>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher E-TOTO - opinie

K 0

kimbon

Użytkownik
https://prnt.sc/m5s2gh
Powyżej jeszcze jeden przykład z dzisiejszej oferty &quot;polskiego syfu&quot; o nazwie ETOTO PLUS

Pomijając fakt oczywistej pomyłki bukmachera bo jak wiadomo żaden &quot;Mateuch&quot; Klich nie gra w Leeds United to oferowanie zakładu po kursie 3.0 gdzie jego składowe, czyli wygrana Leeds (2.0) + bramka (4.25)/ lub asysta (~`4.0) to jawna kpina z gracza.
Misiek jak Ci to etoto tak nie leży, limity słabe, oferta słaba, etoto plus słabe to po co Ty ich w ogóle śledzisz i się udzielasz na ich temat. Taki jesteś bohater i sam z siebie i chcesz innych przestrzec żeby tam nie grali? Czy guma w majtach za mocno ciśnie? Jakiś cel wypisywania tych bzdur jest ????
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
ja sobie gram od niedawna i wielkich strzeżeń jak na razie nie mam chociaż nie podoba mi się to że na przykład mecze na live dodają w ostatnim momencie strona się czasem przycina trzeba odświeżać bo nie da się nic zrobić za to mega plus za to że rozliczają zakłady przedmeczowe nawet w trakcie meczu jak typ już wszedł oraz nie ma ciągłego blokowania zakładów na live i można bez stresów sobie grać szybko zatwierdzają zakłady
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Misiek jak Ci to etoto tak nie leży, limity słabe, oferta słaba, etoto plus słabe to po co Ty ich w ogóle śledzisz i się udzielasz na ich temat. Taki jesteś bohater i sam z siebie i chcesz innych przestrzec żeby tam nie grali? Czy guma w majtach za mocno ciśnie? Jakiś cel wypisywania tych bzdur jest ????
To co napisałem nie jest bzdurą tylko prawda jak z resztą widać na wyżej załączonym obrazku. Oferowanie w &quot;promocyjnym kursie&quot; czegoś co jest dużo poniżej rzeczywistej rynkowej wartości jest mega słabe i należy o tym pisać na forum.
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
dobra już tam mam pograne złodzieje nic więcej wszędzie by rozliczyli jako zwrot. mecz Toluca vs Puebla wynik 2:0 tak pokazują kursy odblokowane więc stawiam o2,5 bramki po czym blokada bramka cofnięta wynik 1:0 mecz ostatecznie kończy się wynikiem 2:0 zakład rozliczony jako przegrana. już trochę czasu gram jeszcze nigdy nie było czegoś takiego zawsze zakład rozliczano jako zwrot a tutaj takie coś ;) inaczej jak oszustwo się tego nazwać nie da
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
dobra już tam mam pograne złodzieje nic więcej wszędzie by rozliczyli jako zwrot. mecz Toluca vs Puebla wynik 2:0 tak pokazują kursy odblokowane więc stawiam o2,5 bramki po czym blokada bramka cofnięta wynik 1:0 mecz ostatecznie kończy się wynikiem 2:0 zakład rozliczony jako przegrana. już trochę czasu gram jeszcze nigdy nie było czegoś takiego zawsze zakład rozliczano jako zwrot a tutaj takie coś ;) inaczej jak oszustwo się tego nazwać nie da
Stare dobrze znane praktyki w E-toto. Gwarantuje Ci, że gdyby sytuacja była odwrotna i byś trafił to na 99% otrzymałbyś zwrot z informacją o błędnych kursach. Mam nadzieje, że jeszcze kilka tego typu zagrywek i nie pomoże im nawet Borek razem z tą całą pseudo dziennikarską śmietanką na czele z Tomaszem H.
 
J 14

jonnyantonny

Użytkownik
Dobry żart. Pograć grubiej to tam możesz chyba Ekstraklase i Ligę Mistrzów napewno nie polskie rozgrywki typu 1, 2, 3 czy 4 liga. Podobnie ma się rzecz z zakładami na zawodników.
zakłady o których piszesz to pozycje marketingowe , firma raczej nie zarabia na nich wiele stąd też limity na podobne zdarzenia nie są duże ale nawet u liderów branży takich zakładów nie pogra się za duże stawki.
I powtórzę: etoto to najlepsza firma na polskim rynku w tym momencie i wydaje mi się ,że ich pozycja będzie rosła w miarę upływu czasu.
Poza tym ,każda firma bukmacherska limituje graczy grających takie zakłady by ograniczyć straty ale główne rynki w etoto można pograć za solidne stawki.
Design strony internetowej jest na odpowiednim poziomie znacznie odstający od STSu, Milenium czy Totolottka.
Największym problemem naszego rodzimego rynku pozostaje niestety 12% podatek i tu lobby branżowe powinno naciskać MF, szczególnie na zakłady na żywo ,gdzie w poważnych instytucjach te rynki są głównym źródłem obrotu i przychodu.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
zakłady o których piszesz to pozycje marketingowe , firma raczej nie zarabia na nich wiele stąd też limity na podobne zdarzenia nie są duże ale nawet u liderów branży takich zakładów nie pogra się za duże stawki.
I powtórzę: etoto to najlepsza firma na polskim rynku w tym momencie i wydaje mi się ,że ich pozycja będzie rosła w miarę upływu czasu.
Poza tym ,każda firma bukmacherska limituje graczy grających takie zakłady by ograniczyć straty ale główne rynki w etoto można pograć za solidne stawki.
Design strony internetowej jest na odpowiednim poziomie znacznie odstający od STSu, Milenium czy Totolottka.
Największym problemem naszego rodzimego rynku pozostaje niestety 12% podatek i tu lobby branżowe powinno naciskać MF, szczególnie na zakłady na żywo ,gdzie w poważnych instytucjach te rynki są głównym źródłem obrotu i przychodu.
Niestety nie podzielam Twojego zdania. Jest to firma, która nie jest na polskim rynku od roku czy dwóch, a mimo to nie posiada w swojej ofercie tak podstawowej rzeczy jak ⛔ zakłady systemowe, nie wspominając już o innych rzeczach takich jak ⛔ cashout czy ⛔ sporty wirtualne. Jak na to, że istnieją na rynku od 2011 roku trzeba przyznać, że jest to osiągnięcie godne podziwu. Zgadzam się się z tym zakłady o których wspomniałem to pozycje marketingowe i limity na takie rzeczy są wszędzie, no ale chyba przyznasz rację, że przyjmowanie kuponów na te pozycje w kwocie max. 5zł z ....punktu stacjonarnego to kiepski żart ze strony bukmacherów.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
ale chyba przyznasz rację, że przyjmowanie kuponów na te pozycje w kwocie max. 5zł z ....punktu stacjonarnego to kiepski żart ze strony bukmacherów.
Na jakie spotkanie/zdarzenie w punkcie stacjonarnym był max. 5 zł?
 
pablotbg 21

pablotbg

Użytkownik
Siema Panowie i Panie mam problem z Etoto w sprawie uzyskania reklamacji w sprawie, wygranego kupon odnośnie, postawiłem u tego wspaniałego buka zakład odnoście rzuconych goli przez danego zawodnika, minimum które musiał rzucić wynosiło 5 goli i tak też się stało, jednak federacja IHF popełniła błąd i przypisała jednego gola innemu zawodnikowi co wiązało się przegraniem kuponu. Po wielu wiadomościach i złożeniu oficjalnej reklamacji, z wysłaniem filmu meczu i wyszczególnieniu wszystkich minut zdobytych przez zawodnika, dostałem odpowiedź negatywną w skrócie &quot;co to nas obchodzi, wal się, nie nasza sprawa że IHF popełnił błąd&quot; Polecam wszystkim zmianę buka, bo ten z znanymi gwiazdeczkami na okładce to wielki oszust !!!!
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Siema Panowie i Panie mam problem z Etoto w sprawie uzyskania reklamacji w sprawie, wygranego kupon odnośnie, postawiłem u tego wspaniałego buka zakład odnoście rzuconych goli przez danego zawodnika, minimum które musiał rzucić wynosiło 5 goli i tak też się stało, jednak federacja IHF popełniła błąd i przypisała jednego gola innemu zawodnikowi co wiązało się przegraniem kuponu. Po wielu wiadomościach i złożeniu oficjalnej reklamacji, z wysłaniem filmu meczu i wyszczególnieniu wszystkich minut zdobytych przez zawodnika, dostałem odpowiedź negatywną w skrócie &quot;co to nas obchodzi, wal się, nie nasza sprawa że IHF popełnił błąd&quot; Polecam wszystkim zmianę buka, bo ten z znanymi gwiazdeczkami na okładce to wielki oszust !!!!
Interesowałem się MŚ w piłce ręcznej i użytkownik prosił mnie o pomoc przy rozwiązaniu tego problemu. Zagrał na over 4.5 bramki Rasmusa Lauge Schmidta. W meczu strzelił 5 bramek co potwierdzają nagrania z finału.
Wszystkie nagrania meczu na youtube dziwnym trafem zostały skasowane, a jeszcze wczoraj oglądałem z paru źródeł. Mecz finałowy był pokazywany w Eurosporcie więc można go obejrzeć na VOD.
Gole tego zawodnika według relacji:
Tak jak według raportu:
5&#39; na 3-3
22&#39; na 12-8
24&#39; na 13-8 (tutaj w raporcie błąd bo bramka zapisana Svanowi)
30&#39; na 18-11
41&#39; na 22-15
Etoto dostało nagranie wraz z listą w których minutach padła bramka, a mimo to nadal upiera się i podpiera protokołem (o właśnie tym), w którym jest ewidentnie błąd. Ja nie wiem jakie argumenty musiałby postawić ten użytkownik by prawidłowo został rozliczony jego typ.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
z jednej strony rozumiem etoto, bo oni nie są od tego by oglądać mecze i liczyć bramki, tylko od tego by brać gotowe sprawozdania od profesjonalnych firm się tym zajmującymi czy organizatorów, organizatorzy popełnili to należy się do nich zgłosić, nie widzę powodu by mieli chować głowę w piasek, bo to jest praktycznie nieistotny błąd, to poprawią i wtedy trzeba się zgłosić do etoto ponownie
można się [CUT] na etoto, no ale jak to sobie wyobrażacie, że pracownik od reklamacji który ma w regulaminie swojej pracy kierować się oficjalnymi sprawozdaniami tak po prostu ma se w pracy włączyć mecz, oglądnąć i wbrew regulaminowy dać pieniądze jakiejś osobie? trzeba tą sprawę rozwiązać tak jak pisałem wyżej
 
pablotbg 21

pablotbg

Użytkownik
z jednej strony rozumiem etoto, bo oni nie są od tego by oglądać mecze i liczyć bramki, tylko od tego by brać gotowe sprawozdania od profesjonalnych firm się tym zajmującymi czy organizatorów, organizatorzy popełnili to należy się do nich zgłosić, nie widzę powodu by mieli chować głowę w piasek, bo to jest praktycznie nieistotny błąd, to poprawią i wtedy trzeba się zgłosić do etoto ponownie
można się wkurwiać na etoto, no ale jak to sobie wyobrażacie, że pracownik od reklamacji który ma w regulaminie swojej pracy kierować się oficjalnymi sprawozdaniami tak po prostu ma se w pracy włączyć mecz, oglądnąć i wbrew regulaminowy dać pieniądze jakiejś osobie? trzeba tą sprawę rozwiązać tak jak pisałem wyżej
oki rozumiem, Taidio jeżeli możesz pomóc i napisać do IHf-u żeby poprawili błąd będę Cię niezmiernie wdzięczny. Sumada90 interweniował i napisał do IHF-u o poprawę błędu ale bez odzewu. Chłopie pomóż :p
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
no wysłałem właśnie maila, ale mam nadzieję że mnei nie robicie w konia, bo ja z piłką ręczną mam tyle wspólnego co Ronaldo z uczciwym zeznaniem podatkowym, a nie chce mi się szukać głęboko tego meczu, tym bardziej że na youtubie nigdzie go nie widzę
jak coś odpiszą to dam znać, jak nie będę dawał znać to prawdopodobnie będzie to znaczyło to że albo mają mnie w dupie albo umarłem
pozdro
 
B 0

baresko

Użytkownik
możemy się śmiać z niedołężności firmy, mało praktycznego layoutu, ale mimowolnie uśmiecham kiedy raz na miesiąc wpada ten freebet 10 czy 20.
przy czym, nie zawsze (nie wiem od czego to zależy), część freebetów jesteś w stanie zamienić wyłącznie na wygraną, bez stawki. zabawne, co nie? np. freebet 10 zł, obstawiasz zdarzenie z kursem @1,85 i kiedy wygrasz na twoje konto ląduje 6 złotych z groszami, a nie 16 XD
dość nowatorskie podejście do klienta, ale zaznaczam - w przeciwieństwie do gigantów rynku, ten buk jakkolwiek próbuje nam osłodzić grę. z różnym skutkiem.
 
K 650

kamil997

Użytkownik
przeczytałem komentrarzy troche i zadam pytanie czy to eToto jest wypłacalne? Bo mają ciekawe opcje w niektórych meczach a chciałem rzucić 500 zł na LM i czy jak wygram z 2k to niebędzie u nich problemu ?
 
Do góry Bottom