>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

el. MŚ 2014: Polska - Ukraina 22.03.2013, Warszawa

Status
Zamknięty.
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Kurs 2,15 na Expekt jest warty gry.
Nawet przy kursie 3,00 miałbym wątpliwości... Brak Yarmolenki o niczym nie świadczy, zmiennik też chce się pokazać... zasada nowej miotły (trener Ukraińców) moze zadziałać...
 
solara 38

solara

Użytkownik
Nawet przy kursie 3,00 miałbym wątpliwości... Brak Yarmolenki o niczym nie świadczy, zmiennik też chce się pokazać... zasada nowej miotły (trener Ukraińców) moze zadziałać...
Nie chcesz - nie graj ???? . Jak bys nawet przy kursie 3 nie zagrał to nie masz pojęcia o sporcie. ???? Według mnie spokojnie możemy wygrać, na pewno nie dałbym na X2 po kursie 1,5... od takiego kursu wymagam większego przekonania a umówmy się tutaj Polska jest faworytem.
Co do wygrubionej MEGA MYŚLI! No co Ty?! Zmiennik też będzie chciał się pokazać?! To strach się bać!!! Polacy nie będą się chcieli pewnie, jak to mówisz &quot;pokazać&quot; racja... zapomniałem... przegramy! :cool:. A tak na serio to ten anonimowy zmiennik, o ktorego grze nie masz pojecia na pewno nie wzmocni druzyny bardziej od KONOPIANKI!!!, CZYTAMY ze zrozumieniem Yarmolenko, zagra. ????
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Incubus7, Polański nie zagra z Ukrainą za kartki, najpewniej zastąpi go Łukasik, który zbiera pochlebne recenzje za umiejętność odbioru i szybkie uruchomienie zawodników z przodu.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Incubus7, Polański nie zagra z Ukrainą za kartki, najpewniej zastąpi go Łukasik, który zbiera pochlebne recenzje za umiejętność odbioru i szybkie uruchomienie zawodników z przodu.
to skoro pauzuje, to po co jest powołany? taki z niego dobry mentalista? Jego obecnosć na San marino chyba nie jest kluczowa...
Solara, też bym się cieszył na win Polski, ale nie przyjeżdżaja do nas leszcze, więc nie wierzę w biało-czerwonych, straciłem wiarę od MŚ w Korei!
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Moim zdaniem ciekawy typ na to spotkanie to zakład ze Robert Lewandowski strzeli gola. Kurs w Fortunie to 2,80 i myślę, że jest to promocja. Sam pograłem ten typ dziś za sporą jak na moje możliwości stawkę.
Mecz bardzo ważny tak jak i dla Ukrainy tak i dla nas. Dla nich to być albo nie byc więc pewnie zaatakują. Nasza drużyna z kontry grac lubi co pokazało kilka akcji w meczu z Anglikami, a więc rajdy Kuby i dośrodkowania to będzie szansa dla Roberta.
Fakty sa takie, że Robert zapomniał jak się strzela gole w kadrze. W klubie inna bajka, trafia do siatki jak na zawołanie. Pewnie dlatego jest taki kurs.
W kilku poprzednich meczach miał kilka sytuacji gdzie mógł umieścic piłkę w siatce ale zawsze czegoś brakowało - na pewno nie umiejętności.
Jest to troche typ z serii &quot; jak nie teraz to kiedy&quot; ale uważam , że po takim kursie warto.
Co nie przemawia za tym typem? A no to, że Robert często się zbyt cofa do środka boiska i nie ma go czasem w polu karnym. Że musi sam czasami rozgrywać do kolegów.
I oczywiście statystyka Roberta w kadrze,
Co przemawia? Kurs to po pierwsze, po drugie kiedys zacznie strzelać. i to, że Robert w takim meczu na pewno nie będzie zmieniony wczesniej jak w 80 minucie o ile w ogóle zostanie zmieniony, a więc czasu na gola ma dużo.
Warunki tez dobre- dach ma byc zasłonięty, a więc będzie się dobrze grało. No i stadion na którym Robert już gola strzelił w meczu z Grekami.
Osobiście liczę na jedno magiczne podanie od Obraniaka i kunszt geniuszu Lewego.
Wahałem sie czy grać czysty win Polski czy gola Lewandowskiego. Wybrałem to drugie.
Jasne może sie tak zdarzyć, że wygramy 6:0 i gola strzeli nawet Boruc, a Lewandowski zejdzie w 5 minucie z powodu kontuzji, ale może też byc tak, że przegramy 1:3 i denyge gola strzeli Lewandowski..
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Pachnie w tym meczu remisem i gdybym decydował się coś grać to stawiałbym właśnie na podział punktów. Niemniej jest to mecz naszej kadry, która budzi zachwyt albo frustracje. Jedni pełni nadziei i patriotycznych pobudek będą grali 1, inni z mentalnością &quot;znów nie wyjdzie tym pseudokopaczom&quot; pograją grubo 2, a najlepszym wyjściem w tym wypadku jest wyluzować się w piątkowy wieczór, usiąść z piwkiem i zachwycić się lub frustrować bez udziału pieniędzy ???? Ja w każdym razie nie widzę argumentów, które przeważyłyby szalę na którąś ze stron - jest to mecz samych niewiadomych i żaden wynik nie będzie tu niespodzianką.

No bet kurs 1,00 dostępny u każdego buka ;) Gram to 10/10
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Polska -Ukraina
Jak to przed każdym meczem naszych &quot;orłów&quot; balonik jest mocno pompowany nie inaczej jest tym razem .
Bukmacherzy mocno faworyzują naszych 2.15 na Polskę wygląda bardzo zachęcająco i na pewno do nie jednej taśmy się nada .
No ale tak naprawdę co nasza repra gra ? kadra jest postrzegana przez pryzmat trójki z BVB bez dwóch zdań nasze trio to trzon niemieckiego klubu i ważne tryby ale w kadrze jakoś to nie działa .
Wiele pretensji do Lewego ze w kadrze nie strzelił od xxx minut a w BVB ładuje bramkę za bramką ... zgoda tylko z kim ma Lewandowski grać w kadrze ? jak między nim a pomocą jest przepaść .... Robert dostaje piłkę ... zazwyczaj długą na dobieg i co ... zostaje sam na 2-3 rywali . Zanim nasze asy dobiegną do niego to już musztarda po obiedzie . Długo by ty pisać o stylu naszej gry ,ale moim zdaniem główny problem to ustawienie i OBRANIAK na rozegraniu .
Ukrainców mówią otwarcie ze jadą po 3 punkty i nie ma w tym żadnej przesady ... mają dobrych zawodników na kilku pozycjach (nie jak nasza kadra ).Ukraina postraszyła zdrowo Anglię prowadząc długo od 38&#39; ,Angole wyrównali dopiero w 87&#39; po karnym !!
Ktoś powie ze my też zremisowaliśmy z UK ...ale u siebie po karykaturalnym meczu na wodzie i to my cudem uratowaliśmy remis w 70&#39; .
W Piątek Ukraina &quot;musi&quot; zdobyć 3 pts ... my nie możemy przegrać ... pachnie mi tu remisem .
Polska - Ukraina X @3.20 ⛔1-3
Ukraina +0,[email protected] ✅ 1-3
bet365​
 
adaszet 0

adaszet

Użytkownik
Moim zdaniem ciekawy typ na to spotkanie to zakład ze Robert Lewandowski strzeli gola. Kurs w Fortunie to 2,80 i myślę, że jest to promocja. Sam pograłem ten typ dziś za sporą jak na moje możliwości stawkę.

Mecz bardzo ważny tak jak i dla Ukrainy tak i dla nas. Dla nich to być albo nie byc więc pewnie zaatakują. Nasza drużyna z kontry grac lubi co pokazało kilka akcji w meczu z Anglikami, a więc rajdy Kuby i dośrodkowania to będzie szansa dla Roberta.

Fakty sa takie, że Robert zapomniał jak się strzela gole w kadrze. W klubie inna bajka, trafia do siatki jak na zawołanie. Pewnie dlatego jest taki kurs.
W kilku poprzednich meczach miał kilka sytuacji gdzie mógł umieścic piłkę w siatce ale zawsze czegoś brakowało - na pewno nie umiejętności.

