>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje Ligi Mistrzów: Steaua Bukareszt - Legia Warszawa (21.08.2013)

Status
Zamknięty.
duda 380

duda

Użytkownik
http://legia.com/news,36990-komunikat_legii_warszawa.html
Będą się odwoływać, ale wątpię że zmienią decyzję. Co ciekawe Żyletę zamykają akurat na mecz 4. rundy, a incydent z racami był w 2. rundzie. Kibice rumuńskiego zespołu też odpalali race, ale ich przypadkiem komisja zajmie się 22 sierpnia - czyli już po meczu z Legią...
Swoją drogą kibice sami sobie są winni - jest zakaz - to go nie łamać, ile to już razy Polskie drużyny były karane za takie przewinienia swoich kibiców.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Nie popłacz się z tego powodu.Wszystko co zakazane lepiej smakuje a tak poważnie mówiąc to kara za race w meczu z TNS tak? To czemu kara nie została nałożona na mecz z FK Molde tylko teraz gdy &quot;wpływowy&quot; Rumun rządzi Steuą i cały kraj,media jak i on bał się tego drugiego meczu i piekielnego dopingu, który by według mnie przeważył nad losem tej pary na korzyść Legii.
Ps.Precz z komuną !
 
duda 380

duda

Użytkownik
Daleko mi do płaczu.
Więcej o Legii i wpływie decyzji o zamknięciu Żylety będzie można powiedzieć po pierwszym meczu. Jeżeli zawodnicy ugrają dobry wynik na wyjeździe, to faktycznie może mieć to ogromne znaczenie - wiadomo co potrafi zdziałać potężny doping kibiców gospodarzy i jak może wpłynąć to na zespół gości.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Zamknięcie Żylety będzie miało tyle do dopingu, że pewnie będą go prowadzić z innej trybuny.Na takich meczach najwytrwalsi degustatorzy słoneczników przejawiają ochotę na doping, więc o atmosferę na trybunach nie trzeba się martwić.
U nas na Wiśle przez te lata też graliśmy w EP z wyłączonymi trybunami (chociaż nie z powodu zakazu) młyn też kilka razy zmieniał miejsce i choć wiadomo że nie jest to samo, to doping dobry jak najbardziej da się ogarnąć łącznie na wszystkich trybunach.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
To czemu kara nie została nałożona na mecz z FK Molde tylko teraz gdy &quot;wpływowy&quot; Rumun rządzi Steuą i cały kraj,media jak i on bał się tego drugiego meczu i piekielnego dopingu, który by według mnie przeważył nad losem tej pary na korzyść Legii.
Więcej o Legii i wpływie decyzji o zamknięciu Żylety będzie można powiedzieć po pierwszym meczu. Jeżeli zawodnicy ugrają dobry wynik na wyjeździe, to faktycznie może mieć to ogromne znaczenie - wiadomo co potrafi zdziałać potężny doping kibiców gospodarzy i jak może wpłynąć to na zespół gości.
Proszę Was dajmy już spokój z takimi rzeczami a zajmijmy się tym co najważniejsze czyli jakością na boisku. Półamatorzy z Walii mieli w głębokim poszanowaniu ten doping, piłkarze Molde również grając jak równy z równym więc już widzę jak całemu klubowi z Rumunii ulżyło bo zamknęli żyletę. W LE potrafili wyjść na Stamford Bridge i walczyć jak równy z równym to na pewno ten brak dopingu w Warszawie będzie miał tutaj kluczowe znaczenie, że Steaua przejdzie dalej:grin: (o ile oczywiście przejdzie bo szans Legii nie przekreślam).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Jeśli chodzi o mnie to oceniam szanse Legi 60/40 w pierwszym meczu kluczem będzie właśnie pierwszy mecz od niego będzie dużo zależało nawet jeśli Legia zremisuje bramkowo to i tak nie poprawią swojej sytułacji na tyle bym stawiał ich jako faworytów .Jeśli przegrają pierwszy mecz to w ten czas są już skreślenie nawet gdy przegrają jedną bramką.
 
