>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Nie wiem czy u wszystkich tak jest ale ja mam tak, ze przy logowaniu na konto po wpisaniu hasla wyskakuje prosba o podanie tego kodu authenticator. Problem w tym, ze moge wpisac byle jaki ciag 6 liczb a i tak zaloguje sie na konto. Ktos tez tak ma?
Mocno losowa sytuacja. Nie raz mi się zdarzało zrobić literówkę (cyfrowkę?) w jednej cyfrze a i tak się logowało, a innym razem przy takim błędzie wyskakuje błędny kod.
 
C 0

cydroski

Użytkownik
Próbowaliście się z nimi skontaktować ostatnio ? Na maile nie odpisują a na chacie cały czas

" Unfortunately, our team is currently unavailable. However, complete the form below to leave a message with us and we'll get back to you as soon as possible. "
 
C 0

cydroski

Użytkownik
Nom u mnie też dostępny. Tylko jak go startuję to po 10 minutach oczekiwania rozłącza i wyskakuje informacja, że agenci niedostępni
 
D 0

davor3

Użytkownik
Witam,

Jaka metoda wpłaty do ecopayz jest najtańsza ?

Przy wpłacie przez blika 100 zł , 4,5 zł opłata , czyli 4,5 % , czy są jakieś tańsze metody?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Witam,

Jaka metoda wpłaty do ecopayz jest najtańsza ?

Przy wpłacie przez blika 100 zł , 4,5 zł opłata , czyli 4,5 % , czy są jakieś tańsze metody?
to jest minimalna oplata w wysokosci 1euro, badz rownowartosci w innej walucie stad wyszlo 4,5 procent. normalnie za platnosc blikiem pobierane sa 2 procent od transakcji. zestpay najtaniej wychodzi. zestpay ma 1,35 procent reszta po 2 procent a paysafecard 8,5 procent. nie zaplacisz mniej niz 4,5zl...
 
waska 131

waska

Użytkownik
Polecam wpłatę depozytu lokalnego i przelew 24 z wpłata na poczcie. Opłata to np przy 1000zl to około 25 zł a pieniądze wysłane przelewem expres na poczcie odrazu na koncie ecopayz
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Widzę że kartę zmienili i chce nowa zamówić tylko pytanie w jakiej walucie lepiej pln czy euro? Ostatnio miałem euro ale chyba wtedy nie było do wyboru pln
 
Z 2

zelmistrz

Użytkownik
witam panowie. mam pytanie, przez przelew tradycyjny jak wyplacam z ecopayz na konto to jaki widnieje nadawca? i czy jak wypłace sporą ilośc gotowki okolo 10-12k to bank moze sie zainteresowac jak to nieznajomy nadawca bedzie albo jakis zza granicy?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nie A po2 to nie duża kwota
Post automatycznie złączony:

A jak się boisz to wyrób kartę I wypłac bankomatem
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
witam panowie. mam pytanie, przez przelew tradycyjny jak wyplacam z ecopayz na konto to jaki widnieje nadawca? i czy jak wypłace sporą ilośc gotowki okolo 10-12k to bank moze sie zainteresowac jak to nieznajomy nadawca bedzie albo jakis zza granicy?
Nazwa nadawcy
IPS SOLUTIONS LTD - MASS PAYMENTS, CONSULCO BUILDING 73 METOCHIOU, STREET, NICOSIA, 2407, CY


Tytuł przelewu
E-WALLET FUNDS REDEMPTION
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Co to są transakcje Moneysend?
Od jakiegoś czasu ecoPayz przysyła mi meile że dokonuje takich transakcji. Żądają żebym im to wyjaśnił.
"We have recently reviewed your ecoPayz account and noticed that you use it for making Moneysend transactions. Could you please specify the relation with the senders of the funds? Also, could you please explain the source of this transactions? "
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Witam. Mam pytanie początkującego, czy to bezpieczne wypłacać z ecopayz na konto bankowe? Czy od tego trzeba potem zapłacić podatek?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Miał ktoś sytuacje z Ecopayz że pytają się o transkacje z innymi użytkownikami.

otrzymałem takiego maila:


This email has been sent following a recent review of the activity on your ecoAccount.

We conduct regular reviews of customer’s accounts for the following reasons:

• To ensure the continuing security of your account,
• As part of our regulatory and legislative compliance procedures, and
• To better understand the way in which customers want to use their ecoAccounts so that we can consider making improvements to the service we offer.

We have recently reviewed your ecoAccount and noticed that you requested a wire transfer withdrawal after receiving funds from other ecoPayz user.

We would be grateful if you would provide us with a brief explanation of the way in which you use your ecoAccount, the reason of receiving and withdrawing funds and the relationship between you and the sender.

Please feel free to contact us should you require any further assistance.





o co tym debilom chodzi, przelewam między różnymi kontami, ale gdzie to jest zabronione bo w regulaminie nie widzę żeby niedozwolone było przekazywanie środków innym użytkownikom, zresztą zastanawia mnie o co oni się czepiają, przecież to nie ich pieniądze.
Obecnie mam takie samo pytanie tylko po polsku i zablokowaną od 7 dni wypłatę na konto. Nie korzystałem na EccoPayz do grania u nielegalnych w Polsce buków tylko jedna osoba mi oddawała kasę i ją przelewałem na swoje konto bankowe. Tzn teraz jest zaledwie druga wpłata na konto, a właściwie próba wpłaty. Odpisałem im na maila. Na czacie nie ma jak się połączyć więc wysłałem 2 wiadomości i jeszcze w centrum obsługi 2 wiadomości po polsku i angielsku z wytłumaczeniem. Dodam też, że nie chodzi o tysiące tylko ok 300zł !!!

Dla mnie to jest żałosna firma korzystająca z tego, że ludzie są zdani na ich łaskę i niełaskę bo grają u zagranicznych buków. Pod byle pretekstem mogą zabrać nam kasę ! Nigdy więcej ! Oddadzą mi albo i nie kasę i więcej z nich nie skorzystam, a za 3 miesiące zamknę konto. I wiecie co ? Mam naprawdę duże obawy czy oni na jakiekolwiek wezwanie polskich służb typu: UKS lub raczej Izba Celna nie udostępnią wszystkich danych, a wtedy jak macie wpłaty od nich np. na Unibet to po was... Czytaliście ich politykę prywatności ? To jest gorzej niż w Paypal. Właściwie piszą, że ujawnią i będą przechowywać przez 5 lat każdą informację... Żałuję, że tam założyłem konto. Bardzo żałuję... Jesteśmy całkowicie skazani na to co im się zachce lub nie. To, że płacicie kartą bankomatową nic nie da bo jest cały przegląd transakcji trzymany do 5 lat wstecz...

Nie wiem czy jakiekolwiek buki zagr. umożliwiają korzystanie z BTC, ale to właściwie i to też względnie jedyna w miarę bezpieczna opcja. Cała reszta to tylko iluzja. Piszę oczywiście od strony teoretycznej, ale idę o zakład, że na wezwanie polskich lub innych europejskich służb skarbowych PODADZĄ WSZYSTKO ! A wiem np., że Paypal masowo odmawiał UKS w Polsce podawania danych.

A do tego kto to słyszał, żeby blokować wypłatę i przez 5 dni nie raczyć odpowiedzieć na pytania ? Tak się traktuje klientów ? Tak traktują klientów wyłącznie firmy mające monopol, a tu tak jest bo zmonopolizowali usługi korzystania z buków i się totalnie wożą.

ODRADZAM !!!
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Dawno takich glupot nie czytalem, nawet nie ma co komentowac bo widac nie masz zielonego pojecia
Mam tylko jedno pytanie, jak juz odradzasz, to co polecasz?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dawno takich glupot nie czytalem, nawet nie ma co komentowac bo widac nie masz zielonego pojecia
Mam tylko jedno pytanie, jak juz odradzasz, to co polecasz?
Głupoty ??? Mam zablokowaną od 7 dni wypłatę pieniędzy ! Może to mi wytłumacz !
Po za tym typowe - JAK SIĘ NIE MA ARGUMENTÓW to się pisze, że ktoś pisze głupoty i nie ma pojęcia !!! Może jednak wysil się odrobinę i napisz MERYTORYCZNIE w czym nie mam racji !!!

W międzyczasie dostałem kolejne pytanie tym razem o cel używania konta. Wypłata jest cały czas zablokowana...

A czy coś innego doradzam ? Nie nic nie doradzam bo jak pisałem Ecco zmonopolizowało rynek i trzyma was wszystkich za jaja bo mogą w każdej chwili wam zablokować środki o czym już pisano w tym wątku, a do tego w każdej chwili jesteście zdani na ich łaskę i niełaskę czy przekażą WSZYSTKIE DANE odpowiednim służbom... Więc jak ktoś się bał wycieków od strony buków to może być spokojny, ale nikt nie pomyślał o portfelach, a szczególnie tym !
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
wiecej wykrzyknikow chlopcze
A wiesz jak dzialaja inne portfele? wiesz, ze weszly regulacje prawne w UK i nie tylko i nakazuja bardziej restrykcyjnie podchodzic do swoich klientow?
A skrill i neteller nie blokuje kont? W tym roku regularnie blokuje konta, kaze wyslac selfi, jednym sie udaje po paru dniach odblokowac inni do teraz sie mecza, pozniej wchodza blokady i tlumaczenie sie jakie relacje masz z uzytkownikami z transakcji itp itd
Normalna rzecz, lepiej nie bedzie, nic nie da wylewanie zali na forum

Ponawiam pytanie moje, jaki portfel w takim razie polecasz uzytkownikom tego forum?
 
Do góry Bottom