>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher E-TOTO - opinie

A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Nie polecam tego złodziejskiego buka, oferują freebet 55 zł po wpłacie i rejestracji, mimo skorzystania w linku i wpisania kodu etoto400 freebet nie został przyznany a support twierdzi ze kod promocyjny nie został wpisany - absurd
Gdzie znajdę info do tego freebeta? Na ich stronie nie widze
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Tez tak myślałem ze wpłacasz 100 a bonus 200, wpłaciłem 100 i łącznie miałem 200 bo bonus jest do 100 zł tylko ALE jak wpłacisz 100 a nie 50 to z kodem obiecywali freebet 55 a support się wykręca, ze rzekomo kodu nie wpisałem. To czemu wpłaciłem 100 a nie tylko 50 żeby zgarnąć max bonus ?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Tez tak myślałem ze wpłacasz 100 a bonus 200, wpłaciłem 100 i łącznie miałem 200 bo bonus jest do 100 zł tylko ALE jak wpłacisz 100 a nie 50 to z kodem obiecywali freebet 55 a support się wykręca, ze rzekomo kodu nie wpisałem. To czemu wpłaciłem 100 a nie tylko 50 żeby zgarnąć max bonus ?
Mylić się jest rzeczą ludzka. Teraz nikt już tego nie sprawdzi czy wpisałeś czy nie. Zdarza się
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Witam
Zagrałem wczoraj mecz szachowy o godz 18.59 za 200 na zwycięstwo Nakamury w szachy ( suma 4 partii ).Partia pierwsza rozpoczęła się o 18.45 więc zagrałem po rozpoczęciu meczu .Bukmacher dał przegrany kupon. Czy powinien dać zwrot skoro mecz został zawarty po jego rozpoczęciu?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Witam
Zagrałem wczoraj mecz szachowy o godz 18.59 za 200 na zwycięstwo Nakamury w szachy ( suma 4 partii ).Partia pierwsza rozpoczęła się o 18.45 więc zagrałem po rozpoczęciu meczu .Bukmacher dał przegrany kupon. Czy powinien dać zwrot skoro mecz został zawarty po jego rozpoczęciu?
Powinien, ale nie musi. Warto do nich napisać. Jak opiszesz , że wykorzystałeś błąd w ofercie to możliwe że zostaną Ci wklepane limity.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Witam
Zagrałem wczoraj mecz szachowy o godz 18.59 za 200 na zwycięstwo Nakamury w szachy ( suma 4 partii ).Partia pierwsza rozpoczęła się o 18.45 więc zagrałem po rozpoczęciu meczu .Bukmacher dał przegrany kupon. Czy powinien dać zwrot skoro mecz został zawarty po jego rozpoczęciu?
Napisz, że włączyłeś telewizor i okazało się, że obstawiłeś mecz, który już trwał co Cię bardzo zdziwiło. Znając regulamin etoto (mecz rozpoczęty po czasie) chcesz ich o tym fakcie poinformować dla ich dobra, ponieważ Ty tego nie wykorzystałeś i dowiedziałeś się o tym przypadkiem, ale być może inni ten fakt wykorzystali narażając etoto na straty. Dlatego powinni skrupulatnie sprawdzić kto zagrał mecz po godzinie 18:45 czyli jego rozpoczęciu i dać zwroty tym osobom (w tym Tobie hehe ;) ). Będzie wyglądało jakbyś chciał im pomóc ;)
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Powinien, ale nie musi. Warto do nich napisać. Jak opiszesz , że wykorzystałeś błąd w ofercie to możliwe że zostaną Ci wklepane limity.
chcą linka do oficjalnej informacji ,że mecz się wcześniej rozpoczął ,ale nie mogę go znaleźć lub go nie ma.Wiem ,że mecz się wcześniej rozpoczął ze streamu polskiego
Post automatycznie złączony:

bukmacher włąsnie mi napisał :

Maurycy​
09:19:35 am​
Otrzymałem właśnie informację iż dopóki nie otrzymamy raportu w którym są podane godziny rozpoczęcia gier nie możemy zmienić rozliczeń. Jest to ostateczne stanowisko działu bukmacherów.​

a kiedy dostaniecie raport ?​

Maurycy​
09:21:33 am​
Nie jestem w stanie tego przewidzieć ani zagwarantować, że taki raport otrzymamy. Rozliczyliśmy zakład zgodnie z wynikiem. Nie posiadamy potwierdzenia odnośnie godziny rozpoczęcia zdarzenia.​
czyli rozumiem ,że bukmacher nie jest w stanie sprawdzić godziny rozpoczęcia meczu .Co o tym sądzicie?


po kliknięciu information jest data i godzina rozpoczęcia każdej rundy
 
Ostatnia edycja:
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
https://chess24.com/en/watch/live-t...-masters-2023-division-1-winner-bracket/3/1/5 masz oficjalny stream, który zaczał się16.45 oni zaczeli grać 2h 15 minut czyli 19.00 wiec jest raczej ok rozliczone.

Ogólnie jeśli by nawet zaczeli 18.45 to grałeś 18.59 i teraz jeszcze publicznie się chwalisz że próbowałeś oszukać. Właśnie przez takich kolesi są fatalne opinie o graczach.
Jakby rozpoczęli o 19tej to bym nie grał w jakimś krzaku buku z podatkiem 12 procent meczu na 3 wyniki .Oglądałem transmisję więc już grali połowę partii
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Czyli rozumiem, że świadomie grałeś mecz, który trwa a jak nie weszło, to płaczesz jeszcze o zwrot? Mocne cebulactwo i brak godności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Aplikacja zamula, potrafi się nie załadować lista potrzebnych meczy co potrafi być frustrujące tuż przed rozgrywkami.

Bonusów praktycznie brak. Obecne bingo gdzie dają na przykład jakieś 20zl tylko w przypadku remisu 0:0 to tak jakby bonusu nie było.

Obróciłem tam kilkanaście tysięcy. Żadnych dedykowanych promek, bonusów.

Jedyny plus to szybkie i bezproblemowe wpłaty, wypłaty. Jednakże nie robią praktycznie nic by utrzymać gracza.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Straciłem szacunek do etoto. Robią ze mnie idiotę . Zagrałem Świątek - Rybakina +7,5 gema dla Rybakiny. W momencie kreczu w 3 secie przy 2:2 naturalne było, że i tak był wygrany, gdyż nawet w przypadku wygrania pozostałych 4 gemów przez Polkę, maksymalnie przewaga wyniosłaby 7 gemów na korzyść Świątek.
Według Etoto to jednak tylko moje spekulacje, bo mecz nie został dokończony. Brak wskazania punkt w regulaminie do takiej interpretacji.
Sts rozliczył normalnie, etoto nie.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Straciłem szacunek do etoto. Robią ze mnie idiotę . Zagrałem Świątek - Rybakina +7,5 gema dla Rybakiny. W momencie kreczu w 3 secie przy 2:2 naturalne było, że i tak był wygrany, gdyż nawet w przypadku wygrania pozostałych 4 gemów przez Polkę, maksymalnie przewaga wyniosłaby 7 gemów na korzyść Świątek.
Według Etoto to jednak tylko moje spekulacje, bo mecz nie został dokończony. Brak wskazania punkt w regulaminie do takiej interpretacji.
Sts rozliczył normalnie, etoto nie.
Zanim zaczniesz obstawiać tenis u buka proponuję przeczytać dokładnie regulamin jak rozliczają zakład w przypadku kręczu,unikniesz niepotrzebnych nerwów
 
Otrzymane punkty reputacji: +91
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Zanim zaczniesz obstawiać tenis u buka proponuję przeczytać dokładnie regulamin jak rozliczają zakład w przypadku kręczu,unikniesz niepotrzebnych nerwów
Regulamin nie rozwiązuje tej kwestii, sam support nie wskazał mi punktu regulaminu, bo go nie ma .

Jeśli to byłoby live na etoto, typ miałbym rozliczony poprawnie (na moją korzyść), bo jest punkt to określający. Co do zakładów przedmeczowych nie ma takiego odniesienia.

Z jednej strony bukmacher uznaje ugrane gemy w 3 secie rozliczając over gema Rybakiny >10 gemów i typ jest dla nich rozstrzygnięty. Tak mam na innym kuponie.

Z drugiej twierdzi, że 2 gemy ugrane przez Rybakine nie rozstrzygają handicapu gemowego (chociaż nie mogła już przegrać wyżej niż 7 gemami) i, że spekuluję jak mecz by się zakończył.
Nie jest to dla mnie transparentne . Dstałem informację, że zespół bukmacherski uznał, że on ma rację i tyle.


Handicap sety +/- X

Należy wytypować zwycięzcę meczu po uwzględnieniu handicapu przyznanego jednej ze stron w postaci określonej liczby setów, dodając (lub odejmując w zależności od tytułu zakładu) do wyniku końcowego handicap setów opisany w zakładzie. Jeśli mecz nie zostanie rozegrany do końca zakłady będą nieważne.



Handicap gemy +/- X

Należy wytypować zwycięzcę meczu po uwzględnieniu handicapu przyznanego jednej ze stron w postaci określonej liczby gemów, dodając (lub odejmując w zależności od tytułu zakładu) do wyniku końcowego handicap gemów opisany w zakładzie. ->> Tutaj brak sformułowania o anulowania jak przy setach..

LIVE

W przypadku przerwania i niedokończenia spotkania zakłady meczowe zostaną anulowane.
Zakłady typu poniżej / powyżej na dany set zostaną rozliczone, jeżeli w momencie przerwania meczu są rozstrzygnięte.
 
Ostatnia edycja:
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Sprytnie napisany regulamin faktycznie.Dopuszczający 2 interpretację rozliczenia zdarzenia.Mam nadzieję,że nie masz dużych strat.Poszukaj buka o jaśniejszych zasadach,i koniecznie czytaj regulaminy.......tylko wcześniej.Buk to nie Caritas zawsze cię strzeli przy niejasnościach.Lojalność czy zaufanie to nie ta branża:)
 
K 0

kukulka 70

Użytkownik
Proszę o pomoc .
Mam u tego krzaka konto od 6-7 lat jakoś tak .Wpłaciłem 100 zł i zagrałem sobie kupon z 3 zdarzeniami i udało się wygrać ok 560 zł .Wypłatę zleciłem .Minęło ok 20 gdz ,a wypłata cały czas wisi .Kilkakrotnie pytałem na chacie i za każdym razem uzyskałem tą sama odpowiedź - wypłata jest w trakcie weryfikacji .No to się pytam co ode mnie chcecie a oni ,że narazie nic i tak w kółko .Specjalnie przetrzymują moja wypłatę i nic ode mnie nie chcą - co mam zrobić ???
 
Do góry Bottom