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Fakt faktem,że każdy inny wynik jak wygrana Rumunów to będzie niespodzianka.
Doświadczenie,lepszy zespół indywidulanie,doping,gra w ostatnim czasie jest po ich stronie.
Druga sprawa,że nie takie niespodzianki świat widział ????
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Jezu piszecie jakby Steaua to było nie wiadomo co, nie przesadzajmy owszem liga rumuńska jest nie co lepsza, ale to nie znaczy że między Legią a Steauą jest przepaść, nie popadajmy w jakieś paranoje piszecie jakby mieli grać z Barceloną. Nie wydaje mi się żeby Steaua pokazała coś rewelacyjnego wcześniej. Vardar ? Liga macedońska to nieporozumienie. Dinamo ? Klasę gorzej od Molde, jak nie więcej. Wyników Steaua rewelacyjnych nie miała.
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
Skoro tak śledzisz te eliminację do LM, to podaj mi która drużyna w ostatnich latach znalazła się z przypadku w fazie grupowej?W sensie kopciuszka który niczym nie zaskakując pyknął w ostatniej rundzie faworyta i znalazł się w LM, nie kogoś kto był już wcześniej na fali i wywalczył ten awans jak Bate.
Mówisz i masz:
2005/06: Artmedia Petrżałka Bratysława (wygrana z Celtic Glasgow)
2006/07: FC Kopenhaga (Ajax)
2007/08: Slavia Praga (Ajax)
2008/09: Anorthosis Famagusta (Olimpiakos)
2009/10: APOEL Nikozja (FC Kopenhaga) lub Debreczyn (też nie był rozstawiony z Lewskim)
2010/11: MSK Żylina (ze Spartą Praga), albo SC Braga (z Sevillą)
2011/12: Viktoria Pilzno (z FC Kopenhaga) współczynniki odpowiednio: 5,17 i 51,11
2012/13: CFR Cluj (z FC Basel) współczynniki: 18,76 vs. 53,36
nie moja to dyskusja, ale nie lubię jak ktoś się pieni a tak na prawdę wypisuje bzdury.
Jak widać co sezon trafia się przynajmniej jeden zespół, który &quot;pyka&quot; faworyta i może się cieszyć z tych kilku milionów euro za sam start w LM. W końcu nudna byłaby piłka nożna, gdyby tak nie było.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
No i które z tych meczów pamiętasz, bo zakładam 96 to twój rocznik więc w większości tych meczów klocuszkami się jeszcze bawiłeś.
Powtórzę jeszcze raz moje pytanie:
-Które kopciuszki nie były na żadnej fali a w 4 rundzie nagle dostały olśnienia ogrywając solidnie prezentujący się zespół ?
Pewnie jakby Panathinaikos zagrał u siebie ciut słabiej, baa nawet mogli grać to co grali a sędzia by im nie pomógł, to pewnie dołączył byś Wisłę do tego grona.
Jakby Legia faktycznie uwidaczniała jakiś potencjał na ten poziom rozgrywek choć minimalny to nawet bym w tym temacie nie dyskutował, a ja nawet nie piszę tu o awansie tylko o samym meczu w Rumunii.I nikt się tutaj nie pieni, tylko oczekuje rzeczowej rozmowy, żeby ktoś mnie do czegoś przekonał (jak widać nawet po twoim przykładzie kolejna z dupy wypucha nic nie wnosząca)
 
candida 45

candida

Użytkownik
Nie popłacz się z tego powodu.Wszystko co zakazane lepiej smakuje a tak poważnie mówiąc to kara za race w meczu z TNS tak? To czemu kara nie została nałożona na mecz z FK Molde tylko teraz gdy &quot;wpływowy&quot; Rumun rządzi Steuą i cały kraj,media jak i on bał się tego drugiego meczu i piekielnego dopingu, który by według mnie przeważył nad losem tej pary na korzyść Legii.
Ps.Precz z komuną !
Większość stara się dyskutować merytorycznie ale zawsze trafi się jakis rodzynek ????
Tryb i zasady orzekania o karze za przewinienie kibiców Legii określony jest w regulaminie rozgrywek i podstawy prawne z pewnością zostały w tym zakresie wskazane. Być moze kibice Legii sami nie wierzyli że ich ulubieńcy przejdą TNS więc nie dbali o ewentualne kary?
To nie ma nic wspolnego z zakazanym owocem. To glupota w najczystrzej postaci, odbieranie swojej druzynie jedynego (?) argumenty w tym dwumeczu, czyli rewanzu i dopingu swoich kibiców. Nie należy jednak przeceniać faktu, że kibice Legii potrafią dopingować. Rumuni grali na wielu większych stadionach niz Pepsi Arena, wiedza co to presja i nieprzychylnośc trybun. Gdyby o wynikach sportowych decydował doping, Barcelona i Real byłyby kopciuszkami. Decyduje jakość, a tą w chwili obecnej oceniam na 70 do 30 na korzyść Mistrzów Rumunii.
Posłuchajcie Urbana - facet leje wszystkich w Polsce, a wyjezdza na południe Europy i asekuruje się mówiąc, ze cel minimum został osiągniety. I wlasnie oto chodzi - tam gdzie dla nas (Legii) jest sufit, tam Steau widzi podłogę. Dlatego awansuje zespol, ktory wie czego chce i wie jak po to sięgnąć. A nie liczy, że moze sie uda.
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
No i które z tych meczów pamiętasz, bo zakładam 96 to twój rocznik więc w większości tych meczów klocuszkami się jeszcze bawiłeś.
Powtórzę jeszcze raz moje pytanie:
-Które kopciuszki nie były na żadnej fali a w 4 rundzie nagle dostały olśnienia ogrywając solidnie prezentujący się zespół ?
Pewnie jakby Panathinaikos zagrał u siebie ciut słabiej, baa nawet mogli grać to co grali a sędzia by im nie pomógł, to pewnie dołączył byś Wisłę do tego grona.
Powtarzaniem pytania wychodzisz na człowieka, który nie rozumie co sam pisze... Pytałeś o &quot;kopciuszki&quot; (z Twojej wypowiedzi wynikało, że takich nie było) to Ci je przytoczyłem, żebyś troszkę się zastanowił co mówisz. Wg Ciebie Zespół, który po raz pierwszy w swojej historii albo po kilkunastu latach przerwy wygrywa z faworytem w dwumeczu o awans do LM to nie jest kopciuszek tych rozgrywek? Nie przytaczam tu Malagi, która wyeliminowała rozstawiony Panathinaikos w zeszłym sezonie, bo wiadomo że to renomowany klub, który przypadkowo tego nie dokonał. Ale nie wciskaj tu głupot, że się spodziewałeś awansu Petrżałki, Anorthosisu, Żyliny czy Pilzna (wtedy jeszcze nic wielkiego nie grali w Europie).
Awans Wisły (nawet jeśli zasłużony, w wypadku gdyby np. zremisowali w Atenach) też byłby niespodzianką, bo jakoś nie przypominam sobie żeby byli faworytem przed tym dwumeczem. To że grali wtedy dobrze w piłkę i mieli w składzie jak na polskie warunki same gwiazdy to jeszcze niewiele znaczy - Panathinaikos nie miał w składzie ogórków, tylko równie dobrych piłkarzy i przede wszystkim od lat wyrabianą markę w Europie, to on grywał we wcześniejszych sezonach w LM a nie Wisła, więc logiczne, że w całej Europie uznano by wyeliminowanie Greków za niespodziankę.
Jakby Legia faktycznie uwidaczniała jakiś potencjał na ten poziom rozgrywek choć minimalny to nawet bym w tym temacie nie dyskutował, a ja nawet nie piszę tu o awansie tylko o samym meczu w Rumunii.I nikt się tutaj nie pieni, tylko oczekuje rzeczowej rozmowy, żeby ktoś mnie do czegoś przekonał (jak widać nawet po twoim przykładzie kolejna z dupy wypucha nic nie wnosząca)
Ja o awansie Legii ani słowa pisał nie będę, bo polskie kluby w Pucharach to dla mnie osobna bajka, podkreślam: bajka. Za dużo już tych &quot;teraz albo nigdy&quot; widziałem. A przekonywać Ciebie też do niczego nie zamierzam miej sobie tam swoje własne przekonania, tylko przeczytaj czasami ze zrozumieniem coś co sam napisałeś.
PS &quot;Wypuchę&quot; to sam zrobiłeś pierwszym zdaniem wyjeżdżając z jakimiś bredniami o roczniku. Ochłoń chłopie.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Przecież napisałem kopciuszka który niczym nie zaskakuje więc nawet nie chce rozkminiać co dla ciebie jest jasne co nie, oto fragment z cytatu który wziąłeś, weź sobie lupę lub poproś kogoś jeśli nie widzisz:
,W sensie kopciuszka który niczym nie zaskakując pyknął w ostatniej rundzie faworyta i znalazł się w LM,
Inna sprawa jak ktoś gra solidnie (nie musi tyłka urywać) wystarczy że taki ma odpowiednią ilość zapału w grze i wali teoretycznie lepszego na papierze to jest normalka.Wszystko to jest jednak pisane w kontekście postaw porównania Legii i Rumunów.
edit:
A co do Wisły nie było w tym dwumeczu zdecydowanego faworyta i Wisła też wcześniej ogrywała nie gorszych rywali.
Było wiadome przed tym dwumeczem że kluczem dla nas jest odpowiednia zaliczka bo Grecy u siebie to wiele groźniejsza drużyna (każdy wiedział że stać na to Wisłę) a po meczu w Krakowie to Wisła była faworytem do awansu.
Wtedy Wisła to była właśnie drużyna która miała w grze zapał o którym wyżej wspominam, choć do tego meczu w Atenach też można mieć trochę zastrzeżeń, było wiadomo że lekko nie będzie.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
on bał się tego drugiego meczu i piekielnego dopingu, który by według mnie przeważył nad losem tej pary na korzyść Legii.
...ze co? Piekielny doping? Doping dopingiem, ale jakosci czysto pilkarskiej w Legii naprawde jest niewiele i sam diabel moglby na trybunach siedziec to i tak niewiele by to Legionistom pomoglo...A swoja droga to dobrze Legii tak. Lesnodarski kilka dni temu wyplakiwal sie na lamach gazet jak mala dziewczynka, ze Legia placi kare za wszystkie polskie kluby i ich kibicow po czym mamy sytuacje z bydlem na meczu Polonii. Oczywiscie, odrazy Prezeseiro twierdzi, ze nie da rady wszystkich upilnowac, ze na wlasnym stadionie ciezko kibicow utrzymac w ryzach a co dopiero na stadionach innych klubow...ehh brak slow, ale za swoje grzechy trzeba placic wiec nie dziwcie sie decyzja UEFA
w pierwszym meczu kluczem będzie właśnie pierwszy mecz od niego będzie dużo zależało
...logiczna analiza podstawa dobrego typu...
Jezu piszecie jakby Steaua to było nie wiadomo co, nie przesadzajmy [...] piszecie jakby mieli grać z Barceloną.
Na tym etapie to chyba lepiej jakby mieli grac z Barcelona niz ze Steaua. Moze jest tak jak mowisz, ze Legia nie jest gorsza od Rumunow (choc moim zdaniem, jest to nieprawda usilnie wciskana kibicom przez amatorow-dziennikarzy ktorzy juz widza Legie w LM) jednak maja oni kilka asow (atutow) ktore polskim klubom po prostu nie leza. Po pierwsze MOTYWACJA. Nasza motywacja znika po pierwszym gwizdku sedziego. Jesli trener &quot;dzien dobry&quot; Urban jak kolega wyzej napisal, mowi, ze Legia juz osiagnela cel minimum i teraz ma nadzieje, ze zagraja &quot;na luzie&quot; to widac jaka maja motywacje do dalszej gry. Z Polakami zawsze jest tak samo, nas satysfakcjonuje minimum i tyle. Minimum jest dla nas sukcesem a to zle. Czemu treneiro nie powiedzial tak: &quot;My nie chcemy grac w LE. Pracowalismy po to by grac w LM i zrobimy wszystko by sie tam znalezc. LE bedzie dla nas porazka!&quot;? Kurtuazja? Proba sciagniecia presji? Nie sadze. Moim zdaniem, brak motywacji bo cos juz sie udalo wygrac. Kolejna sprawa to AMBICJA. Co jak co, ale Rumunom ambicji i woli walki nie mozna odmowic. Oni na serio potrafia biegac 90+ minuty nawet przy niekorzystnym wyniku, nawet gdy mecz juz jest przegrany. Moze technicznie nie sa w czubie Europy, moze Legia ich technicznie przewyzsza (smiem watpic) o czym trenerzy zawsze mowia w kontekscie wystepow polskich zespolow w pucharach. Pamietam wywiad z treneiro Lenczykiem przed meczem z Dundee Utd rozgrywanym w Szkocji gdy powiedzial, ze Slask technicznie jest lepszy i gra w pilke a Szkoci tylko biegaja i graja fizycznie....i co 5 minut minelo i 2:0 dla Szkotow i w tylki mogli sobie ta technike wlozyc. Gdyby nie strzal zycia Dudka to bylo by po Slasku. Steaua nie wyjdzie na mecz z Legia by sie bronic. Oni wiedza, ze jesli chca myslec o awansie (a zapewne chca) to musza mecz u siebie wygrac. I zgodze sie z tym, ze Polskim zespolom najlepiej sie gra w kontrach ale ta &quot;regula&quot; jest dobra na &quot;Ekstra&quot;klase a nie na europejskie puchary gdzie poziom przeciwnika jest wyzszy . KOlejna sprawa to to , ze Legia gra na wyjezdzie i mysle, ze bedzie niemale cisnienie na zawodnikach treneiro &quot;dzien dobry&quot; Urbana. Mysle, ze latwo im ni ebedzie w Rumunii od pierwszych minut gdy ich przeplacane tylki wyladuja w Bukareszcie. Rumunie czepia sie wszystkiego by wybic naszych z gry i wesprzec swoich kopaczy wiec nie zdziwie sie jak beda problemy z hotelami, halasami itd jak to mialo miejsce juz wczesniej. Legionisci pojada do Rumunii zapewne z taka mysla w glowach...by wywiezc korzystny wynik. Oczywiscie nikt nie wie co to dokladnie znaczy. Czy korzystny wynik to remis? Czy korzystny wynik to tylko zwyciestwo, a moze po porazce 2:1 tez bedziemy mowic o korzystnym wyniku...zapewne tak bedzie. My nie pojedziemy do Rumunii po to by wygrac. Nie. My pojedziemy po to by nie przegrac by losy dwumeczu rozstrzygnac na wlasnym terenie, i kazda bramka Legii strzelona na wyjezdzie bedzie juz wielkim osiagnieciem. I to nie sa moje przypuszczenia. To co opisuje potwierdzi treneiro Urban. Wiec jesli ktos chce stawiac na to, ze Legia wygra mecz w Rumuni wiedzac, ze dla nich celem na ten mecz bedzie wywiezc korzystny wynik to radze sie zastanowic raz jeszcze. jesli w 80 minucie jakims cudem bedzie remis 1:1 to zadajcie sobie pytanie czy Legia bedzie atakowac? Czy bedzie starac sie wygrac ten mecz? Czy to wy bedziecie siedziec z wlepionymi slepiami w monitory krzyczac by im sie chociaz zachcialo wyjsc z wlasnej polowy z pilka a nie tylko ja wykopywac byle dalej. Powtarzam, wygrana Legii w tym meczu bedzie przypadkowa bo przypuszczam, ze nawet Legionisci jadac do Rumuni nie zakladaja, ze ten mecz musza wygrac.
Moim zdaniem, Legia przegra pierwszy mecz. Ja jednak znalazlem typ nie na 1x2 lecz na bramke w tym meczu. Legia pierwsze polowy gra zle. Szansa, ze sie to zmieni jest niewielka. Steaua z drugiej strony pierwsze polowy gra dobrze. W ostatnich 10 spotkaniach ktore grala jako gospodarz (byly w tym rowniez sparingi) w 8 strzelili bramke w pierwszych 25 minutach. Widac, ze od poczatku chca szybko strzelic gola i ustawic sobie mecz. Dlatego moj typ to Steaua strzeli pierwsza bramke do 38 minuty meczu. @ 2,2 ( BetVictor ) ✅ Postawie rowniez na Steaua (-1) EH w I-polowie @ 7 w (Unibet) ale to tak za grosze
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mara_1986 3

mara_1986

Użytkownik
Jeśli chodzi o mnie to oceniam szanse Legi 60/40 w pierwszym meczu kluczem będzie właśnie pierwszy mecz od niego będzie dużo zależało nawet jeśli Legia zremisuje bramkowo to i tak nie poprawią swojej sytułacji na tyle bym stawiał ich jako faworytów .Jeśli przegrają pierwszy mecz to w ten czas są już skreślenie nawet gdy przegrają jedną bramką.
Oglądałeś dwumecz z Molde? Śmiem twierdzić, że nie, bo wtedy raczej nie stawiałbyś na Legię tak optymistycznie 60%. Gdyby Norwegowie wykorzystali przynajmniej połowę swoich szans z pierwszego meczu to rewanż byłby dla nich formalnością.. I tutaj trzeba postawić pytanie: Czy ofensywnie usposobiona drużyna z Bukaresztu pozwoli sobie na seryjne marnowanie okazji ?
Szansę Legii w starciu z Rumunami oceniłbym na max 20%.

Legia swój CEL już osiągnęła (faza grupowa LE) i po wypowiedziach trenera Urbana można wywnioskować, że awans do LM to będzie DUŻA niespodzianka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
&quot;My nie pojedziemy do Rumunii po to by wygrac. Nie. My pojedziemy po to by nie przegrac by losy dwumeczu rozstrzygnac na wlasnym terenie, i kazda bramka Legii strzelona na wyjezdzie bedzie juz wielkim osiagnieciem. I to nie sa moje przypuszczenia. To co opisuje potwierdzi treneiro Urban. Wiec jesli ktos chce stawiac na to, ze Legia wygra mecz w Rumuni wiedzac, ze dla nich celem na ten mecz bedzie wywiezc korzystny wynik to radze sie zastanowic raz jeszcze. jesli w 80 minucie jakims cudem bedzie remis 1:1 to zadajcie sobie pytanie czy Legia bedzie atakowac? Czy bedzie starac sie wygrac ten mecz? Czy to wy bedziecie siedziec z wlepionymi slepiami w monitory krzyczac by im sie chociaz zachcialo wyjsc z wlasnej polowy z pilka a nie tylko ja wykopywac byle dalej. Powtarzam, wygrana Legii w tym meczu bedzie przypadkowa bo przypuszczam, ze nawet Legionisci jadac do Rumuni nie zakladaja, ze ten mecz musza wygrac.
Moim zdaniem, Legia przegra pierwszy mecz. Ja jednak znalazlem typ nie na 1x2 lecz na bramke w tym meczu. Legia pierwsze polowy gra zle. Szansa, ze sie to zmieni jest niewielka. Steaua z drugiej strony pierwsze polowy gra dobrze. W ostatnich 10 spotkaniach ktore grala jako gospodarz (byly w tym rowniez sparingi) w 8 strzelili bramke w pierwszych 25 minutach. Widac, ze od poczatku chca szybko strzelic gola i ustawic sobie mecz. Dlatego moj typ to Steaua strzeli pierwsza bramke do 38 minuty meczu. @ 2,2 ( BetVictor ) Postawie rowniez na Steaua (-1) EH w I-polowie @ 7 w (Unibet) ale to tak za grosze[/quote]&quot; - powiedział CALANAU
Bardzo spodobało mi się co mówisz o tym meczu, mam takie same odczucia i dokładnie to samo obstawiam, ale chyba zagram Steaua wygra 1 połowe, kurs 2,35 bwin lub 1gol 1 połowa - Steaua także po atrakcyjnym kursie 2,05. Na kontrę można w razie czego za drobne zagrać: czy obydwie drużyny strzelą bramkę w 1 połowie: tak 4,8. Bramka dla Steua jak dla mnie w pierwszej połowie jest dobrym typem i bramka na pewno padnie, ale gdyby jakims cudem prowadzenie miałaby objąć Legia, choć suma włożona powinna się zwrócić. Legia przegrywała w kazdym meczu eliminacyjnym pierwszą połowę, a Steua potrafi strzelić w pierwszych 20 min bramkę. Moim zdaniem 2-0 do połowy nie będzie, lepiej dołożyć do pierwszego typu więcej. Tutaj cudem będzie 1-1, ale może się tak stać, dlatego najpewniejsza dla mnie jest pierwsza połowa. Steaua czekać nie będzie i przyciśnie Legie od początku. Jeśli ktoś ma obawy niech gra awans Steaua 1,6. Osoby, które twierdzą że Steaua to łatwy przeciwnik, nie mają pojęcia i nie oglądali nigdy meczu drużyny z Bukaresztu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Kadra stołecznego klubu na mecz ze Steauą Bukareszt w stolicy Rumunii:

Do kadry wrócił Tomasz Jodłowiec. Jan Urban nie może skorzystać z kontuzjowanych Bartosza Bereszyńskiego, Aleksandra Wandzela, Michała Efira i Raphaela Augusto. W Warszawie pozostali również Marko Suler, Michał Kopczyński, Przemysław Mizgała, Oliwer Wienczatek i Patryk Mikita.
Kadra Legii na mecz w Bukareszcie
Bramkarze: Dusan Kuciak, Wojciech Skaba
Obrońcy: Łukasz Broź, Jakub Rzeźniczak, Dossa Junior, Mateusz Cichocki, Tomasz Jodłowiec, Jakub Wawrzyniak, Tomasz Brzyski
Pomocnicy: Miroslav Radović, Michał Kucharczyk, Michał Żyro, Henrik Ojamaa, Jakub Kosecki, Helio Pinto, Daniel Łukasik, Ivica Vrdoljak, Dominik Furman
Napastnicy: Wladimer Dwaliszwili, Marek Saganowski
 
dr_kin_bin 33

dr_kin_bin

Użytkownik
Orientuje sie ktoś może jak tam legioniści mają ustawiony plan, chodzi mi o której dotrą na miejsce w jakim hotelu się zatrzymają kiedy mają zaplanowany trening na stadionie w Bukareszcie itd ?
 
R 3

rafciu166

Użytkownik
Witam, co do meczu Legii to jestem raczej pesymista i nie widze wielkich szans na awans bo:
1. Polska mentalnosc jest taka ze na wyjezdzie nie bedziemy walczyc o wygrana tylko grac na remis a wiadomo jak to moze sie skonczyc.
2. Napewno trzeba strzelic bramke nawet jak przegramy 2-1 to nie bedzie to tragiczny wynik ale grajac na 0-0 czy to sie uda nie wiem, smiem watpic
3. Trener Urban, nie oszukujmy sie nie jest to trener najwyzszej klasy, nigdy nie powinien mowic druzynie czy na konferencji ze jedzie sie do Bukaresztu po to zeby nie przegrac, zawsze powinni grac o wygrana a nie o remis, wtedy jakas szansa by byla.
4. Nawet jak nie przegramy w Bukareszcie to kto moze dac gwarancje ze u siebie sie wygra?
5.Brak odpowiednich pilkarzy w skladzie bo kim my mamy straszyc Steaue? Starym Saganowskim??
6. Jak sztab szkoleniowy Steauy wie ze w Legii gra taki zawodnik jak Wawrzyniak to powinni ta strone wykorzystac, dla mnie ten pilkarz w Legii a napewno juz w kadrze to totalne nieporozumienie.
Mimo tego wszystkiego bede kibicował naszym, a gdy bym mial cos grac to bym zagral awans steauy. Osobiscie odpuszczam typowanie w tym meczu.
 
dr_kin_bin 33

dr_kin_bin

Użytkownik
http://legia.com/news,37058-urban_bez_bereszynskiego_ze_steaua.html
po tych słowach nie liczyłbym na wygranie i awans legii treneiro Jan U. lekko mówiąc troche kompromituje sie kiedy mówi np. że &quot; zagramy na miarę możliwości ale jeśli to nie okaże się wystarczające powiemy trudno&quot; lub kiedy mówi że to są marzenia gra w champions league. Moim zdaniem takie słowa można usłyszeć z ust półamatorów z IV ligi którym udało się awansować np w pucharze Polski i mają okazję zagrać z drużyną z extraklasy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom