeregi Legii.Co znowu ma przesądzić o dobrym wyniku dla Legii?Własne boisko, doping?Czy coś jeszcze?
Hahahahahahahahahahashahahhahahajhsajkhfjkahfkjhskjadhf
Steaua miała 10 poprzeczek ??? Miała 3-4 dobre sytuacja, Legia swoje też zdążyła stworzyć, centymetr mniej i było by 1-2 dla Legii. Wskaż mi fragment meczu w którym Steaua pokazała coś na prawdę wartego odnotowania. Legia I połowie nie istniała, Steaua grała u siebie przy 50 tyś stadionie - scenariusz oczywisty musieli siąść na Legii, każdy zespół by tak zrobił, z Molde przecież było to samo z tą różnicą że Molde grało lepiej niż Steaua. W II połowie Legia zaczęła grać swoje i tylko ona została na boisku tamci schowali się do szatni ???? Legia zagra swoje to tamtych amatorów nie ma, to najsłabszy przeciwnik Legii w tych eliminacjach.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Tak jak myślałem, Steaua to drużyna pokroju Dolcan Ząbki
to najsłabszy przeciwnik Legii w tych eliminacjach.
Mobilny wybacz, ale to co piszesz to jakieś herezje... Za wynik pierwszej połowy Legia może dziękować jedynie opatrzności i Kuciakowi, że nie było z 0:3 w plecy, co jest powoli tradycją Wojskowych w tych eliminacjach. W drugiej owszem, gra się wyrównała, Legia zaczęła dochodzić do głosu co jest zasługą dwóch rzeczy: - Steaua jakby siadła kondycyjnie, miała wynik więc podświadomie się cofnęli, - Legia zagrała najlepszą drugą połowę w tych eliminacjach, zdominowali środek boiska i to dało efekt.
Jednak pisząc, że Rumuni to najsłabszy przeciwnik w tych eliminacjach pojechałeś ostro po bandzie i to bez trzymanki.
centymetr mniej i było by 1-2 dla Legii
Kilka centymetrów mniej i gro z licznych strzałów z dystansu Rumunów, które minimalnie mijały słupek zatrzepotałoby w bramce Kuciaka, który nawet nie zdążyłby beknąć, więc tak można gdybać sobie do rana.
Generalnie uważam wynik 1:1 za bardzo dobry bo podobnie jak wielu na tym forum spodziewałem się wyraźnej wygranej Steauy. Legia ma jednak sporo szczęścia w tych eliminacjach, grają słabo, mają przebłyski i chwalić Pana, że potrafią te kilku, kilkunastominutowe okresy lepszej gry zamieniać na bramki. Jeśli to ma dać awans do LM to jestem absolutnie za. Dość już pięknych porażek w stylu Wisły z Panathinaikosem czy APOELem, pora na brzydkie zwycięstwa. Osobiście dalej uważam Steaue za faworyta do awansu bo gdyby to był zespół pokroju Dolcanu Ząbki jak napisałeś to nie doszedłyby w zeszłym sezonie do 1/8 finału LE, eliminując m.in. Ajax i tocząc wyrównany bój z Chelsea, która wygrała całe rozgrywki.
