>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ja się nie zajmuję nielegalnymi bukami i w ogóle mało ostatnio bukmacherką, ale ktoś się pytał o BTC w tym wątku i nikt mu nie odpisał... Bo wg mnie to też najlepsza metoda z tym... że chyba nikt nie odpisał bo buki (przynajmniej te mające support po polsku i przyjmujących IP z Polski) tego nie używają... Na świecie jest może i z 1000 buków (łącznie z azjatyckimi) i pewno w tym sensie masz rację, że ecopayz nie jest monopolistą i gdzieś są BTC, ale... przecież ludzie tu na forum i w ogóle polscy gracze korzystają z tych co są na forum czyli: Unibet i Bettson. I to WSZYSTKO bo reszta blokuje IP z Polski... Można oczywiście "kupić" i sobie adres w UK i konto w UK i na maxa kombinować i wtedy ma się szerszą ofertę, ale myślę, że większość graczy jednak ma Unibet i Betsona i nie ma tam chyba innych w miarę bezpiecznych wpłat jak z Ecopayz. Oczywiście są jeszcze bezpośrednie na konto...

Więc jak w ten sposób spojrzysz na to wszystko to jednak EcoPayz może być monopolistą...
jezus maria... jest ponad setka bukow przyjmujaca graczy z polski i majaca polski support... nawet taki sbobet co go reklamuja brokerzy przyjmuje juz polakow... ecopayz nie jest monopolista i nie powstal wczoraj ani przedwczoraj... ludzie zaczeli uzywac ecopayza u bukmacherow po blokadzie skrilla... sa inne e-portfele np. jeton i jeszcze jakis e-portfel, ktory zostal dodany bodajze do unibetu ktos na tym forum wymienial. te firmy co sa tutaj na forum sa tylko dlatego, ze afiliant ma z nich najwiecej kasy ze wzgledu na popularnosc w naszym kraju.... sam widzialem przedstawicieli innych firm na innych forach, ale to byly mniejsze fora a jak wiadomo mniejsze forum to szukasz innych metod uzyskania przychodow np. u mniejszych firm oferujacych swoje uslugi dla graczy z polski...

co do bitcoinow to bitcoiny trzeba wymienic... to jest raz a dwa to taka finlandia chce je opodatkowac a indie calkowicie zakazac...
 
H 76,8K

hagi84

Użytkownik
Sbobet i brokerzy?
Który broker ma Sbobet?
Aktualnie Sbobet to jeden z największych syfow, limity dramatyczne, voidy itp
Co do weryfki dziś szybko szło. Góra 15 min
 
H 76,8K

hagi84

Użytkownik
majac karte pln i euro rozumiem, ze limity wyplat dziennych sa osobne na obie karty i w ten sposob da sie wiecej wyplacic jednego dnia?
Ktos korzysta z dwoch kart?
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Używałem od kilku lat, sporadycznie. Ostatnio kilka tygodni temu przeszedłem dodatkową weryfikację.
Kilka dni temu zdeponowałem środki (jak zwykle z prywatnego konta bankowego poprzez opcję przelewy24) i minutę później konto zostało "tymczasowo ograniczone".
Od tej pory żadnego kontaktu, czat generalnie niedostępny (próbowałem o różnych porach w dzień i w nocy), na maila brak odpowiedzi, na formularz kontaktu zwrotnego na telefon też 0.
Środki zamrożone.
Zalecam unikanie, szkoda czasu i nerwów.
 
N 0

Nicky233

Użytkownik
Mam całkiem podobnie. W piątek założyłem konto poprzez komputer służbowy (a co za tym idzie z siecią VPN) i w momencie pierwszego logowania "ograniczyło" mi częściowo konto. Na czacie klasycznie jest kolejka, pisałem wiadomości zarówno na maila jak i w aplikacji i cały czas zero odzewu. Czy miał ktoś podobną sytuację i wie ile może to trwać ? Macie jakieś inne pomysły jak to rozwiązać ? Nie wiem czy nie zacząć się rozglądać za jakąś alternatywą.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Od tej pory żadnego kontaktu, czat generalnie niedostępny (próbowałem o różnych porach w dzień i w nocy), na maila brak odpowiedzi, na formularz kontaktu zwrotnego na telefon też 0.
Czy miał ktoś podobną sytuację i wie ile może to trwać ?
Napiszcie maila w centrum wiadomości, napiszcie maila na ich adres email i czekajcie 2 tyg. na odp.

Alternatywą jest gra u polskich buków... Też mogą wam zablokować środki z byle powodu bo nie ma dnia żeby jakiś forumowicz się nie skarżył na jakiegoś buka... Hahahaha :) ale przynajmniej macie sąd w Polsce, a nie na Cyprze....
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Alternatywą jest gra u polskich buków... Też mogą wam zablokować środki z byle powodu bo nie ma dnia żeby jakiś forumowicz się nie skarżył na jakiegoś buka... Hahahaha :) ale przynajmniej macie sąd w Polsce, a nie na Cyprze....
No nie wiem co w tym śmiesznego i co wnosi do tematu ,ale spoko wskazałeś nam kilka mądrości.

Napisałem posta by przestrzec przed aktualną "formą" ecopayz, może ochronie jakiegoś forumowicza i to był mój cel.

W ramach ostrzeżenia przed aktualną działalnością EcoPayz zwracam uwagi na rosnący trend niezadowolonych na trust pilocie.
Mój błąd, że nie sprawdziłem przed przelewem co u nich słychać, ale może kogoś to uchroni.

Zrzut ekranu 2021-03-24 o 14.15.23.png

Zielone pozytywy w styczniu i lutym 2021 to opinie z manualnych zaproszeń (od profilowanych użytkowników). W marcu juz jednak i na tym im nie zależy.

Chyba czas na ewakuacje, bo przypadkowe to nie jest.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No nie wiem co w tym śmiesznego i co wnosi do tematu ,ale spoko wskazałeś nam kilka mądrości.

Napisałem posta by przestrzec przed aktualną "formą" ecopayz, może ochronie jakiegoś forumowicza i to był mój cel.

W ramach ostrzeżenia przed aktualną działalnością EcoPayz zwracam uwagi na rosnący trend niezadowolonych na trust pilocie.
Mój błąd, że nie sprawdziłem przed przelewem co u nich słychać, ale może kogoś to uchroni.

Pokaż załącznik 7817

Zielone pozytywy w styczniu i lutym 2021 to opinie z manualnych zaproszeń (od profilowanych użytkowników). W marcu juz jednak i na tym im nie zależy.

Chyba czas na ewakuacje, bo przypadkowe to nie jest.
Kolego drogi masz rację - nie wiadomo czy się z tego śmiać czy płakać... To był raczej z mojej strony taki śmiech z bezradności i smutku bo nic nie możemy zrobić na to jak nas traktują zarówno buki jak i EcoPayz... Ale akurat co do tego, że jednak polskie buki można jeszcze ścigać w polskich sądach to racja i to przewaga nad takim EcoPayz lub bukiem z zagranicy...

I nawet nie wiedziałem, że takie obecnie są oceny Ecopayz... Dzięki, że wkleiłeś... A co do ostrzeżeń to cofnij się o miesiąc w tym temacie i zobaczysz ile na serio ja sam pisałem o nim ostrzeżeń więc to nie tak, że odkryłeś Amerykę i nikt inny nie ostrzegał...
 
D 0

Demonikor90

Użytkownik
Generalnie nie polecam ecoPayz, slyszalem o wielu przypadkach, ze blokuja srodki. Bodajze jednak te sytuacje dotyczyly przypadkow, gdy suma doladowan na eco byla mniejsza od wyplat i jesli juz ktos ma konto to lepiej nie wyplacac, tylko placic karta w sklepach itp. bezpieczniejsza opcja
 
N 89

naza13

Użytkownik
Cześć,
Od 29 marca, EcoPayz jest zmuszone blokować przelewy między bukmacherami dla krajów w EOG, dostałem takie info przy próbie wypłaty. Buk odpisał, że z ich strony jest wszystko w porządku tylko EcoPayz ich blokuje i w tej sytuacji mogę wybrać inną opcje wypłaty. Więc to chyba koniec z EcoPayz. Odziwo na Skrill można wypłacić ;q Pewnie ma to coś wspólnego z Brexitem, Wszystko było OK, od stycznia musieli przenieść do innego kraju bo EcoPayz jest w Wielkie Brytanii i zmieniło się prawo. No... 3 miesiące i już mają blokadę na wpłaty i wypłaty związane z "hazardem"
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Cześć,
Od 29 marca, EcoPayz jest zmuszone blokować przelewy między bukmacherami dla krajów w EOG, dostałem takie info przy próbie wypłaty. Buk odpisał, że z ich strony jest wszystko w porządku tylko EcoPayz ich blokuje i w tej sytuacji mogę wybrać inną opcje wypłaty. Więc to chyba koniec z EcoPayz. Odziwo na Skrill można wypłacić ;q Pewnie ma to coś wspólnego z Brexitem, Wszystko było OK, od stycznia musieli przenieść do innego kraju bo EcoPayz jest w Wielkie Brytanii i zmieniło się prawo. No... 3 miesiące i już mają blokadę na wpłaty i wypłaty związane z "hazardem"
Można wiedzieć co to za buk? I czy ktoś również nie może wyplacic na eco kasy?
 
H 76,8K

hagi84

Użytkownik
pierwsze slysze
Jaki buk Ci problemy robi?
Watpie by tu jakeis problemy byly z eco tylko zapewne z bukiem krzakiem, ktory kombinuje na lewo i prawo by nie wyplacic srodkow
 
N 89

naza13

Użytkownik
Z buka Noxwin, zawsze wypłaty szły normalnie. W czwartek zlecilem wypłatę i był status "rejected by payment system" napisałem o co chodzi. To dostali info z EcoPayz, że od poniedziałku mają jakieś ograniczenia z transferem środków do i z bukmacherami. Jakieś regulacje z hazardem czy coś takiego. W innym nie sprawdzałem, ale ten buk polecił że w takim wypadku mogę sobie wybrać inną metodę wypłaty, np. Skrill
Post automatycznie złączony:

Napisałem też w tej sprawie do EcoPayz, bo nie było ani nie ma żadnych info z ich strony, a powinni o takim czymś informować swoich klientów. Czekam na odpowiedź od czwartku, więc też długo. Zawsze dostawałem odpowiedź tego samego dnia ewentualnie następnego rano
 
Do góry Bottom