>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

K 0

KNR1988

Użytkownik
Miał ktoś sytuacje z Ecopayz że pytają się o transkacje z innymi użytkownikami.

otrzymałem takiego maila:


This email has been sent following a recent review of the activity on your ecoAccount.

We conduct regular reviews of customer’s accounts for the following reasons:

• To ensure the continuing security of your account,
• As part of our regulatory and legislative compliance procedures, and
• To better understand the way in which customers want to use their ecoAccounts so that we can consider making improvements to the service we offer.

We have recently reviewed your ecoAccount and noticed that you requested a wire transfer withdrawal after receiving funds from other ecoPayz user.

We would be grateful if you would provide us with a brief explanation of the way in which you use your ecoAccount, the reason of receiving and withdrawing funds and the relationship between you and the sender.

Please feel free to contact us should you require any further assistance.





o co tym debilom chodzi, przelewam między różnymi kontami, ale gdzie to jest zabronione bo w regulaminie nie widzę żeby niedozwolone było przekazywanie środków innym użytkownikom, zresztą zastanawia mnie o co oni się czepiają, przecież to nie ich pieniądze.
 
B 132

basketballer

Użytkownik
Wiecie może w jaki sposób mogę za pomocą karty ecopayz zasilić konto na revolut?

jeszcze jedno pytanie, czy mogę sobie doładować za pomocą karty ecopayz i następnie po zamianie na pln wypłacić to na konto bankowe? czy to nie będzie wyglądało podejrzanie z ich strony? będzie to kwota w okolicach 2k euro, nie chce by mi blokneli konto
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Mam konto eco w pln i karte tez pln. Bylem dzisiaj w dwoch punktach stancjonarnych STS i w obu pogralem taki sam kupon po 250zl. Wlozylem karte eco do terminala, wpisalem pin i wyszedlem. Potwierdzen nie bralem. W domu zalogowalem sie na konto i patrze ze za kazdym razem pobieralo mi 260zl mimo, ze obok widnieje 250zl. Placilem juz w roznych miejsach ta karta i nigdy nie bylo zadnych rozbieznosci. Czy mi sie wydaje czy moze te durnie z STS pobieraja jakas prowizje z tytulu platnosci karta czy moze jest to wina ecopayz?

1601120147273.png
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Wiecie może w jaki sposób mogę za pomocą karty ecopayz zasilić konto na revolut?

jeszcze jedno pytanie, czy mogę sobie doładować za pomocą karty ecopayz i następnie po zamianie na pln wypłacić to na konto bankowe? czy to nie będzie wyglądało podejrzanie z ich strony? będzie to kwota w okolicach 2k euro, nie chce by mi blokneli konto
Wplac -> Karta debetowa lub kredytowa -> wprowadzasz dane karty fizyczej -> masz kasę na koncie Revo.
Możesz sobie doładować, zamienić, zlecić wypłatę. Poczytaj jednak nawet na Twitterze ile kont jest ostatnio blokowanych, ile osób ma z tym problemy. Nie bez powodu sam tam zaglądałem. W skrócie - Revo to fajna rzecz na wakacje, nie do 'takich' transakcji, biznesów.
Czy mi sie wydaje czy moze te durnie z STS pobieraja jakas prowizje z tytulu platnosci karta czy moze jest to wina ecopayz?
Usługi gotówkowe** - 4.00% (min. opłata €0.80)
** Usługi instytucji finansowych (banków); Forex, przekazy pieniężne, czeki podróżne; brokerzy zabezpieczeń i dealerzy (akcje i udziały); gry i loterie.
4% to 10zł z 250. Idealnie się zgadza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
_bartez_ 71

_bartez_

Użytkownik
Wie ktoś czy można miec karte w E i PLN ? Mam karte w E, ale zalozylem subkonto w Pln i chyba by korzystniej bylo jakbym wyplacal karta w PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Jak wybieram karte to jest opcja zeby podpiąć do tego konta w PLN ?
Wiesz co, po zalogowaniu się w zakładce 'karty Ecopayz' mam kolumny 'Karta ecoPayz Mastercard' i 'ecoCard'. Ta pierwsza jest wydana i połączona z kontem w PLN, ta druga jest wydana i połączona z subkontem w EUR. Żebym dobrze opisał, karty fizycznie mam dwie.
 
Do góry Bottom