>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

A 861

amigo007

Użytkownik
Tak karta w PLN. Zobaczę przy wypłacie. Dzisiaj jeszcze nie wypłacałem. Przestrzalninja a ty tak ich nie broń, bo nie są tego warci. Zobaczysz sam przy jakichś problemach przy wypłacie. Sam miałem z nimi problem z weryfikacją, i długim czekaniem na wypłatę na konto bankowe. Tylko dlatego z tego się korzysta, bo nie ma wielkiego wyboru.
 
Ostatnia edycja:
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Masz prawdopodobnie psc zakupione nie w Polsce które może być wbite na konto z kraju z którego pochodzi kod psc
 
W 0

watkowice

Użytkownik
Od 10 dni mam zablokowaną wypłatę na konto (ma status oczekujący). Napisałem dodatkowe wyjaśnienie i dostałem odp., że skontaktują się jak najszybciej. Niestety nie ma żadnej odp. ani w centrum wiadomości ani na maila. Nie ma po prostu nic. A chodzi o ok 300zł a nie o 30000zł...

Ciekawe czy jak ktoś ma kartę to w takiej sytuacji mu blokują wypłaty kartą czy to tylko jak się przelewa na swoje konto. Wniosek jest jeden - nie może na to konto przelewać wam nikt oprócz was. Choć jedyne całkowicie bezprowizyjne transakcje są pomiędzy znajomymi. W Paypalu też tak jest i nie słyszałem aby był z tym problem.
U mnie podobnie do dziś zero odpowiedzi banda złodzieji
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
to przez awarie serwerowni w strasbourgu nie dziala patrzac na godzine pozaru i pierwszy post, ktory pojawil sie mniej wiecej o tej godzinie o ktorej wybuchl pozar

 
koichi 0

koichi

Użytkownik
Wygrałem 120 tyś na betsafe64 i teraz pytanie czy jeżeli zlecę przez ecopayz przelew na konto bankowe to mogą się doczepić?
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Konto mam już zamknięte. Cyrki nie z tej ziemi ! 2 tyg. wstrzymana wypłata na 200zł i zawieszone konto ! Żądali szczegółowych informacji kto mi i za co przelewa. Do czego mi służy konto itd itd... Odpowiadałem... Czekałem... I tak trwało 2 tyg. Potem musiałem zrobić selfie z dowodem. Wszystko musiało być wyraźne... I to nie wystarczyło... Musiałem się zgodzić na rozmowę tel. gdzie konsultantka wypytywała mnie znów do czego mi służy konto itd itd. Jedyny plus, że chociaż rozmowa była szybko od momentu jej zamówienia. Po kolejnych 2 dniach mi odblokowali. Łącznie cyrk trwał prawie miesiąc !!! Wypłaciłem kasę i zamknąłem.

I teraz uwaga dla wszystkich, korzystających z niego do zakładów w unibet itp nielegalnych buków czyli 90% Polaków mających to konto w tym celu: możecie sobie już włączyć kilka czerwonych lampek ostrzegawczych:

1. PRZEKAZANIE WASZYCH DANYCH I HISTORII TRANSAKCJI DO POLSKICH SŁUŻB ( Proponuję zadać pytanie w supporice komuś kto jest odważny: czy na żądanie polskich organów ścigania: policja, prokuratura, izba celno-skarbowa, UKS, straż graniczna itd itd Ecopayz jest zobowiązane udzielić wszystkich informacji i to zrobi... Zakładam, że wam nie odpowiedzą, ale warto spróbować.

1A - sprawdzić czy EcoPayz jest zobligowane do tajemnicy bankowej lub jak Paypal odmawia(ło) przekazywania danych polskim służbom...

2. CAŁKOWITE ZABLOKOWANIE KONTA i WYPŁAT - jak już pisałem wcześniej - EcoPayz trzyma was wszystkich za jaja, a do tego jako monopolista mają gdzieś, że ktoś od nich odejdzie - bo nie ma gdzie... W związku z tym przy obrotach rzędu kilku/kilkunastu tyś istnieje duże ryzyko, że poblokują konta pod byle pretekstem - wystarczy, że sami np. zaczną mieć jakieś problemy prawne lub finansowe...