Jest to troche typ z serii &quot; jak nie teraz to kiedy&quot; ale uważam , że po takim kursie warto.

Co nie przemawia za tym typem? A no to, że Robert często się zbyt cofa do środka boiska i nie ma go czasem w polu karnym. Że musi sam czasami rozgrywać do kolegów.
I oczywiście statystyka Roberta w kadrze,

Co przemawia? Kurs to po pierwsze, po drugie kiedys zacznie strzelać. i to, że Robert w takim meczu na pewno nie będzie zmieniony wczesniej jak w 80 minucie o ile w ogóle zostanie zmieniony, a więc czasu na gola ma dużo.
Warunki tez dobre- dach ma byc zasłonięty, a więc będzie się dobrze grało. No i stadion na którym Robert już gola strzelił w meczu z Grekami.

Osobiście liczę na jedno magiczne podanie od Obraniaka i kunszt geniuszu Lewego.

Wahałem sie czy grać czysty win Polski czy gola Lewandowskiego. Wybrałem to drugie.
Jasne może sie tak zdarzyć, że wygramy 6:0 i gola strzeli nawet Boruc, a Lewandowski zejdzie w 5 minucie z powodu kontuzji, ale może też byc tak, że przegramy 1:3 i denyge gola strzeli Lewandowski..

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Widać mamy podobny tok myślenia, bo wczoraj też postawiłem ten typ ;) Lewandowski w klubie jest wyśmienity, znajduje się zawsze tam, gdzie powinien być rasowy napastnik, ale w reprezentacji zdecydowanie zawodzi. Po sezonie przesądzone jest już jego odejście z Borussii, więc można się spodziewać na stadionie kilku/kilkunastu scoutów z najsilniejszych zespołów Europy. Jest to dla niego okazja na pokazanie, że nie tylko w drużynie Dortmundu potrafi zdobywać gole i jego dyspozycja nie zależy jedynie od formy kolegów z drużyny. Moim zdaniem to najwyższy czas, żeby pokazać swoje umiejętności.

Robert Lewandowski strzeli gola (kiedykolwiek) @2.40 - Bet365

Polecam też zagrać &#39;Poniżej 2,5 bramki&#39; - Polacy często starają się grać na 0 z tyłu, a po strzeleniu gola raczej bronią się przed własnym polem karnym.

Poniżej 2,5 @1.53 - Bet365
 
B 0

bartloomiej

Użytkownik
Polska - Ukraina 1 DNB 1.50 Bet365
Można rzec , że ten mecz jest dla Ukraińców o wszystko. Dla nas jest on równie ważny i po zwycięstwie w nim nasz szanse na awans do MŚ stają się na prawdę realne i już widzę ten dmuchany balon przed następnymi meczami przez media. Nie będę więcej rozpisywał się o sytuacji w tabeli bo każdy kto interesuję się naszą kadrą ją zna. Zacznę od naszych wschodnich sąsiadów . Ukraińcy mają swoje problemy , na pewno osłabienie w postaci Yarmolenki jest bardzo poważnym. Boję się o drugiego skrzydłowego Konopljanke który może być ustawiony na Wawrzyniaka/Boenischa i wtedy Ukraińcy mogą tą stroną atakować i wykorzystać słabość naszego lewego obrońcy jak robili to Anglicy. Słabością Ukrainy może być ich napastnik , z tych czterech powołanych największą liczbę goli który z nich zdobył w tym sezonie w lidze ukraińskiej to 5 goli. Tymoshchuk nie gra w ogóle w Bayernie , przez co musimy opanować środek boisko mam nadzieje , że nie wystąpi Obraniak bo jego brak zaangażowania powinien już dawno eliminować go z gry w kadrze. Obróncy w Ukrainie ta solidni zawodnicy którzy zbierają doświadczenie w rozgrywkach europejskich ale jakoś Lewandowski potrafił strzelić bramkę Szachtarowi. Liga ukraińska jest silniejszą niż polską zgadzam się ale błysku tej lidze nadają jej gracze z Ameryki Południowej a nie Ukraińcy. U nas liczę , że nareszcie nie spalimy się w takimi ważny meczu i wystrzeli nasze trio z Borussi . A potrafimy to przykład mecz z Anglią. Będzie mecz walki i to musimy wykorzystać przez chytrość naszych skrzydłowych i mam nadzieje Łukasika i Majewskiego w środku. Majewski pasuję do tego meczu , na pewno jest dobrze przygotowany kondycyjnie i wie co to znaczy walka przez gre w Nottingham. Lewandowski ile już zostało napisane dlaczego nie strzela , a może akurat jutro wystrzeli i zagra mecz życia ? liczę na to . Bramkarz to na pewno nasz atut , Boruc nie zawiedzie jutro , obrona nasz największy mankament . Jeżeli uda nam się jakoś asekurować stronę lewą to myślę , że damy radę . Nawet ten Wasyl który nie gra w Anderlechcie może dobrze zagrać w tym meczu bo jest przede wszystkim walczakiem ale liczę że zagra ktoś z pary Komorowski/Celeban obok pewniaka Glika. Krychowiak dla mnie już jakaś marka , gra we Francji i myślę , że w tym momencie jest lepszy od Tymoshchuka . Ukraina ma swoje problemy i to musimy wykorzystać , u nas bez kontuzji , przede wszystkim u siebie przy 50-tysięcznej widowni i w tym meczu walki liczę na zwycięstwo na pewno minimalne ale jednak . WALCZYĆ POLSKA WALCZYĆ !
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

No to mamy mecz przyjaźni. Pierwszy od dłuższego czasu. Dla Nas i dla Ukraińców remis byłby dobrym wynikiem. O ile wynik ciężko jest przewidzieć, to jedna kwestia jest pewna, mianowicie zarówno nasi zawodnicy jak i piłkarze Ukrainy nie będą walczyć na noże. My mamy być zadowoleni z wyniku i oni też. W końcu wspólnie organizowaliśmy Euro. Nie pamiętam zresztą kiedy nasz zawodnik otrzymał czerwona kartkę w meczu o punkty. Aaaa.. juz wiem, Szczęsny i Euro 2012, ale prawdopodobieństwo dostania kartki przez bramkarza jest.. znikome. W Ukrainie nie ma walczaków, jedynie Rotan, Khacheridi albo Mandzyuk, mogą stanowić zagrożenie jeżeli chodzi o grę faul. U nas Wasilewski jest okrzyknięty mianem brutala, pozostali to &quot;potulne baranki Fornalika&quot;.
Typ: Brak czerwonej kartki w meczu
Kurs: 1,20
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
To tak, napisałem tam wcześniej, że przegramy. Nie uzasadniłem, ale teraz wam mogę powiedzieć, że krążą plotki o złej atmosferze w zespole. Kuba na konferencji prasowej potwierdził, nazywając swoich kolegów &quot;chłopakami w koszulkach z orłem na piersi&quot;. Mówi się, że Fornalik nie ma autorytetu i Lewy go ustawia. Robert ma też wyraźne zastrzeżenia do obecności w kadrze Obraniaka i jego polskiego. Trochę iskrzy ponoć na linii Kuba - Lewy, ale tej sprawy nie znam. Wobec tego nie odważyłbym się grać na Polskę. Trochę tak wyszło, że to Lewandowskiego uznałem za tego złego, ale rzeczywiście gwiazdorzy chłopak.
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Lewandowski jest obecnie najlepszym z polskich kopaczy i pismaki beda co chwile cos wymyslac : tak jak to ze&quot;ustawia&quot; zespol.Zerknij na gwiazdorow innych reprezentacji np Ibra tam tez nie raz bylo ze ustawia zespol itp , i to sie tyczy wielu najlepszych zawodnikow w kadrze ze niby to oni rzadza - ja do lewego nic nie mam bo swoja ciezka praca osiagnal cos czego dawno nie bylo
co jak co ale nie podoba mi sie wystawienie wasyla bo dawno nie gral i napewno brak mu ogarnia i postawienie w pomocy na swiezakow z polskiej ligi lub borysiuka...nie nie
juz lepiej bylo by dac Salamona w srodek pomocy badz obrony
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Polska - Ukraina
Typ: Wyścig do 2 bramek - Polska
Kurs: 2.70
Bukmacher: WilliamHill
Jak wygląda obecnie forma strzelecka w naszej drużynie wszyscy dobrze wiemy. Lewandowskiemu od meczu z Grecją załączyła się jakaś blokada i bramek nie strzela. Milik z kolei w Bayernie gra jedynie ogony. No dobrze , krytyka krytyką a ja piszę coś co z moim typem jest całkowicie sprzeczne. Dlaczego więc upieram się przy moim typie? Dlatego,że kurs jest zachęcający? Nie. Otóż jak dobrze wiemy mecz z Ukrainą jest być może najważniejszym w całych eliminacjach i prawdopodobnie zaważy o awansie którejś z drużyn (Polska , Ukraina , Czarnogóra). Nasi w eliminacjach z równymi sobie zespołami grać potrafią co pokazali np w meczu z Anglią czy Portugalią. Mobilizacja jest ogromna i spodziewam się od 1 minuty ataków biało - czerwonych na bramke Ukrainy. Liczę na to, że Robert w końcu się przełamie a Kuba i Ryba swoimi szarżami będą siać zamęt w szeregach rywali.
Ukraina po odejściu Błochina wygląda słabo. W meczu z Polską nie zagra Konoplanka co jest niewątpliwym osłabieniem siły ofensywnej gości.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie rozumiem dlaczego wiele osób lekceważy Ukrainę. Nie mówię, że osoby, które wypowiadają się w tym temacie, ale ogólnie &quot;eksperci&quot; piłki nożnej w tym kraju (prawie 40 milionów). Liga ukraińska jest o wiele silniejsza od naszej i zawodnicy z tej ligi regularnie grają w pucharach w przeciwieństwie do naszych &quot;chłopaków z orłem na piersi&quot;.
