>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ecoPayz - ogólna dyskusja

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ja się nie zajmuję nielegalnymi bukami i w ogóle mało ostatnio bukmacherką, ale ktoś się pytał o BTC w tym wątku i nikt mu nie odpisał... Bo wg mnie to też najlepsza metoda z tym... że chyba nikt nie odpisał bo buki (przynajmniej te mające support po polsku i przyjmujących IP z Polski) tego nie używają... Na świecie jest może i z 1000 buków (łącznie z azjatyckimi) i pewno w tym sensie masz rację, że ecopayz nie jest monopolistą i gdzieś są BTC, ale... przecież ludzie tu na forum i w ogóle polscy gracze korzystają z tych co są na forum czyli: Unibet i Bettson. I to WSZYSTKO bo reszta blokuje IP z Polski... Można oczywiście "kupić" i sobie adres w UK i konto w UK i na maxa kombinować i wtedy ma się szerszą ofertę, ale myślę, że większość graczy jednak ma Unibet i Betsona i nie ma tam chyba innych w miarę bezpiecznych wpłat jak z Ecopayz. Oczywiście są jeszcze bezpośrednie na konto...

Więc jak w ten sposób spojrzysz na to wszystko to jednak EcoPayz może być monopolistą...
jezus maria... jest ponad setka bukow przyjmujaca graczy z polski i majaca polski support... nawet taki sbobet co go reklamuja brokerzy przyjmuje juz polakow... ecopayz nie jest monopolista i nie powstal wczoraj ani przedwczoraj... ludzie zaczeli uzywac ecopayza u bukmacherow po blokadzie skrilla... sa inne e-portfele np. jeton i jeszcze jakis e-portfel, ktory zostal dodany bodajze do unibetu ktos na tym forum wymienial. te firmy co sa tutaj na forum sa tylko dlatego, ze afiliant ma z nich najwiecej kasy ze wzgledu na popularnosc w naszym kraju.... sam widzialem przedstawicieli innych firm na innych forach, ale to byly mniejsze fora a jak wiadomo mniejsze forum to szukasz innych metod uzyskania przychodow np. u mniejszych firm oferujacych swoje uslugi dla graczy z polski...

co do bitcoinow to bitcoiny trzeba wymienic... to jest raz a dwa to taka finlandia chce je opodatkowac a indie calkowicie zakazac...
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
Sbobet i brokerzy?
Który broker ma Sbobet?
Aktualnie Sbobet to jeden z największych syfow, limity dramatyczne, voidy itp
Co do weryfki dziś szybko szło. Góra 15 min
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
majac karte pln i euro rozumiem, ze limity wyplat dziennych sa osobne na obie karty i w ten sposob da sie wiecej wyplacic jednego dnia?
Ktos korzysta z dwoch kart?
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Używałem od kilku lat, sporadycznie. Ostatnio kilka tygodni temu przeszedłem dodatkową weryfikację.
Kilka dni temu zdeponowałem środki (jak zwykle z prywatnego konta bankowego poprzez opcję przelewy24) i minutę później konto zostało "tymczasowo ograniczone".
Od tej pory żadnego kontaktu, czat generalnie niedostępny (próbowałem o różnych porach w dzień i w nocy), na maila brak odpowiedzi, na formularz kontaktu zwrotnego na telefon też 0.
Środki zamrożone.
Zalecam unikanie, szkoda czasu i nerwów.
 
N 0

Nicky233

Użytkownik
Mam całkiem podobnie. W piątek założyłem konto poprzez komputer służbowy (a co za tym idzie z siecią VPN) i w momencie pierwszego logowania "ograniczyło" mi częściowo konto. Na czacie klasycznie jest kolejka, pisałem wiadomości zarówno na maila jak i w aplikacji i cały czas zero odzewu. Czy miał ktoś podobną sytuację i wie ile może to trwać ? Macie jakieś inne pomysły jak to rozwiązać ? Nie wiem czy nie zacząć się rozglądać za jakąś alternatywą.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Od tej pory żadnego kontaktu, czat generalnie niedostępny (próbowałem o różnych porach w dzień i w nocy), na maila brak odpowiedzi, na formularz kontaktu zwrotnego na telefon też 0.
Czy miał ktoś podobną sytuację i wie ile może to trwać ?
Napiszcie maila w centrum wiadomości, napiszcie maila na ich adres email i czekajcie 2 tyg. na odp.

Alternatywą jest gra u polskich buków... Też mogą wam zablokować środki z byle powodu bo nie ma dnia żeby jakiś forumowicz się nie skarżył na jakiegoś buka... Hahahaha :) ale przynajmniej macie sąd w Polsce, a nie na Cyprze....
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Alternatywą jest gra u polskich buków... Też mogą wam zablokować środki z byle powodu bo nie ma dnia żeby jakiś forumowicz się nie skarżył na jakiegoś buka... Hahahaha :) ale przynajmniej macie sąd w Polsce, a nie na Cyprze....
No nie wiem co w tym śmiesznego i co wnosi do tematu ,ale spoko wskazałeś nam kilka mądrości.

Napisałem posta by przestrzec przed aktualną "formą" ecopayz, może ochronie jakiegoś forumowicza i to był mój cel.

W ramach ostrzeżenia przed aktualną działalnością EcoPayz zwracam uwagi na rosnący trend niezadowolonych na trust pilocie.
Mój błąd, że nie sprawdziłem przed przelewem co u nich słychać, ale może kogoś to uchroni.

Zrzut ekranu 2021-03-24 o 14.15.23.png

Zielone pozytywy w styczniu i lutym 2021 to opinie z manualnych zaproszeń (od profilowanych użytkowników). W marcu juz jednak i na tym im nie zależy.

Chyba czas na ewakuacje, bo przypadkowe to nie jest.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No nie wiem co w tym śmiesznego i co wnosi do tematu ,ale spoko wskazałeś nam kilka mądrości.

Napisałem posta by przestrzec przed aktualną "formą" ecopayz, może ochronie jakiegoś forumowicza i to był mój cel.

W ramach ostrzeżenia przed aktualną działalnością EcoPayz zwracam uwagi na rosnący trend niezadowolonych na trust pilocie.
Mój błąd, że nie sprawdziłem przed przelewem co u nich słychać, ale może kogoś to uchroni.

Pokaż załącznik 7817

Zielone pozytywy w styczniu i lutym 2021 to opinie z manualnych zaproszeń (od profilowanych użytkowników). W marcu juz jednak i na tym im nie zależy.

Chyba czas na ewakuacje, bo przypadkowe to nie jest.
Kolego drogi masz rację - nie wiadomo czy się z tego śmiać czy płakać... To był raczej z mojej strony taki śmiech z bezradności i smutku bo nic nie możemy zrobić na to jak nas traktują zarówno buki jak i EcoPayz... Ale akurat co do tego, że jednak polskie buki można jeszcze ścigać w polskich sądach to racja i to przewaga nad takim EcoPayz lub bukiem z zagranicy...

I nawet nie wiedziałem, że takie obecnie są oceny Ecopayz... Dzięki, że wkleiłeś... A co do ostrzeżeń to cofnij się o miesiąc w tym temacie i zobaczysz ile na serio ja sam pisałem o nim ostrzeżeń więc to nie tak, że odkryłeś Amerykę i nikt inny nie ostrzegał...
 
D 0

Demonikor90

Użytkownik
Generalnie nie polecam ecoPayz, slyszalem o wielu przypadkach, ze blokuja srodki. Bodajze jednak te sytuacje dotyczyly przypadkow, gdy suma doladowan na eco byla mniejsza od wyplat i jesli juz ktos ma konto to lepiej nie wyplacac, tylko placic karta w sklepach itp. bezpieczniejsza opcja
 
N 89

naza13

Użytkownik
Cześć,
Od 29 marca, EcoPayz jest zmuszone blokować przelewy między bukmacherami dla krajów w EOG, dostałem takie info przy próbie wypłaty. Buk odpisał, że z ich strony jest wszystko w porządku tylko EcoPayz ich blokuje i w tej sytuacji mogę wybrać inną opcje wypłaty. Więc to chyba koniec z EcoPayz. Odziwo na Skrill można wypłacić ;q Pewnie ma to coś wspólnego z Brexitem, Wszystko było OK, od stycznia musieli przenieść do innego kraju bo EcoPayz jest w Wielkie Brytanii i zmieniło się prawo. No... 3 miesiące i już mają blokadę na wpłaty i wypłaty związane z "hazardem"
 
A 34,3K

ar0nek

Użytkownik
Cześć,
Od 29 marca, EcoPayz jest zmuszone blokować przelewy między bukmacherami dla krajów w EOG, dostałem takie info przy próbie wypłaty. Buk odpisał, że z ich strony jest wszystko w porządku tylko EcoPayz ich blokuje i w tej sytuacji mogę wybrać inną opcje wypłaty. Więc to chyba koniec z EcoPayz. Odziwo na Skrill można wypłacić ;q Pewnie ma to coś wspólnego z Brexitem, Wszystko było OK, od stycznia musieli przenieść do innego kraju bo EcoPayz jest w Wielkie Brytanii i zmieniło się prawo. No... 3 miesiące i już mają blokadę na wpłaty i wypłaty związane z "hazardem"
Można wiedzieć co to za buk? I czy ktoś również nie może wyplacic na eco kasy?
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
pierwsze slysze
Jaki buk Ci problemy robi?
Watpie by tu jakeis problemy byly z eco tylko zapewne z bukiem krzakiem, ktory kombinuje na lewo i prawo by nie wyplacic srodkow
 
N 89

naza13

Użytkownik
Z buka Noxwin, zawsze wypłaty szły normalnie. W czwartek zlecilem wypłatę i był status "rejected by payment system" napisałem o co chodzi. To dostali info z EcoPayz, że od poniedziałku mają jakieś ograniczenia z transferem środków do i z bukmacherami. Jakieś regulacje z hazardem czy coś takiego. W innym nie sprawdzałem, ale ten buk polecił że w takim wypadku mogę sobie wybrać inną metodę wypłaty, np. Skrill
Post automatycznie złączony:

Napisałem też w tej sprawie do EcoPayz, bo nie było ani nie ma żadnych info z ich strony, a powinni o takim czymś informować swoich klientów. Czekam na odpowiedź od czwartku, więc też długo. Zawsze dostawałem odpowiedź tego samego dnia ewentualnie następnego rano
 
Do góry Bottom