3. BREXIT - ZMIANA JURYSDYKCJI NA MALTĘ - co by nie mówić jednak Wlk. Brytania to trochę co innego niż Malta. Z jednej strony Malta jest w UE więc można założyć, że na żądanie organów ścigania kraju członkowskiego musi wszystko podać, z 2 strony ma nie tak przejrzysty system prawny jak UK więc w razie dochodzenia roszczeń możecie się wozić z nimi jak z bukami zarejestrowanymi na Malcie - dokładnie to samo...

Nie piszę, że czeka was zaraz wjazd na chatę o 6 rano policji... Być może nigdy nic się nie stanie, ale... jak dla mnie ta firma jest nie do przyjęcia. Wiem, że są obecnie wszędzie przepisy dot. prania pieniędzy i antyterrostyczne. Ok. Nawet banki potrafiły pytać ludzi jak mieli serię wpłat. Jednak takich przypadków było parę i czytałem np. że jak komuś ktoś wpłacał regularnie po ok 5000zł na konto tak było. A w moim przypadku były wpłaty po 100zł - parę... łączna suma ok 450zł... Jeśli ecopayz jest tak strasznie tu gorliwe to bardzo się zastanawiam jak potraktuje ewentualne żądanie ujawnienia danych waszych transakcji ze strony Polski... I jak pisałem - wcześniej - poczytajcie ich politykę prywatności... Przecież oni się zastrzegają, że dokumentację będą prowadzić 5 lat od zamknięcia konta. Piszą, że wszystko przekażą "odpowiednim władzom" itd itd.

Naprawdę was to nie niepokoi ?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Konto mam już zamknięte. Cyrki nie z tej ziemi ! 2 tyg. wstrzymana wypłata na 200zł i zawieszone konto ! Żądali szczegółowych informacji kto mi i za co przelewa. Do czego mi służy konto itd itd... Odpowiadałem... Czekałem... I tak trwało 2 tyg. Potem musiałem zrobić selfie z dowodem. Wszystko musiało być wyraźne... I to nie wystarczyło... Musiałem się zgodzić na rozmowę tel. gdzie konsultantka wypytywała mnie znów do czego mi służy konto itd itd. Jedyny plus, że chociaż rozmowa była szybko od momentu jej zamówienia. Po kolejnych 2 dniach mi odblokowali. Łącznie cyrk trwał prawie miesiąc !!! Wypłaciłem kasę i zamknąłem.

I teraz uwaga dla wszystkich, korzystających z niego do zakładów w unibet itp nielegalnych buków czyli 90% Polaków mających to konto w tym celu: możecie sobie już włączyć kilka czerwonych lampek ostrzegawczych:

1. PRZEKAZANIE WASZYCH DANYCH I HISTORII TRANSAKCJI DO POLSKICH SŁUŻB ( Proponuję zadać pytanie w supporice komuś kto jest odważny: czy na żądanie polskich organów ścigania: policja, prokuratura, izba celno-skarbowa, UKS, straż graniczna itd itd Ecopayz jest zobowiązane udzielić wszystkich informacji i to zrobi... Zakładam, że wam nie odpowiedzą, ale warto spróbować.

1A - sprawdzić czy EcoPayz jest zobligowane do tajemnicy bankowej lub jak Paypal odmawia(ło) przekazywania danych polskim służbom...

2. CAŁKOWITE ZABLOKOWANIE KONTA i WYPŁAT - jak już pisałem wcześniej - EcoPayz trzyma was wszystkich za jaja, a do tego jako monopolista mają gdzieś, że ktoś od nich odejdzie - bo nie ma gdzie... W związku z tym przy obrotach rzędu kilku/kilkunastu tyś istnieje duże ryzyko, że poblokują konta pod byle pretekstem - wystarczy, że sami np. zaczną mieć jakieś problemy prawne lub finansowe...

3. BREXIT - ZMIANA JURYSDYKCJI NA MALTĘ - co by nie mówić jednak Wlk. Brytania to trochę co innego niż Malta. Z jednej strony Malta jest w UE więc można założyć, że na żądanie organów ścigania kraju członkowskiego musi wszystko podać, z 2 strony ma nie tak przejrzysty system prawny jak UK więc w razie dochodzenia roszczeń możecie się wozić z nimi jak z bukami zarejestrowanymi na Malcie - dokładnie to samo...

Nie piszę, że czeka was zaraz wjazd na chatę o 6 rano policji... Być może nigdy nic się nie stanie, ale... jak dla mnie ta firma jest nie do przyjęcia. Wiem, że są obecnie wszędzie przepisy dot. prania pieniędzy i antyterrostyczne. Ok. Nawet banki potrafiły pytać ludzi jak mieli serię wpłat. Jednak takich przypadków było parę i czytałem np. że jak komuś ktoś wpłacał regularnie po ok 5000zł na konto tak było. A w moim przypadku były wpłaty po 100zł - parę... łączna suma ok 450zł... Jeśli ecopayz jest tak strasznie tu gorliwe to bardzo się zastanawiam jak potraktuje ewentualne żądanie ujawnienia danych waszych transakcji ze strony Polski... I jak pisałem - wcześniej - poczytajcie ich politykę prywatności... Przecież oni się zastrzegają, że dokumentację będą prowadzić 5 lat od zamknięcia konta. Piszą, że wszystko przekażą "odpowiednim władzom" itd itd.

Naprawdę was to nie niepokoi ?
nie, bo sa fora gdzie ecopayz ma swoich przedstawicieli i jest wieksza opieka nad uzytkownikami a nie fora bukmacherskie gdzie ludzie mysla, ze ecopayz powstal specjalnie dla nich... no i ecopayz nie jest monopolista...

ja wklejalem swoje 'przypadki' blokowania konta w ecopayz. pierwsze dwa to byly przypadki pozniej to bylo moje swiadome dzialanie. znalem skutki takich przelewow i wiedzialem jak sobie z tym radzic. a o tym kto sprawia piecze nad ecopayz mozna poczytac na ich stronie. trzymanie dokumentacji 5 lat, bo pewnie tak wynika z obowiazujacego prawa...


all in all czas na weryfikacje to mniej wiecej 2 tygodnie jakby kogos to interesowalo.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
To kto jest według Ciebie na rynku oprócz Eco, skąd można wpłacać i wypłacać do buka?
chocby jeton... no kurde ludzie macie metody wplat i wyplat do bukmacherow to nie sprawdzacie?? przeciez bukmacherzy maja rozne metody wplat i wyplat... i sa rozni bukmacherzy...

co do ecopayz i pod... ludzi... to za ustawa hazardowa ecopayz groza wieksze kary niz mi... a pomimo tego to robia...

edit; ja jestem zacofany technologicznie, pierwszy telefon otrzymalem w wieku 26 lat i to byl telefon myphone taki z duzymi cyframi dla starszych ludzi xd ale co tuta sie wyprawia to zart jakis xd przeciez nawet bitcoiny mozna wplacac do wielu bukmacherow... troche samozaparcia w poszukiwaniach, wtedy czlowiek sie bardziej rozwija xd
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
przeciez nawet bitcoiny mozna wplacac do wielu bukmacherow... troche samozaparcia w poszukiwaniach, wtedy czlowiek sie bardziej rozwija xd
Ja się nie zajmuję nielegalnymi bukami i w ogóle mało ostatnio bukmacherką, ale ktoś się pytał o BTC w tym wątku i nikt mu nie odpisał... Bo wg mnie to też najlepsza metoda z tym... że chyba nikt nie odpisał bo buki (przynajmniej te mające support po polsku i przyjmujących IP z Polski) tego nie używają... Na świecie jest może i z 1000 buków (łącznie z azjatyckimi) i pewno w tym sensie masz rację, że ecopayz nie jest monopolistą i gdzieś są BTC, ale... przecież ludzie tu na forum i w ogóle polscy gracze korzystają z tych co są na forum czyli: Unibet i Bettson. I to WSZYSTKO bo reszta blokuje IP z Polski... Można oczywiście "kupić" i sobie adres w UK i konto w UK i na maxa kombinować i wtedy ma się szerszą ofertę, ale myślę, że większość graczy jednak ma Unibet i Betsona i nie ma tam chyba innych w miarę bezpiecznych wpłat jak z Ecopayz. Oczywiście są jeszcze bezpośrednie na konto...

Więc jak w ten sposób spojrzysz na to wszystko to jednak EcoPayz może być monopolistą...
 
Do góry Bottom