Szansa na awans jest, 17 lat na to czekamy. Jeśli ten awans ma zrodzić wynik 0:0 w rewanżu okraszony 90 minutową obroną Częstochowy to jestem absolutnie na tak. Pora odczarować tą mityczną fazę grupową Ligi Mistrzów. Tylko nie pisz na litość boską, że Steaua to ogórki i Legia powinna ich pyknąć bez problemu bo aż ręce opadają jak się czyta takie dyrdymały.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
alvaros wiesz może rzeczywiście lekko przesadziłem, lecz po tym co się naczytałem ostatnio o mocarnej Steauy to się nie mogłem powstrzymać od tych komentarzy bo wczoraj nic nadzwyczajnego nie zobaczyłem. Poza tym nie zapominajmy że LE to jednak nie LM, często drużyny z wyższej półki nie traktują tych rozgrywek na poważnie, Lech też zjadał Juventus i City, ale nikt nie mówił o nich wtedy o jakiś mocarzach itd
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
nie zapominajmy że LE to jednak nie LM, często drużyny z wyższej półki nie traktują tych rozgrywek na poważnie
To się zdarza zwykle na poziomie eliminacji oraz w grupie. W fazach play-off nie ma już odpuszczania bo tam jednak te premie za awanse są nieco większe, no i to tylko dwumecz, więc aż tak nie koliduje z ligowymi bojami europejskich gigantów, dlatego można zagrać na poważniej co pokazała Chelsea wygrywając LE, a ze Steauą nie mieli przecież łatwo (0:1 w Bukareszcie, 3:1 na Stamford)
po tym co się naczytałem ostatnio o mocarnej Steauy to się nie mogłem powstrzymać od tych komentarzy bo wczoraj nic nadzwyczajnego nie zobaczyłem
Z tym się zgodzę. Taki sam owczy pęd grania przeciw polskim zespołom był przy okazji meczów Legii z Molde, o meczach Śląska z Brugge już nawet nie wspominam. Generalnie jako Polacy nie wierzymy za bardzo w siłę naszych rodzimych ekip, dlatego gloryfikujemy ich przeciwników uważając naszych za ogórków po których zagraniczne zespoły przejadą się jak po burej s... ???? No i w większości przypadków tak się zwykle działo, w ostatnich latach ten trend nieco się zmienił i nasi ligowcy potrafią czasem coś pograć. Choć brak im regularności (vide poprzedni sezon). Jednak generalnie idzie to do przodu także trzeba się cieszyć i trzymać kciuki żeby Legia awansowała za tydzień bo to będzie wielki impuls dla naszej ligi i szansa żeby ostro poszła do przodu. Z rankingu czołowych 20-25 lig w Europie my na naszego przedstawiciela w LM czekamy najdłużej. Udawało się Norwegom, Austriakom, Chorwatom, Białorusinom, Cypryjczykom, a nawet Słowakom i Węgrom, na wyciągnięcie ręki LM ma już nawet Kazachstan... więc nam też musi się w końcu udać. Wierzę głęboko, że już za tydzień będziemy się zastanawiać kto to do Wawy przyjedzie we wrześniu, Real, Barca czy może Manchester? ????
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
No zgadzam się w 100 % ostatnie lata sprawiły że polscy kibice za każdym razem skazują polskie zespoły na pożarcie, jednak zapominają że te też potrafiły pograć kilka fajnych meczów. Legia ma według mnie duże szanse na awans, to da duży zastrzyk finansowy, sporo punktów do rankingu klubowego i krajowego. Polska ma szansę nawet na 15 miejsce, przy dobrych wynikach Legii i Śląska, licząc na potknięcie drużyn z ligi czeskiej. 15 miejsce da nam 2 drużyny w lidze mistrzów i 3 w LE :)
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Dobra tam, takie uwagi to między sobą na PW jak chcecie się pokłócić... ;-)
Rumuni to dużo lepszy zespół i swojego zdania po pierwszym meczu nie zmieniam, choć przestój Steuy po zdobyciu pierwszej bramki naprawdę zdziwił, bo po wyjściu na prowadzenie pomyślałem sobie dokładnie to samo, co chwilę potem powiedział Żewłakow - na 1-0 Rumuni nie poprzestaną i zaczną atakować jeszcze zacieklej. A tutaj... niespodzianka!
Oglądając ten mecz miałem następujące refleksje:
- Legia miała potężne szczęście, że wpadła tylko jedna bramka.
- Wydaje mi się, że Rumuni ten mecz po prostu źle rozegrali - zmęczyli się i mieli przestój.
- Nie ma co ukrywać, że początek drugiej połowy to była najlepsza gra Legii od lat w europejskich pucharach.
I teraz będzie rewanż. W polskiej lidze wyraźnie widać, że Legii lepiej idzie gra w Warszawie, niż na wyjeździe, ale w europejskich pucharach jakoś tego nie widać (0-0 z Molde po kiepskiej grze, tylko 1-0 z New Saints...).
Sądzę, że Rumuni mają duży potencjał z przodu i będą dochodzić do sytuacji bramkowych i trudno mi uwierzyć, by nic im nie wpadło, ale zobaczymy.
Moim zdaniem 60-40 dla Steuy na awans.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Mobilny nadal wypisuje swoje głupoty, znowu tylko skrót chyba widział.
W pierwszej połowie Legii nie było na murawie, w drugiej również Steaua miała więcej okazji.
Wynik dobry dla Legii, ale z taką grą Steaua ma duże szanse na wygranie w Warszawie.
Gospodarzom zabraknie w pewnym momencie sił, dużo zależało
i będzie zależeć o dyspozycji dnia i pracy w środku pola.

Jak widzę takie posty, to czasem niech chce mi się pisac, każdy nagle na Polskiej piłce się zna ????
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Mobilny nadal wypisuje swoje głupoty, znowu tylko skrót chyba widział.
W pierwszej połowie Legii nie było na murawie, w drugiej również Steaua miała więcej okazji.
Wynik dobry dla Legii, ale z taką grą Steaua ma duże szanse na wygranie w Warszawie.
Gospodarzom zabraknie w pewnym momencie sił, dużo zależało
i będzie zależeć o dyspozycji dnia i pracy w środku pola.
Jak widzę takie posty, to czasem niech chce mi się pisac, każdy nagle na Polskiej piłce się zna ????
Myślę , że obaj macie trochę racji Steua była rzeczywiście zespołem lepszym i powinna wygrać. Jednak Legia drugą połowę zagrała przyzwoicie. Nie jestem zwolennikiem trenera Urbana jednak w tych eliminacjach potrafi ustawić drużynę Legia nastawiona n adestrukce stworzyła sobie niepowtarzalną szanse na grę w Lidze Mistrzów i mimo, że nadal uważam Steuę za drużynę lepsza szansa na awans uważam 50/50. Ja osobiście kibicuję każdej polskiej druzynie i licze że 17 lat czekania na Lige Mistrzów we wtorek dobiegnie końca.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Legia Warszawa-Steaua Bukareszt Typ 2 3,10 eFortuna
Awans:Steaua Bukareszt 1,98 eFortuna
Co tu dużo pisać, po tym co widziałem w Bukareszcie i po meczu z Molde to Legia nie powinna awansować, wiadomo piłka to dziwny sport czasami drużyna zerowa broniąc się pół meczu może wywalczyć korzystny rezultat, wiadomo że łatwiej jest się bronić niż atakować, ale po moich skromnych obserwacjach Steaua to zdecydowanie lepsza drużyna, lepiej zorganizowania i z pewnością z hukiem ruszy do ataku od 1 minuty, i myślę że pierwsza strzeli bramkę,ciekaw jestem wtedy odpowiedzi drużyny warszawskiej,duże zagrożenie powinni sprawiać skrzydłowi i miejmy nadzieje że Piovacari będzie miał lepiej nastawiony celownik niż ostatnio,gdy Legia będzie grała tak jak z Molde na 0-0 to NAPEWNO nie awansuje,w wywiadzie Łukasz Szukała powiedział że jest pewien że jego zespól strzeli bramkę w Warszawie i ciekaw jest wtedy odpowiedzi druzyny gospodarzy,reasumując ja widzę tu zwycięstwo drużyny z Bukaresztu bo jest w stanie spokojnie wygrać ze słabą jak dla mnie w tym sezonie ale mającą Kuciaka w bramce Legią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom