>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

quattro 98

quattro

Użytkownik
Panowie mam wolne środki na ecopayz. A zablokowali wpłaty na 1xbet. Gdzie moge wplacic srodki przez ecopayz? Jakis polski bukmacher lub taki gdzie normalnie zaloze konto?
Widze ggbet ale ludzie pisza ze to scam.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
2% ale minimum 7 złotych więc jak ktoś chce wypłacić 50 zł to też się nie opłaca 😀
Tak swoją drogą to wszedłem teraz na Eco i widzę, że mam anulowane karty w walucie Euro i Funt bo takie również posiadam poza kartą PLN. Też wam wygasły te karty? Ważność jeszcze 2 lata więc nie wiem dlaczego Eco je wyłączył? Fakt, że nie korzystałem dłuższy czas z nich ale to chyba nie ma znaczenia
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
2% ale minimum 7 złotych więc jak ktoś chce wypłacić 50 zł to też się nie opłaca 😀
Tak swoją drogą to wszedłem teraz na Eco i widzenia, że mam anulowane karty w walucie Euro i Funt bo takie również posiadam poza kartą PLN. Też wam wygasły te karty? Ważność jeszcze 2 lata więc nie wiem dlaczego Eco je wyłączył? Fakt, że nie korzystałem dłuższy czas z nich ale to chyba nie ma znaczenia
Trochę po tyłach jestes. Nastąpiła zmiana kart. Każdy użytkownik musiał wyrobić nowe
 
waska 131

waska

Użytkownik
Dziś wpłaciłem karta ecopayz w PLN do ruska 400zl i ściągnęło 440 także mało to opłacalne. Wypłacał ktoś na kartę ecopayz?
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Chodzi o każdą płatność w Internecie z użyciem karty. Za zakupy na allegro też zapłacisz prowizję w wysokości 4%
Za zakupy w sklepie czy na stacji benzynowej płacąc karta nie ma żadnej prowizji.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Chodzi o każdą płatność w Internecie z użyciem karty. Za zakupy na allegro też zapłacisz prowizję w wysokości 4%
Za zakupy w sklepie czy na stacji benzynowej płacąc karta nie ma żadnej prowizji.
To dlaczego ja od samego początku nie płacę żadnych prowizji nigdzie? Kartą Ecopayz PLN Screenshot_20210413-055214.png
4% jest tylko za :
** Obejmuje usługi oferowane przez instytucje finansowe (banki); transakcje Forex, przekazy pieniężne, czeki podróżne; usługi maklerskie i brokerskie dot. papierów wartościowych (akcji i udziałów); gry i loterie.
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
aaa no to jak tak, to spoko :)
a wypłacanie na kartę z bukmachera też pobierają 4% (że w drugą stronę)?
Ja próbowalem wypłacać na kartę ecopayz z 1xbet już po tym jak nie można było normalnie wpłacać/wypłacać używając eco i się nie udało, mimo, że 1xbet zaakceptował wypłatę. Ma ktoś podobne doświadczenia? ewentualnie z inną kartą czy to działa? np. Revolut?
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Ja próbowalem wypłacać na kartę ecopayz z 1xbet już po tym jak nie można było normalnie wpłacać/wypłacać używając eco i się nie udało, mimo, że 1xbet zaakceptował wypłatę. Ma ktoś podobne doświadczenia? ewentualnie z inną kartą czy to działa? np. Revolut?
wpłać Jeton Wallet min. 10 zł, obróć po 1.1 kursie to 10 zł i wypłać całość na Jeton Wallet. Stamtąd możesz na konto za free bądź na revolut za free i kartą wypłacić
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Właśnie przyszło mi powiadomienie że pieniądze zaksiefowanw na koncie revolut. Także trzeba przyjąć około 48h z jeton na revolut. Cała kwota przyszła, bez prowizji. Teraz bankomatem za Free będę mógł wypłacić
 
Do góry Bottom