Ilu tak naprawdę z naszych prezentuje poziom europejski? 5? 6? (nie liczę bramkarzy) Lewandowski, Błaszczykowski, Piszczek, Benisz, Obraniak, Glik. Teraz pytanie ilu z nich daje wystarczająco dużo naszej reprezentacji? Większość z nich w kadrze po prostu gra słabo. Reprezentacja to jednak inna specyfika. Co z tego, że mamy obecnie kilka ciekawych nazwisk w kadrze skoro całkowicie nie mamy drużyny?
Mamy masę niewiadomych, a trener również pewnie będzie eksperymentował. Co mecz praktycznie chcemy robić wielkie przemeblowanie. Obraniak jest za słaby to szukamy teraz alternatywy na pozycji rozgrywającego. Majewski! Gra w drugiej lidze angielskiej, strzelił kilka goli, zanotował kilka asyst, jest chwalony przez kolegów z drużyny i trenera, ale kto wie jak spisze się w kadrze? Przez długi czas męczyliśmy temat z Ludo (a niewykluczone, że to jednak on zagra jako &quot;10&quot;), bo reprezentacja nie miała prawdziwego rozgrywającego i skoro on nie potrafił znaleźć wspólnego języka z kolegami na boisku przez tyle spotkań to ja nie wierzę, że Majewski po kilku dniach nagle będzie tym strzałem w sam cel.
Przesunięcie Błaszczykowskiego do środka, Piszczka do przodu (Darius świetnie wytłumaczył dlaczego nie warto tego próbować), Krychowiaka do przodu! (a podobno we Francji robią go na środkowego obrońcę). Pomysłów jest wiele, ale my w dalszym ciągu eksperymentujemy. Poniekąd cierpimy teraz za błędy jakie popełnił Smuda, bo gdzie my mamy ten materiał na drużynę? Ciągle słyszymy jakieś zgrzyty, że komuś coś nie pasuje, że ktoś się z kimś nie potrafi dogadać (Lewy-Ludo, pierwszy lepszy przykład).
W obronie też są problemy. Na lewej też nie wiadomo czy zagra obrońca Leverkusen (tak podpowiada logika) czy dalej będzie tam męczył się Wawrzyniak. Na środku Wasyl (który nie gra), Salamon (który jest w Milanie i potrzebuje jeszcze czasu by przekonać do siebie trenera), Komorowski (kto wie w jakiej jest formie?) to jak dla mnie wielkie niewiadome. Jedyny pewniak to Glik. Jeśli chodzi o pozycję defensywnego pomocnika to nie wiem czy Łukasik na chwilę obecną to poziom reprezentacji. Borysiuk w reprezentacji również bywał często niewidoczny. Pewniak na tej pozycji to jedynie Krychowiak, który jednak coś sobą prezentuje.
Mając tyle znaków zapytania nie wierzę, że z dziecinną łatwością zakwalifikujemy się na Mundial. Mówimy o brakach w kadrze Ukrainy, o tym, że są to głównie gracze ligi ukraińskiej i czuję, że jutro zgubi nas pewność siebie. My mamy wygrać i większość ekspertów zwiastuje nasze zwycięstwo, ale spójrzmy prawdzie w oczy i powiedzmy sobie, że jesteśmy jedynie europejskim średniakiem i nie jesteśmy w niczym lepsi od Ukrainy.
Ukraina 0, +0,5 2,025 Bet365 ✅ 1:3
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
http://www.polsatsport.pl/pilka-nozna/reprezentacja/borek-ukraina-bez-gwiazd-i-tozsamosci.-remis-mnie-nie-interesuje.html#.UUuczSiincc fajny artykuł, polecam przeczytać, z taką Ukrainą musimy wygrać. Dla mnie coraz pewniejszy wydaje sie ten mecz ???? !
Szkoda tylko, że cały czas to jest porównywanie tego jak poszczególni gracze grają w swoich klubach. Moim zdaniem ma to znaczenie, ale nie decydujące. Na Euro wylosowaliśmy najsłabszą grupę i też miażdżyliśmy rywali na papierze (poza Rosją). Przypomnę, że nie wygraliśmy wtedy żadnego meczu. Lewandowski od wielu wielu minut nie strzelił gola więc dlaczego teraz ma strzelić? To trochę takie wróżenie z fusów.
Gdyby tego artykułu nie napisał Borek tylko jakiś anonimowy redaktor z portalu x to odbiór tego tekstu byłby pewnie nieco inny.
 
solara 38

solara

Użytkownik
Szkoda tylko, że cały czas to jest porównywanie tego jak poszczególni gracze grają w swoich klubach. Moim zdaniem ma to znaczenie, ale nie decydujące. Na Euro wylosowaliśmy najsłabszą grupę i też miażdżyliśmy rywali na papierze (poza Rosją). Przypomnę, że nie wygraliśmy wtedy żadnego meczu. Lewandowski od wielu wielu minut nie strzelił gola więc dlaczego teraz ma strzelić? To trochę takie wróżenie z fusów.
Nie wyszlismy w duzej mierze przez Smude, nie ma sie co rozwodzic o tamtym okresie, ale skoro dostawal on kilkaset tysiecy za remis no to tak nas ustawial. A czym nas przewyzsza Ukraina? Bez najlepszego zawodnika i w duzym dolku? Sory ale oprocz meczu z Irlandia to gralismy bez zastrzeżen, dla mnie na sile staracie sie argumentowac, ze nie wygramy itd, ale argument, ze Lewy nie strzela i nie potrafia grac w kadrze sa bardzo ryzykowne, przyznam graja slabiej, ale jest wielki potencjal, ktorego brakuje po stronie rywala. Mozemy zatem wygrac wystarczy, ze zagramy swoje, a Ukraincy nie maja zadnych argumentow. Szewczenko ktory na EURO duzo wniosl tez nie gra, wiec mysle, ze tutaj 1 na Polakow warta grzechu.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ukraina przewyzsza nas w mentalnosci zwyciezcy...Polacy takiej mentalnosci nie maja. Remis nas zawsze raduje, Ukrainow nie, oni czy przegrywaja 2:0 czy wygrywaja 2:0 zawsze graja do przodu. My jak remisujemu 0:0 i musimy wygrac by awansowac do cwiercfinalu EURO to gramy defensywna pilke...i tyle w temacie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom