>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

el. MŚ 2014: Polska - Ukraina 22.03.2013, Warszawa

Status
Zamknięty.
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ech Panowie jest kiepsko. Co jak co ale nasze orły dzis dobrze nie zagrały. Ale zwalac wine na Fornalika? Na co? Że wystawił najlepszy w tej chwili skład jaki miał? a może wy byście chcieli Sebka Milę? Bez ściemy. Nie ma w tej chwili lepszych grajków niż tych których wystawił Waldemar. Mógł może postawic na Szczęsnego i nie wystawiać Wasyla co najwyżej. Reszta dobry wybór. Rywale dziś zagrali bardzo dobry mecz oddali 4 strzały strzelili 3 gole. Tyle w temacie. Mi samemu zakład, że Lewy strzeli gola nie wszedł. Tak bywa. W meczu z San Marino podwajam stawkę i liczę zyski
Sorry, ale nie moge sluchac takiego gadania. Najlepszy sklad jaki mamy?
Fornalik gdy zostal selekcjonerem powiedzial, ze nie bedzie powolywac zawodnikow ktorzy nie graja w swoich klubach regularnie...i powolal Wasilewskiego, ktorego na dodatek wstawil w pierwszy skladzie.
Mozecie mnie wyklinac, ale dla mnie Fornalik to marionetka na zawolanie Bonka i Koseckiego seniora (prezesa i viceprezesa PZPN), a zmiana w polowie i wpuszczenie DOWOLANEGO!!! A NIE POWOLANEGO w pierwszej kolejnosci Kosowskiego (co tylko swiadczy o tym, ze Kosecki to nie jest podstawowy a nawet nie rezerwowy zawodnik w reprezentacji) jest tego najlepszym przykladem. Ide o zaklad, ze w przerwie ktos dal cynk, ze mlody Kosecki ma zagrac i tyle, a ze Kosecki senior siedzial z Premierzyna na trybunach tylko utwierdza mnie w przekonaniu o kolesiostwie w repie. Kosecki gowno pokazuje na wiosne w Legii i mial nas zbawic w meczu z Ukraina przy stanie 1:3! To jest smiech.
Nastepna rzecz, co w repie, w meczu o tak wazna stawke z Ukraina robi Lukasik?!? Kolejny gracz Legii ktora prezentuje sie tragicznie w naszej cholernie slabej lidze! Chyba kogos piwalilo, ze go wystawil....a moze, mial taki rozkaz...?
To trener odpowiada ze takich zawodnikow w podstawowym skladzie i to on oraz pilkarze powinni sie kajac przed kibicami ktorzy jak zawsze dopisali na narodowym i dopingowali naszych nawet po stracie dwoch pierwszych goli.
Tak czy inaczej to bylo zenujace i tyle...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 2

someone2012

Użytkownik
Dlatego pan Leo odszedł/wyrzucili go bo to był typ co miał swoje zdania nie pozwalał sobie pluć w twarz i robił swoje co w naszym kraju się nie podoba, widowisko żenujące, kolejny mecz który utwierdza mnie w przekonaniu że Lewy to zawodnik jednego teamu tzn jeśli trafi na team gdzie sam będzie musiał sobie wypracować okazje, piłki nie będą do niego ciągle grane to ten pan jest strasznie mierny. Z roku na rok nasza reprezentacja co raz gorzej gra przykre ale tak jest, niby większość gra na zachodzie ale nie widać tego po grze w reprezentacji.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
To trener odpowiada ze takich zawodnikow w podstawowym skladzie i to on oraz pilkarze powinni sie kajac przed kibicami ktorzy jak zawsze dopisali na narodowym i dopingowali naszych nawet po stracie dwoch pierwszych goli.
Jesteś może spokrewniony z Darkiem aka Szpakiem lub Zimochem ? Pytanie jak najbardziej na miejscu, ponieważ tylko Oni mają w zwyczaju podniecanie się tą mizerią na trybunach. Nie wiem czy Ty jeździłeś na mecze repry, kiedy to ekipy z całego kraju jeszcze nie miały wylane na tych pajaców. Wtedy miałeś doping przez 90 minut, nie ograniczający się tylko do okrzyku POLSKA co kilkanaście minut.Pomimo tego ludzi , którzy tam byli szkoda, tak jak Nas wszystkich oglądających w TV.
Co do meczu, szkoda słów. Chyba trzeba dać sobie spokój jak niektórzy tutaj z tą drużyną, szkoda nerwów. Piszczek pomimo strzelonego gola, jak zawsze na swoim słabym poziomie w REPREZENTACJI. Zresztą nie ma zawodnika, którego można pochwalić.
 
L 28

leonturkoglu

Użytkownik
Mam prośbę,skończmy mówić bzdury o ty , że Ukraińcy oodali 4 strzały na bramkę. &quot;Zacny&quot; portal sportowy (sportfan) jak i część internautów piszą takie głupoty...Czy wczoraj oglądaliście inny mecz?a może jego 30 minut?Zespół Ukrainy oddał 8 strzałów na bramkę( 3 bramkowe, jedna parada Boruca, jeden nad poprzeczka, jeden z dystansu w 1 połowie plus inne)
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
a ja uważam, że Polska powinna grać systemem włoskim...
3-5-2
np.
------------------BORUC-----------------
-----WASYL-------GLIK------CELEBAN----
---------------KRYCHOWIAK--------------
PISZCZEK--MAJEWSKI--BORYSUK--MIERZEJ
------------------------------------------
----BŁASZCZYKOWSKI--LEWANDOWSKI----
REZERWA (gdy 7 zawodników): SZCZĘSNY, KOMOROWSKI, SALAMON (gra też jako pomocnik), POLANSKI, BOENISH (lewy pomocnik), GROSICKI (nawet jako prawy skrzydłowy), MILIK.
Wyśmiejecie mnie, ale niestety to co gramy w systemie 4-5-1 z dwoma defensywnymi pomocnikami pozbawia naszą reprezentację odpowiedzialności za pozycje. Innymi słowy w grę pozycyjną angażuje się aż 6 zawodników, a nie ma komu robić akcji ofensywnych. Wasyl-Glik-Celeban to nie jakieś ogórki, tylko zmyślni zawodnicy i nie potrzebują by było przed ich nogami ciasno. Wspieranie ze skrzydeł przez mocnych kondycyjnie Mierzeja i Piszczka oraz w środku przez odważnego Krychowiaka powinni sobie świetnie radzić (wystarczy pooglądać Juventus, by się przekonać, jak w takim ustawieniu obrońcy mają miejsce do podań, wyprowadzania kontratatków i gry z bramkarzem), a ataku pozycyjnym, który zaczyna się od defensywy jest de facto dużo miejsca, bo skrzydłowi wymuszają już cofnięcie presingu przeciwnika. I jest komu robić akcje, Majewski z Borysiukiem wspierani przez skrzydła mają komu podawać, bo z przodu na trudne piłki będzie czekał Lewy, zaś jego satelita Błaszczykowski swoją szybkością ma denerwować obrońców i robić zamieszanie, tak Błaszczykowski jako napastnik też by się sprawdził (dobrym zmiannikiem jest Grosicki). Taktyka wymecza gównie skrzydłowych, ale tych mamy mocnych. Taktyka wymaga wysokiej koncentracji, najgorszy jest błąd w podaniu w środkowej strefie, ale trzeba pamietać, że trudno o taki błąd, gdzyż ma się w tym usttawienu zbyt wiele rozwiazań, Krychowiak moze podać do aż 3 obrońców, skrzydłowych i pomocników, żadna taktyka nie daje defensywnemu pomocnikowi takiej przewagi, a to co obecnie gra polska reprezentacja wymusza na defensywnych (mocno cofnietych) zagranie do jedengo z dwóch obrońców, albo szybki przerzut do przodu. Dwóch defensywnych pomocników pozbawia zespół odpowiedzialności, tak samo 4 obońców zagr gorzej od trzech.
Mój typ: nie wygramy! ✅
Objechaliście mnie, a wszystkie słabości jakie wymieniłem zostały wypunkowane już po 7 minutach. Brak u naszych odpowiedzialności za pozycje, brak u naszych agresywności w odbiorze piłki, Ukraińcy i tak na dużo nam pozwolili w pierwszej połowie, w drugiej nie istnieliśmy, a Ukraina dowiozła zwycięstwo do końca.
Mamy jescze iluzoryczne szanse na awans, musiby wszystko teraz wygrywać by w ostatnim meczu wygrać w Anglii... ale to nie do zrobienia w takim ustawieniu! I nie gadać mi, że Piszczek tylko na obronę się nadaje, bo w końcu wychował sie na ofensywnych pozycjach, zatem przy moim sugerowanym 3-5-2 mógłby grać skrzydło
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Mam prośbę,skończmy mówić bzdury o ty , że Ukraińcy oodali 4 strzały na bramkę. &quot;Zacny&quot; portal sportowy (sportfan) jak i część internautów piszą takie głupoty...Czy wczoraj oglądaliście inny mecz?a może jego 30 minut?Zespół Ukrainy oddał 8 strzałów na bramkę( 3 bramkowe, jedna parada Boruca, jeden nad poprzeczka, jeden z dystansu w 1 połowie plus inne)
I co to ma do rzeczy ..?? Co trzeba się cieszyć ze Ukraina oddała tylko 8 strzałów z czego 3 w siatce ? ????
Naprawdę poraża mnie naiwność wielu osób w tym kraju ... jest tragedia to szukamy na siłę pozytywów . Jest dobrze to szukamy złego ...

Niestety prawda jest taka ze kadra nie gra nic ,nie ma taktyki ,nie ma koncepcji na grę , jest chaos na boisku .
Wytykanie ze Lewandowski nie strzelił i obwinianie go o porażkę jest dziecinadą .
Jak ta kadra ma grać jak nie ma lidera ... nie ma trenera .
BO kim jest Fornalik ... totalnie jałowy gość bez jaj bez żadnego autorytetu u zawodników kukiełka Grzesia Laty która gęby nie potrafi otworzyć .
Nawet wczoraj na konferencji pomeczowej gość nie potrafił się określic najpierw mówi ze jest zły (bez emocji) poźniej ze trzeba się cieszyć z gry między 10-40 minutą ????
CO może dać mizerny trener z polskiej ligi bez żadnych sukcesów (proszę nie piszcie ze 3 miejsce z Ruchem to sukces), bez wiedzy i doswiadczenia .
Tu potrzebny jest trener z jajami który bedzie miał posłuch i uznanie w oczach graczy ,który nie boi się zakląć w szatni ,który usadzi wszystkie zapędy gwiazdorskie naszych półzawodowców
Gdzie w tej kadrze jest formacja obronna GDZIE ? zeby obronca nie potrafił wybić piłki dalej jak na 5 metr od siebie ? Wasyl wielka gwiazda ... na emerytur a nie do kadry .
CO z tego ze nasi pocisneli trochę od tej 10-40 minuty w tym czasie należało wykorzystać przynajmniej 1 okazje z 5 które mieli i wyrównać na 2-2 do przerwy to stracili frajerską na 1-3 .
Wogólę jakim prawem Ukraincy strzelili 3 gole z czystych pozycji ! gdzie Ci obrońcy byli ?
Ale co z tego ze nasi napierali jak Majewski w 3 dobry sytuacjach zamiast podać na wolne to ten kartofla do obrońcy Ukrainy ????
Boruc wywiadzie pomeczowym powiedział dobrze .... Ukrainie Bardziej się chciało i to jest fakt ,a powiedział by Artur więcej ale ugryzł się w dwóch momentach w język
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Panowie, zacznijmy od tego, że tym ludziom wyraźnie nie chce się grac. Zero agresji, zero szybkości, zero zaangażowania. I tak jest co najmniej od Euro. Ja się zastanawiam co z nich za Polacy, że mają tak wywalone na kraj i naród. Widać duża kasa to jednak zbyt wielki ciężar do udźwignięcia przez ludzi słabych.
btw. Gdyby obraniak grał od 1. minuty to może byśmy coś więcej ugrali. Dlaczego tak sądzę? Masa stałych fragmentów dla nas, z których nic nie pocisnęliśmy, a Ludo gra jak gra, ale wolne i rogi chyba bije najlepiej w reprezentacji.
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Nie wiem czy oglądasz te same mecze ale dla mnie Majewski co prawda pare zagrań podpalił się bo zamiast wystawić na strzał Rybusiowi, wyrzucił go poza gre, także tracił piłkę zamaist wrzutek czy rożnego ALE akurat lepiej bił wolne i rożne, piłka nie zatrzymywała się na pierwszym obroncu ani nie przelatywała wszystkich, na ogól były to grozne dośrodkowania ( niż jak to robi Obraniak ) jak na ogólny poziom naszej gry do jakiej nasz przyzwyczaili kopacze z orzełkiem na piersi. Obraniak wszedł na boisko i miał co prawda sytuacyjnĄ piłkę, natychmiastowy strzał - ale ze spicza i wprost przed siebie w bramkarza, już same nerwy go zjadły że znalazł się w dogodnej sytuacji. Nie minęło 3 minuty a dostał piłkę na kontrę przy linii bocznej, BYŁ SAM to tak służył swoją techniką że wyszedł z nią na aut.
 
L 28

leonturkoglu

Użytkownik
I co to ma do rzeczy ..?? Co trzeba się cieszyć ze Ukraina oddała tylko 8 strzałów z czego 3 w siatce ? ????
Naprawdę poraża mnie naiwność wielu osób w tym kraju ... jest tragedia to szukamy na siłę pozytywów . Jest dobrze to szukamy złego ...

Niestety prawda jest taka ze kadra nie gra nic ,nie ma taktyki ,nie ma koncepcji na grę , jest chaos na boisku .
Wytykanie ze Lewandowski nie strzelił i obwinianie go o porażkę jest dziecinadą .
Jak ta kadra ma grać jak nie ma lidera ... nie ma trenera .
BO kim jest Fornalik ... totalnie jałowy gość bez jaj bez żadnego autorytetu u zawodników kukiełka Grzesia Laty która gęby nie potrafi otworzyć .
Nawet wczoraj na konferencji pomeczowej gość nie potrafił się określic najpierw mówi ze jest zły (bez emocji) poźniej ze trzeba się cieszyć z gry między 10-40 minutą ????
CO może dać mizerny trener z polskiej ligi bez żadnych sukcesów (proszę nie piszcie ze 3 miejsce z Ruchem to sukces), bez wiedzy i doswiadczenia .
Tu potrzebny jest trener z jajami który bedzie miał posłuch i uznanie w oczach graczy ,który nie boi się zakląć w szatni ,który usadzi wszystkie zapędy gwiazdorskie naszych półzawodowców
Gdzie w tej kadrze jest formacja obronna GDZIE ? zeby obronca nie potrafił wybić piłki dalej jak na 5 metr od siebie ? Wasyl wielka gwiazda ... na emerytur a nie do kadry .
CO z tego ze nasi pocisneli trochę od tej 10-40 minuty w tym czasie należało wykorzystać przynajmniej 1 okazje z 5 które mieli i wyrównać na 2-2 do przerwy to stracili frajerską na 1-3 .
Wogólę jakim prawem Ukraincy strzelili 3 gole z czystych pozycji ! gdzie Ci obrońcy byli ?
Ale co z tego ze nasi napierali jak Majewski w 3 dobry sytuacjach zamiast podać na wolne to ten kartofla do obrońcy Ukrainy ????
Boruc wywiadzie pomeczowym powiedział dobrze .... Ukrainie Bardziej się chciało i to jest fakt ,a powiedział by Artur więcej ale ugryzł się w dwóch momentach w język
zle mnie zrozumiałeś mistrzu, chodziło mi o to żeby nie podawać bredni ze statystycznego punktu rzecz biorąc,nie bronie tych graczy , nie szukam pozytywów gdyż ta kadra mnie nie interesuje; nastepnym razem czytaj ze zrozumieniem zanim zabierzesz głos
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Blamaż.Cały zespól bez walki oddaje mecz. Osobiście mnie przeraża jak sportowcy grając dla barw narodowych nie mają w sobie pozytywnej agresji,chęci do odrobienia strat. Wychodząc na drugą połowę nie było widać na twarzach woli walki do końca.
Wiadomo,że po takim meczu wszyscy zaczynają krytykować trenera i piłkarzy,ale czy można zachować się inaczej,jeżeli w każdym ważnym meczu nasza reprezentacja daje ciała? Raczej nie.
Boruc na pewno nie zaliczy meczów do udanych. Owszem obronił kilka strzałów(strzał Jarmolenki),ale przy drugiej bramce mógł zrobić więcej. Na dodatek kilka nerwowych wyjść+fatalne wznowienie piłki ręką. Z jednej strony uchronił nas od jeszcze większej kompromitacji,ale na pewno nie zagrał na swoim normalnym poziomie.
Defensywa to dno i w zasadzie tyle by starczyło za komentarz.
Boenisch- o ile w grze do przodu jeszcze to jakoś wyglądało(kilka wygranych główek,jeden groźny strzał) to w grze defensywnej katastrofa. Mało zwrotny,nie pewny,bez agresji.
Wasilewski,Glik- ten pierwszy to nie wiem co w ogóle robił w podstawowym składzie na tak ważny mecz,zawodnik od paru tygodni siedzi na ławie,brakuje mu ogrania. Owszem doświadczenie olbrzymie,ale to nie starczyło.
Z kolei Glik zagrał jeden z najsłabszych o ile nie najsłabszy mecz w kadrze.
Piszczek- gol-to tyle jeżeli chodzi o pozytywy. Strasznie mało akcji do przodu i spóźniony przy trzeciej bramce dla Ukrainy.
Krychowiak-słabo,gdyby od początku meczu był tak agresywny jak pod koniec to na pewno mógłby poprowadzić naszych do lepszego wyniku,a tak mnóstwo strat,niecelnych podań.
Łukasik-chłopaka zjadł stres,zagubiony na boisku. Totalnie nie widoczny. Słaby w odbiorze piłki. Bezbarwny występ.
Rybus-czy był w ogóle na boisku? hmm...
Błaszczykowski-nasz kapitan,tak czy inaczej to jedynyzawodnik,który coś tam próbował. Świetna asysta,powrót i odbiór piłki. W drugiej połowie jednak zgasł.Na pewno po pomocniku Borussii oczekujemy więcej
Majewski- miał być dostarczycielem wielu piłek do Lewandowskiego,lekiem na &quot;polskie zło&quot; czyli na Ludo Obraniaka. Czy był? Wątpię. Kilka fajnych dośrodkowań i nic po za tym.
Lewandowski-gwiazda? może i tak,ale tylko w klubie. Co można zrobić bez pomocy zespołu? Co najwyżej oddać dwa niecelne strzały. Na dodatek głupie wypowiedzi po spotkaniu typu&quot;Nie byliśmy gorsi na od rywali&quot;.
Jasne,że nie byliśmy tylko,że rywale mają 3pkt,a my 0.
Licznik rośnie. Nawet jeżeli zatrzyma się w spotkaniu z San Marino to będzie to marne pocieszenie dla polskich kibiców.
Rezerwowi:
Kosecki i Teodorczyk- dwójka,która nic nie wniosła po pojawieniu się na boisku. Kosa świeży z ławy,jakaś próba dryblingu i to tyle. Po raz kolejny widać,że poziom ligi to nie poziom reprezentacji.
Obraniak-wielu się zastanawia pewnie czy zagrałby lepiej od Majewskiego? Jeden warty drugiego jeżeli chodzi o ten mecz.Jeden strzał ze szpica,Pjatow broni.
Waldemar Fornalik- szczerze to nie przepadam za tym trenerem.Gościu bez charyzmy. Czy ma jakikolwiek autorytet u zawodników? Bez odpowiedzi. Niech sobie kazdy osobno odpowie.
 
lyb 20

lyb

Użytkownik
Fornalik, Fornalik, Fornalik ...

ON NIE GRAŁ

to wina zawodników! nie mówcie mi że Ukraińcy wygrali ten mecz z nami przez to że maja lepszego trenera ... Wygrali bo są lepsi we wszystkim od A do Z jeśli mowa o piłkę -1 do 3 to najmniejszy wymiar kary .

A glik jest słaby i nawet gol z Anglia tego nie ma prawa zmienić . przypomnijcie sobie jak go zawodnicy z Afryki objeżdżali swego czasu w meczach towarzyskich .
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Jesteś może spokrewniony z Darkiem aka Szpakiem lub Zimochem ? Pytanie jak najbardziej na miejscu, ponieważ tylko Oni mają w zwyczaju podniecanie się tą mizerią na trybunach. Nie wiem czy Ty jeździłeś na mecze repry, kiedy to ekipy z całego kraju jeszcze nie miały wylane na tych pajaców. Wtedy miałeś doping przez 90 minut, nie ograniczający się tylko do okrzyku POLSKA co kilkanaście minut.Pomimo tego ludzi , którzy tam byli szkoda, tak jak Nas wszystkich oglądających w TV.
Co do meczu, szkoda słów. Chyba trzeba dać sobie spokój jak niektórzy tutaj z tą drużyną, szkoda nerwów. Piszczek pomimo strzelonego gola, jak zawsze na swoim słabym poziomie w REPREZENTACJI. Zresztą nie ma zawodnika, którego można pochwalić.
Mizeria moze jest, ale 50+ tysiecy frajerow ktorzy place za bilet po X PLN i krzyczy badz co badz dopingujac repe w -5stopniowym mrozie to i tak jest dobrze. Co ty od nich wymagasz by gardla zdzierali na kopaczy co w 7 minucie jada juz w plecy 0:2? I tak sie dobrze zaprezentowali, no ale ty bys tam gardziolo zdzieral od 1 do 90+3 minuty, w gaciach (albo bez) i z gola klata na takim mrozie... echhh...bardziej doceniam tych kibicow co sie pofatygowali w taki mroz by dopingowac zawodnikow niz te nasze rodzime gwiazdy...
@Lyb
Nastepny gosciu. Chlopie w pilce noznej zawodnicy to sa pionki, a glowa druzyny jest trener. Powiedz mi dlaczego, Guus Hiddink awansowal do MS z kazda repa jaka bral pod swoje skrzydla (Korea, Australia potemRosja w EURO itd) i na tych mistrzostwach ogrywal wielkie ekipy! Bo jest swietnym trenerem a nie dlatego, ze mial swietnych zawodnikow. Przed tym jak on obja ekipe Korei nikt o tych karlach nie slyszal. Juz o Australijczykach nie ma co wspominac, bo oni sa na peryferiach pilkarskiego swiata! Ale tobie i tobie podobnym wydaje sie, ze trener jest od podawania wody i tyle. Dokladnie to samo tyczy sie, ekipy ktora analizowala mecze Ukraincow. Od poczatku wiadomo bylo, ze to wlasnie z Ukraina i Czarnogora bedziemy walczyc o awans. To ich trzeba bylo dokladnie przeanalizowac. Mieli na to kilka miesiecy!!! A tu trener po meczu mowi, ze nas zaskoczyli. Ukrainski dziennikarz mowi, ze cala Europa wie, ze Yarmolenko schodzi na lewa noga, a mysmy tego kurde nie potrafili zanalizowac, a na dodatek trener Fornalik wyskakuje z debilnym tlumaczeniem, ze kazdy wie jak gra Messi (geniusz badz co badz pilki) i tez nikt go powstrzymac nie moze. Ta wypowiedza trener raz jeszcze pokazuje jak sie w Polsce traktuje kibicow, ktorzy przyszli i dopingowali (na mrozie raz jeszcze podkresle).
Ale, co ja sobie jezyk strzepie, wy i tak nie bedziecie czaic, ze trener bez doswiadczenia, ogrania, autorytetu, charyzmy nie ma szans ...
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Co ty od nich wymagasz by gardla zdzierali na kopaczy co w 7 minucie jada juz w plecy 0:2? I tak sie dobrze zaprezentowali, no ale ty bys tam gardziolo zdzieral od 1 do 90+3 minuty, w gaciach (albo bez) i z gola klata na takim mrozie...
Tym zdaniem utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że nie mamy o czym dyskutować.Przejdź się kolego na jakiś mecz na naszym podwórku ligowym i doświadczysz tego czego nie dostaniesz w ostatnim czasie na reprezentacji. Czyli dopingu przez całym mecz, czy to drużyna wygrywa czy przegrywa.
Dla Twojej wiadomości, ja bym nie zdzierał gardła, bez koszulki, bo na pseudo kadrę farbowanych lisów i innych gwiazdorków od pewnego czasu nie jeżdżę, a zwiedziło się nie jeden kraj. Życzę Ci abyś doświadczył tego wszystkiego.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
cos nie na temat ale na temat ???? o slabosci Fornalika i naszych ligowych trenerow! zobaczcie jak gra Lech, a jak zaprezentowali sie jego gracze w reprezentacjach! Tonev fakt - przeciwnik slaby ale brameczki trzy i chec do gry, ale Hamalainen czy jak mu tam z mistrzami swiata i Europy zagral naprawde dobre zawody, a hiszpanie ku mojemu niezadowoleniu (przej... akumulator tzw. pewniakow) nie zdolali wygrac minimalnym kosztem, bo wiadomo... we wtorek mecz o bezposredni awans w Paryzu...
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Tym zdaniem utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że nie mamy o czym dyskutować.Przejdź się kolego na jakiś mecz na naszym podwórku ligowym i doświadczysz tego czego nie dostaniesz w ostatnim czasie na reprezentacji. Czyli dopingu przez całym mecz, czy to drużyna wygrywa czy przegrywa.
Dla Twojej wiadomości, ja bym nie zdzierał gardła, bez koszulki, bo na pseudo kadrę farbowanych lisów i innych gwiazdorków od pewnego czasu nie jeżdżę, a zwiedziło się nie jeden kraj. Życzę Ci abyś doświadczył tego wszystkiego.
No to sam mowisz, ze TY BYS GARDLA NIE ZDZIERAL , wiec nie wymagaj od innych, ze beda a juz tym wiecej nie nazekaj na innych skoro sam bys tego nie robil....
A porownywanie repy do zespolu ligowego gdzie chodzi sie co dwa tygodnie badz wyjezdza co drugi tydzien to cos zupelnie innego. Klub ma sie w sercu, a repa to narodowa zrzuta co kilka miesiecy na jeden czy dwa mecze...
A z koeman66 sie w 100% zgadzam. Tez ogladalem mecz Bulgarii i Finlandii..choc na tym drugim nic nie wtopilem :p.
 
K 15

kamil82

Użytkownik
Mam prośbę,skończmy mówić bzdury o ty , że Ukraińcy oodali 4 strzały na bramkę. &quot;Zacny&quot; portal sportowy (sportfan) jak i część internautów piszą takie głupoty...Czy wczoraj oglądaliście inny mecz?a może jego 30 minut?Zespół Ukrainy oddał 8 strzałów na bramkę( 3 bramkowe, jedna parada Boruca, jeden nad poprzeczka, jeden z dystansu w 1 połowie plus inne)
To samo zauważyłem i bardzo mnie zdenerwowało zwłaszcza w ustach naszych &quot;piłkarzyn&quot;. Próbowali mówiąc o 3/4 strzałach ratować swój tragiczny &quot;występ&quot; stwierdzeniem typu : &quot;my cały czas na Ukraińcach siedzieliśmy, a Oni oddali trzy strzały i trzy wpadły, w zasadzie bylismy lepsi gdyby nie te trzy Ich akcje&quot;. Prawda taka , że strzałów było wiecej i gdyby lepiej celowniki ustawili nasi rywale to byłaby jeszcze większa żenada.

ps Co do &quot;dopingu&quot; to faktycznie jest kiepściutko bo na meczach u siebie &quot;ligowych&quot; chlopaków wyparł popkornowy piknik. Lepszy doping jest na wyjeździe gdzie jest parę stów ogarniętego towarzystwa niż u siebie przy 50tysiacach wymalowanych twarzy.
ps 2 Może we wtorek będziemy równorzędnym rywalem dla gości ;)
 
M 0

mazur90

Użytkownik
Wszyscy zawsze nażekają ze Lewy nie strzela bramek. Jak on ma strzelać jak jest sam zawsze jak dostanie piłke nie ma komu odegrac i potem strata i wielkie zdziwienie ze nie trafia i licznik bije...
Fornalik nic w reprezentacji nie zmienił ta gra jeszcze gorzej jak za Smudy.
Brakuje nam rozgrywającego? Czemu nie powoła Sławka Peszki jest to dobry rozgrywajacy i szybki zawodnik pewno wniósł by cos nowego do gry.
Panowie z PZPN niech zaczną szukać trenera z zagranicy ewentualnie powrót do Jerzego Engela moze cos sie zmieni jak w siatkówce &quot;Andrea Anastazii&quot; (w tym to przynajmniej gromimy nawet wieką Brazylie)....
 
duda 380

duda

Użytkownik
Brakuje nam rozgrywającego? Czemu nie powoła Sławka Peszki jest to dobry rozgrywajacy i szybki zawodnik pewno wniósł by cos nowego do gry.
Pojęcia o piłce, to Ty za dużego nie masz.
Panowie z PZPN niech zaczną szukać trenera z zagranicy ewentualnie powrót do Jerzego Engela moze cos sie zmieni jak w siatkówce &quot;Andrea Anastazii&quot; (w tym to przynajmniej gromimy nawet wieką Brazylie)....
Skomentuję to tylko w ten sposób: ????
Obudźcie się w końcu, nie mamy i nie będziemy szybko mieli dobrej reprezentacji w piłce nożnej. Tutaj trzeba zacząć od podstaw budowania zespołu, a żeby to się zaczęło, potrzebujemy trenera z wielkim doświadczeniem, większymi sukcesami na arenie międzynarodowej, takiego, który będzie miał posłuch u piłkarzy, prezesów i kibiców.
Dobrze ktoś wyżej napisał, że trzeba nam selekcjonera, który będzie potrafił krzyknąć na zawodnika w stylu: &quot;co ty ***** jebana mać robisz, na grzyby tu przyjechałeś? Ogarnij się i zapierdzielaj. Grasz z orłem na piersi nygusie&quot;, zamiast &quot;o jejku, tak nie możemy grać panowie, nie możemy!&quot;.
Niech ktoś w końcu zatrudni dobrego trenera i da mu wolną rękę, żeby wprowadził konkretne zmiany, a na pewno coś z tego będzie. Ale na to potrzeba nie miesięcy, a lat.
Inna sprawa to poziom naszych żałosnych kopaczy. Jednak jak pokazał Leo Beenhakker, z każdego zawodnika można wyciągnąć dużo więcej, niż obecnie prezentuje. A w międzyczasie budowania nowej drużyny, wprowadzać w życie program szkoleniowy, który nie będzie polegał na nauczeniu przyszłego zawodnika, jak się nakłada żel na włosy i bieganiu tak, żeby się nie spocić.
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
moze pora zmienić wreszcie te beznadziejną choinkę na na dwójkę napastników?
może Obraniak i Majewski nie mają wystarczajaco ruchliwych partnerów z przodu?
I może wreszcie warto ustabilizowac linię obrony?
Skoro ten zespół nie umie przenosić cieżaru gry z jednej na drugą stronę, to pora przestać bawić się w techniczną grę i postawić na większą agresję i szybkość.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom