>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje Ligi Mistrzów: Steaua Bukareszt - Legia Warszawa (21.08.2013)

Status
Zamknięty.
M 3

moobes

Użytkownik
A co sądzicie o overze żółtych kartek 4,5?? Całkiem fajny kurs ok. 1.60.. A przeglądając ostatnie mecze Legionistów i drużyny z Bukaresztu to tak żółtek było całkiem sporo ???? Nawet któraś z drużyna sama może pokryć ten over ???? Co o tym myślicie? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 3

moobes

Użytkownik
Dodatkowo motywacja i gryzienie trawy z jednej i z drugiej strony przychyla mnie do tego typu ???? Piłkarze wiedzą o co grają i ten dwumecz nazwany &quot;spotkaniami 18-lecia&quot; ????
 
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Nosz kurde też mi się wydaję,że to Statua ma wyższe notowania i jest lepszym zespołem.
Oglądałem wszystkie mecze Legi w Pucharach i skróty z Ekstraklasy,to &quot;Wojskowi&quot; w Pucharowych meczach boją się zaangażować większą liczby graczy w atak,więc coś też musi siedzieć w głowach,albo jak,to Urban mówi mają za duży repspket do rywala... W ogóle wypowiedzi trenera warszawiaków są nie na miejscu,powinien on bardziej motywować piłkarzy.
Legia w składzie ma jednego pewniaka,jest nim bramkarz Kuciak. W obronie boję się o Wawrzyniaka i Juniora,który wielokrotnie popełnia błędy jak przystało na nazwisko. Dobrze,że po kontuzji jest już Rzeźniczak ,bo typowany na głębokiego rezerwowego stał się solidnym punktem. Strata Bereszyńskiego wcale nie musi być nad,to odczuwalna,gdyż ten piłkarz pokazał,że poprzednie pół roku jak narazie był jednorazowym wystrzałem i myślę,że Broź jest pewniejszy.
W środku pomocy,jeśli będzie zdolny do gry zagra &quot;Jodła&quot; ,który znalazł chyba swoje miejsce na boisku,towarzyszyć mogą mu Furman lub Vrdoliak. Ja wolałbym Polaka,który potrafi rozegrać dobrze akcję,zabezpieczyć środek i jest waleczny. Na skrzydle Kuchar,oby,to był ten Michał sprzed kontuzji. Kosa na lewym skrzydle. Zapewnia on,że jest już po problemach psychologicznych i teraz cieszy się grą. Za napastnikiem Rado,który ma świetny drybling i strzał,no i na napadzie Dwalishwili ,który jest drewnianym zawodnikiem,ale jak dostanie dobrą piłę,to ma duże szanse trafić.
Ja nie mam serca obstawiać przeciwko swoim ,zawsze wierzę w swoje drużyny(w repre kopaną też). Chciałem obstawić hendi na Legię +2,ale kurs 1,35 jest zdecydowanie za mały. Więc odpuszczam ten mecz od obstawiana pzdr
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ja po zapoznaniu się z tym rumuńskim wytworem piłki nożnej stwierdzam, że nie taki diabeł straszny jak go malują. W pierwszym spotkaniu Steaua miała sporo szczęścia bo moim zdaniem Gruzini narzucili swój styl gry i mieli więcej okazji. Jednak z drugiej strony widac, że do pewnego poziomu Rumuni to dobrze zorganizowana drużyna. Świetnie wykonują stałe fragmenty gry oraz mają bardzo dobrze rozplanowane ataki ze skrzydeł - gdzie najczęściej piłka od pomocnika zostaje wycofywana w okolice 12-14 metra. Zwróccie uwagę na rzuty wolne bo chłopaki z Bukaresztu dokręcają je bardzo dobrze. - Może bramka głową zdobyta przez Steuae? Wracając do pierwszego meczu w Tibilisi. - Kupa szczęścia. Gospodarze nie wykorzystują rzutu karnego (strzał tragiczny), potem szybka zmiana sytuacji i znakomity strzał z dystansu i pompka w Dinamo się zepsuła. Myślę, że Steaua ma podobny do Legii styl. Największym problemem będzie utrzymanie kontroli w środku pola i twarda obrona, ponieważ przewaga jednego zawodnika w pewnym fragmencie boiska robi zajebistą różnicę na skrzydle a potem już karuzela kręci się sama. - Z tym Legia może miec problemy, zobaczymy kogo do pierwszej 11 anonsuje Urban. Ogólnie podobają mi się takie bety jak: Steaua strzeli bramkę głową (jeżeli taki by był, ale podoba mi się coś takiego), over rzutów rożnych, Legia strzeli bramkę po 1.75! Moim zdaniem to lekka przesada bo i u siebie i na wyjeździe Dinamo Tibilisi miało kilka dobrych sytuacji do strzelenia gola. Tylko czy do majt Legionistów nie dostanie się półpłynna substancja - oto jest pytanie. 50 koła wariatów na Stadionie Narodowym w Bukareszcie z pewnością zrobi robotę - z pewnością lepszą niż Żyleta na Łazienkowskiej 3.
Napisalem wielkiego posta ale mi sie ch*** skasowal :/
Tak wiec raz jeszcze. Warto pamietac, ze pierwszy mecz Dinama ze Steaua byl rozgrywany w Tibilisi. Gospodarze zagrali ofensywnie bo wiedzieli, ze jesli nei wygraja tego meczu najprawdopodobniej odpadna z LM. Dlatego mecz ten byl taki a nie inny i gospodarze mieli swoje sytuacje do strzelenia gola. Odpowiedz sobie na pytanie czy gdyby Dinamo gralo pierwszy mecz na wyjezdzie to tez by sie tak otworzylo i gralo na wymiane ciosow? Raczej nie.
Drugi mecz by rozgrywany w Rumunii i wynik pierwszego byl juz dobrze znany. Gruzini musieli wygrac by jeszcze o czyms marzyc. Steaua byla juz raczej pewna awansu. Dlatego, Gruzini zagrali ofensywnie od samego poczatku i dostali brame juz w 6 minucie.
Teraz moje spostrzezenie. Steaua gra systemem 1-4-2-3-1. Czasami tez 1-4-3-2-1 jednak zdecydowanie czesciej gra tym pierwszym. Gdy popatrzymy na ich mecze to wlasciwie zobaczymy, ze Rumuni mocno zageszczaja srodek pola i nie maja klasycznych bocznych pomocnikow. Ich role przejmuja boczni obroncy ktorzy graja bardzo wysoko i ofensywnie. Popatrzcie na pierwsza bramke Steauy w meczu u siebie. Kto strzelil gola? Lewy obronca, i to z jakiej akcji! Zachowal sie jak swiatowej klasy napastnik. Wyobrazcie sobie Wawrzyniaka w takiej akcji ;P. Tak czy inaczej boczni obroncy bardzo czesto wlaczaja sie w akcje ofensywne swojego zespolu co sprawia, ze odkrywaja sie z tyl. Gdy popatrzymy na pierwszy mecz w Tibilisi to zobaczymy, ze przy kontrach Gruzinow defensywa Rumunow skladala sie najczesciej ze srodkowych obroncow. Boczni dopiero wracali z wojazy pod bramka przeciwnika i w ich miejsce nie bylo nikogo kto moglby ich zastapic. Defensywni pomocnicy Rumunscy ktorzy przypuszczalnie powinni asekurowac bocznych obroncow tez sa defensywni w wiekszoci tylko z nazwy i graja mocno do przodu. Mysle, ze mecz z Legia bedzie wygladal dokladnie tak samo. Dwalishvili/Saganowski bedzie dobrze kryty przez dwoch srodkowych obroncow (bo raczej dwoma napastnikami Urban nie wyjdzie na ten mecz) ale boczni pomocnicy beda mieli wiecej miejsca. Mysle, ze przy kontrach ciezko bedzie im podac do Dwalishvilego/Saganowskiego ktorzy beda szczelnie pokryci i predzej beda starali sie wykonczyc akcje strzalem niz podaniem. Mysle, ze sztab szkoleniowy Legii tez zauwazyl, ze Steau gra slabo na bokach obrony i zapewne uswiadomi swoich bocznych pomocnikow by starali sie wlasnie tam wbiegac. Tutaj na potwierdzenie mam zrzut z powtorki bramki dla Steaua w pierwszym meczu i wystarczy spojrzec gdzie sa boczni obroncy w tej akcji ktora rozgrywana jest w srodku boiska:

Dlatego, ja zagram jeszcze dwa zaklady, na bramke prawego pomocnika i na bramke lewego pomocnika. Nie wiem kto wyjdzie w pierwszym skladzie, Kosecki, Kucharczyk czy ktos inny ale mysle, ze ci beda mieli najlepsza szanse na strzelenie gola. Na Jakube Kosecka kurs wynosi 4,8 w BetVictor ✅ a na Kucharczyka 4,2. Kursy raczej marne ale mysle, ze jesli ktos strzeli gola w tym meczu to najwieksze szanse maja boczni pomocnicy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
raiders 164

raiders

Użytkownik
Krótko .... Legia dzisiaj daje d**y albo kopie d**e .
jak legioniści zagrają konsekwentnie to co we wszystkich meczach ELM i ost. meczu z Ruchem to do przerwy 3-0 dla gospodarzy to łagodny wymiar kary .
Jak starczy Legi odwagi i sił aby powalczyć od pierwszej minuty to 2-1 w którąś stronę .
Sumują Over 2,5 jak w mordę leży mi w tym meczu ,Legia ma fatalną obronę ,ale atak coś tam umie ustrzelić BTS powinien być formalnością .Typ &quot;chodzi &#39; za mną od samego losowania ,a ost. tydzien to już całkiem .Raz się żyje ????
Steaua-Legia over2,[email protected]
bet365​
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Nie wiem jak wy ale ja nie mam żadnych złudzeń co do tego meczu dla mnie jedynym faworytem do zwycięstwa jest drużyna Steauy po pierwsze dlatego że grają u siebie po drugie że mają silniejszy i pokładany skład, Legia niby też ma mocny zespół ale tylko na nasza ligę niestety Rumuni to dla nich za wysokie progi:-( widziałem ich mecze w eliminacjach i powiem jedno grają naprawdę ładny ofensywny futbol.Naprawdę chciałbym się mylić co do tego i zobaczyć dzisiaj pięknie grający i wygrywający zespół &quot;Wojskowych&quot; ale niestety nic nie zapowiada takiego scenariusza, jedyny dobry wynik jaki mogą osiągnąć w dwumeczu to remis w dodatku grając na swoim stadionie. Dodatkowo tradycyjnie w tym spotkaniu stawiam za mniejszą stawkę na strzelca bramki którym według mnie dzisiaj będzie Miroslav Radović który ma szczęście strzelać bramki drużynom Rumuńskim strzelił ich 3 w dwumeczu z Rapidem 2 lata temu więc czemu miałby i dzisiaj nie strzelić tym bardziej że zobaczymy go zapewne od początku spotkania więc szans na strzelenie będzie trochę miał, kurs również zachęcający więc można za grosze pograć



Mój typ
Steaua Bukareszt WIN
kurs: 1,6


Miroslav Radović strzeli bramkę - TAK
kurs:5.75


Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie uważacie że dzisiaj jednak Urban wystawi Sagana? Dwalishwili to typowy zawodnik na dobre dogranie i wykorzystanie sytuacji, a ileż takich sytuacji może mieć Legia?
Sagan z kolei napastnik który lubi pełnić rolę dogrywającego, więc taki zawodnik z takim rywalem jednak może być bardziej przydatny.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Nie uważacie że dzisiaj jednak Urban wystawi Sagana? Dwalishwili to typowy zawodnik na dobre dogranie i wykorzystanie sytuacji, a ileż takich sytuacji może mieć Legia? Sagan z kolei napastnik który lubi pełnić rolę dogrywającego, więc taki zawodnik z takim rywalem jednak może być bardziej przydatny.
Ja sie zawsze zastanawiam jak Saganowski wyglada fizyczni ei kondycyjnie w wieku 35 lat i czy ma szanse grac na takim poziomie jak LM. Mysle, ze Urban da szanse i Dwalishvilemu i Saganowskiemu ale Sagan wejdzie dopiero pod koniec meczu na podmeczonych juz rywali. Ogolnie sie zgadzam, ze Saganowski to bardziej kreatywny grajek ale Dwalishvili to mocny fizycznie zawodnik ktory moze bedzie lepiej przepychal sie w polu karnym rywali. Sam nie wie, ale co do napastnikow to w Legii wielkiego pola manewru to raczej nie ma.
 
seba75 32

seba75

Użytkownik
Jak dla mnie Dwalishvili w poprzednim sezonie wyglądał dużo lepiej.Sagan wiekowy już jest i na LM może być za mało.Leśnodorski ponoć ma kupić napastnika ale jak awansują do fazy grupowej a o awans jak wiadomo będzie bardzo trudno.
 
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Pewnie lekkie zaskoczenie :
Kuciak - Rzeźniczak , Jodłowiec , Dossa ,Wawrzyniak - Kucharczyk , Furman , Vrdoljak , Kosecki , Radovic - Sagan
Szkoda , że Ojamaa na ławce.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
20:45 Steaua Bukareszt - Legia Warszawa
Steaua: Tatarusanu - Georgievski, Szukała, Gardos, Latovlevici - Bourceanu, Pintilii - Popa, Stanciu, Tanase - Piovaccari
Legia: Kuciak - Rzeźniczak, Jodłowiec, Junior, Wawrzyniak - Furman, Vrdoljak - Kucharczyk, Radović, Kosecki - Saganowski
Liga Polska PL
a jednak Sagan
 
seba75 32

seba75

Użytkownik
Już po meczu a jaki wynik każdy wie ???? Ja na szczęście nie zagrałem nic w tym meczu bo pewnie bym wtopił.To jest po prostu nie prawdopodobne,że grając w stylu jaki prezentuje obecnie Legia można osiągać takie wyniki.Po tym wyniku Legia naprawdę ma szansę awansować a jak się okazuje nie taki diabeł straszny jak go malują.Steaua miała w tym meczu sporo okazji które się powinny zakończyć bramką ale Legia miała kupę szczęścia (tak samo jak z molde). Tak jak się spodziewano,że Rumuni ruszą od początku na Legie i tak też było i do przerwy nie wyglądało to za dobrze ale na początku drugiej połowy wyglądali jakby pierwsza połówka kosztowała ich naprawdę dużo sił.Legia zaczęła dochodzić do dobrych sytuacji i miała więcej miejsca i mimo,że gra była jeszcze daleka od ideału to jest to jednak jakieś światełko w tunelu.Wynik jest korzystny i teraz wszystko zależy od Legionistów.Może w końcu zobaczymy naszą drużynę w fazie grupowej LM ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Już po meczu a jaki wynik każdy wie ???? Ja na szczęście nie zagrałem nic w tym meczu bo pewnie bym wtopił.To jest po prostu nie prawdopodobne,że grając w stylu jaki prezentuje obecnie Legia można osiągać takie wyniki.Po tym wyniku Legia naprawdę ma szansę awansować a jak się okazuje nie taki diabeł straszny jak go malują.Steaua miała w tym meczu sporo okazji które się powinny zakończyć bramką ale Legia miała kupę szczęścia (tak samo jak z molde). Tak jak się spodziewano,że Rumuni ruszą od początku na Legie i tak też było i do przerwy nie wyglądało to za dobrze ale na początku drugiej połowy wyglądali jakby pierwsza połówka kosztowała ich naprawdę dużo sił.Legia zaczęła dochodzić do dobrych sytuacji i miała więcej miejsca i mimo,że gra była jeszcze daleka od ideału to jest to jednak jakieś światełko w tunelu.Wynik jest korzystny i teraz wszystko zależy od Legionistów.Może w końcu zobaczymy naszą drużynę w fazie grupowej LM ????
Nie ma sie co podniecac. Mecz w Warszawie nie bedzie wcale formalnoscia. Moim zdaniem nadal warto stawiac na Rumunow a na dodatek w meczu w Warszawie kursy na Rumunow po dzisiejszym wyniku zapewne pojda w gore bo graja na wyjezdzie. Moim zdaniem bedzie okolo 3 na Rumunow ale na poczatku bo potem kursy moga sie pozmieniac. Po dzisiejszym meczu nadal uwazam, ze to Steaua jest lepszym zespolem ale brawa dla Legii za strzelenie gola no i za te interwencje Kuciaka ????
 
seba75 32

seba75

Użytkownik
Nie ma sie co podniecac. Mecz w Warszawie nie bedzie wcale formalnoscia. Moim zdaniem nadal warto stawiac na Rumunow a na dodatek w meczu w Warszawie kursy na Rumunow po dzisiejszym wyniku zapewne pojda w gore bo graja na wyjezdzie. Moim zdaniem bedzie okolo 3 na Rumunow ale na poczatku bo potem kursy moga sie pozmieniac. Po dzisiejszym meczu nadal uwazam, ze to Steaua jest lepszym zespolem ale brawa dla Legii za strzelenie gola no i za te interwencje Kuciaka
Moje podniecenie chyba stąd,że widzę szansę dla Legii i bardzo chcę aby awansowali w końcu do LM po tylu latach! Nie twierdzę,że to będzie formalność ale zauważ,że to był trzeci mecz z rzędu w pucharach Legii gdzie mieli mnóstwo szczęścia i po prostu ich bramka jest czasami jak zaczarowana.Niby Steaua ciśnie i mnóstwo sytuacji ale nic więcej nie wpadło niż ta jedna bramka i rezultat korzystny.Nie ukrywajmy,że Legia gra marnie ale wyniki są i w meczu na łazienkowskiej nie będzie się liczył styl którego legioniści i tak nie mają ale wynik.Choć przed meczem myślałem,że sobie Steaua spokojnie poradzi to się przeliczyłem troszeczkę(z czego się cieszę oczywiście). Teraz powinni nasi na głowie stanąć żeby awansować dalej a zwłaszcza,że rewanż gramy u siebie.Nie postawię na pewno na rumunów w tym meczu bo po prostu nie zagram przeciwko naszej drużynie w takim meczu choć Steaua nadal jest faworytem,po prostu nie mogę. ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Nie postawię na pewno na rumunów w tym meczu bo po prostu nie zagram przeciwko naszej drużynie
hehe dlaczego nie ???? Jak Nasi wygraja to bedziesz sie cieszyc z awansu do Ligi Mistrzow a jak przegraja to wygrasz fajna kase ???? Tak czy inaczej bedziesz zadowolony ????
 
seba75 32

seba75

Użytkownik
hehe dlaczego nie Jak Nasi wygraja to bedziesz sie cieszyc z awansu do Ligi Mistrzow a jak przegraja to wygrasz fajna kase Tak czy inaczej bedziesz zadowolony
Tak się tylko mówi ???? bo jak Nasi wygrają to utopię kasę i wtedy będę się cieszył z awansu ale nie z tego,że wygrałem zakład i wtedy nie będę w pełni usatysfakcjonowany. ???? Chcę spokojnie obejrzeć sobie ten mecz i po tym co zobaczyłem to nie mam jakoś do końca przekonania,że Steaua wygra w rewanżu. ????
 
M 0

mazak111

Użytkownik
Czasem zastanawia mnie jak można pisać przez 3 strony jaka to Steaua jest mocna, a potem przychodzi mecz i okazuje się, że drużyna słaba i kompletnie nie przygotowana do meczu.
Rewanż stawiam na remis. Awans Legia.
Jak już ktoś wyżej pisał, coś niesamowitego byłoby wejście z taką grą Legii do LM. Tyle razy ocieraliśmy się o ligę mistrzów, i były to drużyny grające z polotem. Bądźmy szczerzy, Legia gra piach...mimo wszystko cieszę się, że z takim rywalem jak Steaua jest duża szansa w rewanżu !
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Czasem zastanawia mnie jak można pisać przez 3 strony jaka to Steaua jest mocna, a potem przychodzi mecz i okazuje się, że drużyna słaba i kompletnie nie przygotowana do meczu.
Nie zasłaniajmy wyniku przebiegiem, bo braku skuteczności jednak przewidzieć się nie da.Można trafić 10 poprzeczek, chybić 4 karne a potem napisać że są słabi.Na tle Legii słabi na pewno nie są, a o awansie zapewne przesądzi po raz kolejny skuteczność.Z przygotowaniem jednak trochę się zgodzę bo ta ich taktyka była nieco banalna.Szanse teraz są jak dla mnie 50/50 przed meczem, pytanie też takie jaką Legia taktykę obierze na to spotkanie, bo granie na 0-0 to tu nie jest zbytnio rozważne, a gol strzelony przez gości wprowadzi tylko nerwowość w szeregi Legii.Co znowu ma przesądzić o dobrym wyniku dla Legii?Własne boisko, doping?Czy coś jeszcze?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom